ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΨΥΧΗ =-.
 ΜΑΓΕΙΑ
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
qex
Νέο Μέλος

Greece
31 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2003, 15:44:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους qex
Υπάρχει μαγεία?Οπος την περιγράφουν τα βιβλία?Η με κάποια αλλη μορφη?Υπαρχει νόημα στην διμιουργία ενος μαγικού κυκλου?Η ολα είναι μια απατη?Θα ήθελα οσοι ασχολούντε με την μαγεία να γράψουν την απόψή τους,τις εμπειρίες τους....

Is DARKNESS leading me?

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2003, 16:24:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta
Γειά σου qex!Υπάρχουν ήδη πολλά θέματα για τη μαγεία, νομίζω πως θα καλυφθείς..Δυστυχώς δεν έχω το χρόνο να ψάξω για να σου βρω τα αντίστοιχα topics, αν θες χρησιμοποίησε την αναζήτηση...

Communicating at an unknown rate...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

qex
Νέο Μέλος

Greece
31 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2003, 16:31:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους qex
ναι.εχω διαβασει καποια απο αυτα αλλα εδω τηα ιτηελα να συζητησουμε για καθαρα μαγεια.κ τι ενοω λεγοντας μαγεια?ενοω τελετη,επικλιση,προσοπικο βιβλιο του καθενος,γνωστα ως book of shadows.Θελω να μαθω αν ολα αυτα ειναι απλα ωραια η οντοε υπαρχουν,Εγω εχω καποιες εμπιριες-αποδιξεις αλλα δεν φτανουν.......Γιαυτο τηα ηθελα οποιος ασχολιτε με αυτη την 'μορφη' της μαγειας να γραψει εδω η να στηλει μαιλ σε εμενα.....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2003, 16:43:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta
Είναι η ιδέα μου ή όποιος έχει κόλλημα με τη μαγεία έχει κ "κόλλημα" με την ορθογραφία;....

Communicating at an unknown rate...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

qex
Νέο Μέλος

Greece
31 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2003, 16:46:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους qex
kalitera etsi?entaksei?kako einai na exeis kolimame thn magia?

Is DARKNESS leading me?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

moebius 1
Μέλος 1ης Βαθμίδας


135 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2003, 16:47:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους moebius 1
Προτείνω να κάνουμε μια τελετή, άσπρης η μαύρης μαγείας, ότι θέλετε τέλος πάντων, με στόχο την εξάλειψη των ορθογραφικών λαθών...

Υμαρτων Θαιαί μου...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2003, 16:48:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta
Όχι.Καλύτερα πριν...Δεν είπα ότι είναι κακό...Αναλόγως βέβαια τι ψάχνει ο καθένας...Μερικές φορές είναι επικίνδυνο...Εσύ τι είδους κόλλημα έχεις;

Communicating at an unknown rate...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ryche
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1765 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2003, 16:53:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ryche
ο WICCA που ειναι???

ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΜΕΝΑ HΜΟΥΝ ΕΓΩΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

qex
Νέο Μέλος

Greece
31 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2003, 16:53:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους qex
Γνωριζω τον κινδυνο κ δεν επιχιρω τπτ που ειναι πανω απο τισ δυνατοτιτες μου..απλα ψαχνω να μιλισω κ με αλους που ασχολουντε να μαθω τι επιτιχιεσ ειχαν κ σε τι βαθμο...εχω κ εγω κανει αλματα αλλα σε τετοιο θεμα δισκολευεσε να πιστεψεις κ τον ιδιο σου τον εαυτο.....κ συγνωμη για τα λαθει......

Is DARKNESS leading me?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2003, 16:58:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta
Δεν πειράζει...αυτό είναι το δικό μου κόλλημα....μη δίνεις σημασία. Δεν ξέρω κατά πόσο θα βρεις άτομα να σου απαντήσουν σ' αυτό που ψάχνεις...Αν κατάλαβα καλά (αν όχι εξήγησέ μου γιατί τα παίρνω δύσκολα σήμερα) μιλάς για πρακτική μαγεία;....Για να μιλάς για αποτελέσματα μάλλον...Μόνο τον Wicca θα βρεις...κ θα σου πει για αποτυχίες...

Communicating at an unknown rate...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

qex
Νέο Μέλος

Greece
31 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2003, 17:04:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους qex
ναι.για πρακτικη μαγεια μιλαω...οσο αναφορα τα λαθη....απλα συγνωμη για δευτερη φορα....ο Wicca ασχολιτε πραχτικα?αν ναι να πιστευω οτι θα στηλει μολις δει το τοπικ..να μην στηλω private μηνυμα....Σε βρισκω αντιθετο/η οσον αναφορα την πρακτηκη μαγεια?

Is DARKNESS leading me?

Edited by - qex on 16/09/2003 17:05:13Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2003, 17:07:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta
Αντίθετη, ναι. Τι ζητάς ακριβώς; Κ από που το ζητάς; Εχεις σκεφτεί πάνω σ' αυτά; Κ όταν λες επιτυχίες τι εννοείς; Θες να μας πεις κάτι παραπάνω για το τι κάνεις; Κ ο Wicca ΣΙΓΟΥΡΑ θα ανταποκριθεί μόλις δει το θέμα...

Communicating at an unknown rate...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2003, 17:11:02  Εμφάνιση Προφίλ
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΕ qex ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΠΡΙΝ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΟΥ.
ΕΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΟΙΞΕ ΤΟ.
ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΚΟΠΙΜΟ ΝΑ ΑΝΟΙΓΟΥΜΕ ΜΙΑ ΠΛΗΘΩΡΑ ΙΔΙΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ.
Η ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΗΝ ΠΑΝΩ ΔΕΞΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΤΗΣ ΣΕΛΙΔΑΣ.

ΣΟΥ ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΔΥΝΑΣΑΙ ΝΑ ΑΝΑΤΡΕΞΕΙΣ
ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΑΛΛΑ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙΣ.

http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=1472

http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=1339

http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=2028

http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=565

http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=1331

http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=737

http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=1571

http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=1038

ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΗ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΜΑΓΕΙΑ ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 8 ΘΕΜΑΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΓΕΙΑ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

qex
Νέο Μέλος

Greece
31 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2003, 17:13:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους qex
Ασχολουμε με μαγεια απο παιδι...το εστανομαι κατι τοσο φυσικο για εμενα...το νοιοθω στο αιμα μου ασπουμε...το οτι εισαι αντιθετη θα ηθελα να το σηζητησουμε...αν κ εσυ το επιθημησ\ς βεβαια....Ζηταω επιβεβαιοσει το οτι οσα κανω δεν ειναι χωρις ανταποκρισει..διλαδι καποτε θα καταφερω κατι...Το οτι πριν κατασκευασο ενα ταλισμαν ο μαγικος κυκλος προστασιας που διμιουργο εχει αντικρισμα.Το οτι φοραω ενα μεταγιον προστασιας που εγο εχο φτοιαξει με βοηθαει....

Is DARKNESS leading me?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2003, 17:21:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta
Επειδή τον Avatar εγώ τον έχω πάρει από φόβο...Πάτησε όποιο από τα link θέλεις κ συνέχισε εκεί...

Communicating at an unknown rate...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2003, 17:34:22  Εμφάνιση Προφίλ
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ....

ΠΑΛΙ ΕΔΩ ...

ΓΙΑΤΙ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ Valnta ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΦΟΒΟ ???

Ο ΛΟΓΟΣ ????????????

ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΑ ΤΑ ΤΟΠΙΚΣ ???????????

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

qex
Νέο Μέλος

Greece
31 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2003, 17:35:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους qex
δεκτον..οποτε θα παρακαλουσα οσους ανυοιξουν αυτο το τοπικ να ερθουν εδω:
http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?whichpage=3&ARCHIVEVIEW=&TOPIC_ID=1038
οπου κ ελπιζω να σηνεχιστη η σηζητηση...φιλη valnta θα ηθελα να μου εκφρασεις τουσ λογουσ στουσ οποιους εισαι αντιθετη με την πρακτηκη μαγεια.....

Is DARKNESS leading me?

Edited by - qex on 16/09/2003 17:37:16Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2003, 17:44:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta
Πολύ καλά έκανες, αυτό σκόπευα να κάνω κ εγώ αλλά δεν προλάβαινα να ψάξω...Δεν ξέρω ΓΙΑΤΙ σε έχω πάρει από φόβο αλλά έτσι είναι...Μπορεί να φταίνε τα κόκκινα γράμματα που χρησιμοποιείς...ΔΕΝ ΞΕΡΩ...
Κ να σου πω κ την αλήθεια....δυσκολεύομαι να χρησιμοποιώ τον ενικό όταν απευθύνομαι σ' εσάς αγαπητέ κύριε Αvatar...

Communicating at an unknown rate...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2003, 18:16:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth
Αυτάάάά.

Άρα κλειδώνω το topic και όλοι μένουν ευχαριστημένοι

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy