ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Συνομωσία στο esoterica.gr?
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
nitro912gr
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
488 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/03/2004, 22:14:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nitro912gr  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καποιος καπου καποτε εδω μεσα στο φορουμ αυτο αναφερε οτι αναμεσα στα μελη του φορουμ ειναι και 2 ατομα της κυβερνησης και οτι τα θεματα που αναλυουμε περνοντε στα σοβαρα.

το πιστευετε εσεις?

μηπος ειναι ενα ακομα βημα στο φακελομα? γιατι ανωνυμια ξεανωνυμια δεν ειναι δυσκολο να εντοπησει καποιος ενα μελος του φορουμ, και αν θελετε μπορω να σας πω αναλυτικα ,βημα προς βημα πως μπορει καποιος να μαθει την ταυτοτητα ενος απο εμας.

απο συνομοσιολογιες καλα παμε παντως.

yours digitaly
nitro912gr

<HR>
I Stand Alone


Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/03/2004, 22:26:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ε και? Τι κανοθμε? Απλα εκφερουμε την γνωμη μας για διαφορα θεματα. Που ειναι το εγκλημα?

Ασχετο... Εισαι μελος στο greek covers

Πρεπει να πιασεις πατο για να μπορεσεις να συνηδειτοποιησεις καποια πραγματα και για να βρεις την δυναμη να ξανασηκωθεις...Για παντα ομως αυτη την φορα...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nitro912gr
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
488 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/03/2004, 22:34:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nitro912gr  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ε κοιτα μερικες φορες λεγοντε πραγματα που ισως θεωρηθουν οτι πανικοβαλουν την κοινη γνωμη κτλ

τελος παντων γενικα αν θελουν να σε βαλουν μεσα κατι θα βρουν.

ειναι και θεμα οτι ποτε δεν ξερεις τι επιπτωσεις μπορει να εχει ενα φαινομενικα αθωο θεμα.

ναι αν θυμαμαι καλα ειμαι μελος εκει αλλα δεν συχναζω kazaa rulez



I Stand Alone


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/03/2004, 22:53:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
καποιος καπου καποτε εδω μεσα στο φορουμ αυτο αναφερε οτι αναμεσα στα μελη του φορουμ ειναι και 2 ατομα της κυβερνησης και οτι τα θεματα που αναλυουμε περνοντε στα σοβαρα.

Nαι. Αυτό που δεν ξέρεις όμως είναι, πως η ομάς Εψιλον μας έχει προμηθεύσει με ένα υπερνοητικό διαστρεβλωτικό X-13F αντικατασκοπικό όπλο, που σε κάθε τέτοια προσπάθεια (παρακολούθησης) προκαλέι πυρηνική σύντηξη στη βάση δεδομένων των forums με αποτέλεσμα κάθε ενοχοποιητικό στοιχείο να διαφυλάσσεται μόνο ως κυτταρικό αρχείο, στη σχετική αρχειοθήκη του διαστημόπλοιου Θησεύς, με το οποίο ασφαλώς και συνεργαζόμαστε στενά!

Αν είναι ωστόσο πραγματικά τόσο εφικτό, ένας υποθετικός "κατάσκοπος" να βρει ονόματα και διευθύνσεις των μελών, και ιδιαίτερα μέσα από ένα site στο οποίο δεν έχει καν πρόσβαση σε βασικές διαχειριστικές λειτουργίες (και που ακόμα κι αν είχε, πάλι κάτι τέτοιο θα ήταν υπερβολικό),
ακόμα πιο εύκολο θα είναι για σένα, να βρεις που ακριβώς άκουσες αυτές τις φήμες που αναφέρεις.

Η συνομωσιολογία φίλε nitro912gr, φαίνεται πως είναι η επιστήμη του μέλλοντος. Κάτι ανάμεσα σε κέντημα και πυρηνική φυσική...
Το "κάποιος - κάπου - κάποτε" είναι (φαντάζομαι ότι θα συμφωνείς μαζί μου) κλασσική πια αττάκα της εν λόγω επιστήμης.

Οπως και το αντίδοτο της αττάκας αυτής:
"Εξαρτάται τι θέλει να φάει κανείς..."

κάνε κλικ!
Ποτέ μην παραδεχτείς τα όρια του ανθρώπου. Να σπας τα σύνορα. Να αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου. Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Λεωνιδας
Νέο Μέλος

Greece
14 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/03/2004, 23:04:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Λεωνιδας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Στην τελικη και να τα περνουν στα σοβαρα δεν μπορουν να κανουν και τιποτα! και να σας πω την αληθεια πιστευεται πως αυτα τα δυο προσωπα περνουν στα σοβαρα οτι ακουγεται εδω περα? Μαλλον οχι!!! και τι θα σας ψαξουν? μπα... μην κολλατε πουθενα οσον αφορα τις εμπειριες σας!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ασπρίγια
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Aruba
166 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/03/2004, 23:37:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ασπρίγια  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
κουκουρούκου

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nitro912gr
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
488 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/03/2004, 23:38:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nitro912gr  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
well βασικα αν ειχε καποιος "κατασκοπος" διαχιριστικες δυνατοτητες στο φορουμ δεν του ειναι και τοσο δυσκολο να εντοπισει καποιο ατομο.

επιδι ειμαι διαχειρηστης σε αλλο φορουμ ξερω οτι οι διαχειρηστες εχουν προσβαση σε λεπτομεριες οπως το I.P. του μελους, θα μου πεις τωρα οτι το IP δεν μενει σταθερο λογο PSTN συνδεσης, αλλα οι εταιριες κρατανε αρχειο καταγραφης για το ποιος ειχε το ταδε IP την ταδε ωρα και πιστευω οτι καταγραφετε και ο αριθμος απο τον οποιο καλεσε ο συνδρομητης κτλ

...



I Stand Alone


Edited by - nitro912gr on 18/03/2004 23:40:06Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

λίλιθ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1945 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/03/2004, 00:01:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους λίλιθ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
κατά τα άλλα ζούμε σε μιά χώρα δημοκρατική!

και τι θα γίνει ωρέ παιδιά άμα μας πούνε: μην τα λέτε;
δε θα τα λέμε;

εγώ λέω να τα λέμε, γιατί έχουμε το δικαίωμα και κανείς δεν μπορεί να μας το αφαιρέσει!

ΣΤΜ: εννοείται ότι δεν είναι γενικά καλό να θίγουμε προσωπικά στοιχεία ανθρώπων εδώ μέσα με αστήριχτες πληροφορίες, αλλά αυτό δε συμβαίνει μόνο μέσα στα φόρουμ, είναι γενικότερος κανόνας.

Λάρα Κροφτ -η αποθέωση!!!
click ^
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

savel
Μέλος 1ης Βαθμίδας


76 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/03/2004, 00:45:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους savel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Nαι. Αυτό που δεν ξέρεις όμως είναι, πως η ομάς Εψιλον μας έχει προμηθεύσει με ένα υπερνοητικό διαστρεβλωτικό X-13F αντικατασκοπικό όπλο, που σε κάθε τέτοια προσπάθεια (παρακολούθησης) προκαλέι πυρηνική σύντηξη στη βάση δεδομένων των forums με αποτέλεσμα κάθε ενοχοποιητικό στοιχείο να διαφυλάσσεται μόνο ως κυτταρικό αρχείο, στη σχετική αρχειοθήκη του διαστημόπλοιου Θησεύς, με το οποίο ασφαλώς και συνεργαζόμαστε στενά!

tha mporouses se parakalw polu amalia na mas peis ean vevea
gnwrizeis pou vriskete to thiseus?euxaristo

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/03/2004, 02:36:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αν γράψεις στα ελληνικά κι όχι στα greeklish,
θα το σκεφτώ.

κάνε κλικ!
Ποτέ μην παραδεχτείς τα όρια του ανθρώπου. Να σπας τα σύνορα. Να αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου. Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

beyond
Πλήρες Μέλος

Greece
1446 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/03/2004, 11:34:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους beyond  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος beyond  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ "ΑΥΤΟΙ" ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ !!

Ήρθα, είδα, νίκησα, είπε ο στρατηγός. Ανέβηκες, ξεκίνησες, έφτασες! ώρα να κατεβείς! λέει ο φιλόσοφοςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Stavros_Η
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cuba
177 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/03/2004, 14:53:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Stavros_Η  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ πάντως μπορώ να πιστοποιήσω αυτά που λέει ο φίλτατος nitro912.
Ξέρω μάλιστα το ένα απο τα δύο άτομα...

Το όνομα αυτού : AION !

P.S. AIONάκο μην παρεξηγηθείς. Σου κάνω πλάκα γιατί είσαι η συμπάθεια μου.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ostria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


4324 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/03/2004, 14:55:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ostria  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χτες το βράδυ ήρθαν σπίτι μου...

Εμφανίστηκαν στις 9.11 ακριβώς (πιάσατε το υπονοούμενο ε;), δύο άντρες ντυμμένοι στα μαύρα και ζήτησαν να απαντήσω σε μία "έρευνα" γνωστού ινστιτούτου υπό τον τίτλο "Τι γνωρίζουμε για τους Ολυμπιακούς Αγώνες 2004;".
Δέχτηκα να απαντήσω στις ερωτήσεις τους αμέσως, επειδή κατάλαβα ότι ήταν "ΑΥΤΟΙ".
Οι φαινομενικά αθώες ερωτήσεις ξεκίνησαν ως εξής:

"Ποιά έργα για την Ολυμπιάδα δεν έχουν τελειώσει ακόμα;"
"Το στέγαστρο Καλατράβα" απάντησα, "και ούτε πρόκειται!"

"Α χα!" Εκανε ο ο ψηλός με τα έντονα γαλάζια μάτια.
"Γιατί το λέτε αυτό;"

"Εδώ σε έχω" σκέφτηκα...
"Επειδή, ως γνωστόν, οι "Ουράνιοι Εψιλον" θα εμφανιστούν πάνω από το Ολυμπιακό Στάδιο, την μέρα της έναρξης των αγώνων και θα πρέπει να τους δουν όλοι οι θεατές, εκτός και εντός του σταδίου! Οπότε το στέγαστρο είναι περιττό."

Με κοίταξε και το βλέφαρο του έπαιξε ελαφρά. Σημείωσε κάτι και συνέχισε.

"Για την ασπίδα προστασίας πάνω από την Αθήνα τι έχετε να πείτε;"
"Εννοείτε το Μπέβατρον ή το σύστημα Vacum?"

Με κοίταξαν και οι δύο με απορία και μίλησε ο άλλος, που θύμιζε λίγο grey (χλωμό πρόσωπο που λένε)
"Το σύστημα Vacum που κολλάει στην προστασία;"

"Μα, δεν κολλάει! Αλλά αφού το γνωρίζω κι αυτό, να μην το αναφέρω?"

Γέλασαν μέσα από τα δόντια τους και σημείωσαν κάτι ακόμα. Γυρίζει ο ξανθός με το έντονο βλέμμα και με ρωτάει κοφτά.
"Τι άλλο γνωρίζετε που δεν κολλάει στην έρευνα μας;"
"Τους βριλ" απάντησα συνωμοτικά "επειδή δεν θα προλάβει να τελειώσει ο δρόμος για τον μαραθώνιο, κανονίστηκε να ετοιμάσουν μία υπόγεια διαδρομή... ξέρετε μέσα από τις στοές που υπάρχουν κάτω από την Αθήνα...."

Πριν προλάβω να τελειώσω, ο γκρι σηκώθηκε απότομα, πήγε στην γωνία και μίλησε στο κινητό του "Δεν ξέρω πως διέρρευσε..." πρόλαβα να ακούσω.

"Μία τελευταία ερώτηση" είπε ο ξανθός με το ψεύτικο χαμόγελο.
"Θα γίνουν οι Ολυμπιακοί Αγώνες τελικά ή θα αναβληθούν;"
"Αν θέλουν "Αυτοί" θα γίνουν" απάντησα με σιγουριά.

"Εσείς, είστε με "Αυτούς" ή με τους άλλους;" ρώτησε και με κάρφωσε με το κενό βλέμμα του.
"Εγώ βόσκαγα τα πρόβατα εδώ παραπέρα..." ψέλλισα τρομαγμένη.

Γύρισε ο γκρι και του έκανε σήμα να σηκωθεί.
"Πάμε" του είπε επιτακτικά.
"Εχουμε άλλα 1921 μέλη στην λίστα..."

Οπως ήρθαν, έφυγαν. Βγήκα στο μπαλκόνι και είδα ένα άσπρο φως να υψώνεται πίσω από την διπλανή πολυκατοικία και να απομακρύνεται προς την Πεντέλη...

Αυτοί είναι εδώ... και γνωρίζουν τα πάντα για μας!

Αλλά και μεις δεν πάμε πίσω..!

'We are either alone in the universe or we are not. Both ideas are overwhelming'
-Arthur C. Clarke-
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/03/2004, 15:12:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ostria δεν έπρεπε να αναφέρεις την επίσκεψή μας (εμένα κι του φίλου μου) στο σπίτι σου.

Δεν έχουμε άλλη λύση πλέον για σένα από το να σε πάρουμε μαζί μας στον Αστερισμό της Ανδρομέδας και να σε μετατρέψουμε σε... φαγητό για τους Ανδρομέδιους.

Για ανθρωπιστικούς λόγους θα κρατήσουμε το όνομά σου ως φαγητό ημέρας με μια ελάχιστη παραλλαγή του ονόματός σου, για να φαίνεσαι... για φαγητό. Θα σε ονομάσουμε... Ospria.

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ostria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


4324 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/03/2004, 15:19:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ostria  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
thoth

Nα ενημερώσεις όμως τους Ανδρομεδιανούς ότι μπορεί να τους επιφέρω περιέργες κοιλιακές διαταραχές! (η εκδίκηση της Οσ(π)ρια)

'We are either alone in the universe or we are not. Both ideas are overwhelming'
-Arthur C. Clarke-
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sparverius
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
94 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/03/2004, 15:22:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sparverius  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εύγε Ostria! Να προσέχεις όμως τώρα μήπως εμφανιστεί από πουθενά και ο Chupacabras και σου φάει τα πρόβατα, και δέσει το γλυκό . Όχι τίποτε άλλο, δεν θα έχεις και άλλοθι την επόμενη φορά που θα σε επισκεφτεί ο thoth

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/03/2004, 15:34:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Nα ενημερώσεις όμως τους Ανδρομεδιανούς ότι μπορεί να τους επιφέρω περιέργες κοιλιακές διαταραχές! (η εκδίκηση της Οσ(π)ρια)

Έτσι μπράβο κοπέλα μου.

Κάθε φορά που θα σε θυμούνται θα τρομάζουν ενθυμούμενοι τους ήχους των κοιλιακών διαταραχών που τους προκλήθηκαν. Θα λένε:

ΟΧΙ άλλα Όσ..πρπρπρρρρρρρρρρ... ια

Εμείς οι γήινοι θα τους καθίσουμε στο... στομάχι


"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
wishmaker
Νέο Μέλος

Greece
13 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/03/2004, 15:53:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wishmaker  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
*** ΠΡΟΣΟΧΗ *** Μετα την αναγνωση του μηνυματος μας τα δεδομενα σας 8α καταγραφονται και θα χρησιμοποιηθουν εναντιον σας την ημερα της κρισης σας απο μας τους ΖΗΤΑ (η επομενη εξελιγμενη μορφη των Εψιλον).
Αν δεν θελετε αυτες τις ανεπιθυμητες ενεργειες, επικοινωνηστε μαζι μας να σας απαλλαξουμε απο τον καταγραφεα -πλεον- υπολογιστη σας στη συμβολικη "ζητα" τιμη των 126 πτεουλις (130ευρω). Ζεστανετε το φαι και απλως καλεστε μας με την σκεψη.

Μετα τον προλογο ηρθε η ωρα του μηνυματος...
ΕΙΣΤΕ ΗΔΗ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΙΑ ΣΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΜΗΝΥΜΑΤΟΣ
Η ΚΑΤΑΓΡΑΦΗ ΣΑΣ ΑΡΧΙΣΕ... ... ... ...

Καταρχας, η ισοσελιδα esoterica.com διαγραφηκε απο την λιστα μας για τον λογω του οτι ηδη το θεμα μας ειναι κοντα σε ανακαλυψη.
Η ολυμπιας 8α γινει νεοι και νεες μου αλλα λογω του comercial που μας ορισε ο υπερμεγιστος και των τεραστιο αριθμο μπλουζακιων και πορτοκαλεοζουμων με το λογοτυπο "epsilon good made in seirios" που μας ε8εσε ως στοχο, η ολυμπιαδα 8α κρατησει μεχρι την μεγιστη αποβασης μας το ετος σειριου 98764 μετα ογδοου κατακλυσμου.
Η αποβαση μας 8α γινει διοτι ο πλανητης σας πρεπει να καταστραφει.
Οι αιτιες ειναι απλες και σας τις παρα8ετω
α) Ειναι δυνατον ο βαζελος να μην περνει 6+1 χρονια πρωταθλημα (6+1 σημαινει 6 συν ενα εξαρι ακομα και αν προσ8εσοθμε το οτι 6 χρονια ειναι στην κορυφη η μενεγακη... Φτανουμε στο 666 που ειναι ο αρι8μος πληροφοριων για μας τουσ εψιλον, ζητα καθως και τους ελαχιστους πλεον εξελιγμενους ητα
β) κοιταχτε παρακατω
γ) κοιταχτε παραπανω
ΥΓ. Αν κολησατε τραβηξτε την πριζα
Οι μονοι που 8α σωθουν ειναι ο mr. g.w.Bush επειδη θα μας βοηθησει στην γεωγραφια του συμπαντος καθως και του οτι θα μας μαθει την πραγματικη εννοια της ειρηνης.
Οι δυο κυριοι της κυβερνησης ειναι ηδη εξαυλωμενοι λογω της ανακαλυψης των.
Οσοι δεν καταλαβατε ειστε σε πρωιμη μορφη και τωρα βριζετε τον ευατο σας που καταγραφεστε μεν, αλλα δεν πηρατε τιποτα απτο μηνυμα.
Οσοι το πιασατε το υπονοουμενο ειστε οι εκλεκτοι που 8α γινετε υπαλληλοι στα νεα μας McEpsilon στην sedna.
Για οποιαδηποτε info καλεστε μας στο +666 666 999 666 (seirios media 16Λ/min)
Ευχαριστω
Παντα δικος σας Δρ.Wishmaker (υπευθινος ρουφιανολογιας και ερευνας αγορας της τριτης πετρας απτον ηλιο)

Edited by - wishmaker on 19/03/2004 15:56:26Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/03/2004, 16:02:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλη μας μαρτυριάρα Ostria...

... έρχομαι να σε πάρω για να σε πάω στην Ανδρομέδα...

Ντύσου καλά θα έχει κρύο...

Η ζωγραφική απεικόνιση ανήκει στον Εχέμβροτο ο οποίος είναι ένας άλλος κρυπτό-Ανδρομέδιος που δυστυχώς μας πρόδωσε για τα μάτια ενός άλλου θηλυκού από τον αστερισμό της... Γυναικομέδιας..

Καλά έκανε ο καυμένος. Στην Ανδρομέδα μόνο άνδρες υπάρχουν.

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
YHVH
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
356 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/03/2004, 17:04:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εσείς το παίρνετε στα αστεία, όμως οι κακοί εβραιομασόνοι θα σας βρουν όπου κι αν κρυφτείτε, αν δεν βρουν αυτούς πρώτα οι ομαδεψιλίτες και αν δεν τους βρουν αυτούς πρώτα οι υψηλοί μαυροι μυημένοι της Σιών, οι οποίοι τώρα τρέχουν να κρυφτούν από τους ορίτζιναλ θεούς του Ολύμπου, οι οποίοι ζουν σε σωματικό... σώμα και μένουν στην οδό Αδριανουπόλεως, στον αριθμό 33, αλλά δεν θα σας πω τον όροφο!

Η ελληνική κυβέρνηση έχει καλύτερα πράγματα να κάνει από το να μας κρυφοκοιτάζει. Για την αμερικανική δεν ξέρω, μάτια μου!

-ΥΗVH
Light in extension

Solve et Coagula
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
inandabove
Μέλος 2ης Βαθμίδας


187 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/03/2004, 17:15:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους inandabove  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος inandabove  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Quote: "Στην Ανδρομέδα μόνο άνδρες υπάρχουν."
(Thoth)

ΕΡΧΟΜΑΙ!!!!!!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/03/2004, 17:20:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
…καλέ... χωράω και ‘γω κάπου??!!

~ Ειρήνη ~
~ Love is the only truth ~
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/03/2004, 17:28:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Kαλέ... δεν ντρέπεστε;
Pε τον πατέρα φωτιές που άναψε....
K καλά η inandabove
(που χμ..έχει κ το κατάλληλο βαφτιστικό όνομα..)
αλλά εσύ κ. Eιρήνη μου που πας παντρεμένη γυναίκα;;;΄
EEEEEE;;;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/03/2004, 17:34:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
..καλή μου Valntoula…. Και μάλιστα ΝΙΟΠΑΝΤΡΗ!!

~ Ειρήνη ~
~ Love is the only truth ~
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/03/2004, 17:42:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
..καλή μου Valntoula…. Και μάλιστα ΝΙΟΠΑΝΤΡΗ!!
K μου θες να τρέχεις στις Aνδρομέδες;
τς τς..αυτοί οι σημερινοί νέοι...

*by the way//μ'αρέσει το καινούργιο look
[babydoll for the honeymoon...]

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/03/2004, 17:49:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Βρε κορούλα μου άσε τις κοπέλες να τις κάνω μια βολτούλα. Δεν βλέπετε ότι έχω δύο ακόμα ιπτάμενα Α.Τ.Ι.Α. που χωράνε ακριβώς τις δύο κοπέλες; (Την Ostria, θα την έχω στο δικό μου Α.Τ.Ι.-Α)

Θα πω στην πρώτη, Μπες In and πάμε above

και μετά όπως μας δείχνει και το όνομα της άλλης κοπέλας μας θα κάνουμε ένα oneiricό ταξίδι.

Το άλλο με το... νιόπαντρο που είπατε δεν το πολυκαταλαβαίνω. Εμείς που είμαστε και πολύ Ανδρομεδιανοί έχουμε ελεύθερο πνεύμα και δεν κολλάμε σε αυτά....

Πλάκα... πλάκα κάνουμε ρε παιδιά. Μην βαράτε. Άνοιξη μπήκε, ας την γιορτάσουμε.

Όχι τίποτε άλλο Θα μας διαβάσουν ΑΥΤΟΙ που έχουν στήσει ένα μεγάλο... ΑΥΤΙ στο forum και θα μας... δούμε ξαφνικά σε κάτι εκπομπές στυλ Στεφανίδου και Λαμπίρη.

Και πάλι καλά στα γήινα MEDIA... που να δείτε και τα ΑΝΔΡΟMEDIA

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/03/2004, 18:12:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
συνομοσια στο esoterica.gr?
E, ναι, λοιπόν!!! Nαι!!!
Πρώτα αρχίσαν οι φήμες ότι μπήκε η άνοιξη, μετά σιγά σιγά μας έπεισαν,
μετά αρχίσαμε τα "μας έπιασε η άνοιξη", μετά τα "πρέπει να τη γιορτάσουμε"
κάπου εκεί πετάξαν κ κάτι συγκαλυμμένα περί Aνδρομέδας
για να τσιμπήσει ο κόσμος, αργότερα ήρθε η τρομερή πληροφορία ότι στην
Aνδρομέδα κυκλοφορούν μόνο άντρες κ νάσου κ ο Tρισμέγιστος
να εξυπηρετήσει τον γυναικείο πληθυσμό//μιας κ είναι ο μόνος που διαθέτει
τα super ATI-A!! ....Aυτό κ αν είναι συνομωσία!!!

K επειδή η ρουφιανιά ανταμείβεται... στο "διαφημιστικό" του ThothTravel παίζει ένα -7000
Mείον 7000 ευρώ αγαπητοί μου θα έχει η τσέπη σας αν προτιμήσετε τον Tρισμέγιστο!!
Eνώ η εταιρεία μας θα σας κάνει την εξαιρετική προσφορά των 3.500 ευρώ με το
Valntmobil!!! κ ειδικευμένες ξεναγοί θα σας οδηγήσουν στα κατατόπια της Aνδρομέδας
που συχνάζουν οι καλοί κ όχι οι Δ-κατηγορίας!!
Kρατήσεις online--θέσεις περιορισμένες.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/03/2004, 19:02:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
K επειδή η ρουφιανιά ανταμείβεται... στο "διαφημιστικό" του ThothTravel παίζει ένα -7000
Mείον 7000 ευρώ αγαπητοί μου θα έχει η τσέπη σας αν προτιμήσετε τον Tρισμέγιστο!!
Eνώ η εταιρεία μας θα σας κάνει την εξαιρετική προσφορά των 3.500 ευρώ με το
Valntmobil!!! κ ειδικευμένες ξεναγοί θα σας οδηγήσουν στα κατατόπια της Aνδρομέδας
που συχνάζουν οι καλοί κ όχι οι Δ-κατηγορίας!!
Kρατήσεις online--θέσεις περιορισμένες.

Κάνε κόρη, να δεις καλό σου λένε μετά...

Δεν πειράζει κορούλα μου πάρε εσύ τους τζαμπατζήδες. Έτσι κι αλλιώς τα λεφτά στην οικογένεια θα μείνουν

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
andreas aigio
Μέλος 1ης Βαθμίδας


99 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/03/2004, 19:13:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους andreas aigio  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τα Κατά Athinaios λεγόμενα που άναψαν την κουβέντα περί … «συνομωσίας» ( χα χα χα χα )

quote:
Posted - 16/03/2004 : 23:55:21

...Στο σαιτ αυτό ειναι 2 μέλη που ανήκουν σε κάποια υπηρεσία κρατική και παρακολουθούν τα πάντα....δεν το ξέρω μόνο εγώ το ξέρουν κι αλλοι χρήστες του σαιτ...Αλλα δεν ειναι κακο αποδεικνύει οτι αυτά που λέμε χρήζουν σημασίας...


« Κι όμως ... γυρίζει. »Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/03/2004, 19:55:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Δεν πειράζει κορούλα μου πάρε εσύ τους τζαμπατζήδες. Έτσι κι αλλιώς τα λεφτά στην οικογένεια θα μείνουν
Αμάν ρε πατέρα, αμάν πια! Κάθε φορά που πάω να κάνω μια δουλειά μου τα κάνεις μαντάρα!
Αφού βλέπεις!Αφήνω να εννοηθεί ότι τα έχουμε χωρίσει τα τσανάκια μας!
Ναρθούν οι οχτροί σου, να μαζώξουμε κ κάτι από αυτούς..
Αλλά συ, εκεί!"Έτσι κι αλλιώς τα λεφτά στην οικογένεια θα μείνουν"
Μπράβο! Υποκλίνομαι στο επιχειρηματικό σου δαιμόνιο!
Τι να πω η κακομοίρα..Μια πρωτοβουλία δεν μ'αφήνεις να πάρω...
Άντε πάλι αύριο μέσα στο λιοπύρι να σκούζω
"άάάάλλος με τα ΑΑΑΑΤΙΑ μααααςς!!
Κακούργια κενωνία κ άδικε ντουνιά...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/03/2004, 20:23:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΤΗΝ ΣΕΝΙΑ

μοναχα οπτασιες ,μεσω ονειρων,Ανοδος προς,Μια κατευθυνση,Λεξεις χαραγμενες σε ξυλο και πανι,ατι με χαιτη,περιμενει,να καει το κορμι μου ,στο καλεσμα της,την μικρη μου χωρα,της πραγματικοτητας,να μην αντικρυσω,αν δεν την δω να χαμογελα ξανα,στου Σειριου την μερια,ελευθερη την πατριδα της να παραδωσω......

με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας

http://www.orlandomultimedia.net/troy/troyimages.html

WHISPERS OF THE DREAMS

Edited by - manos on 19/03/2004 20:26:19

Edited by - manos on 19/03/2004 20:36:27

Edited by - manos on 19/03/2004 20:43:39Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.171875
Maintained by Digital Alchemy