ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 NECRONOMICON
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 3
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/01/2011, 23:22:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
[quote]
πιστευω οτι υπαρχει το necronomicon. μαλιστα το ειχα δει πριν μηνες να πωλειται στο metropolis. δεν το εχω διαβασει ως τωρα αλλα καποια στιγμη πιστευω οτι θα το κανω. καθαρα απο περιεργεια οπως εκανα κ με τη σολομωνικη.

''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

Τι απεκομισες απο την Σολωμονικη?
Με ενδιαφερει πολυ το θεμα.Εχω σκεφθει να κανω συνεδρια για δαιμονικα
αλλα καπου κολλαω.Κι αν με...αστα να πανε!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.
Σουρης.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2011, 00:27:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Απο τη Σολομωνική και παρεμφερή βιβλία δε κερδίζεις τίποτα απλά και μόνο απ' την αναγνωσή τους. Αλλα ειδικά απ' τη Σολομωνική, μάλλον γενικά δε κερδίζεις τίποτα.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
erzebet_bathory
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/01/2011, 08:10:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αυτο που αποκομμισα ειναι καποιες γνωσεις. ονοματα κ σφραγιδες δαιμονων...πως να κανεις τελετουργικα... πραγματα που δεν με αφορουν ομως γιατι οπως προειπα τη διαβασα καθαρα απο περιεργεια κ χωρις διαθεση να ασχοληθω με οτιδηποτε..
δεν ξερω παντως αλλα οταν τη διαβασα αισθανομουν καπως. και μου ερχονταν στο μυαλο σκεψεις υβριστικες προς τα θεια. απο μονες τους λες κ κατι με επηρεαζε. και εκανα το σταυρο μου. μετα απο χρονια την πεταξα. δεν τη ηθελα στο σπιτι. αυτα...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

chess
Μέλος 3ης Βαθμίδας


697 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/01/2011, 12:52:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αφου πουλανε το νεκρονομικον στα μετροπολις,δεν πρεπει να νιωθω ασχημα που ακομα διαβαζω χαρυ ποττερ....

Παντως στο καψιμο του βιβλιου που αναφερθηκε η Ναρκισσα, εχω να πω οτι το βιβλιο δεν καιγοταν κι ας του ριξαμε πετρελαιο...

Και οτι το διαβασα πριν την πυρα, αλλα μου φανηκε καθαρα λογοτεχνικο....

Όταν ο κλόουν του τσίρκου, αυτοκτόνησε πάνω στη σκηνή, όλοι νομίσαν ότι ήταν μέρος του σόου και γελάσανε ακόμη πιο πολύΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

erzebet_bathory
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/01/2011, 05:59:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
μα και τη σολομωνικη δεν τη εψαξα να τη αγορασω. ειχα παει σε μια εκθεση βιβλιου και τη βρηκα τυχαια.πωλουνται ελευθερα οπουδηποτε. κ το παραφπξο ηταν οτι οταν τη αγορασα..ημουν 20 τοτε κ τη πηρα και στα γενεθλια μου τρομαρα μου.. την κοιταζε κ ενα κοριτσακι μικροτερο μου.
μετα μου συνεβη κ ενα περιεργο γεγονος. σε μια βολτα μου γνωρισα εναν τυπο . ο οποιος πινοντας τα ποτα μας σε ενα μπαρακι μου φοραει στο αριστερο χερι ενα δαχτυλιδι. φευγωντας κ πηγαινοντας σπιτι το κοιταζω το παρατηρω (γιατι μεσα στο μπαρακι ηταν σκοτεινα κ δε το ειχα δει) και ηταν ενα δαχτυλιδι με μια κοκκινη πετρα σαν ρουμπινι...και γυρω γυρω στο σιδερενιο μερος του δαχτυλιδιου ηταν χαραγμενη η πενταλφα κ κατι αλλα συμβολα που δε θυμαμαι ουτε κ τα γνωριζω. κι αμεσως το εβγαλα κ το πεταξα σε εναν υπονομο.
αυτο συνεβη τη ιδια περιοδο χρονικα που πηρα τη σολομωνικη. τυχαιο η οχι.. εμενα δε μου φαινεται κ τοσο τυχαιο παντως.
τον τυπο τον ξαναπετυχα τυχαια βρωμικο σαν αστεγο κ με επερνε απο πισω ωσπου ζητησα απο καποιον βοηθεια κ εξαφανιστηκε.
γιατι τα λεω ολα αυτα... οχι για κανενα συγκεκριμενο λογο. απλα θα ηθελα αν καποιος ξερει αν υπαρχει καποιο τετοιο δαχτυλιδι κ τι σημαινει.. να με διαφωτισει.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/01/2011, 12:34:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
erzebet_bathory πολύ ενδιαφέρουσα η ιστορία σου. Σοβαρά όμως πώς έγινε αυτή η φάση με τον τύπο; Το δακτυλίδι μπορεί να σήμαινε πολλά ανάλογα με το τι έγραφε και λοιπά. Αλλά δε καταλαβαίνω γιατί το πέταξες, μπορούσες να το πουλήσεις
Κοκκινο ρουμπίνι, αριστερό χέρι, πεντάλφα.. σίγουρα μαγεία...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/01/2011, 13:09:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητή erzebet_bathory, η πεντάλφα ως σύμβολο χρησιμοποιείται από τα αρχαία χρόνια κι από διάφορους λαούς προκειμένου να συμβολίσουν πλήθος πραγμάτων.
Οι Βαβυλώνιοι την χρησιμοποιούσαν για να συμβολίσουν τους 5 γνωστούς - για την εποχή εκείνη τουλάχιστον - πλανήτες ενώ οι Νεοπυθαγόρειοι συμβόλιζαν με αυτήν τα 4 στοιχεία της Φύσης και με το 5ο, την ένωση με το θείο.
Αργότερα συνδέθηκε με τη λατρεία της Θεάς Αφροδίτης και στη Ρώμη με τη λατρεία του Εωσφόρου (αυτού που φέρνει το πρώτο φως).

Γενικότερα η πεντάλφα έχει αποκτήσει αρκετούς συμβολισμούς ανά τους αιώνες - ανάμεσα σε αυτούς είναι κι ο σατανιστικός.

Όποιος ενδιαφέρεται, μπορεί να κοιτάξει εδώ.

Απλώς αναφέρω τους συμβολισμούς προσπαθώντας να δείξω ότι το σύμβολο καθεαυτό δεν είναι κάτι το αρνητικό.
Εάν αποκτάει αρνητική χροιά, αυτό οφείλεται στην αρνητική χρήση που του κάνουν οι άνθρωποι για τις δικές τους σκοπιμότητες και για τους Χ, Ψ λόγους.




In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
erzebet_bathory
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2011, 03:32:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

erzebet_bathory πολύ ενδιαφέρουσα η ιστορία σου. Σοβαρά όμως πώς έγινε αυτή η φάση με τον τύπο; Το δακτυλίδι μπορεί να σήμαινε πολλά ανάλογα με το τι έγραφε και λοιπά. Αλλά δε καταλαβαίνω γιατί το πέταξες, μπορούσες να το πουλήσεις
Κοκκινο ρουμπίνι, αριστερό χέρι, πεντάλφα.. σίγουρα μαγεία...


Dr Jekyll Mr Hyde καλημερα.
το σκηνικο εγινε τυχαια εντελως. ειχα βγει για μια βολτα το βραδυ..και μου την ΄΄επεσε΄΄ αυτος ο τυπος ο οποιος ηταν ωραιος.. κ μιας κ δε ειχα κατι κανονισμενο πηγαμε για ποτο. ημουν κι εγω μικρουλα κ καπως επιπολαιη μου το αναγνωριζω..
καθησαμε σε ενα κοντινο μπαρακι .. πιναμε τα ποτα μας κ μιλουσαμε. το μπαρακι ηταν μισοσκοτεινο.. οπως ολα τα μπαρακια σχεδον..και σε μια φαση βγαζει ενα δαχτυλιδι κ μου το φοραει στο αριστερο χερι . μετα φευγω και το επεξεργαζομαι... κ ειδα οτι ειδα. κ τρομαξα κ το πεταξα σε ενα υπονομο. τωρα που το σκεφτομαι... ισως δεν επρεπε να το πεταξω.. αλλα απο την αλλη.. αν το ειχα στην κατοχη μου πραγματικα δεν νομιζω να μου εβγαινε σε καλο.
τον τυπο τον ξανασυναντησα παλι τυχαια μετα απο πολυ καιρο.. κοντα στο ιδιο μερος με τη πρωτη φορα..ομως αυτη τη φορα ηταν σαν αστεγος...με ρουχα σαν βρωμικα παλια.. αυτη τη εντυπωση μου εδωσε.. κ με ακολουθουσε καθως περπατουσα κ με ενοχλουσε. τον εδιωχνα κ δεν εφευγε ωσπου ζητησα τη βοηθεια ενος αντρα να με παει μεχρι το σπιτι μου που ηταν κοντα... και απο τοτε χαθηκε.
εχω συνδυασει στο μυαλο μου οτι αυτο το περιστατικο οτι εχει σχεση με τη αναγνωση της σολομωνικης μιας κ συνεβη σε πολυ κοντινη περιοδο το ενα με το αλλο.
χωρις να ειμαι κ εντελως σιγουρη βεβαια. απλα εκει γερνω.
τωρα τι ηθελε να πετυχει μ αυτη του τη πραξη.. δεν ξερω .. παντως κατι κακο θα συνεβαινε. δε νομιζω καποιος αγνωστος να δινει 1 δαχτυλιδι με περιεργους συμβολισμους σε μια αγνωστη ? ειδικα αν ηταν δαχτυλιδι ακακο.......


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

erzebet_bathory
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2011, 03:36:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Αγαπητή erzebet_bathory, η πεντάλφα ως σύμβολο χρησιμοποιείται από τα αρχαία χρόνια κι από διάφορους λαούς προκειμένου να συμβολίσουν πλήθος πραγμάτων.
Οι Βαβυλώνιοι την χρησιμοποιούσαν για να συμβολίσουν τους 5 γνωστούς - για την εποχή εκείνη τουλάχιστον - πλανήτες ενώ οι Νεοπυθαγόρειοι συμβόλιζαν με αυτήν τα 4 στοιχεία της Φύσης και με το 5ο, την ένωση με το θείο.
Αργότερα συνδέθηκε με τη λατρεία της Θεάς Αφροδίτης και στη Ρώμη με τη λατρεία του Εωσφόρου (αυτού που φέρνει το πρώτο φως).

Γενικότερα η πεντάλφα έχει αποκτήσει αρκετούς συμβολισμούς ανά τους αιώνες - ανάμεσα σε αυτούς είναι κι ο σατανιστικός.

Όποιος ενδιαφέρεται, μπορεί να κοιτάξει εδώ.

Απλώς αναφέρω τους συμβολισμούς προσπαθώντας να δείξω ότι το σύμβολο καθεαυτό δεν είναι κάτι το αρνητικό.
Εάν αποκτάει αρνητική χροιά, αυτό οφείλεται στην αρνητική χρήση που του κάνουν οι άνθρωποι για τις δικές τους σκοπιμότητες και για τους Χ, Ψ λόγους.




In anticipation of my resurrection...



Dying_Incubus καλημερα.
ναι εχεις δικιο σε αυτα που αναφερεις .. κ το γνωριζω... αλλα εκεινη τη στιγμη που ειδα το δαχτυλιδι κ τα χαραγμενα συμβολα... το μυαλο μου αστραπιαια πηγε στο κακο.. κι οταν στο δινει κι ενας αγνωστος.... εε δε εχεις κ εμπιστοσυνη... αν μου συνεβαινε τωρα....δεν θα το πεταγα με τη μια. θα το επεξεργαζομουν πρωτα.θα εψαχνα κ κατι σχετικο ωστε να μαθω τι συμβολιζει τι προσφερει... αλλα ισως επραξα κ σωστα.. γιατι ενδεχομενως καθε δευτερολεπτο που περνουσε εχοντας το στην κατοχη μου πραγματικα δεν ξερω τι επιπτωσεις μπορει να ειχε...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2011, 11:56:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μωρέ σωστά θα έπραξες... αλλά πάλι, γιατί να πεταχτεί το ρουμπίνι;
Οι πεντάλφες κοιτούσαν πάνω ή κάτω;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
erzebet_bathory
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2011, 12:25:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
εεε τωρα κανεις κατι ερωτησεις...
που να θυμαμαι.. πανε πολλα χρονια.. επισης δεν εκατσα να το περιεργαστω πολυ... μολις ειδα πενταλφα κ δε ξερω τι αλλα ειχε πανω χαραγμενα το πεταξα με την μια.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

erzebet_bathory
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2011, 12:27:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ασχετο... αλλα η φωτο μου φαινεται? πως μπορω να βαλω κι εγω φωτο μου οπως εχουν οι αλλοι κατω απο τα κειμενα τους ?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2011, 12:46:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πήγαινε εδώ:
http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=7042&whichpage=46&ARCHIVE=

και κάνε δοκιμές


Γενικά κάνεις το εξής:

(img) Λινκ εικόνας.jpg ή .gif (/img)

(αντί για ( ) όμως χρησιμοποιείς [ ])

Αν θες να δεις ακριβώς τον τρόπο, πάτα "reply(απάντηση)" στο μήνυμα κάποιου που έχει εικόνα για να δεις τον κώδικα.


(πω πω ακόμα δεν ήρθες και ψωνίστηκες...)


Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 31/01/2011 12:48:04Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2011, 13:03:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητή erzebet_bathory, νομίζω πως τίποτα το αρνητικό δε μπορεί να μας συμβεί εάν εμείς οι ίδιοι δεν το επιτρέψουμε.
Κι ο τρόπος για να ανοίξουμε "μια τέτοια πόρτα" είναι ο ίδιος μας ο φόβος ο οποίος μπορεί να μας οδηγήσει υποσυνείδητα στο να βλάψουμε οι ίδιοι άθελα μας τον εαυτό μας και να πιστέψουμε ότι αυτό συνέβη εξαιτίας κάποιας "κατάρας" ή κάποιας μαγγανείας κλπ.

Όσον αφορά την παράθεση φωτογραφίας σε ένα μήνυμα σου, μπορείς να δεις αυτό μου το μήνυμα.
Στο θέμα που σε παραπάμπω, μπορείς να κάνεις και δοκιμές εάν το επιθυμείς.

Εάν θέλεις αυτή η φωτογραφία να εμφανίζεται ως ψηφιακή υπογραφή σε κάθε σου μήνυμα, θα πρέπει να μπεις στο προφίλ σου και να κάνεις copy - paste στο πεδίο της Ψηφιακής Υπογραφής τον κώδικα με το link της φωτογραφίας.

Εάν έχεις οποιαδήποτε απορία, μην διστάσεις να με ρωτήσεις.




In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
erzebet_bathory
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2011, 13:11:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Πήγαινε εδώ:
http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=7042&whichpage=46&ARCHIVE=

και κάνε δοκιμές


Γενικά κάνεις το εξής:

(img) Λινκ εικόνας.jpg ή .gif (/img)

(αντί για ( ) όμως χρησιμοποιείς [ ])

Αν θες να δεις ακριβώς τον τρόπο, πάτα "reply(απάντηση)" στο μήνυμα κάποιου που έχει εικόνα για να δεις τον κώδικα.


(πω πω ακόμα δεν ήρθες και ψωνίστηκες...)


Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 31/01/2011 12:48:04


χαχαχα ναι ειδες .... ψωναρα!!!

αχ μας ταλαιπωρει ολιγον το σαιτ ... αχ... προσπαθω.. μολις μετετρεψα μια φωτο μου σε jpg αλλα δεν το εχω σε τετοια θεματα κ θα φωναξω τον ktηulu οργισμενηη!!!

[URL=http://imageshack.us]Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

erzebet_bathory
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2011, 13:13:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Αγαπητή erzebet_bathory, νομίζω πως τίποτα το αρνητικό δε μπορεί να μας συμβεί εάν εμείς οι ίδιοι δεν το επιτρέψουμε.
Κι ο τρόπος για να ανοίξουμε "μια τέτοια πόρτα" είναι ο ίδιος μας ο φόβος ο οποίος μπορεί να μας οδηγήσει υποσυνείδητα στο να βλάψουμε οι ίδιοι άθελα μας τον εαυτό μας και να πιστέψουμε ότι αυτό συνέβη εξαιτίας κάποιας "κατάρας" ή κάποιας μαγγανείας κλπ.

Όσον αφορά την παράθεση φωτογραφίας σε ένα μήνυμα σου, μπορείς να δεις αυτό μου το μήνυμα.
Στο θέμα που σε παραπάμπω, μπορείς να κάνεις και δοκιμές εάν το επιθυμείς.

Εάν θέλεις αυτή η φωτογραφία να εμφανίζεται ως ψηφιακή υπογραφή σε κάθε σου μήνυμα, θα πρέπει να μπεις στο προφίλ σου και να κάνεις copy - paste στο πεδίο της Ψηφιακής Υπογραφής τον κώδικα με το link της φωτογραφίας.

Εάν έχεις οποιαδήποτε απορία, μην διστάσεις να με ρωτήσεις.




In anticipation of my resurrection...



καλησπερα! αυτο κανω κοιταω οδηγιες αλλα δεν το εχω σε τετοια θεματα κ τοσο... το πιθανοτερο να φαω ακυρο !!!!

[URL=http://imageshack.us]Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

erzebet_bathory
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2011, 13:18:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
δε τα καταφερνω δυστυχως κ τυγχανει να μην εχω κ υπομονη. ξενερωσα..


[URL=http://imageshack.us]Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

erzebet_bathory
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2011, 13:24:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

[URL=http://imageshack.us]Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

erzebet_bathory
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2011, 13:26:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
τα καταφερα !!! dying_incubus σ ευχαριστω!! ακολουθησα τις οδηγιες σου 1!! αυτη ειμαι εγω !

[URL=http://imageshack.us]Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

erzebet_bathory
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2011, 13:29:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
εγω ειμαι...

ναι οντως ειναι μεγαλη.... το πολυ πολυ να βαλω αλλη που ναι νομιζω μικροτερη.

[URL=http://imageshack.us]Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2011, 13:29:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γοητευμένος. χαχαχα


Προτείνω να τη μειώσεις λίγο σε μέγεθος μέσω της ζωγραφικής και να κάνεις κατα τα άλλα την ίδια διαδικασία.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

erzebet_bathory
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2011, 13:32:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ενταξει..... κατσε να βαλω αλλη μικροτερη να δουμε.

[URL=http://imageshack.us]Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

erzebet_bathory
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2011, 13:42:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Timendi causa est nescire...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

erzebet_bathory
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2011, 13:44:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ευκολο ηταν τελικα...

Timendi causa est nescire...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2011, 13:59:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
;ρςφοά οφκύσα ητσ οτφο

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 31/01/2011 14:06:21Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

erzebet_bathory
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2011, 14:00:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
κανω πως δεν την ειδα αυτην την ερωτηση...

Timendi causa est nescire...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2011, 14:07:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Την έκανα πιο δύσκολη για να μη σε μαρτυρήσωΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
erzebet_bathory
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2011, 14:10:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
εισαι αδιακριτο αγορι το ξερεις ..?

Timendi causa est nescire...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2011, 14:13:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ανάμεσα σε άλλα...

Λοιπόν μιας και είσαι καινούριο στον χώρο, να σου πω ότι συζητήσεις γενικού ενδιαφέροντος (απλό, κοινό chat δηλαδή) γίνονται εδώ:
ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ


Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 31/01/2011 14:17:21Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

erzebet_bathory
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2011, 14:15:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αα ωραια.. σ ευχαριστω.....

ως νεουδι χρειαζομαι μια καθοδηγηση απο τους παλαιοτερους. κ μαθαινω γρηγορα δεν κουραζω...


Timendi causa est nescire...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 3 Σελίδες:
  1  2  3
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy