ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 MIA ΠΡΟΤΑΣΗ... ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΤΜΑ
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Idiana Jones
Νέο Μέλος

Papua New Guinea
21 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/02/2003, 18:04:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Idiana Jones

episode 2: THE RETURNΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/02/2003, 03:55:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ


"ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ
ΠΟΥ
ΑΕΝΑΑ
ΓΥΡΙΖΕΙ
ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ...
ΨΑΞΕ ΜΕ...
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ
ΖΩΓΡΑΦΙΖΩ ΜΕΣΑΣΟΥ ... AΛΗΘΕΙΕΣ."
ΑΤΜΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/03/2003, 03:11:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ
!ΧΜΜΜ....ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΙΛΑΣ?
...ΚΡΑΤΑΣ.... ΤΗΝ ΑΥΤΟΤΙΜΩΡΙΑ ΤΗΣ ΣΙΓΗΣ ....? Η ΤΗ ΣΙΓΗ ΙΧΘΥΟΣ ....
ΚΑΛΑ ΛΟΙΠΟΝ...
ΚΑΙ Η ΑΤΜΑ...
ΘΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΤΟΝ ΓΚΟΥΡΟΥ ΤΗΣ....

http://enetwork.ncbuy.com/downloads/ntcaskgj.html


'manava seva, madhava seva'


Edited by - ΑΤΜΑ on 05/03/2003 15:18:42Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Τσανάκαλος
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
198 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/03/2003, 14:43:45  Εμφάνιση Προφίλ
Μόλις τώρα διάβασα κάτι στα γερμανικά και τρελλλλλλλλάθηκα!

Δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο πολύ μου αρέσουν τα γερμανικά...

Fur mich Deutsch ist die beste Fremdsprache uber den ganzen Welt!

Μετάφραση για να μην τιμωρηθώ και εγώ...

Για μένα τα Γερμανικά είναι η καλύτερη ξένη γλώσσα του κόσμου!

Πολλοί φιλούν τα χέρια που θα θελαν να δουν κομμένα!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

T-SEEKER
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
524 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/03/2003, 21:03:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους T-SEEKER
aber meine lieblinge freund , deutsh ist nicht wie griechish . griechish ist die beste . das schlecht ist dass es serh scher ist ,die deutsche sprache zu understand wenn ein deutscher sprecht . ich habe das miteldiplom und trotzdem ich kann nicht so leich versprechen .

"Οτιδήποτε μπορεί να συλλάβει και να πιστέψει ο ανθρώπινος νους μπορεί και να το καταφέρει"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/03/2003, 22:41:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ
XMMM...ΞΑΦΝΙΚΑ ΝΟΙΩΘΩ ΣΑΝ ΤΗΝ ΜΑΡΛΕΝ ΝΤΗΤΡΙΧ....
ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ..ΚΑΤΙ ΣΕ ΥΠΟΛΟΧΑΓΟΣ ΝΑΤΑΣΣΣΣΑ?
..'Η Ν'ΑΡΧΙΣΩ ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ...?
ΝΟΜΙΖΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙ ΓΡΑΦΕΤΕ....!
ΕΠΙΣΗΣ ΣΥΜΦΩΝΩ...ΜΕ ΑΥΤΟ...
[griechish ist die beste ].....

'manava seva, madhava seva'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Darkangel_78
Πλήρες Μέλος

Egypt
1013 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/03/2003, 23:05:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Darkangel_78
quote:
Εμείς οι υπόλοιποι, που δεν γνωρίζουμε Γερμανικά, μπορούμε σας παρακαλώ, πρωτίστως από τον Idiana JonesT-SEEKER* το ζητάμε αυτό βέβαια, να μάθουμε τι σημαίνει αυτή η Γερμανική φράση στα ελληνικά!!

Αν δεν είναι δυνατόν, σας παρακαλώ να το ανακοινώσετε ώστε να κλειδωθεί το μήνυμα...

Παρακαλώ, για να μην υπάρξει παρεξήγηση, η αίτηση αυτή δεν έχει να κάνει με το πρέπον ή όχι του μηνύματος, προσωπικά έχω ιδιαίτερες ανοχές στην προσωπική έκφραση την οποία και προωθώ όσο μπορώ εάν είναι καλαίσθητη και με χάρη , αλλά στην ύπαρξη μηνυμάτων που είναι ακατανόητα στους υπόλοιπους. Εάν υπάρχει λόγος να μην αποκαλυφθεί το μήνυμα (παρά μόνο στους γερμανομαθείς φυσικά - τη μεταφρασούλα μου την έκανα και γω βέβαια ), τότε αυτό μάλλον ανήκει στα Ιδιωτικά Μηνύματα και όχι στον ευρύτερο, κοινό χώρο των Forums!

Μία απάντηση, όσο γίνεται σύντομα, παρακαλώ...


-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"
-------------------------


Δε θέλω να σας το χαλάσω...αλλά υπήρξε σαφέστατος ο Admin...
* H διόρθωση δικιά μου!!!

O Σκοτεινός Άγγελος!
"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"

Edited by - Darkangel_78 on 07/03/2003 23:08:25Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/03/2003, 23:07:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss

"Να'μαι καλά, να σ' αγαπώ..."

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
λίλιθ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1945 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2003, 01:58:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους λίλιθ
εδω αγαπητοι φιλοι,
παρακολουθουμε τη γεννεση μιας...

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΚΟΤΑΣ

! ! !

λιλιθ -η πρωτη γυναικα
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2003, 02:07:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ
AYTO KAI ΠΑΩ ...ΓIA YΠNO...
{[griechish ist die beste ].....=
ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ...ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!
(ΓΚΡΡΡΡ.....)

ΚΑΘΟΤΙ...ΦΙΛΟΙ.ΜΟΥ...ΩΣ ΥΠΟΛΟΧΑΓΟΣ ..ΝΑΤΑΣΣΣΣΑΑΑΑΑ ΔΥΝΑΜΑΙ..ΝΑ ΦΩΝΑΖΩ......"ΑΣ ΑΝΤΙΣΤΑΘΟΥΜΕ...ΣΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ...ΚΑΤΟΧΗ....."

ΑΝΤΕ ΝΑ ΡΙΞΩ +ΤΙΤΛΟΥΣ ΤΕΛΟΥΣ....

~~~~~~~~~ΑΤΜΑ~~~~~~~

'manava seva, madhava seva'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

T-SEEKER
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
524 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2003, 21:39:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους T-SEEKER
sorri .ksexastika .
aplos apantisa sto
quote:
Fur mich Deutsch ist die beste Fremdsprache uber den ganzen Welt!

Μετάφραση για να μην τιμωρηθώ και εγώ...

Για μένα τα Γερμανικά είναι η καλύτερη ξένη γλώσσα του κόσμου!


to basiko pou eipa einai oti ta ellinika einai ta kalitera .(auta pou leo apo do kai kato den apoteloun metafrasi . aplos analio ti skepsi mou) . kamia alli glossa den mporei na ftiaksi tetoia poiisi opos sti elliniki . i eliniki einai i pio poiitiki glossa apo olles kai auto einai eureos katoxiromeno . episis inai i moni pou oi opologistes anagnorizoun os noimatiki kai oxi os simbatiki kai oti den exei oria . ta germanika opos kai polles alles glosses ( aglika klp ) inai aplos ena sinothileuma ton ellinikon kai ton latinikon kai ara ousiastika ton ellinikon mia kai ta latinika apo ta elinika ftiaxtikan .

"Οτιδήποτε μπορεί να συλλάβει και να πιστέψει ο ανθρώπινος νους μπορεί και να το καταφέρει"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

T-SEEKER
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
524 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2003, 21:52:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους T-SEEKER
a kai kati allo ...
omos min to pite pouthena . apo tis teleutaies plirofories pou elaba fainetai oti o xitler einai sti brazilia kai etoimazei tin anodo tou 4 reich kai telika na kataktisi olokliri ti gi .

ego leo na ftiaksoume mia mistiki omada pou tha ti leme es-team ( apo to esoterica) kai na prospathisoume na ton empodisoume ...

... oh **** ! me entopisane oi xitlerades ! prepei na figo kai na alakso tautotita . elpizo na epiziso . an omos katalikso na kserete oti epesa stin ora tou kathikontos ...


"Οτιδήποτε μπορεί να συλλάβει και να πιστέψει ο ανθρώπινος νους μπορεί και να το καταφέρει"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

T-SEEKER
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
524 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2003, 21:56:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους T-SEEKER
ox ! natoi... irthane ! paidia boithia ! loipon... tilemetafertheite kai elate na me boithisete ! ......
problepo skliri maxi!

"Οτιδήποτε μπορεί να συλλάβει και να πιστέψει ο ανθρώπινος νους μπορεί και να το καταφέρει"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

T-SEEKER
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
524 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2003, 21:59:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους T-SEEKER

...



partine !

....
ton ksepastrepsa ton proton !


alla... akomi na rthite ? me perikiklonoun...


"Οτιδήποτε μπορεί να συλλάβει και να πιστέψει ο ανθρώπινος νους μπορεί και να το καταφέρει"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

λίλιθ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1945 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2003, 23:02:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους λίλιθ
αγαπητε τισικερ,
εντελως εμπιστευτικα θα σου μεταφερω σημαντικη πληροφορια που ακουσα για αυτα που γραφεις.

λενε λοιπον, οτι η ομαδα του Χιτλερ αποτελειται ουσιαστικα απο μια κουμαντατουρα ιντερνετοπειρατων. αυτη η ομαδα θα επιχειρησει να καταλαβει τον πλανητη ξεκινωντας απο τα κομπιουτερ μας. πως θα γινει αυτο? εγκαθιστωντας ιους -εξελιγμενους και ανεξολοθρευτους- σε κομπιουτερ καποιων χρηστων. αυτοι τωρα, θα υποκεινται -με τη βοηθεια των ιων- σε διαδικασιες υπνωτισμου και αλλα τετοια παρομοια, που σκοπο εχουν να τους κανουν υποχειρια δικα τους.

προσεχε φιλε τισικερ, γιατι φαινεσαι καλο παιδι, και ειναι κριμα.

προσεχε, γιατι ειπαν οτι
πρωτεραιοτητα στον καταλογο των θυματων θα εχουν οι χρηστες που γραφουν στο ιντερνετ χρησιμοποιωντας αγγλικους χαρακτηρες σε γλωσσες με μη λατινικους χαρακτηρες -οπως ελληνικα.

γιαυτο φιλε μου τισικερ, αν θες τη γνωμη μου
ΚΟΨΕ ΤΟ GRENGLISH ΚΑΙ ΓΡΑΦΕ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΜΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΧΑΘΟΥΜΕ, ΚΑΙ ΕΣΥ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ

φιλικα

λιλιθ -η πρωτη γυναικα
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2003, 23:43:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ
ΑΝΤΕ ΝΑ ΡΙΞΩ +ΤΙΤΛΟΥΣ ΤΕΛΟΥΣ....ΣΤΟ ΘΕΜΑ!

~~~~~~~~~ΑΤΜΑ~~~~~~~


(ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ...)

'manava seva, madhava seva'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

T-SEEKER
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
524 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/03/2003, 20:29:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους T-SEEKER
quote:
προσεχε, γιατι ειπαν οτι
πρωτεραιοτητα στον καταλογο των θυματων θα εχουν οι χρηστες που γραφουν στο ιντερνετ χρησιμοποιωντας αγγλικους χαρακτηρες σε γλωσσες με μη λατινικους χαρακτηρες -οπως ελληνικα.

γιαυτο φιλε μου τισικερ, αν θες τη γνωμη μου
ΚΟΨΕ ΤΟ GRENGLISH ΚΑΙ ΓΡΑΦΕ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΜΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΧΑΘΟΥΜΕ, ΚΑΙ ΕΣΥ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ

φιλικα


θα με φάτε ρε παιδιά ... απλώς έτυχε να καθίσω μια φορά σε έναν υπολ9ογιστή όπου είχε πρόβληλμα η ελληνική... φιλικά ,πάντα


"Οτιδήποτε μπορεί να συλλάβει και να πιστέψει ο ανθρώπινος νους μπορεί και να το καταφέρει"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

T-SEEKER
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
524 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/03/2003, 20:36:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους T-SEEKER
Ωχ.. συγνώμη ατμα .
τέλος
quote:
ΑΝΤΕ ΝΑ ΡΙΞΩ +ΤΙΤΛΟΥΣ ΤΕΛΟΥΣ....ΣΤΟ ΘΕΜΑ!

~~~~~~~~~ΑΤΜΑ~~~~~~~



"Οτιδήποτε μπορεί να συλλάβει και να πιστέψει ο ανθρώπινος νους μπορεί και να το καταφέρει"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zezmperg
Πλήρες Μέλος

Greece
983 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/03/2004, 18:23:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zezmperg
Σας χαιρετώ.
quote:

"Οτιδήποτε μπορεί να συλλάβει και να πιστέψει ο ανθρώπινος νους μπορεί και να το καταφέρει"


Σας χαιρετώ....


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ασπρίγια
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Aruba
166 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/03/2004, 19:11:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ασπρίγια
T-SEEKER έγραψες μεγάλε!!!
Τι γέλιο εκεί που λες "...deutsch ist sehr schwer zu...understand!!!???"
zu verstehen φίλε μου, zu VERSTEHEN.
Τι σόι μίτελντιπλόμ πήρες?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ασπρίγια
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Aruba
166 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/03/2004, 19:14:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ασπρίγια
Και indianajones,αν θες την ΑΤΜΑ,θα πρέπει να το κανονίσεις μαζί μου.
Εγώ εξαιτίας της υπάρχω σ'αυτό το σάιτ!!!
Λοιπόν,ώρα,μέρος,όπλο και να φέρεις και ένα μάρτυρα.
Περιμένω (και προτείνω ξίφος).

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/03/2004, 20:14:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Εγώ πάλι φίλε ασπρίγια, προτείνω ψαλίδι!

Είναι ξέρεις πολύ χρήσιμο.
Σε βοηθάει να κόψεις πολλά πράγματα. Οπως π.χ. τις κακές συνήθειες, ιδιαίτερα όταν αυτές είναι στην αρχή τους!

Πάρε για παράδειγμα εσένα: Μπήκες με την κακή συνήθεια, να παίζεις κρυφτούλι μέσα στα διάφορα τόπικς, γράφοντας αλλού σοβαρά κι αλλού μπαίνοντας με σκοπό να εμπαίξεις το μέλος μας ΑΤΜΑ. Δεν είμαι βέβαια γιατρός, αλλά μία κοινή λογική μου επιβάλλει να σου θυμίσω, ότι αυτός ο τρόπος συμπεριφοράς, θα κάνει κακό στην ψυχική σου ηρεμία. Θα σε ωθήσει σε σύνδρομο κολλήματος και μανία καταδίωξης σχετικά με την τάση σου αυτή. Κάτι τέτοιο ως υγειής χώρος (δηλαδή χώρος υγείας - όπως θέλεις πάρτο), δεν μπορούμε να το επιτρέψουμε. Δηλαδή να πάθει ένα μέλος μας κόλλημα!

Αλλωστε, αυτή η τακτική δεν ταιριάζει καν στο "Κανονισμοί Εγγραφής και Συμφωνία με την Πολιτική του ESOTERICA.gr" που υπέγραψες όταν έκανες αίτηση μέλους για τα forums:

Κατά τη διάρκεια συμμετοχής σας στις Ομάδες Συζήτησης(Forums) του ESOTERICA.gr συμφωνείτε οικειοθελώς στο ότι δεν θα αποστείλετε πληροφορίες που να είναι αγενείς, υποτιμητικές, μισαλλόδοξες, προσβλητικές για άλλα πρόσωπα ή ιδεολογίες, απειλητικές, παραβιάζουσες την ιδιωτικότητα των άλλων, χυδαίες ή παράνομες

Περιμένουμε λοιπόν να είσαι συνεπής με αυτά που δέχτηκες κάνοντας την είσοδό σου στα forums, και μην μας αναγκάσεις να προβούμε σε έμπρακτη απόδειξη ότι όταν μιλάμε για σεβασμό στην εγγραφή για τα forums το εννοούμε και δεν το αναφέρουμε ως φιλολογικό στολιδάκι!!!

κάνε κλικ!
Ποτέ μην παραδεχτείς τα όρια του ανθρώπου
Να σπας τα σύνορα
Να αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου
Να πεθαίνεις και να λες:
ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ασπρίγια
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Aruba
166 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/03/2004, 23:01:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ασπρίγια
Εμπαίζω την ΑΤΜΑ?
Γιατί δεν το λέει μόνη της?
Εγώ είμαι οπαδός της ΑΤΜΑ κι εσύ πες ότι θες.
Hast du alles verstanden ?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/03/2004, 01:38:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Οπαδός ή μη της ΑΤΜΑ,
δεν είναι αυτό που μας απασχολεί ασπρίγια. Αυτό είναι το θέμα.

Κι επειδή έτυχε να σε διαβάσω και σε άλλα θέματα, όπου παρατήρησα ότι έχεις υγειή άποψη, θα σε παρακαλούσα, μην προκαλείς γενικά. Με οποιονδήποτε τρόπο και για οποιονδήποτε λόγο.

κάνε κλικ!
Ποτέ μην παραδεχτείς τα όρια του ανθρώπου. Να σπας τα σύνορα. Να αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου. Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/03/2004, 03:57:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin
Σε μερικές περιπτώσεις, όπως πολύ σωστά σημείωσε και η amalia με τον δικό της τρόπο, οι λύσεις πρέπει να είναι "καθαρές", "κοφτερές" και σύντομες. Με αυτόν τον τρόπο γλυτώνουμε όλοι μας από περιττούς "πόνους"... και πιθανώς οδηγούμαστε σε επανατοποθετήσεις πιο δημιουργικές!

Το θέμα αυτό - και ζητούμε συγνώμη που είχε ξεφύγει της προσοχής μας, παρότι παλιό - απενεργοποιείται.

-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy