ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΓΝΩΣΗ =-.
 ΟΤΑΝ (ΠΕΤΑΤΕ) ΚΟΙΜΑΣΤΕ;
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/09/2003, 04:00:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
η μπανανα σε πειραξε η οτι δεν πηρες χαμπαρι το νοημα της λεξης μπανανα εκτος απο το νοημα που της εδωσες εσυ.
quote:
Όταν πετάω δε ξέρω πότε και άν θα γυρίσω...ΛΕΩ:ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ CONTROL
γιατι? μπηκαν αεροπειρατες στο αεροπλανο?

φιλε μου εγω παντως αποδειξα οτι δεν εισαι ικανος για καμια πτηση (εκτος της ολυμπιακης) και απο οτι βλεπω εδωσες και αλλο ενα νοημα στην λεξη μπανανα την λογοκρισια σε αυτο που δεν κατανοουμε και νομιζουμε οτι μας προσβαλει και ας μην ξερουμε τι ειναι αυτο ουτε τι θελει να μας πει.

quote:
Δεν είπα ότι αποτελεί ύβρη το κάλεσμα αυτού του θεσπέσιου φρούτου
οπως ξαναειπα φιλε μου Secondborn το πρωτο πραγμα που κανει μια μπανανα ειναι να διαχωριζει τα πονηρα μυαλα απο τα αγνα και καθαρα

ετσι λοιπον το πονηρο μυαλο θιχτηκε και ζηταει λογοκρισια γιατι ειναι υπονοουμενο μιας και ο συμβολισμος για αυτον ειναι ομαδα ποδοσφαιρου της αγγλιας ενω εγω δικαιολογησα την λεξη αυτη και εδωσα ολα τα νοηματα και τους συμβολισμους που μπορει να εχει μια τετοια λεξη

δεν ειδα ομως τον συμβολισμο της λεξης που χρησιμοποιησε ο φιλος z1gr γιατι πολυ απλα χρησιμοποιει λεξεις που δεν ξερει τι ειναι και τι συμβολισμο μπορουν να παρουν μιας και η μαγεια των λεξεων του ειναι αγνωστη

φυσικα τα συμπερασματα μου απο τα δειγματα που μου εχει δωσει εως τωρα

quote:
ΚΡΙΤΙΚΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΠΙΟ ΚΑΛΟ ΤΡΟΠΟ.
καλα που μας εδωσες το καλο παραδειγμα και φυσικα ποιος σου ειπε οτι σου ασκησα κριτικη απλα εσυ δεν πιανεις το νοημα γιατι πολυ απλα εχεις χασει την μπαλα

τουλαχιστον ο reptilesalonica τα λεει ωραια και εχει πολλα να σου μαθει

Don't try to take our dreams away
from us
We will never be like youΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

z1gr
Νέο Μέλος


11 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/09/2003, 15:03:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους z1gr  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
endorama .. κατα πρωτον δεν ειμαστε φιλοι ,αλλα ουτε και κατι αλλο
ουτε καν εχθροι.
τωρα εσυ συνεχιζεις να προκαλεις με μακροσκελες μηνυματα που προσπαθεις να δικαιολογησεις τα αδικαιολογιτα )(μπανανες)
καλειτερα να κανεις ενα δικο σου θεμα σε forum και να εκθεσεις εκει
ολα τα φρουτα σου, kαi να εισε σιγουρος οτι δε θα το επισκεπτω ποτε.
και καλα θα κανεις να μη γραφεις εδω.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/09/2003, 18:42:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
δεν θα μου πεις εσυ τι να κανω οπου γουσταρω θα μπαινω μπηκες? οσο για τα μακροσκελη μηνυματα τα εγραψα μπας και δεις τον κοσμο με αλλο ματι αλλα απο οτι καταλαβα μαζι με το κινητο που αγορασες σου κανανε και δωρο ενα ζευγαρι παρωπιδες.
χμ και εγω που νομιζα οτι εδωμεσα ειμαστε ολοι φιλοι με κοινα ενδιαφεροντα πανω κατω και με ορεξη για ανταλλαγη αποψεων οσο για της μπανανες της δικαιολογησα και πολυ καλα μαλιστα αλλα η διαυγεια του πνευματος σου δεν σε αφησε να δεις τι θελω να πω εσυ ακομα δεν δικαιολογηθηκες που με προσβαλες χωρις λογο ανθρωπακι οπως θα ελεγε και ο βιλχεμ ραιχ και στο κατω κατω μονο εσενα ενοχλουν μεχρι στιγμης

και φυσικα θα σταματησω τα μακροσκελη μηνυματα γιατι και δεν καταλαβαινεις τιποτα απο αυτη την ζωη αλλα και γιατι κουραζω τους υπολοιπους γιατι σαν θεμα εισαι λιγο μονοτονος και ετσι καταντω και εγω μονοτονος και δεν μου αρεσει προτιμω την στερεοφωνια και χωρις ακουστικα αλλα τι τα γραφω ολα αυτα αφου απο τα δειγματα χαρακτηρα και συμπεριφορας μου εδωσες να καταλαβω οτι δεν παιρνεις χαμπαρι

Don't try to take our dreams away
from us
We will never be like youΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/09/2003, 21:38:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μα που στο καλό είναι ο ananasss;;;

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

keymaker
Νέο Μέλος

Greece
4 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/09/2003, 22:46:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους keymaker  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΟΛΥ ΦΡΟΥΤΟ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ FORUM!Ο ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΤΟ ΑΝΟΙΞΕ;;;!!!...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

z1gr
Νέο Μέλος


11 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/09/2003, 23:45:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους z1gr  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
[quote]
δεν θα μου πεις εσυ τι να κανω οπου γουσταρω θα μπαινω μπηκες?

Na μπαινεις οπου θες και να κρατας παντα μαζι σου την αγαπημενη σου ΜΠΑΝΑΝΑ!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Secondborn
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
410 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/09/2003, 03:12:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Secondborn  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Έχω να κάνω μια ερώτηση στο φίλο z1gr. Τί ήθελε να αποκομίσει-πετύχει-μάθει-διδάξει από αυτό το topic; Πάντως ότι και αν ήθελες να καταφέρεις το μόνο που έχεις καταφέρει έως τώρα, είναι να έχουν γεμίσει δυο σελίδες χωρίς καμία ουσιαστική απάντηση από κάποιο μέλος. Αν δεν προσπαθήσεις εσύ να προφυλάξεις τον ανώτερο σκοπό που σε ώθησε να γράψεις αυτό το topic τότε ποιός θα το κάνει;
Αντί όμως αυτού βλέπω να αναλώνεσαι-επιδίδεσαι και εσύ σε απαντήσεις που καμία σχέση δεν έχουν με το αρχικό θέμα. Θυμίζω απλά ότι υπάρχουν και τα προσωπικά μηνύματα για οποιεσδήποτε διενέξεις σε προσωπικό επίπεδο.
Ας σεβαστούμε το χώρο που μας φιλοξενεί.

Με εκτίμηση

"Δώρο είναι οι καρδιές των ανθρώπων που ψάχνουν πέρα απο τον κόσμο και δε βρίσκουν ανάπαυση εντός του."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
z1gr
Νέο Μέλος


11 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/09/2003, 10:04:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους z1gr  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕ:
ΤΟΡΑ ΞΕΡΕΤΑΙ ΤΙ ΜΟΥ ΛΕΤΕ..? ΜΟΥ ΑΦΕΡΕΙΤΑΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΩ
ΣΕ ΟΡΙΣΜΕΝΟΥΣ ΠΟΥ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΜΕ ΣΑΧΛΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΠΡΟΤΟΙ ΑΥΤΟΙ
ΝΑ ΜΗ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΜΗΝΘΩ ΔΗΛΑΔΗ.
ΝΟΜΙΖΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΓΩ ΤΟ ΠΡΟΚΑΛΕΣΑ ΑΥΤΟ?
Secondborn ΕΣΥ ΑΠΟ ΤΙ ΕΙΔΑ ΑΜΗΝΕΣΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΑΠΗΛΩΝΤΑΣ ΜΕ ΚΟΚΙΝΕΣ ΚΑΡΤΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ,ΚΑΝΤΕΤΟ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΑΛΛΕΣ ΠΡΟΣΒΟΛΕΣ
ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΜΟΥ. ΤΟ ΕΧΩ ΕΙΔΗ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΕΔΩ ΟΥΤΟΣ Η ΑΛΛΟΣ ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΦΥΓΕΙ ΑΠ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΕΧΕΤΑΙ ΕΥΘΗΝΗ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΣΥΝΤΟΝΗΣΤΕΣ ΠΟΥ ΕΦΗΝΕΤΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΣΙΤΑ VIRUS ΝΑ ΤΡΥΠΩΝΟΥΝ ΕΔΩ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/09/2003, 12:31:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΤΟ ΕΧΩ ΕΙΔΗ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΕΔΩ ΟΥΤΟΣ Η ΑΛΛΟΣ ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΦΥΓΕΙ ΑΠ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΕΧΕΤΑΙ ΕΥΘΗΝΗ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΣΥΝΤΟΝΗΣΤΕΣ ΠΟΥ ΕΦΗΝΕΤΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΣΙΤΑ VIRUS ΝΑ ΤΡΥΠΩΝΟΥΝ ΕΔΩ.

Ζ1gr, αφού κατάλαβες κι εσύ το αυτονόητο (που σου είπε με ευγενικό τρόπο ο Secondborn), ότι δηλαδή πέρα από 2-3 μηνύματα, το topic σου είναι τελείως άσχετο και άστοχο, ζήτα να το κλειδώσουμε για να μην δοθεί συνέχεια σε έναν ανούσιο διάλογο ή κάνε μια προσπάθεια να το αναβαθμίσεις. Πάντως άμα συνεχιστεί η ίδια τακτική θα αναγκαστώ να το βγάλω από την κυκλοφορία, με το... AΝTIVIRUS μου

Περιμένω την απάντησή σου.

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Sweden
2198 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/09/2003, 15:14:26  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλτατε z1gr εάν φυσικά σου είναι εύκολο και επιθυμητό, θα με ενδιέφερε, φαντάζομε και αρκετούς ακόμη, να μας εξηγήσεις λιγάκι παραπάνω.

Επειδή υποψιάζομαι τι εννοείς, με το αρχικό ερώτημά σου, μα δεν θέλω να απαντήσω σε ένα ερώτημα υποθέτοντας, αλλά να απαντήσω σε αυτό, αφού πρώτα το κατανοήσω απόλυτα και για τι ακριβός καλούμε να πάρω θέση η να συζητήσω.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Καλή ημέρα σε όλους.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

z1gr
Νέο Μέλος


11 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/09/2003, 15:59:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους z1gr  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Έγινε τροποποίηση από τον Διαχειριστή ΤΗΟΤΗ. Θα παρακαλέσω τον Z1gr να χρησιμοποιεί ελληνικά για τις απαντήσεις του.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/09/2003, 16:52:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Επειδή υποψιάζομαι τι εννοείς, με το αρχικό ερώτημά σου, μα δεν θέλω να απαντήσω σε ένα ερώτημα υποθέτοντας, αλλά να απαντήσω σε αυτό, αφού πρώτα το κατανοήσω απόλυτα και για τι ακριβός καλούμε να πάρω θέση η να συζητήσω.

Κ γω σαν τον Εχέμβροτο σκεφτόμουν....
Αλλά ΤΩΡΑ κατανόησα ΑΠΟΛΥΤΑ για το τί ακριβώς καλούμαστε να πάρουμε θέση....

Πάντα τέτοια!

Communicating at an unknown rate...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/09/2003, 18:06:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Βρισιά ήταν κ το έσβησες;

Γιατί ΑΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ....

Σ' ευχαριστώ που με κάνεις να φαίνομαι ηλίθια...αυτή την ώρα

Σ' ευχαριστώ που με κάνεις να νιώθω ηλίθια...πρωί-πρωί

Ενα όνομα μου λείπει πάλι από το καινούργιο σταυρόλεξο...

Που θα πάει...

Communicating at an unknown rate...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/09/2003, 18:27:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν έχει σημασία τι ήταν.

Σημασία έχει ότι εδώ είναι ένα forum επικοινωνίας και όχι ένα forum για να "πουλάει" κάποιος εξυπνάδες και να "παίζει" με τους άλλους.

Εάν κάποιος έχει να πει κάτι, να το καταλάβουν όλοι.

Αυτό έχει ξανασυμβεί στο παρελθόν και κάναμε το ίδιο που κάναμε και τώρα.

Μην ξεχνάμε ότι ο Z1gr έχει ήδη μια κίτρινη κάρτα από τον Αdmin.

Πολύ χαίρομαι Valnta που σε ταλαιπωρώ. Εγώ να δεις που έκανα 3 ώρες για να γράψω, να μορφοποιήσω και να "ανεβάσω" το σταυρόλεξο !!!

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Sweden
2198 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/09/2003, 20:02:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΟΤΑΝ (ΠΕΤΑΤΕ) ΚΟΙΜΑΣΤΕ;

Να σου πω την αλήθεια ρε πατριώτη, δεν πετάω. Δυστυχώς δεν έχω αυτήν την δυνατότητα.
Μα εάν πετούσα, εσύ τι λες, να κοιμόμουνα;;;

Σκεφτείτε εν ώρα πτήσης να σας πάρει ο ύπνος. Μάλλον θα προσγειωθείτε λιγάκι…..απότομα. ζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζΜΠΟΥΜ!!!!!

Επειδή το θέμα έχει καταντήσει λιγάκι….. πώς να το πω…..Α! ναι! αηδία! Και πριν από λίγο έφαγα ένα κομματάκι μηλόπιτα…

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kakao
Μέλος 1ης Βαθμίδας


102 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/09/2003, 21:19:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kakao  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Όταν πετάω, πράγματι, κοιμάμαι... Κι αν ξυπνήσω χωρίς να πάψω να κοιμάμαι, τότε μπορεί να συνεχίσω να πετάω...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

8odwris
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
323 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/09/2003, 22:38:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 8odwris  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
elikrina de kserw oute egw to noima i malon to ti akrivos enoei o filos pou to anikse!!! ayto to topic PANTOS NA SOU PW TIN ALI8EIA !! PERISOTERO MOIAZEI AYTO TO TOPIC ME : PERASTE VRISTE TSAKO8ITE EKTONO8ITE KAI ANTE GEIA..... PARA GIA YPNO TIN WRA TOU PETAGMATOS PANTO MIAS KAI MPIKA STO TOPIC AYTO NA SAS PW TIN EMPIREIA MOU MIA FORA NAI TIN WRA POU PETAGA KOIMI8IKA......(((( APO TO EL.VENIZELOS EWS STON EVRO....))) ME AEROPLANO :)

8.nΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/09/2003, 02:11:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πάντως τώρα που το ξανασκέφτομαι (πάει το ξεφτυλίσαμε τελείως το θέμα...),
όταν πετάω δεν ξέρω αν κοιμάμαι.
Πάντως όταν κοιμάμαι και με ξυπνάνε...Πετάω ότι βρω μπροστά μου: τσόκαρα, παντόφλες, το τηλεκοντρόλ του Βίντεο...

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

katze
Μέλος 1ης Βαθμίδας


102 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/09/2003, 10:16:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους katze  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ηξερα έναν τύπο που (κοιμισμένος ή μη δεν ξέρω) βγήκε μια μέρα και πήδηξε από το μπαλκόνι γιατί νόμιζε ότι μπορούσε να...πετάξει !!!

Τώρα είναι ανάπηρος

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

LAMANI
Νέο Μέλος

Greece
39 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/09/2003, 20:06:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους LAMANI  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Δυστυχώς ή ευτυχώς όλοι μας όταν πετάμε κοιμώμαστε μιας και η επιτυχία είναι μια γλυκιά νάρκη.Ποιός μπορεί να θεωρηθεί ξύπνιος όταν όλα του πάνε καλά,μάλλον σε μια νιρβάνα βρίσκεται στην οποία ονειρεύεται τον εαυτό του σαν βασιλιά των πάντων.Η παραγματική αφύπνιση έρχεται στις προσγειώσεις ειδικά μάλιστα όταν αυτές είναι ανώμαλες.Τότε κινητοποιούμαστε να κάνουμε κάτι ή να μάθουμε κάτι διακόπτωντας τον βαθύ "ύπνο" της παντοδυναμίας μας.Τότε είναι που η αδρεναλίνη μας φτάνει στα ύψη και αν δεν μπούμε στη δράση τελικά η δράση αυτή πραγματοποιείται μέσα μας σαν μια βόμβα που σκάει στην παλάμη μας...και μας σκοτώνει.

Αν είμαστε τυχεροί...! Γιατί αλλιώς καταντάμε Σάββας Ξηρός... Ένα μάτι, ένα χέρι, ένα αυτί...!



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy