ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Τεχνικά θέματα των Forums, Προβλήματα-Λύσεις
 Test Area -- Δοκιμές για υπογραφές, εικόνες κ.λπ.
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 9
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Flawless
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
264 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/08/2003, 23:08:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Flawless
ΜΑΛΛΟΝ ΕΝΝΟΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ URL
ΣΕ ΜΙΑ ΛΕΞΗ!
ΜΑΛΛΟΝ……
ΦΙΛΙΚΑ ΓΙΑΝΝΗΣ (Ο ΚΡΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ [ΤΟΝ ΤΥΧΕΡΟ])


‘’Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΣΟΦΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΟΥ ΔΙΑΘΕΤΟΥΜΕ’’

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
matrix_ghost
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
154 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/08/2003, 10:22:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους matrix_ghost
hgjg

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

matrix_ghost
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
154 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/08/2003, 13:23:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους matrix_ghost
...

FREE YOUR MINDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

matrix_ghost
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
154 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/08/2003, 17:05:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους matrix_ghost
...

~FREE YOUR MIND~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/08/2003, 12:45:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin
Cronos:
quote:
Πώς γίνεται να κάνω ενεργή μια φωτογραφία;;; Να κάνω κλικ πάνω της και να πηγαίνει σε άλλη σελίδα ή να γίνεται μεγαλύτερη...
Και πώς μπορώ να κάνω ενεργή μία λέξη ή κείμενο...

Η σωστή σύνταξη του κώδικα των Forums για την εισαγωγή Υπερσυνδέσμων στα μηνύματα βρίσκονται στη διεύθυνση: Creating a Hyperlink in your message (FAQ)


... από το FAQ των Forums (Υπερσύνδεσμος στις βασικές επιλογές, πάνω δεξιά...). Δυστυχώς το FAQ είναι ακόμη στην Αγγλική, όμως νομίζω ότι τα παραδείγματα που παρατίθενται εκεί είναι κάτι παραπάνω από προφανή και δίνουν λύση και για τις δύο περιπτώσεις για τις οποίες ζήτησε πληροφορίες ο Cronos.


-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CyBeR_JiM
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
165 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/08/2003, 16:16:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CyBeR_JiM
HI
HI
HI
HIΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
T-SEEKER
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
524 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/08/2003, 16:49:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους T-SEEKER
μια δοκιμή...


"Οτιδήποτε μπορεί να συλλάβει και να πιστέψει ο ανθρώπινος νους μπορεί και να το καταφέρει"
www.esoterica.gr/forums/users/_imgmsgs/t-seeker/oneira.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

T-SEEKER
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
524 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/08/2003, 16:54:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους T-SEEKER
αλλη μία...


"Οτιδήποτε μπορεί να συλλάβει και να πιστέψει ο ανθρώπινος νους μπορεί και να το καταφέρει"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

T-SEEKER
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
524 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/08/2003, 17:15:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους T-SEEKER
επιτελους...

αλήθεια , admin γίνεται να μου την κανεις πιο μικρή και να μου τη βαλεις στη μεση ?
ευχαριστώ !

"Οτιδήποτε μπορεί να συλλάβει και να πιστέψει ο ανθρώπινος νους μπορεί και να το καταφέρει"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/08/2003, 18:35:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth
T-Seeker την έβαλα στην μέση όλη την υπογραφή σου μαζί με την εικόνα. Αν θες δοκίμασέ το σε κάποιο νέο μήνημα.

Αν επιμένεις, όμως, να γίνει μικρότερη η εικόνα, αυτό μπορεί να το κάνει μόνο ο ADMIN

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
T-SEEKER
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
524 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/08/2003, 16:24:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους T-SEEKER
Ναι , θωθ το πρόσεξα . ευχαριστώ !
αλλα αν γίνεται , ναι πες του admin να μου την μικρύνει μιας και εγω δεν έχω τέτοιο πρόγραμμα . πιανει πολύ χωρο στα μυνήματα .θα λείψω για καμία βδομαδα και ελπίζω όταν γυρίσω να είναι εντάξει .

ευχαριστώ εκ των προτέρων .

"Οτιδήποτε μπορεί να συλλάβει και να πιστέψει ο ανθρώπινος νους μπορεί και να το καταφέρει"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mercury
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Netherlands
781 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2003, 21:19:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mercury
test

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mercury
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Netherlands
781 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2003, 21:45:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mercury
another one

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mercury
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Netherlands
781 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2003, 21:49:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mercury
Μπορεί κάποιος να με πετάξει ως το κέντρο?

Εχω πρόβλημα στο φτερό

Edited by - Mercury on 28/08/2003 21:51:39Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Darkangel_78
Πλήρες Μέλος

Egypt
1013 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2003, 23:48:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Darkangel_78
Αγαπητέ φίλε Mercury,για να στοιχηθεί στο κέντρο η εικόνα σου,τροποποίησε τον κώδικα του μηνύματός σου πατώντας και μετά, βάλε την διεύθυνση της εικόνας σου ανάμεσα στα [center] και [/center].
Για δοκίμασε!

O Σκοτεινός Άγγελος!
"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mercury
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Netherlands
781 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/08/2003, 17:14:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mercury
Έλα μεγάλε!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mercury
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Netherlands
781 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/08/2003, 17:16:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mercury
Σκοτεινή Άγγελος, σε ευχαριστώ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2003, 15:30:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta
ta ta...


Communicating at an unknown rate...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2003, 15:48:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta
νευρα...


Communicating at an unknown rate...

Edited by - Valnta on 01/09/2003 15:51:19Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2003, 15:53:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta
dddd


Communicating at an unknown rate...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2003, 15:59:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta
lkll


Communicating at an unknown rate...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2003, 16:05:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta
Special thanx to:
my Mac που δεν ανατινάχτηκε
my yoga teacher που εκτός από το να ξύνω το κεφάλι μου με το μεγάλο δάχτυλο του ποδιού, μου έμαθε κ τις σωστές αναπνοές για χαλάρωση αυτές τις δύσκολες ώρες
mr. Admin για την διόρθωση που κώδικα που ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ανακάλυψα!!!
Αγαπημένο Test Area, στ'αλήθεια θα μου λείψεις, περάσαμε ΤΟΣΟ πολύ χρόνο μαζί, που πραγματικά σε νοιώθω σαν κομμάτι του εαυτού μου...
-εσείς δεν ξέρετε ΠΟΣΑ μηνύματα έσβησα στις ατελείωτες δοκιμές...


Communicating at an unknown rate...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2003, 16:06:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta
χμ... κ τώρα που θέλω να κεντράρω την υπογραφή, τι γίνεται; ΕΕΕΕΕ;;;;;;;


Communicating at an unknown rate...

Edited by - Valnta on 01/09/2003 16:08:34Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2003, 16:09:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta
Εγώ θέλω να είναι συνέχεια κέντρο...
Θα είναι άραγε;


Communicating at an unknown rate...

Edited by - Valnta on 01/09/2003 16:18:49Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2003, 16:20:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta
Λες να το έλυσα το πρόβλημα;

Communicating at an unknown rate...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Cronos
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Christmas Island
404 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2003, 00:25:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Cronos


quote:
Η σωστή σύνταξη του κώδικα των Forums για την εισαγωγή Υπερσυνδέσμων στα μηνύματα βρίσκονται στη διεύθυνση: Creating a Hyperlink in your message (FAQ)


Μάλλον το πέτυχα...

Τέτοιος θα είναι ο χαρακτήρας εκείνου του πρωινού
που το απλό πέρασμα του χρόνου δεν μπορεί να φέρει την αυγή του


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Masvidal
Πλήρες Μέλος

Greece
973 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/09/2003, 16:01:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Masvidal
www.geocities.com/castlemere_archive2/photos/regional-fighter-practice-6-24-01/warriors.jpg " border=0>

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Masvidal
Πλήρες Μέλος

Greece
973 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/09/2003, 16:08:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Masvidal
[img]www.panda.co.jp/products/rune/images/conceptart/goblin.jpgimg" target="_blank">http://images.google.com.gr/images?q=tbn:vHY3i4SmD9IC:www.panda.co.jp/products/rune/images/conceptart/goblin.jpgimg]

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/09/2003, 16:37:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta
Να' μαι πάλι...
http://www.esoterica.gr/forums
http://www.esoterica.gr/forums
http://www.esoterica.gr/forums 

Communicating at an unknown rate...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/09/2003, 16:42:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta
http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=1307
www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=1307
http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=1307
www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=1307&whichpage=4" target="_blank">/www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=1307&whichpage=4

Communicating at an unknown rate...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 9 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy