ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Τεχνικά θέματα των Forums, Προβλήματα-Λύσεις
 Τι είναι η πρώτη και τι η δεύτερη βαθμίδα??
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
cassiopeia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Guadeloupe
252 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/03/2003, 21:54:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους cassiopeia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η δευτερη βαθμίδα είναι καλύτερη από την πρώτη!

εμμμμμμ δεν άντεχα!!!!!!

Ό,τι δε γράφει η μοίρα δεν μπορεί να το φτάσει το χέρι σου
και ό,τι είναι γραμμένο θα σ'εύρει όπου κι αν είσαι..
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Satanist
Μέλος 1ης Βαθμίδας


66 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/09/2003, 05:27:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Satanist  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ρε παιδία, σας παρακαλώ ας μην το καταντήσουμε IRC το forum, δηλαδή να δίνουμε σημασία στους τίτλους και όχι σε αυτό που κάνουμε, όπως στο irc συνήθως υπάρχουν καμία 5 που γλύφουν τους operators μπας και καταφέρουν να το παίξουν αρχηγοί.

Δεν έχει σημασία σε οποιαδήποτε ιντερνετιακή βαθμίδα και ας είσαι, νέο μέλος η παλιό, σημασία έχει αυτό που είσαι στην πραγματικότητα και το επίπεδο σου που παρουσιάζετε μέσα από αυτά που λες.

Αυτοί οι μεγάλοι αρχηγοί που σκοπό έχουν να το παίξουν κάτι και όχι να συντηρήσουν ας έρθουν να τα πούμε από κοντά να δούμε τι είναι, φυσικά τέτοιου είδους φαινόμενα είναι πολύ σπάνια σε forums. (τα 12χρονα μόνο chat ξέρουν )

Where There Is Light..... There is Darkness....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/09/2003, 10:10:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μην ξεχνάμε ότι η κατηγοροποίηση σε βαθμίδες δείχνει το πόσα μηνύματα έγραψε κάποιος και όχι την εσωτερική του αξία.

Ένα βιβλίο του Πλάτωνα κοστίζει όσο μερικά κιλά ντομάτες

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mara
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
735 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/09/2003, 10:33:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mara  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Mara  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ακριβυνε τοσο ο Πλατωνας???

Strike like lightning and leave the thunder to those that like loud noises.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

spirit
Πλήρες Μέλος

Finland
1485 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/09/2003, 10:06:00  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος spirit  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Δευτερογεννημένε, αν φτάσεις σε αυτόν τον αριθμό μηνυμάτων θα σε ανεβάσω μία ακόμη βαθμίδα και θα σε κάνω ισότιμό μου (ΤΗΟΤΗ: Ερμής ο Τρισμέγιστος), θα σε κάνω... Τρισ-γεννημένο


"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"
Πρωτα απ ολα ψυχραιμιαααα

και καλο θα ηταν να γραφουμε μονο αν εχουμε κατι να πουμε ουτος η αλλος και μια τελεια να γραψεις μετραει για μυνημα..και τι σημασια εχει αν γραψεις 5000 μυνηματα, χωρις τιποτε να πεις;

εδω ειναι εσωτερικο (καναλι*η σιωπη μετραει πιο πολυ..

ΟΜ


dsmΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/09/2003, 10:20:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ένα βιβλίο του Πλάτωνα κοστίζει όσο μερικά κιλά ντομάτες

Οριστε?

quote:
Ακριβυνε τοσο ο Πλατωνας???

εξαρταται!!!....απο τη ζητηση!!!

Εγω παντως το Φαιδωνα...αν ειχα λεφτα... θα τον χαριζα... σε ολους, μαζι με οτι σωζεται απο Ηρακλειτο...

Αντε...αντε, και λιγο Ερμη!!!! Εδω πουλιεται οσο τρια κιλα κολοκυθακια!!!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/09/2003, 12:00:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αντε...αντε, και λιγο Ερμη!!!! Εδω πουλιεται οσο τρια κιλα κολοκυθακια!!!

Δεν πιστεύω στα μάτια μου...

Βγήκα στις εκπτώσεις

Κάτι πρέπει να κάνω για να ανεβάσω την αξία μου

Εμπρός, γενναίε Ιππότη της Γνώσης...

Πάμε για νέους... διαξιφισμούς ...

Άντε πάω να προπονηθώ...

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/09/2003, 17:12:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Συγχωρέστε με αν πω ανοησία αλλά εχω μία μικρή απορία.

Δεν θα το ρωτούσα αλλά επι την ευκαιρία...

Ο admin εχει μόνο 466 μηνύματα και είναι μάλλον γενικός συντονιστής.

Ο ή Η ΑΤΜΑ εχει 2553 μηνύματα και είναι μέλος.
????

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CyBeR_JiM
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
165 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/09/2003, 17:47:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CyBeR_JiM  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΑΦΤΟ ΕΤΣΙ!!!!
ΡΑΤΣΙΣΜΟΣ!!!

ΠΑΝΤΩΣ ΣΟΒΑΡΑ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΑΦΤΟ....
ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΤΙΤΛΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΒΑΛΕ Η ΑΤΜΟΥΛΑ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ...
ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ Mr Admin ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ "ΜΕΓΑΣ" ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ
ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ADMINISTRATOR TΩN FORUMS.


ΠΑΝΤΕ ΜΕ ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ.....

-------------------------
Μόνο τα μικρά μυστικά χρειάζονται
προστασία.Τα μεγάλα προστατεύονται
από την δημόσια δυσπιστεία...

-------------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lencolas
Πλήρες Μέλος

Greece
1316 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2003, 21:19:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lencolas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΓΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΑΣΧΕΤΗ ΕΡΩΤΗΣΗ??
ΤΗΟΤΗΟΥΛΙ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΣΟ ΩΡΑΙΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΚΙΑ,ΠΩΣ ΘΑ ΒΡΩ?
ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΡΙΣΜΕΓΙΣΤΕ...

ΦΙΛΙΚΑ

The Truth Is Out There..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/09/2003, 03:27:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα!
Λοιπόν Λένκολας, το πράγμα είναι αρκετά απλό:
Κάνεις δεξί κλικ σε ένα από τα χαμογελάκια του Θωτ, και ανοίγεις την κάρτα των properties.
Εκεί θα δεις ένα url (ηλεκτρονική διεύθυνση), π.χ.
http://www.raichu.de/Smilies/tiere/kngt.gif
Η συγκεκριμένη αφορά το smile το οποίο κλίκαρες, αν αφαιρέσεις όμως τα τελευταία στοιχεία, και μίνει το
http://www.raichu.de/Smilies
σε βγάζει σε μία σελίδα του διαδικτύου όπου υπάρχουν πολλά και διάφορα τέτοια εικονίδια.
Διαλέγεις κάποιο, κάνεις δεξί κλικ και επιλέγεις properties, κάνεις copy το url του, και μετά το βάζεις στο κείμενο μεταξύ δύο [img], εκ των οποίων το δεύτερο μετά από την αγκύλη την πρώτη έχει και κάθετο (/).
Αυτήν την διαδικασία μπορείς να την κάνεις με όποιο εικονίδιο θέλεις, και θα σε βόλευε να κρατήσεις μία σελίδα με φατσούλες στα favorites σου, έχοντάς την ανοιχτή όταν γράφεις, για να επιλέγεις εικονίδια.


Και μία απαντησούλα στη φίλη spirit:

quote:
και καλο θα ηταν να γραφουμε μονο αν εχουμε κατι να πουμε ουτος η αλλος και μια τελεια να γραψεις μετραει για μυνημα..και τι σημασια εχει αν γραψεις 5000 μυνηματα, χωρις τιποτε να πεις;


Μία ωραία σημασία, θα ήταν να κάνεις μία άσκηση βασισμένη σε τελείες. Να πεις: Κάθε μέρα στις τέσσερεις και τέταρτο, θα γράφω μία τελεία σε ένα συγκεκριμένο τόπικ. Μπορεί βέβαια να μη γίνεις μέλος ιδιαίτερης βαρύτητας, σίγουρα όμως, θα έχεις εξασκήσει χωρίς να το καταλάβεις με έναν (εκνευριστικό ίσως για τους διαχειριστές - χεχεχε) τρόπο, τη θέληση και συνέπειά σου σε έναν στόχο.
Τότε, 5000 τελείες, θα έχουν βαρύτητα...


αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lencolas
Πλήρες Μέλος

Greece
1316 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/09/2003, 18:09:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lencolas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΜΑΛΙΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!ΤΡΕΧΩ ΝΑ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΩ ΤΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ!!!!
ΦΙΛΙΚΑ

The Truth Is Out There..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jim213
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
59 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/01/2004, 15:48:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jim213  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλησπερα,καταλαβα πολυ καλα απο οσα προαναφερθησαν τι ειναι οι βαθμιδες, μηπως ομως μπορει καποιος να μου εξηγησει γιατι υπαρχουνε? ποιον πολο κ λογο εξυπηρετουνε?
ευχαριστω χαρων

σαταρρΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

τυχερουλης
Πλήρες Μέλος

Greece
1123 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/08/2004, 12:07:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους τυχερουλης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το μοναδικό φόρουμ που έχω δει(διαβάσει ) -όσο καιρό είμαι εδώ -τον αντμιν να φλυαρεί !!! (έχει στείλει 5 μηνύματα!!!!!)


----

Σκάβε βαθειά-τρέξε γρήγορα!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/08/2004, 03:06:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΑΙΔΙΑ ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ Ο ΑΡΙΘΜΟΣ ΤΩΝ ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙ ΔΕ ΜΠΑ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ Η ΑΤΜΑ ΤΑ 10000 ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ (ΧΕΧΕ ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΨΩΝΑΡΑ) ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΟΝΟ 47Ο ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΟΥΣΙΑ ΤΩΝ ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ!!!


ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΕΙ Η ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΑΛΛΑ Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ!!!

ΑΛΛΑ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΝΑ ΜΗΝΥΜΑ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΦΤΑΣΩ ΠΟΤΕ ΤΑ 1500 ΑΝΤΕ ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΟΥΤΕ 500 ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ!!!!!

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ALF
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
162 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/03/2006, 21:51:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ok με κατατοπησατε χεχεχεχε αν και σας εβαλα σε μπελαδες δεν πειραζει ομως μου ληθηκε η απορια και δε μου λετε στα 3000 μηνηματα εχει και βολτα με καμπριο χαχαχαχαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy