ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Γκρέμλινς.Μύθος ή πραγματικότητα;
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 4
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2004, 09:39:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΜΙΑ ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑ ΠΟΛΥ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΗ.1546829.ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΠΕΡΙΤΤΑ.

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2004, 10:13:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟ ΤΟ ΕΠΟΣ.ΑΠΟ ΤΑ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΤΕΙ ΤΑΜΑΛΑ ΒΕΒΑΙΩΣ ΒΕΒΑΙΩΣ

gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2004, 10:16:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ραμαγιανα ειπες...ινδικο ειναι...?!
Για πες μας κατι περισσοτερο γι'αυτο, γιατι δεν εχω ακουσει τιποτα!

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2004, 10:55:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΦΙΛΗ SCULLY.ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ:ΤΟ ΡΑΜΑΓΙΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΙΝΔΙΚΟ ΕΠΟΣ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΑΝ ΕΙΧΕ ΤΗ ΜΟΡΦΗ ΤΩΝ ΣΗΜΕΡΙΝΩΝ ΒΙΒΛΙΩΝ ΘΑ ΑΠΟΤΕΛΟΥΤΑΝ ΑΠΟ 18 ΤΟΜΟΥΣ.ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ,ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΣ ΤΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΤΗΤΑΣ ΚΟΚ ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΟΜΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΑ.ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΣ ΠΟΛΕΩΝ ΑΠΟ ΙΠΤΑΜΕΝΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ,ΑΠΟ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΜΕ ΕΞΩΓΗΙΝΗ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗ.ΤΟ ΠΙΟ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΑΝ ΣΗΜΕΙΟ ΕΚΙΝΗΣΗΣ ΤΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΤΗΤΑΣ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΛΙΓΟ ΚΟΥΦΟ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΒΡΕΘΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΠΗΛΑΙΟΓΡΑΦΙΕΣ,ΑΡΚΕΤΩΝ ΧΙΛΙΑΔΩΝ ΕΤΩΝ,ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΤΗ ΓΗ ΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΗ ΜΕ ΜΙΑ ΓΡΑΜΜΗ ΜΕ ΤΗΝ ΑΦΡΟΔΙΤΗ.ΟΙ ΣΠΗΛΑΙΓΡΑΦΙΕΣ ΑΥΤΕΣ ΒΡΕΘΗΚΑΝ ΣΤΗ ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ,ΣΤΗΝ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ ΣΤΗ ΓΑΛΛΙΑ (ΝΕΑ ΒΡΕΤΑΝΗ) ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΜΕΡΗ.
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΔΙΕΥΚΟΛΥΝΑ ΛΙΓΑΚΙ.ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΡΚΕΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΕΠΟΣ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΧΡΙΖΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗΣ ΑΝΑΛΥΣΗΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗΣ.

gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2004, 11:15:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μαλιστα!
Εσυ προφανως θα εχεις διαβασει για αυτο, και οχι αυτο ετσι?!
τοσοι τομοι...

λεει και για τα γκρεμλινς?!

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2004, 20:24:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ.ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΑΠΟΣΠΑΣΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΕ ΑΛΛΑ ΒΙΒΛΙΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΓΚΡΕΜΛΙΝΣ ΤΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΙ ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ(ΟΪΚΑΝΑ).

ΣΤΟ ΤΑΜΠΤΟΥΜ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΜΑΙΜΟΥΔΕΣ

gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2004, 18:28:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΝΟΙΚΙΑΣΑ ΠΑΛΙ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ (ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΕΡΟΣ).ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΥΤΗ Η ΤΑΙΝΙΑ ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΦΤΩΧΗ ΑΠΟ ΑΠΟΨΗ ΣΕΝΑΡΙΟΥ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΩΝ ΕΦΕ.

gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2004, 10:55:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το ραμαγιανα, αναφερει το ονομα "γρεμλινς"?!

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2004, 19:59:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΤΟ ΡΑΜΑΓΙΑΝΑ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΓΙΕΜ.Ο ΜΗΝΑΒΙΟΣ ΤΑ ΟΝΟΜΑΖΕΙ ΓΙΕΜΛΙΝΣ ΚΑΙ ΣΤΟΝ Β' ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΟΛΕΜΟ ΤΑ ΟΝΟΜΑΖΟΥΝ ΓΚΡΕΜΛΙΝΣ.

gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2004, 12:18:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ο ΜΗΝΑΒΙΟΣ ΤΑ ΟΝΟΜΑΖΕΙ ΓΙΕΜΛΙΝΣ

Ποιος ειναι παλι αυτος...?!

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2004, 17:34:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ SCULLY ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ.ΔΙΑΒΑΣΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΥΜΑ ΜΟΥ.ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ

ΣΤΗ ΑΦΡΙΚΗ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΜΑΙΜΟΥΔΕΣ

gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2004, 09:27:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


ΣΤΟ ΤΑΜΠΤΟΥΜ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΜΑΙΜΟΥΔΕΣ

gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2004, 09:57:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Nαι...το συνηθιζω αυτο...! Ειδικα τωρα τελευταια...

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2004, 22:23:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΟΚ

gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/01/2004, 11:24:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τι οκ βρε...?!

Πες κατι να ξαναζεστανεις λιγο το θεμα......!!!!

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/01/2004, 18:07:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΙ ΑΛΛΙ ΝΑ ΠΩ ΡΕ SCULLY ΕΧΩ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΝΑ ΡΩΤΑΩ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΑΩ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ.ΕΤΣΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΔΩΣΩ ΑΜΟΙΒΗ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ.ΛΟΙΠΟΝ ΔΙΝΩ 1000 ΡΟΥΒΛΙΑ ΡΩΣΙΑΣ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΤΟΠΙΚ.

gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/01/2004, 09:24:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χμμμ...!
Ασε με να το ψάξω λιγο...

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/01/2004, 11:47:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΨΑΧΤΟ ΡΕ SCULLY ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΦΩΤΑ.

ΠΑΜΕ ΜΑΖΙ ΣΤΗ ΑΦΡΙΚΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΑΣΑΪ;

gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/01/2004, 11:51:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Kαι δεν πάμε...!

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/01/2004, 11:55:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΜΟΝΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΒΑΛΙΤΣΑ.ΞΕΡΕΙΣ ΜΩΕ ΤΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ:ΝΥΧΟΚΟΠΤΗ,ΨΑΛΙΔΑΚΙ,ΣΟΥΓΙΑ,ΚΡΕΜΑ ΓΙΑ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΔΥΜΕΤΡΗ ΜΑΧΑΙΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΒΩ ΤΗ ΒΛΑΣΤΗΣΗ.

gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/01/2004, 18:00:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/01/2004, 20:11:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2004, 01:50:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΨΑΞΩ ΚΑΠΟΥ ΠΙΟ ΒΑΘΥΤΕΡΑ.

gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/02/2004, 22:18:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΗΕΛΠ

gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/02/2004, 22:19:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
HELP

gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/02/2004, 10:05:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
HELP

gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/02/2004, 10:41:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν είχα την ευκαιρία να ψαξω, και στο net δεν βρηκα τιποτα...!
Μην φανταστεις οτι εψαξα και πολυ, ομως απο το λιγο...απογοητευτηκα...!

Α! Ξέχασα...!
Καλημέρα...!

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/02/2004, 10:58:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΜΕΡΑ
ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΗΜΕΡΑ:ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΔΕ ΒΡΙΚΑ ΤΙΠΟΤΑ

gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/02/2004, 11:25:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σχολείο...?!
Τί είναι αυτο...?!
Δεν είμαι και τοοοοόσο μικρή...

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/02/2004, 11:40:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΟΥΠΣ ΣΥΓΝΩΜΗ.ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΣΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΟΥ ΕΙΧΕΣ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΟΤΙ ΠΗΓΑΙΝΕΣ ΣΧΟΛΕΙΟ.ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ
ΣΚΟΤΩΣΕ ΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 4 Σελίδες:
  1  2  3  4
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.171875
Maintained by Digital Alchemy