ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Σπήλαια
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
elladara
Νέο Μέλος

Greece
12 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/05/2003, 19:30:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elladara  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος elladara  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γειά σας παιδιά.
Είμαι καινούριο μέλος και επιτέλους βρίσκω έναν χώρο στο διαδίκτυο που με ενδιαφέρει μετά από 3 χρόνια αναζήτησης.
Παιδιά θέλω να πω τα εξής και χωρίς να παρεξηγηθώ θα ήθελα τη γνώμη σας.
Εχω μία εμμονή με τα σπήλαια. Κάθε φορά που μπαίνω μέσα σε ένα σπήλαιο ακόμα και μικρή τρύπα σε βουνό νιώθω ένα ανεξήγητο δέος.
Δεν μπορώ να σας το περιγράψω αλλά θα έλεγα ότι μοιάζει σαν το έντονο συναίσθημα που νιώθει ένας πιστός όταν μπαίνει στην εκκλησία ή τον έντονο στομαχόπονο που νιώθει ένας ερωτευμένος.
Πιστεύω ότι όλη η γη είναι κούφια και ότι κάτι υπάρχει μέσα είμαι σίγουρη.
Μήπως ανήκω κάπου εκεί κι εγώ γι'αυτό αισθάνομαι έτσι? ΄
Πρέπει δε να σας πω πως το όνειρό μου είναι να εξερευνήσω το σπήλαιο του Νταβέλη γιατί και μόνο που ακούω το όνομα τρελαίνομαι. Μήπως ήμουν ερωμένη του? Μπορεί σε μιά άλλη ζωή.
Δεν ξέρω όμως κανέναν να θέλει να έρθει μαζί μου και μόνη μου είναι λίγο επικίνδυνο.
Επίσης όπου υπάρχουν αρχαία έστω και κρυμμένα βαθιά στη γη το καταλαβαίνω. Δεν ξέρω πως...
Βοηθήστε με

Loucas
Πλήρες Μέλος

Cyprus
1186 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/05/2003, 19:40:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loucas  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΗ-ΦΙΛΕ ΣΕ ΚΑΛΟΣΩΡΙΖΩ.

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΗΛΑΙΟ ΤΟΥ ΝΤΑΒΕΛΗ.ΜΠΟΡΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΣΥΜΕΤΑΣΧΕΙΣ ΣΤΗΣ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΕΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΣΤΟ ΣΠΗΛΑΙΟ ΠΟΥ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ.

THE TRUTH IS OUT THERE.THE TRUTH IS FRONT OF YOUR EYES.OPEN YOUR EYES TO SEE IT. DON'T STAY BLIND.TRY.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/05/2003, 19:46:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σου "Ελλαδάρα"

Νομίζω ότι ο Λουκάς κάτι ξέχασε. Την διεύθυνση του άλλου θέματος που έχει ως αντικείμενο την σπηλιά του Νταβέλη. Συμφωνώ με τον Λουκά ότι θα σε συναρπάσει.

Εδώ

http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=1020

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
elladara
Νέο Μέλος

Greece
12 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/05/2003, 20:16:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elladara  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος elladara  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΤΕ ΠΑΙΔΙΑ.
ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕΜΕ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΠΑΤΕ 18 ΜΑΙΟΥ.
ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΣΟ ΤΟ ΘΕΛΩ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Loucas
Πλήρες Μέλος

Cyprus
1186 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/05/2003, 21:44:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loucas  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ THOTH ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ.ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ COPY TO ΤΟΠΙΚ ΑΛΛΑ ΞΑΦΝΙΚΑ ΗΡΘΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΞΕΝΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΥΓΩ ΒΙΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ PASTE KAI ΠΑΡΕΡΜΥΝΕΥΘΥΚΑΝ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΜΟΥ.
ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΤΟΠΙΚ ΠΟΥ ΑΝΟΙΧΤΗΚΕ.

ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ.

THE TRUTH IS OUT THERE.THE TRUTH IS FRONT OF YOUR EYES.OPEN YOUR EYES TO SEE IT. DON'T STAY BLIND.TRY.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ghost
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
278 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/05/2003, 15:14:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ghost  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Ghost  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΕ ΚΑΛΟΣΩΡΙΖΩ ΚΙ ΕΓΩ ΑΠ' ΤΗΝ ΜΕΡΙΑ ΜΟΥ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΟΥ ΣΤΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΙΚΑ ΣΟΥ, ΜΕΣΑ ΑΠ' ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ... ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy