ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Φαντάσματα σε φωτογραφίες?
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
glinaaea
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
309 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/06/2004, 19:19:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους glinaaea  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
φίλοι μου γειά σας.
Το topic είναι <<Φαντάσματα σε φωτογραφίες>>. Γιά φαντάσματα διαβάζω, φωτογραφίες; ΚΑΜΜΙΑ. Τελικά μπορούμε να τις δούμε;;;;;;;;
Δεν αμφιβάλω ότι υπάρχουν φαντάσματα, δεν αμφιβάλω ότι βγαίνουν και σε φωτογραφίες. Μάλιστα έχω δεί και εγώ φωτογραφία ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ και μάλιστα ήμουν εκεί την ώρα που τραβήχτηκε η φωτογραφία, και συγκεκριμένα βγήκε ολοκάθαρα το κεφάλι γνωστού καλουμένου πνεύματος ανθρώπου που ηπήρξε εν ζωή. Όσοι τον γνώριζαν αποφάνθηκαν χωρίς κανένα δισταγμό ότι ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΣ.
Βγαίνουν λοιπόν καί πνεύματα καί φαντάσματα σε φωτογραφίες. Αρκεί να μην δούμε φωτογραφίες φτιαχτές.
Φιλικότατα.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

drf
Νέο Μέλος

Greece
10 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/06/2004, 21:00:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους drf  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος drf  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
τελικά τι έγιναν οι φωτογραφίες; :O

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mistirios
Μέλος 1ης Βαθμίδας

USA
83 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/06/2004, 01:48:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mistirios  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΕΙΑ ΣΑΣ. ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ. ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ. marel ΑΝ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΕΒΑΖΕΣ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚ.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

who knows
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
382 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/06/2004, 06:59:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους who knows  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
giagiaka ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ??!!!!ΠΕΣ ΜΟΥ ΣΕ Ε-ΜΑΙΛ ΑΝ ΔΕΝ ΚΟΛΛΑΝΕ ΕΔΩ...
ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ....

never say never **Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/07/2004, 02:43:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
WHO KNOWS TI ΕΓΙΝΕ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΜΗΝ ΣΕ ΑΠΙΣΚΕΦΘΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΣΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ??? ΛΕΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΤΗΣ ΛΙΜΝΗΣ???(ΧΕΧΕΧΕ)

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

who knows
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
382 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/07/2004, 05:32:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους who knows  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
cybermaster.. ΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ...

never say never **Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/07/2004, 03:01:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΠΟΤΕ!!!
Ε ΚΑΛΑ ΣΤΕΙΛΕ ΧΑΙΡΕΤΗΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΣΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ!?!(ΧΙΧΙ)

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Twilightfairy
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
164 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/07/2004, 15:14:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Twilightfairy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλοι και εγώ νέα στο site είμαι αλλά όχι και σε αυτα τα πράγματα . Εχω διαβάσει πολλά για αυτό marel μια ερώτηση ¨Μήπως έχει πεθάνει κανένα συγγενικό σου πρόσωπο ή κάποιος φίλος?Αν ναι πόσο καιρό πριν απο την εμφάνιση του πνεύματος ?"
Μπορει να ειναι πνευμα ανθρωπου που σε αγαπούσε και τωρα να σε προστατεύει

Α και υπάρχει φάντασμα στη λίμνη των Ιωαννίνων ?

Ad astra per AsperaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

who knows
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
382 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/07/2004, 03:12:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους who knows  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΑΝΤΑΣΜΑ???ΣΤΗ ΛΙΜΝΗ ΜΑΣ???

never say never **Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sansationf
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cyprus
378 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/07/2004, 17:18:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sansationf  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ Η ΠΙΟ ΠΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΑΛΗΘΙΝΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΕΩΣ ΤΩΡΑ. Η ΚΑΦΕ ΚΥΡΙΑ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΗ.ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΠΙΣΤΕΥΕΤΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η LADY ΝΤΟΡΟΘΥ ΤΑΟΥΝΣΕΝΤ ΟΠΟΥ ΚΑΤΟΙΚΟΥΣΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΖΗΓΟ ΤΗΣ ΣΤΟ ΝΟΡΦΟΛΚ ΤΗΣ ΑΓΓΛΙΑΣ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ 1700. ΦΗΜΕΣ ΛΕΝΕ ΟΤΙ Ο ΣΥΖΗΓΟΣ ΤΗΣ ΥΠΟΨΙΑΖΟΤΑΝ ΤΗΝ ΝΤΟΡΟΘΥ ΓΙΑ ΑΠΙΣΤΙΑ ΚΑΙ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΑ ΣΤΟΙΧΙΑ ΤΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣ Η ΝΤΟΡΟΘΥ ΠΕΘΑΝΕ ΚΑΙ ΚΑΙ ΘΑΦΤΗΚΕ ΤΟ 1726 ΑΥΤΟΣ ΣΚΗΝΟΘΕΤΗΣΕ ΤΗΝ ΚΗΔΕΙΑ ΤΗΣ, ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΡΑΤΟΥΣΕ ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΗ ΣΕ ΜΙΑ ΑΠΟΜΕΡΗ ΓΩΝΙΑ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΘΑΝΑΤΟ ΤΗΣ!
ΕΚΤΟΤΕ ΛΕΓΕΤΕ ΟΤΙ ΤΙΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΤΗΣ ΣΤΟΙΧΙΩΝΕΙ ΤΗΝ ΕΠΑΥΛΗ.
ΠΟΛΛΟΙ ΕΙΔΑΝ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙV ΟΠΟΥ ΕΙΔΕ ΤΗΝ ΦΙΓΟΥΡΑ ΜΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΜΕ ΚΑΦΕ ΦΟΡΕΜΑ,ΧΛΩΜΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΚΑΙ ΑΝΑΚΑΤΕΜΕΝΑ ΜΑΛΛΙΑ ΝΑ ΣΤΕΚΕΤΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΟΥ.ΕΠΙΣΗΣ Ο ΣΥΝΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗΣ LOFTUS THN ΕΙΔΕ ΝΑ ΣΤΕΚΕΤΑΙ ΣΤΗ ΣΑΛΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΤΗΣ ΞΑΝΑΕΙΔΕ ΝΑ ΟΠΟΥ ΟΠΩΣ ΠΕΡΙΕΓΡΑΦΕ ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΝΑ ΦΟΡΟΥΣΕ ΕΝΑ ΣΑΤΕΝ ΚΑΦΕ ΦΟΡΕΜΑ, ΕΙΧΕ ΧΛΩΜΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΚΑΙ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΣΑΝ ΝΑ ΤΗΣ ΕΙΧΑΝ ΒΓΑΛΕΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ.
ΕΠΙΣΗΣ Ο ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ MARRYAT THN EIΔΕ ΜΑΖΙ ΜΕ 2 ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΚΑΤΑ ΜΗΚΟΣ ΤΗΣ ΣΑΛΑΣ ΚΟΥΒΑΛΩΝΤΑΣ ΜΙΑ ΛΑΤΕΡΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΩΝΤΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΔΙΑΒΟΛΙΚΟ ΤΡΟΠΟ .Η ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΦΩΤΟ ΤΡΑΒΗΧΤΗΚΕ ΤΟ 1936 ΑΠΟ ΤΟΝ PROVAND ΚΑΙ ΤΗΝ INDRE SHIRA 2 ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΥΣ ΟΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΕΠΑΥΛΗ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ. Η SHIRA ΔΙΕΚΡΙΝΕ ΜΙΑ ΑΙΘΕΡΙΑ ΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΙΒΑΙΝΕΙ ΤΙΣ ΣΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΠΑΤΗΣΕ ΤΟ FLASH,ΜΕ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΟΥ ΦΙΛΜ ΦΑΝΗΚΕ ΚΑΘΑΡΑ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΤΗΣ ΚΑΦΕ ΚΥΡΙΑΣ. Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΕΞΕΤΑΣΤΗΚΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΙΝΗ.

respectΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sansationf
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cyprus
378 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/07/2004, 17:32:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sansationf  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΟΛΥ ΔΙΑΣΗΜΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟΥ FREDDY JACKSONΑ ΑΥΤΗ Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΡΑΒΗΧΤΗΚΕ ΤΟ 1919 .H ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΡΟΣ ΕΝΟΣ ΟΜΑΔΙΚΟΥ ΠΟΡΤΡΑΙΤΟΥ ΤΟΥ ΣΜΗΝΟΥΣ GODDART ΠΟΥ ΥΠΗΡΕΤΗΣΕ ΣΤΟΝ Α'ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΟΛΕΜΟ.ΣΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΙΛΟΤΟ ΕΝΑ ΑΚΟΜΗ ΠΡΟΣΩΠΟ ΟΠΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΕΝΟΣ ΑΚΟΜΗ ΑΝΤΡΑ.ΛΕΓΕΤΑΙ ΟΤΙ Ο ΕΙΚΟΝΙΖΟΜΕΝΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο FREDDY JACKSON ΕΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΑΕΡΟΣ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΧΕ ΣΚΟΤΩΘΕΙ ΣΕ ΑΤΥΧΗΜΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΜΙΑ ΠΡΟΠΕΛΑ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟΥ ΚΑΙ Η ΚΗΔΕΙΑ ΤΟΥ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΟΠΟΥ ΤΡΑΗΧΤΗΚΕ Η ΦΩΤΟ. ΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΤΟΥ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΑΝ ΜΕ ΕΥΚΟΛΙΑ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥ FREDDY ΣΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ.Η ΕΞΗΓΗΣΗ ΠΟΥ ΔΩΘΗΚΕ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο FREDDY JACKSON ΜΗ ΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΠΕΘΑΝΕ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ.....

respectΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

who knows
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
382 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2004, 04:11:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους who knows  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

never say never **Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

BlackDahlia
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/07/2007, 15:46:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους BlackDahlia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καταρχας γεια σε ολους!!! ειμαι καινουργια εδω! Μαρια λες οτι εχεις καποιες φωτο στις οποιες εχεις βγει με σκιες απο πισω...μηπως μπορεις να τισ στειλεις γιατι ισως μπορω να βοη8ησω...βλεπεις εχω κ γω περιστατικα τετοια στην οικογενεια μου...συγκεκριμενα ο πατερας μου ο οποιος κανει συχνα ορειβασια ειχε παει προσφατα στον ολυμπο και τραβηξε μια φωτο και ακριβως στα αριστερα του υπηρχε μια ασυνη8ιστη λαμψη...επισης ο ιδιος ειχε παει παλαιοτερα σ'ενα αλλο βουνο και ειχε τραβηξει φωτο των φιλων του...στην εμφανιση ομως παντου γυρω τους υπηρχαν λαμξεις η μαλλον σκιες οι οποιες μαλιστα ειχαν μορφη αγγελων...και στις δυο περιπτωσεις αρχικα δν υπηρχε τπτ...μετα την εμφανιση των φωτο τα ειδαμε...δν ξερω κατα ποσο πιστευεις στο 8εο αλλα ξερεις πολλες φορες δν μιλαμε μονο για φαντασματα και κυριως δν ειναι ολα τα πνευματα κακα...εγω μετα απο αυτες τις φωτο αρχισα να ξαχνω στο διαδυκτιο για πνευματα κ υπερφυσικα!!! αν 8ες στειλε μ τις φωτο γτ ισως μπορω να σε βοη8ησω...επισης 8α η8ελα να μα8ω αν οντως πε8ανε καποιος συγγενης σου προσφατα η αν εσυ η ιδια ,αν δν γινομαι αδιακριτη, περασες καποια βαρια αρρωστια πριν απο το συμβαν...ειναι σημαντικο!! Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
alx255
Νέο Μέλος

Greece
2 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/07/2007, 11:16:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alx255  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
οποιος εχει φωτογραφιες ας ανεβασει να δουμε.

ΑΛΛΟΙ ΚΟΙΤΟΥΝ ΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΚΑΙ ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΕΓΩ ΚΟΙΤΩ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΑΞΙΔΕΥΩΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

aggela_gr
Νέο Μέλος

Greece
5 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/07/2007, 20:25:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους aggela_gr  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα... είμαι και εγώ νέο μέλος εδώ! marel θα ήθελα πολύ και εγώ να δω τις φωτογραφίες αυτές αν δεν σε πειράζει φυσικά!

Προσωπικά..η μόνη εμπειρία που έχω σε αυτό το θέμα είναι η εξής:
Πρίν 3 ή 4 χρόνια... αν θυμάστε είχε γίνει ένα ατύχημα στο Άγιο Ορος αν δεν κάνω λάθος!Το έδειξαν και στην τηλεοραση! Είχαν διασώσει κάποιους ανθρώπους και όταν τράβηξαν φωτογραφίες, στην εμφάνιση τους είδαν ότι σε όλες τισ φωτογραφίες υπήρχαν μικροί και μεγάλοι άγγελοι! Πολλοί είχαν πει ότι είναι μονταζ, όμως δεν ήταν και το γνωρίζω γτ ήταν εκει και ο πατέρας ενός πολύ κοντινού φίλου μου και μ έδειξε τισ φωτογραφίες που τραβηξε ο ίδιος! Η υ[αρξη των αγγέλων λένε οτι οφείλετε στο οτι το μερος εκεί είναι ιερο!

η αν δεν εμφανίζετε...

http://tinypic.com/view.php?pic=66syhwn
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Rankett
Μέλος 2ης Βαθμίδας


410 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/07/2007, 11:52:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Η υ[αρξη των αγγέλων λένε οτι οφείλετε στο οτι το μερος εκεί είναι ιερο!


Μπορεί. Πάντως στην εν λόγω φωτογραφία υπάρχει ξεκάθαρα ένα πρόβλημα στο κέντρο, κάτι που μου λέει ότι μάλλον πρόκειται για κάποιο οπτικό παιχνίδι μεταξύ των παγοκρυστάλλων, του οπτικού συστήματος της φωτογραφικής μηχανής και των ρυθμίσεων λήψης.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
aggela_gr
Νέο Μέλος

Greece
5 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/07/2007, 12:34:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους aggela_gr  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ενδεχομένως... πάντως το σιγουρο είναι οτι δεν είναι μοντάζ! :)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy