ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΑ ΑΣΤΡΑ =-.
 αστρολογικος χαρτης
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Mariw
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/08/2011, 00:45:15  Εμφάνιση Προφίλ
Καλησπερα σας θα ηθελα να ρωτησω για τα διδυμα τι ισχυει για τον ωροσκοπο τους και για τον αστρολογικο τους χαρτη γενικοτερα??οι πλανητες και ο ωροσκοπος τους ειναι ιδιος?εγω γεννηθηκα πρωτη στις 20-12-1979 στην θεσσαλονικη στις 10 το πρωι θα μπορουσατε να μου πειτε ποιος ειναι ο ωροσκοπος μου???Σας ευχαριστω πολυ

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/08/2011, 18:11:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Αγαπητή Mariw, καλώς ήλθες στις Συζητήσεις του Esoterica.
Σου εύχομαι καλή συνέχεια.

Υποθέτω ότι ήθελες να στείλεις το μήνυμα σου στο σχετικό θέμα (κλίκαρε στον παρακάτω τίτλο για να μπεις κατευθείαν):

ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΚΟΣ ΧΑΡΤΗΣ

αλλά ίσως μπερδεύτηκες κι αντί για την επιλογή "Απάντηση στο Θέμα" επέλεξες κατά λάθος την επιλογή "Νέο Θέμα".
Προκειμένου λοιπόν να αποφύγουμε τα διπλά θέματα αλλά και να έχουμε όλες τις παρεμφερείς απόψεις συγκεντρωμένες σε ένα θέμα, το παρόν μπορεί να απενεργοποιηθεί σύντομα κι η συζήτηση να συνεχιστεί στο ήδη προτεινόμενο.




In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kost
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


3194 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/08/2011, 23:25:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kost

Mariw, κλίκαρε στο παρακάτω link για μία απάντηση στα ερωτήματά σου.

http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=9423&whichpage=5&ARCHIVE=Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2011, 21:27:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Όπως είχε ήδη γραφεί, το θέμα απενεργοποιείται.




In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.078125
Maintained by Digital Alchemy