ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Θελω να μαθω να ριχνω την ταρω
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
---Sophie---
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
169 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/07/2011, 20:39:07  Εμφάνιση Προφίλ
Γεια σας!!!Θα ηθελα για αλλη μια φορα να ζητησω την βοηθεια σας!Πολυ θα επιθυμουσα να με μαθει καποιος να ριχνω τα χαρτια(ταρω κλπ.)Και αν ειναι ευκολο απαντηστε μου λιγο γρηγορα γιατι το σαββατο φευγω διακοπες και δεν θα εχω μαζι το πσ
ΥΓ:Θα εβαζα την ερωτηση μου σε καποιο αλλο θεμα σχετικο με την ταρω αλλα ειναι ολα πολυ παλια και φοβαμαι οτι δεν θα μου απαντησει κανεις.Σορρυ.

Never give up without a fight.

stiv
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2964 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/07/2011, 20:54:12  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος stiv
---Sophie--- εγω προσωπικα δεν ξερω να σου πω.Αλλα σε τι θα σε ωφελησει να μαθεις να ριχνεις καρτες ταρω!!

Παρε ενα λαπτοπ μαζι σου

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

---Sophie---
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
169 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/07/2011, 21:23:50  Εμφάνιση Προφίλ
Δεν ξερω αν θα με ωφελησει.Μπορει να μου φανει χρησιμο μπορει και οχι.Παντως ειναι ενδιαφερον και εγω οτι ειναι ενδιαφερον θελω να το ξερω.Δυστυχως δεν μπορω να παρω λαπτοπ γιατι ακομα και αν το παρω ο μπαμπας δεν με αφηνει να βαλω ασυρματο ιντερνετ και δεν εχω καπου να το συνδεσω.Αντε να ξεκλεψω κανα δυο ωριτσες σε κανενα ιντερνετ καφε.Αλλα και παλι δεν νομιζω γιατι ο μπαμπας δεν θελει να καθομαι στο κομπιουτερ στις διακοπες

Never give up without a fight.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/07/2011, 12:22:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Αγαπητή ---Sophie---, νομίζω πως οι πιθανότητες να σου απαντήσει κάποιος είτε σε αυτό το θέμα είτε σε κάποιο από τα ήδη υπάρχοντα είναι σχεδόν ίδιες (κλίκαρε στους παρακάτω τίτλους για να μπεις κατευθείαν):

DESTE ΚΑΙ ΤΑΡΩ

ΤΑΡΩ ή ΤΑΡΟ - "(ΠΡΩΗΝ) TARW"

DESTE ΚΑΙ ΤΑΡΩ

Θα πρότεινα λοιπόν να συνεχιστεί η συζήτηση σε κάποιο από τα προτεινόμενα θέματα ώστε να αποφύγουμε τα διπλά θέματα αλλά και να έχουμε όλες τις παρεμφερείς απόψεις όσο το δυνατόν περισσότερο συγκεντρωμένες σε ένα θέμα.

Το θέμα θα μεταφερθεί σύντομα στην Κατηγορία .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-. από την Κατηγορία .-= ΤΑ ΑΣΤΡΑ =-. όπου ανοίχθηκε αρχικά.




In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
---Sophie---
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
169 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/07/2011, 13:45:25  Εμφάνιση Προφίλ
Οκ.Θα ρωτησω και εκει.Αλλα γιατι παει στο παραξενο δεν εχει σχεση με αστρολογια?

Never give up without a fight.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/07/2011, 18:50:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Αγαπητή ---Sophie---, είδα ότι έθεσες ήδη το ερώτημα σου στο θέμα DESTE ΚΑΙ ΤΑΡΩ οπότε η παρούσα συζήτηση μπορεί να απενεργοποιηθεί.

Όσον αφορά το ζήτημα της καταλληλότερης Κατηγορίας η οποία μπορεί να το φιλοξενήσει, θα μπορούσε ίσως κάποιος να πει ότι μπορεί να ταιριάξει καλύτερα στην ".-= ΤΑ ΑΣΤΡΑ =-." αλλά κάπως έμμεσα.
Πιο άμεσα μπορεί να ταιριάξει στην Κατηγορία .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-. αφού σύμφωνα με μια μερίδα συνανθρώπων μας συνδέεται με το στοιχείο της προφητείας ή και του ανεξήγητου ακόμα.


In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy