ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΜΥΘΟΣ & ΘΡΗΣΚΕΙΑ =-.
 Τι ηταν τελικα ο Μεγας Αλεξανδρος?
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Marte
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
666 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/08/2006, 03:09:49  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Εγώ θα συνεχίσω να είμαι αδιάφθορος μέχρι το τέλος μου, όσο σύντομο κι αν είναι αυτό

και δεν ειπα ποτε οτι εισαι διεφθαρμενος. δεν σε ξερω.



ΟΣΟ ΣΕ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΟΣΟ ΜΕ ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΩ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Uncorrupted
Νέο Μέλος

Vietnam
37 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/08/2006, 03:11:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Uncorrupted
quote:
ΟΣΟ ΣΕ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΟΣΟ ΜΕ ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΩ...

Ρε φίλε, θέλεις να βρει το ρητό σου εφαρμογή.

Ανακάλυψε τον εαυτό σου επιτέλους.

Δέξου οτι είσαι ένας κομπλεξικός στρούγκας που θέλει να το παίξει "απελευθερουμένος" και "Ηπαναστάτς" (επαναστάτης).

Σου είπα και πριν, τις μαγκιές στο χωριό σου φίλε, σ' εμένα δεν περνάνε αυτές οι κοτσάνες, σας ξέρω, σας γνωρίζω, που και που σας δέρνω κι' όλας (όταν κάνετε αταξίες όπως στην συναυλία του Iggy Pop).

Σε εμένα πας να πουλήσεις φούμαρα?
Διάλεξες λάθος άνθρωπο, πελάτης της παράταξής σας δεν έγινα ποτέ, ούτε και τώρα θα γίνω πελατάκι.

quote:
Στο χωριο μου φίλε σκοτωθηκε ο πρωτος φανταρος το 1940 την ωρα που φυλαγε σκοπια απο τους ιταλους ομοιδεατες σου!

Ε και?
Αυτό σε καθιστά εσένα κάτι το ξεχωριστό, κάτι το ηρωικό ας πούμε?

Ρε φίλε άνοιξε τις μπουκαπόρτες σου, βγάλε έξω τις ρόδες σου, μείωσε λίγο ύψος, ευθυγραμμίσου και προσγειώσου στην πραγμματικότητα.

Άντε γιατί είσαι νέο παιδί και σε βλέπω να καταλήγεις σαν τον κωλοπαιδαρά τον Μαρίνο, άντε αγόρι μου σύνελθε.

Άν θες να σου πω και την σύντομη ιστορία του ηγέτη της ελληνικής αναρχίας που έμενε σε μια βιλάρα που δεν φαντάζεσαι, "ο ανάρχας"!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Uncorrupted
Νέο Μέλος

Vietnam
37 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/08/2006, 03:28:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Uncorrupted
Βαρέθηκα πιά να ζω σ' έναν κόσμο που οι άνθρωποι χωρίζονται σε ποιμνία και ποιμένες, σε πρόβατα και λύκους, σε δυνατούς και αδύναμους.

Έτσι όμως είναι ο κόσμος, πολλές φορές άδικος και απάνθρωπος.
Ο καθ' ένας προωθεί την δική του δικαιοσύνη εις βάρος του διπλανού του.
Μα έτσι βρήκα αυτόν τον κόσμο.
Έναν κόσμο που σβύνει την δίψα του με αίμα αθώων παιδιών.
Και τα παιδιά του κόσμου θα πάψουν να υποφέρουν όταν ο κόσμος πάψει να καθοδηγείται απο παιδιά.

Ο αδιάφθορος.

Καληνύκτα σε όλους.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Marte
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
666 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/08/2006, 03:30:04  Εμφάνιση Προφίλ
χαχαχα
εισαι φοβερος!!!

ο δικος σας ξερεις που μενει? Μην σου πω θα ταραχθεις!!!

Οσο για μενα αυτοπροσδιοριζομαι χωρις ντροπη. Ενας απλός ανθρωπος ελληνας υπηκοος ανευ θρησκευματος και πιστευωντας ακραδαντα στον θεό και στους ανθρωπους. Ελληνες-Αλβανους-Βουλγαρους-Αμερικανους-Τουρκους-Εβραιους κ.α. ΔΕΝ πιστευω ομως σε ανθρωπους σαν ΕΣΕΝΑ. Ρηχους-Ψευδεπιγραφους-ΑΜΕΤΑΒΛΗΤΟΥΣ-κολημενους.

Και κατι αλλο μελετησε λιγο κοινωνικη ανθρωπολογια και διεθνολογια και ασε τις μπαρουφες που σου λενε οι υποτακτικοι του μαγκα σας που αντι για το μυαλο χρησιμοποιει μονο γκλοπ για να μαθεις την ιστορια οπως ειναι και οχι οπως στη μαθανε στο σχολειο σου. Αθηναιε Ενδοξε ελλην.

κριμα φιλε. πολυ κριμα. καταντια.



ΟΣΟ ΣΕ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΟΣΟ ΜΕ ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΩ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/08/2006, 05:00:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Το θέμα αυτό απενεργοποιείται.

Πέραν του γεγονότος ότι είναι διπλό, δεν φαίνεται πως η στόχευσή του αφορά μία δημιουργικού τύπου συζήτηση, αλλά απεναντίας αποτελεί πόλο έλξης των τάσεων χωριστικότητας των ανθρώπων, που εκφράζονται μέσα από αντιθέσεις που δεν οδηγούν σε έναν υγιή διάλογο.

Έχει αναφερθεί πολλάκις, πως θέματα τέτοιας στόχευσης ή τέτοιας εξέλιξης και κατάληξης, στα forums του ESOTERICA είναι παντελώς εκτός της αποδεκτής θεματολογίας.


Ψυχή μου,
Μην ονειρεύεσαι την αιωνιότητα,
αλλά εξάντλησε το χώρο του δυνατού!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.25
Maintained by Digital Alchemy