ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 ΓΕΛΑΣΤΟΥΛΗΔΕΣ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 4
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2003, 14:17:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Καθυ πινει… Δωριδα κερναει!

Καλά βρε καθυ, δωριδα κλπ….κάποιοι ίσως δανείζονται και κάνα λόγο που και που, χωρίς να τον οικειοποιούνται, το λένε εξάλλου, μα εσύ καλή μου, ρωτάς και απαντάς με διαφορετικό όνομα σε ίδια ΤΟΠΙΚ!!!
...
Αλήθεια όνομα, επώνυμο και ΗΟΒΒΙΕΣ Ίδια….άλλαξε και κάτι!!!


Ε, μη γίνεσαι τώρα κακός βρε Πλάτωνα.

Στη μία φυτεύει και ποτίζει τα αχλαδάκια, στην άλλη τα κάνει μαρμελάδα...
Που το κακό δηλαδή;

αυτή...που τα κατάφερε!

Edited by - amalia on 06/02/2003 14:19:25Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2003, 14:27:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τέλεια κλονοποιηση θα έλεγα…. ακόμα και εκφραστική.!

Φιλιά και στις δυο τότε…. από ένα ζηλιάρη!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2003, 14:31:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
!
ΑΜΑΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑ!ΦΟΒΕΡΟΟΟΟΟΟΟ!
ΧΙΟΥΜΟΡ


'manava seva, madhava seva'
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2003, 14:43:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
<--- αυτά ως προς τα αμέσως προηγούμενα μηνύματα!

Πάντως αγαπητή Κάθυ-ΔΩΡΙΔΑ, όλοι μας νομίζω καταλάβαμε πως το θέμα ήταν να ...ελληνοποιήσουμε τις φατσούλες ως προς τα ονόματά τους και στο τι έχει η κάθε μία να εκφράσει.
Κατά τη γνώμη μου λοιπόν, καλύτερα που είναι διεθνή τα συμβολάκια μας, μιας και λαμβάνουν μέρος όοολες οι φυλές:
Επίσης, νομίζω πως τα σύμβολα πρέπει να είναι απλά και κατανοητά, και -μιας και είναι μικρά σε μέγεθος- εύχρηστα και λιτά. Σαν κι αυτά... Το να προσθέταμε πιθανόν χλαμύδες και περικεφαλαίες... ε, μάλλον θα προκαλούσαν κάποια μικρή σύγχυση στους αναγνώστες (αντίστοιχη αυτής που είδα στο θέμα "ΛΕΥΚΟ ΦΩΣ", με σένα να ρωτάς και να απαντάς μαζί)...
Χμμμ... Όχι όμως ότι δεν θα είχε ενδιαφέρον μια τέτοια απεικόνιση... Αν είχα χρόνο να μάθω πώς στέλνω εικόνες (ακόμα δεν ασχολήθηκα το φρούτο, μιας και το θεωρώ ιδιαίτερα δύσκολο!!!) θα σχεδίαζα και θα έστελνα κάποια... δείγματα. Ίσως στο μέλλον...
Αυτά.

"Να'μαι καλά, να σ' αγαπώ..."

Edited by - ananasss on 06/02/2003 14:45:43Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2003, 15:13:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κάθυ: Γειάσου Δωρίδα
Δωρίδα: Βρε καλώς την Κάθυυυυ...
Κάθυ: Τι νέα;
Δωρίδα: Εχμ, τά φτιαξα με τον Βλάση
Κάθυ: Ποιόν; Τον κούκλο;;;
Δωρίδα: Ναι, και είναι όλος δικός μου.
Κάθυ: Αντε βρε, μπράβο σου, αφού σου αξίζει!
Δωρίδα: Με κάνει συνέχεια να γελάω, έχει πολύ χιούμορ
Κάθυ: Μπά, εγώ απ΄'οτι θυμάμαι, όλο κοτσάνες πέταγε...
Δωρίδα: Το λες επειδή ζηλεύεις! Εγώ είχα 8 γκόμενους, ενώ εσύ κανέναν!
Κάθυ: Μα γιατί δε με θέλουν οι άντρες;
Δωρίδα: Είναι γιατί φοράς γυαλιά, κι έχεις τριχοφυία στο πρόσωπο.
Κάθυ: Δεν το πιστεύω! Στο είπε κάποιος αυτό;;;
Δωρίδα: Ναι! Ο Βλάσης το είπε τη Δευτέρα, που του την είχες πέσει...
Κάθυ: Δεν αισθάνομαι καλά...
Δωρίδα: Μην παίζεις τον ψόφιο κοριό!
Κάθυ: Αφού το ξέρεις.Οτι και να γίνει εμείς οι δύο θα είμαστε ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ!!!
Δωρίδα: Ναι, ναι, αχώριστες. Στο διάολο και ο Βλάσης.
Κάθυ: Αν όμως βρεθεί το φάρμακο; Και καταφέρουν να μας χωρίσουνε;
Δωρίδα: Τότε θα γυρνάω άσκοπα στους δρόμους, σαν απόκληρη της κοινωνίας, ρωτώντας με θλίψη και πόνο: ΠΟΙΑ ΕΙΜΑΙ;

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Idiana Jones
Νέο Μέλος

Papua New Guinea
21 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2003, 17:37:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Idiana Jones  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ!!!
ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ!!
ΨΗΦΙΖΩ ΕΣΩΤΕΡΙΤΡΕΛΟΥΣ!

Υ.Γ. Η Α-ΝΩ-ΜΑΛΙΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΓΕΛΙΟ, ΜΠΡΑΒΟ ΒΡΕ ΦΙΛΕΝΑΔΑ, ΓΙΝΑΜΕ ΛΑΚΗΔΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΛΙΟ ΜΑΣ!


ΝΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΕΚΔΟΧΗ!

τελος καλο -ολα καλα
γελαει καλα οποιος γελαει τελευταιος
οποιος νυχτα περπατει λασπες και σκατα πατει
εγινα ρεζιλι των σκυλιων
οποιος περιπαιζει τον αλλο, περιπαιζει τα μουτρα του
δουλεια δεν ειχε ο διαολος
πονηρος ο βλαχος
γελαει ο μωρος, κ'αν τι μη γελοιο ην
καλυτερα να σου βγαλουν το ματι παρα το ονομα
στης Γιαννουλας το χωριο τα κατσικια ειν παντα οχτω
καλιο γαηδουροδενε παρα γαιδουρογυρευε
οποιος ντρεπεται κακα ζει
ο φοβος φυλαει τα ερημα
το θυμο το βραδυνο φιλαξε τον το πουρνο
κουφον καμπανα κι αν λαλεις, νεκρον κι αν θυμιατιζεις - του ηρθε ο ουρανος σφοντυλι
ο υπνος θρεφει τα παιδια και ο ηλιος το μοσχαρι, τον γερο τον κακομοιρο τον θρεφει το κουταλι
ο ερως χρονια δεν κοιτα κι οπου βρεθει χορευει -κι ετσι- πεει, πεει το κοπελι κανει τη γρια και θελει
οταν θελει η νυφη κι ο γαμπρος τυφλα ναχει ο πεθερος
τα μυαλα σου καιμια λυρα και του μπογιατζη ο κοπανος
ρωτωντας πας στην πολη


οτι βρεξει ας κατεβασει!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Darkangel_78
Πλήρες Μέλος

Egypt
1013 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2003, 22:19:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Darkangel_78  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα φίλοι μου...
Κάθυ επίτρεψέ μου μια διόρθωση...
quote:
O Dark Angel 78

Είμαι θηλυκό αγγελάκι όπως θα'λεγε και ο Πλάτωνας (υποθέτω!)!!
Χαιρετώ!!

"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2003, 22:55:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θηλυκός άγγελος συντονιστής!!!

Καλορίζικια!!!

Πάντως το σκέφτηκα!!!


Άγγελε, τώρα σα συντονίστρια... θα βλέπεις πιο εύκολα τa pipi mας!!!

Παρντόν, Ip mας!!!

Edited by - ΠΛΑΤΩΝΑΣ on 06/02/2003 23:00:45Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Darkangel_78
Πλήρες Μέλος

Egypt
1013 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2003, 23:23:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Darkangel_78  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ευχαριστώ γλυκέ μου Πλάτωνα...
Ευχαριστώ φυσικά και όλο το Esoterica...μιας και το 'φερε και η κουβέντα,καλορίζικος ας είναι και ο Avatargr,επίσης νέος συντονιστής!
Ο Σκοτεινός Άγγελος!

"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Idiana Jones
Νέο Μέλος

Papua New Guinea
21 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2003, 23:58:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Idiana Jones  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΣΕ ΑΒΑΤΑΡ ΚΑΙ DARK ANGEL

ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ, ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΛΟΣΟΡΙΣΜΑΤΑ, ΕΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕ ΜΕ ΚΑΛΟΣΟΡΙΖΕΙ -ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΔΥΟ ΜΗΝΥΜΑΤΑ- ΝΑ ΠΑΡΩ ΛΙΓΟ ΘΑΡΡΟΣ! ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕ ΣΧΟΛΙΑΣΕ ΤΙΣ ΠΑΡΟΙΜΙΕΣ ΜΟΥ (ΜΙΑ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΚΥΡΙΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ FORUM!)

ΜΠΟΥ-ΧΟΥ-ΧΟΥ

οτι βρεξει ας κατεβασει!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/02/2003, 00:17:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
τα θερμά μου συγχαρητήρια παιδιά, για τις νέες σας ευθύνες!
Ευχομαι φασαρίες, δολοπλοκίες, καυγάδες και μαλλιοτραβήγματα στα φόρουμς που συντονίζετε!!!

και βέβαια...

ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ INDIANA JONES!

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/02/2003, 01:07:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ Idiana Jones!

ΑΒΑΤΑΡ
DARK ANGEL
(^_^)V ....p(^^)q

ΑΓΑΠΗΤΕ ΑDΜΙΝ (p_-)
...AYTA ΓΙΑ ΣΕΝΑ...
http://www.smilies.dot.nu/
http://ilovedeniro.homestead.com/



'manava seva, madhava seva'

Edited by - ΑΤΜΑ on 07/02/2003 01:30:53

Edited by - ΑΤΜΑ on 07/02/2003 18:46:42Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/02/2003, 01:14:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΧΜ!ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΤΥ...
(ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΕΤΟΙΟ ΠΟΣΤ!)...
BACK2NORMAL....


AUMMMMMMMMM


'manava seva, madhava seva'


Edited by - ΑΤΜΑ on 07/02/2003 01:16:17Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/02/2003, 01:29:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ![

(ΕΧΕΜΒΡΟΤΕ)...


'manava seva, madhava seva'
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/02/2003, 02:58:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλωσήλθες λοιπόν Idiana Jones! Και, βέβαια, συγχαρητήρια για το καταπληκτικό συνταίριασμα που έκανες ανάμεσα στα Smilies και στις Παροιμίες! Δείχνει άνθρωπο ευφυή και με χιούμορ, πράγματα που σίγουρα εγγυούνται μία καλή και δημιουργική συμμετοχή στις Ομάδες Συζήτησης του ESOTERICA.gr!

Τα θερμά μου συγχαρητήρια επίσης στους 3 νέους Συντονιστές μας: Darkangel_78, AVATARGR και notis_29 !! Είναι και ο notis_29 μέτοχος της διεύρυνσης της ομάδας των Συντονιστών του ESOTERICA.gr, απλά δεν συμμετέχει ιδιαίτερα σε αυτό το Forum και μάλλον αυτός είναι ο λόγος που δεν έγινε τόσο αντιληπτό το γεγονός. (Θα γίνουν βέβαια και πιο επίσημες ανακοινώσεις σχετικά, σε σύντομο χρονικό διάστημα)

Ευχαριστώ πολύ αγαπητή ΑΤΜΑ για τις διευθύνσεις που έστειλες! Είδα κάποια από τα περιεχόμενα και πιστεύω ότι θα αποδειχτούν πολύ χρήσιμες!! Όποιος άλλος γνωρίζει σχετικούς Τόπους παρακαλώ να συνεισφέρει.


Όμως αγαπητή Κάθυ, πρέπει να διευθετηθεί το θέμα με τις δύο ( ) ταυτότητες... Προσωπικά δεν το έχω διευκρινήσει ακόμη και θα προτιμούσα να το κάνεις εσύ: έχεις εγγραφεί δύο φορές; Κάνεις χρήση και των δύο λογαριασμών για την αποστολή μηνυμάτων; Σε παρακαλώ απάντησέ μου και αν είναι δυνατόν εξήγησε και τον λόγο. Σε τέτοια περίπτωση πρέπει να επιλέξεις την μία ταυτότητα από τις δύο και να απενεργοποιήσουμε την άλλη. Απλά διαδικαστικό ζήτημα, τίποτα παραπάνω.

Εντάξει, το θέμα έχει δώσει έναυσμα για χιομοριστικές προεκτάσεις σε αυτό το Θέμα Συζήτησης(γεγονός που είναι καλό), όμως, αν είναι έτσι, σίγουρα θα δώσει το έναυσμα και για μπέρδεμα και πιθανώς συγκρούσεις σε άλλες(πράγμα που σίγουρα είναι κακό).

Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη συνεργασία σου!

-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κάθυ
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Australia
767 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/02/2003, 09:18:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κάθυ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ Admin,
ΟΧΙ. Και αυτή είναι η αλήθεια. Πρόκειται για συγγενική συνωνυμία.

Πάντα φιλικά.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/02/2003, 10:22:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟΟΟ!!!
Μόλις είδα ότι γίνανε συντονιστές τρία από τα πλέον αξιόλογα και σεβαστά μέλη του Esoterica, και πολύ χάρηκα (αν και το περιμένα, φυσικα...!).
Εύχομαι κι εγώ (όπως amalia) τα... χειρότερα να σας συμβούν, να τα αντιμετωπίσετε ΟΛΑ και να βγείτε αλώβητοι!
Πάντα φιλικά ...

Υ.Γ. Φίλη Κάθυ, ελπίζω να είναι όπως τα λες (θα δείξει άλλωστε) και αν όντως έχεις δίκιο σου ζητώ προκαταβολικά συγγνώμη.

"Να'μαι καλά, να σ' αγαπώ..."

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Darkangel_78
Πλήρες Μέλος

Egypt
1013 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/02/2003, 10:29:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Darkangel_78  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλό μου φρουτάκι πού χάθηκες????
Εκ μέρους των νέων συντονιστών ευχαριστώ πολύ εσένα και τα υπόλοιπα μέλη για τα καλά σας λόγια!!!
Ο Σκοτεινός Άγγελος!

"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/02/2003, 10:41:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν χάνομαι Σκοτεινή μας Αγγελίστρια (κατά το "συντονίστρια"), μπαίνω καθημερινά και τακτικά, αλλά δεν έχω πάντα το χρόνο να γράφω και κάτι... Άλλωστε, μ' αρέσει περισσότερο να διαβάζω τι κατατίθεται σε όλα τα θέματα...
Από την άλλη πάλι, κάτι γίνεται τακτικά με το esoterica και με κανει logout αυτόματα, και με εκνευρίζει (να το κοιτάξετε αυτό!) να ψάχνω πού έγραψα τον κωδικό για να ξανακάνω login...

"Να'μαι καλά, να σ' αγαπώ..."

Edited by - ananasss on 07/02/2003 10:42:53Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Darkangel_78
Πλήρες Μέλος

Egypt
1013 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/02/2003, 10:51:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Darkangel_78  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ανανά μου το πρόσεξες?
Υπάρχει κάτω από τα πεδία <Όνομα μέλους> και <password> ένα κουτάκι που λέει δίπλα <Φύλαξη password> ,το οποίο αν το επιλέξεις,ο υπολογιστής "θυμάται" τον κωδικό σου οποότε χρειάζεται μόνο να πληκτρολογήσεις ΜΟΝΟ το nickname σου.
Ίσως ο Admin να μην το θεωρεί κι τόσο ασφαλές αυτό,αλλά το προτιμώ από την απουσία των μελών (προσωπικά)!!!

Αν και άσχετο με το παρόν topic, ρίξτε μια ματιά στο παρακάτω θέμα για περισσότερες πληροφορίες!!!
http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=789

Βέβαια ο Admin και τα υπόλοιπα παιδιά φροντίζουν ώστε η λειτουργία του site να είναι όσο δυνατόν καλύτερη!!!

Χιρετώ προς το παρόν,ο Σκοτεινός Άγγελος!

"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"

Edited by - Darkangel_78 on 07/02/2003 10:55:25Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/02/2003, 12:44:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΡΟΣΟΧΗ: ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΗΝΥΜΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΑΥΣΤΗΡΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΤΕΙ ΑΠΟ ΟΣΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΕΟΙ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ

Έχουμε βαφτίσια ;;;

ΟΥΑΟΥΟΥΟΥΟΥ.

Και χαρήκατε ρε νεόσυντονιστές...ψάρακες ;;;

Για να δείτε και την "γλύκα" να πρέπει να διατηρήσεις την συζήτηση ομαλή, να σταματήσεις ευγενικά όποιους νομίζουν ότι εδώ είναι το τσιφλίκι τους.

Να ακούσεις όπως ακούσαμε και συνεχίζουμε να ακούμε, οι παλιότεροι, τα "εξ αμάξης" από απαράδεκτους επισκέπτες και μετά θα δείτε.

Να αγκομαχάς λίγο πριν στείλεις ένα μήνυμα που μπορεί να στεναχωρέσει κάποιους αλλά που σε συνεννόηση με τον Admin και με τους Διαχειριστές πρέπει να το κάνεις για το καλό του συνόλου κ.α.

Λοιπόν κάνω μια ονοματοδοσία γελαστούληδων-συντονιστούληδων αφιερωμένη στους νέους Συντονιστές. Προσέξτε ότι χρησιμοποιώ όλους τους γελαστούληδες με και την σειρά που τους έχουμε βάλει.

Ουάου είμαι ένας Συντονιστής
Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια.
Αλλά δεν το παίρνω επάνω μου..
Εεε,σταματήστε με κάνετε και ντρέπομαι.
Λοιπόν πότε θα αρχίσουμε δουλειά;
ΤΙΙΙ ;;;Πρέπει,όμως, να γίνω και κακός;
Ή πρέπει απλά να κάνω τουμπεκί και να την σκαπουλάρω;
Ή μήπως απλώς αρκεί να είμαι αστείος;
Και αν με κοπανήσει κάποιος;
Θα ζαλιστώ και θα αρχίσω να κάνω οχτάρια
Και τότε πρέπει ή να στεναχωρηθώ..
ή να βάλω την ουρά στα σκέλια...
ή να τα χάσω;
Μπορώ άραγε να θυμώσω
και να τον στείλω από εκεί που ήρθε,
και μετά να κοιμίσω το topic;
ή να προσπαθήσω να τον εξευμενίσω;

Όπως και να γίνει θα πρέπει να επιλέξω
ή να βρω την καλύτερη λύση
ή να μπουρδουκλωθώ

Έτσι το Σεξπιρικό ερώτημα που θα σας γεννηθεί σε λίγο είναι:

"To Be Syntonistis or not to BE

Άντε ατιμούλικα σας αποκαλύψαμε και τον εσωτερικό συμβολισμό για το τρόπο και την σειρά εμφάνισης των Γελαστούληδων.

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/02/2003, 13:26:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!
ΑΓΑΠΗΤΕ ,ADMIN,
ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΑ ΑΡΧΙΚΑ...+ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΤΟΥΣ ΠΙΟ ΚΑΛΟΦΤΙΑΓΜΕΝΟΥΣ (!) "ΓΕΛΑΣΤΟΥΛΗΔΕΣ"...
http://mosaics.deviantart.com/
ΠΩΣ ΣΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ?ΑΠΟ ΤΑ 'ΑΠΕΙΡΑ! ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ...




ΩΧ!ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ...ΑΣ ΦΥΓΩ...


'manava seva, madhava seva'


Edited by - ΑΤΜΑ on 07/02/2003 13:34:35Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

λίλιθ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1945 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/02/2003, 14:55:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους λίλιθ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
συγχρητηρια στις καινουργιες συνεισφορες στους μεταγλωτισμενους γελαστουλιδες.

νασαι καλα ατμα για τους καινουργιους γελαστουλιδες. πως μπορουμε να τους χρησιμοποιησουμε?

αγαπητε κυριε θωθ μπορουμε να βαλουμε τους γελαστουλιδες της ατμας σε κουτακι διπλα στο κιτρινο? θα ηταν πολυ βολικο.α, κυριε θωθ οφειλω να ομολογησω οτι εχετε εσωτεριτρελο χιουμορ!

σχετικα με το θεμα - καθυ, προτεινω ν ανοιξουμε ενα θεμα για το ποιος η ποιοι απο δω μεσα εχουν διπλο login. θα εχει πλακα, και κοιτοντας τα στοιχεια των μελων για να βγαλουμε ακρη, θα γνωριστουμε και καλυτερα.

κυριε εχεμβροτε συγκρατηθητε. καταλαβαινουμε την αγωνια σας για το ποτε θα σας κανουν συντονιστη, αλλα δε χρειαζεται να επαναλαμβανεται το ιδιο μηνυμα τοσες φορες. ειναι πια ανηκουστο!!!

λιλιθ -η πρωτη γυναικαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

λίλιθ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1945 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/02/2003, 14:57:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους λίλιθ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

λιλιθ -η πρωτη γυναικαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/02/2003, 15:07:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ.
ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΗΝ
ΕΠΙΣΙΜΗ ΟΝΟΜΑΣΙΑ Η ΟΧΙ.

Η ΕΥΡΥΘΜΙΑ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΧΟΡΟ ΤΟΥ ESOTERICA.gr ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΘΕΣΗ ΟΛΩΝ ΜΑΣ
ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΜΕΡΙΚΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ....
ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΜΕ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΤΟΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΩΣ ΤΟΠΟ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΣ
ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΜΑΘΗΣΗΣ....

ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΟΛΛΑ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΜΑΘΕΝΑ
ΑΠΟ ΟΣΑ ΒΙΒΛΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΑ....

ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΑΞΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ Darkangel_78 ΚΑΙ ΣΤΟΝ notis_29

ΕΙΝΑΙ ΟΛΩΝ ΜΑΣ ΤΟ ESOTERICA.gr ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ

** FWS PERISSOTERO FWS **
** EAN NIOSEIS THN SKIAS SOU NA FEYGEI MHN GYRISEIS PISW NA THN KOITAXEIS **Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/02/2003, 15:41:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

νασαι καλα ατμα για τους καινουργιους γελαστουλιδες. πως μπορουμε να τους χρησιμοποιησουμε?

λιλιθ -η πρωτη γυναικα


!ΧΑΙΡΟΜΑΙ,ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΡΕΣΑΝ!ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΣΕ ...ΕΠΛΑΣΑ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ!
ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙΣ KAΠΟΙΑ SMILIES...
ΕΠΕΛΕΞΕ ΤΙΣ ΙΔΙΟΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ...ΚΑΙ ΒΑΛΕ ΤΙΣ ΑΝΑΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΙΚΟΝΑΣ(7ο εικονιδιο απο το μενου διαμορφωση)...ΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ..


'manava seva, madhava seva'


Edited by - ΑΤΜΑ on 07/02/2003 15:47:46Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

λίλιθ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1945 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/02/2003, 20:57:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους λίλιθ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
thanx ΑΤΜΑ μου!
προσπαθησα να το ανοιξω απο τη διευθυνση που γραφεις αλλα δε βγαινει η σελιδα -ελπιζω προσωρινα

quote:
ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΣΕ ...ΕΠΛΑΣΑ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ!

ουπς! αυτο ομως μου ξεφυγε. τι ακριβως εννοεις?

-δεν πιστευω να εχεις ανακαλυψει ΕΣΥ το alter-ego μου σε αυτο το forum? (εννοω το σκιζοφρενες μου αδελφακι, το ααααλλλλο login που ασχολειται με τα ζωδια!).

μου διαφευγει κατι?

λιλιθ -η πρωτη γυναικαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/02/2003, 21:22:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
λίλιθ...

ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗ ΜΥΓΑ ΝΑ ΤΗ ΦΕΡΕΙ ΠΙΣΩ.

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kiveli
Νέο Μέλος

Greece
1 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/02/2003, 22:34:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kiveli  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γειά σας παιδιά είμαι νέο μέλος

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/02/2003, 22:46:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Kαλώς το νέο μέλος μας! Να σε συστήσω: από δώ η amalia, από δω η ATMA , o AVATARGR, η Darkangel, τη λιλιθ δεν την ξέρω, με την Κάθυ έχω μπερδευτεί, αυτός είναι ο thoth, και οι υπόλοιποι...
Καλά να περάσεις λοιπόν όοοοοσο θα μείνεις εδώ, και να βγεις πληρέστερη και ωριμότερη (βλέπε ananasss)...

"Να'μαι καλά, να σ' αγαπώ..."

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 4 Σελίδες:
  1  2  3  4
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1411133
Maintained by Digital Alchemy