ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Κατάλογος στοιχειωμένων περιοχών
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 3
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
bladerunner
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
391 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2003, 12:23:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους bladerunner  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ρε παιδιά με βάζετε σε σκέψεις....

Πριν από μερικά χρόνια, ενώ είχα ξαπλώσει στο κρεββάτι μου (κοιμάμαι στο σαλόνι σε ένα πτυσόμενο κρεββάτι) άρχιζε να τρέμει ολόκληρο το σύνθετο!!!

Λέω την 1η φορά η ιδέα μου είναι, το είπα και τη 2η και την 3η... Ε μετά το παράκανε το σύνθετο και το είπα της μάνας μου, που απλά μου απάντησε: "Αχ αυτά τα έργα που κάθεσαι και βλέπεις...."

Η πλάκα είναι ότι μετά από λίγο καιρό και ενώ είχε σταματήσει, άρχισε να το κάνει σε διάφορες στιγμές της μέρας, αλλά πάντα ενώ ήμουν μόνος μου..., ενώ άμα φώναζα κάποιον για να το δει, αυτό περιέργως σταμάταγε Ακριβώς όπως τα βλέπουμε και στις κωμωδίες, αλλά μόνο για γέλια δεν είναι....

Μήπως μπορεί να μου το εξηγήσει κάποιος;

Α ναι... όλα αυτά έχουν σταματήσει πλέον....

Και ΕΧΕΜΒΡΟΤΕ θα σε παρακαλούσα να γράφεις με Ελληνικούς χαρακτήρες... ΜΟΥ ΒΓΗΚΑΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΩ!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Glorfindel
Μέλος 2ης Βαθμίδας


385 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2003, 14:51:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Glorfindel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
INDIGO BOY ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΦΩΝΗ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΑΠΟ ΦΙΛΟ ΕΠΙΔΟΞΟ ΦΑΡΣΕΡ!ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΜΕΣΑ ΜΟΥ/ΜΑΣ Η ΑΠΟ ΕΞΩ ΜΟΥ/ΜΑΣ,ΑΚΟΜΑ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ!ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΩΡΙΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΦΩΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΒΡΥΚΟΛΑΚΕΣ Η ΤΕΤΟΙΑ ΣΚΟΤΕΙΝΑ ΟΝΤΑ ΠΟΥ ΚΑΛΩΝΤΑΣ ΣΕ ΕΠΙΔΙΩΚΟΥΝ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ!ΞΩΤΙΚΑ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΟΣΑ ΞΕΡΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ!


ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

indigo_boy
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
493 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2003, 16:46:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους indigo_boy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΠΟΤΕ ΟΤΙ ΣΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΠΛΑΚΑ....
ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕΣ ΔΥΝΑΤΑ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΟΜΙΣΕΣ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΠΕΞΩ
ΔΕΝ ΛΕΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΙΝΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΛΕΣΜΑ ΠΡΟΣ ΑΠΟΦΥΓΗ
ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΩΝ ΕΙΝΑΙ 100% ΑΛΗΘΙΝΟ
bladerunner ΛΕΣ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΤΕΡΓΚΑΙΣΤ
ΠΑΛΙΑ ΚΑΤΟΙΚΟΥΣΑΝ ΑΛΛΟΙ ΕΚΕΙ?
ΑΥΤΑ.......


Υ.Γ ΓΕΙΑ ΣΟΥ Glorfindel ΓΕΙΑ ΣΟΥ indigo_boy ΕΙΠΕ ΜΙΑ ΦΩΝΗ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2003, 17:40:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΩ ...ΓΙΑ ΦΩΝΕΣ....
ΘΥΜΑΜΑΙ ΜΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ..ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΗΤΑΝ ΠΑΡΑΞΕΝΟ...ΑΚΟΥΓΑ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΦΩΝΕΣ ΝΑ ΦΩΝΑΖΟΥΝ Τ'ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ...
ΜΑ ΗΤΑΝ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΑΠΕΙΛΗΤΙΚΕΣ....
ΕΧΕΙ ΝΟΙΩΣΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΙΣ..ΤΟ ΑΥΤΟ..ΕΠΕΙΤΑ...ΕΝΑ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΣΤΡΟΒΥΛΙΖΟΜΕΝΟ ΣΑΝ ΑΝΕΜΟ..ΚΑΤΙ...ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΕΙΛΙΤΙΚΑ ΠΡΟΣ ΚΑΙ ΕΠΑΝΩ ΤΟΥ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΤΟΥ...ΝΑ ΤΟΝ ΑΡΠΑΖΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗΣ..ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΝΕΙ ..ΑΔΕΙΟ ΑΠΟ ΕΝΕΡΓΕΙΑ...ΣΑΝ ΔΑΓΚΩΜΑ ΑΠΟ ΒΡΥΚΟΛΑΚΑ ΕΝΑ ΚΑΤΙ...
ΧΜΜΜ...ΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ..ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΟΥΝ...ΖΩΤΙΚΟΤΗΤΑ ΕΝΝΟΩ...

ΣΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ...ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΔΕΝ ΚΑΘΑΡΙΖΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ..ΟΣΟ ΑΠΟΡΡΟΦHΤΙΚΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ...EINAI KATI ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ..ΔΕΝ ΑΡΚΕΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΑΝ ΗΔΗ ΕΧΕΙΣ ΠΕΘΑΝΕΙ..THEY WANT..MORRRRRRRE....


'manava seva, madhava seva'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Reo
Μέλος 2ης Βαθμίδας


200 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/03/2003, 12:57:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Reo  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χμ... Κάποτε που είχα μια γάτα, συχνά-πυκνά το βλέμμα της παρακολουθούσε κάτι αόρατο για μένα. Προσπαθούσα να διακρίνω αν υπήρχε κάποιο κουνουπάκι ή έστω ένα χνούδι στον αέρα, δεν έβλεπα τίποτα. Πάντως η γάτα δεν έδειχνε τρομαγμένη, μόνο απορημένη- μετά ξαναχουζούρευε.
Κάτι άλλο: Προ απομνημονεύτων ετών, ένα πρωινό πηγαίναμε βόλτα με μια φίλη μου προς Μεσόγεια. Στο Πικέρμι μας τράβηξε την προσοχή ένα παλιό διώροφο σπίτι, εγκαταλειμμένο, με ιδιόμορφη αρχιτεκτονική (κάτι γοτθικά παράθυρα, όλο μαζί το σπίτι έμοιαζε λιγάκι με μικρό πύργο). Το σπίτι ήταν σχεδόν πάνω στη λεωφόρο, σταματήσαμε και πήγαμε να το περιεργαστούμε. Μπορούσαμε να μπούμε, η πόρτα και τα παράθυρα ήταν ανοιχτά. Σημειώνω ότι η μέρα ήταν ηλιόλουστη, τριγύρω από το σπίτι κάτι γυναίκες μάζευαν χόρτα από το χωράφι, δεν υπήρχε δηλαδή καμιά περίεργη κατάσταση ούτε και εμείς ήμασταν υποψιασμένοι. Από κάτι επιγραφές στους τοίχους, το σπίτι έδειχνε να είχε χρησιμοποιηθεί τελευταία από προσκόπους. Τέλος πάντων, εκεί που χαζεύαμε, ακούσαμε κάτι παράξενα ανάλαφρα βήματα από τον πάνω όροφο. Ήταν πολύ πιθανό να επρόκειτο για πουλιά που είχαν μπει από τα παράθυρα ή και για ποντίκια, αλλά, σαν από διαίσθηση, η φίλη μου κι εγώ νιώσαμε ένα είδος ανησυχίας. Κι έπειτα, το πιο παράξενο (χωρίς να είμαστε προϊδεασμένοι, επαναλαμβάνω) νιώσαμε και οι δύο την ατμόσφαιρα βαριά, αφιλόξενη, έως απειλητική. Προτιμήσαμε να φύγουμε... Συμπτωματικά, μετά από λίγες ημέρες, σε ένα περιοδικό είδα τη φωτογραφία του συγκεκριμένου σπιτιού και ένα άρθρο που ανέφερε ότι το σπίτι θεωρούταν στοιχειωμένο.
Λίγο καιρό αργότερα πάλι, νύχτα αυτή τη φορά, ξαναπερνούσαμε με παρέα από εκεί και είδαμε στο σπίτι λάμψεις. Σταματήσαμε και είδαμε ότι κάποιοι ερευνητές έβγαζαν υπέρυθρες φωτογραφίες, γιατί εκείνη η νύχτα ήταν της Αγίας (;) Βαλπουργίας, όπου θεωρείται ότι εμφανίζονται πνεύματα ή κάτι τέτοιο.
Έχω καιρό να περάσω από εκεί και δεν ξέρω αν το σπίτι υπάρχει ακόμα ή το ισοπέδωσαν οι κτηματικές εξελίξεις με το El Venizelos. Αν ξέρει κάποιος, ας γράψει.
Το σπίτι της οδού Λασκαρίδου στην Καλλιθέα ανήκε στην οικογένεια Λασκαρίδου, που ήταν από τους πρώτους εποικιστές της Καλλιθέας, τότε ακόμα που η περιοχή ήταν έρημη. Αρχικά επρόκειτο για μια μοναχική έπαυλη, ανάμεσα στα χωράφια! Επί των ημερών μας βέβαια, στριμώχτηκε ανάμεσα στις πολυκατοικίες. Λεγόταν ότι το στοίχειωνε η παρουσία της Σοφίας (αν θυμάμαι καλά) Λασκαρίδου, κόρης της οικογένειας, που νομίζω ότι είχε μια άτυχη αισθηματική ιστορία... Διασωζόταν μέχρι κάποια χρόνια πριν (καταλαβαίνετε πόσο συχνάζω στην Καλλιθέα) και δεν ξέρω αν σήμερα ο Δήμος το χρησιμοποιεί για δραστηριότητές του ή αν έχει μετατραπεί σε μια ακόμα υπέροχη πολυκατοικία. Και πάλι, αν θυμάμαι καλά, ήταν στη γωνία των οδών Λασκαρίδου & Φιλαρέτου. :-)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/03/2003, 18:47:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
KAΛΗΣΠΕΡΑ!
ΑΚΟΥΣΑ ΓΙΑ ΓΑΤΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΩ ΚΑΤΙ ...ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΔΙΑΚΡΙΝΟΥΝ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΛΕΠΤΕΠΙΛΕΠΤΕΣ..ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΚΑΘΡΕΦΤΗ...ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΟ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΝΑ ΓΑΤΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ..ΟΤΑΝ ΠΛΗΣΙΑΖΕ ΣΤΟΝ ΚΑΘΡΕΦΤΗ...ΤΡΟΜΑΖΕ ΚΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΦΟΡΑ ...ΠΑΡΑΤΗΡΟΥΣΕ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ..ΤΙ ΑΠΕΓΙΝΕ ??ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ...ΑΦΟΥ ΚΑΘΑΡΙΣΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΕΙΧΑ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΕΙ...+ ΕΙΧΕ ΟΜΟΛΟΓΟΥΜΕΝΩΣ ΜΙΑ ΠΑΡΑΔΟΞΗ ΣΙΓΗ...
Ο ΓΑΤΟΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΩΡΑ ...ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΟΣ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΚΑΘΡΕΦΤΗ(ΑΦΟΥ ΚΑΘΑΡΙΣΤΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ!)ΜΑ ΚΑΜΜΙΑ ΦΟΡΑ...ΚΟΙΤΑΕΙ ΑΚΟΛΟΥΘΩΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΟΥ ΚΑΤΙ...ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΧΩΡΟ...
ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΙΟΝΙΣΤΕΣ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑΣ!....

'manava seva, madhava seva'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Reo
Μέλος 2ης Βαθμίδας


200 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/03/2003, 20:10:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Reo  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γάτες και καθρέφτες: Μπορεί απλά οι γάτες να βλέπουν τη μορφή τους στον καθρέφτη και να νομίζουν ότι είναι μια άλλη γάτα. Η δική μου παραξενευόταν πολύ με τον καθρέφτη του ασανσέρ, όπως βρισκόταν και σχεδόν σε επαφή του, καθώς τη μετέφερα. Ωχ! Είναι στοιχειωμένο το ασανσέρ μας; :)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Reo
Μέλος 2ης Βαθμίδας


200 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/03/2003, 20:23:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Reo  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Υστερόγραφο: Έμαθα ότι η οικία Λασκαρίδου, γωνία Λασκαρίδου & Φιλαρέτου στην Καλλιθέα, έχει διαμορφωθεί από το Δήμο σε εκθεσιακό χώρο ο οποίος είναι καθημερινά επισκέψιμος (ευκαιρία να δούμε και καμιά έκθεση, να ξεπήξει το μάτι μας).

Επίσης, φημολογείται ότι στη Βουλή εμφανίζεται το φάντασμα της Αμαλίας (όχι του Esoterica, αλλά της αλλοτινής βασίλισσας). Αυτό όμως δεν είναι και πολύ παράξενο, σίγουρα θα έχει στοιχειώσει η γυναίκα με όλη τη βαβούρα εκεί μέσα. :)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/03/2003, 20:36:29  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ με 4 γάτες μεσα στο σπίτι ...πια να πρωτοκοιτάξω ....αστε που ειχα 5 ...και χάσαμε το ενα πριν 1 μήνα κλαψψψψψψψ


Αλήθεια ..ηταν πολύ δεμένος με μας...στέκει οτι θα μπορούσε να στοιχειώση τό σπίτι μας?

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/03/2003, 20:40:25  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλά μιλάμε .δεν ξέρω αν ειναι στοιχειωμένο το σπίτι μου ...το computer μου ομως η τηλεόραση ...σίγουρα ...
ενω διάβαζα για το σπίτι στην Καλιθέα ....τσούπ ...και ακούω στις ειδήσης το ιδιο θέμα ...οχι πείτε μου ...ειναι απλα συμπτωση ..

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Reo
Μέλος 2ης Βαθμίδας


200 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/03/2003, 22:54:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Reo  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ενω διάβαζα για το σπίτι στην Καλιθέα ....τσούπ ...και ακούω στις ειδήσης το ιδιο θέμα ...οχι πείτε μου ...ειναι απλα συμπτωση


Μπα! Και τι είπε δηλαδή η τηλεόραση;
(Παρεμπιπτόντως, να σου ζήσουν τα γατιά!)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/03/2003, 00:46:26  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Επειδή ημουν απορροφημένη από το διάβασμα.....λίγα επιασα ....
αλλα ειχε ενα ρεπορταζ στις ειδήσης////για τα στοιχιομένα σπίτια ..
και μίλαγε για το σπίτι της οικογένειας Λασκαρίδη, ελεγε για τον ατυχο έρωτα της κόρης που αυτοκτόνησε και από τότε ακούνε το κλάμα της μέσα στο σπίτι ....βρρρρρρρρρρ


Ευχαριστώ εχω και ενα σκυλάκι ...

και αμα θέλεις να τα δεις κιόλλας ...εχω βάλει τις αφεντιές τους ..στο site μου ...
http://www.geocities.com/niaouts/


Υ.σ. (ελπίζω να μην το πάρετε σαν διαφήμιση ..)

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

Edited by - cat on 04/03/2003 01:33:32Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

indigo_boy
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
493 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/03/2003, 02:00:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους indigo_boy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΜΜΜΜΜΜΜΜ ΜΑΛΛΟΝ ΤΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ ΝΑ ΠΛΗΣΙΑΣΟΥΝ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΔΙΟΤΙ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΟΥΝ ΚΑΘΑΡΗ...ΞΕΡΟΥΝ ΜΑΛΛΟΝ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΗΡΘΑΝ...... ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΖΕΨΟΥΝ ΤΑ ΜΠΟΓΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΟΥΝ ΓΙΑ ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ.....
ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙ...ΑΜΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΧΑΜΠΑΡΙ ΤΗΝ ΒΑΨΑΝΕ...ΜΜΜ ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΝ ΕΙΔΑ GHOST BUSTER


ΜΜΜΜΜΜΜΜΜ ΓΑΤΕΣ ΓΑΤΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΕΙΧΝΕΤΑΙ ΤΟ ΔΡΟΜΟ..............

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Reo
Μέλος 2ης Βαθμίδας


200 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/03/2003, 10:59:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Reo  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

και αμα θέλεις να τα δεις κιόλλας ...εχω βάλει τις αφεντιές τους ..στο site μου ...
http://www.geocities.com/niaouts/

Αγαπητή Cat,
Ας σου κάνουμε και λίγη διαφήμιση, για ποικιλία. Επισκέφθηκα το σάιτ σου, αλλά πέραν του ότι έμαθα το κατά ηλεκτρονικόν κόσμον όνομά σου, παραμέσα δεν μπόρεσα να μπω! Ας όψεται ο brrrrrowser που χρησιμοποιώ, ή τα φαντάσματα που κάνουν παρεμβολές! :)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

bladerunner
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
391 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/03/2003, 17:35:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους bladerunner  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Indigo boy λέγε τέτοια να μην ξανακοιμηθώ...

Αν και να σου πω μου είχε ξαναπεράσει από το μυαλό κάτι τέτοιο όταν άρχισα να ασχολούμαι και έμαθα τί είναι τα poltergeist.....


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/03/2003, 23:51:28  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
παραμέσα δεν μπόρεσα να μπω! Ας όψεται ο brrrrrowser που χρησιμοποιώ

Ti browser χρησιμοποιείς ?

Καλά που μου τό ειπες πάντος ..γιατί δεν εχω ιδέα αν λειτουργεί σωστά ..

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
indigo_boy
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
493 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/03/2003, 23:54:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους indigo_boy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ bladerunner ΜΗΝ ΤΑ ΦΟΒΑΣΑΙ............ΕΞΑΛΟΥ ΦΟΒΙΣΜΕΝΟΙ, ΘΥΜΩΜΕΝΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΝΑΙΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΧΑΜΠΑΡΙ..................
ΖΟΥΣΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 100 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ

ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΘΑ ΕΡΘΩ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟ ΚΑΘΑΡΙΣΩ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΥΠΑΡΞΕΙΣ
ΦΙΛΙΚΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Nienna
Νέο Μέλος


16 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/03/2003, 02:39:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Nienna  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πω!Πω!ΑΤΜΑ,δε φαντάζεσαι πόσα χρόνια πίσω με γύρισε η ιστορία με το φαντάρο.Αν και τελικά δεν έχει απόλυτη σχέση με το θέμα θα αναφερθώ σε αυτην.Πραγματικά ξυπνήσανε πολλές αναμνήσεις.
Άκουσα αυτήν την ιστορία πριν από 20 περίπου χρόνια για πρώτη φορά.Από τότε την έχω διηγηθεί αμέτρητες φορές βάζοντας λιθαράκι στη διαιώνιση της!!!
Την άκουσα όταν ήμουν γύρω στα 6,σε ένα χωριουδάκι της Μακεδονίας,καθισμένη δίπλα σε μια ξυλόσομπα,με λάμπα πετρελαίου από μια αγαπημένη θεία!!!Ωραίο το σκηνικό,έτσι;
Φανταστήτε ότι αυτή την είχε ακούσει όταν ήτανε νέα.Άρα η ιστορία αυτή υπάρχει τουλάχιστον 60 χρόνια!!!
Μπορεί γενικά να λειτουργώ με τη λογική και να χρειάζομαι αποδείξεις για να πιστέψω,αλλές κάποιες φορές που περπατάω μόνη στο δρόμο(ειδικά βραδιές με άνεμο σε χωριά) θυμάμαι πάντοτε αυτήν την υπέροχη γυναίκα που με συμβούλευε να μην απαντάω στις φωνές που με καλούν,να μην κοιτάω τις παράξενες φιγούρες που υπάρχουν γύρω μου και να αφήνω πάντοτε τα παπούτσια μου ή κάποιο αντικείμενο τις νύχτες στην εξώπορτα για να μην θελήσουν ποτέ τα "κακά" πνεύματα να μπουν μέσα.Δεισιδαιμονίες μιας αμόρφωτης γυναίκας θα μου πείτε.
Δε διαφωνώ.
Αλλά δε φαντάζεστε πόση τροφή έδωσε στη φαντασία μου
Αυτά...
"ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ.ΑΥΤΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΠΟΤΕ..."

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Reo
Μέλος 2ης Βαθμίδας


200 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/03/2003, 12:20:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Reo  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Tεχνολογική σφήνα
Προς Cat: Χρησιμοποιώ Netscape και δοκίμασα τόσο σε PC όσο και σε Macintosh. Αλλά μη στενοχωριέσαι! Πού να δεις με το Esoterica τι γίνεται στο Macintosh. Τα νεύρα μου κουρέλια! :)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/03/2003, 18:16:45  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γιαυτό και εγώ το εβαλα στην ακρη ...και χρησιμοποιώ pc .....

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
bladerunner
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
391 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/03/2003, 19:50:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους bladerunner  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ζω σε πολυκατοικία. Από όσα έχω ακούσει πριν αγοράσει ο παππούς μου το σπίτι και το δώσει στην μητέρα μου, μείνανε για περίπου 2 χρόνια, ένα ζευγάρι ηλικιωμένων... Όλα αυτά μιλάμε πίσω, στη δεκαετία του 70 (αν δν κάνω λάθος...)

Αν και όπως είπα όλα αυτά έχουν σταματήσει εδώ και χρόνια...

Παντώς ευχαριστώ που προσφέρεσαι...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Wolffaced
Μέλος 3ης Βαθμίδας

n/a
638 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2003, 17:03:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
http://www.haunted-places.com

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

OMADOPOIOS
Νέο Μέλος

Greece
18 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/03/2003, 19:28:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους OMADOPOIOS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΙΑ ΣΑΣ
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΤΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΧΡΩΝΙΑ (2-3) ΑΚΟΥΩ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΦΟΝΕΣ ΝΑ ΦΟΝΑΖΟΥΝ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΑΠ΄ΟΤΙ ΠΡΟΣΕΞΑ ΟΜΩΣ ΑΥΤΟ ΓΙΝΟΤΑΝ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΟΥΝ ΑΠΟΡΟΦΗΜΕΝΟΣ ΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΚΑΠΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΕΙΜΟΥΝ ΑΛΛΑ ΑΚΟΥΓΑ ΚΑΠΙΕΣ ΦΩΝΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΗ ΩΡΑ ΜΕ ΦΩΝΑΖΕ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΑ ΤΟΙ ΑΚΟΥΓΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΠΛΑΚΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΕΧΑΜΕ 3-4 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΑ ΣΥΝΑΝΤΟΥΣΑ ΗΤΑΝ ΣΕ ΛΕΟΦΟΡΙΟ Ή ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΚΟΥΣΑ ΝΑ ΜΕ ΦΩΝΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΠΑΤΙΣΕ ΕΝΑ ΑΜΑΞΙ.
ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ?

"ΚΑΚΟ ΣΚΥΛΗ ΨΟΦΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ" ΠΟΛΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΜΑ ΔΕΝ ΤΑ ΘΥΜΑΜΕ ΠΟΛΑ ΕΧΩ ΠΑΘΥ ΠΟΥ ΑΛΛΟΙ ΘΑ ΠΕΘΑΙΝΑΝ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ. ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΧΟΥΝ ΒΓΕΙ ΚΑΤΙ ΣΕΙΜΑΔΙΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΔΑΓΚΟΣΕ ΒΡΙΚΟΛΑΚΑΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΗΜΑΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΝ ΚΑΡΠΟ ΣΤΟ ΧΕΡΙ(ΠΙΣΩ ΟΨΕΙ ΤΙΣ ΠΑΛΑΜΗΣ)ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΑΝΙΚΙ ΤΗΣ ΜΠΛΟΥΖΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΙΑ ΜΕΤΑΞΙ ΤΩΟ ΔΥΟ ΑΥΤΩΝ ΣΗΜΑΔΙΩΝ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

φωτεινή
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/03/2003, 02:17:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους φωτεινή  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΧΑΙΡΕΤΩ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ!!!! ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΠΟΥ ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ ΜΕ ΚΑΤΑΤΡΟΜΑΖΑΝ ΑΛΛΑ ΠΛΕΟΝ ΕΧΩ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ.
ΠΕΡΥΣΙ ΕΜΕΝΑ Σ'ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΣΤΗΝ ΦΟΡΜΙΩΝΟΣ(ΠΑΓΚΡΑΤΙ).ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΩΣ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ. ΕΝΩ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΛΛΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΒΗΜΑΤΑ, ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΨΙΘΥΡΟΥΣ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΣΥΝΤΑΡΑΞΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΠΕΣΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΚΑΙ ΕΝΩ ΕΙΧΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ Η ΚΑΤΙ ΦΥΣΗΞΕ ΔΥΝΑΤΑ ΣΤ'ΑΥΤΙ ΜΟΥ. ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠ΄ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΑ, ΕΝΙΩΘΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ...ΠΑΡΟΥΣΙΕΣ... ΑΡΧΙΚΑ ΔΕΝ ΕΔΙΝΑ ΚΑΜΙΑ ΣΗΜΑΣΙΑ. ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΕΙΧΑ ΚΑΤΕΒΕΙ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ ΓΙΑ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ.. ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΗΚΑ ΣΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ ΜΕ ΕΝΑΝ ΚΥΡΙΟ ΠΟΥ ΕΜΕΝΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΜΟΥ.ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΠΟΛΥ ΦΑΣΑΡΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΧΤΥΠΑΓΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥΣ ΤΟΙΧΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ. ΜΑ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΔΥΝΑΤΟΝ;;;;!!! ΕΓΩ ΕΛΕΙΠΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ... ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΑ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕ ΟΤΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΥΤΟ ΕΜΕΝΕ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΖΕΥΓΑΡΙ.Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΟΜΩΣ ΗΤΑΝ ΑΡΡΩΣΤΗ ΚΑΙ ΠΕΘΑΝΕ ΑΠΟ ΚΑΡΚΙΝΟ. Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕ ΑΜΕΣΩΣ... ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΓΥΡΙΖΑ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΗΤΑΝ ΑΝΑΜΜΕΝΑ. ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΑΠΛΑ ΤΑ ΕΙΧΑ ΞΕΧΑΣΕΙ. ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΒΓΑΙΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΟΜΟΥΝΑ ΟΤΙ ΤΑ ΕΙΧΑ ΚΛΕΙΣΕΙ.ΟΤΑΝ ΠΑΛΙ ΓΥΡΙΖΑ, ΗΤΑΝ ΑΝΟΙΧΤΑ. ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΠΩ...ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΕΦΥΓΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ... ΟΤΑΝ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΑ ΣΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΣΠΙΤΙ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ... ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ... ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ ΕΝΩ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ, ΑΚΟΥΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΙΑΔΡΟΜΟ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΒΑΘΙΑ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΗ ΑΝΑΣΑ... ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΝΑ ΑΚΟΥΓΑ ΒΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΨΙΘΥΡΟΥΣ ΠΑΡΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ... ΜΕ ΕΙΧΕ ΠΙΑΣΕΙ ΤΑΧΥΠΑΛΜΙΑ... ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ... ΚΑΤΙ ΗΤΑΝ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΙΩΘΑ ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΑ.
ΕΠΙΣΗΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ Η ΜΟΝΗ ΑΠ'ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ (ΚΑΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ)ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΕΘΑΝΕ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 3 ΧΡΟΝΙΑ. ΤΗΝ ΝΙΩΘΩ ΝΑ ΚΑΘΕΤΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ, ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΝΑ ΤΡΙΓΥΡΝΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ. ΝΙΩΘΩ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΣΥΝΑΣΘΗΜΑΤΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ. ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΦΟΒΟ... ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑ.... ΑΥΤΑ!!! ΙΣΩΣ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΕ ΚΥΝΗΓΑΕΙ... ΔΕΝ ΜΕ ΠΟΛΥΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΟΜΩΣ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

bladerunner
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
391 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/03/2003, 23:10:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους bladerunner  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το σύνθετο άρχισε νέα τερτίπια!!!

Θυμάστε που σας έλεγα για κάτι κουνήματα που έκανε το σύνθετο;

ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΨΑΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!!!

Προχτές μόλις έπεσα για ύπνο, ήμουν σκεπτικός (για κάποιους λόγους), και καθόμουνα στο σκοτάδι...

Ξαφνικά άκουσα ένα σύρσιμο στο χαλί σαν κάποιος να περπατάει σιγά - σιγά...
Είπα η ιδέα μου είναι... ΑΛΛΑ ΕΠΕΜΕΝΕ Ο ΗΧΟΣ!!!!

Με μισή καρδιά κοίταξα προς το σύνθετο και είδα μέσα στο τζάμι του κάτι να κουνιέται (μιλάμε τι σκέφτομαι και έχω ανατριχιάσει!!! ). Κοιτώντας καλύτερα, πράγματι είδα σαν κάτι να κουνιέται πάνω - κάτω και ή σαν κάπιος να θέλει να μου κάνει νόημα...

ΦΥΣΙΚΑ ΠΕΤΑΧΤΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ, ΑΝΑΨΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΗΡΕΜΗΣΑ ΛΙΓΟ, ΕΠΕΣΑ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΚΑΙ... ΑΥΤΑ!!!!!!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/03/2003, 00:17:00  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ρε παιδάκια .....δεν πέρνετε καμιά γατούλα .....
τουλάχιστων οταν ακούτε κάποιο θόρυβο θα εχετε δικαιολογία από που προέρχετε, και δεν θα σας πιάνει πανικός !!!!!

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Secondborn
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
410 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/03/2003, 03:11:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Secondborn  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Άντε να κοιμηθώ εγώ τώρα!!!
ΦΙΛΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΠΡΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ FORUM: ΜΗΝ ΔΙΑΒΑΣΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΡΓΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ...ΚΑΙ ΜΟΝΟΙ!

"Δώρο είναι οι καρδιές των ανθρώπων που ψάχνουν πέρα απο τον κόσμο και δε βρίσκουν ανάπαυση εντός του."Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Nakto
Νέο Μέλος

Greece
5 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/03/2003, 20:10:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Nakto  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα σε όλους,

Είμαι και γω νέο μέλος στο forum και θα ήθελα να σας πω για μια εμπειρία που είχα πριν από περίπου 4 χρόνια. Τότε έμενα στο πατρικό μου σπίτι στο Βύρωνα. Ένα βράδυ εκεί που κοιμόμουν ένιωσα ξαφνικά να με πλακώνει κάτι και να με καθηλώνει στο κρεβάτι μου. Πάγωσα αμέσως, αλλά μου ήταν αδύνατο να ανοίξω τα μάτια μου λες και κάτι μου τα κρατούσε κλειστά! Δεν μπορούσα να κουνήσω κανένα μέλος του σώματός μου και άρχισα να αισθάνομαι ότι δεν μπορούσα να αναπνεύσω. Ξαφνικά άρχισα να μουρμουρίζω ασυναίσθητα "Φύγε από πάνω μου...φύγε από πάνω μου..." αλλά η αίσθηση εξακολουθούσε να υπάρχει...δεν μπορώ να υπολογίσω για πόσο...όσο ξαφνικά με κυρίευσε αλλό τόσο ξαφνικά εξαφανίστηκε. ΄Ηταν η πρώτη και η τελευταία φορά που μου συνέβη κάτι τέτοιο.

Ευχαριστώ που με "ακούσατε"

Φιλικά
Nakto

"Parting is all we know of heaven and all we need of hell"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Secondborn
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
410 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/03/2003, 20:28:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Secondborn  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλωσήρθες φίλε Nakto στην παρέα μας! Καλή διαμονή! Εμείς ευχαριστούμε για το "λιθαράκι" που έβαλες σε αυτό το θέμα.
Τί αισθάνθηκες όταν σου συνέβη αυτό; Μήπως ήταν κάποιο όνειρο;
Φιλικά

"Δώρο είναι οι καρδιές των ανθρώπων που ψάχνουν πέρα απο τον κόσμο και δε βρίσκουν ανάπαυση εντός του."Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Nakto
Νέο Μέλος

Greece
5 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/03/2003, 21:11:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Nakto  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε Secondborn,

Σ'ευχαριστώ πολύ για το καλοσώρισμα.

Είμαι βέβαιη ότι η συγκεκριμένη εμπειρία δεν ήταν καθόλου όνειρο!!!! Και αυτό γιατί μου άφησε την αίσθηση ότι ήταν ο παππούς μου που είχε πεθάνει 1 χρόνο πριν. Επίσης ξέχασα στο προηγούμενο μήνυμα να αναφέρω ότι η αίσθηση δεν μου προκάλεσε τρόμο, αλλά έκπληξη και θλίψη...τον λάτρευα και με λάτρευε και εκείνος περισσότερο από όλα τα εγγόνια του. Ίσως γι'αυτό να έκανε σε εμένα αισθητή την παρουσία του.

Φιλικά
Nakto

"Parting is all we know of heaven and all we need of hell"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 3 Σελίδες:
  1  2  3
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.171875
Maintained by Digital Alchemy