ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Πενταλφα και υπονομοι!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 3
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Liam
Νέο Μέλος

Greece
29 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/02/2003, 19:31:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Liam  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια χαρα σε ολους!Θα ηθελα την βοηθεια σας σε κατι.Σε τι μπορει να εξυπηρετουν τα περιεργα καπακια των υπονομων που φερουν πανω παραλαγες της πενταλφα,αλλα και την ιδια την πενταλφα ορισμενες φορες?Ευχαριστω προκαταβολικα για την βοηθεια!

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/02/2003, 19:40:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σου Liam

Αυτό το θέμα το συζητήσαμε και σε άλλα topics και ειπώθηκαν ενδιαφέροντα πράγματα.

Μπορείς να τα δεις:

topic.asp?TOPIC_ID=450
topic.asp?TOPIC_ID=588
topic.asp?TOPIC_ID=364

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Liam
Νέο Μέλος

Greece
29 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/02/2003, 20:01:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Liam  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν ειμαι και πολυ σιγουρος οτι εχει να κανει με μεγαπολισμασυ!Ο κ.μπαλανος αφηνει υπονοουμενο μαλλον για ερπουσα σκια!Και επειδη εχω ερευνησει το θεμα στην περιοχη που μενω υπαχουν παρα πολλα τετοια!Ενα απο αυτα εχει κανονικη πενταλφα επανω του.Και επειδη κατω απο την περιοχη που μενω υπαρχει υπογειο ποταμι νομιζω οτι σχετιζεται με υπογειες διαδρομες.Μια υποθεση κανω...Ποτε δεν μπορεις να εισαι σιγουρος ομως...
Χαιρετησμους σε ολους!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

λίλιθ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1945 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/02/2003, 21:30:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους λίλιθ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
παντως εγω, φιλε liam,
εχω ακουσει και απο αλλους που ειδαν τετοια καπακια.
αληθεια, που μενεις?


λιλιθ -η πρωτη γυναικαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Liam
Νέο Μέλος

Greece
29 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/02/2003, 21:43:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Liam  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Νεα σμυρνη.Αλλα δεν καταγομαι απο εκει.Καταγομαι απο χιο.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

λίλιθ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1945 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/02/2003, 21:53:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους λίλιθ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ωραια!

απο τη στιγμη που τελειωσα το πρωτο μηνυμα μεχρι τωρα που γραφω αυτο, εριξα μια ματια στα sites/θεματα που σου γραφει ο thoth. ειναι πολυ διαφωτιστικα και ενδιαφεροντα νομιζω. αν δεν το εχεις κανει ακομη, καντο!

φιλικα

λιλιθ -η πρωτη γυναικαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Liam
Νέο Μέλος

Greece
29 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/02/2003, 22:05:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Liam  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τα διαβασα και καθως το εκανα και προςπαθουσα να βγαλω μια ακρη,μου ηρθε flash τι σχεση μπορει να εχει η ερπουσα σκια με τα ανοργανα οντα του δον χουαν.Οτι θυμαμαι χαιρομαι!Τι να πεις!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Liam
Νέο Μέλος

Greece
29 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/02/2003, 22:08:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Liam  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Α,και κατι αλλο!Επειδη ειμαι καινουριος και δεν ξερω,αυτα τα "νεο μελος","μελος 1 βαθμιδας"κτλ τι σημαινουν?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

old tiger
Μέλος 3ης Βαθμίδας


507 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/02/2003, 22:23:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους old tiger  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Kαλησπέρα παιδιά,
όντως το θέμα με τα καπάκια έχει προβληματίσει πολλούς τουλάχιστον μια δεκαετία. Νομίζω ότι συνδέεται άμεσα και με τα διάφορα γκράφιτι που υπάρχουν στην Αθήνα. Μάλλον κατά πολλούς ερευνητές είναι διάφορες "σημαδούρες" που μαρκάρουν συγκεκριμένα ενεργειακά κανάλια ή και ότι προστατεύουν την ανθρωπότητα από διάφορα πράγματα...(φίλε Liam αναφέρεις την έρπουσα σκιά)
Το θέμα είναι ότι υπάρχουν σε πάρα πολλά μέρη του κόσμου, οπότε να υποθέσουμε ότι κρύβεται κάποιος συγκεκριμένος από πίσω;
Σε κάποιο άλλο topic ο AVATARGR ανέφερε ότι κάποια γράφιτι του θυμίζουν Αγγελική γραφή...Το ωραίο είναι ότι επειδή παρατηρώ αρκετά χρόνια το φαινόμενο, το τελευταίο διάστημα η συγκεκριμένη γραφή εμφανίζεται όλο και περισσότερο. Το πιθανότερο είναι ότι λόγω της έκτασης που έχει πάρει το θέμα, κάποιοι πλέον έχουν αρχίσει και παίζουν...


Οταν γεννηθήκαμε δεν υπογράψαμε κανένα χαρτί...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Liam
Νέο Μέλος

Greece
29 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/02/2003, 22:32:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Liam  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ξερεις φιλε old tiger ποιο ειναι το προβλημα?Η το ελατωμα μας αν θελεις.Βλεπουμε το δεντρο και χανουμε το δασος!Νομιζω οτι εχεις δικιο.Αν το εχουν καταλαβει,σιγουρα θα παιζουν μαζι μας!Θα μας αποπροσανατολησουν!Το θεμα ειναι να μην πεσουμε στην παγιδα.Οπως αλλωστε πεφτουμε αιωνες τωρα!ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΛΛΑΤΩΜΑΤΙΚΟΙ!!!Το σιδηρουν γενος αλλωστε!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

old tiger
Μέλος 3ης Βαθμίδας


507 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/02/2003, 22:47:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους old tiger  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε Liam όταν λες παγίδα τι εννοείς;


Οταν γεννηθήκαμε δεν υπογράψαμε κανένα χαρτί...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Liam
Νέο Μέλος

Greece
29 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/02/2003, 22:54:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Liam  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το να αρχισουμε να ασχολουμαστε με τα graffiti και αυτοι απλα να παιζουν!Νομιζω οτι η μοδα των graffiti περασε!Θα βρουν αλλο τροπο επικοινωνιας.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

old tiger
Μέλος 3ης Βαθμίδας


507 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/02/2003, 23:01:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους old tiger  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σίγουρα θα βρουν κάτι άλλο...
εξάλλου η Φωλιά...αλλάζει τον εξωτερικό της μανδύα...αλλά πάντα υπάρχει...
Πάντως φοβερή συγχρονικότητα, χθες άρχισα να διαβάζω ένα βιβλίο για τους Ιλουμινάτους, στο οποίο περιέχονται πολλά τέτοια μηνύματα.

Οταν γεννηθήκαμε δεν υπογράψαμε κανένα χαρτί...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

λίλιθ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1945 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/02/2003, 23:16:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους λίλιθ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
φιλε old tiger, φοβερο βιβλιο το illuminatus. αν θες, κοιταξε και στο internet για τον icke.

φιλε liam,
αυτο με τα ανοργανα οντα του Δον Χουαν μου ειχε διαφυγει!!!

κοινως, ΜΙΑ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΑ ΗΘΕΛΑ, και ας μου επιτραπει...

ΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΛΕΚΟΥΜΕ ΣΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΕΡΙ ΜΕΤΑΦΥΣΙΚΗΣ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΜΕ,

ΚΑΙ ΠΟΥ
ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΛΥ ΓΝΩΣΤΟ ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΚΟ ΝΟΜΟ, ΤΟΝ ΕΞΗΣ "ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΟΛΑ"

ΘΑ ΜΑΣ ΟΔΗΓΗΣΟΥΝ ΤΕΛΙΚΑ ΣΕ ΕΝΑ ΧΑΟΣ.

γιατι τοτε φιλοι μου, γιατι να ακολουθουμε τη θεματικη καταταξη αυτου του χωρου και να μην τα κανουμε ολα ενα μεγαλο ΜΕΓΑΘΕΜΑ?

-ΜΕΓΑΘΕΑΜΑ!-

λιλιθ -η πρωτη γυναικαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

λίλιθ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1945 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/02/2003, 23:19:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους λίλιθ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
νεο μελος = 1-49 μηνυματα
1η βαθμιδα = 50 - (νομιζω?) 199 μηνυματα


και ου το καθ εξης...

ουσιαστικα βεβαια, η ουσια των μηνυματων ειναι που μετραει, και οχι ο αριθμος τους.

λιλιθ -η πρωτη γυναικαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2003, 09:24:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΕ Liam ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΚΑΛΟ ΘΕΜΑ ΟΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΝΑΤΡΕΞΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟΠΙΚ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙ Ο ΘΩΘ.

Η ΜΑΓΕΙΑ ΤΩΝ ΠΟΛΕΩΝ.
ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΣΑΝ ΝΕΟΣ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΤΑΝ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΠΤΩΣΟΥΝ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΟΛΑ ΤΑ ΤΟΠΙΚ ΚΑΙ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΟΥΝ.
ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΚΑΛΩΝ ΦΙΛΩΝ ΘΑ ΣΕ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΟΥΝ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

** ΦΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ**
** ΕΑΝ ΝΙΟΣΕΙΣ ΤΗΣ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ**Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Liam
Νέο Μέλος

Greece
29 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2003, 10:45:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Liam  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλη λιλιθ ισως εχεις δικιο.Το περι χαους εννοω.Σκεψου ομως και οτι η πραγματικοτητα μας ειναι πολυπλοκη!Πρεπει να συνδυαζουμε της γνωσεις μας για να βγαλουμε ενα συμπερασμα.Χωρις να παρασυρομαστε ομως!Γι'αυτο λεω οτι βλεπουμε το δεντρο και χανουμε το δασος!Καθε γνωση που εχουμε απο μονη της δεν σημαινει τιποτα.Και στην προκειμενη περιπτωση θα σου πω κατι.Αν καποιος μπαλανος εγραφε κατι για καποια ερπουσα σκια,ετσι στο ξεκαρφωτο ποιος θα τον πιστευε?Ομως αναλογη απειλη αναφερουν ολες οι θρησκειες!Τον σατανα αν το θελεις κι'ετσι.Γι'αυτο και ψαχνω της ριζες της μεσα απο τον χριστιανισμο.Αν δεν το ειχα συνδυασει ακομα θα ψαχνομουνα!Καταλαβες τι εννοω?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2003, 11:11:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΕ Liam ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΩΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΣ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ EΥΘΥΝΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΛΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙΑ ΤΟΥ.

ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΕΑΝ ΣΕ ΚΑΛΥΨΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΕΡΙ ΜΑΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΗΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΝΑΖΗΤΑΣ (Πενταλφα και υπονομοι! )

ΚΑΛΟ ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΚΑΤΕΒΟΥΜΕ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ.
ΔΙΟΤΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΕΙΔΑ ΠΕΡΙ ΕΡΠΟΥΣΑΣ ΣΚΙΑΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ.

ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΤΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΙΤΛΟ ΕΡΠΟΥΣΑ ΣΚΙΑ.
ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΤΟΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΙΘΑΝΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

** ΦΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ**
** ΕΑΝ ΝΙΟΣΕΙΣ ΤΗΣ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ**Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

λίλιθ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1945 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2003, 12:18:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους λίλιθ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
φιλε liam,
δικιο εχεις, οτι καθε γνωση απο μονη της δεν σημαινει τιποτε.
σκεψου ομως και αυτο:

ναι, ας βαλουμε στο "παιχνιδι" και αλλα στοιχεια, ας μελετησουμε καθε πιθανη πηγη και ας τα συνδιασουμε.

ομως, για να μη χαθουμε στα απεραντα πεδια της γνωσης πρεπει πρωτα να ερευνησουμε σε μεγαλο βαθος το θεμα που εξεταζουμε.

φαντασου οτι το καθε θεμα ειναι σαν ενα πορτοκαλι, και οτι η ουσια και οι απαντησεις βρισκονται στον πυρηνα του. το να κανουμε πολλες, μικρες τρυπιτσες στην επιφανεια του δεν θα μας οδηγησει σε αυτο που θελουμε να ανακαλυψουμε. αντιθετως, αν ξεκινησουμε με μια βαθια τομη και φτασουμε κοντα στον πυρηνα, θα ανακαλυψουμε τουλαχιστον μια οψη του πυρηνα και μετα θα μπορουμε να κανουμε αλλες τομες για να μπορουμε να δουμε και αλλες οψεις του πυρηνα.

νομιζω οτι συμφωνεις μαζι μου!

συγνωμη για την μεθοδολογικη παρεμβαση μεσα στο θεμα σου.


λιλιθ -η πρωτη γυναικαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Liam
Νέο Μέλος

Greece
29 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2003, 15:56:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Liam  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλε AVATARGR καλυφθηκα και σας ευχαριστω πολυ.Το περι ερπουσας σκιας το ανεφερα ως παραδειγμα για να εξηγησω αυτο που ηθελα στην λιλιθ,δεν ειχε να κανει με το θεμα,απλα αυτο μου ηρθε στο μυαλο πρωτο!Συγνωμη παντως!
Τωρα αυτο που ειπες φιλη λιλιθ για το πορτοκαλι.Συμφωνω μαζι σου,ομως νομιζω πρεπει να συμφωνησεις κι'εσυ σε κατι.Δεν εχουμε το εργαλειο για να κανουμε την βαθεια αυτη τομη!Εχουμε ομως το εργαλειο να κανουμε της τριπουλες και ετσι να αναλυσουμε τα συστατικα του πορτοκαλιου,να το παρακολουθησουμε,να βρουμε το αδυνατο του σημειο και ετσι να φτιαξουμε το καταλληλο εργαλειο για να φτασουμε στον πυρηνα!Συγνωμη φιλε AVATARGR αν ξεφυγα λιγο απο το θεμα!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2003, 22:27:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΕ ΜΟΥ Liam ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΕΙΤΑΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ ΑΠΛΑ ΜΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.

ΑΛΛΑ ΕΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΡΠΟΥΣΑ ΣΚΙΑ ΘΑ ΕΙΘΕΛΑ ΝΑ ΑΝΟΙΓΕΣ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΘΕΜΑ ΕΔΩ ΣΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

** ΦΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ**
** ΕΑΝ ΝΙΟΣΕΙΣ ΤΗΣ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ**Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SPIRITWALKER
Νέο Μέλος

Greece
2 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/02/2003, 01:26:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SPIRITWALKER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπερα συνταξιδιωτες. Τι διαβαζω, ερπουσα σκια; Θα εκανε μια χαρα ο Λαβκραφτ αν σας ακουγε! Και ο κυριος Μπαλανος που ολο υπαινιγμους ειναι και την αληθεια αμα τη ξερει, τη φιλαει για τη παρτη του! Μην ανακατευεστε με τετοια < παιχνιδακια> γιατι θελω να δω τι θα κανετε οταν η σκια παρει σαρκα και οταν οι ισκιοι βγουν μπροστα σας! Υπαρχει η πολη μεσα στη πολη, μην ενοχλειτε τα καπακια, γιατι μπορει τελικα να συναντησετε αυτο που ψαχνετε!

ζωντας και πεθαινωντας ταιζουμε τη φωτια

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Liam
Νέο Μέλος

Greece
29 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/02/2003, 12:22:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Liam  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλε SPIRITWALKER γι'αυτο σηκωνουμε τα καπακια!Για να συναντησουμε αυτο που θελουμε!Το θεμα δεν εινα αν το κανεις,αλλα η μεθοδος!Οσο γι'αυτο που λες για τον μπαλανο,νομιζω οτι εχεις δικιο!Τα κραταει για παρτη του.Βεβαια εχει κι'αυτος το δικιο του.Τι θα γινοταν αν οι γνωσεις επεφταν σε λαθος μυαλα?Αυτα προς το παρον.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/02/2003, 14:09:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΚΑΛΕ ΦΙΛΕ SPIRITWALKER ΚΑΛΩΣ ΗΛΘΕΣ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ESOTERICA.gr ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΣΕ ΜΙΑΝ ΓΟΝΙΜΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΣΟΥ.

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΣΩ ΠΩΣ ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΑΠΑΚΙ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΥΔΑΠ ΜΕ 2 ΠΑΝΤΑΛΦΑ ΠΑΝΩ.

ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧOYN ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΑ ΘΕΜΑΤΑ (ΒΛΕΠΕ ΘΩΘ) ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΝΑ ΜΕ ΤΙΤΛΟ ΜΑΓΕΙΑ ΤΩΝ ΠΟΛΕΩΝ ΟΠΟΥΝ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΔΩΘΕΙ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ.
ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΤΑΝ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ


** ΦΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ**
** ΕΑΝ ΝΙΟΣΕΙΣ ΤΗΣ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ**Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Liam
Νέο Μέλος

Greece
29 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/02/2003, 18:58:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Liam  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλε AVATARGR
Εισαι σιγουρος οτι ειναι της ΕΥΔΑΠ το καπακι?Εγω εχω δει ενα καπακι με μια πενταλφα,οχι της ΕΥΔΑΠ,αλλα για να πω την αληθεια δεν ξερω αν θα ηταν φρονιμο να το παρω!Γιατι αν οντως μας προστατευει απο κατι,αν το επαιρνα θα αφηνα μια ελευθερη εισοδο,αν ειναι για κακο θα εξεθετα τον εαυτο μου σε κινδυνο,ενω αν μαρκαρει καποια περιοχη,θα μπερδεψει καποιους και δεν ξερω αν αυτο ειναι καλο η κακο.Τι να κανω;!;!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/02/2003, 23:25:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ Liam ΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΤΟ ΕΧΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ
ΣΤΙΓΜΗ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΟΥ.

ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΠΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ ΜΕ 5ΑΛΦΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΙΣ ΕΥΔΑΠ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

** ΦΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ**
** ΕΑΝ ΝΙΟΣΕΙΣ ΤΗΣ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ**Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/02/2003, 23:33:51  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χε χε ...εριξες τυράκι ........... και τσιμπίσαμε ολοι !!!!!!

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/02/2003, 11:44:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ cat ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΡΙΧΝΕΙ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΔΟΛΟΜΑ.
ΑΠΛΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΚΑΙ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΝΑΤΑΛΛΑΣΟΥΜΕ .....

ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΟΤΑΝ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΑΣ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΠΡΕΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΑ ΔΙΝΟΥΜΕ.
ΓΙΑΤΙ ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΡΕΥΝΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΡΕΥΝΑ ΚΑΙ 'ΕΞΩ'..

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

** ΦΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ**
** ΕΑΝ ΝΙΟΣΕΙΣ ΤΗΣ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ**Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ICELAND
Νέο Μέλος

Greece
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/02/2003, 14:26:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ICELAND  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια και χαρα σε ολους.
Μια αφελης ερωτηση.

Τιυπαρχει κατω απο τα καπακια της ΕΥΔΑΠ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Liam
Νέο Μέλος

Greece
29 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/02/2003, 23:12:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Liam  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Απο τα συγκεκριμενα καπακια,απολυτως τιποτα!!!
Πιστεψε με!!!Θα μπορουσε να υπαρχει και μαρμαρο,αλλα υπαρχουν αυτα!Μαλλον σημαδευουν καποια περιοχη.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2003, 13:42:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΕ ICELAND ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΒΓΑΛΑ ΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΚΑΠΑΚΙ.
ΠΡΟΣΠΑΘΙΣΑ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΛΟΣΤΟ.
ΔΕΝ ΕΙΤΑΝ ΔΥΝΑΤΟΝ. (ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΠΟΛΥ)
ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΙ ΕΙΤΑΝ ΑΠΟ ΚΑΤΩ.

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΚΑΛΥΨΕΙ ΜΕ ΠΛΑΚΑ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟΥ ΚΑΙ ΧΑΘΗΚΕ ΚΑΘΕ ΙΧΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΙ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΑ ΤΟ ΚΑΠΑΚΙ.
ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΔΙΑΚΡΙΝΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΚΡΟΣΤΕΝΗ ΠΛΑΚΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΠΑΚΙ.

ΑΣ ΨΑΞΟΥΜΕ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

** ΦΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ**
** ΕΑΝ ΝΙΟΣΕΙΣ ΤΗΣ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ**Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 3 Σελίδες:
  1  2  3
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy