ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΜΥΣΤΙΚΕΣ ΥΠΟΓΕΙΕΣ ΣΤΟΕΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 7
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Ε.μ.Α
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
221 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/05/2004, 17:54:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ε.μ.Α  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΙ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΔΑ ΜΙΑ ΕΚΠΟΜΠΗ Η ΟΠΟΙΑ ΗΤΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΣΑ
ΤΗΝ ΕΔΙΞΕ ΣΤΟ ΕΧΤΡΑ3 ΤΣΑΝΕΛ...
ΜΕ ΘΕΜΑ
ΥΠΟΓΕΙΕΣ ΠΑΝΑΡΧΑΙΕΣ ΣΤΟΕΣ ΜΕ ΦΩΣ ΚΑΙ ΑΕΡΑ ΜΥΣΤΙΚΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΟΠΟΙΟΣ ΕΡΕΥΝΗΤΗΣ Η ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ ΑΣΧΟΛΕΙΤΕ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΠΕΘΕΝΕΙ ΜΕ ΜΥΣΤΙΡΙΟ ΤΡΟΠΟ Η ΕΞΑΦΑΝΙΖΕΤΕ...
ΑΛΛΟΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΣΧΕΣΕΙ ΣΑΤΑΝΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΜΕ ΕΒΡΑΙΟΥΣ...
ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΥΠΟΙ ΟΜΩΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΟΕΣ ΤΙΣ ΕΧΟΥΝΕ ΚΑΛΗΨΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΒΡΟΥΝ ΟΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟΙ...
Η ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΛΟΓΟ...
ΓΙΑΤΙ ΑΡΑΓΕ ΤΙ ΝΑ ΚΡΥΒΟΥΝ???
ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΚΑΤΟΝΤΑΔΕΣ ΣΤΟΕΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΝΔΑΙΟΝΤΕ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ...
ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙ...

CHAO Ε.μ.Α...

Ε.μ.Α
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
221 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/05/2004, 18:05:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ε.μ.Α  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΥΝΔΑΙΕΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΠΗΛΙΑ ΤΟΥ ΝΤΑΒΕΛΗ Η ΟΠΟΙΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΚΑΛΗΨΟΥΝΕ ΤΟ ΒΑΘΟΣ ΤΗΣ ΣΠΗΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ.
ΕΧΕΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΛΥΣ ΚΟΣΜΟΣ...
Η ΣΠΗΛΙΑ ΑΥΤΗ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΜΑΘΕ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ
ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΗ Η ΣΠΗΛΙΑ...
ΣΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ ΕΙΠΑΝΕ ΟΤΙ ΜΙΑ ΣΠΗΛΙΑ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΝΟΣ ΦΙΛΟΥ ΤΟΥ ΝΤΑΒΕΛΗ
ΔΕΝ ΤΟ ΘΥΜΑΜΕ ΣΤΑ ΤΟΥΡΚΟΒΟΥΝΙΑ ΝΟΜΙΖΩ ΣΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΤΗΣ ΔΙΑΚΑΔΙΖΩΝΤΑΝ ΣΕ ΒΟΡΕΙΑ ΚΑΙ ΝΟΤΕΙΑ
ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΜΕΡΙΑ ΠΗΓΕΝΕ ΣΤΗΝ ΠΕΝΤΕΛΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΣΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ...
ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΑΡΧΑΙΕΣ ΣΤΟΕΣ ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΙΣ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΗΚΑΝΕ ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ...
ΑΡΑΓΕ ΜΗΠΩΣ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑΚΙΑ ΑΥΤΗ Η ΣΠΗΛΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ...??

Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ....????????
ΦΙΛΙΚΑ Ε....μ.......Α

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΥΛΟΓΗΤΟΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
138 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/05/2004, 02:49:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΥΛΟΓΗΤΟΣ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος ΕΥΛΟΓΗΤΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μηπως εννοεις υποχθονιους\εσοχθονιους??

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/05/2004, 10:42:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΙΑ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΣΤΟΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΕΓΑΡΑ.ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΕΚΚΛΗΣΑΚΙ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΛΟΦΟ ΣΤΗΝ ΠΑΧΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΛΗΓΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΜΕΓΑΡΑ.ΜΑΛΙΣΤΑ Η ΕΙΣΟΔΟ ΤΗΣ ΣΤΟΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΛΗΨΕΙ ΜΕ ΜΠΑΖΑ ΚΑΙ ΠΕΤΡΕΣ ΓΙΑ ΕΥΝΟΗΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ.ΚΑΠΟΤΕ ΤΡΕΙΣ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΝ ΝΑ ΤΗΝ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΟΥΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΗΝ ΕΞΟΔΟ ΤΗΣ.


gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/05/2004, 10:46:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΤΗΣ ΤΕΡΑΣΤΙΑΣ ΣΤΟΑΣ ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑΣ 5000000 ΑΤΟΜΩΝ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΑ ΣΠΛΑΧΝΑ ΤΗΣ ΠΑΡΝΗΘΑΣ;ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΟ ΣΥΓΓΕΝΙΚΟ ΜΟΥ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΝ ΕΙΔΕ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΟΥ ΤΑ ΜΑΤΙΑ.ΑΥΤΗ Η ΥΠΟΓΕΙΑ ΑΙΘΟΥΣΑ ΕΙΝΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΚΑΤΑΦΥΓΕΙΟ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΕΣ 4 ΠΑΡΟΜΟΙΕΣ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗΣ ΤΗΣ ΓΗΣ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΑΙΘΟΥΣΕΣ ΕΚΤΟΞΕΥΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΤΗ ΔΙΑΤΗΡΗΣΗ ΤΟΥ ΕΙΔΟΥΣ.ΑΥΤΟ ΠΕΡΙ ΕΚΤΟΞΕΥΣΗΣ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΦΥΛΛΑΔΙΟ.


gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/05/2004, 12:19:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.

ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΣΚΟΡΠΙΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΩΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΥΠΟΓΕΙΕΣ ΣΤΟΕΣ ΠΟΥ ΣΥΝΔΕΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ.

ΑΥΤΟ ΓΙΝΟΤΑΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΕΣΑΙΩΝΑ ΟΤΑΝ ΕΚΤΙΖΑΝ ΤΑ ΚΑΣΤΡΑ ΠΟΥ ΥΠΗΡΧΑΝ ΣΤΟΕΣ ΔΙΑΦΥΓΕΙΣ Η ΣΥΝΔΕΣΗΣ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ.

ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΙΣΤΕΨΕΙ...
ΔΙΑΦΕΡΕΙ ΟΜΩΣ ΕΑΝ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ ΠΩΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΝΗΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΣΤΟΑ ΠΟΥ ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΝΑ ΣΤΕΓΑΣΕΙ 5,000,000 ΑΤΟΜΑ.....
(Ο ΜΙΣΟΣ ΠΛΗΘΥΣΜΟΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ)

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΕΡΙ ΔΙΑΣΤΗΜΟΠΛΟΙΟΥ ΕΚΕΙ, ΚΑΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΕ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΦΥΛΛΑΔΙΟ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΕΤΟΙΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ.....

Ε ΑΥΤΟ ΠΑΡΑΠΑΕΙ...

ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΑΠΟΡΡΙΠΤΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ.
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/05/2004, 15:43:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ AVATARGR ΓΙΑ ΤΗ ΣΤΟΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΝΗΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΩ.ΤΟ ΣΥΓΓΕΝΙΚΟ ΜΟΥ ΠΡΟΣΩΠΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΥΨΗΛΟΒΑΘΜΟ ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΣΤΡΑΤΟΥ.


gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ε.μ.Α
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
221 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/05/2004, 15:47:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ε.μ.Α  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΛΙΠΟΝ ΓΕΙΑ ΣΑΣ
ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΑΛΙΑ ΧΡΕΙΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝΤΑΝ ΣΑΝ ΚΑΤΑΦΥΓΙΑ ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΣΕ ΤΙ ΧΡΕΙΣΗΜΕΥΟΥΝ ?
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΕΣ ΣΠΗΛΙΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΕΧΟΥΝ ΜΠΑΖΩΘΕΙ,
ΑΝΑΦΕΡΑΝΕ ΣΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΕΣΑΡΙΑΝΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ...
ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΜΕΡΗ.
ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΝΗΘΑ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΤΟΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΚΟΥΦΙΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ..
ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΡΙΓΜΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ???

ΜΟΥ ΜΠΕΝΟΥΝ ΥΠΟΨΕΙΕΣ...

OVER Ε.μ.Α...
ΑΦΗΣΤΕ ΠΟΥ ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΟΕΣ 'Η ΣΠΗΛΙΕΣ ΣΥΜΒΕΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ...
ΠΧ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ, ΗΧΟΥΣ, ΡΑΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑ ΠΧ ΣΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ...ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΕΤΑΝΕ ΠΟΥΛΙΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ... ΑΛΛΙΩΣ ΤΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΜΑΡΜΑΡΟ ΤΙΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ...
ΔΕΝ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΒΑΣΕΙΣ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ...
ΟΚ ΥΠΕΡΒΑΛΩ ΛΙΓΑΚΙ...
OVER Ε.μ.Α....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ε.μ.Α
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
221 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/05/2004, 15:49:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ε.μ.Α  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΠΙΣΗΣ ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΕ ΤΙ ΕΝΝΩΕΙΣ????????????????

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΨΥΧΗ
Μέλος 2ης Βαθμίδας


173 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/05/2004, 15:51:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΨΥΧΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΥΠΑΡΧΕΙ ΒΙΒΛΙΟΓΡΑΦΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΛΥΣΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΥΠΟΓΕΙΕΣ ΣΤΟΕΣ ΤΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΕ ΧΑΡΤΕΣ ΕΙΣΟΔΟΥΣ ΚΛΠ
ΘΕΛΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΗ ?


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ε.μ.Α
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
221 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/05/2004, 15:55:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ε.μ.Α  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΝΑΙ ΑΜΕ ΑΝ ΜΑΣ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΨΥΧΗ
Μέλος 2ης Βαθμίδας


173 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/05/2004, 16:12:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΨΥΧΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΧΑΡΑ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ
Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟΣ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΦΤΙΑΞΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΤΕΛΕΙΑ ΔΙΑΤΗΡΗΜΕΝΕΣ ΠΑΜΠΑΛΕΕΣ ΣΤΟΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΚΟΥΡΑΖΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ
ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΦΤΙΑΧΤΟΥΝ ΟΙ ΣΤΟΕΣ ΤΟΥ ΜΕΤΡΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΤΕΡΕΣ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΝΤΥΜΕΝΕΣ ΜΕ ΤΣΙΜΕΝΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΤΕΧΟΥΝ (ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΕΡΑ ΜΠΑΖΟΥΝ )
ΕΝΩ ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΤΙΣ ΠΑΛΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΣΚΟΥΛΗΚΙ ΠΟΥ ΕΤΡΩΓΕ ΘΑΡΕΙΣ ΤΟ ΧΩΜΑ ΜΕ ΛΑΙΜΑΡΓΙΑ
ΟΥΤΕ ΙΧΝΟΣ ΞΕΝΟΥ ΥΛΙΚΟΥ
ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΠΑΝΤΟΥ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΜΟΝΟ ΧΩΜΑ ??????????
ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙ
ΠΑΡΑΚΑΛΩ
ΕΚΦΡΑΣΤΕΙΤΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ.........

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ε.μ.Α
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
221 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/05/2004, 16:20:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ε.μ.Α  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΑΝΕΙ ΛΙΓΟ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΣΧΕΣΕΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ...
ΜΗΝ ΓΕΛΑΤΕ
ΛΙΠΟΝ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ Η ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΙΟ
ΑΣ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ Η ΤΙΣ ΠΥΡΑΜΙΔΕΣ Η ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΙΕ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ....

ΦΙΛΙΚΑ Ε.μ.Α...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
79 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/05/2004, 18:19:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ GIRTOS Η ΣΤΟΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΣΤΑ ΜΕΓΑΡΑ ΟΝΤΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΑ Η ΜΙΑ ΕΙΣΟΔΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΠΑΛΙΟ ΚΑΣΤΡΟ ΣΤΗ ΝΙΣΑΙΑ (ΒΑΡΕΑ)ΚΑΙ Η ΑΛΛΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΡΟΛΟΙ ΣΤΟ ΛΟΦΟ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΛΚΑΘΟΣ).ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΟΑ ΤΗΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΑΝ ΜΕΧΡΙ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ (Β' ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ) ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΧΑΝΟΝΤΑΝ ΤΗΝ ΕΚΛΕΙΣΑΝ.ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΕΓΚΛΗΜΑ ΝΑ ΒΡΗΣΚΟΥΝ ΤΗ ΣΤΟΑ ΣΚΑΒΟΝΤΑΣ ΘΕΜΕΛΙΑ ΓΙΑ ΝΕΑ ΣΠΙΤΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΠΑΖΩΝΟΥΝ.ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ,ΠΟΛΛΕΣ ΣΤΟΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙΕΣ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΕΙΣ ΤΩΝ ΑΡΧΑΙΩΝ ΠΟΛΕΩΝ 'Η ΔΥΚΤΙΑ ΥΔΡΕΥΣΗΣ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ε.μ.Α
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
221 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/05/2004, 18:40:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ε.μ.Α  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΟΚ ΤΟ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΤΟ ΑΛΛΑΖΩ
ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΑΡΧΑΙΟΙ ΕΙΧΑΝ ΜΙΑ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΤΙΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ...
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΠΕΤΑΛΟΥΔΙΤΣΑ ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
79 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/05/2004, 21:50:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΙΣΩΣ ΟΙ ΑΡΧΑΙΟΙ ΝΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΖΑΝ ΜΕ ΑΠΛΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΡΗΤΟ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΑ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΙΣ.ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ Ο ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΕΙΧΕ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΕΙ ΣΤΗ ΘΑΣΟ ΝΟΜΙΖΩ ΜΙΑ ΣΤΟΑ ΓΙΑ ΥΔΡΕΥΤΙΚΟ ΔΥΚΤΙΟ.Η ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΡΧΙΣΕ ΑΠΟ ΔΥΟ ΑΝΤΙΘΕΤΕΣ ΜΕΡΙΕΣ ΤΟΥ ΒΟΥΝΟΥ.ΣΥΝΑΝΤΗΘΗΚΑΝ ΟΜΩΣ ΜΕ ΦΟΒΕΡΗ ΑΚΡΙΒΕΙΑ,ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΧΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΝΑ ΣΚΑΒΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΜΕΡΙΑ ΜΟΝΟ.ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΣΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΑΚΡΙΒΕΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟΤΕ.ΛΟΓΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ,ΜΗΠΩΣ ΟΜΩΣ ΞΕΡΑΝ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΒΡΕΙ?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΥΛΟΓΗΤΟΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
138 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/05/2004, 23:36:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΥΛΟΓΗΤΟΣ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος ΕΥΛΟΓΗΤΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ειναι πια κοινα γνωστο το αρχαιο συστημα στοων και απυθμενων πυγαδιων που συναντησε ο "τυφλοποντικας" κατω απο την αθηνα κατα τη διαδικασια διανοιξης των τουνελ για το προσφατο μετρο των αθηνων.
Ηδη εχουν γραφτει πολλα για τις στοες των αθηνων και για τις μυστικες εισοδους τους,πολλες αρκετα ευλογα κατω εκκλησιες,οι οποιες συνηθως τις σφραγιζουν απο το δαιμονικο γι αυτες κατω κοσμο.

quote:
ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΦΤΙΑΧΤΟΥΝ ΟΙ ΣΤΟΕΣ ΤΟΥ ΜΕΤΡΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΤΕΡΕΣ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΝΤΥΜΕΝΕΣ ΜΕ ΤΣΙΜΕΝΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΤΕΧΟΥΝ

Επισης,ο λοφος(βουνο) απεναντι απο το σταυρο,κοντα στο γερακα των αθηνων,ειναι τελειως κουφιος.
Υπαρχει στο εσωτερικο του στρατιωτικη βαση καθως και εγκατασταση ρανταρ στη κορυφη του.Αρα λοιπον καταλαβαινετε πως δεν ειναι καθολου δυσκολο να ανοιχτουν στοες στις μερες μας.το προβλημα του μετρο ηταν οτι βρισκοταν σε πολυ μικρο βαθος και το υπεδαφος δεν αντεχε.γι αυτο ειδαμε και διαφορα σημεια του εδαφους πανω απο την στοα να καταγκρεμιζονται...

ΦΙΛΙΚΑ Ευλογητος...

το μονο σιγουρο ειναι οτι καποτε θα πεθανω.
3,14...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΥΛΟΓΗΤΟΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
138 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/05/2004, 23:57:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΥΛΟΓΗΤΟΣ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος ΕΥΛΟΓΗΤΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
YO,check this out...(φαινεται οτι κατεχω την αγγλικη ε???)

http://homepages.pathfinder.gr/paneios/aigaleo.htm

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Tsoureki
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
68 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2004, 01:20:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Tsoureki  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Tsoureki  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Re pedia mou kinisate to endiafero tora..apo palia anarotiomoun giates stis stoes.
Opos kai naxei einai tragiko nomizo kai apisteuto to opios exei paei na tis eksereunisi xanate kai de ksanavgenei.Ti paei na pei afto?As paei olokliro epitelio,olokliros o stratos..ego de nomizo pos theloun na matheutei telika ti einai.

Afto pou eipate os iparxei apo arxaiotaton xronon simfnono enoite,eksalou kato apo tin poli mas iparxei thameni mia ali poli.Opote isos aftes oi stoes na min itan tote toso ipogies oso nomizoume i mpori episeis na tis ektisan kai meta na tis skepasan giauto einai kai oi perissoteres sto vouno,i na thaftikan me ta xronia kai aftes..De ksero an to paratraviksa ala ok apopsi mou me mpoliki fadasia

Ego pados tha pigena me ta xilia na do ti pezei..xixi

Byezz

Cheer up..worst is yet to come

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

who knows
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
382 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2004, 03:02:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους who knows  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΕΚΠΟΜΠΗ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΟΤΙ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΣΤΟΕΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΠΛΑΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΖΟΥΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΓΗ.....!ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙ ΑΥΤΟ??ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΜΑΥΡΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΩΣ ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΙ ΡΟΛΟ ΒΑΡΑΝΕ...

georgetteΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΨΥΧΗ
Μέλος 2ης Βαθμίδας


173 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2004, 10:52:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΨΥΧΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΒΙΒΛΙΟ...
ΔΙΒΑΣΤΕ ΤΟ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΑΝΑΜΙΛΑΜΕ
ΠΟΛΛΗ ΔΥΣΠΙΣΤΙΑ ΒΛΕΠΩ
ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΝΑΓΝΩΣΗ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΕΡΧΕΤΕ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΗ
ΟΙ ΣΤΟΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ
ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ ΚΑΙ
ΜΗ ΦΟΒΑΣΤΕ ΔΕΝ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΑΛΛΟΚΟΤΟ
ΔΕΝ ΕΞΑΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΚΑΝΕΙΣ
ΤΟ ΜΟΝΟ ΑΓΝΩΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟΙ ΠΟΤΕ ΠΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΜΠΗΚΑΝ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΤΙΣ ΦΤΙΑΞΟΥΝ
ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ
ΒΙΒΛΙΟ ΤΩΡΑ ΛΟΙΠΟΝ
BEST SELLER
ΙΩΑΝΝΗΣ Θ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΥΣΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑ & ΑΤΤΙΚΗ
Η ΕΚΔΟΣΗ
34η ΧΙΛΙΑΔΑ
330 ΣΕΛΙΔΕΣ
ΤΙΜΗ 20 ΕΥΡΩΠΟΥΛΑ
ΕΚΔΟΣΕΙΣ ΕΣΟΠΤΡΟΝ
ΑΡΜΟΔΙΟΥ 14 ΑΘΗΝΑ
ΤΗΛ. 210 32 36 852
Ε-ΜΑΙΛ esoptron@kapatel.gr

Η ΗΜΙΜΑΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΠΡΑΓΜΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ε.μ.Α
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
221 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2004, 11:15:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ε.μ.Α  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΛΙΠΟΝ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΤΟ ΣΙΤΕ ΚΑΙ ΩΡΑΙΕΣ ΦΩΤΟ
ΕΥΛΟΓΙΤΕ
ΕΠΙΣΗΣ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΒΑΣΕΙΣ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ
ΠΧ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΕΔΑΦΟΣ ΜΥΣΤΗΚΕΣ ΒΑΣΕΙΣ ΚΤΛ ΚΤΛ
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΥΠΟΤΗΘΕΤΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΧΑΙΑ ΚΙΜΙΛΙΑ, ΕΝΩΟ ΠΧ ΟΤΙ Η ΣΠΗΛΙΑ ΤΟΥ ΝΤΑΒΕΛΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙΑ ,,ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΑΛΑΝΕ ΕΝΑ ΞΕΝΑΓΟ,,,ΠΧ ΝΑ ΚΟΒΑΜΕ ΚΑΙ ΕΙΣΗΤΙΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΔΟΥΜΕ???
ΘΑ ΒΓΑΖΑΝΕ ΠΟΛΛΑ ΕΙΣΗΤΙΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΕΡΓΟΥΝ ...ΝΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΣΑΝ ΤΟ ΣΠΗΛΑΙΟ ΤΙΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ...

ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΠΗΛΙΑ ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΙ ΚΡΥΒΕΤΕ...
ΨΥΧΗ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΡΓΕΙΣΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ ΕΚΕΙ...

ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ...ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΕΙΝΕΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ.. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙ ΜΕΣΑ??? ΕΝΩΩ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΤΟΕΣ ΓΡΑΦΕΙ???ΜΠΡΑΒΟ ΔΙΑΦΗΜΗΣΕΙ ΤΑ ΕΙΠΕΣ ΟΛΑ...

ΕΡΩΤΗΣΗ
"ΤΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΙΧΑΝ Η ΑΡΧΑΙΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΣΗΜΕΡΙΝΟΥΣ???"

ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΝΑΠΟΔΑ...

"ΗΤΣΙΠ ΟΤΣ ΟΕΘ"

ΑΥΤΑ ΦΙΛΑΚΙΑ...Ε.Μ.Α...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ε.μ.Α
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
221 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2004, 12:42:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ε.μ.Α  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΑΙΓΑΛΕΟ??

~
!
!
V

http://users.panafonet.gr/paneios/oropos.htm
http://homepages.pathfinder.gr/paneios/pireas.htm
http://homepages.pathfinder.gr/paneios/pireas2.htm
http://users.panafonet.gr/paneios/ari.htm
http://users.panafonet.gr/paneios/stooula.htm

OH MY GOT
ΑΝΤΙΟ Ε.Μ.Α...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ano-Throsko
Νέο Μέλος


36 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2004, 14:53:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ano-Throsko  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε «Γιρτος», δεν θέλω να υποτιμήσω τις απόψεις σου και τις γνώσεις σου, αλλά αυτό που έγραψες ότι υπάρχει υπόγεια αίθουσα χωρητικότητας 5 εκατομμυρίων ανθρώπων στην Πάρνηθα, η οποία σε περίπτωση καταστροφής της γης θα μπορεί να εκτοξευτεί στο διάστημα για τη διατήρηση του ανθρώπινου είδους, μου φαίνεται υπερβολικό. Πρέπει λιγάκι να τεκμηριώνουμε καλύτερα αυτά που λέμε γιατί…΅κοντά στα ξερά…καίγονται και τα χλωρά»…Ευχαριστώ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2004, 16:14:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΓΙΡΤΟΣ ΕΙΜΑΙ ΓΚΙΡΤΟΣ.ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΕΚΜΗΡΙΟΣΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ.


gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Δευκαλίων
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2004, 17:30:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Δευκαλίων  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλησπέρα και από εμένα,

Θα σας πρότεινα επίσης να διαβάσετε τα παρακάτω βιβλία ώστε να δείτε τις θεωρίες που υπάρχουν γιαυτές αλλά και για πολλές άλλες στοές που υπάρχουν σε όλη την Ελλάδα.

Εκδόσεις ΑΡΧΕΤΥΠΟ
Μυστική Ελλάδα

& Επίσης εκδόσεις ΑΡΧΕΤΥΠΟ
Κούφια Γη του Παντελή Γιαννουλάκη.

Εκεί θα βρείτε πολλές θεωρίες για την χρήση των σπηλαίων αλλά και την καταγωγή τους.

Φιλικά.....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΥΛΟΓΗΤΟΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
138 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/05/2004, 02:06:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΥΛΟΓΗΤΟΣ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος ΕΥΛΟΓΗΤΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ, το Κούφια Γη του Παντελή Γιαννουλάκη,το εχω διαβασει 300 φορες και συνεχιζω να το διαβαζω στον ελευθερο μου χρονο,ειναι πολυ καλο βιβλιο παρολο αναφερεται στους εσοχθονιους,σημειο αντιλεγομενο για μερικους αν και εγω το πιστευω...

quote:
ΦΙΛΕ AVATARGR ΓΙΑ ΤΗ ΣΤΟΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΝΗΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΩ.ΤΟ ΣΥΓΓΕΝΙΚΟ ΜΟΥ ΠΡΟΣΩΠΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΥΨΗΛΟΒΑΘΜΟ ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΣΤΡΑΤΟΥ

quote:
ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΕΚΜΗΡΙΟΣΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ.

Φιλε μου,δεν νομιζω οτι εχεις τεκμηριωσει την απαντηση σου με τα λεγομενα σου.Καταρχας,για μερικους θα επρεπε πρωτα πρωτα να τεκμηριωσεις οτι εισαι γιος υψηλοβαθμου στελεχους του ελληνικου στρατου.

Βλεπεις,μπορω οποιαδηποτε στιγμη να πω οτι ειμαι φυσικος με διπλωμα πυρηνικης και κβαντικης φυσικης ή οτι ο πατερας μου ειναι αστροναυτης.Ομως κανεις δεν θα με πιστεψει,ποσο μαλλον οταν το χρησιμοποιω για να "τεκμηριοσω" μια αποψη μου,η οποια ειναι και κομματακι απιθανη.Ακομα και φωτογραφιες να ειχες απο το μερος αυτο,μερικοι θα πιστευαν οτι ηταν ψευτικες.Καταλαβαινεις οτι δεν μπορεις να αποδηξεις την αποψη σου.

Προσωπικα πιστευω πως κατι τετοιο ειναι αδυνατο να υπαρχει.
και θα σου δοσω μερικα επιχειρηματα απο τα αμετρητα που μπορω να σκεφτω.

1.Μια τετοια κατασκευη δεν χωραει κατω απο ενα βουνο,εκτος αν τα 5 εκκατομυρια ανθρωπων ηταν στοιβαγμενοι ο ενας πανω στον αλλο χωρις να εχουν δωματια,τουαλετες,μαγειρια,αιθουσες ελενχου του σκαφους κτλ.

2.ο πλυθησμος της ελλαδας ειναι 10 εκκατομυρια,φαντασου για τι αριθμο μιλησες και μαλιστα λες οτι υπαρχουν αλλες τεσσερις στην ελλαδα.

3.ποιος θα οδηγει αυτο το σκαφος?

4.τι θα κανουμε μολις τελειοσουν τα λιγοστα τροφιμα και ο αερας που θα παρουμε μαζι μας?Θα τρωμε ο ενας τον αλλο και θα κραταμε την αναπνοη μας?

5.τι κινητηρες θα δινουν οθηση στο τεραστιο κατασκευασμα?

6.που θα βρει τοσα καυσιμα για να πεταξει?

7.το ξερεις οτι ενας πυραυλος πρεπει να πιασει 40.000 χιλιομετρα την ωρα για να ξεφυγει απο την βαρυτητα της γης?

8.Ακομα και αν υπηρχαν τοσο τεραστιοι κινητηρες θαμενοι εκει κατω,θα εκαιγαν ολο το συμπαν για να σηκωσουν το βαρος αυτο.

9.θα επρεπε να διηλησουμε ολα τα καυσιμα του πλανητη καθως και να εξοριξουμε ολο το πλουτονιο και τα αλλα ραδιενεργα υλικα για να εχει κατι να καψει.

10.η θερμανση του διαστημοπλοιου στο διαστημα,η υποστηριξη ζωης με ποιον τροπο θα γινεται?

Ο καθενας αν κατσει ενα λεπτο,μπορει να σκεφτει χιλιους 2 αλλους λογους για τους οποιους ειναι αδυνατο αυτο που λες.

καταλαβες οτι δεν ευσταθει αυτο που λες με βαση το επιχειρημα σου?

ΦΙΛΙΚΑ,Ευλογητος

...3,14
το μονο σιγουρο ειναι οτι καποτε θα πεθανω

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Tsoureki
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
68 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/05/2004, 04:06:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Tsoureki  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Tsoureki  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΥΛΟΓΗΤΟΣ ok se olous fanike ligaki koulo afto peri diastimatos klp

Isos o filos mas diavase,ide i ipethese lathos pos kserei?Px afu to katafigio afto einai ekei gia katastasi ektaktis anagis opos leei,px katastrofi tis gis,mpori na enoei oti afu i gi mpori na ginei komatakia to mono pu tha minei thane afto,opote kai tha eoroumaste.Pou ok kai afto na einai einai kata vasi adinaton ektos kai an exoune mesa mixanimata klonopioisis kai klonopioun fagosima zoa kai oti alo fadastite.

Kala mi varate ligaki fadasia de vlapti..
Eksalou kai oi 10 logoi pu egrapses einai arketoi gia na doume pos einai ligaki too much olo afto.

Vevea de leme ,makari na ipirxe ala edo kanane xronia kai xronia na kanoun ena metro.Olokliro katafigo me teties prodiagrafes tha ekanan?Eleos diladi

Girtos

1on kai an iparxi tetio pragma de tha to legane kai idios kapios stratiotikos.
2on an mporis mou les to onoma tou na rotiso an pezi kati tetio? giati ksero ton stratigo na ask an iparxi eperiptosi (oxi pos tha mou pei) ala an einai telios asxeto tha gelasei kai me ti psixi tou o anthropos..kai an de thes na doseis stixia edo dose sto mail mou

tnx
Byezzzz

Cheer up...worst is yet to come

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ano-Throsko
Νέο Μέλος


36 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/05/2004, 10:07:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ano-Throsko  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Παιδιά λίγη σωστή ορθογραφία δεν βλάπτει. Δεν το παίζω ο φοβερός διαννοούμενος αλλά απορώ πως μερικοί γράφουν τόσο ανορθόγραφα. Δηλαδή πρέπει να προσπαθήσουν πολύ για να γράψουν τόσο ανορθόγραφα! Εντελως καλοπροαίρετα το λέω. Και να σημειώσω και κάτι ακόμα: Εγώ είμαι από αυτούς που πιστεύουν στα υπερφυσικά φαινόμενα, στις στοές ίσως και σε όλα αυτά τα «περίεργα». Αλλά μην είμαστε τόσο φαντασιόπληκτοι πάντα. Διαβάζω κάτι μηνύματα στο forum που κάθε άλλο παρά σοβαρά είναι. Δεν λέω φυσικά ότι αυτός που το έγραψε δεν τα πιστεύει. Αλλά μην προσπαθούμε να εξηγούμε κάποια απλά, πολλές φορές, πράγματα, με υπερφυσικές εξηγήσεις. Τα λέμε... Να περνάτε καλά

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

beyond
Πλήρες Μέλος

Greece
1446 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/05/2004, 11:32:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους beyond  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος beyond  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
TO NA ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΟΕΣ ,ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΛΟΓΙΚΟ..
ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙ Ο GIRTOS ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΔΥΣΚΟΛΟ..
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΡΗ ΑΥΤΑ ?( ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΨΗΦΙΑΚΕΣ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ..)..ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΣΟΔΟΥ ΤΩΝ..
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΗΞΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΣΟΥΔΙΑ ΜΕ ΤΑ ΚΑΤΑΦΥΓΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ,ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΤΟΥ ΠΛΗΘΥΣΜΟΥ ΤΗΣ..

ΠΡΟΣ GIRTOS..ΡΩΤΗΣΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΣΟΥ ,ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ..ΕΧΟΥΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΜΕΣΑ ? ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΓΝΩΣΤΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΕΚΕΙ ? ΜΗΠΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΗΔΗ ΕΚΕΙ ? ΓΙΑ ΤΙ ΒΑΘΟΣ ΜΙΛΑΜΕ ?


Ήρθα, είδα, νίκησα, είπε ο στρατηγός. Ανέβηκες, ξεκίνησες, έφτασες! ώρα να κατεβείς! λέει ο φιλόσοφοςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/05/2004, 13:33:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.

ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΦΙΛΟΥ Ano-Throsko ΜΕ ΚΑΛΥΠΤΟΥΝ ΠΛΗΡΩΣ....

ΕΝΑ ΤΟΣΟ ΩΡΑΙΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΠΟΛΛΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ...
ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΚΑΘΕ ΕΙΔΟΥΣ ΦΑΝΤΑΣΙΟΠΛΗΞΙΑ ΕΧΕΙ ΛΕΧΘΕΙ ΕΔΩ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΤΟ ΖΗΤΟΥΜΕΝΟ.

ΦΙΛΕ ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΕΥΛΟΓΗΤΕ ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΕΣ ΕΝΣΤΑΣΕΙΣ ΣΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΤΕ..

ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΤΟΥ Δ. ΚΑΜΠΟΥΡΟΓΛΟΥ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΓΡΑΨΕΙ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ ΒΙΒΛΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΡΧΑΙΑ ΑΘΗΝΑ ΟΠΟΥ ΕΚΕΙ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΕΡΙ ΥΠΟΓΕΙΩΝ ΠΕΡΑΣΜΑΤΩΝ.

ΟΙ ΕΚΔΟΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΑΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ 1920 ΕΑΝ ΔΕΝ ΑΠΑΤΩΜΑΙ...
ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΕΚΔΟΘΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΑΤΑ.

Ο Δ. ΚΑΜΠΟΥΡΟΓΛΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΣΤΗΝ ΝΕΟΤΕΡΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ.

ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΧΑΣΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΦΙΛΟ ΠΑΝΕΙΟ ΠΟΥ ΜΕ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΡΟΣΕΓΓΙΖΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 7 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.171875
Maintained by Digital Alchemy