ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 η σημασία του να είναι κανείς σοβαρός...
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
KERRY KING
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2249 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/05/2007, 16:13:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KERRY KING  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
My dear Psipsinel (or is it kakounel - **** I am getting old and I forget easily), just for your information (since I do not really have to excuse myself to you), my wife is visiting her mother so I have some free time to waste it with you.

And don't forget that "The one that has the fly - gets flied".

Enjoy your seftalia now and we hope to see you back someday....

Edited by - KERRY KING on 23/05/2007 16:15:12Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kakounel
Νέο Μέλος


11 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/05/2007, 11:09:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kakounel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
oh boy, your wife is still at her mom and you, divine creature of full psychosomatic health, puffed with cheesburgers and sniffing your nose in anger, searched the forum to find me? oh, what a man!oug!
it looks like u and gretel are a match made in seftalia-heaven(admin you re a joke, did i tell u? har har) It's a pity you can't handle a clever woman under 100 kilos, dont cry, bye now and happy ageing

ποτέ μην εμπιστεύεσαι έναν γυμνό οδηγό λεωφορείουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

OANNHSEA
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1892 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/05/2007, 12:34:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους OANNHSEA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και τώρα Kakoθnel με αυτά που γράφεις θέλεις να μας πεις ότι είσαι σοβαρή... Ναι καλά...
Ειλικρινά δεν μπορώ καταλάβω γιατί άνοιξες το θέμα...

SPARTAKOS20,
Γιατί έχεις πρόβλημα με τα κόκκινα σόβρακα;
Εμένα είναι τα αγαπημένα μου: Κόκκινα, κίτρινα, γαλάζια, όλα των ειδών του ουράνιου τόξου, όλων των ειδών τα σχήματα και όλων των ειδών τα σχέδια...
ΑΝΤΙΘΕΤΑ, ΔΕΝ εμπιστεύομαι αυτούς που φοράνε μόνο άσπρα εσώρουχα. Είναι ως επι το πλείστον μονόχνωτοι και προβληματικοί...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ευστράτιος
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
785 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/05/2007, 13:16:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ευστράτιος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αυτό τώρα με τα Αγγλικά τι είναι ;

Επίδειξη γνώσης της γλώσσας ;


Στράτος


μέτρον άριστον
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/05/2007, 17:58:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
kakounel αν έχεις να πεις κάτι για μένα, πες το ΣΕ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ.


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kostakis
Πλήρες Μέλος

Greece
944 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/05/2007, 22:30:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kostakis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα σε όλους.

Τώρα θα μπορούσα κάλλστα να πω ότι με νευριάζουν (για να μην πω είμαι αλλεργικός) οι γλωσσομαθείς (είτε "δήθεν", είτε πραγματικοί), γιατί δεν έχουν προφανώς αντιληφθεί το λόγο που έμαθαν τις ξένες γλώσσες... δε θα το πω, για να μην παρεξηγηθώ με κανέναν, γιατί δεν είναι αυτή η πρόθεσή μου, αλλά βρε παιδιά μία παράκληση : έχουμε τόσο όμορφη γλώσσα, γιατί πρέπει να την ανταλλάσουμε;
Τι θα πει να είσαι σοβαρός; άσε... δε θέλω να είμαι σοβαρός, μου αρκεί να είμαι ο εαυτός μου. Με τα καλά και τα κακά του και για όποιον δε με αντέχει, υπάρχουν άλλοι n-2 άνθρωποι στην υψήλιο να γνωρίσει εναλλακτικά.
Χαιρετίσματα λοιπόν στη σοβαρότητα. Άλλωστε όσο πιο σοβαρά μιλάμε, τόσο πιο πολλά ψέματα λέμε!!!! :)

Φιλικά
Κωστάκης

Εν οίδα ότι ουδέν είδα!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/05/2007, 03:37:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Τι θα πει να είσαι σοβαρός; άσε... δε θέλω να είμαι σοβαρός, μου αρκεί να είμαι ο εαυτός μου. Με τα καλά και τα κακά του και για όποιον δε με αντέχει, υπάρχουν άλλοι n-2 άνθρωποι στην υψήλιο να γνωρίσει εναλλακτικά.
Χαιρετίσματα λοιπόν στη σοβαρότητα. Άλλωστε όσο πιο σοβαρά μιλάμε, τόσο πιο πολλά ψέματα λέμε!!!! :)

Φιλικά


Mήπως λέω μήπως ΤΑ ΕΙΠΕΣ ΟΛΑ?


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/05/2007, 09:32:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητή kakounel, θα σε παρακαλέσω να γράφεις στην ελληνική γλώσσα κι όχι στην αγγλική καθώς βρίσκεσαι σε ένα ελληνικό forum...

Επίσης, δε μπορώ να κατανοήσω την αιτία που μεταφέρεις σ' αυτό το θέμα μια προσωπική αντιπαράθεση που είχες με το μέλος KERRY KING σε κάποιο άλλο θέμα (Αντρας σημαίνει ένοχος!).
Δεν υπάρχει λόγος για αυτό κι εξάλλου μπορείς να απαντήσεις στον KERRY KING στο παραπάνω θέμα - αν κρίνεις ό,τι θέλεις να δώσεις μια απάντηση.

Επειδή πιθανότατα να παρεξήγησες κάποια πράγματα, θα ήθελα τέλος να σου πω ότι δεν υπάρχει κάποιο "πρόβλημα" από τη μεριά μας ως προς την συμμετοχή σου - όσο αυτή βέβαια εντάσσεται στα πλαίσια συμμετοχής στις Συζητήσεις του Esoterica.

Ελπίζω να μπορέσεις να αισθανθείς αυτό που σου λέω ώστε να λήξει εδώ αυτή η παρεξήγηση.


In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy