ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 ΝΕΑ - Μέσα από το Διεθνές Internet
 Το Esoterica.gr, ΞΑΝΑ στη Τηλεόραση (Alpha T.V)
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2003, 20:46:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss
Κυρίες και κύριοι,
για να μη "χαθουμε", παρακαλώ ας συνεχιστεί ο σχολιασμός εκεί όπου κι ο Κέλσος εξ αρχής πρότεινε, στο

http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=2092

Παρακαλώ...

ΚΑΝΕΝΑΣ δεν είναι ΑΝΩΤΕΡΟΣ από τον άλλο,
μπροστά στη ΖΩΗ και στο ΘΑΝΑΤΟ


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2003, 20:47:57  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat
Α ξέχασα .....σχόλια για το Video ....

Πολύ παράξενο ολο αυτό το σκηνικό ....
απίστευτο το θέμα με το χάσιμο τον 20"

Ανατριχιαστικό το θέαμα .....μονο που δεν κατάλαβα ...καπνός ηταν αυτό που φαινότανε τελικά ? γιατί μόλις το ειδα για πρώτη φορά ...μου φάνηκε ...(μη γελάσετε !!!) ....σαν υπερφυσικό εντομο ...που πήγαινε να κρυφτεί ...!!!!! καλά ρε παιδι΄'α μην βαράτε !!!!! μια ιδέα ειπα !!!

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
spirit
Πλήρες Μέλος

Finland
1485 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2003, 22:52:38  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος spirit

/////Α και τώρα μιλάει ο Κέλσος !!!!


"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ
ΓΑΤΑ ΑΥΤΟ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΑΣΤΕΙΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ...

Πηγα κι εγω να δω TV στο μοναδικο σπιτι εδω στην Μογγολια που εχει δορυφορικη αλλα γιοκ...
γκαντεμια απο σημερα πρεπει να εισαι συνδρομητης για να δεις ΑΛΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΑΟΥΜΜ


dsmΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Silverwolf
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Sweden
565 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2003, 00:56:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Silverwolf  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Silverwolf
quote:
Έχω Βιντεοκασσέτα για όποιον/α τη χρειάζετε :-)

Ο κακός λύκος


Να κάνω μια κράτηση Απόστολε?


"For the strength of the wolf is the pack and the strength of the pack is the wolf"


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Kelsos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2081 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2003, 00:59:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kelsos  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Kelsos  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Kelsos
Μια καλησπέρα και στην "ενημερωτική" γωνιά των forums...

Θα σας παρακλούσα να κρατήσετε τη παράκληση του καλού μου φίλου Ανανά και να μεταφέρουμε τα σχόλια μας για τη προσπάθεια μας εκεί...

Να η "τελευταία" μου απάντηση στο θέμα "ΦΝΑΤΑΣΜΑΤΑ απο το Esoterica.gr στον Alpha"

Μιά καλησπέρα κάπως "καθυστεριμένα" και απο μένα σε όλους του φίλους...

Καταρχάς να σας ευχαριστήσω εκ μέρους της ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ του Esoterica.gr που ΓΝΩΡΙΖΩΝΤΑΣ το "τί μέλη γενέσθαι" ΕΚΤΕΘΗΚΕ στο τηλεοπτικό κοινό...

Ειληκρινά ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΟΥ ΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΠΑΡΕΥΡΕΘΗΚΕ...
Θεωρώ πώς είμασταν ΟΛΟΙ εκεί...
Χαίρομαι ΙΔΙΑΙΤΕΡΟΣ που δεν σας απογοητεύσαμε...
Λυπάμαι που απογοητευτήκατε απο την εκπομπή...

Τι θέλω να πώ με αυτόν το γρίφο;;;
Οτι αυτό ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΑΡΧΗ, ή για να είμαι ακόμα πιό ακριβής, ήταν μια ΣΥΝΕΧΕΙΑ της αρχής που είχαμε κάνει με ΜΙΑ ΜΟΝΟ ΕΚΠΟΜΠΗ πρίν απο δύο χρόνια ΠΑΛΙ στον Αlpha και ΠΑΛΙ στην ίδια ΤΗΛΕΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΡΙΑ την Κυρία Δρούζα...
Και η ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΥΤΗ, δεν είναι ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΕΚΠΟΜΠΗ, ΑΛΛΑ ΕΝΑΣ ΚΥΚΛΟΣ ΑΠΟ ΕΚΠΟΜΠΕΣ (!!!!) και που η σημερινή ήταν η πρώτη...
Τουλάχιστον αυτή είναι η πρόθεση ΚΑΙ της εταιρίας παραγωγής ΚΑΙ η δική μας...

Είναι σημαντικό, ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΑΤΟ θα έλεγα ότι "εκείνοι" μας ΔΙΑΛΕΞΑΝ...
Πράγμα που σημαίνει ΠΟΛΛΑ, δε συμφωνήτε και εσείς;;;
Χαίρομαι λοιπόν που η παρουσία ΜΑΣ στην εκπομπή ήταν εκείνη που ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ (διακριτική, μεστή και καυστική εκεί που έπρεπε)...
Χαίρομαι γιατί το ΑΝΑΓΜΩΡΙΣΑΤΕ και το αναφέρατε ΗΔΗ...

Λυπάμαι που ΙΣΩΣ να περιμένατε "κάτι άλλο" και "κάτι άλλο" παρακολουθήσατε στους δέκτες σας...
Θέλω να πιστεύω ότι η ΣΥΝΕΧΕΙΑ θα είναι ΚΑΛΥΤΕΡΗ, εαν ευσταθεί το ότι ΚΑΘΕ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ....

Θα ήθελα μια χάρη απο εσάς, τα ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΜΕΛΗ του Esoterica.gr
Μην είστε ΑΥΣΤΗΡΟΙ με τους "άλλους", αν πρωτίστως δεν είστε ΑΥΣΤΗΡΟΙ με τον ΙΔΙΟ ΣΑΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ...

Η Κυρία Δρούζα, ΟΝΤΑΣ χωρίς γνώση επί του θέματος, έκανε αυτό που ο ΚΟΣΜΟΣ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΔΕΙ παο μια ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΤΟΥ ΤΗΛΕΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΡΙΑ...
Λάθη;;;
Πολλά, αλλά ΠΟΙΟΣ ΔΕ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΗ;;;

Ο Κύριος Κυπριωτάκης, έδωσε με τη παρουσιά του ένα "άλλο χρώμα", αλλά έδωσε χρώμα...
Το ότι η ΠΑΡΑΓΩΓΗ του απεύθηνε το λόγο, δε θα το καταλογίσουμε σε εκείνον...
Και μια ΔΙΩΡΘΩΣΗ - ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΗ...
Ο Κύριος Κυπριωτάκης, ΟΥΔΕΠΟΤΕ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕ στό ότι τα "Πνεύματα" είναι ΑΚΙΝΔΥΝΑ...
ΟΥΔΕΠΟΤΕ...

Ο Κύριος Γαλανός (αλεξιπτωτιστής στην εκπομπή) απλά ήθελα να δώσει λίγο σώου στο τηλεθεάμων κοινό!!!!
Πράγμα που ΙΣΩΣ να το κατάφερε...
ΟΜΩΣ, ας μείνει ΕΚΕΙ το θέμα...
Ο άνθρωπος, αυτό ΗΞΕΡΕ να κάνει και ΑΥΤΟ ΕΚΑΝΕ...
Βασικά ΟΥΤΕ Ο ΙΔΙΟΣ ΗΞΕΡΕ ΤΙ ΕΚΑΝΕ, αλλά αυτό είναι άσχετο...

Και τέλος οι Κύριοι Βύνος και Μπούγας, οι εκπρόσωποι του Esoterica.gr θεωρώ ότι έπραξαν αυτό που χρονικά τους επιτράπηκε να κάνουν και το έκαναν ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ...
Συχγαρητίρια που τα ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ, γιατί με αυτές τις συνθήκες, ήταν μάλλον ΑΘΛΟΣ...

Ας μείνουμε λοιπόν στο Video ΜΑΣ...
Στο δικό ΜΑΣ στοιχείο απο τη σπηλιά του Νταβέλη...
Ας δούμε λοιπόν ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ...

Εν αναμονή...

Κέλσος ο Φιλαλήθης

Υ.Γ Αγαπητέ Νταβέλη666 ελπίζω να ΜΗΝ προδώσαμε τις προσδοκίες σου...

Θα πρότεινα να ΚΛΕΙΔΩΘΕΙ το παρόν θέμα και να συνεχίσουμε τη συζήτησή μας στο άλλο...
http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=2092

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2003, 09:26:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth
ΟΚ. Κλειδώνει το topic και συνεχίζουμε στο άλλο topic

topic.asp?TOPIC_ID=2092

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1401367
Maintained by Digital Alchemy