ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΓΝΩΣΗ =-.
 Εωσφόρος
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 6
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Arithanis
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Haiti
154 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/01/2011, 00:35:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Arithanis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Όπως κάποιοι υποψιασμένοι ψυθυρίσανε ήδη μεταξύ τους αφού ήδη το δήλωσα κάπου εδώ μέσα... άκαιρα... και μιας και πολλά κείμενα μου έχουν σβηστεί από το νετ...

ξεκινά μία νέα προσπάθεια προς μια κάποια παρακαταθήκη ιδεών...
Αριδάνιων θα έλεγα και τελείως υποκειμενικών... αρκετά αιτιοκρατικών ... αλλά και κβαντικών ανάλογα την περίσταση και τον συνομώτη αιθέρα.

Η διεργασία είναι σαφώς διμερής για αυτό και το κάλεσμα (όχι του Κθούλου...χε,χε) σε όποιον γουσταρίζει...

Παράθεση:
http://kinisiideon.blogspot.com/

Σας χαιρετώ...και εύχομαι γόνιμους προβληματισμούς.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

@_
troll


8 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/01/2011, 13:02:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους @_  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μεταφορά μηνύματος σε δεσμευμένο χώρο - 15/1/2011Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
meandros
Νέο Μέλος

Greece
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/03/2012, 02:48:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αν και λίγο αργά,μέσα από άλλες αναζητήσεις έφτασα στο συγκεκριμένο topic τα διάβασα όλα με μεγάλη προσοχή και για να είμαι ειλικρινής τα περισσότερα δεν τα κατάλαβα και πιστεύω ότι και εσύ φίλε Αριδάνη όταν έγραφες τα παραπάνω δεν περίμενες να γίνουν 100% αντιληπτά από όλους αν όχι από τους περισσότερους.Εγώ λοιπόν θα σε παρακαλούσα να μου πεις με λίγα λόγια τι θες να πεις τελικά μέσα από όλα αυτά,ποιο το νόημα;,αν το νόημα είναι μέσα σε αυτά που έχεις προαναφέρει τουλάχιστον παρότρυνε με να τα μελετήσω καλύτερα..(αν φυσικά ένας άσχετος σαν εμένα μπορεί να τα κατανοήσει με την κατάλληλη μελέτη(και μόνο)).Ευχαριστώ.

Κοιμόμαστε τον ύπνο του δικαίου.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Arithanis
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Haiti
154 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/03/2012, 22:07:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Arithanis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χα, χα πλάκα μας κάνεις ρε meandre. Τί λίγο αργά...
Actually έχουν αλλάξει τόσα πολλά στο κοινωνικό φαντασιακό που πλέον κειμενάκια σα και αυτά είναι παρωχημένα. Μη νομίζεις πάντως…υπήρχαν άτομα και τότες που γράφτηκε που ξεχώριζαν από δύο αράδες που λέω πόσα ξέρω και πόσα λάθη έχω ακόμη να κάνω

Και ποιος σου λέει ότι το όποιο νόημα εκεί μέσα θα ταιριάξει σε σένα βρε? Τέλος πάντων για να σε γλιτώσω λίγο χρόνο … Η σπαγγέτι είχε να κάνει με την ανακύκληση αρχετύπων όπως την έψαχνα τότες… με λίγη σαλάτα από εσωτερισμό… ερμή, UFO… καμιά αποκάλυψη και λοιπές τερατωδίες…
Αν είσαι στην αρχή ... πιάσε καμιά γερή παράδοση που συμπαθείς πρώτα ... και μετά ανοίγεις τη σκέψη σου σε τουρλουμποκθουλικές συνάψεις...
γειαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/03/2012, 01:10:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χαίρομαι που έβαλες μυαλό Αριθάνης Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
meandros
Νέο Μέλος

Greece
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/03/2012, 03:26:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τι εννοείς να πιάσω καμιά παράδοση που μου ταιριάζει;

Κοιμόμαστε τον ύπνο του δικαίου.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

meandros
Νέο Μέλος

Greece
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/03/2012, 03:27:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
που συμπαθώ,συγνώμη..

Κοιμόμαστε τον ύπνο του δικαίου.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 6 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.09375
Maintained by Digital Alchemy