ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ESP (εξωαισθητικη αντιληψη)
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ruler
Νέο Μέλος


8 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/10/2008, 13:34:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ruler
9α η9ελα να μου πειτε για το esp τι χρειαζεται για να πραγματοποιηθει...???υπαρχει καποιο σχετικο βιβλιο??εχει κινδύνους???περιμενω να με κατατοπισετε πληρως διοτι θα ηθελα να εξασκηθώ αλα ειμαι εντελως newbie σε αυτο το θεμα

RuLeR

elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/10/2008, 19:10:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo
ruler σου δίνω ένα λινκ για να διαβάσεις τις πληροφορίες που θέλεις, αλλά και να ρωτήσεις πάνω σε ότι απορία έχεις..

ΕΧΩ ΨΥΧΙΚΕΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΑΤΟΜΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/10/2008, 13:07:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Αγαπητέ ruler, καλό θα ήταν προτού ανοίξουμε ένα νέο θέμα να συμβουλευόμαστε την Αναζήτηση (επάνω αριστερά στην οθόνη).
Εκεί μπορούμε να υποβάλλουμε τις κατάλληλες λέξεις - κλειδιά για το θέμα που μας ενδιαφέρει κι αν κλικάρουμε στο Αναζήτησε! θα βρούμε όλες τις παλιότερες σχετικές συζητήσεις.

Εάν κάποια από αυτές είναι ενεργή μπορούμε να συνεχίσουμε εκεί ώστε να αποφεύγουμε τα διπλά θέματα και να έχουμε όλες τις απόψεις συγκεντρωμένες σε ένα θέμα.

Σχετικά με την εξωαισθητική αντίληψη υπάρχουν κάποια συναφή θέματα όπου μπορείς να τα βρεις με τον τρόπο που σου υπέδειξα.
Ενδεικτικά σου αναφέρω ένα από αυτά (κλίκαρε στον παρακάτω τίτλο για να μπεις κατευθείαν):

Kι όμως,υπάρχει ESP..!

Οπότε η συζήτηση απενεργοποιείται εφόσον μπορεί να συνεχιστεί σε κάποιο από τα δύο προτεινόμενα θέματα.




In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy