ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Θα μπορούσε το τραγούδι της Έλενας να αναφέρεται στον Σατανά;
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 3
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/05/2005, 10:42:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Λοιπόν, ας του ρίξω και εγώ μια πρόχειρη μεταφρασούλα να δούμε τι παίζει. Τώρα θα πέσει γέλιο στη μετάφραση (πρόχειρα)!

You’re my lover
undercover
You’re my sacred passion and I have no other

Είσαι ο εραστής μου,
στα κρυφά
Είσαι το ιερό μου πάθος και δεν έχω άλλο.

You’re Delicious
So Capricious
If I find out you don’t want me I’ll be vicious

Είσαι νόστιμος
τόσο καπριτσιόζος
Αν καταλάβω ότι δεν με θες θα γίνω κακιά

Say you love me
and you’ll have me
In your arms forever and I won’t forget it

Πες ότι με αγαπάς
και θα με έχεις
στα χέρια σου για πάντα και δεν θα το ξεχάσω

Say you miss me
Come and kiss me
Take me up to heaven and you won’t regret it

Πες ότι σου λείπω
έλα φίλα με
Πήγαινε με στον ουρανό και δεν θα το μετανιώσεις

You are the one
You’re my number one
The only treasure I’ll ever have
You are the one
You’re my number one
Anything for you ’cause you’re the one I love

Εσύ είσαι ο ένας
Εσύ είσαι το νούμερο ένα μου
Ο μόνος θησαυρός που θα έχω ποτέ
Εσύ είσαι ο ένας
Εσύ είσαι το νούμερο ένα μου
Τα πάντα για σένα γιατί είσαι αυτός που αγαπάω

You re my lover
undercover
You’re my sacred passion and I have no other

Είσαι ο εραστής μου
στα κρυφά
Είσαι το ιερό μου πάθος και δεν έχω άλλο

You’re a fire
and desire
When I kiss your lips, you know, you take me higher

Είσαι μια φωτιά
και επιθυμία
Όταν φιλάω τα χείλη σου, ξέρεις, με ανεβάζεις

You’re addiction
my conviction
You’re my passion, my relief, my crucifixion

Είσαι εθισμός
Η καταδίκη μου
Είσαι το πάθος μου, η παρηγοριά μου, η σταύρωσή μου

Never leave me
And believe me
You will be the sun into my raining season

Ποτέ μην με αφήσεις
και πίστεψέ με
Θα είσαι ο ήλιος στην βροχερή μου περίοδο


Never leave me
And believe me
In my empty life you’ll be the only reason

Ποτέ μην με αφήσεις
Και πίστεψέ με
Στην άδεια μου ζωή θα είσαι ο μόνος λόγος.



Ρε σείς, για μένα το έχει γράψει !

Αλλά όσο και να το λέει, όπου και να πάει να το πεί, δε ξαναγυρίζω.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lazaros
Νέο Μέλος

Greece
11 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/05/2005, 11:14:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lazaros  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
παντως η Ελενα ειχε κανει το σημα των σατανιστων μαζι με την αδερφη των Wig Wam, αλλα μαλλον το εκανε με το ζορι, χωιρς να θελει να δειξει κατι.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
indian28
Νέο Μέλος

Greece
14 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/05/2005, 11:57:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους indian28  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΕΤΣΙ . . .
ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΗΝ ΒΟΥΤΣΑ ΜΕ ΤΗΝ Π . . . ! ! !

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ?
ΜΗΠΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙ ΠΡΩΤΟ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΕΚΑΝΕ ΜΑΥΡΗ ΜΑΓΙΑ Η ΕΛΕΝΑ ΣΤΗΝ ΧΟΝΤΡΟΥΛΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΑΛΤΑ?
ΜΗΠΩΣ ΕΣΤΕΙΛΕ SMS Ο ΣΑΤΑΝΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙ Η ΕΛΕΝΑ?
ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΕΝΤΕΛΩΣ.
ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΟΡΕΥΤΙΚΟ "ΑΠΛΟ" ΤΡΑΓΟΥΔΙ.
ΗΤΑΝ ΣΥΓΟΥΡΟ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΠΡΩΤΟΙ.
ΜΗΠΩΣ ΤΑ ΠΗΡΑΤΕ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΒΓΗΚΕ Ο ΡΟΥΒΑΣ ΠΕΡΣΙ?????Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Σπαρτιάτης
Νέο Μέλος

Greece
29 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/05/2005, 13:10:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Σπαρτιάτης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν ηταν αρκετά σατανικός, γι 'αυτο δε βγήκε....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
GDS1
Πλήρες Μέλος


937 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/05/2005, 13:24:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GDS1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Συγνώμη αλλά σήμερα διαβάζω στο φόρουμ τρελά πράγματα (για εμένα) μια στο Πιστός ή Άθεος και μια εδώ εντάξει μου φτιάξατε την ημέρα

να είστε καλά ρε παιδιά

Προτείνω πάντως την επόμενη φορά να στείλουμε κανένα Βυζαντινό ύμνο και τους Παπα ροκάδες θα γίνει πάταγος στην Ευρώπη.....


Ήδη φαντάζομαι τους τίτλους των εφημερίδων στην Ευρώπη

The Priest Rockers World Tour

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Αχ σε κακό θα μου βγει
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Domina.Lilith
Μέλος 1ης Βαθμίδας


121 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/05/2005, 13:36:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Domina.Lilith  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Έχω ρίξει το γέλιο του αιώνα με τις μεταφράσεις.


lol παιδιά!!


Εγώ πάντως ψήφισα για να είμαι ειλικρινής ΕΛΒΕΤΊΑ...Cool Vibes!

Άρεσε σε κανέναν????

Νo time to run, no place to hide, when your life is just a lonely ride as the lord of fire and ice. And all your dreams behind your eyes turned out to be just...lies...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

GDS1
Πλήρες Μέλος


937 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/05/2005, 14:22:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GDS1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΕ ΜΕΝΑ ΣΕ ΜΕΝΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Απέριττος
Μέλος 3ης Βαθμίδας


567 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/05/2005, 23:23:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Απέριττος  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Απέριττος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητοί φίλοι... ήρθε η ώρα των αποκαλύψεων. Χαίρομαι που οι περισσότεροι εδω πήρατε το θέμα στην πλάκα. Θέλω λοιπον να σας αποκαλύψω ότι το θέμα που έβαλα ήταν ένα πείραμα. Ευχαριστώ τον Δημήτρη τον Καραγιάννη για την αναγωγή που έκανε. Το πείραμα που ήθελα να κάνω ήταν να αποδείξω το πόσο εύκολο είναι να δημιουργηθεί μια φήμη απο το πουθενά. Η αλήθεια είναι ότι πέρα απο κάποια σημεία, ούτε τους στίχους του τραγουδιού δεν ήξερα και αυτό φαίνεται απο τα πρώτα μηνύματα. Πιστεύω ότι δεν θέλει πολύ για να πιαστούν απο μια αερολογία κάποιοι τύποι τύπου Λουκά και Παπα Τσακαλου για να κατηγορήσουν το οτιδήποτε σαν σατανικό. Χαίρομαι όμως που εδω μέσα δεν τσίμπησε κανείς. Όμως δεν θα μου κάνει καθόλου εντύπωση αν τις επόμενες μέρες διαβάσω καμια δήλωση κανενός χριστεπώνυμου περί σατανικού τραγουδιού. Πραγματικά βλέπουμε τόσα καθημερινά και σίγουρα καθόλου σοβαρά. Κανονικά δεν θα έπρεπε να δίνουμε καμία σημασία σε τέτοια οφθαλμοφανή καραγκιοζιλίκια. Και όμως βρέθηκαν ακόμα κι εδω τουλάχιστον τριάντα άνθρωποι οι οποίοι μπήκαν στον κόπο να διαψεύσουν το αυτονόητο... Τελικά έχει μεγάλο ενδιαφέρον να παρατηρείς πως λειτουργούν κάποιοι μηχανισμοί...
Φιλικά και συγχωρήστε με για αυτό το μικρό ψυχολογικό πείραμα που ήθελα να κάνω...

Oculatis Abis (Φεύγεις οξυδερκής)
Ο ΔΥΣΚΟΛΟΤΕΡΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΣΟΥ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/05/2005, 00:14:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΟΧΙ ΡΕ ΑΠΕΡΙΤΕ ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΣΑ ΛΕΣ ΕΙΧΑ ΟΡΓΑΝΩΣΕΙ ΣΧΕΔΙΟ ΝΑ ΤΗΝ ΣΤΗΣΩ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΙΣ ΕΛΕΝΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΡΙΞΩ ΑΓΙΑΣΜΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΘΑ ΛΙΩΣΕΙ
ΜΟΥ ΧΑΛΑΣΕΣ ΤΟ ΣΑΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΔΕΝ ΘΑ ΣΤΟ ΣΥΧΩΡΕΣΩ ΠΟΤΕ

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι του

Edited by - gigenis on 26/05/2005 00:16:25Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Conqueror
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Germany
180 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/05/2005, 00:16:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Conqueror  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Conqueror  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
!!!HELENA ROCKS!!!



..Learn to listen and you will learn to learn...

Edited by - Conqueror on 26/05/2005 00:19:28Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

τυχερουλης
Πλήρες Μέλος

Greece
1123 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/05/2005, 01:00:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους τυχερουλης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
βρέθηκαν ακόμα κι εδω τουλάχιστον τριάντα άνθρωποι οι οποίοι μπήκαν στον κόπο να διαψεύσουν το αυτονόητο


Εγώ θα έλεγα πως βρέθηκαν 30 άνθρωποι που διασκέδασαν με την βλακεια.
Και αυτό είναι πολύ καλό.
Ευχαριστώ πολυ ειλικρινα φιλε.

---

Σκάβε βαθειά-τρέξε γρήγορα!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Jaya
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
127 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/05/2005, 01:12:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Jaya  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Παιδία έχει δίκιο ο Απέριττος . Ακόμα και τα χορευτικά που έκανε η Παπαρίζου στην Eurovision ήταν αναπαράσταση τελετής Σατανιστών… Θυμηθείτε μόνο με τι πάθος, τράβηξε τα έντερα του χορευτή κι άρχισε να τα τρίβει με το κοντάρι…
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/05/2005, 01:16:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΙΑ ΠΕΣΜΟΥ Jaya ΝΑΤΗΣ ΡΙΞΩ ΑΓΙΑΣΜΟ Η ΟΧΙ;

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Jaya
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
127 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/05/2005, 01:36:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Jaya  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΓΙΑ ΠΕΣΜΟΥ Jaya ΝΑΤΗΣ ΡΙΞΩ ΑΓΙΑΣΜΟ Η ΟΧΙ;

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι του



Εννοείται παιδί μου! Ο Απέριττος Δε θα μας ξενερώσει τώρα που μας έφτιαξε… Μαζί θα πάμε! Εσύ θα την διαβάζεις κι εγώ θα τη ραντίζω…
Άντε makia σε όλους!
Χ Χ Χ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mistirios
Μέλος 1ης Βαθμίδας

USA
83 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/05/2005, 11:29:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mistirios  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΧ ΡΕ Απέριττος ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΜΟΥΝ ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΡΙΞΩ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΑΖΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ, ΜΕ ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΠΕΙΡΑΜΑ, ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΣΠΑΣΩ ΣΕ ΑΛΛΟ

gigenis ΟΠΩΣΔΙΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΓΙΑΣΜΟ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΙΑΣΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ

I can resist anything, except temptation.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stemix
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/05/2005, 12:06:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους stemix  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Tυχερούλη, συμφωνώ...

Ώστε πείραμα λοιπόν Απέριττε ε; Το ανέκδοτο με τον πλασιέ και την κοπέλα στο μπαρ, δεν θα το έχεις ακούσει μου φαίνεται. Ας το αναφέρω (μιας και μου αρέσει...).

-Λοιπόν, ένας πλασιέ στην Αμερική έκανε ένα μεγάλο ταξίδι με το αυτ/το, ώσπου σταμάτησε σε μία μικρή πόλη για να ξεκουραστεί και πήγε σε ένα μπαράκι.
Εκεί που καθόνταν μόνος του, βλέπει μία ωραία κοπέλα μόνη της, να κάθεται στο μπαρ. Μαζεύει όλο του το θάρος, την πλησιάζει και την ρωτάει αν θα μπορούσε να καθήσει δίπλα της και να κουβεντιάσουν, μιας και είχε μέρες να συζητήσει με κάποιον.
Αυτή τον κοιτάζει και ξαφνικά σηκώνεται όρθια και φωνάζει έξαλλη: "Πως τολμάτε κύριε!!! Για ποια με περάσατε; Σαν δεν ντρέπεστε λέω εγώ."
Όλα τα βλέματα καρφωμένα πάνω του και αυτός ζεματισμένος, πάει αμίλητος και κάθεται στην θέση του.
Σε λίγο τον πλησιάζει η κοπέλα, κάθεται δίπλα του, του ζητάει συγνώμη για το φερσιμό της και δικαιολογείται πως το έκανε επειδή είναι φοιτήτρια κοινωνιολογίας και ήθελε να κάνει ένα μικρό πείραμα ως προς την συμπεριφορά των ατόμων υπό συνθήκες εξευτελισμού.
"Α, μάλιστα" λέει ο τύπος. "OK"...
Πετάγεται και αυτός όρθιος πάνω και αρχίζει να φωνάζει... " Τιιιιι;;; $350 για μία ώρα; Είσαι τρελή κοπέλα μου; Ποια νομίζεις ότι είσαι;".

Κανόνισε να αρχίσουμε τα πειράματα μεταξύ μας...

Edited by - stemix on 26/05/2005 12:09:55Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/05/2005, 14:34:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χμ... μάλιστα....

Ξέρεις φίλε Απέριττε, μου θύμισε το καταπληκτικό, ανεπανάληπτο, ασύλληπτο θέμα:
http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=3712&SearchTerms=ΠΛΑΝΗΤΗΣ

... και λίγο έλειψε να πάθω το εγκεφαλικό που από τύχη γλύτωσα τότε......!


* Ειρήνη *

~ Love is the only truth ~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stemix
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/05/2005, 18:23:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους stemix  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φτου. Την σκότωσα την λέξη "θάρρος". Ζιτό σιγνόμι από τιν ταλέπορι εληνικί γλόσα. Δεν θα τω ξανακάνο .Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
WindWalker
Μέλος 2ης Βαθμίδας


200 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/05/2005, 20:16:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους WindWalker  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλά να μιν ζοιτάς ραι σοί, δαιν τραίχυ κε τείπωτα. Ώλι κάνουμαι ωρθωγραφοικά λάθοι, μυν κητάς που αιμαίνα δαιν μου φέναιτε.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΙΧΩΡ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
123 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/05/2005, 20:41:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΙΧΩΡ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
FILOI MOU KALISPERA SAS. POLU EUGENIKA KAI KALOPROERETA THA ITHELA NA SAS PO AS MHN STEKOMASTE MONO SE MIKRA PRAGMATA. THN STIGMH POU H PAPARIZOU VGIKE NO 1 STH GALIA FILOI AGAPHTOI O KOSMOS POLEMAEI NA PEI OXI STO EUROSYNTAGMA KAI OI POLITIKOI EXOUN KATEVEI STO DROMO NA TOUS PEISOUN NA TO PSIFISOUN.
SAS PARAKALO PAIDIA AS KOITAKSUME THN PRAGMATIKOTHTA KAI OXI THN UPOKOULTOURA THN KATEYTHINOMENH. PROTIA STO STIMENO ISOUTAI OXI ME MHDEN ALLA ME MEION. AFIPNISTE TON KOSMO PAIDIA SAS PARAKALO.
ASANA ASANA ASANA. ALFA!!!

ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΙΧΩΡΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΙΧΩΡ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
123 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/05/2005, 20:42:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΙΧΩΡ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
FILOI MOU KALISPERA SAS. POLU EUGENIKA KAI KALOPROERETA THA ITHELA NA SAS PO AS MHN STEKOMASTE MONO SE MIKRA PRAGMATA. THN STIGMH POU H PAPARIZOU VGIKE NO 1 STH GALIA FILOI AGAPHTOI O KOSMOS POLEMAEI NA PEI OXI STO EUROSYNTAGMA KAI OI POLITIKOI EXOUN KATEVEI STO DROMO NA TOUS PEISOUN NA TO PSIFISOUN.
SAS PARAKALO PAIDIA AS KOITAKSUME THN PRAGMATIKOTHTA KAI OXI THN UPOKOULTOURA THN KATEYTHINOMENH. PROTIA STO STIMENO ISOUTAI OXI ME MHDEN ALLA ME MEION. AFIPNISTE TON KOSMO PAIDIA SAS PARAKALO.
ASANA ASANA ASANA. ALFA!!!

ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΙΧΩΡΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

WindWalker
Μέλος 2ης Βαθμίδας


200 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/05/2005, 21:40:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους WindWalker  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
FILOI MOU KALISPERA SAS. POLU EUGENIKA KAI KALOPROERETA THA ITHELA NA SAS PO AS MHN STEKOMASTE MONO SE MIKRA PRAGMATA. THN STIGMH POU H PAPARIZOU VGIKE NO 1 STH GALIA FILOI AGAPHTOI O KOSMOS POLEMAEI NA PEI OXI STO EUROSYNTAGMA KAI OI POLITIKOI EXOUN KATEVEI STO DROMO NA TOUS PEISOUN NA TO PSIFISOUN.
SAS PARAKALO PAIDIA AS KOITAKSUME THN PRAGMATIKOTHTA KAI OXI THN UPOKOULTOURA THN KATEYTHINOMENH. PROTIA STO STIMENO ISOUTAI OXI ME MHDEN ALLA ME MEION. AFIPNISTE TON KOSMO PAIDIA SAS PARAKALO.
ASANA ASANA ASANA. ALFA!!!

Ε καλά, δεν ήταν στημένο να βγούμε πρώτοι. Αντίθετα μάλιστα, κάθε χρόνο μας την στήνανε για να μην βγούμε πρώτοι (Σάκη!!!).

Α ναι, μιας και είμαι και ενάντια στο Ευρωσύνταγμα και σε αυτό το θέατρο απανθρωπιάς που πάνε να στήσουνε οι καπιταλιστικές- ιμπεριαλιστικές δυνάμεις στο όνομα του καταναλωτισμού και του κεφαλαίου, θα πρέπει όλοι να πούμε ένα τεράστιο Α: Απειθαρχία-Αντίσταση-Απάθεια στο διαβολικό κατασκεύασμα των ΗΠΑ και των υπόλοιπων παραγόντων της Νέας Τάξης που θέλει τον άνθρωπο υπόδουλο στο συμφέροντα των μεγάλων και δυνατών. ΛΑΟΙ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ ΕΝΝΟΘΕΙΤΕ. ΤΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ ΚΑΤΑ ΤΟΥ ΚΑΠΙΤΑΛΙΣΜΟΥ ΤΩΡΑ ΞΕΚΙΝΑΕΙ.
(με υπόκρουση τον ύμνο της ΕΣΣΔ αυτά παρακαλώ)

ΤΑ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΜΩΣ Ο ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Αυτά.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/05/2005, 22:20:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:

Κατά την ίδια έννοια θα μπορούσαμε προσέχοντας τους στίχους του τραγουδιού να τους ερμηνεύσουμε σαν ένα ύμνο στον Σατανά.



Κατά την ίδια έννοια θα μπορούσαμε προσέχοντας τους στίχους του τραγουδιού να τους ερμηνεύσουμε σαν ένα ύμνο στον jonniebegood.


.

.


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

WindWalker
Μέλος 2ης Βαθμίδας


200 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/05/2005, 22:29:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους WindWalker  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Κατά την ίδια έννοια θα μπορούσαμε προσέχοντας τους στίχους του τραγουδιού να τους ερμηνεύσουμε σαν ένα ύμνο στον jonniebegood.



Και γιατί όχι σαν ύμνο σε εμένα;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/05/2005, 23:25:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:

WindWalker

Και γιατί όχι σαν ύμνο σε εμένα;



χμμμ...

ομολογω πως εχεις περισσοτερες πιθανοτητες απο τον σατανα (οπως κι εγω).

αρα, να το λυσουμε φιλικα το ζητημα με μια μονομαχια στα ποδια της Ελανας?


διαλεξε τα οπλα εσυ: λουκουμια ή ταβλι?


.


.


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stemix
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/05/2005, 09:54:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους stemix  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
oneiric1, αν και το ψιλοκοίταξα, δεν κατάλαβα τι συνέβη σε εκείνο το topic, εκτός του ότι υπήρξε εκτροχιασμός την τροχιάς του πλανήτη Όλυμπος, προς την αριθμολογία. Εσύ απλά μια πλακίτσα έκανες...
Με το παρών θέμα τι θα γίνει, θα το συνεχίσουμε; Γιατί αγόρασα καινούριο κουστούμι, για να βγω στην Πάνια να το αναφέρω. Αλήθεια, με τον Ταμπάκη τι έγινε; Πως θα βλέπουμε Θέμο, χωρίς Ταμπάκη τώρα;(άσχετο)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/05/2005, 12:08:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
oneiric1, αν και το ψιλοκοίταξα, δεν κατάλαβα τι συνέβη σε εκείνο το topic, εκτός του ότι υπήρξε εκτροχιασμός την τροχιάς του πλανήτη Όλυμπος, προς την αριθμολογία. Εσύ απλά μια πλακίτσα έκανες...

Πως αλλιώς θα μπορούσα δηλαδή να συμμετάσχω σ’ ένα θέμα στο οποίο αναφέρονται τα παρακάτω:

Ολυμπος ειναι βουνο η πλανητης?????

προβληματηστηκα επειδη ο ομηρος ειχε γραψει σε ενα βιβλιο του στον ολυμπο δεν βρεχει δεν χιονιζει δεν φυσαει μα πως ειναι δυνατον να συμβενη κατι τετιο αφου ξερω οτι στον ολυμπο εχει χιονια ολο το χρονο!!!!!!!!!!!!!

Δεν ξερω για τον Ολυμπο... Το Πανγαιο παντος ειναι πολυ περιεργο.
Η μια του πλεβρα ειναι σχεδον επιπεδη. Λενε πως επεσε απο το διαστημα. Απο εκει βγαινει το ονομα Πανγαιο (γη απο πανω)

?????!!!!


* Ειρήνη *

~ Love is the only truth ~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

WindWalker
Μέλος 2ης Βαθμίδας


200 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/05/2005, 12:40:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους WindWalker  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ομολογω πως εχεις περισσοτερες πιθανοτητες απο τον σατανα (οπως κι εγω).

αρα, να το λυσουμε φιλικα το ζητημα με μια μονομαχια στα ποδια της Ελανας?


Τι να μας πει μωρέ και το μπάζο ο σατανάς, σιγά μην του κάτσει ολόκληρη Ελενάρα. Δεν κοιτάει καλύτερα που τον έχει φλωμώσει η σατανούλα στο κέρατο και του έχει φτάσει στο ταβάνι, θέλει και σχέσεις.

quote:
διαλεξε τα οπλα εσυ: λουκουμια ή ταβλι?

λουκούμια! (και σε παίζω και ένα ταβλάκι μετά...)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/05/2005, 13:33:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

FILOI MOU KALISPERA SAS. POLU EUGENIKA KAI KALOPROERETA THA ITHELA NA SAS PO AS MHN STEKOMASTE MONO SE MIKRA PRAGMATA. THN STIGMH POU H PAPARIZOU VGIKE NO 1 STH GALIA FILOI AGAPHTOI O KOSMOS POLEMAEI NA PEI OXI STO EUROSYNTAGMA KAI OI POLITIKOI EXOUN KATEVEI STO DROMO NA TOUS PEISOUN NA TO PSIFISOUN.
SAS PARAKALO PAIDIA AS KOITAKSUME THN PRAGMATIKOTHTA KAI OXI THN UPOKOULTOURA THN KATEYTHINOMENH. PROTIA STO STIMENO ISOUTAI OXI ME MHDEN ALLA ME MEION. AFIPNISTE TON KOSMO PAIDIA SAS PARAKALO.
ASANA ASANA ASANA. ALFA!!!

ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΙΧΩΡ


OΧΙ ΣΤΑ GREEKLISH λέμε και ξανα-ματα-λέμε. Παρακαλώ Ελλάνιε Ιχώρ γράφε Ελληνικά που είναι ευανάγνωστα απ'όλους


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Twilightfairy
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
164 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/05/2005, 14:08:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Twilightfairy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:

Λοιπόν, ας του ρίξω και εγώ μια πρόχειρη μεταφρασούλα να δούμε τι παίζει. Τώρα θα πέσει γέλιο στη μετάφραση (πρόχειρα)!


Είσαι ο εραστής μου,
στα κρυφά
Είσαι το ιερό μου πάθος και δεν έχω άλλο.

Είσαι νόστιμος
τόσο καπριτσιόζος
Αν καταλάβω ότι δεν με θες θα γίνω κακιά


Πες ότι με αγαπάς
και θα με έχεις
στα χέρια σου για πάντα και δεν θα το ξεχάσω

Say you miss me
Come and kiss me
Take me up to heaven and you won’t regret it

Πες ότι σου λείπω
έλα φίλα με
Πήγαινε με στον ουρανό και δεν θα το μετανιώσεις


Εσύ είσαι ο έναςΕσύ είσαι το νούμερο ένα μου
Ο μόνος θησαυρός που θα έχω ποτέ
Εσύ είσαι ο ένας
Εσύ είσαι το νούμερο ένα μου
Τα πάντα για σένα γιατί είσαι αυτός που αγαπάω

Είσαι ο εραστής μου
στα κρυφά
Είσαι το ιερό μου πάθος και δεν έχω άλλο

Είσαι μια φωτιά
και επιθυμία
Όταν φιλάω τα χείλη σου, ξέρεις, με ανεβάζεις

Είσαι εθισμός
Η καταδίκη μου
Είσαι το πάθος μου, η παρηγοριά μου, η σταύρωσή μου

Ποτέ μην με αφήσεις
και πίστεψέ με
Θα είσαι ο ήλιος στην βροχερή μου περίοδο

Ποτέ μην με αφήσεις
Και πίστεψέ με
Στην άδεια μου ζωή θα είσαι ο μόνος λόγος.

______________________________________________________________________


Απαιχτη η μετάφραση συμπέρασμα ο στίχος μιλάει για γυναίκα που τάχει με παντρεμένο, ή ο διάολος παντρεύτηκε και αν δεν δώσει προσοχή στην κυρία Νο1 θα βρεί τον διάολό του.


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"



Σουτ , παιδια , ησυχια ! Βγαλαμε ειδηση ! Η Γερμανου τα έχει με παντρεμένο ... πωωωωωωωωωωωωωπωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!

Ad astra per AsperaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 3 Σελίδες:
  1  2  3
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy