ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Τεχνικά θέματα των Forums, Προβλήματα-Λύσεις
 ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ARCHON
ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ

Greece
317 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/04/2003, 10:45:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ARCHON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ
ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ , ΠΟΙΕΣ ΟΙ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΕΣ ΤΟΥΣ;

ΜΕ ΑΓΑΠΗ
ARCHON

Edited by - ARCHON on 16/04/2003 10:46:00

Kelsos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2081 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/04/2003, 16:09:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kelsos  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Kelsos  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Kelsos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χμμμμμμ
Να μια ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ δύσκολη ερώτηση με μια πάρα μα πάρα πολύ δύσκολη απάντηση...

Το θέμα είναι "τι ειναι οι συντονιστες" ή ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ;;;

Την αποκαλώ ΔΥΣΚΟΛΗ την ερώτηση γιατί θέλω να σου απαντήσω σε ΒΑΘΟΣ και όχι ΑΠΛΑ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΚΑ...

Για δώσε μου τα "φώτα σου" τι ακριβώς θέλεις να σου απαντήσω φίλε μου
ARCHON...

Την καλησπέρα μου

Κέλσος ο Φιλαλήθης

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ARCHON
ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ

Greece
317 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/04/2003, 18:58:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ARCHON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ ΚΕΛΣΟ
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΝ ΟΙ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΕΣ (ΕΠΑΝΑΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΑΝ Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΕΧΕΙ ΞΕΦΥΓΕΙ) ΑΝ ΝΑΙ ΠΟΣΟ ΔΕΣΜΕΥΤΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ Η ΕΠΙΣΥΜΑΝΣΗ ΤΟΥ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ.

ΕΠΙΣΗΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΟΙ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΟΣΑ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΟΥΤΩΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΑΠΑΝΤΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΝΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ "ΒΑΘΟΣ" ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ, ΚΑΘΩΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΠΩΣ ΣΕ ΚΑΘΕ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΕΩΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΣΥΝΤΟΝΙΖΟΥΝ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΤΟΥΣ ΓΝΩΣΤΙΚΟΥ ΠΕΔΙΟΥ


ΜΕ ΑΓΑΠΗ
ARCHON

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/04/2003, 00:32:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σου Archon.

Οι Συντονιστές του κάθε forum έχουν αυξημένες αρμοδιότητες σε σχέση με τα υπόλοιπα μέλη. Γενικά πρέπει να διαβάζουν συχνά όλα τα topics. Να προσπαθούν να τηρηθούν οι κανόνες του forum. Να παρεμβαίνουν διακριτικά για να επαναφέρουν κάποια μέλη στην τάξη. Να ενημερώνουν τους δύο (προς το παρόν) Διαχειριστές αν υπάρχει λόγος να επέμβουν σε κάποιο topic. Να προωθούν το forum που συντονίζουν έτσι ώστε να υπάρχει ζωντάνια και καλός διάλογος. Να κάνουν προτάσεις για την καλύτερη λειτουργία του forum.

Και κυριότερα (και αυτό είναι απόλυτα δεσμευτικό) να πίνουν και κανένα ουζάκι όλοι μαζί σε κάποια ψαροταβέρνα μια φορά τον μήνα Τυχεράκηδες !!! Συνέχεια στην απ΄ έξω με έχετε.

Η συμβουλή του Συντονιστή έχει βαρύτητα και θα πρέπει το μέλος το οποίο την δέχεται να την σκεφτεί καλά.

Δεν μπορούμε να πούμε ότι μια συμβουλή είναι δεσμευτική.

Δεσμευτική, όμως, θα πρέπει να κρίνεται η παρέμβαση του Admin του Forum ("Εισαγγελέα παρά τω Αρείω Πάγω" )

Γιατί ρωτάς όμως;

Έχει υπάρξει κάποιο πρόβλημα;

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/04/2003, 04:02:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε και Συνοδοιπόρε thoth, πολύ "βάρος" αισθάνθηκα ξαφνικά στις πλάτες μου μετά το μήνυμά σου αυτό...

Τόσο πολύ, που δυσκολεύομαι πραγματικά να καταθέσω κι εγώ τις σκέψεις μου για το συγκεκριμένο θέμα! Αλλά δεν χρειάζεται μάλλον, καθώς με πολύ απλότητα και βαθύτητα τα έχεις ήδη πει εσύ. Να προσθέσω μόνο, κάτι που βγαίνει αυτή τη στιγμή από την καρδιά μου:

"Δουλειά του κάθε Συντονιστή/Διαχειριστή είναι να γίνεται καλύτερος άνθρωπος... και να βοηθά και άλλους να το καταφέρουν"

Όσον αφορά το "Εισαγγελέας", καταρχάς μου έρχεται λίγο "άσχημα" στο άκουσμα (ή στην ανάγνωση μάλλον), στη συνέχεια με το "παρά τω Αρείω Πάγω"... σίγουρα βελτιώνεται το πράγμα!


-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/04/2003, 10:28:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μα βρε Admin, δεν με έπιασες. "Εισαγγελέας παρά τω Αρείω Πάγω" είσαι σε ένα πιο εσωτερικό κλειδί ερμηνείας.

"Είσαι Άγγελος δίπλα στον βράχο του Άρη (πάγος)" και πιο αναλυτικά, "αν και πρέπει να είσαι αυστηρός κριτής με την επιμονή βράχου και την ταχύτητα και αμεσότητα του Άρη, ωστόσο είσαι κατά βαθος Άγγελος"

Έτσι κι αλλιώς αυτό δείχνεις με το τελευταίο σου μήνυμα.

Ααααα !!!! Τώρα καταλαβαίνω γιατί αυτοί οι ανώτεροι δικαστές και εισαγγελείς έχουν τα περίφημα γουνάκια στους ώμους τους. Είναι υπολείμματα από τα φτερά του Εισ-άγγελου

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ARCHON
ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ

Greece
317 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/04/2003, 11:32:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ARCHON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ;
ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ; ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ Η ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ;
ΑΠΛΑ ΕΒΛΕΠΑ ΤΟΥΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ ΚΑΤΙ ΣΑΝ...ΠΡΟΕΔΡΟ ΤΗΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΝΑ ΠΩ (;) ΔΗΛΑΔΗ ΕΝΑΣ ΤΙΤΛΟΣ ΧΩΡΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ. ΒΕΒΑΙΑ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑΞΑ ΓΝΩΜΗ, ΟΜΩΣ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΔΙΑΒΑΘΜΙΣΗ (ΜΕΛΟΣ ΠΡΩΤΗΣ ΒΑΘΜΙΔΑΣ - ΔΕΥΤΕΡΗΣ Κ.Ο.Κ.)
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΤΟΝ Admin ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΓΡΑΦΕΤΑΙ Ο ΑΡΙΘΜΟΣ ΤΩΝ ΔΙΚΩΝ ΜΟΥ ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΕΒΑΙΝΩ ΒΑΘΜΙΔΕΣ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΔΙΑΡΚΩΣ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ.
ΕΧΩ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΗ ΒΑΘΕΙΑ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ... Η ΥΠΟΨΙΑ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΑΘΗΤΗΣ STO DROMO THS ANAZHTHSHS ΕΓΙΝΕ ΠΕΠΟΙΘΗΣΗ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΝ ΜΙΑ ΑΝΕΞΑΝΤΛΗΤΗ ΠΗΓΗ ΓΝΩΣΗΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΕ ΑΥΤΑ.

ΜΕ ΑΓΑΠΗ
ARCHON

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

λίλιθ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1945 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/04/2003, 15:12:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους λίλιθ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αν θα μπορουσα να καταθεσω και τη δικη μου αποψη για αυτα που λες ARCHON, θα σου λεγα οτι

δε χρειαζεται να "επισημοποιησεις" την κατασταση μαθητειας σου, και μονο που το νιωθεις, ετσι γινεται, και μακαρι ολα τα μελη του εσωτερικα να το βλεπουν οπως εσυ το βλεπεις!

το να βγαζεις ομως τον εαυτο σου εξω απο το "καθολικο τυπικο" των βαθμιδων, το οποιο δεν γνωριζεις τι ρολο παιζει για τον καθενα, (μπορει να παιζει δηλαδη θετικο, αρνητικο η ουδετερο), δε νομιζω οτι ειναι συμφωνο με αυτα που μας γραφεις!

εννοω, οτι αν γινει ετσι που τα λες, τοτε μπορει να εισαι "νεο μελος", δηλαδη οπως λες, χωρις εντονης διακρισης ταυτοτητα, αλλα ταυτοχρονα τονιζεις μια διαφορετικοτητα, αφου θα σε βλεπουμε να γραφεις, να γραφεις, κλπ. και να παραμενεις παντα "νεο μελος".

ο μαθητης ομως δεν ειναι σωστο να επιθυμει να ξεχωριζει. οφειλει να ειναι σεμνος. ξεχωριζει δηλαδη μεσα και παρ' ολη τη σεμνοτητα του!
γιαυτο το λογο, νομιζω οτι δε χρειαζεται να ζητησεις να εισαι νεο μελος, εννοω να σου ετοιμασουν μια "ταμπελα", αλλα χρειαζεται απλα να εισαι μεσα σου, και να νιωθεις παντα ενα νεο μελος!

τελος, αν υπαρχει μια καποια σκοπιμοτητα, στο να γινει καποιος "παλιο μελος" η συντονιστης, νομιζω οτι θα συμφωνουσα και γω με τον Thoth, οτι ειναι τα ουζακια στη μεση... καθολου ευκαταφρονητο κινητρο κατα τη γνωμη μου!

λιλιθ η πρωτη γυνεκα
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ARCHON
ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ

Greece
317 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/04/2003, 16:40:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ARCHON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΥΝΗΘΩΣ ΟΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΟΣΚΕΛΕΙΣ
ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ.

ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΕΡΙΠΟΥ (ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΛΛΩΣΤΕ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΣΤΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΣΟ ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΛΛΟΥ ΣΧΕΤΙΚΟΣ) ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΟΥ, ΕΙΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΑΝΑΖΗΤΟΥΣΑ ΠΗΓΕΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΘΕΜΑ, ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ PATHFINDER ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΨΑΧΝΑ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΗ ΤΟΥ AVATAR, ΑΠΟ ΚΑΘΑΡΗ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΠΕΡΙΗΓΗΘΗΚΑ ΛΙΓΟ ΣΤΟ FORUM ΚΑΙ ΕΨΑΞΑ ΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΕΛΟΣ. ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΓΥΡΙΖΟΝΤΑΣ ΣΠΙΤΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ ΒΓΗΚΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΣΕ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΦΕ (ΠΑΡΑ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΡΑΒΟΥΣΕ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ). ΠΕΡΑΣΕ ΟΛΗ Η ΝΥΧΤΑ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ ΕΦΥΓΑ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΝΥΣΤΑΞΑ.

ΕΓΙΝΑ ΜΕΛΟΣ

ΕΙΧΑ ΗΔΗ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΟΤΑΝ ΕΣΠΑΣΑ ΤΗ ΣΙΩΠΗ ΜΟΥ ΚΑΤΑΘΕΤΟΝΤΑΣ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΚΟ. ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ, ΒΕΒΑΙΑ ΜΟΙΡΑΙΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΩΡΟ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΣ ΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΜΕΤΑΤΡΑΠΗΚΕ ΣΕ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΚΑΙ ΠΑΡΕΑ ΠΟΥ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ (ΑΝ ΚΑΙ Η ΙΔΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΚΝΕΥΡΙΖΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΜΜΟΝΗ ΜΟΥ). ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΕΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΚΑΙ ΑΡΧΙΚΑ ΔΕ ΜΙΛΟΥΣΑ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ.

ΠΕΡΝΟΝΤΑΣ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΣΚΙΑΓΡΑΦΩ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΜΕ ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ "ΔΕΘΗΚΑ" ΧΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΝΑ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΕΓΩ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΙΣ ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΗΕΙΣ ΤΟΥΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ. ΣΧΕΔΟΝ ΠΑΝΤΑ, ΠΙΣΤΕΥΩ, ΟΠΟΤΕ ΑΙΣΘΑΝΘΗΚΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΘΕΜΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΜΙΛΩΝΤΑΣ ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝΤΙΦΑΤΙΚΟΣ (ΕΛΠΙΖΩ) ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΧΩΡΙΣ ΕΠΑΡΣΗ 'Η ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΝΟΙΩΣΩ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΣ (ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΕΙΣΕΙ Η ΑΤΜΑ) ΣΥΝΕΠΩΣ ΛΙΛΙΘ (ΜΕ ΤΟ ΘΕΣΠΕΣΙΟ ΟΝΟΜΑ) ΜΗ ΜΕ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ ΑΔΙΚΩΣ.

ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ
ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΑΥΤΗ ΓΙΑΤΙ ΕΝΟΙΩΣΑ (ΚΑΙ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΝ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ -ΤΗΣ ΟΠΟΙΑΣ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ-) ΟΤΙ ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ ΚΥΝΗΓΟΥΝ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ. ΕΠΕΙΔΗ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΕΙΑΚΙΑ ΑΝΕΚΔΟΤΑΚΙΑ ΟΙ ΓΕΝΙΚΑ ΑΠΟΨΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕ ΒΟΗΘΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΠΕΡΝΩ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ Η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΥΡΙΟΥ ΚΑΙ ΑΧΛΑΔΙΟΥ (ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ) ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΜΕΤΡΗΤΗ ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ (ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΠΑΡΑΛΟΓΟ; ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ 2.500 ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΠΕΡΙΓΡΑΦΟΝΤΑΣ ΦΑΣΕΙΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ, ΑΥΤΟ ΘΑ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΠΛΗΡΕΣ ΜΕΛΟΣ ΣΕ ΜΙΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΠΡΟΑΓΕΙ ΤΗΝ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ; ΕΠΕΙΔΗ ΛΟΙΠΟΝ ΦΙΛΗ ΛΙΛΙΘ ΘΕΛΩ ΚΑΘΕ ΜΗΝΥΜΑ ΠΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΗ ΣΗΜΑΙΝΟΥΣΑ ΒΑΡΥΤΗΤΑ (ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ ΤΗΣ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ) ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΠΟΤΕΙΝΑΞΩ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΤΟ ΜΙΑΣΜΑ ΤΟΥ ΜΗΝΥΜΑΤΑΚΙΑ (ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΕ ΑΦΟΡΟΥΝ ΕΙΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ ΕΙΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΕΙΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ) ΖΗΤΗΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕΤΡΟΥΝ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΜΟΥ, ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΑΖΟ ΜΗΝΥΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΔΕ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΤΑΛΟΓΗΣΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΙΒΩ ΒΑΘΜΙΔΑ...

ΙΣΩΣ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΝΑ ΕΧΩ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΒΑΘΜΙΔΕΣ (ΑΣΧΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΙ ΛΕΙ ΤΟ ΚΟΥΤΑΚΙ) ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ Ο AVATAR 'H O ΚΕΛΣΟΣ ΝΑ ΗΤΑΝ ΠΛΗΡΗ ΜΕΛΗ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΒΛΕΠΑ ΟΤΙ ΓΡΑΦΟΥΝ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟΥΣ ΜΗΝΥΜΑ
ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΑ Η ΚΑΤΑΜΕΤΡΗΣΗ ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΛΙΓΟ ΜΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ AGB ΠΟΥ ΔΕ ΜΟΥ ΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΙΟ ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΑΛΛΩΣΤΕ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΚΑΤΑΛΟΓΙΖΩ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΚΩΣ ΚΕΙΜΕΝΑ ΤΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ.

ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ
ΜΑΚΡΟΣΚΕΛΗΣ

ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ
ARCHON


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/04/2003, 16:40:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πάντως αν παρόλα αυτά συνεχίζεις να επιθυμείς να είσαι νέο μέλος, απλό απλούστατο, άλλαζε user name κάθε φορά που συμπληρώνεις 49 μηνύματα!

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ARCHON
ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ

Greece
317 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/04/2003, 16:45:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ARCHON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΟΥΖΑΚΙΑ
ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ, ΑΝ ΟΜΩΣ ΚΑΤΕΒΕΙΣ ΚΡΗΤΗ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΙΑ ΤΣΙΚΟΥΔΙΑ ΑΣΧΕΤΑ ΑΠΟ ΒΑΘΜΙΔΕΣ ΚΑΙ ΑΡΙΘΜΟΥΣ ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ ΜΟΥ ΑΡΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ

ARCHON


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ARCHON
ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ

Greece
317 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/04/2003, 16:59:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ARCHON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΟΣ ΑΜΑΛΙΑ ΜΟΥ
ΑΝ ΑΥΤΟ ΔΕ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΗΛΩΝΩ ΤΟ ΙΔΙΟ Ε-MAIL ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΘΑΝΟ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΜΕ ΤΟΝ _ARCHON ΚΑΙ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΜΕ ΤΟΝ _ARCHON_ KOK ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΠΑΡΑΦΟΡΤΩΝΩ ΤΟΝ SERVER ME USERS (ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ) ΑΝ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΥΠΕΡΒΛΗΤΑ ΚΑΙ Ο Αdmin ΠΕΙ ΤΟ ΟΚ ΘΑ ΚΑΤΑΦΥΓΩ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΛΥΣΗ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΕΙΧΑ ΑΛΛΩΣΤΕ ΣΚΕΦΤΕΙ. ΚΑΙ ΑΝ ΑΥΤΟ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ
"ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ" ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΑΙΩΝΙΑ ΝΕΟΣ ( )


ΜΕ ΑΓΑΠΗ
ARCHON

Edited by - ARCHON on 17/04/2003 17:00:45

Edited by - ARCHON on 17/04/2003 17:01:21Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

indigo_boy
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
493 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/04/2003, 17:01:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους indigo_boy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ARCHON ΑΠΟ ΠΟΙΑ ΠΟΛΗ ΕΙΣΑΙ?

ΑΜΑΛΙΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΣΟΥΝΑ ΠΟΛΥ ΑΥΤΟ ΓΙΑ

ΝΑ ΤΟ ΠΕΙΣ?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/04/2003, 17:04:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ ARCHON, εκτιμώ ιδιαίτερα τη νοοτροπία σου (όπως τουλάχιστον διαφαίνεται από τα μηνύματά σου).

Μόλις ήμουν έτοιμος να σε "μονιμοποιήσω" σε κατάσταση ΝΕΟΥ ΜΕΛΟΥΣ αλλά πρόλαβα και διάβασα το μήνυμα της λίλιθ...

Γράφει πολύ όμορφα, αληθινά και ουσιαστικά πράγματα!

Αυτό μου έφερε στον νου βέβαια και κάποιες άλλες πιθανότητες: να αρχίσουν να ζητάνε τα Μέλη διάφορες αλλαγές στον τίτλο που γράφεται κάτω από το Όνομα Μέλους...

Θα καταγράψουμε λοιπόν τα παρακάτω δύο σημεία τώρα σε αυτό το Θέμα, για αποφυγή οποιονδήποτε παρεξηγήσεων:

1. Μόνον οι Διαχειριστές αποφασίζουν για οποιεσδήποτε αλλαγές στον Τίτλο του Μέλους και μόνον για την εξυπηρέτηση αναγκών των Ομάδων Συζήτησης.

2. Παρέχεται επίσης η Δυνατότητα αίτησης όποιου Μέλους το επιθυμεί να "μονιμοποιηθεί" σε κατάσταση "ΝΕΟΥ ΜΕΛΟΥΣ", εκτός βέβαια εάν υπάρξει κάποια εξέλιξη που σχετίζεται με το πρώτο σημείο(1.). Θα πρέπει να στέλνει e-mail μήνυμα στη διεύθυνση του Admin, αναγράφοντας το Όνομα Μέλους του και από τη διεύθυνση e-mail που έχει δηλωμένη στο Προφίλ του/της. Θα πρέπει επίσης να αναφέρει στο μήνυμα την αιτιολόγηση αυτής της αίτησης αλλαγής.

Εάν συνεχίζεις να επιθυμείς την αλλαγή του τίτλου λοιπόν(για τον αριθμό των μηνυμάτων δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι), ευχαρίστως να την πραγματοποιήσουμε. (για την περίπτωσή σου, καθώς το έχεις ήδη ζητήσει δημόσια, αιτιολογώντας το, δεν απαιτείται να αποστείλεις e-mail. Απλά γράψε ένα μήνυμα σε αυτή τη Συζήτηση)

Να διευκρινήσω ξανά κάποια άλλα πράγματα!

Οι Βαθμίδες(ή άλλοι τίτλοι όπως "Πλήρες Μέλος" ή "Συνεργάτης" - έχει μετατραπεί πλέον σε ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA") έχουν σχέση μόνον με τον αριθμό των μηνυμάτων (οι τίτλοι δίνονται αυτόματα από την εφαρμογή που υποστηρίζει τα Forums). Δεν σημαίνουν κάτι περισσότερο ή κάτι λιγότερο λοιπόν παρά τον βαθμό συμμετοχής αναφορικά μόνο με την ποσότητα των Μηνυμάτων που το Μέλος έχει αποστείλει. Είναι προφανές ότι όσα περισσότερα μηνύματα έχει αποστείλει κάποιο Μέλος, τόσο μεγαλώνει η πιθανότητά, η Συμμετοχή του να έχει και την ανάλογη Ποιότητα με την Ποσότητα. Βέβαια υπάρχουν Μέλη με λίγα μηνύματα αλλά με άκρως Δημιουργική, Ποιοτική και "Βαθιά" Συμμετοχή στα Δρώμενα των Ομάδων Συζήτησης του ESOTERICA.gr.

Παραπέμπω και στο παλαιότερο και κατατοπιστικότατο Θέμα Τι είναι η πρώτη και τι η δεύτερη βαθμίδα??

Οι ευθύνες (και η αντίστοιχη τιτλοφόρηση) των Διαχειριστών και Συντονιστών έχουν ελάχιστη σχέση με τον αριθμό μηνυμάτων του Μέλους...


-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/04/2003, 17:12:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
... και προς θεού!!

Όχι διπλές ταυτότητες παρακαλώ! Αρκετές είναι αυτές που έχουν κάποια Μέλη δημιουργήσει...

Εκτός αυτού, η εφαρμογή δεν θα σε αφήσει φίλε ARCHON να δηλωθείς με την ίδια e-mail διεύθυνση.


-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

indigo_boy
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
493 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/04/2003, 17:17:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους indigo_boy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
MMMMM TΩΡΑ ADMIN ΜΟΥ

ΚΙΝΗΣΕΣ ΤΗΝ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ...........

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΑΛΛΟ ΤΟΠΙΚ

ΜΕ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΘΕΜΑ... ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΨΑΞΑ
ΕΤΣΙ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ

ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ?

ΦΙΛΙΚΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ARCHON
ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ

Greece
317 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/04/2003, 17:59:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ARCHON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΝΑΙ ΕΠΙΘΥΜΩ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΩ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ


INDIGO ΜΕΝΩ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΚΡΗΤΗ, ΑΠΛΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ

ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΡΗΤΗ ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ

ARCHON


Edited by - ARCHON on 17/04/2003 18:08:21Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

indigo_boy
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
493 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/04/2003, 18:07:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους indigo_boy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ARCHON ΜΕΝΩ ΧΑΝΙΑ ΑΝ ΚΑΠΟΤΕ ΘΕΛΗΣΕΙΣ

ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ Ε-ΜΑΙΛ ΚΑΙ ΘΑ

ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΙΓΟΥΡΑ...................

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ARCHON
ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ

Greece
317 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/04/2003, 18:11:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ARCHON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΡΜ ΤΩΡΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/04/2003, 19:39:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε ARCHON, όπως θα βλέπεις ήδη...

κέρδισες το κλειδί της αιώνιας νεότητας!


-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/04/2003, 20:01:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Νά'στε σίγουροι όμως τώρα, πως θα υπάρξουν πολλοί και συνεχώς που θα ρωτάνε ΤΙ και ΠΩΣ σχετικά μ' αυτήν την ιδιαιτερότητα του ARCHONτα...
...και είναι και με κεφαλαία...

...Δεν ξέρω αν θα σου αρέσει τελικά αυτό ARCHON...

"Να'μαι καλά, να σ' αγαπώ..."

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ARCHON
ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ

Greece
317 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/04/2003, 20:02:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ARCHON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

ΑΞΙΟΤΙΜΕ Admin

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΓΙΝΕ ΠΙΕΣΤΙΚΟΣ ΑΛΛΑ ΠΕΙΣΤΙΚΟΣ

ΜΕ ΑΓΑΠΗ
ARCHON

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ARCHON
ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ

Greece
317 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/04/2003, 20:05:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ARCHON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
TI EINAI TA 3 S STO ANANASSS

ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΓΛΙΤΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΝΟΧΛΗΤΙΚΟΥΣ ΔΗΛΩΣΕΣ ΔΗΜΟΣΙΑ ΠΩΣ ΠΡΟΕΚΥΨΑΝ ΣΤΟ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΘΕΜΑ ΠΕΡΙ ΟΝΟΜΑΤΩΝ , ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ ΑΛΛΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΘΑ ΨΑΞΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΝ ΤΗ ΓΕΝΝΕΣΗ ΤΟΥ,
ΕΞΑΛΛΟΥ ΘΕΩΡΩ ΓΟΗΤΕΥΤΙΚΟ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩΝΤΑΣ ΒΗΜΑ ΒΗΜΑ ΤΙΣ ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΕΤΣΙ ΒΓΑΖΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ, ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΙΧΕΣ ΤΟΝ ΠΙΟ ΣΥΜΠΑΘΗΤΙΚΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ ΟΤΑΝ ΜΑΘΑΙΝΕΣ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΤΕΙΣ ΨΗΦΙΑΚΗ ΥΠΟΓΡΑΦΗ, Η ΔΕ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΕΙΔΕΣ ΤΟΝ ΑΝΑΝΑ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΗΤΑΝ ΑΣΥΛΛΗΠΤΗ...


ΜΕ ΑΓΑΠΗ
ARCHON

Edited by - ARCHON on 17/04/2003 20:13:15Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/04/2003, 20:11:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ok!
Εύχομαι πάντα ΝΕΟΣ! Και στην καρδιά, και στο μυαλό...
(στη σάρκα δυστυχώς δεν...)!

Καλή συνέχεια!

"Να'μαι καλά, να σ' αγαπώ..."

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ARCHON
ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ

Greece
317 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/04/2003, 20:19:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ARCHON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
NA 'ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΑΝΑΝΑ ΜΟΥ (ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΜΟΥ ΗΧΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΝΑΝΑ ΜΟΥ, ΣΧΕΔΟΝ ΜΟΥΣΙΚΟ)


archon

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

λίλιθ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1945 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/04/2003, 21:38:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους λίλιθ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
φιλε μου ARCHON!
διαβασα τα μηνυματα σου και μου αρεσε ο τροπος που εθεσες την αποψη σου.
θελω να επαναλαβω -ετσι ωστε να μην παρεξηγηθω- οτι το μηνυμα που εγραψα, με κανενα τροπο δεν κριτικαρε αρνητικα το μηνυμα σου, απλα σου εδωσα μια εναλλακτικη, που και απο μονη της σαν σκεψη αρκει! με το ιδιο πνευμα ομως, συμφωνω ταυτοχρονα μαζι σου, γιατι οι επαναστατες αν δεν ειχαν ονομα, δεν θα γινοταν γνωστο οτι κανουν επανασταση!
τελως, παντων... οπως μαλλον πολλοι γνωριζουμε, ολα τα πραγματα εχουν πολλες, καμμια φορα και αντιφατικες μεταξυ τους, ερμηνειες!

συνεχιζω τωρα σχετικα με τα ουζακια... ουπς! συγνωμη τις τσικουδιες!

το καλοκαιρι λοιπον, αν εισαι στο Ηρακλειο, εισαι απο τωρα προσκαλεσμενος σε μια βραδυα στην Ιεραπετρα -οπου θα ερθουμε να σε παρουμε μαζι με την κοπελα σου και οποιον αλλον θες- για να κανουμε μια τσιπουρο-μπαρο-τσαρκα με χοχλιους, ντακους, κολοκυθανθους, σφακιανοπιτες και τα λοιπα γνωστα...κριτικα εδεσματα!
ιndigo boy, εισαι και εσυ καλεσμενος στην παρεα μας!
μετα λοιπον τα ουζακια και τα μεζεδακια, θα παρουμε το καραβακι του "μπαρμπα Αχιλλεα" (ωχ! ακουω στριγγλιες...) και θα κατεβουμε απεναντι στο γαιδουρονησι!
εκει θα κανουμε μια καταπληκτικη εσωτερικη κουβεντα πινοντας κι αλλες ρακες... μεχρι τελικης πτωσης!!!

λιλιθ η πρωτη γυνεκα
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ARCHON
ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ

Greece
317 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/04/2003, 22:06:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ARCHON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΛΙΛΙΘ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΔΕΧΟΜΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΟΥ
ΤΩΡΑ ΑΠ'ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΛΟΓΗΣΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ ΔΥΟ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ
Α) ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΕΠΙΘΕΤΙΚΗ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ
Β) ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙΣ ΠΡΟΘΕΣΕΙΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΙΣΟΥΝ (ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ) ΕΠΙΚΡΙΤΙΚΗ
ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ' ΧΕΙ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣ ΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΣΑΙ ΘΥΜΩΜΕΝΗ ΣΕ ΕΧΩ ΔΕ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΕ ΜΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΙΑ ΗΤΑΝ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΗ ΒΡΩ ... ΟΣΟ ΓΙΑ ΚΡΗΤΙΚΕΣ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΝ ΘΥΜΩΣΟΥΝ ΑΠΟ ΠΡΩΤΟ ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΓΙ' ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΘΑ ΦΡΟΝΤΙΣΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΒΑΛΩ ΠΟΤΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ
ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ΄ ΧΕΙ ΝΟΙΩΘΩ ΠΩΣ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ

ΜΕ ΑΓΑΠΗ
ARCHON

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/04/2003, 23:31:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΑΜΑΛΙΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΣΟΥΝΑ ΠΟΛΥ ΑΥΤΟ ΓΙΑ

ΝΑ ΤΟ ΠΕΙΣ?


οχι βέβαια καρδούλα μου. Κι εγώ από την Κρήτη είμαι.
Κι εσύ από κει δεν είσαι;

(άσε, μην προσπαθήσεις να το καταλάβεις...δεν είναι και τόσο ίντιγκο)

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/04/2003, 23:37:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
μετα λοιπον τα ουζακια και τα μεζεδακια, θα παρουμε το καραβακι του "μπαρμπα Αχιλλεα" (ωχ! ακουω στριγγλιες...) και θα κατεβουμε απεναντι στο γαιδουρονησι!

σα να μου φαίνεται ότι τελικά θα πνίξω δύο άτομα στην Κρήτη κι όχι ένα που υπολόγιζα...

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Silverwolf
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Sweden
565 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/04/2003, 01:09:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Silverwolf  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Silverwolf  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χμμμμμ ποσοί κρητικοί (από ή μένουν) είμαστε άραγε τελικά στο forum;
indigo_boy - Χανιά, Archon - Ηράκλειο, Εγώ + Λίλιθ - Λασίθι κανένας από Ρέθυμνο να βγάλουμε όλους τους νομούς;
Από την Ιεράπετρα είσαι φίλτατη Λίλιθ ή απλώς για διακοπές πηγαίνεις εκεί;

Αχ μου τρέχουν τα σάλια με τις αναφορές στα τοπικά μας εδέσματα... αμά σου πω ότι το φαγητό που μου έχει λείψει περισσότερο από όλα στο εξωτερικό είναι ο ντάκος φαντάζομαι θα σκάσεις στα γέλια... του χρόνου η βαλίτσα θα περιέχει αρκετές σακούλες...


"For the strength of the wolf is the pack
and the strength of the pack is the wolf"


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ARCHON
ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ

Greece
317 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/04/2003, 09:09:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ARCHON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
σα να μου φαίνεται ότι τελικά θα πνίξω δύο άτομα στην Κρήτη κι όχι ένα που υπολόγιζα...

????????????????????????????????????????????????????????????????????

ΔΗΛΑΔΗ;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy