ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 Ας λογαριασουμε Τωρα για το Μετα... γιατι Μετα δεν θα λογαριαζουμε για το Τωρα...
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 24
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
noema
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
557 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2008, 20:24:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους noema  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Δεν είναι το θέμα οτι είμαστε ανίκανοι να το κάνουμε ούτε λέω οτι δεν είναι σωστό αλλά πιστεύω οτι είναι πέραν των ευθυνών μας.
Ευθύνη μας πιστεύω είναι να κατανοήσουμε οσο το δυνατόν περισσότερο γιατί ήρθαμε σε αυτό τον κόσμο.


.
'ΩΣ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΕΥΘΥΝΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ΜΑΣ ...
'ΕΝΑΣ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΑΚΟΜΗ ΜΑΖΙ , ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟΣΟΙ ΠΟΛΛΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΟΥΝΕ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΝΕ ΕΚΕΙΝΑ ΠΟΥ ΝΟΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ...

'ΕΓΩ ΘΑ ΕΧΩ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΕ ΜΑΣ ...
'ΕΚΕΙΝΟΣ ΘΑ ΜΑΣ ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΥΕΙ ...
'ΚΑΙ ΣΥ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΧΝΑΣ ΝΑ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣΑΙ ΓΙΑ ΜΑΣ ...

'ΟΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΕΙ Ο Κοινος Μας νους ΘΑ ΠΑΜΕ ...
'ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΕΤΣΙ ΚΙ' ΑΛΛΟΙΩΣ ...
'ΑΣ ΤΟΝ ΚΑΤΑΔΕΧΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΣ ΤΟΝ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΜΕ ...
'ΟΤΙ ΗΤΑΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΦΟΒΗΘΟΥΜΕ ΤΟ ΦΟΒΗΘΗΚΑΜΕ , ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ
'ΑΣ ΜΕΤΡΗΘΟΥΜΕ ΜΕ ΕΚΕΙΝΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΞΙΖΕΙ ...
. ωρα καλή ...
.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2008, 20:36:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
'ΟΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΕΙ Ο Κοινος Μας νους ΘΑ ΠΑΜΕ ...
'ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΕΤΣΙ ΚΙ' ΑΛΛΟΙΩΣ ...

Μα δεν μπορούμε να κάνουμε διαφορετικά noema.

quote:
ΟΤΙ ΗΤΑΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΦΟΒΗΘΟΥΜΕ ΤΟ ΦΟΒΗΘΗΚΑΜΕ , ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ

Mην το λές αυτό noema.
Διάβασε τα παρακάτω θέλω τη γνώμη σου εστω και δυσλεκτικά..

Τα εμπιστευτικά έγγραφα που διέρρευσαν φέρνουν στο φως στοιχεία, σύμφωνα με τα οποία ο Βρετανός πρωθυπουργός, Ευρωπαίοι ανώτατοι αξιωματούχοι, αλλά και «γίγαντες» της βιοτεχνολογίας οργανώνουν μυστική εκστρατεία υπέρ των μεταλλαγμένων τροφίμων, τα οποία διχάζουν την Ευρώπη καθώς υπάρχουν σοβαρές υπόνοιες ότι μπορεί να προκαλέσουν ανεπανόρθωτες βλάβες στην υγεία.

Στόχος των Ευρωπαίων ηγετών είναι να κυκλοφορήσουν τα μεταλλαγμένα στο... πιάτο των καταναλωτών, το συντομότερο δυνατόν, χωρίς όμως να διαπραγματεύονται την ασφάλειά τους.

Οπως αναφέρει η βρετανική εφημερίδα, έως τώρα έχουν διεξαχθεί δύο μυστικές συναντήσεις, η μία στις 17 Ιουλίου και η άλλη στις 10 Οκτωβρίου, παρουσία του προέδρου της Κομισιόν, Ζοζέ Μανουέλ Μπαρόζο, ένθερμου υποστηρικτή των γενετικά τροποποιημένων τροφίμων, και εκπροσώπων των «27» -παρέστησαν στενοί συνεργάτες της Γερμανίδας καγκελαρίου Ανγκελα Μέρκελ και του Γάλλου προέδρου Νικολά Σαρκοζί.

Οι συμμετέχοντες επικέντρωσαν τις συζητήσεις τους στους τρόπους με τους οποίους θα ανατρέψουν το δυσμενές κλίμα στην Ευρώπη για τα μεταλλαγμένα μεταπείθοντας την κοινή γνώμη για τα οφέλη τους.

Κομισιόν
Στην πλειοψηφία τους, οι αξιωματούχοι της Κομισιόν τάσσονται υπέρ των γενετικά τροποποιημένων τροφίμων, την ώρα που οι ευρωπαϊκές κυβερνήσεις εμφανίζονται διχασμένες.

Τρεις χώρες της Ευρώπης (Ισπανία, Πορτογαλία και Γαλλία), είχαν δώσει το «πράσινο φως» για την καλλιέργεια μεταλλαγμένων τροφίμων, όμως η κυβέρνηση του Νικολά Σαρκοζί ανέστειλε πριν από λίγους μήνες την καλλιέργειά τους λαμβάνοντας υπόψη έρευνες που ενοχοποιούσαν τα μεταλλαγμένα για σοβαρές ασθένειες, αλλά και την εντονότατη αντίδραση της κοινής γνώμης για την ασφάλειά τους.

Τα μεταλλαγμένα τρόφιμα θα πρέπει να λάβουν πρώτα τις «ευλογίες» της Ε.Ε. προτού καλλιεργηθούν ή πωληθούν σε οποιοδήποτε μέρος της Γηραιάς Ηπείρου.

Η ένθεση «ξένων» γονιδίων στους φυτικούς και ζωικούς οργανισμούς εγκυμονεί σοβαρούς κινδύνους για την υγεία, έχουν προειδοποιήσει επανειλημμένα οι επιστήμονες, βάζοντας στον... πάγο τα φιλόδοξα σχέδια των εταιρειών βιοτεχνολογίας, που ευελπιστούν, με την προώθηση των προϊόντων τους, να κάνουν χρυσές δουλειές...

Πηγές ΕΘΝΟΣ

Edited by - allzzaro on 28/10/2008 20:37:38Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

noema
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
557 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2008, 20:41:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους noema  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
.
'ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΜΑΣ ΣΗΜΕΙΩΣΩ
'ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΕΙΝΗ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΚΕΙΝΗ ΣΥΝΝΕΣΗ ΜΑΣ ...
'ΕΓΩ ΑΠΟ 'ΜΑΣ , ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΑΝΟΗΣΟΥΝΕ ΟΣΟ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ...
'ΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΝΟΥ ΜΑΣ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ...
'ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ , ΟΜΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΟ ......
.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2008, 20:43:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Edited by - allzzaro on 28/10/2008 21:27:25Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2008, 20:44:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Edited by - allzzaro on 28/10/2008 21:27:06Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2008, 20:48:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Edited by - allzzaro on 28/10/2008 21:26:41Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2008, 20:54:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
:02

Edited by - allzzaro on 28/10/2008 21:26:18Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

noema
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
557 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2008, 21:10:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους noema  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
.
'Τωρα allzzaro ...
'θα λογαριασουμε Εμεις απο τους Ολους οι Τοσοι ...
'Τωρα ειναι η ωρα Μας και η σειρα Μας ...
'Τωρα θα λογαριασουμε για τα Μετα απο αυτα και απο αλλα ακομη ...
'Εμεις ειμαστε Τωρα
'Εκεινοι δεν θα ειναι Μετα ...

'Μην απαριθμιζουμε τα λογαριασματα και τα εργα εκεινων που θα χαθουν οπως και οι ιδιοι ...

Για τους Μετα απ' αυτους και τα Οσα απο αυτους λογαριαζουμε Τωρα Εμεις ...
Γι' εκεινους που θα συνεχισουνε δηλαδη Μετα απο αυτους και οσα εκαναν και ακομη κανουν ...
.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

noema
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
557 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2008, 21:23:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους noema  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
.
'ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ...
'ΑΛΛΑ ΒΓΑΛΤΟΥΣ ΑΠΟ 'ΔΩ ΠΟΥ ΜΙΛΑΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ......
'ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΑΣ ΝΟΙΑΣΜΟΙ Τωρα ...

- συμπαθαμε και μην στενοχωρηθεις ...
- αυτοι και οι οσοι σαν κι' αυτους ΤΕΛΕΙΩΣΑΝΕ ...
.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2008, 21:23:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
'Τωρα allzzaro ...
'θα λογαριασουμε Εμεις απο τους Ολους οι Τοσοι ...
'Τωρα ειναι η ωρα Μας και η σειρα Μας ...

Αγαπητέ noema εντάξει.. θα λογαριάσουμε εμείς .. είναι η σειρά μας..

Την γνώμη σου σε παρακαλώ για τα μεταλλαγμένα..
Υπάρχουν κάποιοι που είναι πολέμιοι του μεταλλαγμένου και κάποιοι που υποστηρίζουν οτι στο μέλλον η ανθρωπότητα δεν θα μπορεί να τραφεί ..
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2008, 21:28:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
'ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ...
'ΑΛΛΑ ΒΓΑΛΤΟΥΣ ΑΠΟ 'ΔΩ ΠΟΥ ΜΙΛΑΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ......
'ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΑΣ ΝΟΙΑΣΜΟΙ Τωρα ...

- συμπαθαμε και μην στενοχωρηθεις ...


Ζητώ συγνώμη... τα εβγαλαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

noema
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
557 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2008, 21:39:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους noema  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
'Τωρα allzzaro ...
'θα λογαριασουμε Εμεις απο τους Ολους οι Τοσοι ...
'Τωρα ειναι η ωρα Μας και η σειρα Μας ...

Αγαπητέ noema εντάξει.. θα λογαριάσουμε εμείς .. είναι η σειρά μας..

Την γνώμη σου σε παρακαλώ για τα μεταλλαγμένα..
Υπάρχουν κάποιοι που είναι πολέμιοι του μεταλλαγμένου και κάποιοι που υποστηρίζουν οτι στο μέλλον η ανθρωπότητα δεν θα μπορεί να τραφεί ..


.
'ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΟΥΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΝΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΙΟΥΝΕ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΘΑ ΑΠΟΜΕΙΝΟΥΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΝΕ , ΑΥΤΟ ΘΑ ΦΑΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΠΙΟΥΜΕ ΚΑΙ 'ΜΕΙΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ .........
.ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΕΧΟΥΝΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΟΝΤΑΙ ΕΚΕΙΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΩΝΕ ΚΑΙ ΘΑ ΠΙΝΟΥΝ ...
'ΚΑΙ ΘΑ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝΕ ΝΑ ΑΝΑΠΝΕΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΝΙΓΟΝΤΑΙ .
.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

noema
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
557 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2008, 21:44:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους noema  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
.
'ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΠΟΙΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ...
'ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΜΑΣ ...

- συνεχιζουμε παλικαρι ...
.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2008, 21:50:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Πάρε..

Edited by - allzzaro on 28/10/2008 21:51:17Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

noema
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
557 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/10/2008, 12:56:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους noema  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
.
'ΚΙ' ΑΥΤΟ ΒΓΑΛΤΟ ...
'ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ' Κ Λ Ε Ι Σ Τ Ο ' ΧΩΡΟ ...
'ΤΙ Σ' ΕΠΙΑΣΕ ΜΕ ΤΙΣ ΑΠΕΙΚΟΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΡΟΒΟΛΕΣ ΤΩΝ ΑΘΛΙΟΤΗΤΩΝ ΜΑΣ .
'ΚΑΛΑ ΝΑ 'ΣΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ Σ' ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΕΙΡΟΝΟΜΙΑ , ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΑΣ 'ΠΕΡΑΣΟΥΝ' ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΦΙΛΟΥΣ ...
'ΓΙΑ ΚΟΛΛΗΤΟΥΣ ΔΗΛΑΔΗ ...
'ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΙΣΩΣ ΙΣΩΣ ΝΑ ΑΙΦΝΙΔΙΑΣΤΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙΣ ΕΚΤΕΘΗΜΕΝΟΣ ...
'ΠΑΩ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΠΟΙΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΕΙΠΑ ...
'ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΜΑΣ ...

'ΣΚΟΡΔΑ ΝΑ 'ΧΕΙΣ ΠΑΝΤΟΣ ...
.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

noema
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
557 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/10/2008, 13:36:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους noema  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
.
'ΑΣΤΟ ΡΕ ΣΥ ΦΙΛΕ , ΑΣΤΟ ...
'ΑΣΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΤΗΝ ΑΠΛΟΧΕΡΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΘΥΜΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΑΘΟΤΗΤΑ ΣΟΥ ... ΑΣΤΟ ...
'ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ...
'ΜΠΟΡΕΙ ΕΤΣΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΟΥΝΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΠΟΥ Τωρα Τωρα Τωρα ΜΑΣ ΕΠΙΑΣΕ ΜΟΝΑΧΑ ΕΜΑΣ Ο ΧΟΛΟΣΚΑΣΜΟΣ ...
'ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΟΥΝΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΘΕΟΥΣ Ή ΓΙΑ Τωρα Τωρα ΚΑΤΑΣΤΕΝΟΧΩΡΗΜΕΝΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΧΙΤΛΕΡΙΣΜΟΥΣ ...
'ΟΤΙ ΘΕΣ ΚΑΝΕ ΓΙΑ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ...
'ΜΗΝ ΞΑΝΑΒΑΛΕΙΣ ΟΜΩΣ ΑΠΕΙΚΟΝΙΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ... ΓΙΑΤΙ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΟΥΣ ΕΚΕΙΝΟΥΣ ΠΟΥ ΨΑΧΝΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΝΑ ΜΙΛΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΚΟΛΛΑΝΕ ΣΤΑ ΟΠΟΙΑΣ ΜΟΡΦΗΣ ΕΥΚΟΛΟΠΑΡΑΝΟΗΜΑΤΑ ...
.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
helios2012
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
664 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/10/2008, 14:09:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σκωτσέζικα ντούς μας κάνεις noema!
Μια κρύο, μια ζέστη...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
noema
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
557 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/10/2008, 16:29:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους noema  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
.
'ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΣΥ ΜΑΣΤΟΡΑ ... ;
'ΑΦΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ 'Φιλοι Εξηγημενοι' ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ...
'ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ...
'ΜΑΣ Π Ρ Ο Σ Ε Χ Ο Υ Μ Ε ...

'ΕΧΩ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ , για μενα κατ' αρχας , ΚΑΙ ΘΑΡΡΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΕΔΩ ...
'ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΟΝΟ ΤΙ ΩΡΕΣ ΚΑΝΕΤΕ ...
'ΕΝΝΟΩ ΤΙ ΟΡΕΞΗ ΚΑΙ ΔΙΑΘΕΣΗ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΤΙ ΧΡΟΝΟ ΠΕΡΙΣΣΕΥΕΤΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ ΣΑΣ ΝΟΙΑΣΙΕΣ ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΕΣ ΚΑΙ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ...
.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/10/2008, 19:17:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
'ΚΑΛΑ ΝΑ 'ΣΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ Σ' ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΕΙΡΟΝΟΜΙΑ , ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΑΣ 'ΠΕΡΑΣΟΥΝ' ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΦΙΛΟΥΣ ...
'ΓΙΑ ΚΟΛΛΗΤΟΥΣ ΔΗΛΑΔΗ ...
'ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΙΣΩΣ ΙΣΩΣ ΝΑ ΑΙΦΝΙΔΙΑΣΤΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙΣ ΕΚΤΕΘΗΜΕΝΟΣ ...

Eπειδή σε κέρασα ενα τσιγαράκι?
Φίλε μου noema τέτοιες χειρονομίες εχουν δύο επεξηγήσεις.
Η μία είναι καθαρά χιουμοριστική.
Η αλλη είναι μέν χιουμοριστική απλά εμπεριέχει άρωμα αβροφροσύνης.

Ο allzzaro φίλε noema δεν αιφνιδιάζεται ποτέ και δεν εκτείθεται ποτέ.
Μην ανησυχείς ..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/10/2008, 19:23:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
'ΜΗΝ ΞΑΝΑΒΑΛΕΙΣ ΟΜΩΣ ΑΠΕΙΚΟΝΙΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ... ΓΙΑΤΙ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΟΥΣ ΕΚΕΙΝΟΥΣ ΠΟΥ ΨΑΧΝΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΝΑ ΜΙΛΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΚΟΛΛΑΝΕ ΣΤΑ ΟΠΟΙΑΣ ΜΟΡΦΗΣ ΕΥΚΟΛΟΠΑΡΑΝΟΗΜΑΤΑ ...

Απο οτι αντιλαμβάνομαι σε πειράζουν αρκετά.
Εντάξει δεν ξαναβάζω απεικονισμούς ομως μην μου λές να μην έχω χιούμορ γιατί μου κόβεις χρόνια απο τη ζωή μου.
Και δεν εχω ακόμα πολλά χρόνια μπροστά μου..

Αν σε πείραξε κάποιος και σου κόλλησε ταμπελάκια υπάρχουν δύο λύσεις.
Η μία είναι οι διαχειριστές και η αλλη ο allzzaro.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

helios2012
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
664 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/10/2008, 19:47:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
'ΕΧΩ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ,

Για ρίξτα μας φίλε noema, μπας και σκάσει το χειλάκι μας...!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

helios2012
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
664 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/10/2008, 17:50:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
noema που χάθηκες?
Σε περιμένουμε...
Θα ήθελα να μάθω που βρίσκεται αυτός ο καφενές, να περάσω να πιώ εναν ελληνικό...
Αναμένω διεύθυνση...
Βιάσου όμως...έχω τους λόγους μου...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
noema
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
557 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/10/2008, 19:33:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους noema  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:

'ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΙΣΩΣ ΙΣΩΣ ΝΑ ΑΙΦΝΙΔΙΑΣΤΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙΣ ΕΚΤΕΘΗΜΕΝΟΣ ...

Ο allzzaro φίλε noema δεν αιφνιδιάζεται ποτέ και δεν εκτείθεται ποτέ.
Μην ανησυχείς ..


.
'ΘΑ ΑΝΗΣΥΧΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΣΥ ......
'ΚΑΙ 'ΓΩ ΔΕΝ ΑΙΦΝΙΔΙΑΖΟΜΑΙ ΕΥΚΟΛΑ , ΑΛΛΑ εγω ΕΚΤΙΘΕΜΑΙ ΚΑΙ ΕΚΘΕΤΩ ΚΑΙ αλλους ΣΑΝ ΚΑΙ ΜΕΝΑ . . .
'ΟΠΩΣ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΑΚΡΟΘΥΜΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΔΕΚΤΙΚΟΤΗΤΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΑ ΤΟΥ ΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΥΚΙΝΗΣΙΑ , ΣΤΟΝ Τωρα ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΣΤΑ Τωρα ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ...

'ετσι πανε αυτα ...
'οτι οι φιλοι και οι αναλογοι σου ΕΙΣΑΙ ......

'ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΜΩΣ ΟΜΩΣ ...
'ΔΩΣ'ΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΣΑΣ , ΣΥΜΜΑΖΕΜΕΝΑ ΜΕΤΡΗΜΕΝΑ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΑΣ ΚΑΤΑΓΗΣ , ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗΘΩ ...
ΚΑΙ να τα Φανερωσω και στον κοσμο και την ζωη του ... που αγαπαμε ... και αρχισαμε να βαζουμε τον νου μας ... ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ...
.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/10/2008, 20:17:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε noema.
Είσαι δυσλεκτικός είπες και εκεί οφείλεται το δυσνόητο της γραφής σου.
Παρατηρώ το εξής ομως.
Κάπου γράφεις με κεφαλαία και κάπου με μικρά. Οχι τυχαία. Ορισμένες λέξεις θές πάντα να τις γράφεις με κεφαλαία ορισμένες με μικρά.
Μπορείς να γράφεις με πεζοκεφαλαία οταν θέλεις αλλά αρέσκεσαι να γράφεις με κεφαλαία.
Γιατί?
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
noema
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
557 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/10/2008, 21:13:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους noema  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

noema που χάθηκες?
Σε περιμένουμε...
Θα ήθελα να μάθω που βρίσκεται αυτός ο καφενές, να περάσω να πιώ εναν ελληνικό...
Αναμένω διεύθυνση...
Βιάσου όμως...έχω τους λόγους μου...


.
'ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ωρα καλη και καλησπερα ...
'ωρα καλη μαστορα ......
'σαλονικη μερια ελληνικα ........................................
'...
'ΕΛΕΙΨΑ ΒΕΒΑΙΑ ...
'ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΒΡΩ ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ 'ΤΟ ΝΟΙΚΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΑΛΕΥΩ ΚΑΙ για μενα ΚΑΙ ΚΑΙ .. ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΘΑΡΡΩ ΑΥΤΑ ... ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΠΡΟΝΟΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ ΕΜΒΟΛΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ , ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΣΥΧΝΑ ... ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΝΑ ΠΑΡΩ ΔΥΟ ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΑ 'ΔΙΟΔΙΑ' ... ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ noisa .gr , [ ΟΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΙ ]...
ΚΑΙ .........

'ΑΣ ΠΑΜΕ ΣΤΑ ΝΕΟΤΕΡΑ ΟΜΩΣ ...
'ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΠΑΩ 'ΓΙΑ ΥΠΗΡΕΤΡΙΑ' ΨΥΧΗ ΣΤΗΝ www.noisa.gr
'ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΘΑΡΟΖΗΤΗΣΑΝ ...
'ΑΙΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΟΥΒΕΝΤΙΑΣΜΑΤΑ ΚΑΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΜΑΣ .. ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΣΤΕ ΕΚΕΙΝΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΕΝΤΙΑΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΙΝΟΝΟΗΣΗ .. ΛΕΝΕ τα παλικαρια ... [ΦΑΝΕΡΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΛΛΩΣΤΕ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΥΝΟΜΙΛΟΥΝΤΕΣ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΑΛΟΓΑΡΙΑΣΤΑ ]... 'σε οποια αγορα ανθρωπινη κι'αν βρεθουμε Τετοιοι σαν και Μας ! ! ! ! ! !

'ΜΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΑΛΕΣΑΝ ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΡΟΚΑΛΕΣΑΝ ...!!!
'ΣΑΝ ΨΥΧΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΧΑΡΗ ΝΑ ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΥΟΥΝΕ ΤΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ... ΕΤΣΙ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΤΟΣΟΖΩΝΤΑΝΑ ΑΚΟΜΗ... 'ΝΑ ΣΤΑΘΟΥΜΕ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΚΟΝΤΑ τους ΔΗΛΑΔΗ !!!!!!!!!
'ΣΕ ΟΤΙ ΚΑΙ 'ΜΕΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΚΙ'ΕΚΕΙΝΟΙ ...
'ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΑΛΛΟΙΩΤΙΚΟ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙΩΤΙΚΑ ΟΜΟΡΦΟ ΚΑΙ Τωρινησιο .

***'ΜΙΑ ΧΟΥΦΤΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΙΛΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ...
***'δεν εχω ενδοια ...

'ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΟΜΩΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ...
'ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑΜΑΝΑ ΤΟ .. ΣΥΝΕΙΔΗΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΕΙ , για να μην σε αλλαξω ...
'ΚΑΙ ΠΕΣ ΤΕ ΜΟΥ ΠΟΣΑ ΠΡΟΛΑΒΑΤΕ ΜΕ ΤΟΥΤΗ ΤΗΝ ΠΑΛΙΟΠ......Α ΤΗΝ ΔΥΣΛΕΚΤΙΚΟΤΗΤΑ ΜΟΥ ΑΚΟΜΗ , ΠΟΥ ΤΥΡΑΝΑΕΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΣΑΝ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ Ή ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ...
'ΕΜΕΙΣ ...

'ΝΕΟΤΕΡΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΦΕΡΝΩ ,,, ;;; ΧΜ ...

'καλησπερα ψυχες ...
.
'

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

noema
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
557 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/10/2008, 21:57:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους noema  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Φίλε noema.
Είσαι δυσλεκτικός είπες και εκεί οφείλεται το δυσνόητο της γραφής σου.
Παρατηρώ το εξής ομως.
Κάπου γράφεις με κεφαλαία και κάπου με μικρά. Οχι τυχαία. Ορισμένες λέξεις θές πάντα να τις γράφεις με κεφαλαία ορισμένες με μικρά.
Μπορείς να γράφεις με πεζοκεφαλαία οταν θέλεις αλλά αρέσκεσαι να γράφεις με κεφαλαία.
Γιατί?



.
'ΤΟΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ 'ΡΘΕ ΣΕ ΤΟΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΣ ΕΝΑΙ ...
'ΔΙΟΡΘΩΝΕ ΜΕ ...
'ΕΣΥ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙΣ ΤΟΝ ΝΟΙΑΣΜΟ ΣΗΜΕΡΑ ΕΤΣΙ ...
'ΕΓΩ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΡΜΗΝΕΥΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΙΝΩ ΔΙΟΡΘΩΜΕΝΟ ΑΥΡΙΟ ΑΛΛΟΙΩΣ ΕΤΣΙ ...
'ΣΑΝ ΦΙΛΟΙ , ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΤΗΣ ΦΙΛΙΑΣ ΜΑΣ ...
' ΟΣΟΣ ΕΙΣΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΣΟ ΑΓΩΝΙΖΕΣΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΦΑΝΕΡΩΝΕΣΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΝΟΙΑΣΜΟΥΣ ΣΟΥ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ... ΤΟΥΣ ΑΒΙΑΣΤΟΥΣ ΝΟΙΑΣΜΟΥΣ ΕΚΕΙΝΟΥΣ .......... ΤΟΣΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΕ ΥΠΟΧΡΕΩΝΕΙΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝΑΛΟΓΟΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΟΣ ΤΩΝ ΚΟΙΝΟΝΟΥΝΤΩΝ ΚΟΙΝΗΣ ΝΟΗΣΕΩΣ ...

-ωρα καλή ακομη και κουραγιο κουραγιο θα πω ...
-ας βρουμε μεσ' τον νου μας ο Ενας τον Εναν και τον Ακομη Εναν Μαζι μας ,και θα δουμε παλικαρι ......

'ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝΑΣ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΑΚΟΜΗ .. ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΣΟ ΑΠΟ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΟΜΕΝΟΙ ΓΙΑ ΜΑΣ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ Τωρα ...
'ΟΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟΙ ΤΩΝ ΤΗΣ ΧΟΥΦΤΑΣ ΕΚΕΙΝΗΣ ΤΗΣ ΜΙΑΣ ...
'ΟΙ ΤΟΣΟΙ ΕΚΕΙΝΟΙ ...
'ΟΙ ΑΝΑΛΟΓΟΙ ΤΗΣ ΧΟΥΦΤΑΣ ΜΑΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ...

'καλησπερα καλησπερα ...
'δεν κουραζομαι περισσοτερο ή λιγοτερο απο 'σας ...
'νοιαζομαι τους νοιασμους μας , τους απο 'μας ...
'και 'γω θα εχω λογαριασει και θα εχω κανει και θα εχει γινει οτι ειναι να γινει και οτι οχι ... και 'γω θα ειμαι και 'γω κουρασμενος Τοτε ...
'κι' εγω θα επιθυμησω την ξεκουραση , για να συνεχιζω να κουραζομαι ...
'ο δρομος μας εχει Ακρια ... Μετα απο αυτα που ειναι μπροστα μας Τωρα Ομως ...

'δεν ελειψα με τον νου ...
.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

helios2012
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
664 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/10/2008, 22:15:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Είμαστε κοντά...
Πρόσεξε noema τι θα σου πώ...
Δεν θα χαθούμε τώρα που βρεθήκαμε...
Είς το επανιδείν...
Μέχρι τότε να'στε καλά και χαιρετίσματα στα παληκάρια...
Δε θα χαθούμε, να'στε σίγουροι...
Μην ανησυχήσετε, ένα μικρό break και επανέρχομαι...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/10/2008, 22:41:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

allzzaro
quote:
Φίλε noema.
Είσαι δυσλεκτικός είπες και εκεί οφείλεται το δυσνόητο της γραφής σου.
Παρατηρώ το εξής ομως.
Κάπου γράφεις με κεφαλαία και κάπου με μικρά. Οχι τυχαία. Ορισμένες λέξεις θές πάντα να τις γράφεις με κεφαλαία ορισμένες με μικρά.
Μπορείς να γράφεις με πεζοκεφαλαία οταν θέλεις αλλά αρέσκεσαι να γράφεις με κεφαλαία.
Γιατί

noema

quote:
'ΤΟΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ 'ΡΘΕ ΣΕ ΤΟΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΣ ΕΝΑΙ ...
'ΔΙΟΡΘΩΝΕ ΜΕ ...


Φίλε μου noema τι ``τούτο που μουρθε σε τούτο που μου λές``?
Να την ξανακάνω μια φορά την ερώτηση γιατί οι απαντήσεις που δίνεις είναι, δεν ξέρω αν εκεί στο Θερμαικό το συνηθίζεται αλλά εμείς εδώ στα νότια λέμε ``φέξε μου και γλύστρησα``...
Λέω λοιπόν οτι εντάξει είσαι δυσλεκτικός και δεν μπορείς να εκφρασθείς.
Γιατί ομως αφού μπορείς να γράψεις πεζοκεφαλαία, αφού γράφεις οποτε θές, γράφεις με κεφαλαία και ορισμένες λέξεις, πάντα οι ιδιες είναι πεζά ή πεζοκεφαλαία?
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

noema
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
557 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/10/2008, 22:56:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους noema  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Είμαστε κοντά...
Πρόσεξε noema τι θα σου πώ...
Δεν θα χαθούμε τώρα που βρεθήκαμε...
Είς το επανιδείν...
Μέχρι τότε να'στε καλά και χαιρετίσματα στα παληκάρια...
Δε θα χαθούμε, να'στε σίγουροι...
Μην ανησυχήσετε, ένα μικρό break και επανέρχομαι...

.
'ΣΟΥ 'ΓΡΑΨΑ ΜΙΣΟ ΤΣΟΥΒΑΛΙ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΜΙΣΟ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ...
'ΝΑ ΧΟΡΤΑΖΟΥΝΕ ΤΑ ΠΕΙΝΑΣΜΕΝΑ ΠΝΕΥΜΑΤΑ ΠΟΥ ΛΕΝΜΕ ...
'ΜΕ ΦΩΝΑΞΕ ΟΜΩΣ Ο ΠΑΝΑΗΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝΕ ΦΑΚΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ , ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑτι πειναστηκα . . .
'
'με την καλημερα , συνεχιζουμε ...
.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/11/2008, 12:39:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πατάει το caps lock κατά λάθος, φίλε μου allzzaro,
δεν είναι δύσκολο...
Ωραίο κλίμα γίνεται σιγά σιγά εδώ μέσα...Είδες που μιλάμε πιο
πολύ απο καδιά και λιγότερο τυπικα; Αυτό είναι η αρχή του
σωστου δαλόγου, που πάντα βγάζει κάπου....
Και τωρα πάνε να περάσουν πράγματα που μετά δεν θα μπορούμε να
λογαριασουμε....
Μας πάνε για πρόβατα και μας κλείνουν τα όρια του νου...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 24 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy