ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Τεχνικά θέματα των Forums, Προβλήματα-Λύσεις
 Γιατί κολλάνε τα forum??
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/10/2006, 14:43:47  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το προβλημα ξανα επεστρεψε δυστυχως !!! Εδω και 2,5 εβδομαδες ειχε βελτιωθει η κατασταση, αλλα το κολλημα επεστρεψε δρυμιτερο.

...and the Predators will prevail...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/10/2006, 15:28:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

το στελνω τωρα που κατα τα φαινομενα ξεκολλησε προσωρινα


αγαπητοι συντονιστες, το φορουμ κολλαει, ειδικα οταν εχω κανει login

στελνω ενα μηνυμα, κολλαει, κανω logout, αποσυνδεομαι, σβυνω τα κουκις, ξαναμπαινω, κανω login, στελνω αλλο ενα, κτλ, κτλ

ολα αυτα με adsl συνδεση


ειλικρινα αυτο με κανει μην εχω τον χρονο ωστε να συμμετεχω οσο θα ηθελα στα τοπικ


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΟΚΤΙΝΟΜΟΣ
Μέλος 2ης Βαθμίδας


283 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/10/2006, 16:10:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΟΚΤΙΝΟΜΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Βάλτε ένα linuxάκι να δείτε την υγειά σας.
Σε εμένα το esoterica πάει σφαίρα.

Αλήθεια όσοι χρησιμοποιείτε explorer μην ξεχάσετε να αγοράσετε και νέο υπολογιστή για να τρέξετε τα vista του Billy

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΟΚΤΙΝΟΜΟΣ
Μέλος 2ης Βαθμίδας


283 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/10/2006, 16:12:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΟΚΤΙΝΟΜΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
δείτε τη διαφορά χρόνου στα δύο ποστ μου

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/10/2006, 18:31:41  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν κολλαει παντα...Μονο οταν τον πιανουν τα διαολια... Και Firefox να ειχες παλι κολλαει...

Δυστυχως τα Linux δεν ειναι συμβατικως ευχρηστα για ολους (ειδικα για τους Gamers, oπως εγω) Αλλα επισης δεν ειναι και η λυση...

Περιμενουμε να επιδιορθωθει ο server...οι Συντονιστες καταβαλουν τα μεγιστα για να΄λυθει το προβλημα...

Καποια στιγμη θα γινει, μακαρι να μην αργησει...

...and the Predators will prevail...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Drillgr
Μέλος 1ης Βαθμίδας


56 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/10/2006, 00:19:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Drillgr  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Να μπαινετε στο εσωτερικα μεσω αυτης της σελιδας http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=7901 οπου και τα κολληματα ελαχιστοποιουνται!

Edited by - Drillgr on 26/10/2006 00:22:45Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/10/2006, 08:32:40  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Απο εκει το κανω...αλλα οπως προειπα...υπαρχουν στιγμες που επανερχεται το κολλημα...Ειναι κατι σαν την γριππη...

...and the Predators will prevail...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

profil
Μέλος 1ης Βαθμίδας


97 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/10/2006, 20:00:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους profil  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μπαίνοντας απο εκεί γλυτώνουμε μόνο τις καθυστερήσεις της κεντρικής σελίδας ... όλες οι υπόλοιπες είναι αναπόφευκτες άν το πιάσουν τα διαόλια.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ellovos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2194 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2006, 15:56:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ellovos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


Ο server ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΜΕ ΚΑΡΒΟΥΝΟ.

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ .


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Marte
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
666 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2006, 16:19:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Την τελευταία εβδομάδα μπαίνω σφαίρα στο forum οποιαδήποτε ώρα και στιγμή επιθυμώ. Έγινε κάτι?

Ήρθα από το φως και τους θεούς,και να με,εξόριστος,αποκομμένος μακριά τους...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2006, 16:59:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η πρόταση του αγαπητού Drillgr είναι πολύ καλή!

Το να μπαίνεις στις επιμέρους Κατηγορίες βοηθάει πολύ περισσότερο από ό,τι αν μπαίνεις από την Κεντρική Σελίδα των Forums.

Υ.Γ. Πάντως εμένα μου ανοίγουν πολύ γρήγορα οι σελίδες, όπως του Marte.

In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/10/2006, 16:19:28  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το συγκεκριμενο κολπαι το ειχε προτεινει και ο Admin παλιοτερα...Αλλα μαλλον κανεις δεν θα το ειχε προσεξει... Τελος παντων...ειναι μια καλη λυση στο προβλημα αν και τωρα πιο σπανια εχει το κολλημα... τουλαχιστο 1-2 φορες την εβδομαδα και οχι καθε μερα!!! Το συνιστω και εγω ανεπιφυλακτα....

Μπραβο στον DrillGr που μας "το θυμισε" και το εφερε στην επιφανεια για να το δουν και αλλα Μελη του Φορουμ

...and the Predators will prevail...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Drillgr
Μέλος 1ης Βαθμίδας


56 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/10/2006, 20:17:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Drillgr  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ευχαριστω παιδια, την πληροφορια αυτην την βρηκα στο τελος της σελιδας και ειναι πολυ λειτουργικη! Προσωρινη λυση μεχρι την αναγεννηση του forum που ολοι περιμενουμε!

.::Greek Motorola Community::.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/10/2006, 20:36:01  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ελπιζω Drill να βοηθησεις να γινει γρηγορα η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ


THE HOUSE CAT

...and the Predators will prevail...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Drillgr
Μέλος 1ης Βαθμίδας


56 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/10/2006, 21:09:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Drillgr  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ελπιζω Drill να βοηθησεις να γινει γρηγορα η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

Thx Predator, θα βοηθησω με τον να μην μπαινω στο forum, αφηνοντας bandwidth για τους συνανθρωπους μου

Περα απο τη πλακα δε νομιζω οτι περναει κατι απο το χερι μας παρα μονο το να συστηνουμε υπομονη στα μελη σε αυτη τη μεταβατικη περιοδο!

PS: Ωραιο signature, αν και ζαληστικα απο τα μπρος πισω της μουσικοφιλης γατας

.::Greek Motorola Community::.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

profil
Μέλος 1ης Βαθμίδας


97 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/11/2006, 15:21:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους profil  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σήμερα πάνε λίγο καλά ... άν και μπήκα στην πιό δύσκολη ώρα δέν έχω πολλά προβλήματαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/11/2006, 16:07:53  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Nαι, σημερα δεν τον επιασαν τα διαολια


THE ΗΟUSE CAT

...and the Predators will prevail...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.09375
Maintained by Digital Alchemy