ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Γκρέμλινς.Μύθος ή πραγματικότητα;
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 4
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
αναζητητης
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
179 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/01/2004, 21:43:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους αναζητητης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
φιλε ουφο οτι διαβαζω μεχρι στιγμης στο εσοτερικα το εχω δει και σε ταινιες.ειναι σαν τα μυθυστορηματα,κατι που θα προκαλεσει χαμο και ερωτησεις το περνανε με μορφη ταινιας η μυθηστορηματος και ο νοων νοητο...no offence.

LOVE IS ALL

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2004, 22:11:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ.ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΚΡΟΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟΥΣΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΝΑ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΩ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΥΣΠΙΣΤΟΥΣ ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ:BEWARE....

gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/01/2004, 11:08:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
κατι που θα προκαλεσει χαμο και ερωτησεις το περνανε με μορφη ταινιας η μυθηστορηματος και ο νοων νοητο...no offence

Στην Αφρικη θα παω με τους MassaiΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

αναζητητης
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
179 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/01/2004, 18:37:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους αναζητητης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
scully δεν συμφωνεις?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΣΙΣΙΦΟΣ
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
278 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/01/2004, 18:45:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΣΙΣΙΦΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ ΑΧΕΡΟΝΤΑ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΥΠΟΝΟΙΕΙΣ ΕΜΕΝΑ ?


""ΣΒΗΣΕ ΤΟ ΦΩΣ ΓΕΝΝΑΕΙ ΕΛΠΙΔΑ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΜΑΚΡΙΑ ΖΩΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΣΒΗΣΕ ΤΟ ΦΩΣ ΣΚΟΤΑΔΙ ΖΗΤΩ ΣΕ ΑΝΑΡΧΟ ΧΑΟΣ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΧΑΘΩ ΣΒΗΣΕ ΤΟ ΦΩΣ ΨΥΧΗΣ ΦΥΛΑΚΗ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΣΤΕΚΕΙ ΘΑΝΑΤΟΥ ΦΙΛΙ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2004, 11:19:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΛΕΩ ΚΑΤΙ ΧΩΡΙΣ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΕΨΑΞΑ ΛΙΓΟ ΣΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ:ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΠΕΡΟΥ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΣΤΗ ΛΙΜΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΛΑΣΜΑ ΜΕ ΜΕΓΕΘΟΣ ΟΧΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΣΚΥΛΟ ΟΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΠΙΘΕΣΗ ΣΤΑ ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΑ ΖΩΑ ΤΟΥΣ.ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΟΧΙ Η ΕΠΙΘΕΣΗ ΑΥΤΗ ΑΛΛΑ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΤΑ ΤΡΑΥΜΑΤΙΖΕΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΕΙ.ΠΑΡΘΗΚΑΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΛΑΣΜΑ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΩΛΕΣ ΔΕ ΤΙΣ ΔΕΙΧΝΩ.ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΒΡΗΣΚΑ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ ΚΑΙ ΘΑΣ ΣΑΣ ΤΟ ΠΑΡΑΘΕΣΩ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ.

gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/01/2004, 10:35:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΟΚ

gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/01/2004, 10:37:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΟΚ


gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/01/2004, 10:38:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΟΚ

gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/01/2004, 10:39:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΤΟΥ ΚΟΥΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ...

gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/01/2004, 10:43:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αναζητητη συμφωνω...!
quote:
ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΛΕΩ ΚΑΤΙ ΧΩΡΙΣ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΕΨΑΞΑ ΛΙΓΟ ΣΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ:ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΠΕΡΟΥ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΣΤΗ ΛΙΜΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΛΑΣΜΑ ΜΕ ΜΕΓΕΘΟΣ ΟΧΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΣΚΥΛΟ ΟΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΠΙΘΕΣΗ ΣΤΑ ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΑ ΖΩΑ ΤΟΥΣ.ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΟΧΙ Η ΕΠΙΘΕΣΗ ΑΥΤΗ ΑΛΛΑ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΤΑ ΤΡΑΥΜΑΤΙΖΕΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΕΙ.ΠΑΡΘΗΚΑΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΛΑΣΜΑ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΩΛΕΣ ΔΕ ΤΙΣ ΔΕΙΧΝΩ.ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΒΡΗΣΚΑ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ ΚΑΙ ΘΑΣ ΣΑΣ ΤΟ ΠΑΡΑΘΕΣΩ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ.

Χμμμ...!
Συγνωμη κιολας...αλλα...ξερεις ποσες τετοιες ιστοριες (και με φωτογραφιες) εχουμε ακουσει ολοι...?!
Δεν αποκλειω την δικη σου εκδοχη, αλλα...
Η γνωμη μου ειναι να μας δειξεις (αν γινεται) τις φωτο...!

Παντα φιλικα...!
scully

Στην Αφρικη θα παω με τους MassaiΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/01/2004, 17:24:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΟ ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ.ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΕΧΘΡΙΚΑ ΠΩΣ ΘΑ ΗΤΑΝ;ΑΜΑΝ ΒΡΕ SCULLY ΣΕ ΟΛΑ ΜΕΣΑ ΕΙΣΑΙ.ΠΑΝΤΩΣ ΣΕ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ.ΨΙΛΗ,ΞΑΝΘΙΑ,ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΜΕ ΦΙΔΙΑ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΜΑΛΛΙΑ!!!
ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ.

gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/01/2004, 10:05:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Συγνωμη κιολας...αλλα...ξερεις ποσες τετοιες ιστοριες (και με φωτογραφιες) εχουμε ακουσει ολοι...?!

Μην παρεξηγεις βρε τα λογια μου...!
Νομιζω πως και εσυ ξερεις για τα φωτομονταζ, και για τα διαφημιστηκα (τουριστικα)συμφεροντα που κρυβονται πολλες φορες πισω απο τετοιες ιστοριες...!
Να ξερεις, εγω θελω να πιστεψω πιο πολυ απο εσενα!!!
Παντα υποστηριζω με τις πιο τρελλες εκδοχες...!
Ειναι γοητεια το μυστηριο!!!

quote:
ΑΜΑΝ ΒΡΕ SCULLY ΣΕ ΟΛΑ ΜΕΣΑ ΕΙΣΑΙ.ΠΑΝΤΩΣ ΣΕ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ.ΨΙΛΗ,ΞΑΝΘΙΑ,ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΜΕ ΦΙΔΙΑ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΜΑΛΛΙΑ!!!
ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ.

Οχι...δεν ειμαι!
Ειμαι 1,70 μελαχρινη...

Τωρα τα φιδια...πως σου ηρθαν...!

Παντα φιλικα...!

Στην Αφρικη θα παω με τους MassaiΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/01/2004, 11:32:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΩΡΑ ΜΙΛΑΣ ΣΩΣΤΑ.ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΟΣΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΠΕΡΙ ΜΟΝΤΑΖ ΚΤΛ ΑΠΛΩΣ ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΟΣΟ ΚΙ ΕΣΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΕ ΟΡΙΣΜΕΝΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝΤΑΙ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΩ ΤΕΤΟΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ.ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟ ΑΝΟΙΞΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΤΑΛΛΑΞΩ ΑΠΟΨΕΙΣ ΠΑΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ.

Υ.Γ.:ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ SCULLY ΜΟΥ.ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΩΡΙΜΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΘΥΜΩΝΩ.

ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ

ΣΤΟ ΤΑΜΤΟΥΜ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΜΑΙΜΟΥΔΕΣ.

gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/01/2004, 12:16:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ SCULLY ΜΟΥ.ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΩΡΙΜΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΘΥΜΩΝΩ.

Και νομιζα πως ημουν η μονη...!


Στο Περού θα πάω για gremnlins...!

Παντα φιλικα...!

Στην Αφρικη θα παω με τους Massai

Edited by - scully on 20/01/2004 12:17:21Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/01/2004, 13:31:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΛΑΚΑ ΠΛΑΚΑ ΕΧΕΙΣ ΦΑΕΙ ΓΚΡΕΜΛΙΝ ΣΤΗ ΓΑΣΤΡΑ ΜΕ ΠΑΤΑΤΟΥΛΕΣ;ΘΑ ΠΑΘΕΙΣ ΠΛΑΚΑ ΜΙΛΑΜΕ.ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΦΡΕΣΚΟ ΤΟ ΓΚΡΕΜΛΙΝ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ Η ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΤΟ ΑΡΓΟΤΕΡΟ 3 ΩΡΕΣ ΠΡΙΝ....

ΣΤΟ ΤΑΜΠΤΟΥΜ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΜΑΙΜΟΥΔΕΣ

gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/01/2004, 17:35:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
 
SCULLY SCULLY ΕΙΣΑΙ ΕΔΩ;


ΣΤΟ ΤΑΜΠΤΟΥΜ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΜΑΙΜΟΥΔΕΣ

gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/01/2004, 17:38:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑΚΙΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙΣΤΟ ΤΑΜΠΤΟΥΜ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΜΑΙΜΟΥΔΕΣ

gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/01/2004, 10:25:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γκρεμλιν...?!
Προτιμω τα σαλιγκαρια...!
(ή χοχλιους οπως τα λεμε στην Κρητη...)
Αληθεια Girtos, σου αρεσουν τα σαλιγκαρια...?!

Στην Αφρικη θα παω με τους MassaiΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/01/2004, 11:12:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΑΛΙΓΓΑΡΙΑ Η ΧΟΧΛΙΟΥΣ Η ΚΑΡΑΟΛΟΥΣ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ.ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ ΦΡΕΣΚΑ ΜΟΛΙΣ ΕΧΟΥΝ ΒΓΕΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΠΟΒΡΟΧΙ.ΤΑ ΤΡΥΠΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΟΔΟΝΤΟΓΛΥΦΙΔΑ ΚΑΙ ΣΛΟΥΡΠ ΜΙΑ ΧΑΨΙΑ.Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΑΗΔΙΑ.ΑΜΑ ΘΕΛΕΙΣ ΣΕ ΚΕΡΝΑΩ ΚΟΥΠΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ (ΚΑΤΑΓΟΜΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ) ΚΑΙ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ.

gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/01/2004, 11:30:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γιατι καλε αηδια, αφου λες πως σ'αρεσουν...?!
Αυτα που βγαινουν τα πρωτοβροχια λεγονται παπαδουλες, και ειναι τα πιο νοστιμα σαλιγγαρια!!!
Ειδικα με ντοματα, κανουν μια σαλτσα.....!

Τι ειναι οι κουπες?!

Στην Αφρικη θα παω με τους MassaiΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/01/2004, 13:32:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δε μπορώ να σου εξηγήσω ακριβώς απο τί είναι φτιαγμένες πάντως είναι απίστευτα νόστιμες.Θέλεις να σου στείλω μία μερίδα;

gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/01/2004, 17:42:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα

gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/01/2004, 11:11:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Θέλεις να σου στείλω μία μερίδα;

Τωρα μην περιμενεις να σου πω οχι...!

Στην Αφρικη θα παω με τους Massai

Edited by - scully on 22/01/2004 11:29:24Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/01/2004, 11:26:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΟΚ ΘΑ ΣΕ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΩ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ SCULLY.

ΣΤΟ ΤΑΜΠΤΟΥΜ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΜΑΙΜΟΥΔΕΣ.

gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/01/2004, 11:30:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Διαφημιση...?!
Σε τι? Μηπως εχεις εστιατοριο...?!

Στην Αφρικη θα παω με τους MassaiΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2004, 10:01:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΟΧΙ ΠΟΥ ΤΕΤΟΙΑ ΤΥΧΗ.ΠΛΑΚΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ.

gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2004, 17:02:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΓΑΠΗΤΕ-Η ΦΙΛΕ-ΦΙΛΗ ΑΝΟΥΝΑΚΗΣ.ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΔΙΠΛΑ ΚΑΙ ΤΡΙΠΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΧΩΡΟΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΚΑΠΗ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΟΥ.ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΕΣ (ΤΩΡΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΟΥ).ΟΣΩΝ ΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΟ CHAT ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΕΛΑΧΙΣΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΝΩΜΗ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΟΔΗΓΟΥΝΤΑΙ ΠΑΡΑΚΙΝΟΥΜΕΝΟΙ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΚΑΠΟΙΩΝ ΑΛΛΩΝ ΚΑΙ ΔΗΘΕΝ ΠΑΡΑΘΕΤΟΥΝ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥΣ ΠΡΟΣΘΕΤΟΝΤΑΣ ΕΝΑ 'ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ,ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ,ΘΑ ΕΛΕΓΑ' ΚΟΚ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΤΗΝ ΩΘΗΣΗ ΝΑ ΠΕΡΝΩ ΣΤΑ ΣΟΒΑΡΑ (ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΑΛΛΩΣΤΕ) ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΚΡΙΤΙΚΕΣ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΩΡΙΜΟΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΝΟΜΕΙΖΕΙΣ.ΚΑΙ ΗΛΙΚΙΑΚΑ ΚΑΙ ΠΝΕΜΑΤΙΚΑ.

ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ.

gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mariha2912
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
619 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2004, 17:19:57  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος mariha2912  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ Girtos ΛΕΣ ΟΤΙ ΤΑ ΓΚΡΕΜΛΙΝΣ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ 1 ΑΙ. Μ.Χ. ΑΝ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΛΑ,ΚΙ ΟΤΙ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΙΝΔΙΚΟ ΕΠΟΣ ΡΑΜΑΓΙΑΝΑ. ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ,Η ΡΑΜΑΓΙΑΜΑ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΙΩΝΕΣ ΠΑΛΙΟΤΕΡΗ. ΕΠΙΣΗΣ,ΠΕΣ ΜΑΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ,ΔΙΟΤΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΑ. ΠΟΥ ΕΜΑΘΕΣ ΕΣΥ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ? ΤΙ ΑΛΛΟ ΛΕΕΙ Ο ΜΗΝΑΒΙΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΣΧΕΣΗ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΑΕΡΟΠΛΑΝΑ ΤΩΝ ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΝ ΠΟΛΕΜΩΝ? ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΛΙΓΟ...
ΤΕΛΟΣ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΔΙΝΕ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΟΥ ΣΕ ΕΝΑ ΚΙ ΟΧΙ ΠΟΛΛΑ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ,ΔΙΟΤΙ Η ΑΝΑΓΝΩΣΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΗ,ΚΑΙ ΣΠΑΤΑΛΙΕΤΑΙ ΠΟΛΥΣ ΧΩΡΟΣ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ ΟΤΑΝ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2004, 18:57:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΗ ΜΑΡΙΧΑ (ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΓΥΑΝΙΚΑ ΕΙΣΑΙ).ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ.ΟΣΩΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΡΑΜΑΓΙΑΝΑ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΦΟΡΟΥΜΕΝΕΣ.ΑΛΛΟΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΤΑΓΕΝΕΣΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ,ΑΛΛΟΙ ΠΑΛΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΧΙΛΙΕΤΙΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΗ ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΟΥ ΘΕΑΝΘΡΩΠΟΥ.ΤΩΡΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΟ ΡΑΜΑΓΙΑΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΜΙΑ ΑΚΡΩΣ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΗ ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΣΥΓΓΡΑΦΗΣ ΤΟΥ.ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΜΙΑ ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑ ΠΟΛΥ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΗ.1546829.ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΠΕΡΙΤΤΑ.

gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 4 Σελίδες:
  1  2  3  4
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy