ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Ισχυει ακομα αυτο;
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 16
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
skartados
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2006 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2011, 00:19:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους skartados  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ρε νικομαχε,και εγω μαζι σου ειμαι σε ετσι σχεδιο σχεση.Τι πιο ωραιο να παρεις τηλεφωνο και να πεις τη γυναικα,ε,ξερεις γνωρισα μια ξανθια εδω που ειμαι και παμε σε ενα ξενοδοχειο.Μη με περιμενεις θα αργησω λιγο...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Narkissa555
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2038 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2011, 00:20:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Narkissa
Δεν κοροιδευω,δεν λεω ψεμματα,και δεν το κανω για να δειχνω διαφορετικος.
Ποτε δεν ελεγα παραμυθια σε ερωτηση του τυπου με ποσες εχεις παει πριν απο μενα.Ελεγα τον πραγματικο αριθμο με την αναλογη τιμαριθμικη
προσαρμογη,λογω ανανεωσης.
Και αυτο που λεω για την σχεση μου με την Μαιρη,ειναι τοσο απλο.
Ναι ας πουμε ειμαι στο καζινο μονος γιατι δεν της αρεσει της Μαιρης
και κανω καποια γνωριμια για ουαν ναιτ σταντ.Θα την παρω τηλ.και θα της πω παω να πηδηξω.Αν και αυτη εχει κατι αναλογο το ιδιο θα κανει.
Το σωμα εχει αναγκες ανανεωσης.Δεν τρωμε φασολαδα καθε μερα,αλλα αγαπαμε και εξατωμεθα απο το φαγητο.
Εσυ π.χ εχεις το ιδιο γεννητικο οργανο με την Μαιρη,αλλα διαφορετικο μυαλο,πνευμα.Δεν με ενδιαφερει να εχω αποκλειστικοτητα στο τετοιο της
Μαιρης αλλα στο πνευμα της.
Με αυτο επικοινωνω οχι με το ...

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.
Σουρης.



Τι να σου πω...Εμένα θα με πλήγωνε αν το αγόρι μου με έπαιρνε τηλ και μου έλεγε πάω να πηδήξω... Όπως θα ενοχλούνταν και αυτός. Και θα στεναχωριόμουν πολύ. Γιατί? Επειδή δεν τον αγαπάω?? Όχι. Επειδή τον αγαπάω και τον διάλεξα για να είναι με μένα και για μένα.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trelantonis
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
495 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2011, 00:21:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

νικόμαχε, έγραψες!!!!!!
πολύ καλό!!!!!!

Η διαδρομή είναι που φέρνει την ευτυχία, όχι ο προορισμός.
Το καφέ της χαράς, της αγάπης, της ζωής!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

makfor
Πλήρες Μέλος

Greece
1496 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2011, 00:26:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Narkissa555, γιατι ομως να σε πληγωνε ? γιατι ? αναρωτηθηκες ποτε ? ομοια και εγω γιατι να πληγωθω ? αραγε και οι δυο δεν θελουμε ο ενας το καλο του αλλου ? δεν θελουμε ο ενας την ευτυχια του αλλου ?

και υπαρχει και μια αλλη παραμετρος , μηπως το ΟΧΙ , το ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΟ , ειναι αυτο που "προκαλει" λιγο παραπανω και μας οδηγει εκει ? χμμ? μηπως εαν ηταν ποιο χαλαρες οι σχεσεις (οσο αφορα το σεξ) να μην ειχαμε τα οσο προβλημα εχουμε ? μηπως αυτο το αισθημα ιδιοκτησιας που νιωθουμε αποτελει προβλημα ?

[ΠΕΡΙ ΠΙΣΤΗΣ - Όποιος πραγματικά έχει γνώση για κάποιο θέμα λέει «κατάλαβα». Όποιος δεν έχει γνώση λέει «πιστεύω».]

Edited by - makfor on 13/01/2011 00:27:28Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

skartados
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2006 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2011, 00:26:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους skartados  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ειναι το ΓΙΑΤΙ συμβαινει και οχι τοσο το εαν συμβαινει


Το γιατι συμβαινει μακφορ,ειναι ευκολο να απαντηθει.Για τη γυναικα το πηδημα ειναι η πιο ευκολη υποθεση.Μια μετρια γυναικα ,αν γουσταρει μπορει να παει με 100 ατομα τη μερα.Απο τους 10 που θα τους το προτεινει οι 9 θα δεχτουν.Αντιθετα για τον ανδρα δεν ειναι τοσο ευκολο.Αν ο αντρας δεν εχει θρασος και δεν κολαει πουθενα,που οπως και να χει οι περισσοτεροι δεν το εχουν,δυσκολα βρισκουν ερωτικους συντροφους.Ο αντρας ευκολα παντρευεται δυσκολα πηδαει.Η γυναικα δυσκολα παντρευεται,ευκολα κανει σεξ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trelantonis
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
495 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2011, 00:26:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

makfor
αλλα αυτο που κρυβεται πισω απο το ερωτημα σου , ειναι το ΓΙΑΤΙ συμβαινει και οχι τοσο το εαν συμβαινει
---------------------------------------------------------------

makfor του έχουμε απαντήσει ήδη για το ΓΙΑΤΙ και όχι για το ΕΑΝ
ΖΩΤΙΚΑ ΨΕΜΑΤΑ, ΑΠΛΕΣ ΑΛΗΘΕΙΕΣ.

Η διαδρομή είναι που φέρνει την ευτυχία, όχι ο προορισμός.
Το καφέ της χαράς, της αγάπης, της ζωής!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Narkissa555
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2038 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2011, 00:29:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κοίτα, οι απόψεις δε συγκλίνουν 1000%.

Θα σου ξεκαθαρίσω τη δική μου και κρίνε εσύ αν θα με εντάξεις.

Δεν έχω κανένα πρόβλημα με τους ανθρώπους που αλλάζουν τους συντρόφους σαν τα πουκάμισα. Καλά κάνουν αν γουστάρουν, ποια είμαι εγώ για να τους κρίνω?

Θεωρώ ότι μια γυναίκα δεν είναι πόρνη αν πάει με πολλούς επειδή αυτό την εκφράζει. Καλύτερα να κοιτάξουμε πρώτα την καρδιά της και μετά το... της.

Εγώ, προσωπικά, είμαι μονογαμικός τύπος γιατί αυτό εκφράζει τη ΔΙΚΗ μου προσωπικότητα και το δικό μου ψυχισμό, τίποτα παραπάνω. Δεν σημαίνει πως η δική μου στάση είναι η σωστή.

Τέλος, θεωρώ ότι η ερωτική επαφή-όταν αυτή περιλαμβάνει και την αγάπη-είναι ΚΑΙ πνευματική επαφή εκτός από σαρκική(δλδ μάλλον αλλιώς νιώθεις όταν κάνεις έρωτα με τη Μαίρη, αλλιώς με αυτή που γνώρισες στο καζίνο).

Αυτά.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2011, 00:30:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλη ερωτηση Μακφορ και την περιμενα.

Αν η Μαιρη ελεγε οχι,τοτε δεν θα ειχε απολυτη ταυτιση το πνευμα της με το δικο μου.

Αν ελεγε οχι,τι θα κερδιζε αφου ξερει οτι απιστια δεν ειναι να το... χωσεις και αλλου,αλλα ξεκινα απο την σκεψη και μονο.

Αν αγαπας καποια και δεν την απατας με πραξη,αλλα φαντασιωνεσαι διαφορα με αλλες,δεν την απατησες?

Αν το σεξ με τον/την αγαπη σου ειναι η πεμπτουσια της ενωσης σας,τοτε
καποια στιγμη η ενωση αυτη θα παει περιπατο,γιατι η ορμη ελατωνεται και καποτε σταματα.

Αν το πνευματικο δεσιμο ειναι τοσο ισχυρο,ωστε να υπερσκελιζει το σεξ
μεταξυ σας.τοτε αυτο δεν θα τελειωσει ποτε γιατι θα ανανεωνεται.

Οταν τρως καθε μερα φασολια θα συχαθεις το φαγητο.Αν τρως διαφορετικα φαγητα θα τρως για παντα.Παρομοιωση ειναι,αλλα εκφραστικη.


Τωρα αν η Μαιρη ελεγε ΟΧΙ και τελος και τα υπολοιπα πνευματικα χαρισματα με καλυπταν,μαλλον θα εκανα το παγωνι.Φασολαδα και αγιος ο θεος.
Ευτυχως ομως δεν ετεθη αυτο το διλημα.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.
Σουρης.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

makfor
Πλήρες Μέλος

Greece
1496 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2011, 00:31:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
σκαρταδος , σκεφτεσαι σαν αντρας , ρωτα και μια γυναικα ... τι θα πει ειναι ευκολο ? τι τις περασες ? ρομποτακια με κουμπια που πατας και ανοιγουν τα ποδια ? καλα θα ηταν ΑΛΛΑ ΔΕΝ ... τιποτα δεν ειναι ευκολο φιλε μου (εκ πειρας μιλωντας) ειδικα στο θεμα που αναφερεσαι

για να μιλησουμε για κατι τετοιο πρεπει πρωτα να κατανοησουμε τον μηχανισμο που μας οδηγει να κανουμε σεξ απο ευχαριστηση ... και αυτο θελει πολυ δουλεια ακομη ...

[ΠΕΡΙ ΠΙΣΤΗΣ - Όποιος πραγματικά έχει γνώση για κάποιο θέμα λέει «κατάλαβα». Όποιος δεν έχει γνώση λέει «πιστεύω».]Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2011, 00:35:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ναρκισσα
Σωστα το γραφεις αλλοιως με την Μαιρη αλλοιως με την αλλη.
Μα φυσικα.Η αλλη ειναι απλως σεξ.Σωματικη αναγκη διαφορετικοτητας.Τιποτα αλλο.

Και εντασεσσαι.

Σκαρταδος ειμαστε 4.
Οι φανταστικ φορ...και προχωραμε.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.
Σουρης.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

skartados
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2006 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2011, 00:37:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους skartados  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

σκαρταδος , σκεφτεσαι σαν αντρας , ρωτα και μια γυναικα ... τι θα πει ειναι ευκολο ? τι τις περασες ? ρομποτακια με κουμπια που πατας και ανοιγουν τα ποδια ? καλα θα ηταν ΑΛΛΑ ΔΕΝ ... τιποτα δεν ειναι ευκολο φιλε μου (εκ πειρας μιλωντας) ειδικα στο θεμα που αναφερεσαι

για να μιλησουμε για κατι τετοιο πρεπει πρωτα να κατανοησουμε τον μηχανισμο που μας οδηγει να κανουμε σεξ απο ευχαριστηση ... και αυτο θελει πολυ δουλεια ακομη ...

[ΠΕΡΙ ΠΙΣΤΗΣ - Όποιος πραγματικά έχει γνώση για κάποιο θέμα λέει «κατάλαβα». Όποιος δεν έχει γνώση λέει «πιστεύω».]


Εγω λεω οτι ειναι ευκολο αν θελουν να το κανουν.Αλλο αν τελικα το κανουν.Για αυτο το λογο ισχυει και το αντρας με πολες=μαγκας(το δυσκολο)
γυναικα με πολους ,πορνη(το ευκολο).Δεν υπαρχει αλλος λογος ,αυτος ειναι απο αρχαιοτατων χρονων.Αν ηταν αλλιως τα πραγματα,τα πορνεια θα ειχαν αντρες πορνους και οχι γυναικες.

Το επαγγελμα της πουτανας ξεκινησε γιατι καποιοι αντρες παντα ειχαν προβλημα στο να βρουν γυναικα να πηδηξουν.Σκεψου το λιγο αυτο που σε λεω.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2011, 00:37:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τρελαντωνη

Ποιο απο ολα εγραψε?
Εχω χασει τα αυγα και τα πασχαλια,εδω στα αχλαδοτυρια!!!!!!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.
Σουρης.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Narkissa555
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2038 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2011, 00:39:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Narkissa555, γιατι ομως να σε πληγωνε ? γιατι ? αναρωτηθηκες ποτε ? ομοια και εγω γιατι να πληγωθω ? αραγε και οι δυο δεν θελουμε ο ενας το καλο του αλλου ? δεν θελουμε ο ενας την ευτυχια του αλλου ?

και υπαρχει και μια αλλη παραμετρος , μηπως το ΟΧΙ , το ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΟ , ειναι αυτο που "προκαλει" λιγο παραπανω και μας οδηγει εκει ? χμμ? μηπως εαν ηταν ποιο χαλαρες οι σχεσεις (οσο αφορα το σεξ) να μην ειχαμε τα οσο προβλημα εχουμε ? μηπως αυτο το αισθημα ιδιοκτησιας που νιωθουμε αποτελει προβλημα ?

[ΠΕΡΙ ΠΙΣΤΗΣ - Όποιος πραγματικά έχει γνώση για κάποιο θέμα λέει «κατάλαβα». Όποιος δεν έχει γνώση λέει «πιστεύω».]

Edited by - makfor on 13/01/2011 00:27:28



Με αυτή τη λογική, ας τον αφήσω να κάνει και ληστείες για να βγάλει λεφτά αφού του αρέσει, ας τον αφήσω να πάρει και ναρκωτικά αφού του αρέσουν, ας τον αφήσω να καπνίσει και 20 πακέτα τσιγάρα τη μέρα αφού αυτό του αρέσει, ας...ας..(παραδείγματα δίνω).

Λοιπόν. Αν μου έλεγε θέλω να πάω με άλλη γιατί ψιλοβαρέθηκα σεξουαλικά εσένα, δεν θα μπορούσα να κάνω κάτι για να του το ξεκόψω...Και μόνο η σκέψη του και μόνο η απόφασή του φτάνουν. Η δικιά μου η γνώμη περισσεύει. Αλλά θα ενοχλούμουν και θα πληγωνόμουν.Αυτό δε σημαίνει ότι δεν θέλω την ευτυχία αυτού που αγαπάω. Αυτό σημαίνει ότι θέλω να είναι ευτυχισμένος ΜΑΖΙ μου, είτε σεξουαλικά είτε πνευματικά. Εσύ πώς θα αντιδρούσες?


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2011, 00:44:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σκαρταδος
η λογικη σου με τα πορνεια καπου χανει..

Αν μπορουσαμε να το κανουμε 50 φορες την ημερα ποιος σου λεει οτι δεν
ανοιγαμε πορνειο?

Και για τα callboys τι εχεις να πεις?

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.
Σουρης.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

skartados
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2006 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2011, 00:49:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους skartados  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Σκαρταδος
η λογικη σου με τα πορνεια καπου χανει..

Αν μπορουσαμε να το κανουμε 50 φορες την ημερα ποιος σου λεει οτι δεν
ανοιγαμε πορνειο?

Και για τα callboys τι εχεις να πεις?

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.
Σουρης.


Τι θα πει 50 φορες την ημερα;Θα υπηρχε πορνειο με 100 αντρες μεσα.Δεν ειναι αυτο το προβλημα.Απο 2-3 φορες ο καθενας,να η εξυπηρετηση σε 300 γυναικες.

Τα κολ μποις που λες τα ζητουν οι γριες.Καμμια νεα κοπελα δεν παει με αυτους.Αντιθετα στα μπουρδελα πανε απο 15 χρονων ως 70.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Narkissa555
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2038 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2011, 00:50:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

σκαρταδος , σκεφτεσαι σαν αντρας , ρωτα και μια γυναικα ... τι θα πει ειναι ευκολο ? τι τις περασες ? ρομποτακια με κουμπια που πατας και ανοιγουν τα ποδια ? καλα θα ηταν ΑΛΛΑ ΔΕΝ ... τιποτα δεν ειναι ευκολο φιλε μου (εκ πειρας μιλωντας) ειδικα στο θεμα που αναφερεσαι

για να μιλησουμε για κατι τετοιο πρεπει πρωτα να κατανοησουμε τον μηχανισμο που μας οδηγει να κανουμε σεξ απο ευχαριστηση ... και αυτο θελει πολυ δουλεια ακομη ...

[ΠΕΡΙ ΠΙΣΤΗΣ - Όποιος πραγματικά έχει γνώση για κάποιο θέμα λέει «κατάλαβα». Όποιος δεν έχει γνώση λέει «πιστεύω».]



Οι άντρες θα δεχτούν να κάνουν σεξ εύκολα, οι γυναίκες όχι απαραίτητα. Αν εμένα μου τη βαρέσει τώρα και πάω και την πέσω σε 10 άντρες, γιατί να μου πουν όχι?(εκτός αν υπάρχουν συγκεκριμένοι λόγοι).

Αν ένας άντρας πάει και την πέσει σε 10 γυναίκες, οι περισσότερες κατά πάσα πιθανότητα θα του πουν όχι.(εκτός αν είναι ο Κιανου Ριβς:Ρ:Ρ).

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2011, 00:52:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ειδατε η Ναρκισσα?
Κανει και εξαιρεσεις!!!!!!!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.
Σουρης.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Narkissa555
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2038 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2011, 00:54:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Ειδατε η Ναρκισσα?
Κανει και εξαιρεσεις!!!!!!!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.
Σουρης.



Ε ναι. Μπορεί να είναι παντρεμένοι και να φοβούνται ή να έχουν σεξουαλικά προβλήματα. Τι άλλο?:Ρ:Ρ:Ρ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stiv
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2964 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2011, 00:55:29  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος stiv  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
χαιρετώ την παρέα Σταύρος.σωστή η λογική της Narkissa555καπου συμφωνώ μαζί της

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

skartados
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2006 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2011, 00:55:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους skartados  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:

σκαρταδος , σκεφτεσαι σαν αντρας , ρωτα και μια γυναικα ... τι θα πει ειναι ευκολο ? τι τις περασες ? ρομποτακια με κουμπια που πατας και ανοιγουν τα ποδια ? καλα θα ηταν ΑΛΛΑ ΔΕΝ ... τιποτα δεν ειναι ευκολο φιλε μου (εκ πειρας μιλωντας) ειδικα στο θεμα που αναφερεσαι

για να μιλησουμε για κατι τετοιο πρεπει πρωτα να κατανοησουμε τον μηχανισμο που μας οδηγει να κανουμε σεξ απο ευχαριστηση ... και αυτο θελει πολυ δουλεια ακομη ...

[ΠΕΡΙ ΠΙΣΤΗΣ - Όποιος πραγματικά έχει γνώση για κάποιο θέμα λέει «κατάλαβα». Όποιος δεν έχει γνώση λέει «πιστεύω».]



Οι άντρες θα δεχτούν να κάνουν σεξ εύκολα, οι γυναίκες όχι απαραίτητα. Αν εμένα μου τη βαρέσει τώρα και πάω και την πέσω σε 10 άντρες, γιατί να μου πουν όχι?(εκτός αν υπάρχουν συγκεκριμένοι λόγοι).

Αν ένας άντρας πάει και την πέσει σε 10 γυναίκες, οι περισσότερες κατά πάσα πιθανότητα θα του πουν όχι.(εκτός αν είναι ο Κιανου Ριβς:Ρ:Ρ).



Αυτη ειναι η μια-μοναδικη αληθεια.Ολα τα αλλα ειναι ναχαμε να λεγαμε....Εκτος του οτι και ο κιανου ρηβς να ηταν,αν ηταν ασημος παλι οχι θα του ελεγαν.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Narkissa555
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2038 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2011, 00:57:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

χαιρετώ την παρέα Σταύρος.σωστή η λογική της Narkissa555καπου συμφωνώ μαζί της



΄
Σε λένε Σταύρο και έχεις νικ Στιβ...???

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2011, 00:59:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλο Σκαρταδος χαχα

Να ανοιξουμε μπουρδελο 100 ανδρες να εξυπηρετησουμε 300 γυναικες?
Τοσα το ενοικιο,τοσα ο τσατσος μας,τοσα η εφορια και για μας τα α...
μας.

Και για τα callboys εισαι πολυ πισω.Σε εχει ξεπερασει η εποχη.Τρεχα να την φθασεις,φιλε.
Πολλες νεες γυναικες,κοριτσια ακομη προσφευγουν στις υπηρεσιες τους.
Παρτυ,στρπς,ευκολη και χωρις δεσμευσεις,σεξουαλικη πραξη.
Στα ξενυχταδικα ξερεις τι λενε οι γυναικες σημερα?
Δεν βρισκουμε ανδρες.Ολοι γκει ειναι.Και τσουπ τηλεφωνο και νατος
ο εραστης.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.
Σουρης.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Narkissa555
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2038 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2011, 01:00:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:

quote:

σκαρταδος , σκεφτεσαι σαν αντρας , ρωτα και μια γυναικα ... τι θα πει ειναι ευκολο ? τι τις περασες ? ρομποτακια με κουμπια που πατας και ανοιγουν τα ποδια ? καλα θα ηταν ΑΛΛΑ ΔΕΝ ... τιποτα δεν ειναι ευκολο φιλε μου (εκ πειρας μιλωντας) ειδικα στο θεμα που αναφερεσαι

για να μιλησουμε για κατι τετοιο πρεπει πρωτα να κατανοησουμε τον μηχανισμο που μας οδηγει να κανουμε σεξ απο ευχαριστηση ... και αυτο θελει πολυ δουλεια ακομη ...

[ΠΕΡΙ ΠΙΣΤΗΣ - Όποιος πραγματικά έχει γνώση για κάποιο θέμα λέει «κατάλαβα». Όποιος δεν έχει γνώση λέει «πιστεύω».]



Οι άντρες θα δεχτούν να κάνουν σεξ εύκολα, οι γυναίκες όχι απαραίτητα. Αν εμένα μου τη βαρέσει τώρα και πάω και την πέσω σε 10 άντρες, γιατί να μου πουν όχι?(εκτός αν υπάρχουν συγκεκριμένοι λόγοι).

Αν ένας άντρας πάει και την πέσει σε 10 γυναίκες, οι περισσότερες κατά πάσα πιθανότητα θα του πουν όχι.(εκτός αν είναι ο Κιανου Ριβς:Ρ:Ρ).



Αυτη ειναι η μια-μοναδικη αληθεια.Ολα τα αλλα ειναι ναχαμε να λεγαμε....Εκτος του οτι και ο κιανου ρηβς να ηταν,αν ηταν ασημος παλι οχι θα του ελεγαν.


Ας μην τα βάζουμε όλα στο ίδιο τσουβάλι όμως:Ρ:Ρ Για την πλειονότητα μιλάμε:Ρ:ΡΧαχα!

Τέλος πάντων. Οι περισσότερες έτσι λειτουργούν.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stiv
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2964 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2011, 01:00:35  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος stiv  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ναι γιατί....υπάρχει κάτι το μεπτο

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Narkissa555
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2038 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2011, 01:02:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ναι γιατί....υπάρχει κάτι το μεπτο




χα! όχι, απλώς παραξενεύτηκα...Διότι γνώριζα μέσω νετ ένα άλλο παιδί που είχε το ίδιο νικ με σένα και το έλεγαν και Σταύρο.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2011, 01:02:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ναρκισσα
μην τα μπαλωνεις τωρα.
Κατι για Κυανου Ριβς πηρε το ματι μου.
Τι λες?για μια νυχτα με την συμφωνη αδεια του αγαπημενου σου δεν θα πηγαινες?
Δινοντας σου αδεια σου αποδεικνυει ποσο σε αγαπαει.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.
Σουρης.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stiv
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2964 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2011, 01:04:48  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος stiv  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
χμμμμμμ σε ποιο αν επιτρεπεται ισως ειναι η πεμτουσια μου;;;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

skartados
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2006 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2011, 01:05:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους skartados  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Καλο Σκαρταδος χαχα

Να ανοιξουμε μπουρδελο 100 ανδρες να εξυπηρετησουμε 300 γυναικες?
Τοσα το ενοικιο,τοσα ο τσατσος μας,τοσα η εφορια και για μας τα α...
μας.

Και για τα callboys εισαι πολυ πισω.Σε εχει ξεπερασει η εποχη.Τρεχα να την φθασεις,φιλε.
Πολλες νεες γυναικες,κοριτσια ακομη προσφευγουν στις υπηρεσιες τους.
Παρτυ,στρπς,ευκολη και χωρις δεσμευσεις,σεξουαλικη πραξη.
Στα ξενυχταδικα ξερεις τι λενε οι γυναικες σημερα?
Δεν βρισκουμε ανδρες.Ολοι γκει ειναι.Και τσουπ τηλεφωνο και νατος
ο εραστης.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.
Σουρης.


50 ευρω μεροκαματο,50 ευρω το πηδημα.

5.000 τα μεροκαματα ,15.000 ο τζιρος.Βγαλε και τα λοιπα εξοδα ενα ταληρακι την ημερα το λιγοτερο.Ουτε ο λατσης δεν βγαζει τοσα.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stiv
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2964 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2011, 01:08:24  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος stiv  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
παιδια θα ανοιξουμε κανενα μαγαζακι εδω κοντα;;;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trelantonis
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
495 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2011, 01:09:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

νικομαχε, τι να πώ τώρα?
ποιο απο όλα?
αυτό με εμας τους 3 και την ναρκισα
το αλλο μετα με τους φανταστικ φορ
Ολα!
ζωγραφίζεις,man!!!

απολαμβανω την κουβεντα με την ψυχη μου
αχλαδοτυρια με τρελα και κορδελα!

θες να σου πω το μοντελο που σκεφτηκα
με τον ατομικο νου του ανδρα, το νου της γυναικας και τον συνθετο νου που δημιουργεί η σχέση????
φαντάζεσαι να πεσει ενα ψεμα αναμεσα σε όλους αυτούς τους νόες τι έχει να γίνει???
εχει να πεσει το γελιο της αρκουδας!!!
δε σου λέω τίποτα!!!


Η διαδρομή είναι που φέρνει την ευτυχία, όχι ο προορισμός.
Το καφέ της χαράς, της αγάπης, της ζωής!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 16 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1396484
Maintained by Digital Alchemy