ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Φαντάσματα σε φωτογραφίες?
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
marel
Νέο Μέλος

Greece
10 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2004, 12:41:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους marel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεία σε όλους.
Κατ'αρχάς πρέπει να σας πληροφορήσω ότι είμαι νέο μέλος και δεν ξέρω αν αυτό που θέλω να πώ είναι ή δεν είναι άσχετο με τον χώρο! Βασικά θα σας περιγράψω κάτι που εγώ και ο περίγυρος μου το βρίσκουμε πολυ περίεργο και παρ'όλες τις εικασίες που κάνουμε δεν βρίσκουμε κάποια λογική εξήγηση! Περίεργα πράγματα συμβαίνουν στο διαμέρισμα όπου διαμένουμε εγώ και ο φίλος μου, εδώ και 9 μήνες.Περίεργοι θόρυβοι και περίεργες συμπτώσεις. Αυτό που με έξέπληξε όμως είναι αυτό που παρατήρησα σε 2 φωτογραφίες που είχαμε βγάλει στο σαλόνι του σπιτιού! Και στις δυο φωτογραφίες βρίσκομαι εγώ να κάθομαι στον καναπέ. Οι photos είναι παρμένες με ψηφιακή camera. Οταν τις περάσαμε στον υπολογιστή για να τις κάνουμε save σε file παρατηρήσαμε οτι στις φωτογραφίες δεν ήμουνα μόνη! Κάποιος άλλος ήταν δίπλα μου.Μια σκιά απο ένα κεφάλι εμφανίστηκε στον τοίχο. Στην δεύτερη φωτογραφία πάλι αυτό το κεφάλι αλλά με ανοιχτό το μάτι! Σε κάποιες άλλες φωτογραφίες από τα γενέθλια μου, εμφανίζονται γύρω μου πολλές τέτοιες σκιές κεφαλιών!!! Το πιο περίεργο είναι ότι και άλλα πρόσωπα έβγαλαν photos στα ίδια σημεία του σαλονιού και τις ίδιες ώρες αλλά σε αυτούς δεν εμφανίζεται τίποτα!!! Μήπως ξέρει κάποιος να μου εξηγήσει τί μπορεί να συμβαίνει? Οι γύρω μου λένε οτι με ακολουθούν φαντάσματα!!! Χαζομάρες δεν είναι όμως αυτά?
Σας ευχαριστώ.

Μ.Ε.

Α Ι Α Ν Τ Α Σ
Μέλος 2ης Βαθμίδας


263 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2004, 13:32:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Α Ι Α Ν Τ Α Σ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλη, φίλε καλωσόρισες.
Αν δεν δούμε τις φωτογραφίες όμως πως θα καταλάβουμε;
Το πολύ πολύ σβήσε το πρόσωπό σου, αν δε θέλεις να το δείξεις.

Για τους περίεργους θορύβους και τις συμπτώσεις δεν μας είπες και πολλά.
Εγώ πάντως έχω να σου πω ότι μέσα από τα δομικά στοιχεία μεταφέρεται πολύ περισσότερο ο θόρυβος απ΄ ότι στον αέρα.
Αν κάποιος για πχ ρυθμίζει την κεραία στην ταράτσα θα ακούγονται ακόμα και στο υπόγειο περίεργοι θόρυβοι από το τρίξιμο των βιδών.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

madmax
Μέλος 2ης Βαθμίδας


163 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2004, 14:44:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους madmax  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Χαζομάρες δεν είναι όμως αυτά?

Χαζομαρες δεν ειναι τιποτα μεχρι αποδειξεως του εναντιου...

keep being open-minded!!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ant-mi
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
100 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2004, 15:06:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ant-mi  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Ant-mi  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Ant-mi  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος Ant-mi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δε θα τα έλεγα χαζομάρες... Περιμένω τις φωτογραφίες σου...

Όποιος διστάζει να πει αυτό που σκέφτεται, καταντάει να σκέφτεται μόνο αυτό που δε διστάζει να πει...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

madmax
Μέλος 2ης Βαθμίδας


163 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2004, 16:54:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους madmax  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
κατ αρχας μια πολυ απλη , και οχι καχυποπτη και παρεξηγησιμη ελπιζω, ερωτηση:

- ειναι αληθεια το ολο θεμα;


επειτα ακολουθουν:

- σε ποια περιοχη ειναι το διαμερισμα;
- σε ποιον ανηκε πριν;
(αν μπορεσεις και βρεις τον προηγουμενο ενοικο θα παρεις ισως αρκετες παραπανω βοηθειες και απαντησεις)
- Τιποτα αλλα φαινομενα μεσα στο σπιτι; ποιες ειναι ακριβως οι συμπτωσεις που αναφερεις;
- ο φιλος σου τι λεει για ολα αυτα;
- εχεις τα "νευρα" να βαλεις καμερα να γραφει το βραδυ πχ στο σαλονι;

Τελος της ανακρισης

Ο ΝΕΟΣ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ
Ο ΑΝΩΡΙΜΟΣ ΩΡΙΜΑΖΕΙ
Ο ΑΔΑΗΣ ΜΟΡΦΩΝΕΤΑΙ ΚΑΙ
Ο ΜΕΘΥΣΜΕΝΟΣ ΞΕΜΕΘΑ.
ΟΜΩΣ Ο ΒΛΑΞ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

katia
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
629 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2004, 17:14:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους katia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΑΣ.ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ.ΚΑΤΙ ΕΙΧΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ ΣΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ TOPIC ΓΙΑ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΣΥΓΓΕΝΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΣΚΙΑ.ΜΕ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΟΤΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ Η ΣΚΙΑ ΕΜΕΙΝΕ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΗΜΕΡΑ.ΜΕΤΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ.


Ο ΧΡΟΝΟΣ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟΥΣ ΜΕΤΑΓΕΝΕΣΤΕΡΟΥΣ.ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΦΛΥΑΡΟΣ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΡΩΤΑΣ.

ΕΥΡΙΠΙΔΗΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

marel
Νέο Μέλος

Greece
10 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2004, 17:26:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους marel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Madmax ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ! ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΔΩΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ ΘΕΩΡΗΣΑ ΟΤΙ ΟΙ ΣΚΙΕΣ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ ΗΤΑΝ ΑΠΛΑ ΣΚΙΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ. ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΘΕΜΕΤΑ ΚΑΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΚΛΠ ΜΟΥ ΕΒΑΛΑΝ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΚΑΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΩ. ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟ! ΙΣΩΣ ΕΣΥ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΠΩΣ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΕΓΩ! ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΟΙ ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΘΙΚΤΕΣ ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΟΝΤΑΖ Ή ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ!!!
ΤΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ. ΚΑΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ! ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΣΤΙ ΣΠΙΤΙ. ΣΚΕΦΤΗΚΑΜΕ ΝΑ ΡΩΤΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΣΠΙΤΟΝΟΙΚΟΚΥΡΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΠΟΙΟΣ ΕΜΕΝΕ ΠΡΙΝ ΕΔΩ, ΑΛΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΑΝ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΟΜΕΝΟ!!!
ΑΠΟ ΤΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ 2.
ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ ΑΦΟΥ ΕΠΙΣΤΡΕΨΑΜΕ ΑΠΟ ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΕΞΟΔΟ ΕΙΔΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΔΡΟΜΟ, ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ , ΝΑ ΑΝΑΒΕΙ ΤΟ ΦΩΣ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ. ΤΡΟΜΑΞΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΠΡΙΝ ΦΥΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΒΕΒΑΙΩΘΗΚΑΜΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΣΒΗΣΤΑ.
ΑΝΕΒΗΚΑΜΕ ΤΗΝ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ ΚΑΙ ΦΤΑΝΟΝΤΑΣ ΣΤΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΜΑΣ ΑΝΟΙΞΑΜΕ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΣΑΛΟΝΙΟΥ ΗΤΑΝ ΣΒΗΣΤΟ ΚΑΙ Ο ΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΣΤΟ OFF!
ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΒΡΑΔΥΑ ΕΝΩ ΕΙΜΑΣΤΑΝ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ, Η ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΚΑΙ ΜΙΛΟΥΣΑΜΕ , ΞΑΦΝΙΚΑ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΑΚΟΥΕΙ ΕΝΑ ΘΟΡΥΒΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΣΑΝ ΚΤΥΠΟ ΕΝΟΣ ΜΕΤΑΛΛΟΥ, ΠΟΥ ΠΡΟΕΡΧΟΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΝΟΔΩΜΑΤΙΟ. ΜΑΣ ΡΩΤΗΣΕ ΑΝ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΚΛΠ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ Ο ΙΔΙΟΣ ΗΧΟΣ, ΕΛΑΦΡΩΣ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ. ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΑΚΟΥΣΑΝ ΜΟΝΟ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΓΩ ΤΟΥΣ ΛΕΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΑΚΟΥΓΕΤΕ ΕΝΑΣ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟΣ ΗΧΟΣ ΠΟΥ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΤΡΟΜΑΞΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΚΑΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ.


Μ.Ε.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2004, 18:25:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΓΑΠΗΤΗ ΦΙΛΗ marel ΕΝΑ ΚΑΛΩΣ ΩΡΙΣΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!

quote:
σε ποια περιοχη ειναι το διαμερισμα;


ΑΓΑΠΗΤΕ ΦΙΛΕ MADMAX ΑΥΤΟ ΤΙ ΡΟΛΟ ΠΑΙΖΕΙ???
ΛΟΙΠΟΝ ΤΩΡΑ ΑΓΑΠΗΤΗ ΦΙΛΗ ΜΟΥ MAREL ΑΣ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΠΩΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΣ ΤΑ ΑΝΑΛΥΣΟΥΜΕ!!!
1)ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΣΑΣ
2)ΚΑΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ

ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΑΠΙΘΑΝΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΝΑ ΑΤΟΜΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΑΡΑΝΟΙΑΣ Η ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ(ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΣΕ ΠΡΟΣΒΑΛΛΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ)
ΟΠΟΤΕ ΑΦΟΥ ΤΡΕΙΑ ΑΤΟΜΑ ΕΧΟΥΝ ΖΗΣΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟΣΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΜΑΛΛΟΝ ΤΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ!!!
ΤΩΡΑ ΑΣ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΔΕΧΤΟΥΜΕ ΠΩΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΜΗ ΦΥΣΙΚΟ ΕΝΑ ΠΝΕΥΜΑ Η ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΚΑΤΑ ΠΑΣΑ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΣΙΓΟΥΡΟΙ!!! ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚ ΣΟΥ???
ΒΕΒΑΙΑ ΤΩΡΑ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΥΠΟΨΙΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΩΝ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΘΕΙΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΝΑ ΤΟ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΦΑΝΤΑΣΜΑ Η ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ!!!ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΑΝΕΙΣ ΟΣΟ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΗ ΚΑΙ ΛΟΓΙΚΗ ΜΠΟΡΕΙΣ ΙΣΩΣ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΤΟΛΜΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ/ΠΝΕΥΜΑ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!!!
ΕΠΙΣΗΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΠΟΣΟ ΠΑΛΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!!!ΑΥΤΟ ΘΑ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΠΟΛΥ!!! ΤΕΛΟΣ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΘΡΣΚΟ ΑΤΟΜΟ ΙΣΩΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΚΑΤΑΦΥΓΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΓΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΛΕΟΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΑΤΟΜΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΝ Η ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΟΥΣΕ!!!
ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΜΙΑ ΙΣΩΣ ΚΟΥΤΗ ΕΡΩΤΗΣΗ :
"ΕΣΥ ΘΕΣ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΑΠΛΑ ΝΑ ΞΕΦΟΡΤΩΘΕΙΣ ΤΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ???"
ΛΟΙΠΟΝ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ ΚΑΙ ΕΥΕΛΠΙΣΤΩ ΝΑ ΟΗΘΗΣΩ ΚΑΙ ΕΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ!!!

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

madmax
Μέλος 2ης Βαθμίδας


163 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2004, 18:49:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους madmax  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
φιλε cyber, αν προσωπικα κατοικουσα σε ενα σπιτι που πριν 150 χρονια ειχαν εκτελεσει 100 ανθρωπους σε εκεινο το οικοπεδο δε θα ενοιθα κ τοσο καλα...

Ο ΝΕΟΣ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ
Ο ΑΝΩΡΙΜΟΣ ΩΡΙΜΑΖΕΙ
Ο ΑΔΑΗΣ ΜΟΡΦΩΝΕΤΑΙ ΚΑΙ
Ο ΜΕΘΥΣΜΕΝΟΣ ΞΕΜΕΘΑ.
ΟΜΩΣ Ο ΒΛΑΞ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

madmax
Μέλος 2ης Βαθμίδας


163 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2004, 18:58:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους madmax  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλη Μαρια, τις ειδα τις φοτο και η ερωτηση "ειναι αληθεια το θεμα;" ειναι καθαρα μια ερωτηση στην οποια περιμενω μονο να ακουσω ενα ΝΑΙ !
Ποτε δεν ανεφερα τιποτα περι μονταζ κτλ...εχουν δει τα ματια μου..
Ψαξε ενα θεμα μου "Σημαδια/Οιωνοι" και θα καταλαβεις τι εννοω..

το οτι ολη σου η απαντηση γραφτηκε με κεφαλαια εμενα προσωπικα με κανει να νομιζω οτι γραφτηκε με ενταση..Μακαρι να κανω λαθος..Ολοκληρη η προηγουμενη απαντηση μου οπως και αυτη ηταν σε εντελως φιλικο τονο..
Σε τελικη αναλυση: ειμαι "μαζι σου" και θελω να βοηθησω και οχι να κρινω τον οποιονδηποτε εδω μεσα αλλα και γενικοτερα..
Ελπιζω να λυθηκε η παρεξηγηση, περιμενω νεοτερα..

Τα κεφαλαια τα δικαιολογω μονο στον cybermaster ο οποιος ειναι ετσι κι αλλιως φωνακλας!!

Ο ΝΕΟΣ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ
Ο ΑΝΩΡΙΜΟΣ ΩΡΙΜΑΖΕΙ
Ο ΑΔΑΗΣ ΜΟΡΦΩΝΕΤΑΙ ΚΑΙ
Ο ΜΕΘΥΣΜΕΝΟΣ ΞΕΜΕΘΑ.
ΟΜΩΣ Ο ΒΛΑΞ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

madmax
Μέλος 2ης Βαθμίδας


163 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2004, 19:06:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους madmax  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πιστευω φιλη marel οτι με εναν αγιασμο ισως κανεις κατι.
Το νερο του αγιασμου εχω ακουσει οτι αν συναντησει κατι "περιεργο/κακοβουλο" αλλαζει χρωμα, αφριζει, κατι τετοιο..

Συμφωνω με τον cyber, ψαξε οσο ειναι δυνατον την ιστορια του σπιτιου (και προς Θεου μην αναφερεις στη σπιτονοικοκυρα για φαντασματα κτλ γιατι δε θα το χει σε πολυ να σε διωξει, ω μη γενοιτο) και αν θες παραπανω βοηθεια ειμαστε ολοι εδω να στην προσφερουμε..

Αυτο με το αναμμενο φως το χα δει κι εγω μια φορα κατω απο το σπιτι μου μια φορα που ελειπαν χωριο οι δικοι μου, αλλα τελικα ηταν η γειτονισσα απο το διπλανο διαμερισμα που (της ειχε δωσει τα κλειδια η μανα μου) ειχε μπει να ποτισει τις γλαστρες του μπαλκονιου..
ειναι ολα θεμα 50-50:
η θα υπαρχει μια λογικη, "γηινη" εξηγηση η θα υπαρχει κατι "αλλο"..


Ο ΝΕΟΣ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ
Ο ΑΝΩΡΙΜΟΣ ΩΡΙΜΑΖΕΙ
Ο ΑΔΑΗΣ ΜΟΡΦΩΝΕΤΑΙ ΚΑΙ
Ο ΜΕΘΥΣΜΕΝΟΣ ΞΕΜΕΘΑ.
ΟΜΩΣ Ο ΒΛΑΞ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

marel
Νέο Μέλος

Greece
10 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2004, 19:26:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους marel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε MADMAX, δεν τίθεται θέμα παρεξήγησης! Τα κεφαλαία τα έγραψα απλά γιατί μου φάνηκαν πιο ωραία. Είμαι νέα στο χώρο και δεν κατέχω και πολλά, ούτε από μεταφυσικά αλλά ούτε και από computers
Και για να είμαι ειλικρινής τις φωτο θα τις έβαζα από την αρχή να τις δουν και άλλοι και να μου πουν την γνώμη τους΄αλλά δεν τα κατάφερα!Δοκίμασα να τις βάλω αλλά δεν ξέρω τον τρόπο! Ισως αν μπορούσατε να με βοηθήσετε λέγοντας μου πώς να τις βάλω!?
CYBER, έχω εξοικιωθεί πλέον με την ιδέα ότι μπορεί να υπάρχει κάτι μέσα στο σπίτι μαζί μας. Το μόνο που θέλω να μάθω είναι το τι είναι αυτό!Μου έχουν πεί ότι μπορούμε να επικοινωνήσουμε με φαντάσματα αλλά ότι είναι επικίνδυνο!Οσο για την εκκλησία δεν νομίζω να μπορεί να βοηθήσει, έτσι κι αλλιώς θρήσκα δεν είμαι! Αυτό που με ενδιαφέρει περισσότερο να μάθω είναι αν αυτό το ''πράγμα'' κυνηγάει μόνο εμένα, θέλει να πεί κάτι μόνο σε μένα? Το λέω αυτό γιατί όπως προανάφερα εμφανίζεται μόνο στις δικές μου φώτο! Και στο περιστατικό με τους ήχους, ο ήχος συνεχίστηκε μέχρι που τον άκουσα και εγώ και μάλιστα την φορά που τον άκουσα και εγώ ήταν πολύ δυνατός, λες και προσπαθούσε να μου πεί ''Τόσο ηλίθιο είσαι, τί άλλο να κάνω για να πειστείς ότι υπάρχουν φαντάσματα,΄και οτι υπάρχω και γω και είμαι στο σπίτι μαζί σας!!!''

Μ.Ε.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

madmax
Μέλος 2ης Βαθμίδας


163 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2004, 19:33:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους madmax  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Επικλησεις και λοιπα, μακρια!!!!!!!

Προσπαθησε ποτε αυτο το κατι να επικοινωνησει προσωπικα μαζι σου;
τα βραδια κοιμασαι ανετα;

εχεις φερει ποτε καμια γατα, σκυλο κτλ σπιτι να δεις τις αντιδρασεις του;

Ο ΝΕΟΣ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ
Ο ΑΝΩΡΙΜΟΣ ΩΡΙΜΑΖΕΙ
Ο ΑΔΑΗΣ ΜΟΡΦΩΝΕΤΑΙ ΚΑΙ
Ο ΜΕΘΥΣΜΕΝΟΣ ΞΕΜΕΘΑ.
ΟΜΩΣ Ο ΒΛΑΞ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

marel
Νέο Μέλος

Greece
10 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2004, 19:49:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους marel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν ξέρω πώς θα προσπαθούσε να επικοινωνήσει μαζί μου!
Πάντως τα βράδυα μια χαρά κοιμάμαι, εκτός από κάποιες φορές που νιώθω στο σαλόνι κάποια παρουσία και με τρομάζει αυτό. Δεν έχω φέρει ποτέ κανένα σκυλί ούτε γάτο στο σπίτι αλλά έχω διαβάσει κάπου εδώ μέσα ότι αυτά βλέπουν φαντάσματα κλπ και σκέφτομαι να το δοκιμάσω! Τhanks.

Μ.Ε.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

madmax
Μέλος 2ης Βαθμίδας


163 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/06/2004, 19:52:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους madmax  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μαρια κοιτα λιγο στο site http://www.ghostfiles.org/

εχει ενδιαφερουσες ιστοριες και φωτο για παρομοιες περιπτωσεις..
Αλλες αληθινες, αλλες οχι...παντως σε βαζει σε πολλες σκεψεις


Ο ΝΕΟΣ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ
Ο ΑΝΩΡΙΜΟΣ ΩΡΙΜΑΖΕΙ
Ο ΑΔΑΗΣ ΜΟΡΦΩΝΕΤΑΙ ΚΑΙ
Ο ΜΕΘΥΣΜΕΝΟΣ ΞΕΜΕΘΑ.
ΟΜΩΣ Ο ΒΛΑΞ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ...

Edited by - madmax on 06/06/2004 19:53:28Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2004, 01:07:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΩΡΑΙΟ SITE ΦΙΛΕ ΜΟΥ MADMAX
ΤΩΡΑ ΦΙΛΗ ΜΑΡΙΑ ΕΦΟΣΟΝ ΘΕΣ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ 3 ΤΡΟΠΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ!!!
1)ΑΣΤΡΙΚΗ ΠΡΟΒΟΛΗ(ΑΛΛΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ)
2)ΠΟΤΗΡΑΚΙ(ΚΑΠΩΣ ΕΠΙΚΥΝΔΙΝΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΤΙ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΠΟΥ ΨΑΧΝΕΙΣ)
3)ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΠΕΣ ΤΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΕΝΑ ΣΗΜΑΔΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!
ΑΥΤΑ ΒΑΣΙΚΑ Α ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΜΕΣΩ MAIL ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΝΓΙΝΕΤΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩ ΤΟ MAIL ΜΠΟΡΕΙΝ ΤΟ ΒΡΕΙΣ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ!!!

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

who knows
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
382 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2004, 02:52:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους who knows  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
marel ΟΝΤΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΕΙΣ..ΤΡΟΠΟΥΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥ cybermaster..!
ΝΑ ΤΑ ΜΑΣ!!ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΙΑ..ΗΜΟΥΝ ΑΘΗΝΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΘΕΙΑΣ ΜΟΥ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΕΝΑ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΠΗΓΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΔΙΑΔΡΟΜΟΥ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ (!!) ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΩ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΑΘΗΝΑ Κ ΣΤΗΝ ΘΕΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ..
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ....ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ ΕΒΓΑΖΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΙΝΙΤΟ ΕΜΕΝΑ Κ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ..ΚΑΜΙΑ ΔΕΝ ΒΓΗΚΕ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ..ΟΛΟ ΣΚΙΕΣ..ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΦΩΤΑ..ΚΑΙ ΕΙΧΑΜΕ ΦΟΝΤΟ ΤΟΝ ΤΟΙΧΟ Η ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΔΙΠΛΑ ΗΤΑΝ ΚΛΕΙΣΤΗ!!ΕΧΩ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΜΟΝΟ 1 Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΗ..ΕΝΑ ΜΠΛΕ ΦΩΤΕΙΝΟ ΠΛΕΓΜΑ..ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΟ ΦΩΣ..ΑΝ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΡΑΒΗΞΑ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΤΗΝ ΕΙΔΑΜΕ ΟΚ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ ΤΗΣ ΕΙΔΑΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΛΕΓΜΑ...ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΞΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΣΤΕΙΛΩ ΜΕ Ε-ΜΑΙΛ ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ...!!ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΡΟΠΟΣ??

never say never **Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Α Ι Α Ν Τ Α Σ
Μέλος 2ης Βαθμίδας


263 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2004, 03:02:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Α Ι Α Ν Τ Α Σ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Διαβάζοντας τις απαντήσεις απορώ για ένα πράμα.

Σε τι αιώνα ζούμε ρε παιδιά;

Πως είναι δυνατόν να πιστεύετε σ΄ αυτές τις αηδίες;

Ήμαρτον

Φίλη marel σκέφτηκες ποτέ ότι οι φίλοι σου μπορεί να σου κάνουν πλάκα;
Διότι απ’ ότι είπες ο φίλος σου ασχολείται με αυτά τα θέματα.

Τώρα για τον θόρυβο στο εξήγησα αλλά μάλλον δεν το πήρες σοβαρά υπόψη σου. Κρίμα.
Μπορεί για παράδειγμα να ήταν από το διπλανό διαμέρισμα.
Όσο για το φως….ε μετά από μια έξοδο και την κατανάλωση αλκοόλ….
Αν πάντως αρχίσεις να πιστεύεις ότι σε κυνηγούν φαντάσματα….προσοχή.
Δεν ξέρεις που μπορεί να σε οδηγήσει.

Και έχε υπόψη σου ότι δεν θέλω να στο παίξω ορθολογιστής αλλά δεν μπορώ να ακούω οτιδήποτε.
Αν αρχίσουμε όλα όσα δεν μπορούν να εξηγηθούν να τα αποδίδουμε στη σφαίρα του μεταφυσικού τότε χάσαμε το παιχνίδι.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2004, 13:59:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
HI WHO KNOWS!!! ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΘΥΜΗΣΕ ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ ΚΑΛΑ ΑΣΧΕΤΟ ΜΗΠΩΣ Η ΘΕΙΑ ΣΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΛΕΣΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΑΤΟΜΟ Η ΜΗΠΩΣ ΕΙΔΕΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΗΝ ΘΕΙΑ ΣΟΥ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ???
ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΕΥΝΟΗΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ!!!

quote:
ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥ cybermaster..!

ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΤΗΡΑΚΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΝΩ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΔΥΟ???

ΛΟΙΠΟΝ ΤΩΡΑ ΔΥΣΠΙΣΤΕ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΑΙΑΝΤΑ ΤΟ ΟΤΙ ΖΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΕΙΚΟΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΑΙΩΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΕΣ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΝΕΥΜΑΤΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΕΝΑ ΠΝΕΥΜΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΞΕΜΕΙΝΕΙ ΕΔΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΤΟΥ ΣΕ ΑΛΛΟΝ ΜΕΤΑΘΑΝΑΤΙΟ ΚΟΣΜΟ???
ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟ ΛΕΣ ΟΤΑΝ ΑΠΛΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΒΙΩΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ!!!
ΓΙΑΤΙ ΑΠΟΚΛΕΙΕΙΣ ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ Η ΕΡΕΥΝΑ ΔΕΝ ΕΒΛΑΨΕ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΕΤΣΙ ΚΙΑΛΛΩΣ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΕ ΠΑΡΑΦΥΣΙΚΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΣΩΣΤΑ???

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ZARKOS
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
73 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2004, 17:24:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ZARKOS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλη marel εγω παντως θα προτεινα να μετακομισεις.καποια φιλη μου φοιτητρια στα Γιαννενα ειχε παρομοιες εμπειριες με τις δικες σου(εβλεπε σκιες στις πορτες,ακουγε θορυβους και αλλα τετοια).Καποια μερα αρχισε να εχει ακατασχετη αιμορραγια και οοοοοχι δεν ειχε περιοδο.Εχανε πολυ αιμα και για να μην τα πολυλογω μπηκε στο νοσοκομειο και μολις ηρθε η μητερα της για να την δει πηγε στο σπιτι της για να καθαρισει.Εκει αφου σηκωσε το στρωμα οπου κοιμοταν η κορη της βρηκε ζωγραφισμενη μια πενταλφα τριχες και μια ματωμενη σερβιετα...Της ειχαν κανει μαγια...
Με ολα αυτα εννοω οτι μηπως,μηπως λεω μπαινουν και καποιοι αλλοι παραγοντες στην μεση;;;;Σατανιστες ισως;;;Μηπως ειναι απο τους πρωην ενοικους;;;Για ψαξτο...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Σκορπιός Νότης
Μέλος 2ης Βαθμίδας


263 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2004, 17:33:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Σκορπιός Νότης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θέλω να βάλω μία φωτογραφία που δείχνει ολοκάθαρα ένα φάντασμα αλλά δεν ξέρω πως αν το κάνω στο eosterica...μπορείτε να με βοηθήσετε σας παρακαλώ πάρα πολύ? Πείτε μου την διαδικασία....
Φιλικά...Νότης Σκορπιός

Edited by - Σκορπιός Νότης on 07/06/2004 17:44:45Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

madmax
Μέλος 2ης Βαθμίδας


163 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2004, 17:35:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους madmax  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
φιλε ZARKOS (που σαι ρε Πασπαλι να μας ξανακανεις ομαδα----ασχετο)

Φοβερο αυτο που ανεφερες!!

Τελικα βρηκε ποιοι ευθυνονταν για το περισταρικο?

Ο ΝΕΟΣ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ
Ο ΑΝΩΡΙΜΟΣ ΩΡΙΜΑΖΕΙ
Ο ΑΔΑΗΣ ΜΟΡΦΩΝΕΤΑΙ ΚΑΙ
Ο ΜΕΘΥΣΜΕΝΟΣ ΞΕΜΕΘΑ.
ΟΜΩΣ Ο ΒΛΑΞ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ZARKOS
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
73 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2004, 18:34:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ZARKOS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μadmax η κοπελα τρομοκρατηθηκε...Μια και ρωτας τι εγινε η μητερα της χωρις να χασει χρονο πηγε σε καποια που ελυνε μαγια.Αφου πηγε και τελικα ελυσε τα μαγια επεστρεψε στο νοσοκομειο οπυ της ειπαν οι γιατροι οτι η αιμορραγια σταματησε ως δια μαγειας(κυριολεκτωντας...).Η ιστορια ειναι 100% αληθινη.Η φιλη μου υποψιαστηκε την συγκατοικο της αλλα δεν το σκεφτηκε πολυ...Λιγες μερες μετα μετακομισε...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

madmax
Μέλος 2ης Βαθμίδας


163 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2004, 19:53:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους madmax  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητη marel εχεις κατι νεοτερο;
παντως σιγουρα ψαξε το θεμα του προηγουμενου ενοικου..

Συγγνωμη που επεμβαινω στο topic σου, αλλα σερφαροντας και ψαχνοντας βρηκα κατι πολυ ενδιαφερον:
http://paranormal.about.com/library/blclassic_ghosts.htm
Εχει πολυ "ψωμι" η σελιδα, και εχει μια ιστορια σχετικη με τη δικη σου, στο link: your true tales..

Ο ΝΕΟΣ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ
Ο ΑΝΩΡΙΜΟΣ ΩΡΙΜΑΖΕΙ
Ο ΑΔΑΗΣ ΜΟΡΦΩΝΕΤΑΙ ΚΑΙ
Ο ΜΕΘΥΣΜΕΝΟΣ ΞΕΜΕΘΑ.
ΟΜΩΣ Ο ΒΛΑΞ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

marel
Νέο Μέλος

Greece
10 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2004, 21:59:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους marel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Dear Madmax,
koitaksa sto site pou mou eipes kai ontws kapoies fotos kai kapoies istories tairiazoun ma thn dikia mou periptwsh!
Anyway, egw apla eixa steilei thn dikia mou istoria giati ithela na dw an ayto symvainei kai se allous kai an ontws yparxei h pithanothta afta ta perierga na ofeilontai se ...fantasmata giati panta dyspistousa se afta ta pragmata kai twra me evalan se skepseis.
Pantws paei ligos kairos pou den exei ginei pali kati periergo.
Thanks.

Μ.Ε.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2004, 00:20:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΓΑΠΗΤΗ MAREL ΣΟΡΡΥ ΑΝ ΚΑΤΑΝΤΑΩ ΕΝΟΧΛΗΤΙΚΟΣ ΑΛΛΑ ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΕΣΩ MAIL???
ΤΩΡΑ ΦΙΛΕ ΝΟΤΗ Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΠΟΥ ΘΕΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ???

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2004, 00:35:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΑΓΑΠΗΤΗ MAREL ΣΟΡΡΥ ΑΝ ΚΑΤΑΝΤΑΩ ΕΝΟΧΛΗΤΙΚΟΣ ΑΛΛΑ ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΕΣΩ MAIL???

με κάλυψες πλήρως !

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

who knows
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
382 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2004, 03:26:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους who knows  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
cybermaster ΔΕΝ ΗΤΑΝ Η ΘΕΙΑ ΜΟΥ..ΕΙΧΑΝ ΦΥΓΕΙ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΟΥΝ ΝΑ ΒΓΩ...!!Η ΠΟΡΤΑ ΚΛΕΙΣΤΗ..ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΗΧΟ..ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΒΗΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ..!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΠΟΥ ΛΕΣ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΝΔΙΝΟ ΤΟ ΠΟΤΗΡΑΚΙ ΚΑΙ Η ΑΣΤΡΙΚΗ ΠΡΟΒΟΛΗ!
zarkos ΜΗΝ ΜΟΥ ΛΕΣ ΤΕΤΟΙΑ..!!ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΑΚΟΥΩ ΓΙΑ ΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΜΑΥΡΗΣ ΜΑΓΕΙΑΣ..ΜΠΡΡΡ ΜΕ ΤΑΚΟΜΙΖΩ!

never say never **Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Σκορπιός Νότης
Μέλος 2ης Βαθμίδας


263 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/06/2004, 22:02:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Σκορπιός Νότης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τι λέτε;

Όχι έ; Καλά θα ψάξω και για άλλες πιο πειστικές!

Φιλικά, Νότης Σκορπιός!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/06/2004, 16:08:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΟΤΕ ΦΙΛΗ WHO KNOWS OTAN ΞΑΝΑ ΠΑΣ ΑΘΗΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΚΕΙ!!! ΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΦΙΛΟΞΕΝΗΣΩ!!!
ΠΑΝΤΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕΣ ΣΕ ΑΣΤΡΙΚΗ ΠΡΟΒΟΛΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΚΥΝΔΥΝΗ ΑΠΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟΥ ΚΑΚΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΧΕΤΙΚΟΣ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΣΟΥ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΜΙΚΡΕΣ!!!
Α ΚΑΙ ΦΙΛΕ ΝΟΤΗ ΠΟΥ ΥΠΟΤΗΘΕΤΕ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ?????


------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

giagiaka
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
61 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/06/2004, 12:08:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους giagiaka  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

zarkos ΜΗΝ ΜΟΥ ΛΕΣ ΤΕΤΟΙΑ..!!ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΑΚΟΥΩ ΓΙΑ ΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΜΑΥΡΗΣ ΜΑΓΕΙΑΣ..ΜΠΡΡΡ ΜΕ ΤΑΚΟΜΙΖΩ!



πατριδα (who knows) , δεν ειναι πρωτη φορα που στα Γιαννενα υπαρχουν περιστατικα μαγειας !
ξερω τοοοοσαα πολλα να σου πω !
γι'αυτο και μετακομισα Αθηνα !!!
χαχαχχα

I went to the woods because I wished to live deliberately, to front only the essential facts of life, and see if I could not learn what it had to teach, and not, when I came to die, to discover that I had not lived !!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1708984
Maintained by Digital Alchemy