ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 Το Εξυπνο ΤΕΣΤ!!!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
steveng
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2005, 16:39:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους steveng  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΓΩ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΣΥΝΕΒΕΙ ΑΛΛΑ ΣΚΕΦΤΙΚΑ ΚΟΚΙΝΟ ΔΡΕΠΑΝΙ, ΛΕΣ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΡΩΣΙΚΟ ΤΟ ΤΕΣΤ?


ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΕΓΡΑΦΑ ΚΙΟΛΑΣ.

Edited by - steveng on 30/12/2005 16:41:16Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

odykk
Νέο Μέλος

Greece
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2005, 05:08:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους odykk  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ ΦΤΥΑΡΙ...ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΩ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

Υ.Σ HELLO TO EVERYONE I M NEW!!!!!

odisseasΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΦΟΥΛΗ
Νέο Μέλος

Greece
5 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/01/2006, 13:32:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΦΟΥΛΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΜΙΑ ΤΣΑΠΑ ΚΑΙ ΧΡΩΜΑ ΚΙΤΡΙΝΟ.
ΠΟΛΥ ΑΣΧΕΤΟ????

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΦΟΥΛΗ
Νέο Μέλος

Greece
5 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/01/2006, 13:33:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΦΟΥΛΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΜΙΑ ΤΣΑΠΑ ΚΑΙ ΧΡΩΜΑ ΚΙΤΡΙΝΟ.
ΠΟΛΥ ΑΣΧΕΤΟ????

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

opsimos
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
200 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/01/2006, 17:57:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους opsimos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

To κόκκινο ναι το σκέφτηκα,αλλά εργαλείο,ένα εργαλείο απο την δουλεια μου, ενα νυστέρι,συνδεσμοτόμο συγκεκριμένα.


Να σάς θέσω ένα άλλο σχετικό τεστ.

Απαντηστε άμεσα ότι σας έρθει στο μυάλο.

1ον Ένα χρώμα...

2ον Ένα άγριο ζώο της Αφρικης...

3ον Ένα τριψήφιο αριθμό...


ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ


ΚΟΚΚΙΝΟ

ΛΕΩΝ

333

Συμφωνα με τον καθηγητή της ψυχολογίας του Πανεπιστημίου της
ΟΥΨΑΛΑΣ Ονούφριο Ματσακούτσα,όποιος απαντησε σωστά,είναι νορμαλ,
οι υπόλοιποι να επισκεπτούν τον ψυχολόγο τους.

Ο τελευαίος να κλείσει την πόρτα.
ΠΟΡΤΑ ΡΕΕΕΕΕ.....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Trovadouros
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
242 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/01/2006, 20:26:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Trovadouros  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Σκέφτηκες ένα "κοκκινο σφυρι", έτσι δεν είναι;

Και'γω κοκκινο σφυρι σκεφτηκα και πηγα να τρελαθω!!!Τι συμβαινει?
Εσεις τι σκεφτηκατε?


Καλησπέρα και χρόνια πολλά.

Και εγώ να σου πω την αλήθεια κόλλησα. Και εγώ σκέφτηκα σφυρί και κόκκινο (χωρίς να διαφοροποιείται και πολύ από την δική σου απάντηση).
Ίσως να εξηγείται επειδή το κόκκινο ανήκει στα απλά και έντονα χρώματα ενώ το σφυρί έχει σχήμα απλό και είναι ευρέως γνωστό και χρησιμοποιούμενο.
Tο έχεις κάνει αυτό το τεστ σε άλλους;

Φιλικά,

Trovadouros
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Tsoureki
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
68 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2006, 04:27:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Tsoureki  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Tsoureki  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλη Χρονια σε ολους
Εμενα παντος ενας κιτρινος καβουρας μου ηρθε στο μυαλοΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Open Mind
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4983 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/01/2006, 11:46:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΟΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΤΕΣΤ ΤΟΥ opsimos ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΞΗΣ
ΠΡΑΣΙΝΟ
ΛΙΟΝΤΑΡΙ
322
ΟΛΑ ΤΑ ΤΕΣΤ ΑΝΑΠΟΔΑ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΟΥ .Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Katastrofi
Νέο Μέλος

Greece
6 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/01/2006, 00:04:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Katastrofi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλέ μου ήρθε αμέσως στο μυαλό ένα Ροζ Αμόνι!!

Μεγάαααααααααλο πρόβλημα ε!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sofia85
Νέο Μέλος

Greece
17 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/01/2006, 17:39:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sofia85  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ (ΜΟΛΙΣ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΟΛΙΓΟΝ ΤΙ ΚΟΥΤΣΟ) ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΦΤΩ ΕΝΑΝ ΚΑΛΟ ΨΥΧΙΑΤΡΟ...
ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΕ ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΜΙΑ ΚΟΚΚΙΝΗ ΤΑΝΑΛΙΑ( ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΑΡΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΔΕΣΙΜΟ?)
ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΕΤΥΧΑ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΩΝ ΑΛΛΑ ΣΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΟΥΔΕΜΙΑ ΣΧΕΣΗ (ΑΝΤΙ ΓΙΑ 333 ΣΚΕΦΤΗΚΑ 641).
ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ? ΛΕΤΕ ΝΑ ΝΑΙ ΑΝΙΑΤΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΟΥ Ή ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
WildRose
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/05/2006, 13:32:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους WildRose  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χα! Εγω απαντησα ενα κιτρινο ψαλιδι!!! Και τι σημαινει δηλαδη αυτο??Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
elbereth129
Νέο Μέλος

Greece
9 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2006, 11:57:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elbereth129  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος elbereth129  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
παιδιά εγώ παντως απάντησα κοκκινο σφυρί χωρίς να ξέρω γιατί.
καλά πώς γίνεται αυτό;
ειναι πολύ περίεργο...
αρχίζω να ανησυχώ για την ακεραιότητα των σκέψεών μου...

listen to your new-sprung Ways,
Remember Now your diff'rent Days.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

morpheaus
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
207 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2006, 13:52:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους morpheaus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:


To κόκκινο ναι το σκέφτηκα,αλλά εργαλείο,ένα εργαλείο απο την δουλεια μου, ενα νυστέρι,συνδεσμοτόμο συγκεκριμένα.


Να σάς θέσω ένα άλλο σχετικό τεστ.

Απαντηστε άμεσα ότι σας έρθει στο μυάλο.

1ον Ένα χρώμα...

2ον Ένα άγριο ζώο της Αφρικης...

3ον Ένα τριψήφιο αριθμό...


ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ


ΚΟΚΚΙΝΟ

ΛΕΩΝ

333

Συμφωνα με τον καθηγητή της ψυχολογίας του Πανεπιστημίου της
ΟΥΨΑΛΑΣ Ονούφριο Ματσακούτσα,όποιος απαντησε σωστά,είναι νορμαλ,
οι υπόλοιποι να επισκεπτούν τον ψυχολόγο τους.

Ο τελευαίος να κλείσει την πόρτα.
ΠΟΡΤΑ ΡΕΕΕΕΕ.....



Στι πρώτο τέστ βρήκα έναν κόκκινο κάβουρα, αντε και έκανα πόσο καιρό να το ξεπεράσω,
Αλλα τώρα όλα ήταν άσχετα
Το χρώμα μπλέ
το ζώο τίγρης και μετα έγινε καμηλοπάρδαλη
(πρέπει να΄είναι καινουριο είδος, μεταλαγμένοο)
και ο αριθμός το τελείως ασχετο
652,
Μάλλον δεν θέλω ψυχίατρο
Προς ολοταχώς για το Δαφνή.


Ζήσε την στιγμή πριν γίνει παρελθόνΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

elbereth129
Νέο Μέλος

Greece
9 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/05/2006, 10:58:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elbereth129  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος elbereth129  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Lol!
εγώ πάντως στο 2ο δεν απαντησα αμέσως,μπερδεύτηκα σε "γρήγορες" σκέψεις.
Και επιπλέον είχα διαβάσει οτι συνήθως αν ζητήσεις σε κάποιον να σου πεί γρήγορα 1 3ψήφιο λέει '333' οπότε πιστεύω οτι αυτά επηρεάζουν....
Δε ξέρω γιατί,αλλα εχω την εντύπωση οτι για να σκεφτεί καποιος τα συγκεκριμένα αποτελέσματα πρέπει να μήν εχει ακουσει τίποτα σχετικό με αυτά τα τέστ και να σκέφτεται μονο το τεστ.απλά κ γρήγορα.
(αλλα παρατραβηγμένο μου φαίνεται αυτό το συμπέρασμα του ψυχολόγου..who knows..)

listen to your new-sprung Ways,
Remember Now your diff'rent Days.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

antreasetsi1
Νέο Μέλος


18 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2006, 14:12:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους antreasetsi1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
κίτρινο με κατσαβίδι

ΥΓ:Οι περισσότεροι έχουν βρεί λέξεις από ΚΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

fantomas3004
Μέλος 1ης Βαθμίδας

USA
145 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2006, 21:50:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους fantomas3004  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Απαντηστε άμεσα ότι σας έρθει στο μυάλο.
1ον Ένα χρώμα...
2ον Ένα άγριο ζώο της Αφρικης...
3ον Ένα τριψήφιο αριθμό...

ΚΟΚΚΙΝΟ
ΛΕΩΝ
666Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
iridav
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
50 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2006, 11:58:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους iridav  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Στι πρώτο τέστ βρήκα έναν κόκκινο κάβουρα, αντε και έκανα πόσο καιρό να το ξεπεράσω,
Αλλα τώρα όλα ήταν άσχετα
Το χρώμα μπλέ
το ζώο τίγρης και μετα έγινε καμηλοπάρδαλη
(πρέπει να΄είναι καινουριο είδος, μεταλαγμένοο)
και ο αριθμός το τελείως ασχετο
652,
Μάλλον δεν θέλω ψυχίατρο
Προς ολοταχώς για το Δαφνή.

Μην ανησυχείς, εσύ τουλάχιστον στο πρώτο βρήκες το χρώμα. Εγώ βρήκα ένα μπλε κατσαβίδι και στο δεύτερο τεστ βρήκαμε τα ίδια, εκτός από τον αριθμό, όπου απάντησα 333. Στο πρώτο τεστ, όμως, επειδή συνηθίζω να κάνω πράξεις με το μυαλό δεν κουράστηκα ιδιαίτερα. Μπορεί γι αυτό να μην σκέφτηκα τη σωστή απάντηση. Επίσης, στο δεύτερο τεστ ήμασταν ήδη ψιλιασμένοι, με αποτέλεσμα να μην απαντήσουμε χαλαρά.

:*)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mayr
Νέο Μέλος

Greece
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/06/2006, 20:17:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους mayr  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΓΩ ΠΑΙΔΙΑ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΜΑΥΡΟ ΣΦΥΡΙ...ΙΣΩΣ ΦΤΑΙΕΙ ΤΟ ΟΤΙ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΟΛΑ ΜΑΥΡΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
T_Chameleon of Rodos
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
92 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/06/2006, 21:48:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μαύρο
Λέων
364

ΕΝΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΤΙ ΤΙΠΟΤΕ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ

T_Chameleon of RodosΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

T_Chameleon of Rodos
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
92 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/06/2006, 21:50:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
όσο για το σφυρί εγώ είδα να αχνό φαίνεται ένα σφυρί χρώματος κόκκινο με αποχρώσεις κίτρινου

ΕΝΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΤΙ ΤΙΠΟΤΕ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ

T_Chameleon of RodosΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

T_Chameleon of Rodos
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
92 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/06/2006, 21:57:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Για το κόκκινο χρώμα ξερό ένα άλλο ρότας κάποιων πόσο κανί 6 επί 7
Για περίπου 8 φορές και εκείνος απαντάει συνεχεία 42 τον ρότας μετά πες μου ένα χρώμα και εκείνος σου λέει κόκκινο.... γενικά όλο το κόκκινο χρώμα λένε σε τέτοια τεστ γιατί άραγε ίσος για τη απαντάμε πόλη γρήγορα??

ΕΝΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΤΙ ΤΙΠΟΤΕ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ

T_Chameleon of RodosΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

fantomas3004
Μέλος 1ης Βαθμίδας

USA
145 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/06/2006, 20:55:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους fantomas3004  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το κόκκινο σφυροδρέπανο θα εννοείς μάλλον, έχει γίνει της μόδαςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pitsipopaki__
Νέο Μέλος


3 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/07/2006, 21:17:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pitsipopaki__  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αν και το ειχα κανει και παλιοτερα το τεστ, δεν θυμόμουν την καταληξη... παρόλα αυτά αφτο που σκεφτηκα ήταν ενα τσεκουρι πρασινο...αν και αρχικα οντως σκεφτηκα να πω κοκκινο, αλλα ειπα να πρωτοτυπησω :P...τσεκουρι ομως γιατι επελεξα? απαντησεις σε λαθος επιλογές, κατά τον κανονα του τεστ, δεν περιλαμβανονται?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/07/2006, 02:18:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλά,μετά από το αποκαλυπτικότατο καφέ φτυάρι του πρώτου τεστ (το οποίο ξανάκανα και απάντησα "πράσινη τσουγκράνα")...

quote:
Απαντηστε άμεσα ότι σας έρθει στο μυάλο.
1ον Ένα χρώμα...
2ον Ένα άγριο ζώο της Αφρικης...
3ον Ένα τριψήφιο αριθμό...

1ον πράσινο
2ον λεοπάρδαλη (τουλάχιστον έπιασα το 50%)
3ον 227

Αυρίο το πρωί θα πάω να ναυλώσω πουλμανάκι για εκδρομούλα στο Δαφνί (μέσα ε! όχι απ έξω)... όσοι πιστοί προσέλθετε!

Βρε τι κάνει ο άνθρωπος άμα βαριέται!!

.
.
.
The She Mantis...

Είμαι ο Λόγος και το Πυρ
Είμαι ζενίθ, είμαι ναδίρ

Ανάβω γίνομαι πυρσός
Πνίγω το ψέμα μες στο φως

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHIPI
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/07/2006, 23:27:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHIPI  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
GEIA SE OLOUS !!!! EGW MALON EXW ARKETA MEGALO PROVLIMA GIATI SKEUTIKA TIGRH KAI 777 MPLE XRWMA NWMIZW POS PREPEI NA EPISKEYTW ENANAN TRELOGIATRO

CHIPIΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/07/2006, 23:59:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ/ή CHIPI, καλώς ήλθες στο Esoterica!

Θα ήθελα μόνο να σε παρακαλέσω να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες κι όχι με λατινικούς ώστε να είναι πιο ευανάγνωστα τα μηνύματα σου.

In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Vril-ya
Νέο Μέλος


6 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/08/2006, 12:59:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril-ya  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Σκέφτηκες ένα "κοκκινο σφυρι", έτσι δεν είναι;

WoWWowowowowWW!! Nai!! Pws telika ginetai auto??? Exw kufathei!! Hyan to prwto pou skefthka an kai eipa as allaksw meta... otan omws eida ot imas rwtouses an eidame kokkino sfyri...

I wanna be a VrilΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy