ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΝΟΗΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΠΟΔΗ ΟΜΙΛΙΑ?
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 3
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Stavros_Η
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cuba
177 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/11/2003, 15:49:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Stavros_Η  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λοιπόν, νεότερα απο το μέτωπο.

Κατέβασα απο το Internet το DSS DJ Ver.5 το οποίο έχει πολύ καλές δυνατότητες και είναι πάρα πολύ εύχρηστο και παίζει σε περιβάλλον linux που έχω εγώ. (Άσε που σου ανοίγει και την όρεξη να κάνεις τον DJ...)
Απο τα τραγούδια που έχω σε mp3 άκουσα το Another one bites the dust των Queen. ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ "Start to smoke marihuana..."

Ήθελα να ακούσω και την Μαρινέλλα αλλα δεν είχα το Ύστερα" σε mp3 format. Βρήκα το CD της και μετέτρεψα το κομμάτι σε mp3 format μέσω του Nero Burning. Το άκουσα και αυτό ανάποδα, ακούγεται ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ η λέξη "Σατανάς"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/11/2003, 20:29:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ισως αν ειχα την ταινια αλλα δεν την εχω και η καρτα τηλεορασης μου οπως ειχα πει και πριν ειναι γιαυτο και δεν μπορω να ξεκινησω την ερευνα μου συντομα ομως (μακαρι) θα ξεκινησω και φυσικα θα ανακοινωσω και τυχον αποτελεσματα μεσα απο το forum αλλα εως τοτε απλα θα περιμενω


Don't try to take our dreams away
from us
We will never be like youΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mandragoras
Νέο Μέλος


37 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2003, 16:45:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mandragoras  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγω πάντως έχω ακούσει το "Κι ύστερα" της Μαρινέλλας, από έναν δίσκο live με τον Κώστα Χατζή, και πραγματικά στο ρεφρέν, ακούγεται "ο σατανάς μας ζει...".
Επίσης έχω ακούσει το "it΄s fun to smoke marijuana" στο Another one bytes the dust των Queen (στο ρεφρεν).. ( ένα οχι και τόσο σατανικό μύνημα μιας και αναφέρεται στο ...δώρο του Θεού).

Μιά εποχή, ο Τζίμης Πανούσης αφιέρωνε ένα μέρος των παραστάσεων του στο φαινόμενο αυτό. Εκεί ανέφερε και το σκηνικό με τη Μαρινέλλα (αναπαραγάγοντας τα αποσπάσματα κανονικά και στη συνέχεια ανάποδα), και άλλα, όπως επίσης και σκηνικά από δικά του κομμάτια!! (λέγοντας χαρακτηριστικά ότι "...κυρίες και κύριοι, ο Σατανάς "χτύπησε" και σε δικό μου δίσκο..." και έβαζε τα επίμαχα σημεία από τα κομμάτια του. Νομίζω πως ακουγότανε κάτι σαν (... ο βασιλιάς των νεκρών θα αναστηθεί ...) και κάτι τέτοια... (φοβερός ο τύπος)

Μία εξήγηση είναι, για μένα, είναι πως ακούγωντας ανάποδα ομιλίες, μπορεί κάτι που ακούμε μέσα στο ακατανόητο της όλης φάσης να θυμίζει κάτι από κανονικά λόγια, και η φαντασία μας να κάνει τα υπόλοιπα.
Ειδικά εάν περιμένουμε από πριν να ακούσουμε κάτι συγκεκριμένο και... σατανικό.

Πάντως, η αλήθεια είναι πως κάποια από αυτά τα ανάποδα μυνήματα ακούγονται πολύ καθαρά και συγκεκριμένα.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/11/2003, 10:14:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Παιδια ο θεολογος που μας εκανε μαθημα περισυ, μας εβαλε να ακουσουμε ενα cd στρουμφακια απο την αναποδη και ακουγοταν η λεξη satan. Ξερετε, ο δισκος που διαφημιζει συνεχως το alter. Το ακουσα και τα'παιξα!
Πως ακουγεται σε σας...?

Στην Αφρικη θα παω με τους MassaiΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

omega
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
167 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/11/2003, 11:00:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους omega  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Πως ακουγεται σε σας...?

Πάει χαλάσανε και τα στρουμφάκια.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Logical
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
98 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/11/2003, 11:30:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Logical  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ο παπα στρουμφ σατανιστής!
Μη σας προκαλεί και πολύ εντύπωση αυτό αφού δεν γράψανε τα στρουμφάκια το cd!

LogicalΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

iasonas
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
231 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/11/2003, 17:26:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους iasonas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε endorama, σε ένα μηνυμά σου λές

το θέμα της ιστοσελιδας που αναφερω δεν ειχε να κανει με κρυμενα σατανιστικα μηνυματα αλλα με κρυμενα μηνυματα του υποσυνειδητου για παραδειγμα λεω ψεμματα "αγαπω τους εβραιους" ομως αν ακουσει καποιος τα λογια μου αναποδα να ακουγεται η φραση "χιτλερ" γιατι οταν καποιος λεει ψεμματα "ζοριζει" τον εγκεφαλο και τα αισθηματα του και εκει βασιζεται και η ανιχνευση ψευδους αλλα δεν περιοριζεται μονο στα ψεμματα αυτη η μεθοδος αλλα και στις κρυμενες αποψεις του ατομου που βγαινουν στην φορα απο το υποσυνειδητο με αυτον τον τροπο

Δηλαδή μπορεί κάποιος να πει μια φράση εκατό φορές και να μην υπάρχει σε αυτήν κρυφό μήνυμα και να πει την ίδια φράση κάτω από άλλες συνθήκες, όπως συνθήκες πίεσης ή συνθήκες που πιέζει τον εαυτό του να πει ψέματα και να κρύβεται σε αυτήν την φράση μήνυμα;

Αυτό αναιρεί την άποψη ότι κάποιοι που έχουν κάποιο όφελος, βάζουν εσκεμμένα σε ομιλίες και τραγούδια κρυφά μηνύματα;
Γιατί αν ισχύει κάτι τέτοιο, αυτός που έγραψε μια ομιλία ή τους στίχους ενός τραγουδιού, δεν έβαλε μέσα σε αυτά που έγραψε κανένα κρυφό μήνυμα, αλλά στην συνέχεια ο εκφωνητής της ομιλίας ή ο τραγουδιστής του κομματιού όταν διαβάζει τα λόγια μπορεί να περνάει μέσα από αυτά κρυφά μηνύματα που υπάρχουν στον μυαλό του, δηλαδή μέσα σε αυτά τα λόγια να κρύβει το τι νιώθει ή το τι θέλει ή το τι πραγματικά πιστεύει.

"Εν οίδα ότι ουδέν οίδα"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/11/2003, 19:31:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
[quΔηλαδή μπορεί κάποιος να πει μια φράση εκατό φορές και να μην υπάρχει σε αυτήν κρυφό μήνυμα και να πει την ίδια φράση κάτω από άλλες συνθήκες, όπως συνθήκες πίεσης ή συνθήκες που πιέζει τον εαυτό του να πει ψέματα και να κρύβεται σε αυτήν την φράση μήνυμα;

Αυτό αναιρεί την άποψη ότι κάποιοι που έχουν κάποιο όφελος, βάζουν εσκεμμένα σε ομιλίες και τραγούδια κρυφά μηνύματα;
Γιατί αν ισχύει κάτι τέτοιο, αυτός που έγραψε μια ομιλία ή τους στίχους ενός τραγουδιού, δεν έβαλε μέσα σε αυτά που έγραψε κανένα κρυφό μήνυμα, αλλά στην συνέχεια ο εκφωνητής της ομιλίας ή ο τραγουδιστής του κομματιού όταν διαβάζει τα λόγια μπορεί να περνάει μέσα από αυτά κρυφά μηνύματα που υπάρχουν στον μυαλό του, δηλαδή μέσα σε αυτά τα λόγια να κρύβει το τι νιώθει ή το τι θέλει ή το τι πραγματικά πιστεύει.ote]



quote:
εγω πιστευω οτι ειναι διαφορετικες καταστασεις γιατι στην ομιλια βγαινει αθελα ενω στα τραγουδια ηθελημενα [/quote]
αν και δεν αποκλειω το γεγονος οτι πρεπει να υπαρχουν τραγουδια οπου καποια λογια να ανηκουν στο φαινομενο που περιγραφει η ιστοσελιδα ομως οταν γινεται η ηχογραφηση σε καποιο κομματι δεν το ηχογραφουν μια και εξω κανουν αλλαγες συνεχεια και δεν νομιζω να συνεχιζει να "βγαινει" κατι συνεχεια μετα απο τοσες προβες γιατι αν συνεβαινε αυτο σε οτι και να λεγαμε τα λογια μας θα εκρυβαν κατι

τα παραδειγματα της ιστοσελιδας ειναι φρασεις που ειπωθηκαν μια φορα


Don't try to take our dreams away
from us
We will never be like youΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/11/2003, 19:35:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
φιλε Stavros_Η απο που το κατεβασες το DSS DJ για linux βεβαια γιατι και εγω linux εχω


Don't try to take our dreams away
from us
We will never be like youΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

iasonas
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
231 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/12/2003, 01:17:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους iasonas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τελικά φίλε endorama για πες μας, έχεις κανένα νέο όσο αφορά την έρευνα που θα έκανες για το θέμα αυτό. Με ενδιαφέρει πολύ και θα ήθελα να μάθω αν υπάρχουν κάποια νέα στοιχεία.

"Εν οίδα ότι ουδέν οίδα"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/12/2003, 19:59:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
οχι ακομα φιλε μου λογω τεχνικων προβληματων αλλα ελπιζω συντομα να μπορεσω να ξεκινησω

το καλο ειναι οτι πλησιαζουν εκλογες και θα εχω αφθονο υλικο


Edited by - Administrator on 12/12/2020 20:18:49
Reason - Your head will collapse But there's nothing in itΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

iasonas
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
231 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/12/2003, 21:20:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους iasonas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Endorama αυτά που θα βρεις από την έρευνα που θα κάνεις έχεις τρόπο να τα ανεβάσεις στο internet για να τα ακούσουμε και εμείς. Αν όχι έχω σκεφτεί έναν τρόπο, βέβαια δεν ξέρω κατά πόσο θα είναι αποτελεσματικός. Αν σε ενδιαφέρει πες μου, οκ.
Την ταινία “Ο Εξορκιστής” την έχω εγώ σε VHS μορφή, δεν ξέρω με ποιον τρόπο μπορώ να στη δώσω. Έχεις κάτι υπόψη σου;
Όντως τώρα με τις προεκλογικές ομιλίες θ υπάρξουν πολλά κρυφά μηνύματα που θα μας βομβαρδίσουν, κουράγιο.

"Εν οίδα ότι ουδέν οίδα"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/12/2003, 21:40:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
φιλε Ιασωνα σε λιγο ελπιζω να ειμαι ετοιμος

εχω τροπο να τα ανεβασω στο διαδυκτιο

θα σε ενημερωσω για τυχον ανακαλυψεις γιατι απο οτι ειδα σε ενδιαφερει το θεμα αρκετα οπως και εμενα αλλωστε

ειναι λιγο τραβηγμα αν εχεις την ταινια σε VHS εχει αρκετη δουλεια

ομως οπως εχω ξαναπει

πριν λιγο καιρο ειχαν δειξει ενα ντοκυμαντερ για την ταινια που αναφερεις στο οποιο ανεφεραν ολα τα "σκοτεινα" σημεια της ταινιας

οταν ξεμπερδεψω με το προβλημα μου και αν πεσει η ταινια στα χερια μου θα της ριξω μια ματια


Edited by - Administrator on 12/12/2020 20:18:49
Reason - Your head will collapse But there's nothing in itΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

iasonas
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
231 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/12/2003, 14:15:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους iasonas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ναι φίλε endorama το θέμα αυτό με ενδιαφέρει πολύ, θα περιμένω νέα σου πάνω σε αυτό. Αν χρειασθείς οποιαδήποτε βοήθεια πες το μου, οκ.

"Εν οίδα ότι ουδέν οίδα"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2003, 02:56:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
φιλε Ιασωνα αυτα τα εχεις τσεκαρει?

http://paranormal.about.com/cs/reversespeech/


Edited by - Administrator on 12/12/2020 20:18:49
Reason - Your head will collapse But there's nothing in it

Edited by - endorama on 20/12/2003 02:58:16

Edited by - endorama on 20/12/2003 02:59:04Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

iasonas
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
231 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/12/2003, 23:52:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους iasonas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε endorama, σε ευχαριστώ πολύ για το link, δεν το είχα δει αυτό το site, να είσαι καλά και καλή έρευνα!!!

"Εν οίδα ότι ουδέν οίδα"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pappous_manowar
Νέο Μέλος


42 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/12/2003, 12:10:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pappous_manowar  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Exw akousei kai egw gia tetoia tragoudia sugkekrimena ena ton led zepelin den 8umamai poio pou otan to akouges anapoda kapou elege " power to the satan "

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

golden_ ariadne
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Iceland
137 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/02/2004, 23:27:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους golden_ ariadne  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Πεφτοντας τυχαια σε αυτο το τοπικ που εχει μεινει ανενεργο εδω και λιγο καιρο θελω να πω οτι μενω αφωνη με αυτα που διαβαζω..

φιλοι endorama και coperrolo τελικα κανατε καμμια μελετη πανω στις διαφημισεις???

η στις δηλωσεις των πολιτικων??
Πλησιαζουν και εκλογες , ολο και καποιο λαβρακι θα βγει!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

clearthought
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
172 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/02/2004, 00:03:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους clearthought  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΙΖΩ ΣΥΝΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ!ΜΗ ΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΤΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ(ΚΑΘΩΣ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ "ΓΥΡΙΖΩ" ΣΤΟ ESOTERICA ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΟΛΙΣ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ) ΑΝΟΙΞΑ ΙΔΙΟ ΘΕΜΑ ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ...
ΠΡΩΤΟΝ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΒΡΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΦΤΕΙ ΕΩΣ ΤΩΡΑ...ΑΛΛΑ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ...ΓΙΑΤΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΤΕ ΤΗΝ ΕΡΕΥΝΑ???Η ΕΣΤΩ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΠΑΓΩΣΑΤΕ??
ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΠΑΝΤΗΘΕΙ ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΤΙ ΧΡΗΣΙΜΟΤΗΤΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΣΑΤΑΝΙΣΤΙΚΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ(ΕΝΝΟΩ ΩΣ ΚΡΥΦΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ)...
ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΦΑΝΑΤΙΚΗ ΤΗΣ ROCK KAI THS METAL...ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΑΤΑΝΙΣΤΡΙΑ...ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΠΗΡΕΑΣΤΗΚΑ ΑΛΛΑ ΟΠΟΥ ΝΑ'ΝΑΙ ΘΑ ΕΠΗΡΕΑΣΤΩ??
ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ ΤΑ "ΚΡΥΦΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ" ΠΕΡΝΑΝΕ ΣΤΗΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΚΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΦΗΜΗΣΗ...
ΣΕ ΜΙΑ ΕΡΕΥΝΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΤΟ 1991..ΣΕ ΚΑΝΤΡΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ...ΣΤΟ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ ΤΗΣ ΠΡΩΤΗΣ ΠΡΟΒΟΛΗΣ ΠΑΙΧΤΗΚΕ ΣΠΟΤΑΚΙ ΤΗΣ COCA COLA ΧΩΡΙΣ ΚΡΥΦΟ ΜΥΝΗΜΑ...ΣΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΡΟΒΟΛΗ ΠΑΙΧΤΗΚΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΠΟΤΑΚΙ ΜΕ "ΚΡΥΦΟ ΜΗΝΥΜΑ"---->"ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ COCA COLA"...ΟΙ ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΑΝΑΨΥΧΤΙΚΟΥ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΑΥΞΗΘΗΚΑΝ ΚΑΤΑ 87% ...ΠΛΥΣΗ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ!!!
ΕΛΠΙΖΩ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΑΓΚΩΝΙΣΤΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ Η ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΙ ΑΚΡΩΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ....(ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΤΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΤΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ "ΕΚΕΙΝΟΙ" ΘΕΛΟΥΝ)

ΝΑ'ΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ....ΑΝΑΖΗΤΗΣΤΕ ΤΗΝ ΓΝΩΣΗ ΚΑΙ ΕΚΜΑΙΕΥΣΤΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ...

ΜΕ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΕΚΤΙΜΗΣΗ....

"ΟΣΟ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙΣ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ, ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ Ο ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΣ ΜΥΘΟΣ ΓΙΝΕΤΑΙ Ο ΑΛΗΘΙΝΟΣ ΛΟΓΟΣ ΥΠΑΡΞΗΣ"
OPEN YOUR MIND AND THINK CLEAR!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Rebecca
Νέο Μέλος


39 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/02/2004, 01:35:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Rebecca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΝΕΛΑΣ ΥΣΤΕΡΑ-ΥΣΤΕΡΑ ΕΧΕΙ ΑΝΑΠΟΔΟ ΜΗΝΥΜΑ ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΠΕΡΙΠΟΥ 9 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ Ο ΣΑΛΟΣ ΜΕ ΤΑ ΑΝΑΠΟΔΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ.
ΤΟΤΕ Η ΠΑΡΕΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΚΠΟΜΠΗ ΣΕ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΑΠΕΝΑΝΤΗ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΓΙΝΟΤΑΝ Η ΕΚΠΟΜΠΗ ΒΑΛΑΜΕ ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΤΑ ΣΚΕΥΤΗΚΑΜΕ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΜΑΡΙΝΕΛΛΑ.ΛΑΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ(ΤΟΤΕ ΗΤΑΝ ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΟΙ ΔΙΣΚΟΙ)ΤΟΝ ΒΑΛΑΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΥΡΙΖΑΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ,ΚΑΙ ΑΚΟΥΓΩΤΑΝ ΟΛΟΚΑΘΑΡΑ Η ΠΡΟΤΑΣΗ "Ο ΣΑΤΑΝΑΣ ΜΑΖΙ"

ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΣΚΕΜΕΝΑ
ΑΠΛΑ Ο ΔΙΑΟΛΟΣ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΟΔΑΡΙΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

coperrolo
Μέλος 2ης Βαθμίδας


191 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/02/2004, 02:05:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους coperrolo  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η πικρή αλήθεια είναι ότι ο αρχικός ενθουσιασμός έχει μετατραπεί σε απαξίωση λόγω των εγκεφαλοπαραλυτικών γεγονότων που διαδράματίζονται στις οθόνες μας. Παρακολουθώ π.χ. 1 μέρα παράθυρα και μετά χρειάζομαι 3 αποτοξίνωση. Ίσως να αποτελέσει κίνητρο για έρευνα, μιάς που κατάφερα να ανταπεξέλθω των τεχνικών προβλημάτων.

Στο θέμα των διαφημήσεων μπορείτε να βρείτε πολλά στο διαδύκτιο. Ονομάζονται "subliminal messages" και θα σας παραθέσω 2 εικόνες που αποτελούν, κατά τη γνώμη μου, τις πιο χαρακτηριστικές:

sorry αλλά το script του φόρουμ στο να εμφανίζει εικόνες είναι βγαλμένο απ'την κόλαση. Αν έχετε υπομονή πατήστε το λινκ

http://www.geocities.com/ponchovilla8/night_vision.html

Θα μπορούσαν να είναι τυχαία τραβηγμένες φωτογραφίες αλλά είναι προσεκτικά σκηνοθετημένες ώστε να παραπέμπουν αλλού. Πιθανόν να χαρακτηριστούν αισχρές χωρίς όμως να δείχνουν "τίποτα" άλλο από υπονοούμενα.
Δεν είναι από διαφήμηση προϊόντων αλλά έχουν δημιουργηθεί με σκοπό να κάνουν ξεκάθαρα τα μέσα που πολλές διαφημήσεις χρησιμοποιούν.

My Karma ran over your Dogma


Edited by - coperrolo on 09/02/2004 02:20:46Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ALOS
Μέλος 3ης Βαθμίδας


754 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/08/2004, 22:00:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ALOS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Βασικά να απαντήσω σε ένα τεχνικό θέμα που είδα οτι έμεινε φλού.

Για τους φίλους που θέλουν να ηχογραφήσουν έναν δίσκο βινυλίου
και να να τον ακούσουν ανάποδα φτάνουν δύο καλώδια και ένα βύσμα
το πολύ χωρίς να χαλάσετε το μοτέρ ή τίποτα άλλο. Φτάνει να έχετε
κάρτα ήχου στον υπολογιστή. Συνδέετε τον στερεφωνικό ή μόνο το
πικάπ στην κάρτα ήχου του υπολογιστή και απο εκεί ηχογραφείτε στο
sound recorder. Kάνοντας μετά reverse ακούτε το αποτέλεσμα. Στην
περίπτωση που δεν είστε σίγουροι για την σύνδεση μία βόλτα στο
κοντινό κατάστημα ηλεκτρονικών και με το manual του στερεοφωνικού
με δυό ευρώ το πολύ θα έχετε καί το βυσματάκι και το καλώδιο για
να συνδέσετε στην κάρτα ήχου. Για το CD θα χρειαστεί απλά ένα
εξωτερικό καλώδιο καρφί καρφί στερεοφωνικό που θα βγαίνει απο τη
μπροστινή έξοδο του cd μπαίνοντας στην είσοδο της κάρτας ήχου πίσω
απο τον υπολογιστή που λέει "MIC". Η είσοδος LINEIN έχει λιγότερη
ενίσχυση ήχου. Πρίν όμως κάνουν αυτό το βήμα να ελέγξουν άν αυτό
που θέλουν να ηχογραφήσουν ηχογραφείται κατευθείαν αν ανοίξουν το
sound recorder και το CDPLAYER ταυτόχρονα γιατί υπάρχει η μεγάλη
πιθανότητα να υπάρχει ήδη εσωτερική σύνδεση. Αυτοί που θέλουν να
περάσουν ήχο απο video εξαρτάται άν έχουν υποδοχή για ακουστικά
στο video ή κάποια άλλη έξοδο ήχου. Και πάλι η διαδικασία με το
manual και στο ηλεκτρονικάδικο για το κατάλληλο καλώδιο. Άν πάλι
όλα αυτά είναι βαβούρα υπάρχει και η πιό απλή λύση. Παίρνετε έξοδο
απο την τηλεόραση ή ηχογραφείτε κατευθείαν σε μιά απλή κασέτα με
ένα κασετόφωνο. Απο εκεί πάλι με ένα καλώδιο στη κάρτα ήχου του
υπολογιστή, record και REVERSE!!! Κλείνει η παρένθεση...

Βασικά συγνώμη για το ότι δεν κατάφερα απο την αρχή να βρώ
που βρίσκεται το θέμα αλλα το καλό είναι οτι απο σήμερα το
πρωί είχα σημαντικές ανακαλύψεις...
Το 98 είχα κάνει ηχογράφηση ενός ΔΙΚΟΥ ΜΟΥ τραγουδιού στο οποίο
τραγούδαγαν δυο φίλοι. Ακουστικό καθαρό χωρίς παραμορφώσεις
με πυκνωτικό μικρόφωνο στις κιθάρες και δύο δυναμικά beyerdynamic
σε Χ,Υ διάταξη για τα άλλα και χωρίς sound gate ή compressor.
Η ηχογράφηση έγινε σε Alesis 8κάναλο ΧΤ20 και η μίξη σε φορητό
dat και απο εκεί σε CD.

Σε αυτό το συγκεκριμένο λοιπόν (γιατί άκουσα και τα υπόλοιπα)
ανάποδα ήταν ολόκληρο ένα τραγούδι και με Chorus! δηλαδή ρεφραίν
ή χορωδία εκεί που ήταν το ρεφραίν! Το κανονικό τραγούδι λέει...
I like you my baby I love you so I please you honey for so long
To have you right here in my arms to squeeze you right here
to squeese you real strong. Ref: Oh time tell me what I did you
wrong and my baby doesnt want me its very soon to be along (2)
I want you my bunny but timing is bad I want you my dear so check
around. You are handsome and sweet a yummy bar girls are over you
just make a sound. Oh time tell me what I did you wrong If I was
a little younger If I was a little strong.(2)
Listen honey I know you dont want me cause I'm young but be sure
there's a sure thing you'll get from a younger man and thats
[[SOLO]] Oh time tell me what I did you wrong If I was a little
younger If I was a little strong. Oh time tell me what I did you
wrong and my baby doesnt want me its very soon to be along.(2)

Το ανάποδο λέει την εξής ιστοριούλα...
So I'd was a waffee, now you live as are why fair or you keep it
all you like, who's this that are with us has no,has my, My life
was mos eve'sd aint no my mere fire, are we pissed now we live!
.???..aaa asshole yeah asshole! our foregos owe awe now you live
as our waffee, or we did now we live Chorus this but are we less
asshole asshole! My life was mos eve'sd, aint oh me slightly be
on air Chorus this but are we less asshole asshole! my life was
mos eve'sd aint o me slightly be on air Chorus this but are we
less asshole [[GUITAR SOLO]], and that end midnight more frightning
neat fishes are...They shape up! night mass...??? our foregos owe
awe, now you live as our waffee or we did now we live, Chorus
this but are we less Ashole.
I Shagames Shez who you would rising I'll be in my year
you Snimas Nehert
I Rothestos is name heard at herbs and a master
hey Nabma Musnu Waut my life is mos eve'ds ...κτλπ. κτλπ......

Ελέυθερη μετάφραση
Λοιπόν ήμουν waffee, τώρα ζείς όπως εμείς γιατί δίκαια ή συνεχίζεις
τα πάντα όπως σ'αρέσει, ποιός είναι αυτός που (αυτοί) είναι μαζί
μας, δεν έχει, έχει τη δικιά μου. Η ζωή μου είχε λίγο χρόνικό
διάστημα και δεν είναι μια απλή δικιά μου φωτιά. Πόσο εκνευρισμένοι
είμαστε τώρα που ζούμε! Βλάκα ναί Βλάκα! Οι μπροστάρηδες μας
χρωστάνε θαυμασμό. Τώρα ζείς σαν το δικό μας Waffee ή όπως εμείς
το κάναμε και ζούμε. Ρεφραίνάρισε αυτό αλλα είμαστε λιγότερο βλάκες
βλάκα. Η ζωή μου έχει μικρό χρονικό διάστημα. Εγώ δεν είμαι που
είμαι ελαφρά και μόλις στον αέρα?! Ρεφραινάρισε αυτό αλλα είμαστε
λιγότερο βλάκες βλάκα. [[ΣΟΛΟ]] Και αυτό το τέλος. Μεσονύχτι πιό
τρομακτικό έξυπνα ψάρια είναι. Και πέρνουν μορφή! Νύχτα όγκος...?..
Οι μπροστάρηδές μας χρωστάνε θαυμασμό...[]...
Εγώ ο/η Shagames Shez οπου εσύ θα σήκωνες θα είμαι στην χρονιά μου
Εσύ Snimas Nehert
Εγώ o/η Rothestos είναι όνομα γνωστό στα βότανα και master
Έι Ναβμα Musnu Waut...h zωή μου έχει μικρό χρονικό διάστημα κτλπ.
---------------------------------------------------------------------
Μετά απο αυτό το συγκεκριμένο τραγούδι άκουσα πολλά μπάς και ακούω
συνέχεια ιστορίες...Τίποτα όμως. Έτσι πιθανολογώ ότι παρόλο που όλα
τα τραγούδια τα έγραψα εγώ αυτό ήταν το μόνο που μιλούσε. Όλα τα
τραγούδια τους στίχους τους έγραψα το 98. Δέν μπορώ να πώ οτι στα
άλλα δεν μπορούσε να μιλάει το υποσυνείδητο είτε επειδή είχα λιγότερη
έμπνευση. Αυτό που υποψιάζομαι είναι μήπως η έμπνευση μιλάει
υποσεινήδητα μέσω κάποιων οντοτήτων που κατονομάζονται και με φέρνουν
με αρκετό ψάξιμο κάπου στον 13ο αιώνα μεταξύ πορτογαλίας και Σκωτίας.
Rothes (Ροθέστος) - Scotland. Μου κάνει μεγάλη εντύπωση που πρίν
απο έξι μήνες πήγα για πρώτη φορά στη ζωή μου εκεί και πρώτη φορά
βγήκα απο Ελλάδα...

Τώρα η θεωρία που αναφέρει για το υποσυνείδητο μετά απο αυτό δεν ξέρω.
Στην αρχή πίστευα οτι ήταν υποσυνείδητα μυνήματα. Τώρα πιστεύω οτι
ΚΑΙ οι οντότητες μέσα μπορεί να είναι. Αν δεν είναι να είναι οι
παλιοί εαυτοί μου ; Πάντως ότι και να είναι ανύσηχοι ακούγονται και
τότε...

-------------------------------------
mos/z: av soon, early eve - long life
-------------------------------------
forego/forgo=to go
before, (place,time)
foregos=(portuguese)
-------------------------------------
nabma=Irish_utf8 (Ireland)
-------------------------------------
musnu=chech


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ALOS
Μέλος 3ης Βαθμίδας


754 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/08/2004, 16:54:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ALOS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ά και τί βρήκατε και για τις διαφημίσεις στα ανάποδα
μυνήματα. Πρέπει να ξεκαθαριστεί τελικά αυτό περι
υποσεινηδήτου. Με μιά απλή αντιστροφή όσων καταγράφουμε
μπορούμε να ανακαλύψουμε τί τελικά γίνεται. Στο τραγούδι
παραπάνω αναφέρονται τέσσερεις οντότητες που ακόμα ψάχνω
τις άλλες δύο (Nabma Musnu Waut και Snimas Nehert.
Οι εξηγήσεις που δίνω μαζί με το chech είναι το αποτέλεσμα
που έβγαλα στον Intertranslator δηλαδή τί γλώσσας μπορεί
να είναι το όνομα ή η προέλευση του ονόματος.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ALOS
Μέλος 3ης Βαθμίδας


754 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2004, 22:47:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ALOS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Παρόλο που δεν ξέρω πόσο αδιάφορο είναι το θέμα για τους πολλούς
εμένα μου φαίνεται σημαντικό και μάλιστα είναι αλληλοσυνδεόμενο
με ένα άλλο το οποίο διάβασα σήμερα. Αναφέρει topic για το οτι
οντότητες φαινόντουσαν στο monitor της τηλεόρασης αλλα ανάποδα!
Το τραγούδι το οποίο παραθέτω πιό πάνω και στο οποίο έχω γράψει
και ηχογραφήσει εγώ μιλάνε κάποιες οντότητες αλλα στην ανάποδη
ομιλία. Έχουμε λοιπόν μια σαφή συσχέτιση ανάποδης εμφάνισης μία
απο τον ήχο και μια άλλη με την εικόνα.

Μια παράλληλη ερώτηση/πρόταση στους συντονιστές θα ήταν άν γίνεται
να μπορούσαν νέοι χρήστες που αναρωτιούνται για κάτι έχοντας
ανοίξει ένα νέο θέμα να μπορούν να δούν το θέμα τους σε ένα
υπάρχον ήδη θέμα. Έτσι να μήν υπάρχει η αίσθηση του κλειδώματος
αλλα της συμμετοχής. Δηλάδή ένα copy-paste και ανασήκωση ενός
παλιού θέματος με μια αναφορά οτι υπάρχουν και εκεί (θεμα1) (θεμα2)
ανάλογα θέματα.Βέβαια στο συγκεκριμένο θέμα δεν είναι κάτι τέτοιο
τόσο ξεκάθαρο αλλα μια σκέψη που μου ήρθε τώρα και είπα να την πώ...

Όσο για τους άλλους τα μυνήματα τα ανάποδα είναι σημαντικό οτι
περνάνε στο υποσεινήδητο εάν δεν γεννιούνται απο αυτό...
Με την σκέψη αυτή είστε συμφιλιωμένοι οτι κάποιοι το γνωρίζουν και
μπορεί να ελέγχουν το υποσεινήδειτό μας με διαφημίσεις ή άλλου
είδους μυνήματα τα οποία δεν μπορούμε να καταλάβουμε επειδή είναι
ανάποδα;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/09/2004, 21:30:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
τελικα αυτο το θεματακι ξαναγυρισε για λιγο
επειδη δεν εβλεπα να ενδιαφερει τα υπολοιπα μελη το ειχα παρατησει
και δεν εκανα και καποια πραγματα που ηθελα

ισως ειναι καιρος να ασχοληθω ξανα
για προσωπικη μου ευχαριστηση.

φιλε alos δεν εχω ξαναδει κομματι που εχει παιξει αναποδα να ειναι ολοκληρο ενα μηνυμα

πολυ καλη φαση

γιατι ολοι λενε οτι σε καποιο κομματι ακουγεται αυτη η φραση και εκεινη κτλ
ομως ολοκληρο κομματι με καποιο στοιχειωδες νοημα δεν πρεπει να εχει ξανασυμβει

ισως εδω να μην κολαει ο παραγοντας ετυχε


Edited by - Administrator on 12/12/2020 20:18:49
Reason - Your head will collapse But there's nothing in itΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lamogio
Μέλος 3ης Βαθμίδας


560 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2004, 10:40:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lamogio  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αστα endorama και σε πήραμε χαμπάρι.

Κουφάλα, πας να μας περάσεις μηνύματα μέσα από το αθώο κατά τα άλλα κειμενάκι σου.

Παιδιά βαράτε τον.
Διαβάστε ανάποδα το κείμενο που έγραψε και βγάλτε συμπέρασμα.
Βέβαια για να μην καρφωθεί εντελώς έβγαλε μερικές λέξεις αλλά το νόημα παραμένει.

"τελικα αυτο το θεματακι ξαναγυρισε για λιγο
επειδη δεν εβλεπα να ενδιαφερει τα υπολοιπα μελη το ειχα παρατησει
και δεν εκανα και καποια πραγματα που ηθελα
ισως ειναι καιρος να ασχοληθω ξανα
για προσωπικη μου ευχαριστηση.
φιλε alos δεν εχω ξαναδει κομματι που εχει παιξει αναποδα να ειναι ολοκληρο ενα μηνυμα
πολυ καλη φαση
γιατι ολοι λενε οτι σε καποιο κομματι ακουγεται αυτη η φραση και εκεινη κτλ
ομως ολοκληρο κομματι με καποιο στοιχειωδες νοημα δεν πρεπει να εχει ξανασυμβει
ις ως εδω να μην κολαει ο παραγοντας ετυχε"


Δλδ:
πατα ο αναξ (στα) πιτα-παν. (ειστε) κολοι ολοι.
(κάνε) μόκο κορη (απο) ιταμμο σοι (μη σε) δεσω.

Πες ρε άθλιε τι δουλειά έχει ο βασιλιάς στα πιτα-παν;
Ποιά είναι αυτή η κόρη;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2004, 11:54:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
χαχαχαχα για λαμογιο μια χαρα τα πας

θα ξεκινησω αναποδα λογω θεματος

πρωτα πρωτα ξεχασες κατι

quote:
προσωπικη μου

το αφεντικο μου ειναι ο μικυ και η κορη ειναι η μινι και μαζι με τον γκουφη θα φερουμε τον πανικο στον πλανητη

με ειδες σε καποιο πιτα παν?
πραγματι με ειχαν καλεσει για να γυρισω της πιτες αναποδα

δεν ειναι ιτταμο
ειναι αμο-it οι κλασσικες κοκκινες πινακιδες κυκλοφοριας


με ξεφτιλισες πως θα βγω τωρα στην κοινωνια?
αμαν αδερφακι μου εχωσες μαχαιρι στην καρδια

εβαλες λουκετο στο θεμα μου

θα επιστρεψω ομως

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!!!!!


Edited by - Administrator on 12/12/2020 20:18:49
Reason - Your head will collapse But there's nothing in itΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/11/2004, 01:14:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
για χαρη του θεματος εκανα την αμαρτια να γραψω την εκπομπη του τριανταφυλοπουλου με καλεσμενο τον κεντερη

και καθησα να ακουσω μερικα σημεια αναποδα

μερικα σημεια μου προκαλεσαν το ενδιαφερον

αυτο ειναι ενα δειγμα το οποιο ειναι το κανονικο
normal

και το αναποδο ειναι αυτο
reverse

δεν θα σας πω τι ακουσα εγω
παντως δεν εχει σχεση με τον σατανα και το τελος του κοσμου
ουτε ειναι κατι το τρομερο

απλα πραγματα

παντως αν σας ενδιαφερει

και αν ακουσετε οτι και εγω

θα εξηγησω μερικα πραγματα και θα συνεχισω με το υπολοιπο υλικο το οποιο ειναι πιο ενδιαφερων

απλα μην ξεχνατε οτι δεν ειναι ευκολα τα πραγματα οταν ακους κατι αναποδα

αν και το συγκεκριμενο αρχειο ακουγεται σχετικα ευκολα

(το μεγεθος του αρχειου ειναι μολις 14 kb)


we'll all take turns
i'll get mine, tooΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Open Mind
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4983 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/11/2004, 17:26:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΩΓΕ ΩΥΕΣΤΙΠ ΙΤΟ ΙΟ ΣΕΡΕΤΟΣΣΙΡΕΠ ΣΕΙΣΩΤΠΙΡΕΠ ΑΙΝΙΕ ΣΕΙΣΩΤΠΜΥΣ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/11/2004, 19:39:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
open mind δεν θα σταθω στο τι μπορει να ακουγεται

αλλου θελω να καταληξω

και

οι συμπτωσεις εννοειται οτι μπορει να υπαρχουν
οταν πω ομως αυτα που θελω

ισως μερικα πραγματα να μην φαινονται και τοσο συμπτωματικα

οπως ειπα και πιο πανω

quote:
παντως δεν εχει σχεση με τον σατανα και το τελος του κοσμου
ουτε ειναι κατι το τρομερο

απλα πραγματα



we'll all take turns
i'll get mine, tooΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 3 Σελίδες:
  1  2  3
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.171875
Maintained by Digital Alchemy