ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 Παραφυσικά φαινόμενα και ελληνικη τηλεόραση...
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
old tiger
Μέλος 3ης Βαθμίδας


507 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/05/2003, 13:13:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους old tiger  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
quote:
--------------------------------------------------------------------------------

Απλά δεν συμφέρει να γνωρίζουμε πιο πολλά από όσα ξέρουμε...
--------------------------------------------------------------------------------


Να προσθέσω και ότι η μεγάλη μάζα δεν ενδιαφέρεται να μάθει;
Οτι νοιώθει την μίζερή της ασφάλεια, μέσα στο μαντρί που είναι κλεισμένη;
Προσέξτε τα προβατάκια που είναι κλεισμένα στα μαντριά. Είναι όλα τους ευτυχισμένα. Τρώνε, πίνουν και κοιμούνται. Δεν ξέρουν βέβαια ότι τα περιμένει ο χασάπης...


Tiger! Tiger! burning bright
In the forests of the night,
What immortal hand or eye,
Dare frame thy fearful symmetry?
WILLIAM BLAKE
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Glorfindel
Μέλος 2ης Βαθμίδας


385 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/05/2003, 00:36:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Glorfindel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε μου old tiger τι να ψάξει να μάθει ο κοσμάκης που τρέχει να βγάλει το ψωμί του;να ψάξει για δουλειά;να ψάξει για φροντιστήριο;για δάνειο;για σταθερό εισόδημα;.....ή μήπως να καθήσει να αναρωτιέται τί είναι τα καβείρια μυστήρια,τί συμβαίνει στην πεντέλη και τον υμηττό!
Δεν μένει χρόνος στον απλό εργαζόμενο για τέτοιες αναζητήσεις...
Οι μόνες ελεύθερες ώρες του είναι το βράδυ,όταν γυρίζει σπίτι,και τί κάνει;..βλέπει τηλεόραση φυσικά....
Σιγά μην του δείξουν τί κρύβεται στο βόυνό οίτη,σιγά μην τον κάνουν να σκεφτεί τί γίνεται πέρα από τον δικό του κόσμο...
Έχει περάσει ήδη το μήνυμα:η πολλή σκέψη βλάπτει...

Ρωτήστε τους γονείς σασ τί ξέρουν από μεταφυσικό...
Η απάντηση είναι τίποτα...γιατί αν μελετούσαν μεταφυσικά φαινόμενα σήμερα θα κοιμόσασταν στο ξενοδοχείο τα αστέρια....
Πιστεύω να αντιληφθήκατε που θέλω να καταλήξω......
Δεν μας δίνουν περιθώρια γνώσης και σκέψης....


Να είστε καλά!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

bikeboy
Νέο Μέλος

Greece
12 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/05/2003, 01:32:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους bikeboy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλοι μου καλησπέρα και από μένα. Όντως μακάρι να υπήρχαν εκπομπές τέτοιου είδους στην ελληνική τηλεόραση. Πάντως μια εκπομπή που ασχολείται (όταν το επιτρέπει η πολιτική επικαιρότητα του τόπου) όχι τόσο με μεταφυσικά θέματα, όσο με θέματα φιλοσοφίας και ενασχόλησης με την αρχαία Ελλάδα είναι η εκπομπή του Σπύρου Καρατζαφέρη "DUM SPIRO SPERO" στο EXTRA CHANNEL Δευτέρα έως Πέμπτη στις 10μμ. Κατά βάσην είμαι τεχνικός στο extra και "θέλω δεν θέλω" πρέπει να παρακολουθώ όλες τις εκπομπές που τυχαίνουν στη βάρδια μου. Αλλά νομίζω ότι αξίζει κανείς να την παρακολουθεί.

Υ.Γ. Άντε να ανεβάσουμε την τηλεθέαση του καναλιού μπας και πάρουμε και μεις οι άμοιροι τεχνικοί καμιά αύξηση!

May The Force Be With You!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2003, 00:57:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλοι μου συγνώμη που σας χαλάω το "όνειρο" αλλά πάρτε το χαμπάρι: Eίμαστε ΜΕΙΟΝΟΤΗΤΑ! (οι ενασχολούμενοι με τα εσωτερικά και μεταφυσικά)


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Masvidal
Πλήρες Μέλος

Greece
973 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2003, 01:09:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Masvidal  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Προσωπικα εχω βρει μια διεξοδο στην δορυφορικη τηλεοραση.Τα καναλια Discovery & National Geographic περιλαμβανουν εκπομπες με θεματα ανεξηγητου και παραφυσικου.Τις προαλλες ειχαν και αφιερωμα στο φαινομενο των UFO.Οσο για την Ελληνικη τηλεοραση,μαυρα χαλια.Μηπως καποιοι εχουν δοσει εντολη για μη-προβολη τετοιων θεματων διοτι ετσι αφυπνιζονται οι Ελληνες πολιτες ; Λεω τωρα εγω ο καχυποπτος !!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Masvidal
Πλήρες Μέλος

Greece
973 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2003, 01:13:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Masvidal  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ο κοσμος σιγουρα θα ενδιαφεροταν να μαθει για τα θεματα που κι εμεις συζηταμε,αλλα αν διαφημιστουν και κυριως αν ...δεν κοπουν πριν της ωρας τους οι σχετικες λιγοστες εκπομπες....τοτε κατι θα γινει.Να το παρουμε χαμπαρι ! Δεν θελουν καποιοι....γνωστοι-αγνωστοι με γραβατες
να προβαλλονται αυτα τα πραγματα !!! ΑΝΤΙΣΤΑΘΕΙΤΕ !!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ThePriest_
Νέο Μέλος


12 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2003, 03:48:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ThePriest_  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλοι ,

... οτιδηποτε εχει τηλεθεαση δεν κοβεται (εκτος αν επεμβει το ΕΡΣ ) αυτο ειναι νομος, η τηλεθεαση φερνει διαφημισεις και οι διαφημισεις φερνουν λεφτα και τα λεφτα τα θελουν ολοι(ιδιωτικα και δημοσια) και χεστηκαν για τις συνεπειες των εκπομπων που προβαλλουν .

Αν κοπηκε λοιπον η εκπομπη του Μπονατσου θα κοπηκε οντως λογο χαμηλης τηλεθεασης.

Αν κοπηκε η σειρα στον Αλφα ,κοπηκε γιατι ηταν μαιμουδια με παιδαριωδη σκηνοθεσια και ηθοποιια , μεχρι και ενας ασχετος το καταλαβαινε , και προκαλουσε μονο το γελιο..και ακομα κι αυτο για λιγο

Αν τα Χ-Files μετατεθηκαν σε μεταμεσονυκτια ζωνη θα ειναι επειδη κουρασαν, οσο καιρο ειχαν ψηλα νουμερα ηταν prime time...

Κανενας δεν απαγορευσε σε κανεναν να λεει οτιδηποτε ,ουτε συνωμοτει κανενας εναντιον κανενος , μην πιστευετε ηρωες και Κασσανδρες. Τον σεβασμο τον λογων του ομως καποιος τον κερδιζει τοσο με την ουσια των οσων λεει , τοσο με τον τροπο που τα λεει , οσο και με τον τροπο που συμπεριφερεται στο κοινωνικο συνολο....

Οσοι καταλαβαν , καταλαβαν...

Οσοι θελουν να καταλαβουν , θα καταλαβουν...

Ευχαριστω....


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2003, 07:53:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εφορμώμενη από τα γραφόμενα εδώ, θα παρατηρήσω κάτι επίσης.
Τις δύο τελευταίες Κυριακές έγιναν όπως είναι γνωστό στα περισσότερα μελη που έχουν διαβάσει το τόπικ για το μάτριξ, δύο εκπομπές στο κανάλι του Πειραιά, σχετικές με την εν λόγω ταινία. Εκπομπές με στόχο το σχολιασμό και τον αποσυμβολισμό των 2 ταινιών (της πρώτης και του reloaded), που όποιος τις παρακολούθησε, πιστεύω ότι θα συμφωνούσε μαζί μου ότι το επίπεδο των συζητήσεων ήταν αρκετά υψηλό.
Τόσο υψηλό (αρκούντως κατ'εμέ), που αναρρωτιέσαι, πόσοι τηλεορασόφιλοι θα μπορούσαν πράγματι να το παρακολουθήσουν. Οταν η πλειοψηφία του κόσμου ο οποίος αποτελεί τη μάζα απ'όπου προκύπτουν τα ποσοστά τηλεθέασης, θα προτιμούσαν να έβλεπαν Φώσκολο, που και τον καταλαβαίνουν, κι ένα δάκρυ κυλάει στο στεγνό τους μέτωπο στη θέαση του ρομαντικού αστυνόμου του "καλημέρα ζωή"...
Ετσι, και θα συμφωνήσω, αλλά και θα διαφωνήσω με τον φίλο The Priest.
Υπάρχουν και κακές, αλλά και καλές εκπομπές που πραγματεύονται θέματα σχετικά με τη μεταφυσική. Κι ο Χαρδαβέλας τη μεταφυσική "τρόπον τινά" πραγματεύεται. Γιατί την εκπομπή του τη βλέπουνε όλοι; Επειδή είναι καλή; Η επειδή το κουτσομπολιό αρέσει γενικώς; Μήπως κι επειδή ο Χαρδαβέλας ως δημοσιογράφος έχει καθιερωθεί κι έχει αποκτήσει ένα τηλεοπτικό κοινό; Τι θα γινόταν όμως εάν στο ίδιο κανάλι παρουσιαζόταν ένας άλλος δημοσιογράφος και μερικοί πραγματικοί εσωτεριστές, με θέμα όχι σκανδαλοθηρικό; Τι θα γινόταν ακόμη κι αν ήταν ο Χαρδαβέλας ο Δημοσιογράφος; Και η συζήτηση ήταν σοβαρή και φιλοσοφική; Πόσοι θα κλείνανε την τηλεόραση ή θα αλλάζανε κανάλι για να παρακολουθήσουν κάτι πιο ελεφρύ;

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2003, 14:20:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πολύ σωστά Αμαλία...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Wolffaced
Μέλος 3ης Βαθμίδας

n/a
638 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2003, 16:05:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Κι ο Χαρδαβέλας τη μεταφυσική "τρόπον τινά" πραγματεύεται.

Πάντως και μόνο που ξεσκέπασε μερικούς απατεώνες όπως εκείνον τον Αφρικάνο από το Ιερό Δάσος της Αφρικής που εκβίαζε μια κοπέλα ή έναν άλλον που κατέστρεψε ψυχικά μια γυναίκα του αξίζουν μπράβο.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

captain steven
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
130 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2003, 23:30:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ρε παιδιά,τι θα λέγατε αν στέλναμε αυτές τις σελίδες σε όλα τα κανάλια και περιμέναμε απαντήσεις?
Δε μπορεί τόσα πολλά μέλοι είμαστε εδώ,όλο και κάποιο κανάλι δεν θα κάνει κάποια κίνηση?

Edited by - captain steven on 06/06/2003 23:31:01Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2003, 01:59:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Πάντως και μόνο που ξεσκέπασε μερικούς απατεώνες όπως εκείνον τον Αφρικάνο από το Ιερό Δάσος της Αφρικής που εκβίαζε μια κοπέλα ή έναν άλλον που κατέστρεψε ψυχικά μια γυναίκα του αξίζουν μπράβο.

Καλά και αυτός ο μάγος...
Τονε είχα δει σε διαφήμηση σχετικού περιοδικού κι εδώ μου καθότανε! (Δεν στά λεγα Ορφέα μου;)

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ThePriest_
Νέο Μέλος


12 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2003, 03:26:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ThePriest_  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλοι ,

εγω θα συμφωνησω με τη Αμαλια εντελως...

Αυτη ειναι η ουσια ,οτι πουλανε κατι με τετοιο τροπο ωστε να τραβηξει αυτους που καθοριζουν τα ποσοστα τηλεθεασης...

Κι εγω θα ηθελα μια εκπομπη με φυσικη και τεχνολογια, δεν υπαρχει κατι αξιολογο αν εξαιρεσουμε κατι εκπομπες τις ΕΤ-3....

Αυτο που θελω να πω κυριως ειναι οτι δεν χρειαζεται να υπαρχει ντε και καλα καποια συνομωσια που να επιδιωκει καποια πραγματα...


Ευχαριστω

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2003, 10:58:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Δεν μένει χρόνος στον απλό εργαζόμενο για τέτοιες αναζητήσεις...
Οι μόνες ελεύθερες ώρες του είναι το βράδυ,όταν γυρίζει σπίτι,και τί κάνει;..βλέπει τηλεόραση φυσικά....

Εμείς δηλαδή δεν είμαστε "απλοί εργαζόμενοι"?
Δεν πιστεύω πως κάθε τί με το οποίο καταπιανώμαστε έχει να κάνει με τους ρυθμούς της ζωής μας. Έχει να κάνει μόνο με την προσωπικότητα, την ιδιοσυγκρασία και τις ανησυχίες του καθενός. Γνωρίζω ανθρώπους που όλη μέρα κάθονται, βολεψάκιδες που το μόνο για το οποίο νοιάζονται είναι το... (μην το πω και αναγκάσω τον thoth να παρέμβει!). Προσωπικά τρέχω σε παλαβούς ρυθμούς αλλά πάντα βρίσκω λίγο χρόνο να ασχοληθώ και με άλλα πράγματα που ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ.
Αν κανείς ΘΕΛΕΙ να ενημερωθεί για παραφυσικά φαινόμενα από την τηλεόραση, βρίσκει. Τα εβδομαδιαία προγράμματα έχουν αναλυτικές περιλήψεις ταινιών, μπορεί κανείς να διαβάσει και να βρει κάτι που τον ενδιαφέρει (σε ώρες δύσκολες ίσως, μα αν κανείς θέλει, είπαμε...). Ακόμη και το NationalGeographic και άλλα μεγάλα δίκτυα ασχολούνται. Και περιοδικά πολλά κυκλοφορούν, και βιβλία με το κιλό! Όρεξη να έχει κανείς.

...και θα συμφωνήσω απόλυτα με ThePriest (καμιά σχέση με τον άλλον?!) και την Αμαλία... Ας μην ανακαλύπτουμε παντού συνομωσίες και σκοτεινούς κύκλους! Ειδικά στην τηλεόραση το πράγμα είναι πολύ πιο απλό και κυνικό. Ό,τι (σκουπίδι) φέρνει χρήμα μένει, ότι δεν, ξουτ.

Κι εγώ θέλω μια εκπομπή στην τηλεόραση που να παρουσιάζει την εξέλιξη της Γραφιστικής από τον Λωτρέκ μέχρι σήμερα. Αλλά δεν μου προσφέρουν αυτό που θέλω, για να μη με κάνουν καλύτερο Γραφίστα...!

"Να'μαι καλά, να σ' αγαπώ..."

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2003, 12:02:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλημέρα σας!

Κι όμως, Αννανίκο μου,
οι ρυθμοί της ζωής μας, που πολύ συχνά καθορίζονται από το επάγγελμα το οποίο κάνουμε, αρκετά εύκολα επιρρεάζουν την σφαίρα των ασχολιών μας. Κάποτε είχε μάλιστα θιχτεί το θέμα αυτό σε ένα τόπικ.
Με πολύ καθαρότερο μυαλό και όρεξη μπορεί κάποιος ο οποίος έχει μια σχετικώς χαλαρή δουλειά και ασφάλεια που προκύπτει από αυτήν την δουλειά, να δώσει κομμάτια του εαυτού του στην ενασχόληση ας πούμε με το συγκεκριμένο αντικείμενο. Αν όμως γυρνάς στο σπίτι σου ένα χώμα, και με άγχος σκέφτεσαι τι σε περιμένει την αυριανή μέρα, έχεις πολύ λιγότερο κουράγιο να ψαχτείς. Αν μέσα σου σιγοκαίει ο πόθος, εύχεσαι κάποτε να διευθετούνταν με τέτοιο τρόπο οι δουλειές σου, ώστε να μπορούσες να στραφείς με περισσότερη ενέργεια σε αυτές σου τις ενασχολήσεις.
Εδώ μπαίνει και η διάθεση του καθενός για δημιουργηκότητα. Αλλος έχει πολύ, άλλος λιγότερη, και διαφέρουν επίσης οι τομείς που θέλει ο καθένας μας να τη διοχετεύσει. Δεν σου έχει τύχει ποτέ να νιώθεις ότι θα ήθελες να διοχέτευες τη δημιουργηκότητά σου σε κάτι άλλο εκτός δουλειάς, που θα αποτελούσε περισσότερο επιλογή σου παρά ανάγκη; Και να γυρνάς ωστόσο τέτοιο πτώμα το βράδυ βρίσκοντας τα αποθέματα ενέργειάς σου άδεια; Τόσο άδεια, ώστε το να τροφοδοτούσες με ενέργεια τη δημιουργία του δικού σου είναι, να φαίνεται σα γολγοθάς.

Τα παραπάνω βέβαια, αποτελούν την περιγραφή μιας κατάστασης που συνήθως υφίσταται, αλλά και που θα μπορούσε να μην είναι έτσι. Αν η ενασχόληση αυτή, δεν στόχευε σε συζητήσεις, διάβασμα, ή παρακολούθηση σχετικών εκπομπών. Αν ας πούμε, αποτελούσε ένα αναπόσπαστο κομμάτι της καθημερινότητας, μία θέση ζωής, μέσα στην καθημερινότητα κι όχι έξω από αυτήν.
Τι θέλω να πω με όλα αυτά; Οτι σημασία δεν έχει τελικά εάν έχεις ή όχι το χρόνο και τη διάθεση να δεις μια σοβαρή εκπομπή που πραγματέυεται τον εσωτερισμό. Κυριότερο είναι το πρίσμα με το οποίο θα δεις αυτήν σου την ενασχόληση. Η οποία μπορεί στην τελική να είναι και ένα απλό χόμπυ, συγκρίνοντάς την με την ικανότητα του να είσαι ο εσωτερισμός, παρά του να ασχολείσαι με αυτόν.

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

BENTON
Νέο Μέλος

Greece
5 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/06/2003, 19:04:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους BENTON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
KΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΝΑ ΑΠΕΥΘΗΝΘΩ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ.ΛΟΓΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΤΟΜΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΠΙΡΕΑΣΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΙΣΚΕΥΕΣ ΟΠΩΣ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ.ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΛΟΓΟ ΠΛΑΝΗΤΩΝ,ΠΑΝΣΕΛΙΝΟΥ ΑΛΛΑ ΔΙΑΡΚΕΙ 1 ΜΕΡΑ ΑΥΤΟ.ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΙΝΤΕRNET CAFE ΦΙΛΗΣ.ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΤΑΔΕ ΛΟΓΟ ΥΠΗΡΧΑΝ ΠΟΛΛΑ ΝΕΥΡΑ ΚΑΙ ΚΑΘΗΣΑ ΟΠΩΣ ΣΗΝΥΘΩΣ ΣΕ ΥΠ.
ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΚΑΝΑ ΜΕ ΠΕΤΑΓΕ ΕΞΩ,ΚΟΛΛΟΥΣΕ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΛΕΓΩΝΤΑΣ.ΤΟ ΑΦΗΝΩ ΑΠΛΑ,ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΥΠΟΛ. ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ.ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΦΙΛΗ
.ΤΗΣ ΛΕΩ ΤΙ ΕΓΙΝΕ,ΕΠΑΝΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ.ΜΕ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑΞΑ ΑΛΛΟΥΣ 2 ΥΠ. ΚΑΙ ΠΑΝΤΟΥ ΤΑ ΙΔΙΑ,ΟΤΑΝ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕ Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.ΑΥΤΟ ΕΓΙΝΕ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ 3 ΜΕΡΕΣ.ΥΠΟΨΙΝ ΠΩΣ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΓΙΝΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΑ ΦΟΡΤΙΣΜΕΝΟΣ,ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΙΝΔΕΣΗ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΣΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ.ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΕΥΓΝΩΜΩΝ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ,ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1401367
Maintained by Digital Alchemy