ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Όρος Πεντελικόν
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 39
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Ntavelis666
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
671 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/03/2003, 20:25:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ntavelis666
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΦΙΛΟΙ !
ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.
Η ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΩΘΗΣΕ ΝΑ ΕΓΓΡΑΦΩ ΜΗΝ ΜΠΟΡΩΝΤΑΣ ΝΑ ΑΝΤΕΞΩ ΠΛΕΟΝ ΤΗΝ ΛΑΣΠΗ ΠΟΥ ΤΡΩΩ ΑΠΟ "ΩΡΙΜΟΥΣ", "ΠΡΟΣΓΕΙΩΜΕΝΟΥΣ", "ΣΟΒΑΡΟΥΣ" ΚΑΙ "ΡΕΑΛΙΣΤΕΣ" ΤΥΠΟΥΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ : ΤΗ ΛΑΤΡΕΥΤΗ ΜΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ ! ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΠΑΘΟΣ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ. ΞΗΜΕΡΟΒΡΑΔΙΑΖΟΜΑΙ ΕΚΕΙ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΚΡΩΣ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ. ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΟΜΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΕ ΚΟΡΟΪΔΕΥΑΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΟΥ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΗΤΑΝ...."ΦΙΛΟΙ". ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΗΛΙΘΙΟΣ, ΑΝΩΡΙΜΟΣ, ΦΑΝΤΑΣΙΟΠΛΗΚΤΟΣ, ΤΡΕΛΟΣ, ΓΡΑΦΙΚΟΣ, ΠΡΕΖΑΚΙΑΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ. ΒΕΒΑΙΑ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΑΚΑΘΕΚΤΟΣ ΑΛΛΑ ΩΣ ΠΟΤΕ; ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ. Η ΕΡΗΜΙΑ ΤΩΝ ΕΡΕΥΝΩΝ ΜΟΥ ΑΦΟΡΗΤΗ.
ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΖΗΤΩ ΜΕ ΟΛΟ ΜΟΥ ΤΟ ΣΕΒΑΣΜΟ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΑΝΤΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΤΟΣΟ ΑΙΝΙΓΜΑΤΙΚΟ ΒΟΥΝΟ, ΝΑ ΑΝΑΠΤΥΞΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΜΑ, ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ Σ΄ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΤΟΠΟ.
ΕΛΠΙΖΩ ΣΕ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΣΑΣ. ΑΝ ΟΧΙ, ΚΑΛΟ ΚΥΝΗΓΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΙΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ.
ΜΕ ΣΕΒΑΣΜΟ ΚΑΙ ΕΚΤΙΜΗΣΗ
ΝΤΑΒΕΛΗΣ-666

666

Πετρος
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
256 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/03/2003, 23:51:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Πετρος
Αγαπητέ φίλε ,

Καλώς ήλθες και εσύ στην ομολογουμένως ενδιαφέρουσα παρέα του esoteri-
ca.
Σχετικά με το θέμα της Πεντέλης,αν έχεις την καλωσύνη και την διάθεση,
ρίξε μια ματιά σε σχετικό μου δημοσίευμα με τίτλο "Περί Σπηλιάς Νταβέ-
λη επιμύθιον" και πες μου την γνώμη σου.Μήπως και ανταλλάξουμε κάποιες
πληροφορίες που δεν γνωρίζω.Στο συγκεκριμένο θέμα μου μη παρεξηγήσεις
ορισμένα μου συμπεράσματα,μια και παρατίθενται από πλευράς πρακτικών
συμπερασμάτων εκμαιευθέντα από τις λίγες μου επισκέψεις.


Φιλικώτατα
Πετρος

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ntavelis666
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
671 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2003, 00:41:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ntavelis666
Αγαπητέ Πέτρο,
καταρχάς σε ευχαριστώ πολύ για το μύνημα σου και θέλω να σου πώ πώς κατά διαβολική σύμπτωση, είχα διαβάσει αυτά που έγραφες περί Σπηλαίου Πεντέλης μόλις χθές γιατί έψαχνα πληροφορίες μέσα απο'δώ για το Πανίερο Βουνό μας. Το οτι δεν σου αποκαλύφθηκε κάτι εξ'αρχής, δεν σημαίνει πως δεν υπάρχει. Ίσως και να ήταν εκεί δίπλα σου...που ξέρεις....πολλά γίνονται. Πάντως απο την πλευρά μου μου έχουν συμβεί πολλά εκεί (όχι μόνο στη Σπηλιά αλλά και στο Βουνό γενικότερα) και μερικά απο αυτά έκαναν την εμφάνιση τους σε φωτογραφίες. Πάντως αν θέλεις πραγματικά κάτι χειροπιαστό και κάτι που μπορείς να δείς ανα πάσα στιγμή βρίσκεται στα δύο τεχνητά τούνελ. Στο πρώτο αριστερά, πρίν τη Σπηλιά, αν κοιτάξεις το έδαφος είναι εντελώς στεγνό, παρόλο που υπάρχει συνεχής σταγονοροή. Αν κατόπιν μπείς και στο δεύτερο απο δεξιά, το έδαφος κοντεύει να μετατραπεί σε βάλτο και όχι μόνον αυτό, αλλά και η στάθμη του χώματος... ανεβαίνει σταδιακά(!) Πήγαινε να δείς. Μέχρι στιγμής κανείς δεν μπόρεσε να δώσει κάποια ικανοποιητική εξήγηση για αυτό αλλά αν έχεις κάτι να προτείνεις για το φαινόμενο, είμαι όλος αυτιά. Αλλωστε έχω σαν αρχή μου να εξαντλώ όλες τις πιθανές λογικές εξηγήσεις προτού φτάσω στο παράδοξο οποιουδήποτε θέματος αφορά την Πεντέλη.

Με εκτίμηση
Ntavelis-666

666Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Φοίνιξ
Νέο Μέλος


24 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2003, 01:46:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Φοίνιξ
Κάθε φορά που ανοίγεις δρόμο στη ζωή
μην περιμένεις να σε βρει το μεσονύχτι
έχε τα μάτια σου ανοιχτά βράδυ πρωί
γιατί μπροστά σου πάντα απλώνεται ένα δίχτυ

Άν ποτέ στα βρόχια του πιαστείς
κανείς δεν θα μπορέσει να σε βγάλει
μονάχος βρες την άκρη της κλωστής
κι αν είσαι τυχερός ξεκίνα πάλι

Αυτό το δίχτυ έχει ονόματα βαριά
που 'ναι γραμμένα σ' εφτασφράγιστο κιτάπι
άλλοι το λεν του κάτω κόσμου πονηριά
κι άλλοι το λεν της πρώτης άνοιξης αγάπη


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2003, 21:55:49  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat
Καλοσώρισες Ntaveli ...

Και χαίρωμαι που επιτελους υπάρχουν ανθρωποι εδώ μέσα που πιστεύουν οτι υπάρχει τελικά κάτι υποπτο γύρω από το θέμα της Πεντέλης!!!!!

Μένω απέναντι από αυτή ...και το πρώτο πράγμα που βλέπω οταν ξυπνάω και οταν κοιμάμε, ειναι αυτή.......

Εδώ και χρόνια διαβάζω οτι μπορώ να βρώ σχετικά με αυτή, αλλά το κακό ειναι οτι ποτέ δεν ειναι αρκετα. Δέν ξέρω αλλά νομίζω οτι πολλά υπάρχουν και λίγα μας δείχνουν η μας λένε.

Εχω ακούσει απίστευτα πράγματα, (βάσεις, ομάδες ανθρώπων που εχουν επαφεί δεύτερου & τρίτου τύπου με ufo, Διαυλους, κ.τ.λ.)

Αν λοιπόν μπορείς να μας κατατοπίσης σύμφωνα με τις δικές σου εμπειρίες, θά ηταν νομίζω πολύ καλό

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Loucas
Πλήρες Μέλος

Cyprus
1186 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2003, 22:22:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loucas  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Loucas
ΦΙΛΕ ΝΤΑVELIS666 ΚΑΛΟΣΩΡΙΣΕΣΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ.ΑΦΟΥ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟΣΟ ΠΑΘΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΝΤΕΛΗ ΤΟΤΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΧΕΙΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΠΟΛΛΟΙ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ.ΕΓΩ ΟΤΙ ΓΝΩΡΙΖΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΟΥΝΟ ΚΑΙ ΣΠΗΛΙΑ ΤΟ ΓΝΟΡΙΖΩ ΑΠΟ ΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΕΔΩ ΣΤΟ ESOTERICA.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΚΥΠΡΟ.ΟΜΩΣ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΒΓΑΖΩ ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΕΚΕΙ.ΓΙΑΥΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΑΣ ΓΡΑΨΕΙΣ ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΡΕΥΝΕΣ ΣΟΥ.ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΟΠΟ(ΚΑΙ ΧΩΡΟ).

THE TRUTH IS OUT THERE.THE TRUTH IS FRONT OF YOUR EYES.OPEN YOUR EYES TO SEE IT. DON'T STAY BLIND.TRY.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ntavelis666
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
671 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2003, 22:36:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ntavelis666
ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΤΗΧΙΑ, (ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ ΜΕΝΑ) ΝΑ ΞΥΠΝΑΣ ΤΟ ΠΡΩΪ ΌΠΩΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΗΝ ΑΙΣΧΡΗ ΤΣΙΜΕΝΤΙΛΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΕΙ, ΝΑ ΑΝΤΙΚΡΥΖΕΙΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΟ ΚΑΙ ΕΠΙΒΛΗΤΙΚΟ ΠΥΡΑΜΙΔΟΕΙΔΕΣ ΑΝΑΣΤΗΜΑ ΤΟΥ ΠΕΡΗΦΑΝΟΥ ΒΟΥΝΟΥ ΜΑΣ. ΣΕ ΖΗΛΕΥΩ ΠΟΥ ΞΥΠΝΑΣ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΘΕΑ.

ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΠΟΛΛΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ, ΟΙ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΧΕΙΡΟΠΙΑΣΤΕΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ (ΕΧΩ ΣΙΧΑΘΕΙ ΤΙΣ ΑΕΡΟΛΟΓΙΕΣ ΕΙΔΙΚΑ ΑΠΟ ΑΤΟΜΑ "ΕΙΔΗΜΟΝΕΣ" ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ)ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ. ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ, ΔΕΝ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΩ ΟΥΤΕ ΕΙΔΙΚΟΣ, ΟΥΤΕ ΞΕΡΟΛΑΣ. ΑΠΛΑ ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΥΝΔΕΘΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΝΤΕΛΗ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΛΕΧΤΕΙ ΣΤΑ ΜΑΓΙΚΑ ΔΙΧΤΥΑ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΒΟΥΝΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΓΛΥΤΩΣΕΙ. ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΕΩ ΜΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ, ΔΙΟΤΙ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΦΘΩ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΒΟΥΝΑ ΌΠΩΣ Ο ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΚΑΙ Ο ΤΑΫΓΕΤΟΣ, ΟΜΩΣ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΔΑΚΡΥΣΩ(ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ) ΟΠΩΣ Η ΠΕΝΤΕΛΗ, ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΣΤΕΙΟ ΣΕ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ.
ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΔΕΝ ΕΝΤΟΠΙΖΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΦΗΜΗ ΣΠΗΛΙΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΑΚΡΗ ΣΕ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΒΟΥΝΟΥ, ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΛΛΗΝΗ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΡΓΙΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΩΝ ΠΟΥ ΑΝ ΣΑΣ ΤΑ ΔΙΗΓΗΘΩ ΟΛΑ, ΚΙΝΔΥΝΕΥΩ ΝΑ ΚΑΤΑΝΤΗΣΩ ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.
ΑΣ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΜΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΠΟΤΕ ΓΙΝΩ ΕΦΙΑΛΤΙΚΑ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟΣ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΒΟΥΛΩΣΩ.
ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΠΕΝΤΕΛΗ ΜΕ ΧΙΟΝΙ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙ ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ ΠΑΤΗΜΑΣΙΕΣ ; ΕΧΩ ΔΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΧΩ ΕΙΤΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΣΕΙ ΕΙΤΕ ΒΙΝΤΕΟΣΚΟΠΗΣΕΙ. ΠΑΤΗΜΑΣΙΕΣ 80 ΠΟΝΤΩΝ, ΠΑΤΗΜΑΣΙΕΣ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΜΕΓΕΘΟΥΣ ΜΕ ΤΕΣΣΕΡΑ Η ΤΡΙΑ ΔΑΚΤΥΛΑ, ΣΤΡΟΓΓΥΛΕΣ ΠΑΤΗΜΑΣΙΕΣ Η ΜΙΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ, ΛΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΠΑΤΟΥΣΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΠΟΔΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΛΕΣ. ΔΙΚΑΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ : ΤΙ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΛΑΝΙΕΤΑΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ; ΤΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΑΤΗΜΑΣΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΗΓΟΥΝ ΣΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ, ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΤΟΥ ΠΟΥΘΕΝΑ!!!!! ΕΝΑ ΕΠΙΣΗΣ ΚΟΙΝΟ ΓΝΩΡΙΣΜΑ ΤΩΝ ΠΑΤΗΜΑΣΙΩΝ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΙΧΝΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΣ!!!!!!!!!!!!!!! ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΤΙ ΑΝΑΛΟΓΟ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΟ. ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΚΑΤΙ ΟΧΙ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ. ΤΑ ΙΧΝΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ, ΑΡΑ ΤΟ ΒΟΥΝΟ ΔΕΧΕΤΑΙ ΑΝΕΛΕΙΠΩΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΕΙΤΕ ΑΠΟ "ΜΕΣΑ" ΕΙΤΕ ΑΠΟ "ΕΞΩ".

ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ
ΝΤΑΒΕΛΗΣ-666


666Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Loucas
Πλήρες Μέλος

Cyprus
1186 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2003, 22:41:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loucas  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Loucas
ΦΙΛΕ ΝΤΑΒΕΛΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΒΑΛΕΙΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΕΔΩ ΝΑ ΤΙΣ ΔΟΥΜΕ Η ΝΑ ΜΟΥ ΤΙΣ ΣΤΕΙΛΗΣ ΣΤΟ ΕΜΑΙΛ ΜΟΥ.ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ.

THE TRUTH IS OUT THERE.THE TRUTH IS FRONT OF YOUR EYES.OPEN YOUR EYES TO SEE IT. DON'T STAY BLIND.TRY.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ntavelis666
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
671 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2003, 22:46:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ntavelis666
ΦΙΛΕ ΛΟΥΚΑ, ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΕΝΑ ΑΠΟΜΑΚΡΟ ΞΩΚΚΛΗΣΙ ΣΤΗΝ ΠΕΝΤΕΛΗ, ΠΟΥ ΦΕΡΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ. ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΣΙΟ ΛΟΥΚΑ, Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΘΑΝΟΝ ΧΤΙΣΜΕΝΟΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΝΑΟ ΤΗΣ ΡΕΑΣ. ΛΟΙΠΟΝ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΞΩΚΚΛΗΣΙ, ΣΤΙΣ ΠΕΝΤΕ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ, ΤΙΣ ΤΡΕΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ, ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ. ΕΧΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ Π.Χ ΕΝΑ ΑΝΑΠΤΗΡΑ, Η ΕΝΑ ΦΑΚΟ, ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΑΚΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΕΝΤΟΣ ΤΟΥ ΝΑΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΕΧΕΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ. ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΟΥΤΕ ΑΦΗΡΗΜΕΝΟΣ, ΟΥΤΕ ΞΕΧΝΑΩ ΠΟΥ ΑΦΗΝΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΟΥ, ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΟΣ. ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΜΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ, ΤΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΟΥ-ΘΕ-ΝΑ ΑΛΛΟΥ;;;;;; ΑΓΑΠΗΤΕ ΦΙΛΕ, ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΝΑΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΨΥΧΙΑΤΡΕΙΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΩ.

ΝΤΑΒΕΛΗΣ-666

666Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ntavelis666
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
671 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2003, 23:02:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ntavelis666
ΒΡΕ ΛΟΥΚΑ ΜΟΥ, ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΣΧΕΤΟΣ ΑΠΟ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΦΩΤ. ΝΑ ΛΕΣ ΠΩΣ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΚΑΙ ΣΤΕΛΝΩ ΜΥΝΗΜΑΤΑ. ΔΥΣΤΗΧΩΣ Η ΕΥΤΗΧΩΣ, ΜΙΣΩ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ, ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ. ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΚΑΙ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΜΟΥΣΚΕΜΑ. ΜΑΚΑΡΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΤΙΣ ΔΕΙΞΩ. ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ. ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΥΤΩΝ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ. ΕΧΕΤΕ ΚΑΘΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΙΤΗΣΗ. ΠΑΝΤΩΣ ΟΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΘΕΛΗΣΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ, ΕΙΜΑΙ ΠΡΟΘΥΜΟΣ ΝΑ ΤΟΥ ΤΑ ΔΕΙΞΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.
ΠΑΝΤΟΤΕ ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΑΣ
ΦΙΛΙΚΑ
ΝΤΑΒΕΛΗΣ-666

666Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Loucas
Πλήρες Μέλος

Cyprus
1186 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2003, 23:11:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loucas  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Loucas
ΦΙΛΕ ΝΤΑΒΕΛΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΑΠΑΙΣΙΟΔΟΞΟΣ.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΛΛΟΙ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΟΠΩΣ ΕΣΕΝΑ.ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΦΗΓΕΙΣΑΙ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΩ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΠΟΛΛΟΥΣ.

THE TRUTH IS OUT THERE.THE TRUTH IS FRONT OF YOUR EYES.OPEN YOUR EYES TO SEE IT. DON'T STAY BLIND.TRY.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/03/2003, 00:47:36  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat
Ναι σίγουρα εχεις και την δική μου προσοχή επάνω στα γραφόμενα σου!!!

Αυτό με της πατημασιές δεν το εχω ξανακούσει ....
και ομολογώ πως με τρόμαξε λίγο η ιδέα να συναντήσω κάτι τετοιο σε μία επικείμενη βόλτα μου

Τώρα το θέμα των φωτογραφιών....μμμμ ειναι λίγο περίπλοκο ....
δεν λέω οτι δεν σε πιστεύω ....αλλα και να τις δώ και πάλλι ποιός μου λέει οτι όντως εχουν τραβηχτεί στην Πεντέλη ???? ειναι πολύ λεπτό αυτό το ζήτημα....Πάντος από αλλες πηγές που εχω διαβάσει κατά καιρούς ...Οι επιστήμονες εχουν δεχτεί την υπαρξει Γέτι !!!! και νομίζω στην ιταλία στην λίμνη του Κόμο ..ζούν 2 τετοια οντα πάνω στο βουνό !!!!!!

Τώρα αν εχουμε την τύχη και φιλοξενούμε στη Πεντέλη αυτό ειναι αλλο καπέλο .....

(μπορεί να ειναι και επισκε΄πτες από κάποια αλλη διάσταση ...)αν λάβουμε υπ'οψιν μας οτι η Πέντέλη ειναι Πύλη
(διάβασα κάποτε κάτι αρχαία συγράμματα τού Πλάτωνα --αν θυμάμε καλά ....και ελεγε οτι η ετοιμολογία της λέξης Πεντέλη ---ειναι = Πύλη εν το τέλος !!!!!!

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ntavelis666
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
671 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/03/2003, 01:15:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ntavelis666
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ, ΦΩΤΙΣΑΤΕ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ! ΝΑ'ΣΤΕ ΚΑΛΑ.

ΠΡΟΣ "CAT" : ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΑΜΦΙΒΑΛΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΤΡΑΒΗΧΤΕΙ ΣΤΗΝ ΠΕΝΤΕΛΗ. ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΤΙ ΛΟΓΟ ΕΧΩ ΝΑ ΣΕ ΚΟΡΟΪΔΕΥΩ;;; ΜΗΠΩΣ ΕΧΩ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΩ ΤΙΠΟΤΑ;;;;;; ΝΑ ΣΕ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΩ ; ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ; ΑΝ ΟΜΩΣ ΕΒΛΕΠΕΣ ΚΑΠΟΙΟ ΒΙΝΤΕΟ ΑΠΟ ΤΟΠΙΑ ΤΗΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΧΕΤΙΚΕΣ ΠΑΤΗΜΑΣΙΕΣ, ΙΣΩΣ ΝΑ ΑΛΛΑΖΕΣ ΓΝΩΜΗ...........ΞΕΡΕΙΣ ΑΛΛΩΣΤΕ ΟΤΙ Η ΚΑΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΔΙΑΨΕΥΣΤΟΣ ΜΑΡΤΥΡΑΣ. ΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ Η ΠΕΝΤΕΛΗ, ΜΠΟΡΩ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΕΣΥ, ΝΑ ΣΟΥ ΒΓΑΛΩ ΕΝΑ ΦΩΤΟΑΝΤΙΓΡΑΦΟ ΤΟΥ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟΥ ΒΙΒΛΙΟΥ ΤΟΥ ΓΙΩΡΓΟΥ ΜΠΑΛΑΝΟΥ "ΤΟ ΑΙΝΙΓΜΑ ΤΗΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ" (ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΥΣΗΧΗΣΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ)ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΩΣ. ΑΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΜΕ ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΗΔΗ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ.

ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΣΠΗΛΙΑ, ΠΑΛΙΟ ΜΕΤΑΛΛΕΙΟ, ΧΩΜΕΝΟ ΜΕΣΑ ΣΕ ΔΑΣΟΣ, ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΘΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ. ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΦΤΑΝΩΝΤΑΣ ΣΕ ΒΑΘΟΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΑ 150Μ. ΑΚΟΥΣΤΗΚΑΝ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΤΟΙΧΩΜΑΤΑ ΒΗΜΑΤΑ ! Ο ΗΧΟΣ ΤΩΝ ΒΗΜΑΤΩΝ ΕΜΟΙΑΖΕ ΜΕ ΕΚΕΙΝΟΝ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΤΑΚΟΥΝΙΑ.ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΤΑ "ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΑ" ΚΑΝΟΝΙΚΑ.
ΛΕΝΕ, ΟΤΙ ΣΤΑ ΠΑΛΙΑ ΜΕΤΑΛΛΕΙΑ ΚΑΤΟΙΚΟΥΝ ΝΑΝΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ, ΔΙΟΤΙ ΑΝ ΣΕ ΑΝΤΙΛΗΦΘΟΥΝ, ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΠΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΔΙΑ ΠΑΝΤΟΣ. ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΚΑΤΟΛΙΣΘΗΣΕΙΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΟΥΝ.
ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΚΑΣΣΕΤΟΦΩΝΑΚΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΣΤΟ ΕΝ ΛΟΓΩ ΣΠΗΛΑΙΟ. ΤΟ ΕΙΧΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΣΑΝΤΑ ΜΟΥ ΟΠΟΥ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΕΝΑΣ ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ ΘΟΡΥΒΟΣ. ΗΤΑΝ Ο ΗΧΟΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ Η ΚΑΣΣΕΤΑ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΖΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ. ΠΑΤΑΩ ΤΟ ΣΤΟΠ, ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΑΡΧΙΣΕΙ ΠΑΛΙ ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ ΠΕΡΙΠΟΥ. ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ;;;;;


ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΩ, ΓΙΑΤΙ ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΠΡΩΪΝΟ ΕΓΕΡΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΒΟΥΝΟ.
ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΑ΄ΣΤΕ ΚΑΛΑ.


666Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/03/2003, 03:42:41  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat
Δεν σε αμφισβητό για κάποιο ιδιαίτερο λόγο ...απλά ..πολλά ακούμε εδω μέσα κατά καιρούς ....
Αν ειναι για Video βεβαια...αλλάζει το πράγμα ....
Πάντος και για το μεταλίο μέσα στο δάσος ακούω πρώτη φόρα ....
και θα ηθελα πολύ να μας πείς περισσότερα ...

Ευχαριστώ πολύ για την ευγενική σου πρόταση ....πραγματικά με ξαφνιασες ευχάριστα με αυτό που μου ειπες για το βιβλίο ...
Δεν ηξερα οτι υπήρχε......(αναμένω περισσότερες πληροφορίες!!!)

Τώρα εδώ που μπήκες, δεν θα σε αφησουμε σε χλωρό κλαρί με τις ερωτήσεις μας

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Loucas
Πλήρες Μέλος

Cyprus
1186 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/03/2003, 09:17:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loucas  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Loucas
ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΛΕΣ ΦΙΛΕ ΝΤΑΒΕΛΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΩΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ.ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ (ΕΠΕΙΔΗ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΚΥΠΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΟΥΝΟ)ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ.

THE TRUTH IS OUT THERE.THE TRUTH IS FRONT OF YOUR EYES.OPEN YOUR EYES TO SEE IT. DON'T STAY BLIND.TRY.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Περιηγητής
Νέο Μέλος


22 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/03/2003, 15:16:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Περιηγητής
Θα ήθελα να προσθέσω και εγώ με την σειρά μου στο θέμα που ανοιξε ο φίλος ΝΤΑΒΕΛΗΣ666 οτι στο μεταλλείο που αναφέρει (αν ενοούμε το ίδιο) είχα μια δυσάρεστη εμπειρία και εγώ μετά απο κάποια ώρα που ήμασταν μέσα εκτός του ότι οι φακοί μας δεν φώτιζαν όσο θα έπρεπε(σαν κάτι να αποροφούσε το φώς) στο τέλος ο ένας άρχιζε να βγάζει καπνούς και στο τέλος βραχυκύκλωσε και κάηκε. Αυτο έχει συμβεί μόνο στο μέρος αυτό.
Το μέρος αυτό είναι πολύ αρνητικό και με βαριά ατμόσφαιρα που σε προτρέπει να φύγεις.
ΠΕΡΙΗΓΗΤΗΣ
ΥΣ Ενα πολύ ιδιαίτερο σημείο του ΠΕΝΤΕΛΙΚΟΥ ειναι και οι Αγιοι Ασώματοι εχουν συμβεί διάφορα περίεργα πράγματα και εκεί.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/03/2003, 16:39:24  Εμφάνιση Προφίλ
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΕ ΜΟΥ Ntavelis666 ΚΑΛΩΣ ΗΛΘΕΣ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΠΟ ΤΗΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣ.

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΔΥΝΑΣΑΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΕΝΑ ΕΜΑΙΛ ΣΤΟ ADMIN ΩΣΤΕ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΣΕ ΦΩΤΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ.

ΚΑΛΕΣ ΟΙ ΑΝΤΑΛΛΑΓΕΣ ΑΠΟΨΕΩΝ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΤΟΣΟ ΣΟΒΑΡΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΑΜΕΝΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ....

ΕΛΠΙΖΩ ΠΩΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΕΔΩ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚ ΑΥΤΟ....
ΑΛΛΑ ΒΕΒΑΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΕΠΙΚΟΙΝΟΝΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ADMIN.


ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

** ΦΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ**
** ΕΑΝ ΝΙΟΣΕΙΣ ΤΗΣ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ**Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ntavelis666
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
671 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/03/2003, 22:54:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ntavelis666
AΓΑΠΗΤΕ ΠΕΡΙΗΓΗΤΗ,
ΤΟ ΜΕΤΑΛΛΕΙΟ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ. ΓΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΙΛΑΜΕ. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟ. ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΒΑΡΙΑ Η ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ. ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΣΑ Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΟΥ. ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΤΙ "ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ" ΕΚΕΙ ΠΕΡΑ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΕΥΡΑ ΜΟΥ, ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΤΥΧΕΙ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΕΚΕΙ, ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΔΥΟ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΑ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΓ.ΑΣΩΜΑΤΟΥΣ.....ΜΕΓΑΛΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟ ΜΕΡΟΣ. ΕΚΕΙ ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΠΥΣΤΩΘΕΙ ΣΟΒΑΡΕΣ ΔΙΑΝΟΗΤΙΚΕΣ ΔΙΑΤΑΡΑΧΕΣ. ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΠΙΣΗΣ ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΝΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΝΙΩΘΕΙΣ ΠΑΝΤΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΕΣ, ΤΟΣΟ ΕΝΤΟΝΕΣ ΠΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΦΕΥΓΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΝΙΩΘΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΝΕΤΑ.ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΤΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΟΝΑ ΟΤΑΝ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΟΙ ΑΓ.ΑΣΩΜΑΤΟΙ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ ΑΥΤΟ. ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΙΑΠΥΣΤΩΣΕΙ, ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟΙ ΘΟΡΥΒΟΙ ΕΝΤΟΣ ΤΟΥ ΝΑΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟΥ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΚΟΛΛΗΤΑ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ.

ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΤΑ ΧΑΡΑΓΜΕΝΑ ΣΥΜΒΟΛΑ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΧΩΜΑΤΟΔΡΟΜΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΛΙΑ ΠΕΝΤΕΛΗ ΠΡΟΣ ΤΗ ΣΠΗΛΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΟΣ-ΑΜΩΜΩΝ-ΝΤΑΒΕΛΗ;;;;;;;;;;
ΕΙΝΑΙ ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΑ, ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΡΓΑ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΥΤΟΣ Η ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΤΑ ΕΚΑΝΑΝ ΕΙΧΑΝ ΠΟΛΛΟΥΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ (ΜΗΠΩΣ ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΟΥΝ ΚΑΤΙ;) ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΕΣ ΑΝΥΣΗΧΙΕΣ.

ΝΤΑΒΕΛΗΣ666

666Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ntavelis666
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
671 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/03/2003, 23:17:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ntavelis666
ΠΡΟΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ:
ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΩ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΒΟΥΝΟ, ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ, ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΕΝΤΕΛΩΣ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΘΕΛΗΣΟΥΝ ΙΣΩΣ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΟΥΝ.
ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΜΕ ΑΝΑΜΑΣΗΜΕΝΕΣ ΘΕΩΡΙΕΣ ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ ΣΤΟ INTERNET. HΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΕΚΠΛΗΞΗ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΣΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΥΝΗΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΗΘΕΛΑ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΥΤΕ ΤΙΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ, ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕ ΤΟ ΧΑΖΟΚΟΥΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΦΩΤ.
ΕΙΜΑΙ ΟΜΩΣ ΠΡΟΘΥΜΟΣ ΝΑ ΤΙΣ ΔΕΙΞΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΤΟ ΘΕΛΗΣΕΙ.
ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΣΕ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΣΟΥ.
ΦΙΛΙΚΩΤΑΤΑ
ΝΤΑΒΕΛΗΣ666

666Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/03/2003, 23:27:58  Εμφάνιση Προφίλ
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΕ ΜΟΥ Ntaveli666 ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΣΟΥΜΕ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΔΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.

ΑΣΦΑΛΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΡΩΤΟΓΝΟΡΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΠΩΣ ΕΧΕΙΣ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...

** ΦΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ**
** ΕΑΝ ΝΙΟΣΕΙΣ ΤΗΣ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ**Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ntavelis666
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
671 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/03/2003, 23:35:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ntavelis666
ΜΑ, ΜΟΛΙΣ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑ.....

666Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Πετρος
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
256 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/03/2003, 23:59:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Πετρος
Αγαπητέ φίλε Νταβέλη,

Ομολογουμένως από τα γραφόμενά σου μένω άφωνος,μη μπορώντας να αντι-
τάξω απολύτως τίποτε άλλο από αυτά που ήδη έχω άναφέρει.
Οπωσδήποτε είναι εμφανές ότι οι σχετικές σου εμπειρίες από το βουνό
είναι περισσότερες,τουλάχιστον από τις δικές μου.
Δεν ξέρω τι να πω περισσότερο από απλά συγχαρητήρια για την έρευνα
που κάνεις για το σχετικό θέμα.


Φιλικώτατα
Πετρος

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/03/2003, 00:14:55  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat
Μόλις γίνει καλύτερος ο καιρός ελπίζω να κανονίσουμε εκείνη την εκδρομούλα που ειπαμε ...στην Πεντέλη ..γιατί πολλά μερη ακούω και δεν εχω ιδέα που ειναι αυτά...

Σήμερα εβαλα στην πριζα τον φίλο μου ...και τρέχαμε στην Πεντέλη ...και ο λόγος ...ηθελα να δώ που στο καλό ειναι αυτό το ορυχείο ...και που οι Αγ Ασ'ωματοι ///

Αλλά τζίφος ...εισεπραξα ενα ωραίο καταιγισμό παραπόνων ....(με το δίκιο του ο ανθρωπος ...οσο ανεβαίναμε δεν βλέπαμε την μύτη μας ...
που να δούμε μποστα μας με την ομίχλη που υπήρχε !!!!!

Και ετσι αναγκαστήκαμε να γυρίσουμε πίσω στην καθημερινότητα μας ...
και εγώ δεν ειδα τίποτα τελικά ...κλαψ

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ntavelis666
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
671 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/03/2003, 00:30:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ntavelis666
ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ ΠΕΤΡΟ,
ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ ΗΤΑΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ. ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ.

ΣΤΟ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ, ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΔΕΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ, ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ. ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΕΚΕΙ ΜΕ ΚΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ ΚΑΙ ΣΕΒΑΣΜΟ ΓΙΑ ΤΟΝ Ι-Ε-ΡΟ-ΤΑ-ΤΟ ΤΟΠΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΞΕΔΙΠΛΩΘΟΥΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ. ΤΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΤΑ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ. ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΜΩΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΣΕ ΕΚΕΙΝΟΝ ΠΟΥ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΛΑΤΡΕΥΕΙ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΕΚΕΙΝΟ. ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ.
ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΤΙΣ ΕΡΕΥΝΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ ΟΠΟΤΕ ΕΧΕΙΣ.
ΦΙΛΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ


ΠΡΟΣ CAT: ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΟΥ ΜΠΑΛΑΝΟΥ.

666Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ntavelis666
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
671 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/03/2003, 00:40:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ntavelis666
ΑΓΑΠΗΤΗ CAT,
TO METAΛΛΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟ ΒΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΠΥΚΝΟ ΔΑΣΟΣ. ΘΕΛΕΙ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ. ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΕΥΡΑ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΓΙΟΥΣ ΑΣΩΜΑΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΨΗΛΑ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΚΟΡΥΦΟΓΡΑΜΜΗ, ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΚΟΙΛΑΔΑ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΗΛΑΙΟ ΝΤΑΒΕΛΗ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΞΑΣΚΗΣΕΙΣ ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΣΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΕΞΑΣΚΗΣΕΙ. ΒΕΒΑΙΑ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ ΛΙΓΟ ΕΩΣ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΧΩΜΑΤΟΔΡΟΜΟΣ ΕΧΕΙ ΔΙΑΛΥΘΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΧΙΟΝΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΒΡΟΧΕΣ, ΑΛΛΑ Η ΜΑΓΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΣ ΠΟΔΑΡΑΤΟ, ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΟΗΜΑ.
ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΚΑΤΑΣΤΡΑΦΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ Ο ΧΩΜΑΤΟΔΡΟΜΟΣ ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΕ ΠΟΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟΝ ΤΟΠΟ.

666Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

λίλιθ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1945 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/03/2003, 02:08:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους λίλιθ
επειδη πολλοι μιλανε για εκδρομες στην πεντελη...
φιλη cat...μεταξυ αλλων, παραλιγο να παμε και εμεις σημερα!

νομιζω οτι θα επρεπε πραγματι να κανονισουμε μια εκδρομουλα,
αν δε θελουμε να μας συμβει το εξης τραγελαφικο:

1η ομαδα: για σας παιδια, πως απο δω? -εμεις ειπαμε να ψαξουμε για τα μαγικα μερη της πεντελης
2η ομαδα: α και εμεις το ιδιο, τι συμπτωση. ενα site που λεγεται εσωτερικα το ξερετε?
1η ομαδα: μα και εσεις απο τα εσωτερικα εισαστε? μα μολις ειδαμε αλλες δυο ομαδες απο τα εσωτερικα που περιφερονται εκει πιο πανω
...

λιλιθ -η πρωτη γυναικα
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ntavelis666
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
671 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/03/2003, 10:07:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ntavelis666
KΑΛΗ ΣΑΣ ΜΕΡΑ ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΜΟΥ.
ΕΧΘΕΣ ΗΜΟΥΝ ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΣΠΗΛΑΙΟ. ΕΚΕΙ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΩ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΗΛΙΚΙΩΜΕΝΟ ΚΥΡΙΟ ΤΟΝ Κ.ΓΙΩΡΓΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΔΑΜΕΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΑΝΕΒΑΙΝΕ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ ΠΑΝΩ, ΓΙΑΤΙ Ο ΤΟΠΟΣ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟΥ ΕΔΙΝΕ ΤΡΟΜΕΡΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ.ΜΟΥ ΜΙΛΟΥΣΕ ΜΕ ΠΑΘΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΝΤΕΛΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΝΔΟΞΟΥΣ ΠΡΟΓΟΝΟΥΣ ΜΑΣ. ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΑΛΙΣΤΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΓΝΩΣΤΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΓΚΙΟΛΒΑ.
ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΛΟΙΠΟΝ, ΚΑΙ ΕΝΩ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΑΝ ΕΝΤΟΣ ΤΟΥ ΣΠΗΛΑΙΟΥ, ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ. ΕΡΧΟΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΒΑΘΟΣ, ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΒΡΑΧΟΥΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ..ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΦΩΝΗ. ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΝΤΙΛΑΛΟΣ ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΨΥΧΗ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ. ΚΟΝΤΕΥΕ ΝΑ ΝΥΧΤΩΣΕΙ. ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΟΥΤΕ Η ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΔΙΟΤΙ ΤΗ ΦΩΝΗ ΑΚΟΥΣΕ ΚΑΙ Ο ΣΥΜΠΑΘΕΣΤΑΤΟΣ ΚΥΡΙΟΣ. Η ΦΩΝΗ ΗΤΑΝ ΜΙΣΗ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ, ΜΙΣΗ ΘΛΙΜΜΕΝΗ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΜΕΤΑ ΒΕΒΑΙΟΤΗΤΟΣ ΝΑ ΠΩ ΑΝ ΤΡΑΓΟΥΔΟΥΣΕ Η ΑΝ ΜΙΛΟΥΣΕ. ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΓΙΝΕ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΗ ΚΑΙ ΑΝΤΗΧΗΣΕ ΣΤΟ ΣΠΗΛΑΙΟ. ΠΑΓΩΣΑΜΕ! ΥΣΤΕΡΑ ΕΓΙΝΕ ΠΙΟ ΣΙΓΑΝΗ ΚΑΙ ΑΚΟΥΓΟΤΑΝ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΑΠΑΓΓΕΛΙΑ. ΒΓΑΖΩ ΑΜΕΣΩΣ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΤΑΩ ΤΟ REC ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΓΡΑΨΩ ΕΙΚΟΝΑ ΚΑΙ ΗΧΟ. Ο ΗΛΙΘΙΟΣ, ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ, ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΤΟΥ ΦΑΚΟΥ ΑΛΛΑ Ο ΦΩΝΗ...ΚΑΤΑΓΡΑΦΗΚΕ! ΚΑΤΟΠΙΝ ΕΒΓΑΛΑ ΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΑΛΛΑ Η ΦΩΝΗ ΕΙΧΕ ΠΛΕΟΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ. ΔΕΝ ΤΡΟΜΑΞΑΜΕ, ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΑ, ΝΙΩΣΑΜΕ ΤΟΣΟ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ. ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ. Ο ΚΥΡΙΟΣ ΜΑΛΙΣΤΑ ΨΥΘΙΡΙΣΕ ΜΙΑ ΕΠΙΚΛΗΣΗ ΣΤΙΣ ΝΥΜΦΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΝΑ. ΕΝΙΩΣΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ ΜΕ ΛΟΓΙΑ.
ΑΡΓΟΤΕΡΑ, Ο ΚΥΡΙΟΣ ΕΦΥΓΕ ΚΑΙ ΔΩΣΑΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΗ ΣΠΗΛΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ. ΥΣΤΕΡΑ ΗΡΘΑΝ ΔΥΟ ΑΝΤΡΕΣ ΜΕ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ. ΜΠΑΙΝΟΝΤΑΣ Ο ΕΝΑΣ ΜΕΣΑ, ΒΓΗΚΕ ΦΑΝΕΡΑ ΑΝΥΣΗΧΟΣ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΔΙΟΤΙ ΑΚΟΥΣΕ ΛΕΕΙ ΑΠΟ ΜΕΣΑ...ΦΩΝΕΣ. ΕΓΩ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΑΠ'ΕΞΩ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΤΗΡΟΥΣΑ. ΥΣΤΕΡΑ ΕΦΥΓΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΟΛΟΜΟΝΑΧΟΣ ΕΚΕΙ ΜΕΧΡΙ ΑΡΓΑ ΝΑ ΚΟΙΤΑΩ ΠΟΤΕ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΣΠΗΛΙΑ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ, ΒΟΥΤΗΓΜΕΝΟΣ ΣΤΟΥΣ ΣΥΛΛΟΓΙΣΜΟΥΣ ΜΟΥ.
ΤΗΝ ΦΩΝΗ ΑΥΤΗ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΡΙΝ ΑΛΛΑ ΑΚΟΥΓΟΤΑΝ ΣΑΝ ΘΛΙΜΜΕΝΟ ΜΟΥΡΜΟΥΡΗΤΟ, ΣΑΝ ΜΟΙΡΟΛΟΪ. ΚΑΠΟΙΑ ΝΥΜΦΗ ΤΟΥ ΠΑΝΟΣ ΙΣΩΣ ΠΟΥ ΚΛΑΙΕΙ ΚΑΙ ΛΥΠΑΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΙΣΧΡΗ ΒΕΒΗΛΩΣΗ ΤΟΥ ΤΟΠΟΥ ; ΔΕΝ ΞΕΡΩ.

ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΩ ΚΑΛΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ
ΝΤΑΒΕΛΗΣ666

666Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Loucas
Πλήρες Μέλος

Cyprus
1186 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/03/2003, 21:19:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loucas  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Loucas
ΑΥΤΟ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ SITE ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΓΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΣΠΗΛΙΕΣ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΧΟΛΙΑhttp://homepages.pathfinder.gr/paneios/

THE TRUTH IS OUT THERE.THE TRUTH IS FRONT OF YOUR EYES.OPEN YOUR EYES TO SEE IT. DON'T STAY BLIND.TRY.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/03/2003, 21:30:53  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat
Φυσικά και με ενδιαφέρει πάρα πολύ να μου στείλεις αυτό το βιβλίο ....(μόνο αν ειναι σπάνιο να το βρώ στο εμπόριο ...για να μην σε βάλω σε μπελά και ολας)

Δώσε μου περισσότερα στοιχεία μήπως και μπορέσω να το βρώ κάπου ...

αλλιώς θα σου στείλω διευθυνση στο mail σου ..

*και παλι ευχαριστώ

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ntavelis666
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
671 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/03/2003, 21:57:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ntavelis666
ΑΓΑΠΗΤΗ CAT, TO BIBΛΙΟ ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΜΕ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΖΟΡΙΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΣΤΗΝ ΠΡΟΤΕΛΕΥΤΑΙ ΕΚΘΕΣΗ ΒΙΒΛΙΟΥ ΣΤΟ ΠΕΔΙΟ ΤΟΥ ΑΡΕΩΣ ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ. ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΛΛΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΝΑ ΤΟ ΒΡΕΙΣ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ'ΞΕΡΑ....
ΚΑΝΕ ΟΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙΣ, ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΕΥΡΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΟΥ.

ΦΙΛΕ ΛΟΥΚΑ, ΤΟ SITE ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ, ΤΟ ΕΧΕΙ ΦΤΙΑΞΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΑΡΘΡΟΓΡΑΦΕΙ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΑΤΙ. ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΕΜΠΛΟΥΤΙΣΕ ΜΕ ΝΕΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ.

666Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Loucas
Πλήρες Μέλος

Cyprus
1186 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/03/2003, 22:10:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loucas  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Loucas
ΦΙΛΕ ΝΤΑΒΕΛΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΜΑΘΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΦΤΕΙΣ ΤΟ SITE.NOMIZΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΑΝΕΩΣΕΙ.

THE TRUTH IS OUT THERE.THE TRUTH IS FRONT OF YOUR EYES.OPEN YOUR EYES TO SEE IT. DON'T STAY BLIND.TRY.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 39 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.2265625
Maintained by Digital Alchemy