ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Γιατί να νιώθω κάποιον δίπλα μου;
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
sofiame
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/09/2011, 05:57:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
γεια σας πρωτη φορα που λεω εμπρειρια μου εδω λοιπον απο μικρη υλικια 7 8 εκει βασικα απο τοτε που 8υμαμαι τον εαυτο μου σχεδον οταν επευτα στο κρεβατι μου για υπνο ειχα την αισ8ηση πως καποιος ειναι κοντα μου πολλες φορες ενιω8α ενα κρυο αερακι να με χτυπα ενω ηταν ολα κληστα αλλεσ μαλιστα κατι να μου τραβαει τα ποδια που ηταν πολλες φορες σκεσκεπαστα μετα απο ενα σημειο το σηνι8ησα ολο αυτο μπορει να μου πει καποιος τι μπορει να ηταν ολα αυτα? ακομα και τωρα σε ηλικια 18 χρωνων νιω8ω διαφορα αλα οχι τοσο συχνα

______________________________________________________________
ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕΤΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ ΑΠΟ Γιατι να νιω8ω καποιον
διπλα μου?
ΣΕ Γιατί να νιώθω κάποιον δίπλα μου;
27/09/2011
______________________________________________________________

violent king
Μέλος 1ης Βαθμίδας


90 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/09/2011, 08:08:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
το να νιωθεις ενα αερακι ειδικα το καλοκαιρι ειναι κατι καλο

Countess it is your night
You are haunted by your wild desires
Possessed by bestial lust
You are the goddess of the loveΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/09/2011, 05:21:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕΤΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ ΑΠΟ Γιατι να νιω8ω καποιον διπλα μου? ΣΕ Γιατί να νιώθω κάποιον δίπλα μου;


In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
mystery flower
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
204 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2011, 13:55:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πιστεύω ότι μιλάς για την μόρα. Αυτή την αίσθηση την είχαμε όλοι έντονη στα παιδικά μας χρόνια.

Ταξίδι στο άγνωστοΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

who knows
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
382 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/01/2012, 14:36:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους who knows  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα και Καλη Χρονιά!!!
Τυχαίνει κατα καιρούς να παθαίνω και εγω κάτι αντίστοιχο το οποίο μου έχει τύχει αρκετές φορές σε όλη μου τη ζωή... να έιμαι ξαπλωμένη και να ακούω μια ανάσα στο μαξιλάρι μου. Είναι πάντα η ίδια, διαρκεί πολύ ώρα και ποτέ δεν μου προκαλέι φόβο.. (αυτό γιατί μου έχουν ''φανερωθεί'' διάφορα και με βάση τη διαίσθηση τα χωρίζω σε αρνητικα - θετικά)..
Δεν έχω παρατηρήσει αν συμβαίνει σε συγκερκιμένες περιόδους της ζωής μου πχ με άγχος κτλ .. αλλά δεν βρίσκω τρόπο να ανακλύψω τι είναι όταν συμβαίνει..

never say never **Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Sweden
2198 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/01/2012, 03:26:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Καλησπέρα και Καλη Χρονιά!!!
Τυχαίνει κατα καιρούς να παθαίνω και εγω κάτι αντίστοιχο το οποίο μου έχει τύχει αρκετές φορές σε όλη μου τη ζωή... να έιμαι ξαπλωμένη και να ακούω μια ανάσα στο μαξιλάρι μου. Είναι πάντα η ίδια, διαρκεί πολύ ώρα και ποτέ δεν μου προκαλέι φόβο.. (αυτό γιατί μου έχουν ''φανερωθεί'' διάφορα και με βάση τη διαίσθηση τα χωρίζω σε αρνητικα - θετικά)..
Δεν έχω παρατηρήσει αν συμβαίνει σε συγκερκιμένες περιόδους της ζωής μου πχ με άγχος κτλ .. αλλά δεν βρίσκω τρόπο να ανακλύψω τι είναι όταν συμβαίνει..

never say never **


Αυτό το έχω πάθει κι εγώ και πίστεψέ με, ήταν η δική μου.

quote:
Πιστεύω ότι μιλάς για την μόρα. Αυτή την αίσθηση την είχαμε όλοι έντονη στα παιδικά μας χρόνια.

Προσωπικά όχι. Άρα όχι όλοι.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

who knows
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
382 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/01/2012, 13:44:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους who knows  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ καλημέρα
εννοείται δεν ήταν η δική μου.. σταματάω να αναπνέω για όσο αντέχω και βεβαιώνομαι ότι δεν είναι η δική μου.. άσε που μερικές φορές δεν έχουμε καν τον ίδιο ρυθμό.

never say never **Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Sweden
2198 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/01/2012, 19:58:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ε...τότε, who knows τι μπορεί να συμβαίνει....

quote:
Είναι πάντα η ίδια, διαρκεί πολύ ώρα και ποτέ δεν μου προκαλέι φόβο.. (αυτό γιατί μου έχουν ''φανερωθεί'' διάφορα και με βάση τη διαίσθηση τα χωρίζω σε αρνητικα - θετικά)..

Όταν λες ''φανερωθεί'', πως το εννοείς;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

who knows
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
382 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/01/2012, 20:24:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους who knows  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα
δεν ξέρω τι μπορεί να συμβαίνει.. μακάρι να ήξερα..
Τώρα για όσα μου έχουν ''φανερωθεί''... τι να σου πρωτοπώ.. έχω δει σκιά να με ακουλουθεί (όχι η δική μου..) γυναίκα να περπατάει στο σαλόνι σε ένα σπίτι που ήμουν μόνη μου, ένα σωμα με μανδύα που τράβηξα σε μια φωτογραφία.. αν πω κ άλλα θα βγω τρελλή...

never say never **

Edited by - who knows on 08/01/2012 20:25:31Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Sweden
2198 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/01/2012, 18:47:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κοίτα εδώ.... http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=11294
σου θυμίζει κάτι; (Κυρίως τα τελευταία μηνύματα)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

who knows
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
382 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/01/2012, 22:42:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους who knows  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
κοιταξα... αλλά δεν καταλαναίνω τι έπρεπε να θυμηθώ...

never say never **Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Sweden
2198 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/01/2012, 14:22:26  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ήθελα να πω, πως πολλοί δεν μιλούν για πράγματα που νοιώθουν ή ''βλέπουν'' μη τυχόν και τους χαρακτηρίσουν τρελούς, περίεργους κλπ....

Edited by - ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ on 09/06/2078 19:02:33

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

who knows
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
382 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/01/2012, 11:38:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους who knows  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα...
έτσι είναι κύριε ΕΧΕΜΒΡΟΤΕ και μερικές φορές έχουν δίκιο...
εσύ έχεις να μοιραστείς κάτι?

never say never **Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Sweden
2198 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2012, 13:36:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Καλημέρα...
έτσι είναι κύριε ΕΧΕΜΒΡΟΤΕ και μερικές φορές έχουν δίκιο...
εσύ έχεις να μοιραστείς κάτι?

never say never **


Όχι, τρελός είμαι;

Έχω μοιραστεί εδώ μέσα στο παρελθόν αρκετές προσωπικές εμπειρίες. Να σου πω την αλήθεια, έχω απομακρυνθεί από την ανάλυση τέτοιων ''περίεργων'' καταστάσεων, δεν με τραβάει πλέων. Από παιδάκι αυτό έκανα και μάλλον με κούρασε. Προτιμώ να απεικονίζω ή να λαμβάνω μέσω της τέχνης, μου βγαίνει ποιο αυθόρμητα και με ικανοποιεί σε πολύ μεγάλο βαθμό.

Κάτι περίεργο ή μεταφυσικό μπορώ να ''νιώσω'' και σε μια σκοτεινή γωνία κάπου στο κέντρο της Αθήνας για παράδειγμα. Εκεί ίσως να υπάρχει μια μυστική είσοδος που να οδηγεί σε μια αίθουσα που γίνονται συζητήσεις για τους ήχους που δημιουργούν τα παλιά και βρόμικα κτίρια, εκεί ξέρεις, υπάρχουν πολλές ηχητικές οντότητες. Αλλά εκεί μπορούμε να συναντήσουμε και τον ίδιο μας τον εαυτό που θα μας κοιτάξει και αυτός σαστισμένος λέγοντας ταυτόχρονα με μας, <<δεν είναι δυνατόν, δεν μπορεί να είναι αλήθεια>> Ε! αυτή την εμπειρία θα προτιμούσα να τη ζωγραφίσω παρά να την εγχειρίσω με λόγια. Δίχως αυτό να σημαίνει πως δεν το κάνω μερικές φορές. Απλά ολοένα και σπανίζουν, οι στιγμές αυτές.

Edited by - ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ on 09/06/2078 19:02:33

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

who knows
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
382 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2012, 21:41:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους who knows  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ναι έχεις δίκιο..απο ένα σημείο και μετά καταλαβαίνεις ότι απλώς απασχολείται το μυαλό χωρίς αποτέλεσμα...
Απο την άλλη είναι ωραία να τα μοιράζεσαι και να γράφονται οι διάφορες απόψεις...

never say never **

Edited by - who knows on 13/01/2012 21:44:38

Edited by - who knows on 13/01/2012 21:48:05Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1015625
Maintained by Digital Alchemy