ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 Γενέθλια!!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 6
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Darkangel_78
Πλήρες Μέλος

Egypt
1013 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2003, 01:46:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Darkangel_78  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Εμένα να με αφήσετε ήσυχο


Γιατί καλέ μου? Ο τελευταίος ananasss στη γη είσαι?
Χρόνια πολλά και πάλι σε όλους και όλες!

O Σκοτεινός Άγγελος!
"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
drumx13
Πλήρες Μέλος

Greece
1049 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2003, 09:35:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους drumx13  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Xρονια πολλα σε ολους που ειχαν γενεθλια πριν ανακλυψω το τοπικ και φωναξω.... ευρηκα ευρηκα τρεχοντας στους δρομους με τις σαπουναδες στους ωμους.
Χρονια πολλα avatar και δωριδα...

love for what is comming and forgivness for the past...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Kelsos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2081 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2003, 10:34:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kelsos  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Kelsos  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Kelsos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Την καλημέρα μου...

Αγαπητοί μου φίλοι (AvatraGr και Δωρίδα), μιάς και σας φλόμωσαν στα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ, είπα να αλλάξω λίγο την ευχή μου (γέρος άνθρωπος είμαι, ΠΙΑΝΕΙ λένε)...

Χρόνια ΚΑΛΑ...
Χρόνια ΓΟΝΙΜΑ,
για τους πνευματικούς καρπούς
(απαγορευμένους ΚΑΤΑ ΚΑΝΟΝΑ)
και ΓΡΗΓΟΡΑ η Πνευματική σας Ανάταση
να βοήθήσει
ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ...

Πάντα φίλος σας,

Κέλσος ο Φιλαλήθης

Υ.Γ Να με συμπαθάτε για την.... καθυστέριση!!!!
Ευτυχώς ΔΕΝ ΗΤΑΝ τίποτα....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

drumx13
Πλήρες Μέλος

Greece
1049 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/06/2003, 09:00:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους drumx13  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
σημερα γινομαι....31 ... κατα καποιους... 32

Γενηθεις:29 6 1972

και δεν θα δεχτω αχρηστα και ανουσια δωρα που θα τα φαει το παταρι ή θα τα παω σε καποια επομενα γενεθλια δωρο αλαζοντας την ευχετηρια καρτα

ουτε θα κανω παρτυ.... αληθεια τι εγινε με το παρτυ....???
θελω νεα...

....γιατι το μωρο κοιμαται νωρις

Αφηστε λοιπον οτι εχεται ευχαριστηση...


Αγαπη για οτι ερχεται και συγχωρεση για οτι εχει ηδη γινειΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κάθυ
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Australia
767 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/06/2003, 10:07:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κάθυ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Να τα υπερκατοστίσεις Drumx13, αλλά πάντα με εσωτερική γαλήνη και υγεία.

Και να το δώρο μου:
Αριθμολογικός χάρτης του μέλους Drumx13.

Μονοπάτι της ζωής, ο αριθμός 9.
Τα Θετικά σου:
Η «μοίρα» των «9» είναι πως πρέπει να αγκαλιάζουν το παν και να καταλαβαίνουν τους πάντες. Συνήθως είναι κοσμο-ταξιδευτές. Όσοι έχουν το «9» είναι άνθρωποι που καταλαβαίνουν, έχουν διαίσθηση, πολλή γνώση, πρόθυμοι να θυσιαστούν. Συνήθως γίνονται καλοί σύζυγοι, εραστές, ευγενείς και ενδιαφέρονται για τους άλλους.
Τα αρνητικά:
Πρέπει να ελέγχουν τα συναισθήματά τους και το «εγώ» τους,
αλλά και τον «ονειροπόλο» εαυτό τους.
Τι σημαίνει:
Το «9» είναι ένας αριθμός που είναι φορτισμένος συναισθηματικά κι αυτό θα μπορούσε να δημιουργήσει δυστυχία, απώλεια, και θυσίες. Συνήθως αυτοί που έχουν το «9» είναι πανέξυπνοι, το εξωτερικό τους παρουσιαστικό είναι αυτό των «κοσμοπολιτών». Τους αρέσει συχνά η μοναξιά, και θα πρέπει να βγαίνουν πιο συχνά από το καβούκι τους.

Εν τούτοις το «9» είναι άτομο που μπορεί να κατορθώνει μεγάλα πράγματα και να πετυχαίνει, αν και οι ίδιοι τους χλευάζουν και ειρωνεύονται την επιτυχία.
Η λέξη κλειδί για το «9» είναι: Να αγκαλιάζουν το παν.

Από 0 μέχρι 27 ετών, - αριθμός 6
Αποτραβηγμένος. Στην περίοδο των εφηβείας αποζητούσες τη γνώση, το σκοπό της ζωής, και την εσωτερική αναζήτηση. Οι γονείς πρέπει να προσέχουν ιδιαίτερα ένα παιδί με αριθμό 6 στον πρώτο κύκλο της ζωής τους και να μην το επιφορτίζουν με πολλές ευθύνες.

27 μέχρι 54 ετών,- αριθμός 29 = 11
Περίοδος έμπνευσης, αποκάλυψης, μια περίοδος μεγαλοσύνης και ιδανικών. Υπάρχει προειδοποίηση για μη εμπλοκή σε εμπορικές επιχειρήσεις και κερδοσκοπίες.

54 ετών και μετά..., αριθμός 1
Επειδή το «1» φέρει μέσα του ένα τρομερό ποσόν δραστηριότητας γι αυτό και δεν προβλέπεται μια ήσυχη συντάξιμη περίοδος αλλά μάλλον μια περίοδος διαρκών δραστηριοτήτων.
Αυτά....

Αυτή που σας μιλάει από το...μέλλον

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

drumx13
Πλήρες Μέλος

Greece
1049 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/06/2003, 10:23:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους drumx13  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ωωω!!!.... καθυ
Χιλια ευχαριστω
χμ ....φαινεται οτι ξερεις πολλα για μενα τελικα.... πουλακι μου

Αγαπη για οτι ερχεται και συγχωρεση για οτι εχει ηδη γινειΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/06/2003, 22:30:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Xρόνια σου πολλά καλέ μου... Εχασες που δεν ήρθες στο πάρτυ, πολύ κέφι για γνωριμίες, ξύδια, εσωτερικοπηγαδάκια, αλλά χορός γιοκ! (όχι τουλάχιστον για αυτό το πάρτυ αν και ο dj έκανε τα καλυτέρα του και η μουσική ήταν πολύ hot) Πολύ ξενέρωτοι βρε παιδί μου αυτοί οι εσωτερικάδες

Kαι επειδή τώρα τελευταία το ταμείον είναι μείον... πάρε μια ανθοδέσμη που τουλάχιστον θα σου φτιάξει το κέφι


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
reptilesalonica
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1849 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/06/2003, 01:25:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους reptilesalonica  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χρόνια καλά και ευτυχισμένα φίλε Δρ.Χ
Δε σου εύχομαι καλά μυαλά αλλά καλή καρδιά!
Πάρε και το δωράκι μου. Μια πίπα φτιαγμένη για καπνό drum

Είναι η πίπα της ειρήνης. Μου κόστισε μια περιουσία αλλά χαλάλι για το φίλο
Tip: να πατάς καλά τον καπνό σου στη πίπα για να στοχάζεσαι βαθύτερα.
Avallon, έλειπα εγώ απο το πάρτι καλή μου γι' αυτό δεν υπήρξε το αναμενόμενο αίσθημα στην ατμόσφαιρα...
(τι λέει! ας τον συμμαζέψει κάποιος)

~Γρηγόρης~

Once you were wild, don't let them tame you

Edited by - reptilesalonica on 30/06/2003 01:26:21

Edited by - reptilesalonica on 30/06/2003 01:30:02Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΔΩΡΙΔΑ
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Australia
174 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/06/2003, 02:29:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΔΩΡΙΔΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Χαρούμενα Γενέθλια κι από μένα DRUMX13!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/06/2003, 04:17:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε Drumx χρόνια καλά γεμάτα υγεία αγάπη και ευτυχία .

Παρεμπίπτοντος μιας και τώρα ανακάλυψα το τόπικ εγώ έχω γενέθλια στις 11 Ιουλίου .


Ο κακός λύκοςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/06/2003, 05:50:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
drumx13...a DEVA..4u

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

drumx13
Πλήρες Μέλος

Greece
1049 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/06/2003, 09:50:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους drumx13  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλημερα και ευχαριστω

Avallon για τα λουλουδια σου
και κοιτα να δεις.....
οι εωτερικακιδες ειναι αυτοι που στο σχολειο τους αποκαλουν φυτουλες και σπασικλες.

Εχουν συνηθως γυαλια ,μαυρα ρουχα και ειναι αντικοινωνικοι καθως διαβαζουν φιλοσοφια την ωρα που αλλοι βλεπουν big brother...

Αναζητουν το κινητρο που ο Λασκος της φαρμας βρισκεται ακομα στον πλανητη και το αιωνιο ερωτημα ειναι ποσο κατω απο το μηδεν ειναι το IQ της μενεγακη

Για αυτο δεν τους κανουν οι "αλλοι" παρεα.... ετσι τους χρειαζεται χρονος να συνηδοποιησουν οτι ειναι σε παρτυ ....

Ασε που αμα ποιασεις κουβεντα για το παρτυ θα αρχισουν να σου εξηγουν την ριζα και την προελευση της λεξης.


γρηγορη φιλε μου

ευχαριστω για την πιπα της ειρηνης
εχω παρατησει το drum τωρα τελευταια και το εχω ριξε στην ανατολικη φιλοσοφια
οπως καταλαβαινεις... προμηθευτικα καφτανι απο ινδια και ναργιλε απο brother που πουλαει και cd ...και...

προσπαθω να ψησω την γυναικα μου να φορεσει μπουργκα..... και της εξηγω οτι θα γλιτωσουμε τα εξοδα για το κoμωτηριο, το bodyline,τα κραγιον, τις μασκαρες, τα αντιλιακα ,της ενυδατικες , τις κρεμες συσφυξης και το αιωνιο ερωτημα... μπικινι ή τοπλες

Αλλα δεν ακουει
παντως ευχαριστω και παλι για την πιπα θα την χρησημοποιησω αν "κατσει" να καπνισω τιποτα "αγρια βοτανα"


Δωριδα σε ευχαριστω.... εχεις ωραιο nickname το ξερεις???


Ημουν σιγουρος Αποστολη οτι το μυνημα σου θα εχει σαφεις ολυμπιακους προσανατολισμους
ξερεις.... υπαρχουν και αλλα χρωματα οταν θελεις να κανεις δωρα....
θαλασι και πρασινο για τα αγορακια κοκκινο ή ροζ για κοριτσιακια

παντως σε ευχαριστω για τις ευχες σου...


Ατμα... κοριστι μου εισαι ολα τα λεφτα στο εσωτερικα...
Φιλακια


Αγαπη για οτι ερχεται και συγχωρεση για οτι εχει ηδη γινειΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

elpida
Μέλος 3ης Βαθμίδας


541 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/06/2003, 10:27:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elpida  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε Drumx13

και εγώ σου εύχομαι Χρόνια Πολλά και ευτυχισμένα.

Το χρωματάκι έτσι, γιατί τους εορταζόμενους δεν πρέπει να τους πικραίνουμε

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/06/2003, 11:16:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλέ μου φίλε Drumx αν το πόστ μου είχε σαφής Ολυμπιακούς προσανατολισμούς θα έκανα αναφορά στο δώρο του reptilesalonica !

( Ε δε φταίω με προκαλείς !!!!! )

Ο κακός λύκοςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/06/2003, 11:30:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

οι εωτερικακιδες ειναι αυτοι που στο σχολειο τους αποκαλουν φυτουλες και σπασικλες.

Εχουν συνηθως γυαλια ,μαυρα ρουχα και ειναι αντικοινωνικοι καθως διαβαζουν φιλοσοφια την ωρα που αλλοι βλεπουν big brother...


θα μου επιτρέψεις αλλά εγώ άλλα είδα στο πάρτυ...
Οι εσωτερικάδες μπορεί να είναι ξενέρωτοι για χορό αλλά είναι πολύ κοινωνικοί, ενθουσιώδεις, ευχάριστοι και πίστεψέ με...
οι συζητήσεις κυμάνθηκαν από το ...σε πόσα δευτερόλεπτα πιάνει το 206 τα 206... μέχρι Τεκτονισμού συνέχεια και ...επιμύθιο σπηλιάς Νταβέλη για να μην πω για τις συζητήσεις των χαζομαμάδων ...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/07/2003, 12:19:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!!


ΣΤΙΣ 26-8


Πέθανε μια άλλη μέραΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Sweden
2198 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/07/2003, 12:44:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κι’εγώ έχω γενέθλια! Χρόνια μου πολλά!
Να με χαίρετε όλη η οικουμένη και ο ντουνιάς!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Darkangel_78
Πλήρες Μέλος

Egypt
1013 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/07/2003, 14:08:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Darkangel_78  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Κι’εγώ έχω γενέθλια! Χρόνια μου πολλά!
Να με χαίρετε όλη η οικουμένη και ο ντουνιάς!!!

Να σε χαίρονται όσοι σ'αγαπάνε και να χαίρεσαι όσους αγαπάς! (Και το αντίθετο!)

O Σκοτεινός Άγγελος!
"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/07/2003, 14:15:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΧΕΜΒΡΟΤΕ (ΒΡΟΥΤΕ) ΤΙ ΔΩΡΟ ΘΕΛΕΙΣ???


Πέθανε μια άλλη μέραΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/07/2003, 14:17:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΘΕΛΕΙΣ ΕΝΑ ΞΟΡΚΙ????????????

IT'S MAGIC


Πέθανε μια άλλη μέραΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
reptilesalonica
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1849 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/07/2003, 16:45:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους reptilesalonica  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χαρούμενα γενέθλια φίλε Εχέμβροτε, εκτός απο τα κλασσικά, τούρτες κ.λ.π, κάθησε και αναλογίσου τι έχεις κάνει μέχρι τώρα και τι θα ήθελες να κάνεις απο αύριο. Αν θέλεις, το μοιράζεσαι μαζί μας.
'
'
Wicca child!, χρόνια πολλά και χαρούμενα, μαγισομυαλωμένα μα σοφότερα.
Kαι μια ευχή. Έχεις 2 αυτιά, 2 μάτια και ενα στόμα.
Ακούγοντας και βλέποντας 2 φορές και μιλώντας μία, καταλαβαίνεις πολύ περισσότερα...ΑΚΟΜΑ και για μάγια

~Γρηγόρης~

Once you were wild, don't let them tame you
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/07/2003, 16:46:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!!

ΣΤΙΣ 26-8


ΜΩΡΕ ΚΑΛΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΑΡΘΕΝΟΣ !!!!!!!!!!

Ο κακός λύκοςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mara
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
735 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/07/2003, 16:49:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mara  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Mara  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Κι’εγώ έχω γενέθλια! Χρόνια μου πολλά!
Να με χαίρετε όλη η οικουμένη και ο ντουνιάς!!!

Αυτο σημαινει οτι πλησιαζουν και τα δικα μου??
Απο κριση ταυτοτητας θα παθω και κριση χρονοτοπου στο τελος !!!

wicca μαυρη λιστα και μην ρωτησεις το γιατι - το ζωδιο σου τα λεει ολα!!!!!

Τα πουλια δεν μπορουν να τραγουδησουν στις σπηλιεςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/07/2003, 18:25:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Wicca child!, χρόνια πολλά και χαρούμενα, μαγισομυαλωμένα μα σοφότερα.
Kαι μια ευχή. Έχεις 2 αυτιά, 2 μάτια και ενα στόμα.
Ακούγοντας και βλέποντας 2 φορές και μιλώντας μία, καταλαβαίνεις πολύ περισσότερα...ΑΚΟΜΑ και για μάγια

ΤΗΑΝΚS

quote:
ΜΩΡΕ ΚΑΛΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΑΡΘΕΝΟΣ !!!!!!!!!!


ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ!!!! ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ! ΘΑ ΑΛΛΑΞΩ ΖΩΟΔΙΟ!


quote:
wicca μαυρη λιστα και μην ρωτησεις το γιατι - το ζωδιο σου τα λεει ολα!!!!!



ΕΣΥ ΤΙ ΖΩΟΔΙΟ?


Πέθανε μια άλλη μέραΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/07/2003, 02:09:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ!!!! ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ! ΘΑ ΑΛΛΑΞΩ ΖΩΟΔΙΟ!

Και χώρα και PC και site και ότι θες άλλαξε , αλλά ότι και να αλλάξεις ΠΑΡΘΕΝΟΣ θα μείνεις !

Κρίμα

Ο κακός λύκοςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/07/2003, 11:08:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΣΥ ΤΙ ΖΩΟΔΙΟ ΕΙΣΑΙ?

"ΠΡΘΕΝΟΣ" ΔΕΝ ΘΑ ΜΕΙΝΩ"

ΠΑΩ ΤΩΡΑ ΣΤΟΝ Ο.Α.!!!!!!!!!!!!1


Πέθανε μια άλλη μέραΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/07/2003, 14:50:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
"ΠΡΘΕΝΟΣ" ΔΕΝ ΘΑ ΜΕΙΝΩ"

ΠΑΩ ΤΩΡΑ ΣΤΟΝ Ο.Α.!!!!!!!!!!!!


Οργανισμός Αγ***των ??????????????????????

Ο κακός λύκοςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mara
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
735 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/07/2003, 15:09:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mara  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Mara  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ramoglou μην γινεσαι κακος!!!
Στην Ομαδα Απροσαρμοστων εννοει το παιδι....αμεσως να το παρεξηγησεις!!!!

Τα πουλια δεν μπορουν να τραγουδησουν στις σπηλιεςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/07/2003, 16:21:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΟΧΙ ΕΝΟΩ...Ο.Α.

ΠΡΟΣ ΜΑΡΑ: ΕΣΥ ΤΙ ΖΩΟΔΙΟ ΕΙΣΑΙ?


Πέθανε μια άλλη μέραΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mara
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
735 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/07/2003, 17:12:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mara  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Mara  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Oφιουχος

Υπαρχει αναλογο τοπικ wicca ας μην το συνεχιζουμε εδω

Τα πουλια δεν μπορουν να τραγουδησουν στις σπηλιεςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 6 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy