ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 - Κινηματογράφος -
 ΕΞΟΡΚΙΣΤΗΣ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 3
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
omega
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
167 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2004, 15:06:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους omega  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το εξώφυλλο του Εξορκιστή ΙΙ Ο Αιρετικός όπως απεικονίζεται στο DVD που κυκλοφόρησε πρόσφατα.

Παρμένο απο το in.gr http://www.in.gr/homecinema/mdvddsk.asp?mcdi=0008983 όπου θα βρείτε και άλλα ενδιαφέροντα.
Τώρα για Νο3 που λέει ο φίλος alexeyev1970 προσωπικά πρώτη φορά το ακούω και δεν νομίζω να ευσταθεί.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alexeyev1970
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
215 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2004, 23:33:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alexeyev1970  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πας να με βγάλεις τρελλό. Ή ψεύτη.
Ψάξε λίγο καλύτερα και ίσως το πετύχεις κάπου.Μπορεί να υπάρχει μόνο σε βιντεοκασέτα γιατί εγώ το είδα όταν πήγαινα ακόμη στο γυμνάσιο. Στα αρχαία χρόνια δηλαδή.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2004, 13:19:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
H Linda Blair ειναι αυτη στο εξωφυλλο..........?!

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2004, 17:39:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
... ακόμα και μέσω της ιστοσελίδας του... έκανε το αίμα μου να παγώσει!

http://theexorcist.warnerbros.com/cmp/splash.html

* Ειρήνη *
~ Love is the only truth ~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2004, 10:59:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Απο το linκ ης oniric, εδω μας λεει για την αληθινη ιστορια, στην οποια βασιστηκε ο εξορκιστης...!

POLTERGEIST BEGINNINGS

The Exorcist was loosely based on true events that were reported in Washington, DC newspapers in 1949.

The story began in Maryland on the evening of January 15, 1949, when 14-year-old "John Hoffman" and his grandmother heard strange scratching and dripping noises in their house. No explanation could be found for the noises, which stopped after ten days, only to be replaced by mysterious footsteps and drumbeats.

After John's Aunt Dorothy suddenly died, the poltergeist-like phenomena increased - with John's mattress shaking violently, food flying through the air and furniture falling over. John and his parents tried to communicate with the poltergeist, which at the time claimed to be the spirit of Aunt Dorothy.

TALKING SKIN

Then, in late February, livid red marks emerged on John's skin, taking the shape of actual words. After neither physicians nor psychiatrists could find anything wrong with John, his parents, although Lutheran, consulted a Roman Catholic priest. His recommendations of prayers and holy water only seemed to aggravate John's condition.

John's mother took him to St. Louis, hoping things would calm down. But the manifestations intensified. "Father Lawrence," a Jesuit priest, came to visit John in St. Louis, saying prayers over him and pinning two crucifixes under his pillow.

After he left, one crucifix propelled itself across the room and the other moved to the foot of the bed as the bed shook violently.

BEGIN THE EXORCISM

On March 16, the Archbishop of St. Louis gave Father Lawrence permission to begin the formal rite of exorcism.

During the first night of the ritual, marks appeared on John's skin 30 times -- including the word "Hell" and a portrait of a Satanic visage. The 45-minute ritual was performed several times a night over the next week. John's responses became increasingly rabid, including screaming torrents of profanity and foreign words, violent seizures and uncontrolled urinating. With the parents' permission, John was converted to Catholicism. But his responses to the rituals only became worse. The disturbances suddenly stopped on March 26. Father Lawrence believed John's possession was over.

"I AM ALWAYS IN HIM"

However, they began again on March 31, with John's behavior during the rituals getting even more violent. "I am always in him," the demon said through John's lips.

After more days of no progress, Father Lawrence read about an 1870 case of possession that provided a key to exorcising the demon.

On the night of April 18, he forced John to wear a chain of religious medals and hold a crucifix in his hand during the exorcism ritual. When Father Lawrence commanded the demon to declare itself, John exploded in a violent spasm of amazing strength, needing five men to hold him down.

At 11 p.m., John suddenly interrupted the ritual by shouting, "Satan! I am St. Michael. I command you, Satan, to leave his body now!" After then enduring the most violent spasms yet, John uttered, "He is gone" and suddenly returned to normal, breaking into a smile.

AFTERMATH

John grew up to live a normal, happy life, with no recollection of his "possession."

William Peter Blatty, then a student at Georgetown University, read about John's story in the newspapers. The story stuck with him and 20 years later he fictionalized it to create "The Exorcist."

Edited by - scully on 28/01/2004 11:08:17Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

omega
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
167 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/01/2004, 11:08:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους omega  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
alexeyev1970:
quote:
Πας να με βγάλεις τρελλό. Ή ψεύτη.

Καλέ μου φίλε ελπίζω να αστειεύεσαι γιατί η πρόθεση μου δεν ήταν τέτοια.
Όσο για το αν το έχω ψάξει ένα γρήγορο διάβασμα των προηγουμένων σελίδων θα σου αποδείξει το ακριβώς αντίθετο.
Εν' πάσει περιπτώσει εγώ δεν μπόρεσα να βρώ κάτι για Εξορκιστή 3 ή κάτι παρόμοιο, τώρα αν εσύ ή κάποιος άλλος εδώ μέσα μπορεί να βρεί κάτι συγκεκριμένο καλό είναι να το παραθέσει εδώ για να μάθουμε και οι άλλοι.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/01/2004, 13:13:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κι εγω που έψαξα...Εξορκιτη 2 βρήκα, 3 δεν βρήκα...!!!
Μην παρεξηγείς βρε...μπορεί απλα να μην θυμόσουν καλα...
Δεν σε είπε κανείς ψεύτη...!

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alexeyev1970
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
215 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/01/2004, 13:16:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alexeyev1970  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Βάζω στοίχημα ότι αν ψάξετε επισταμένως κάπου θα το πετύχετε. Μη με κατγορήσετε όμως για άσκοπη σπατάλη χρημάτων γιατί σας το ξαναλέω η ταινία είναι χειρότερη κι από Δαλιανίδη της δεκαετίας '80(Τα Τσακάλια).
scully αν κάτι έχει μείνει ζωντανό στο μυαλό μου , αυτό είναι η μνήμη μου.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wodan
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
56 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/01/2004, 14:24:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wodan  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητή μου scully

quote:
Κι εγω που έψαξα...Εξορκιτη 2 βρήκα, 3 δεν βρήκα...!!!

το λογαριασμο του e-mail που εχεις δωσει στο προφιλ σου , το ανοιγεις καθολου ή δεν ισχύει?
Σου έχω στειλει πληροφορίες για τον Εξορκιστη-3.

φιλικα wodan

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

iasonas
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
231 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/01/2004, 18:24:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους iasonas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε wodan καλώς όρισες στην παρέα του esoterica, θα ήταν καλύτερο για όλους μας, να παραθέσεις τα στοιχεία που έχεις για τον Εξορκιστή 3 σε αυτό το topic, για τον λόγο αυτόν δημιουργήθηκε και το topic αυτό.
Τώρα όσο αφορά τα όσα λέγονται για την συνέχεια την ταινίας, όπως είπα και σε προηγούμενο μήνυμα μου δεν το γνώριζα, θα ψάξω όμως και ελπίζω να βρω πληροφορίες για το 2 και το 3.

"Εν οίδα ότι ουδέν οίδα"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wodan
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
56 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/01/2004, 09:18:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wodan  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΓΑΠΗΤΕ ΜΟΥ ΙΑΣΟΝΑ ΓΕΙΑ ΚΑΙ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ.
quote:

Φίλε wodan καλώς όρισες στην παρέα του esoterica, θα ήταν καλύτερο για όλους μας, να παραθέσεις τα στοιχεία που έχεις για τον Εξορκιστή 3 σε αυτό το topic, για τον λόγο αυτόν δημιουργήθηκε και το topic αυτό.

ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.
ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΞΟΡΚΙΣΜΟ ΤΙΣ ΕΧΩ ΚΑΤΕΘΕΣΕΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΟΥ ΠΑΡΑΞΕΝΟΥ ΣΤΟ ΣΧΕΤΙΚΟ ΤΟΠΙΚ.
ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΣΤΗΝ SCULLY , ΤΙΣ ΕΣΤΕΙΛA ΜΕ E-MAIL ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΦΟΡΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ (TΗΣ ΕΙΠΑ ΣΕ ΠΟΙΟ VIDEO CLUB ΘΑ ΒΡΕΙ ΤΟΝ ΕΞΟΡΚΙΣΤΗ 3 , ΓΙΑΤΙ ΜΕΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΟΛΗ)

ΤΕΛΟΣ ΣΑΦΩΣ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡΜΑΧΟΣ ΤΟΥ ΑΓAΘΟΥ ΤΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΗΣ ΚΑΙ ΟΣΟΝ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΕΥΡΥΤΕΡΗΣ ΔΙΑΧΥΣΗΣ ΤΗΣ.

ΦΙΛΙΚΑ WODAN

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/01/2004, 09:43:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Edited by - scully on 30/01/2004 12:11:03Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2004, 12:13:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Eμμμ...λάθος...!
Ήθελα να πω...

ΕΙΧΕΣ ΔΙΚΙΟ!!!!!

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpg

Edited by - scully on 31/01/2004 12:15:30Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2004, 12:20:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εδω λίγα λόγια για την ταινία...Δεν μπόρεσα να βρω περισσότερα...!
http://www.movietome.com/movietome/servlet/MovieMain/movieid-10828/The_Exorcist_III/

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alexeyev1970
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
215 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/02/2004, 01:53:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alexeyev1970  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η αλήθεια αποκαταστάθηκε και αυτό δεν μπορεί παρά να μου προκαλεί μια σχετική ικανοποίηση(σαν άνθρωπος κι εγώ...).Αλλά scully σε προειδοποιώ για τελευταία φορά.ΜΗΝ κάνεις το λάθος και παρασυρθείς από το εντυπωσιακό ...τέλος πάντων εξώφυλλο,διότι η ταινία είναι ΠΟΛΥ πατάτα.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/02/2004, 13:00:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ευχαριστώ φίλε μου...!
θα το δω απλά για να πω πως το είδα...!
Α! Και για να μην πω πως δεν το είδα...!
Δεν παίζει η Linda Blair ε...?!

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

omega
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
167 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2004, 22:57:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους omega  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πραγματικά απίστευτο φίλε alexeyev1970 και νομίζω ότι σου οφείλω μια συγνώμη τουλάχιστον.
Να είναι καλά και ο φίλος wodan που χωρίς αυτόν θα είαμσταν ακομα στο σκοτάδι.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tasos78
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/03/2004, 15:11:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tasos78  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΙΔΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΥΧΑΙΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ.ΕΙΔΑ ΤΟΝ ΕΞΟΡΚΙΣΤΗ-1 ΠΡΙΝ ΠΕΡΙΠΟΥ 3 ΜΗΝΕΣ.ΜΑΡΕΣΕ ΟΛΗ ΑΥΤΗ Η ΠΑΡΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΡΓΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΑΡΕΣΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΑΛΙΑ.ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΒΑΖΑΝ ΤΟΝ ΕΞΟΡΚΙΣΤΗ ΣΕ ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΗΘΗΣΟΥΝ ΟΙ ΦΑΝΤΑΡΟΙ ΤΟΝ ΤΡΟΜΟ!ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΕΡΓΟ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΚΩΜΩΔΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ!!!ΚΑΙ ΜΙΛΑΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ.ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΦΟΒΑΜΑΙ Η ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.ΙΣΩΣ Ο ΚΑΘΕ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΝΑ ΦΟΒΑΤΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΠΑΝΤΩ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΑΣΤΕΙΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΑΙΜΟΝΙΣΜΕΝΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΜΕΤΟ!Η Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΣΕ ΜΙΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΠΟΥ ΔΕΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΠΑ ΝΑ ΛΕΕΙ,Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΤΗΝ ΒΑΛΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ,ΚΑΙ ΠΑΝΩ Η ΑΛΛΗ ΝΑ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ΕΝΑ ΜΕΤΡΟ ΠΑΝΩ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΥΡΝΑΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ!ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ.ΑΠΤΗΝ ΑΛΛΗ ΣΙΝΕΜΑ ΕΙΝΑΙ,ΠΟΥ ΞΕΡΩ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/03/2004, 15:36:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε Τάσο, κατ'αρχήν καλώς ήρθες...!
Πολλοί μοαυ έχουν πει ότι γέλασαν με τον εξορκιστη...εγώ ΟΧΙ...!
Αυτο που ξέρω και νομίζω πως το έχω ξαναπεί είναι πως παιζει μεγάλο ρόλο το όλο σκηνικό, όσο αφορά τα συναισθήματα που θα σου βγάλει μία ταινια...!
Το έχω προσέξει με τον εαυτό μου και το έχω διασταυρώσει με αρκετους...
Τι θέλω να σου πω...?!
Πότε είδες την ταινία, ήταν βράδυ, ήσουν μόνος σου, τί έκανες πριν, ησουν προδιαθετημένος για όσα θα δεις...........?!

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ασπρίγια
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Aruba
166 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/03/2004, 18:51:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ασπρίγια  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κορυφαία κωμωδία ο Εξορκιστής.
Το κορίτσι έδινε ρέστα.
Φαντάσου να την είχες αυτή γκόμενα τι κόλπα που θα έκανε...
(αρκεί να μην ξερνούσε με τέτοια συχνότητα).

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/03/2004, 12:04:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
(αρκεί να μην ξερνούσε με τέτοια συχνότητα).

Και να μην είχε και την ωραία αυτη "διχαλωτή" γλώσσα...!

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ασπρίγια
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Aruba
166 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/03/2004, 13:07:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ασπρίγια  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Παναγιά μου!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/03/2004, 13:54:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Και να μην είχε και την ωραία αυτη "διχαλωτή" γλώσσα...!

xaxaxa Σωστή πολύ σωστή η φίλη scully!!!

~ Ειρήνη ~
~ Love is the only truth ~
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/03/2004, 15:05:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Mπλιαχ.....!

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/06/2004, 16:57:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 3 Σελίδες:
  1  2  3
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy