ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Ανεξήγητη εμπειρία... έζησε κάποιος από εσάς κάτι παρόμοιο?
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 3
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ellovos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2194 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/09/2006, 16:19:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ellovos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


quote:

ellovos:

quote:
ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΤΡΕΛΟ, ΣΧΙΖΟΦΡΕΝΗ, ΠΑΡΑΜΥΘΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ.

Δυστυχώς στην εποχή που ζούμε, αυτό είναι το μόνο εύκολο...
Σκέψου λίγο τα ΜΜΕ. Δεν μας παρουσιάζουν τα πράγματα όπως θέλουν;


ΕΦΟΣΟΝ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΤΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΥΝ ΟΠΩΣ ΘΕΛΟΥΝ, ΕΡΧΕΣΑΙ ΣΤΑ ΛΟΓΙΑ ΜΟΥ.

ΕΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΨΑΧΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΤΥΧΟΝΤΑ, Η ΤΟ ΚΑΘΕ ΚΑΝΑΛΙ ΤΗ ΛΕΕΙ.

ΟΠΟΤΕ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ (ΚΑΠΟΙΟΝ) ΤΡΕΛΟ, ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ (ΚΑΠΟΙΟ) ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ.

ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΔΕ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nosferatu4
Νέο Μέλος

Greece
9 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/09/2006, 03:53:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nosferatu4  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

φίλη escape μην αφήνεις τις αμφιβολίες των μελών να σε στενοχωρούν και να σε θυμώνουν. ίσως να έχουν γίνει δύσπιστοι από προηγούμενα post που να αποδείχτηκαν φούμαρα. και λογικό να κρατάς πολλές ΄φορές κάποιες επιφυλάξεις γιατί σε τέτοια forums πολλές φορές μπαίνουν άτομα μόνο και μόνο για να σπάσουν πλάκα.

εγώ προσωπικά τέτοια εμπειρία δεν είχα ποτέ και ούτε έχω ακούσει για κάτι παρόμοιο. όμως αφού όπως λες το ίδιο ένιωσαν και άτομα σε διαφορετική περιοχή από τη δική σου (και με το δεδομένο ότι δεν μένεις σε μια μεγαλούπολη με πολλά κέντρα υγείας και νοσοκομεία), ίσως μια επίσκεψή σου στο νοσοκομείο να σε διαφώτιζε αν και άλλα άτομα ένιωσαν έτσι εκείνο το διάστημα. σίγουρα αν ήταν κάτι μαζικό θα το έχουν συγκρατήσει τα άτομα του νοσηλευτικού προσωπικού γιατί θα τους έκανε εντύπωση.
θα σου πρότεινα να πας μια βόλτα από κει, καλήτερα παρέληψε τα περί φωτός κλπ για ευνόητους λόγους, και ψάρεψε να δεις μήπως μάθεις κάτι παραπάνω.
το πιο φυσιολογικό θα ήταν πως άν και άλλα άτομα ένιωθαν έτσι περίεργα και με το σκεπτικό πως λίγοι μπαίνουν σε φορουμ σαν αυτό, βοήθεια θα ζητούσαν από το γιατρό.
καλά αποτελέσματα λοιπόν.



ΔΕΝ ΦΤΑΕΙ Η ΦΙΛΗ Η ESCAPE,ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΓΝΩΜΕΣ ΦΤΑΙΝΕ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΗΝ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ... ΚΑΙ ΥΣΤΕΡΑ ΗΡΘΑΝ ΟΙ ΜΕΛΙΣΣΟΥΛΕΣ ΦΙΛΗ ΜΟΥΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

escape
Νέο Μέλος


6 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/10/2006, 11:37:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους escape  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τελος το θέμα αυτό...(δεν ξέρω αν γινεται να κλειδωθεί κιολλας)
Απλά δεν καταλάβατε πως δεν με ενδιαφερει να πείσω κανέναν αλλά να μιλήσω με άτομα που ισως γνωριζουν κάτι παρομοιο ή που που έχουν ζήσει κατι τέτοιο!

Πραγματικά ευχαριστώ για τα παιδιά που προσπάθησαν να με βοηθησουν με τον τρόπο τους.


Αν θέλει κάποιος να επικοινωνήσει μαζί μου,το e-mail μου :
escape_nay@hotmail.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 3 Σελίδες:
  1  2  3
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy