ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 ΠΟΙΟ ΜΕΛΟΣ ΑΓΑΠΑΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ.................
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 8
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2005, 09:16:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αν η αλήθεια (η οποία είναι υποκειμενική) δεν συντάσσεται με τις απόψεις που δηλώνει μια αγέλη ανθρώπων, καλύτερο είναι να περνάς στο υπόγειο επίπεδο.

Αυτή είναι η ιδέα που ακολουθέί π.χ. η Αντίσταση.

Επειδή η απευθείας αντιπαράθεση με το κατεστημένο δεν είναι τεχνικά δυνατή, διασφαλίζεται και ΕΠΙΒΙΩΝΕΙ η αντίθετη άποψη, μέχρι να έρθουν οι καλύτερες μέρες.

Θές ταυτότητα ?
Μα ναι.
Είμαι ο Βρίλ. τι αλλο θες ?
ΑΦΜ και ΔΟΥ ???



* * * Άλλο τι είναι και άλλο τι φαίνεται * * *

http://clubs.pathfinder.gr/vril Η υπόγεια άποψη
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2005, 13:34:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Χμ...
Διάβασα πιό πάνω (ο) "κακός Βρίλ" και ποοολύ μου άρεσε...

Ευχαριστώ oneiric1.

Αλλά πρόσεχε τις ίντριγκες εδώ μέσα και λάβε τα μέτρα σου, μη βρεθείς

  • στο casting για το B-Movie "Την Κατάρα μου νάχεις ΙΙ" (ανιαρό το πρώτο μέρος, το sequel συνήθως είναι ακόμα πιο χάλια)
  • δηλητηριασμένη ή πισώπλατα μαχαιρωμένη, γιατί μετά το σάλο που δημιούργησε ο "Κωδικός Da Vinci" έγιναν πάλι της μόδας οι μεσαιωνικές αντιλήψεις και πρακτικές

Φιλικά,

ο κακός Βρίλ


Παρακαλώ κακό μου Vril! Άλλωστε δεν πρόκειται για μια απλή φιλοφρόνηση, το εννοώ.

Όσο για τις ίντριγκες... απέχω. Ναι, συμφωνώ απόλυτα με τις διαφωνίες (ακόμα και τις «κόντρες») του να υποστηρίξω την άποψή μου και να την υποστηρίξεις και ‘συ και να φτάσουμε να βρούμε άκρη ή να μπερδευτούμε ακόμα περισσότερο. Στις ίντριγκες όμως.... λέμε ΟΧΙ.... παμψηφεί!!!

Όσο για την ταινία που «παίζουν» κάποιοι, δε νομίζω να με καλούσαν ούτε καν στο casting, καθώς η ηθοποιία δεν είναι από τα δυνατά μου στοιχεία!

* Ειρήνη *
~ Love is the only truth ~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2005, 13:52:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Όσο για την ταινία που «παίζουν» κάποιοι, δε νομίζω να με καλούσαν ούτε καν στο casting, καθώς η ηθοποιία δεν είναι από τα δυνατά μου στοιχεία!

Τα B-Movie και τα Splatter δεν έχουν ανάγκη .... ηθοποιίας. Έτσι και αλλιώς δεν έχουν και πολύ ποιότητα γενικά. Οπότε, τι το συζητάμε ???

B-Movie, από το "Β Διαλογής"

Splatter, από τη λάσπη που εκτοξεύουν δεξιά και αριστερά.

Καλή η λάσπη βρέ παιδιά, λένε οτι κάνει και καλή επιδερμίδα, αλλά τέτοιο ασβέστωμα πια ... !


* * * Άλλο τι είναι και άλλο τι φαίνεται * * *

http://clubs.pathfinder.gr/vril Η υπόγεια άποψη
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2005, 14:10:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:
Τα B-Movie και τα Splatter δεν έχουν ανάγκη .... ηθοποιίας. Έτσι και αλλιώς δεν έχουν και πολύ ποιότητα γενικά. Οπότε, τι το συζητάμε ???

B-Movie, από το "Β Διαλογής"

Splatter, από τη λάσπη που εκτοξεύουν δεξιά και αριστερά.

Καλή η λάσπη βρέ παιδιά, λένε οτι κάνει και καλή επιδερμίδα, αλλά τέτοιο ασβέστωμα πια ... !


Για το Β' διαλογής, το κατάλαβα κακό μου, απλά δεν το σχολίασα καν γιατί στη ζωή μου προσπαθώ ν' απασχολούμαι με τα “πράγματα” Α' διαλογής....

Όσο για λάσπη... ουυυυυυ τόνους, δυστυχώς το βλέπω καθημερινά πλέον, αλλά και πάλι... τα λασπόλουτρα με αφήνουν παγερά αδιάφορη!

Άσε δε που δεν υπάρχει περίπτωση να με μαχαιρώ -δηλητηριάσουν γιατί έχω... φύλακες αγγέλους, οπότε... θα ζήσω και θα σας ζαλίζω με τα μηνύματά μου!!!!

Καλά να είμαστε!

* Ειρήνη *
~ Love is the only truth ~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2005, 14:11:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

έχω... φύλακες αγγέλους, οπότε... θα ζήσω

Εμ, γι αυτό στα λέμε ... !


* * * Άλλο τι είναι και άλλο τι φαίνεται * * *

http://clubs.pathfinder.gr/vril Η υπόγεια άποψη
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2005, 14:17:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ευχαριστώ!

* Ειρήνη *
~ Love is the only truth ~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2005, 15:37:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
αγαπητοι φιλοι θα ηθελα να δω και την επιγεια αποψη απο μερικουςμερικους η την αληθεια ποιοι ειναι πραγματικα ετσι και αλλιως
τι μυστικα να εχουμε αφου οσο περναει ο χρονος δεν ειναι καλυτερο
να λεμε την αληθεια =


δάκρυσα απο τα γέλια φίλε filosofos 1.

Eντάξει να θέλεις να δείς και την επίγεια άποψη αλλά να θέλεις και την αλήθεια?? και αφού δεν έχουμε μυστικά να λέμε την αλήθεια..

Καλέ μου φίλε.. η αλήθεια είναι απόκρυφο μυστήριο..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PHILOSOFOS-1
Πλήρες Μέλος

Bolivia
1201 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/01/2005, 00:02:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PHILOSOFOS-1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
δηλαδη πιανομαι κοροιδο που λεω την αληθεια αν ημουν καρπαθουλας
των δρακουλιων θα με πιστευες?εε.........

ghΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

1900
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Cuba
1904 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/01/2005, 00:12:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 1900  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
αν ημουν καρπαθουλας
των δρακουλιων θα με πιστευες?εε.........
Ίσως, αν είχες τα καρχαρόνια του σαγανία!...

Συγγνώμη δε μπορεσα ν' αντισταθώ



Tον ψίθυρο των άστρων
έπιασε η γκλάβα μου...
Αρμονία και χάος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PHILOSOFOS-1
Πλήρες Μέλος

Bolivia
1201 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/01/2005, 00:53:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PHILOSOFOS-1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
μιλαμε εχω κατι δοντια καρχαρια φοβερα δαγκωσα το φχαριστηθηκα!
πες οτι θες ειμαι τοσο ακακος που μπορει να σε σκοτωσω
το ξερεις οτι σε εκτιμω σε ολα τα επιπεδα!!

ghΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/01/2005, 17:09:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
αν ημουν καρπαθουλας
των δρακουλιων θα με πιστευες?εε.........
Ίσως, αν είχες τα καρχαρόνια του σαγανία!...

Συγγνώμη δε μπορεσα ν' αντισταθώ



Tον ψίθυρο των άστρων
έπιασε η γκλάβα μου...
Αρμονία και χάος




"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΕΝΑ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2005, 16:22:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ φίλοι μου πιστεύω οτι η φιλία και η αγάπη προς καποιον-α εχει να κάνει με την αποκόμιση συμφερόντων.
Είτε αυτά είναι σαρκική συναλλαγή , είτε οικονομική , είτε ψυχική.
Με λίγα λόγια δεν πρόκειται να αγαπήσουμε καποιον-α που δεν είναι όμορφη-ος , ματσωμένος-η , κοινωνική θέση ή με ψυχικές αρετές κλπ...
Και με περισσότερα λόγια τον αγαπάμε γιατί κάτι εχει κάτι το ιδιαίτερο που το έχουμε ανάγκη..

Οταν σταματήσει να μας το δίνει.. τότε η αγάπη γίνεται μίσος..
Το αυτό και για τη φιλία.. μία απο το ιδιο...

Η μόνη αγάπη που μπορεί να νοιώσει ο άνθρωπος είναι για το τομάρι του.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PHILOSOFOS-1
Πλήρες Μέλος

Bolivia
1201 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2005, 18:29:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PHILOSOFOS-1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Οταν σταματήσει να μας το δίνει.. τότε η αγάπη γίνεται μίσος..
Το αυτό και για τη φιλία.. μία απο το ιδιο...

Η μόνη αγάπη που μπορεί να νοιώσει ο άνθρωπος είναι για το τομάρι του.


ΜΜΜΜmmmmmmμμμμμμμμμμμ μαλιστα η αγαπη ειναι αγαπη γιατι πρεπει
να εχει το μισος αν τον αγαπας για τα λεφτα του αυτο δεν ειναι
αγαπη ουτε επειδη ειναι ομορφος η ομορφια βρισκεται μεσα σου!
δεν εχεις δει ζευγαρια που ειναι ανομοια ο ενας ειναι ασχημος
και αλλος ειναι ομορφος αυτο συμβαινει γιατι η γυναικα δεν την επηρρεαζει η ομορφια και εμπιστευεται το εσωτερικο του ανδρος!
φυσικα συμβαινει και το αντιθετο ανδρα προς γυναικα
εσυ θα μπορουσες να αγαπησεις μια ασχημη γυναικα allzarro


η αγαπη ειναι παντοτινη

ghΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2005, 19:11:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε filosofos 1..

quote:
δεν εχεις δει ζευγαρια που ειναι ανομοια ο ενας ειναι ασχημος και αλλος ειναι ομορφος

Σίγουρα.. ο άσχημος οπωσδήποτε αποκομίζει την ομορφιά.. και η όμορφη σίγουρα κάτι απο τον άσχημο.. είτε γιατί είναι πλούσιος, εχει διασυνδέσεις , είναι σημαντικό πρόσωπο, είναι μάγκας ή είναι κόπανος.
Όλες οι όμορφες θέλουν δίπλα τους εναν κόπανο..(ενα παιδί μάλαμα) δηλαδή που θα τους κάνει όοοολα τα κέφια.
Σε γενικές γραμμές ολοι αποκομίζουν κάτι με το πρόσχημα της αγάπης.

Edited by - allzzaro on 31/01/2005 19:29:52Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2005, 19:27:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
εσυ θα μπορουσες να αγαπησεις μια ασχημη γυναικα allzarro

Oταν υπάρχει κάποιος ιδιαίτερος λόγος σίγουρα κάποιος θα μπορέσει να πεί οτι αγαπά κάποια εστω και αν είναι άσχημη. Φτάνει να υπάρχει κάποιος λόγος, ανικανότητα , μοναξιά , ψυχολογία.. πάντως για κάποιο λόγο θα την ``αγαπά``.

Το να να ``αγαπά`` κάποιος, θα μπορέσει να το κάνει οχι κάπου ``μεμονωμένα``, ούτε σαρκικά οπου θα συντρέχει κάποιος λόγος αλλά να ``αγαπά`` συνειδητά επειδή το αισθάνεται τα ``πάντα ``χωρίς να συντρέχει κάποιος λόγος.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2005, 19:40:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Παρατηρείστε κάποιον οπου αγαπά κάποια ή κάποιο υλικό αγαθό (για κάποιο λόγο) και στην ανούσια αυτή προσπάθεια του ..ώστε να ικανοποιήσει τον εαυτό του ξεχνά οτι πρέπει να αγαπά οτιδήποτε εχει χρέος να αγαπά, πράγμα που αμελεί συνειδητά ή ασυνείδητα.

ΠΧ Κάποια εχει κάποιους φίλους οπου την στηρίζουν, της δείχνουν κάποια φιλία είναι οι άνθρωποι της και εννοείται οτι η αγάπη είναι αμοιβαία??. Οταν ο έρωτας χτυπήσει την πόρτα της τότε τους ``παίρνει ο διάολος`` και περνούν στο ``γόνατο`` και οι αγάπες και οι φιλίες.
Ετσι για παράδειγμα Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2005, 19:52:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
εσυ θα μπορουσες να αγαπησεις μια ασχημη γυναικα allzarro

Και να απαντήσω κυριολεκτικά στο ερώτημα σου καλέ μου filosofe1.
Σίγουρα θα εννοείς αν θα μπορούσα να ερωτευτώ μία άσχημη γυναίκα.

Γιατί αγαπώ ολους και ολες και τα πάντα, οτιδήποτε υπάρχει επάνω στον πλανήτη , ακόμα και μία άσχημη χελώνα.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PHILOSOFOS-1
Πλήρες Μέλος

Bolivia
1201 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/02/2005, 00:55:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PHILOSOFOS-1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΞΕΡΕΙΣ τι γινεται allzarro

μηπως ομως τις παραχαιδευουν οι γονεις νομιζουν οτι ειναι το κεντρο του κοσμου η τελικα δεν τις αγαπαμε αρκετα για να τις κρατησουμε
κοντα μας η να μας κρατησουν αυτες!
βλεπεις πολλους χωρισμους διαζυγια γιατι ; τι πταιει;
τι ειναι αυτο που θα ηθελαν να εχουν και δεν το εχουν ;
πταινε και οι δυο ;
ικανοποιηση ειναι να εχεις αυτο που θελεις αν δεν το εχεις
εχεις κατι ενδιαμεσο τοτε τι γινεται πως νιωθεις;

ghΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/02/2005, 15:12:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
μηπως ομως τις παραχαιδευουν οι γονεις νομιζουν οτι ειναι το κεντρο του κοσμου

Οχι ιδιαίτερα .. αυτή είναι η φύση τους..

quote:
η τελικα δεν τις αγαπαμε αρκετα για να τις κρατησουμε
κοντα μας η να μας κρατησουν αυτες!

Αλλού το πάς η αγάπη , η ανούσια αγάπη οπως προανέφερα ειναι το ορεκτικό. Οταν χορτάσει απο ``αγαπη`` ...
Και πάρε παράδειγμα ενα ζώο.. πχ μία γάτα.. για να την πλησιάσεις και να την κάνεις να σε ``αγαπήσει`` πρέπει να τις δώσεις χάδια και φαγητό.. Ολη την ημέρα την έκανες δικιά σου με χάδια και φαγητό.Οταν σταματήσεις .. απλά θα ψάξει αλλού..

quote:
τι ειναι αυτο που θα ηθελαν να εχουν και δεν το εχουν ;

Tώρα εδώ το πάμε αλλού.. το νόημα του τόπικ είναι ποιό μέλος του esoterica ``αγαπάμε`` στοχασμός λανθασμένος ποιό μέλος συμπαθούμε θα έπρεπε να λέει.. ας είναι ομως ``αγαπάμε`` το δέχομαι.. και ερωτώ ευλόγως.. για ποιό λόγο πρέπει να πουμε οτι αγαπάμε κάποιο μέλος..??
Και όταν λέμε αγαπάμε τι εννοούμε??

Να απαντήσω ομως στο ερώτημα σου τι είναι αυτό που θα ήθελαν να έχουν και δεν το έχουν..
Δεν εχουν δίπλα τους εναν ``άνθρωπο`` φίλε filosofos1.
Ο Διογένης εψαχνε με το φανάρι να βρεί εναν άνθρωπο..
Οι σχεσεις αγάπης σήμερα θα μπορούσα να πώ εχουν ζωώδη ενστικτα..

Edited by - allzzaro on 01/02/2005 16:03:34Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

beyond
Πλήρες Μέλος

Greece
1446 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/02/2005, 07:53:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους beyond  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος beyond  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΙΑ ΜΕΝΑ ,ΤΑ ΜΕΛΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΕΙΝΑΙ:

Schwabe kai Junk95

ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΗΟΤΗ,ΠΛΩΤΙΝΟΣ..

Ήρθα, είδα, νίκησα, είπε ο στρατηγός. Ανέβηκες, ξεκίνησες, έφτασες! ώρα να κατεβείς! λέει ο φιλόσοφοςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PHILOSOFOS-1
Πλήρες Μέλος

Bolivia
1201 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/02/2005, 16:36:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PHILOSOFOS-1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλέ μου φίλε allzarro

όταν λέω οτι αγαπάμε εννοώ οτι έχεις βγει με αυτό το μέλος
και οτι εχεις αναπτύξει κάποια σχέση με αύτο το μέλος!
ειτε γυναίκα ειναι ειτε άνδρας!!
συμφωνώ με αυτά που λές στην αγάπη ολα τα μέλη ειναι μεσα
αλλα και η συγκρουση τους αρεσει!!

η αγαπη ειναι παντοτινη


ghΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/02/2005, 16:47:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
όταν λέω οτι αγαπάμε εννοώ οτι έχεις βγει με αυτό το μέλος
και οτι εχεις αναπτύξει κάποια σχέση με αύτο το μέλος!

Τώρα σε αυτό που λές .. ναί υπάρχει μία συμπάθεια θα έλεγα.. μία αμοιβαία συμπάθεια που για πολλούς και διάφορους λόγους έλκονται μεταξύ τους αμφότεροι φυσικά.. Οι λόγοι που καθορίζουν αυτή την έλξη είναι πολλοί .. και αρκετά σύντομα αυτή η έλξη εξασθενεί ειδικά οταν παρουσιασθεί κάποια αλλη έλξη με μεγαλύτερη ενέργεια.

Δεν θα το έλεγα αγάπη αυτό φίλε μου... Μία αμοιβαία συμπάθεια .. θα το έλεγα...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΧΕΡΟΝΤΑΣ
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
536 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/02/2005, 17:16:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΧΕΡΟΝΤΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα συναναζητητές της γνώσης και της αλήθειας .
Είχα αρκετούς μήνες που ήμουν μακριά από το σάϊτ μας και μου ΄λειψε.
Στο πράγματι ενδιαφέρον θέμα που άνοιξε ο allzzaro, θα ήθελα να πω΄ς (χωρίς να μειώνω κάποιο από τα τόσο αξιόλογα μέλη που έδωσαν και δίνουν το παρόν), αγαπώ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ τον Σκοτεινό Άγγελο της παρέας μας. Ελπίζω να είναι σε κάποια έστω κι αθέατη γωνιά ενός απέραντου ουρανού καιμκαμιά φορά να κοιτά προς τα κάτω και να δηλώνει παρουσία......................


ΣΑΝ ΒΓΕΙΣ ΣΤΟΝ ΠΗΓΑΙΜΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΘΑΚΗ,
ΝΑ ΕΥΧΕΣΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΥΣ Ο ΔΡΟΜΟΣ........


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/02/2005, 17:48:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Στο πράγματι ενδιαφέρον θέμα που άνοιξε ο allzzaro, θα ήθελα να πω΄ς

Ούπς. hello Αχέροντα.. προς αποφυγήν παρεξήγησης το τόπικ δεν είναι δικό μου αλλά του φίλτατου filosofos1..

quote:
αγαπώ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ τον Σκοτεινό Άγγελο της παρέας μας. Ελπίζω να είναι σε κάποια έστω κι αθέατη γωνιά ενός απέραντου ουρανού καιμκαμιά φορά να κοιτά προς τα κάτω και να δηλώνει παρουσία

Φίλε Αχέροντα .. αν μπορείς να γίνεις λίγο πιο σαφής σε παρακαλώ για τον Σκοτεινό Αγγελο...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PHILOSOFOS-1
Πλήρες Μέλος

Bolivia
1201 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/02/2005, 00:21:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PHILOSOFOS-1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
hello allzarro

ξέρεις μερικές φορές η συμπάθεια γίνεται αγάπη η αγάπη μίσος

το μίσος πάλι αγάπη κοκ

ο κύριος αχέροντας ποιός ειναι δεν τον έχω ξαναδεί στην γειτονία

έχετε να φανείτε πολύ καιρο κύριε που είσασταν τόσο καιρό;

ghΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/02/2005, 16:09:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
αγαπώ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ τον Σκοτεινό Άγγελο της παρέας μας. Ελπίζω να είναι σε κάποια έστω κι αθέατη γωνιά ενός απέραντου ουρανού καιμκαμιά φορά να κοιτά προς τα κάτω και να δηλώνει παρουσία......................

Γεια σου ΑΧΕΡΟΝΤΑ και καλωσξαναήλθες...! Αλήθεια, πού είναι η DarkAngel???


ΚΑΝΕΝΑΣ δεν είναι ΑΝΩΤΕΡΟΣ από τον άλλο,
μπροστά στη ΖΩΗ και στο ΘΑΝΑΤΟ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/02/2005, 17:45:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Γεια σου ΑΧΕΡΟΝΤΑ και καλωσξαναήλθες...! Αλήθεια, πού είναι η DarkAngel???

Αυτό το έχω ρωτήσει και εγώ.. και οχι μόνο για την Darkangel αλλά και για αλλα μέλη .... δεν πήρα απάντηση απο κανέναν..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/02/2005, 17:47:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ο κύριος αχέροντας ποιός ειναι δεν τον έχω ξαναδεί στην γειτονία

Ολα θές να τα μάθεις..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/02/2005, 22:52:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αυτό το έχω ρωτήσει και εγώ.. και οχι μόνο για την Darkangel αλλά και για αλλα μέλη .... δεν πήρα απάντηση απο κανέναν..

Όλα θες να τα μάθεις..


ΚΑΝΕΝΑΣ δεν είναι ΑΝΩΤΕΡΟΣ από τον άλλο,
μπροστά στη ΖΩΗ και στο ΘΑΝΑΤΟ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PHILOSOFOS-1
Πλήρες Μέλος

Bolivia
1201 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/02/2005, 00:00:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PHILOSOFOS-1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Αυτό το έχω ρωτήσει και εγώ.. και οχι μόνο για την Darkangel αλλά και για αλλα μέλη .... δεν πήρα απάντηση απο κανέναν........

Όλα θες να τα μάθεις..

ghΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 8 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1523438
Maintained by Digital Alchemy