ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ονειρα-ενας αλλος κοσμος;
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
μαιμουδιτσα
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
505 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/07/2008, 20:46:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους μαιμουδιτσα  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ellcat η μαμα σου σε προειδοποιει στον υπνο σου,για αυτο την βλεπεις πριν απο κατι δυσαρεστο.
Ειδες που εχουμε φυλακες αγγελους;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Liodred
Νέο Μέλος

Greece
15 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/07/2008, 15:28:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Liodred  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλισπερα,
Ellcat πραγματικα δεν θελω να με δεις στο υπνο σου με την γατα σου ...
Τα ονειρα πολλες φορες ειναι περασματα μεσω αλλων κοσμων στον δικο μας αλλα σε μελλοντικο περιβαλλον...Αλλες φορες ειναι περασματα στο πρελθον... Αυτο ειναι το πιο περιεργο που υπαρχει...Σημερα θυμαμαι οτι κατι εγινε καπωσ και ολοι συμφονου μαζι μου και το βλεπω ξαφνικα στο ονειρο μου και καπωσ αλλαξε κατι... Ισωσ κατι πολυ μικρο... αλλα οπωσ και να εχει αυτο το κατι αλλαξε και στισ μνημεσ των υπολιπων... μου συνεβει 4 φορεσ αυτο... ευτηχωσ ειχαμε το ημερολογιο μισ φιλης μου και τισ 4 και το καταλαβαμε... το προβλημα ηταν οτι αυτο που γραφτηκε στο ημερολογια δεν το θυμοταν κανεις... αλλα θυμομασταν κατι αλλο...τελοσ τα ονειρα καμια φορα μας δεινοθν καποια σημαδια για κατι κακο που 8α συμβει...

Μεσα απ το σκοταδι γενιεται το πιο κα8αρο φωςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/07/2009, 15:39:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ήθελα να ρωτήσω αν έχει δει κανείς σε όνειρο του να διαπράττει φόνο...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
who knows
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
382 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/07/2009, 13:31:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους who knows  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλησπέρα σας,
εγώ είμαι Σαβατογεννημένη και ισχύουν αυτά που λένε ... και τυχεροί είμαστε, και πιάνουν οι κατάρες ( που ΠΡΕΠΕΙ να ΜΗΝ λέμε) και τα όνειρα βγαίνουν ... και έχω δει και φάντασμα (το έχω γράψει σε άλλο θέμα) και τελικά όλα αυτά συμβαίνουν με την πρϋπόθεση ότι τα πιστεύεις κιόλας.
Η γιαγιά μου , που ήταν τόσο απλή όσο δεν πάει, όλη της τη ζωή έβλεπε προφητικά όνειρα για τα πιο μικρά (πχ κρυολογήματα μας κ.α.) μέχρι τα πιο μεγάλα (πχ τον θάνατο του άντρα της που είδε μαύρο αεροπλάνο να κάθεται στη στέγη του σπιτιού της, το σοβαρό τρακάρισμα του αδερφού μου που είδε να πέφτει κυπαρίσσι και στο παρα πέντε δεν την πλάκωσε..κ.α.)
Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο η μέρα στα όνειρα μα όντως είναι χάρισμα. Η γιαγιά μου το είχε όπως και η μάνα μου. Και τώρα που χάσαμε τη γιαγιά πριν 8 μήνες η μάνα μου τη βλέπει συνέχεια και μιλάνε, της λέει συμβουλές, της ζητάει πράγματα πχ πριν τα 40 της είχε ζητήσει να της βάλει μια πασχαλίτσα στο στόμα γιατί θα της έκανε καλό είπε και η μητέρα μου κατάλαβε πως πρέπει να μεταλάβουμε. (είναι καλό στα 40 να μεταλαβαίνει η οικογένεια του νεκρού).
Εγώ τα όνειρα που θέλουν να 'πουν' κατι τα καταλαβαίνω γιατί είναι πολύ ξεχωριστά, σαν μικρές ιστορίες και δεν μπορεί να έχουν επηρρεαστεί απο την καθημερινότητά μου.
Δεν ξέρω απο που προέρχονται μα καταλαβαίνεις ότι υπάρχει κάτι πάνω απο σένα και σε βοηθάει.
Λίγα που ξέρω για τα όνειρα είναι ότι το αίμα τα διαλύει , το κόκκινο είναι γρήγορα, οι νεκροί είναι βροχή (κ πρέπει να ανάβουμε κερί), παπάδες με μαύρα ράσα είναι πολύ κακό και γενικα το μαύρο σε ζώα κτλ είναι πολύ κακό.
και ένα τελευταίο για όσους βλέπουν οράματα, φαντάσματα , σκιές κτλ απλά κάνεις το σταυρό σου κ κάνεις σαν να μην είναι εκεί. δεν κάνει ούτε να κοιτάμε ούτε να μιλάμε... ο κάθένας τη δουλεια του :p

never say never **Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gothakos
Νέο Μέλος

Greece
2 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/07/2009, 10:51:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γειά σας εγώ απο μικρός έβλεπα σχέδον καθε μέρα εφιαλτες και παντα σηκωνόμουν κλαμμενος απο τον φοβο μου εδω και λιγα χρονια οι εφιαλτες μου σταματησαν βλεπω 'κανονικα' ονειρα τα οποια τις περισσοτερες φορες βγαίνουν αληθινά.Οπως ειπε η Amanda το οτι εχει σημασια ποια μέρα εχεις γεννηθει εγω εχω γεννηθει σαββατο.

Θελω να τιναξω το μυαλο μου στον αερα μπας και γεμισει ο κοσμος εξυπναδαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

europaios2
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5735 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/07/2009, 16:56:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους europaios2  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια χαρά!
Εγώ είμαι Σαββατογεννημένος και βλέπω απ' όλων των ειδών όνειρα!
Προφητικά, αν μπορώ να τα πω έτσι! δεδομένου ότι ίσως να ήταν σύμπτωση, έχω δει 5-6.
Τα δύο ήταν το σκορ σε δύο αγώνες του ΠΑΟ, έναν με τον Ολυμπιακό και έναν στην Ευρώπη.
Ένα άλλο ήταν πριν περίπου 1 χρόνο όταν είδα μία μεγάλη καμπάνα να έχει πέσει και να τσουλάει κατά του πατέρα μου ο οποίος την απέφυγε τελευταία στιγμή!

Μετά από 5-6 ημέρες ό πρώτος ξάδερφος της γυναίκας μου διακομίστηκε με σοβαρό πρόβλημα στα πνευμόνια στο νοσοκομείο, όπου και παρέμεινε για αρκετές ημέρες στην εντατική.
Τελικά τη γλίτωσε, είχε το ίδιο όνομα με τον πατέρα μου, ίσως σύμπτωση, ίσως όχι.

Πιστεύω ότι τα όνειρα είναι μια περίεργη κατάσταση, που δεν μπορούμε να την προσδιορίσουμε επακριβώς. Αξίζει να αναφέρω ότι η μητέρα μου σε 1 πολύ σοβαρό πρόβλημα υγείας του πατέρα μου και σε ένα άλλο μικρότερο, πάλι του πατέρα μου, βρήκε τις λύσεις μέσα από όνειρο όπου μία γυναίκα την καθοδήγησε στις λύσεις.

Έχω την τύχη να βλέπω αρκετά όνειρα και όλων των ειδών! με αποτέλεσμα να περνάω ευχάριστα πολλές από τις νύκτες μου. Πολλές φορές καταλαβαίνω ότι βλέπω όνειρο, με αποτέλεσμα να ευχαριστιέμαι ακόμη και τα θρίλερ, ωστόσο μόλις καταλάβω ότι κοιμάμαι και ότι αυτά που ζω! δεν είναι παρά ένα όνειρο, ξυπνάω γρήγορα και δεν τα ευχαριστιέμαι για πολύ!

"Ο πιο σοφός άνθρωπος μπρος στο Θεό θα φανεί πίθηκος και στη σοφία και στην ομορφιά και σ' όλα τ' άλλα."(Ηράκλειτος).
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/07/2009, 17:15:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
europaios2 αμα ξαναδείς τέτοιου έιδους όνειρο να μας το πεις! Και κυρίως το σκορ! Για ερευνητικούς σκοπούς πάντα

"..The Matrix can't tell you who you are"
http://www.youtube.com/watch?v=3E4icx7U8Cg
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με την επιθυμία(-τη σκεψη) και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Open Mind
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4983 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/07/2009, 18:33:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
europaios2 Αυτό με τα σκορ και τον παναθηναϊκό το παθαίνω και εγώ έχω δει 4-5 φορες
Αποτέλεσμα .

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

europaios2
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5735 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/07/2009, 01:17:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους europaios2  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Dr Jekyll Mr Hyde:
europaios2 αμα ξαναδείς τέτοιου έιδους όνειρο να μας το πεις! Και κυρίως το σκορ! Για ερευνητικούς σκοπούς πάντα

quote:
Open Mind:
europaios2 Αυτό με τα σκορ και τον παναθηναϊκό το παθαίνω και εγώ έχω δει 4-5 φορες
Αποτέλεσμα .

Ήμουν πιτσιρικάς τότε και πολύ φανατισμένος!
Σκέψου ότι από τις πρώτες τάξεις του Δημοτικού διάβαζα συχνά την "Ηχώ".

Πως να μη δω τα όνειρα?
Πιτσιρικάς καλοκαίρι περίπου 13ών ετών! είχα σκαρφιστεί ολόκληρη ιστορία! στην μάνα μου για να με αφήσει να πάω να δω την ΠΑΝΑΘΑ, της είχα πει ότι θα πήγαινα με έναν φίλο μου από το φροντιστήριο των Αγγλικών, με τον πατέρα του!
Η μητέρά μου, μου ζήτησε το τηλέφωνο για να μιλήσει μαζί του, της είπα ότι δεν είχαν τηλέφωνο, κάτι που δεν ήταν σπάνιο φαινόμενο τότε.
Έφυγα από το σπίτι λοιπόν από το χωριό μου στην Κόρινθο και με το λεωφορείο πήγα Αθήνα για το σούπερ-καπ ΠΑΟ-ΛΑΡΙΣΑ, νομίζω 3-0 ή 3-1 δε θυμάμαι.

Τότε επειδή δεν υπήρχε η ιδιωτική τηλεόραση παρά μόνο η ΕΡΤ & Η ΥΕΝΕΔ, δεν είχα συνειδητοποιήσει το πραγματικό μέγεθος της Αθήνας.

Στο λεωφορείο για Αθήνα συνταξίδεψα με έναν συγχωριανό μου, που ήταν ένα χρόνο μεγαλύτερος από εμένα και με ένα άλλο πιτσιρίκι που ήταν ένα χρόνο μικρότερος και που ερχόταν από ένα διπλανό χωριό. Και οι 3 μας παντελώς άσχετοι με την Αθήνα.

Όταν βγήκαμε στην Αθήνα, και φτάσαμε στην Ομόνοια, κατόπιν ερωτήσεων ψάχναμε για το τρένο που θα μας πήγαινε στο ΟΑΚΑ. Δεν είχαμε ιδέα για τον ηλεκτρικό! και νομίζαμε ότι μας κορόιδευαν όταν μας έλεγαν να κατεβούμε τα σκαλάκια στην Ομόνοια!..... πιστεύαμε ότι απλά ήταν μια υπόγεια διάβαση.
Τελικά είδαμε κι άλλους και πήγαμε.

Ήταν εύκολο να πάμε.........γατί όλοι πήγαιναν προς την ίδια κατεύθυνση!
Το πρόβλημα ήταν ότι μέσα στο γήπεδο γρήγορα χαθήκαμε.

Όταν τελείωσε το παιχνίδι!....πήδηξα έκανα και το γύρω του θριάμβου με τους παίκτες και άλλους οπαδούς!!! και ζούσα ένα όνειρο......ώσπου ήρθε η στιγμή της επιστροφής!!

Δεν ήξερα από που είχα έρθει! ρωτώντας έφθασα στον ηλεκτρικό και πάλι! όπου ένας ηλικιωμένος μου έδωσε ένα εισιτήριο γιατί τα εκδοτίρια ήσαν κλειστά.
Ήταν περίπου 23:30.

Μπαίνοντας στον ηλεκτρικό! έπρεπε να μάθω που πρέπει να κατέβω....δεν ήξερα τις στάσεις!
Κάποιος με ρώτησε που ήθελα να πάω! και του είπα στο ΚΤΈΛ για τα λεωφορεία για Κόρινθο!....φανταστείτε την έκπληξη μου όταν έμαθα ότι τέτοια ώρα δεν είχε λεωφορείο!!!

Μούτζοχτα! άρχισα να ρωτάω δεξιά κι αριστερά! εάν έχει τραίνο τέτοια ώρα! και που ήταν ο σταθμός.
Και πάλι για καλή μου τύχη προσφέρθηκε να με βοηθήσει ένας περίπου στα 30 πρέπει να ήταν, ο οποίος πήγαινε στο σταθμό Λαρίσης και μου είπε ότι ακριβώς δίπλα ήταν ο Πελοποννήσου.
Μου είπε λοιπόν να τον ακολουθήσω και μή έχοντας κι άλλη επιλογή το έκανα.

Ο τύπος σταμάτησε στη Βικτορίας για μπουρδελότσαρκα στη Φυλής! Εγώ άσχετος τελείως απλά ακολουθούσα αλλά είχα άρχισαν να με ζώνουν τα φίδια και τον είχα σε κάποια διακριτική απόσταση.
Αυτός το κατάλαβε και μου είπε να μη φοβάμαι. Μου είπε το θυμάμαι πολύ καλά! -:"Πρέπει μικρέ! πρώτα να επισκεφτούμε την Κυρία!"

Εμένα ο νους μου πήγε στα εκδοτήρια εισιτηρίων και ησύχασα λίγο! Κοίταγα για καμιά ταμπέλα! για εισιτήρια!.....αλλά τίποτα! ώσπου σταμάτησε σε ένα "σπιτάκι" έσπρωξε την πόρτα και μπήκε μέσα!
Τότε είδα το πορφυρό φως του σπιτιού! και φοβήθηκα πολύ! Έστεκα απέξω, ώσπου ξανάνοιξε η πόρτα και μου είπε:"-Έλα ρε! μη φοβάσαι!! δεν είμαστε οι μόνοι!"

Έσπρωξα κι εγώ την πόρτα και αφού βεβαιώθηκα ότι δεν ασφαλίζει μπήκα μέσα!...ησύχασα όμως γιατί είδα και άλλους!....τελικά το παλικάρι δεν πήγε με την πουτάνα!...φαίνεται δεν του άρεσε!

Βγήκαμε πάλι έξω και με τα πόδια φτάσαμε στο σταθμό Λαρίσης. Μου έδειξε το γεφυράκι!, για να περάσω στον Πελοποννήσου και έφυγε. Πηγαίνοντας τώρα εγώ στο σταθμό Πελοποννήσου! με περίμενε δεύτερη έκπληξη! ποιο μεγάλη! Το τελευταίο τραίνο είχε φύγει και το επόμενο ήταν γύρω στις 4:30-5:00 το πρωί!
Ήταν γύρω στις 02:00 και έκοβα βόλτες ανήσυχος πάνω κάτω σε ένα καφενεδάκι που είχε απέξω.
Τότε είδα να καταφθάνει το παιδί που ήταν μικρότερος 1 χρόνο από εμένα.
Σκεφτήκαμε να πάρουμε ταξί! Δεν είχαμε πολλά χρήματα. Όταν ρωτήσαμε τους ταξιτζήδες για το πόσο πηγαίνει, αυτοί μας είπαν ότι δεν μας έφταναν τα χρήματα! Είχαμε 3.000 αν θυμάμαι καλά! και αυτοί ζητούσαν 4.000 αν θυμάμαι καλά.
Αρχίσαμε και ρωτάγαμε έναν έναν τους ταξιτζήδες! Τελικά ένας δέχτηκε! όμως οι άλλοι τον γιουχάρανε επειδή το ποσό δεν ήταν αυτό που έπρεπε!...το ότι ήμασταν 2 πιτσιρίκια! αυτό δεν το βλέπανε!!

Φτάσαμε στην Κόρινθο γύρω στις 3:30. Επειδή δεν είχαμε άλλα χρήματα, αρχίσαμε να κάνουμε οτοστόπ! Τότε τα πράγματα ήσαν ποιο χαλαρά και όχι όπως σήμερα και το οτοστόπ ήταν σύνηθες φαινόμενο.

Σταματάει μια κούρσα γεμάτη άντρες και μας λέει να πάμε στ' αυτοκίνητο! εμείς φυσικά αρνηθήκαμε αλλά αυτοί βγήκαν από το αυτοκίνητο και άρχισαν να μας κυνηγάνε!
Αρχίσαμε κι εμείς να τρέχουμε μέσα στην Κόρινθο προς την πιάτσα των ταξί και να φωνάζουμε ΒΟΗΘΕΙΑΑΑ!!
Τελικά και αφού γρήγορα μαζεύτηκαν οι ταξιτζήδες! λύθηκε και η παρεξήγηση! ήσαν ασφαλίτες! αφού μας έψαξαν! μας άφησαν με την προϋπόθεση να πάρουμε ταξί για να πάμε σπίτια μας! κάτι που ήταν αδύνατο λόγω έλλειψης χρημάτων! Δεν τους το είπαμε όμως γιατί δε θέλαμε σε καμιά περίπτωση να ενημερώσουν τους δικούς μας.

Τελικά το κόψαμε με τα πόδια! κάνοντας παράλληλα οτοστόπ! Τότε φανήκαμε τυχεροί! σταμάτησε ένα ταξί και μέσα ήταν το άλλο το παιδί από το χωριό μου.
Αυτός είχε χρήματα! και μας έβαλε το ταξί πληρώνοντας και το υπόλοιπο της διαδρομής στο άλλο το παιδί για το χωριό του.
Αυτός πάλι, είχε τη δική του ιστορία. Βγαίνοντας από το γήπεδο και μπερδεμένος πήγε σ΄ ένα σημείο κι έκλαιγε! Εκεί τράβηξε την προσοχή ενός καλού ανθρώπου που ήταν από τα Μέγαρα!
Αυτός τον πήρε μαζί τους και τον άφησε στα Διόδια της Ελευσίνας λέγοντας στον ταμία να του βρουν μεταφορικό μέσο για Κόρινθο! Πράγματι, του βρήκε το ταμίας των διοδίων ένα φορτηγό και με αυτό έφτασε στην Κόρινθο.

Στο σπίτι τώρα! και ενώ η ώρα ήταν περίπου 4:00 με περίμενε ανήσυχη η μάνα μου! Φυσικά της είπα ψέματα ότι πήγαμε μετά για φαγητό! ότι του χάλασε το αμάξι κ.λ.π......της είπα την αλήθεια μετά από χρόνια!

Αυτά είχα τραβήξει για την ΠΑΝΑΘΑ! έκλαιγα όταν χάναμε και μάλιστα όταν χάναμε από τον Γαύρο την άλλη μέρα έκανα τον άρρωστο στη μάνα μου και δεν πήγαινα σχολείο! για να μη μου την πουν τα γαυράκια!!!!...... είχε πλάκα πάντως! Από τα 20 πάντως άρχισε η αντίστροφη μέτρηση και πλέον ασχολούμαι ελάχιστα και κυρίως με το μπάσκετ...εκεί τα πάμε καλά!

Σας κούρασα αλλά έτσι ίσως εξηγούνται εν μέρει και τα όνειρα που είδα! ο πόθος για το αποτέλεσμα!!! τόσο εγώ όσο και η μάνα μου ποθούσαμε το αποτέλεσμα!!

Εγώ είδα το σκορ! και η μητέρα μου καθοδηγήθηκε από μία γυναίκα! η οποία ήταν η ίδια και τις δύο φορές! Κι επειδή η μητέρα μου ήταν πεπεισμένη ότι ήταν κάποια αγία! είχε πάντα το νού της!
Τελικά μετά από πολλά χρόνια! διαπίστωσε ότι ήταν η ίδια ακριβώς με την Παναγία μικρή! σε μία εικόνα της στην Τήνο κάτω από την εκκλησία όπου υπάρχει ένας μικρός χώρος κα μια κολυμπήθρα και την ανακάλυψε σχετικά πρόσφατα (πρόπερσι το καλοκαίρι), με ταξίδι που έκανε με τα Καπί στην Τήνο! Μετά από περίπου 25-30 χρόνια!!!!!!

Κάτι πρέπει να παίζε με τα όνειρα. Και εντάξει αυτά τα περίεργα που βλέπουμε! αλλά άνευ σημασίας ή προσοχής!! αλλά αυτά που βγαίνουν?, όσο να ναι! σε βάζουν σε υποψίες τόσο για τη δύναμη του εγκεφάλου όσο και για τις άγνωστες δυνάμεις που υπάρχουν!

"Ο πιο σοφός άνθρωπος μπρος στο Θεό θα φανεί πίθηκος και στη σοφία και στην ομορφιά και σ' όλα τ' άλλα."(Ηράκλειτος).


Edited by - europaios2 on 16/07/2009 01:26:00Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Open Mind
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4983 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/07/2009, 18:57:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φοβερή η ιστορία σου europaios2 Μέσα σε μια νύχτα τα ειδές όλα την ΑΘΗΝΑ την παναθα το ΟΑΚΑ το κύπελλο που πήραμε
Τις κύριες στη φυλης πρέπει να σου έμεινε αξέχαστη εκείνη η βράδια ,εγώ ολες αυτές τις εμπειρίες που λες τις έζησα στην εφηβεία αλλα σιγά σιγά εσυ μέσα σε μια νύχτα !.Ήμουν και εγω πωρωμένος πιτσιρικάς με τον παναθηναϊκό διάβαζα την ΗΧΩ από 10 ετών
Μέχρι και πριν 2 χρονια που σταμάτησε ενώ δεν εχανα ματς και βεβαία αν χάναμε απ
Τον ολυμπιακό ήταν η χειρότερη μου ευτυχώς τοτε ο ολυμπιακός ήταν στα πέτρινα χρονια
Και έτσι την πέρασα ζάχαρη στο σχολειο .
Ακόμα βεβαία ειμαι φίλαθλος αλλα πιο συνεσταλμένος πάω και στο γήπεδο έχω διάρκειας
Εσυ πας καθόλου ?
Πάντως αν και ξέφυγε η συζήτηση βγάζουμε και ένα συμπέρασμα ίσως επειδή ήμασταν
Πωρωμένοι και σκαφτόμασταν έντονα το πιο θα είναι το αποτέλεσμα ίσως γι αυτό
Το πετυχαιναμε κιόλα δηλαδή κάναμε ένα είδος υποσυνείδητης αυτοσυγκέντρωσης
Ίσως και να είναι το κλειδί για να μπορεί κάποιος ηθελημένα να δει κάποια στιγμή
Απ το μέλλον.

Α περιπίπτοντος 3-1 είχαμε κερδίσει

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1401367
Maintained by Digital Alchemy