ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Τεχνικά θέματα των Forums, Προβλήματα-Λύσεις
 Διαγραφή θέματος
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
reptilesalonica
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1849 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/12/2003, 03:20:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους reptilesalonica  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Συμπέρασμα:
Δε διαγράφουμε κάποιο θέμα γιατί θα προλάβει ο Ανουνάκις (ο δηλών την επιθυμίαν ταύτην)
Μέχρι να ψάξει να βρεί το θέμα που θέλει να ανατινά...εεε...(με μπερδεύουν αυτά τα εμότικονς)...να διαγράψει εννοώ, μπορούμε να λύσουμε ένα σταυρόλεξο μέσα στο χρονικό του χρόνου, έχοντας για παρέα τις εικόνες αυτού, όπως υποδεικνύει ο αγαπητός Πλάτωνας -όχι το μέλος, ο γνήσιος- όχι οτι το μέλος δεν είναι γνήσιος και αγαπητός.
Εν τοι πάσει περιφτώσει...αν όλα αυτά δεν συμβούν πριν διαγραφεί το θέμα μπορεί κάλλιστα να είναι...βλακείες

~Γρηγόρης~
Once you were wild, don't let them tame youΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lencolas
Πλήρες Μέλος

Greece
1316 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2003, 13:05:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lencolas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΞΕΧΑΣΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΜΑΘΑΜΕ:
ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΗΣ DARKANGEL ΕΙΝΑΙ Ο ΠΛΑΤΩΝΑΣ!
Η VALNTA ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ ΓΙΑ ΜΠΑΜΠΑ-ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ!!!

ADMINΟΥΛΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΟΤΙ ΑΡΧΙΣΕΣ ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΕΙΣ ΔΩΡΑ(ΒΛΕΠΕ THOTH),ΜΗΠΩΣ..ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ...ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΜΙΚΡΟΥΛΑ..ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΗ...ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΕ ΜΕΤΟΝΟΜΑΣΕΙΣ ΑΠΟ LENCOLAS ΣΕ LEGOLAS?
ΓΙΝΕ ΝΟΝΟΣ ΜΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ?ΔΕΝ ΜΕ ΒΑΦΤΙΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ?ΓΙΑΤΙ ΔΗΛΑΔΗΣΣΣΣ?
ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΕΙΜΑΙ!!!
ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΜΕΤΑ!ΘΑ ΣΟΥ ΑΓΟΡΑΖΩ ΠΥΡΑΜΙΔΕΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ,ΘΑ ΣΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΑΩ,ΘΑ ΣΕ ΡΙΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ..ΟΥΠΣ ΤΟ ΕΙΠΑ ΔΥΝΑΤΑ ΑΥΤΟ ,Ε?

ΦΙΛΙΚΑ


Alma Libre....

Edited by - lencolas on 21/12/2003 13:05:57Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Darkangel_78
Πλήρες Μέλος

Egypt
1013 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2003, 15:55:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Darkangel_78  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΜΗΠΩΣ..ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ...ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΜΙΚΡΟΥΛΑ..ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΗ...ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΕ ΜΕΤΟΝΟΜΑΣΕΙΣ ΑΠΟ LENCOLAS ΣΕ LEGOLAS?
ΓΙΝΕ ΝΟΝΟΣ ΜΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ?ΔΕΝ ΜΕ ΒΑΦΤΙΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ?ΓΙΑΤΙ ΔΗΛΑΔΗΣΣΣΣ?

Μια χαρά παιδί είσαι,κανείς δεν είπε το αντίθετο.
ΟΜΩΣ μετονομασία σου δε νομίζω να γίνεται,διότι είσαι ενεργό μέλος με πολλά μηνύματα και θα προκληθεί σύγχυση αν αλλάξεις όνομα μέλους.
Όχι,μη ρωτήσεις.Μηνύματα δεν διαγράφονται,εκτός και αν από λάθος έχουν μπει 2 φορές.
Αυτά...
Αντμιν που'σαι να λύσεις τις απορίες του παιδιού!

"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lencolas
Πλήρες Μέλος

Greece
1316 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2003, 22:37:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lencolas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΔΗΛΑΔΗΣΣΣ,ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΒΑΦΤΙΣΕΙ ΕΜΕΝΑ?
ΠΑΛΙ ΜΕ ΛΑΘΟΣ ΟΝΟΜΑ ΘΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΩ?
ADMINΙΛΙΝΟΥΛΙΝΙ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩΩΩΩ!!!!!!!!!ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΕΙΝΑΙ!ΑΓΑΠΗ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ,ΔΩΣΕ ΚΑΛΕ ΚΥΡΙΕ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΤΟ ΑΒΑΠΤΙΣΤΟ?
ME AKOYEI KANEIEEEEEEEEEEEΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ΒΑΘΥ ΠΟΝΟ ΤΟ ΞΩΤΙΚΟ ΜΕ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΟΝΟΜΑ....

Alma Libre....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2003, 04:59:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μικρό και αγαπημένο ξωτικό lencolas:

Δεν πρέπει ούτε πόνο να έχεις, ούτε να θεωρείς ότι κυκλοφορείς με λάθος όνομα! Όλα έχουν κάποιον λόγο τελικά, παντού και πάντα υπάρχει μία βαθύτερη αιτία. Να είσαι ευχαριστημένη με αυτή την επίγνωση και να προσπαθείς να σταθείς στο ύψος της(αιτίας/σκοπού)!

Η Darkangel_78 πάντως έχει απόλυτο δίκιο:

quote:
μετονομασία σου δε νομίζω να γίνεται,διότι είσαι ενεργό μέλος με πολλά μηνύματα και θα προκληθεί σύγχυση αν αλλάξεις όνομα μέλους.

Ο λόγος της μη δυνατότητας "επανα-βάπτισής" σου είναι ο παραπάνω, δηλαδή ότι πολλοί επισκέπτες και Μέλη που διαβάζουν μηνύματα που αναφέρονται σε σένα στα Forums θα ψάχνουν για την lencolas και δεν θα την βρίσκουν...

Λες:

quote:
ΓΙΝΕ ΝΟΝΟΣ ΜΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ?ΔΕΝ ΜΕ ΒΑΦΤΙΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ?ΓΙΑΤΙ ΔΗΛΑΔΗΣΣΣΣ?

Ωραία λοιπόν !!

"Σε βαφτίζω... lencolas, αδελφή ψυχή του Legolas του ξωτικού, πρίγκηπα των ξωτικών του βόρειου Mirkwood!"

Πιστεύω τελικά πως υπάρχει μεγαλύτερη αρμονία με αυτήν τη διευθέτηση !
Άλλωστε, εάν ανατρέξεις στην λίστα των Μελών των Forums θα δείς ότι ήδη από 3/12 υπήρξε μία "Δέσμευση" του Ονόματος legolas από τον... κόσμο των ξωτικών! Δεν νομίζω να γραφτεί ποτέ κάποιο μήνυμα από τον συγκεκριμένο λογαριασμό...


-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lencolas
Πλήρες Μέλος

Greece
1316 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2003, 10:31:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lencolas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΔΗΛΑΔΗ ADMINOULI,ΕΙΜΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ LEGOLAS...ΕΣΤΩ LENCOLAS...ΕΔΩ ΜΕΣΑ?
ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ!!!ΜΟΝΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ!!!
"oh my precious"!!!
ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΥΤΟ?ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΕΙΣ....ΠΩΣ ΝΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ???
ΘΕΣ ΜΙΑ ΠΥΡΑΜΙΔΟΥΛΑ ΓΙΑ ΑΡΧΗ??

"ΤΕΛΙΚΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΩ"...ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΟΜΑ!!ADMIN ΜΟΥ ΣΕ ΧΙΛΙΟΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚΑΝΕΣ ΕΝΑ ΞΩΤΙΚΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ!!!

ΦΙΛΙΚΑ

Alma Libre....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.09375
Maintained by Digital Alchemy