ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΜΥΘΟΣ & ΘΡΗΣΚΕΙΑ =-.
 σατανισμος
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
jacamar
Νέο Μέλος

Italy
30 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2004, 23:31:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jacamar  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
γεια σας παιδιά θέλω την βοηθειά σας!Αναζητώ πληροφορίες για την σατανική βίβλο το περιεχομενό της κ τα λοιπά. Βασίζομαι στις γνώσεις σας...

_
Μέλος 2ης Βαθμίδας

USA
379 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/06/2004, 05:44:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους _  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλέ, ο σατανισμός δεν είναι στην μόδα, γίνε wicca να είσαι και trendy.

Κάτω ΠάυλαςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χρήστος
Μέλος 1ης Βαθμίδας


56 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/06/2004, 16:56:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χρήστος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Για ποιό λόγο αναζητάς κάτι τέτοιο;
Η μόνη σατανιστική βίβλος που υπάρχει, είναι αυτή του LaVey οποία έχει ως βάση ότι δεν υπάρχει ούτε θεός, ούτε διάβολος, αλλά μόνο ο άνθρωπος και γι'αυτό πρέπει να να ακολουθάει τα ένστικτά του (μιλώντας για ζωόδη ένστικτα) και υποστιρίζει τελετουργίες και καλά μαύρης μαγείας και ένα μάτσο τέτοιες μπούρδες.
Ο τυπάς έστησε ένα μεγάλο σκηνικό για να βγάλει πολύ χρήμα και απ'ότι φάνηκε τα κατάφερε (έχει βγάλει πολλά βιβλία, μουσικά CD και όλα τα σχετικά). Τέλη δεκαετίας του 90 πέθάνε αυτός, και συνεχίζει το έργο του η κακία μαγισούλα κορούλα του.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

the vampire
Νέο Μέλος

Greece
19 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/06/2004, 17:22:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους the vampire  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Φιλέ, ο σατανισμός δεν είναι στην μόδα, γίνε wicca να είσαι και trendy.

Κάτω Πάυλας



Ksereis pws mporeis na gineis wicca?i toulaxiston pou mporw na vrw plirofories gia to pws tha ginw?An ksereis pes.........

" death is not far away....."Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

_
Μέλος 2ης Βαθμίδας

USA
379 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/06/2004, 20:10:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους _  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ποοο το hollywoood εχει κάααψει.......

Όχι φιλέ, αλήθεια γιατί θέλεις να γίνεις wicca? Για να είσαι trendy? Έλα μωρέ, εγώ θα σου πρότεινα να γίνεις Vampire, κάτι για τα γούστα σου δηλαδή, αν είναι να κρίνω από το ψευδώνυμο, επισκέψου το site http://www.vampiretemple.com Και θα μάθεις πως γίνεσαι.

Κοίταξε, αν πάλι πιστεύεις ότι δεν μπορείς το αίμα γίνε και wicca, τι να σου πω? Γίνε ότι θες. Εγώ πάντως ακόμα σκέφτομαι τι να γίνω για αύριο που θα βγω.

Κάτω ΠάυλαςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

_
Μέλος 2ης Βαθμίδας

USA
379 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/06/2004, 20:14:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους _  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Να για wicca στα ελληνικά, www.wiccagr.com αλλά μάλλον είναι club μόνο για γυναίκες.

Κάτω ΠάυλαςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mits
Νέο Μέλος


15 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/06/2004, 20:27:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mits  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΑ ΡΕ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΑΣ;


KEEP ROCKING!!!


ΦΙΛΙΚΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

the vampire
Νέο Μέλος

Greece
19 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/07/2004, 17:24:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους the vampire  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
kai poios sou eipe oti den eimai f ?????????

" death is not far away....."Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/07/2004, 18:29:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΓΑΠΗΤΕ "ΤΗΕ VAMPIRE" TO SITE WWW.WICCAGR.COM ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ.

ΣΕ ΝΕΑΡΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΣ ΤΟΥ ΤΟΠΙΚ) Η ΜΑΓΕΙΑ ΜΑΣ ΤΡΑΒΑΕΙ ΣΑ ΜΑΓΝΗΤΗΣ.

ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ.

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΥΝΤΑΓΕΣ "ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΓΟΣ Ή ΜΑΓΙΣΣΑ" ΣΕ 10 ΜΑΘΗΜΑΤΑ.
ΜΑΓΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΓΥΡΩ ΜΑΣ
ΜΑΓΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΜΕΣΑ ΜΑΣ


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΕΝΑ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
_
Μέλος 2ης Βαθμίδας

USA
379 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/07/2004, 18:42:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους _  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν ξέρω αν το έχω ξαναπεί, είχα κάποτε έναν φίλο 25 χρονών γαϊδούρι και με ρωτούσε (Μήπως έχεις τα λόγια που σε κάνουν μάγο?)

To Hollywood Έχει Κάψει!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Twilightfairy
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
164 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2004, 01:21:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Twilightfairy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Δεν ξέρω αν το έχω ξαναπεί, είχα κάποτε έναν φίλο 25 χρονών γαϊδούρι και με ρωτούσε (Μήπως έχεις τα λόγια που σε κάνουν μάγο?)

Ωραια βρε και συ τι του ειπες?

Ad astra per AsperaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

_
Μέλος 2ης Βαθμίδας

USA
379 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2004, 03:48:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους _  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ μετά φυσικά του έκανα παζάρια.

To Hollywood Έχει Κάψει!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΔΔΑΡ ΑΣΟΥΡ
Μέλος 1ης Βαθμίδας


136 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/07/2004, 17:47:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΦΙΛΟΙ.ΣΑΤΑΝΙΣΜΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ.ΑΠΟΔΗΞΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΥΠΟΤΗΘΕΜΕΝΟΣ ΣΑΤΑΝΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΙΔΑΞΕΙ ΠΟΤΕ ΤΙΠΟΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ.ΣΥΜΠΕΡΕΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΟΓΜΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΑΥΘΕΝΤΙΚΟ ΑΡΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΑΤΑΝΙΣΜΟΣ.ΚΑΙ ΤΑ ΣΑΤΑΝΙΚΑ ΤΕΛΕΤΟΥΡΓΙΚΑ? ΤΑ ΕΦΕΥΡΑΝ[ΑΝΘΡΩΠΟΙ]ΜΕ ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΕΞΕΡΕΤΗΚΗ ΚΑΛΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΣΩΑΣ ΤΑΣ ΦΡΕΝΑΣ.ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΟ ΣΑΤΑΝΑ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΟΝ ΕΦΕΥΡΕ ΟΠΩΣ ΤΟΝ ΜΙΚΙ ΜΑΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΚΟΥΦΥ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!ΝΑΙ ΜΑ ΣΤΟ ΜΕΣΑΙΟΝΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟΝ ΕΒΛΕΠΑΝ!ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟ ΟΤΙ ΟΙ ΚΑΚΟΥΧΙΕΣ ΠΟΥ ΕΠΕΒΑΛΑΝ ΟΙ ΤΟΤΕ ΚΟΙΝΟΝΙΕΣ ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΕΙΧΑΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΟΣΗΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ. ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥΣ ΕΓΚΛΗΣΜΟΥΣ ΣΤΑ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΥΣΤΗΡΗ ΔΙΑΙΤΑ'ΤΗΝ ΕΞΑΝΤΛΗΤΙΚΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΝΗΣΤΗΑ ΤΗΝ ΑΥΣΤΗΡΗ ΑΓΑΜΙΑ,ΤΟΥΣ ΕΥΝΟΥΧΙΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΒΑΣΑΝΙΣΜΟΥΣ ΟΣΩΝ ΠΑΡΕΒΕΝΑΝ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ.ΤΟΤΕ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΟΡΓΑΝΟ ΑΚΡΙΒΕΙΑΣ ΤΟΥ ΝΟΥ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΧΑΝΕΙ ΤΗΝ ΕΓΚΥΡΟΤΗΤΑ ΤΟΥ,ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΤΕΡΑΤΑ ΚΑΙ ΔΑΙΜΟΝΕΣ ΚΑΙ Ο ΚΑΤΑΠΟΝΗΜΕΝΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΝΟΜΙΖΕΙ ΠΩΣ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!
ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΛΟΙΠΟΝ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΟΤΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΓΚΑΤΕΣΤΗΣΕ ΤΟΝ ΣΑΤΑΝΑ ΣΑΝ ΣΥΜΒΟΛΟ (ΣΤΗ ΣΦΑΙΡΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ ΔΗΛΑΔΗ)ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ.ΑΛΛΑ ΚΑΚΟ ΣΤΗ ΦΥΣΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΟΝΟ ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΚΑΤΑ ΚΥΡΙΟ ΛΟΓΟ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ.ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ? ΓΙΑΤΙ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΚΑΥΣΟΝΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΟΥΜΕ ΤΗ ΔΡΟΣΙΑ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ.ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΠΑΓΩΝΙΑΣ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΟΥΜΕ ΤΗ ΘΑΛΠΟΡΗ ΤΟΥ ΤΖΑΚΙΟΥ.ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΚΟΠΟΥΣ ΜΑΣ ΑΛΛΑ Η ΕΡΓΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΑΤΑΝΙΚΗ!ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΟΙ ΕΥΕΡΓΕΤΙΚΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΛΟΓΟ ΤΩΝ ΑΡΝΗΤΙΚΩΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΣΑΤΑΝΙΚΕΣ. ΑΡΑ ΣΑΤΑΝΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΣΑΤΑΝΑΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΟΝΟ ΚΑΚΗ ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΠΡΟΘΕΣΗΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΑΤΑΝΑΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΙΣ ΦΥΣΗΣ!

ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΣΤΗ ΓΗ!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Twilightfairy
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
164 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/07/2004, 18:37:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Twilightfairy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Βασικα φιλε μου ο Σατανας ειχε διδαξει τη μαγια στους ανθρωπους της ανατολης . Βλ το Site της εκκλησιας της ελλαδος.Βασικα αυτο εκει το ειδα περσυ που ψαχνομουν ...Οποτε αφου το λεει η "εκκλησια " επισημα γιατι να το αμφισβητησεις ?Κατι παραπανω θα ξέρει ...(Υποθετω)

Ad astra per AsperaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2004, 00:09:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Βασικα φιλε μου ο Σατανας ειχε διδαξει τη μαγια στους ανθρωπους της ανατολης . Βλ το Site της εκκλησιας της ελλαδος.Βασικα αυτο εκει το ειδα περσυ που ψαχνομουν ...Οποτε αφου το λεει η "εκκλησια " επισημα γιατι να το αμφισβητησεις ?Κατι παραπανω θα ξέρει ...(Υποθετω)

Ad astra per Aspera



Η εκκλησία της Ινδονησίας μήπως έχει αντίθετη γνώμη;


No name human

"Virtus Junxit Mors Non Separabit" (Whom virtue unites, death will not separate)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
_
Μέλος 2ης Βαθμίδας

USA
379 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2004, 02:33:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους _  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τι σχέση έχει ο σατανάς ρε φίλε? Ο σατανισμός υπάρχει και χωρίς τον σατανά, ανάγκη τον είχε νομίζεις?

To Hollywood Έχει Κάψει!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΔΔΑΡ ΑΣΟΥΡ
Μέλος 1ης Βαθμίδας


136 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2004, 17:22:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΚΡΙΒΩΣ.ΣΥΜΠΕΡΑΙΝΟΥΜΕ ΤΟΤΕ ΟΤΙ Ο ΣΑΤΑΝΙΣΜΟΣ ΚΑΙ Ο ΣΑΤΑΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑ ΤΟΥΣ ΑΙΩΝΕΣ ΕΝΑ ΠΑΡΑΝΟΙΚΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ, ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΟΜΩΣ, ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΜΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ. ΒΕΒΑΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΞΑΣΚΟΥΝ ΤΗ ΛΑΤΡΕΙΑ ΤΟΥ ΣΑΤΑΝΑ.ΤΙ ΑΞΙΑ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ? ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΞΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ Π.Χ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΕΔΩ ΣΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΛΑΤΡΕΒΟΥΜΕ ΤΟ ''ΣΧΗΖΟΦΡΕΝΗ ΜΕ ΤΟ ΠΡΙΟΝΙ ΝΟ 666''.ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΝΤΙΜΕΤΟΠΙΣΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ.ΑΦΗΣΤΕ ΠΟΥ ΑΝ ΛΑΤΡΕΥΟΥΜΕ ΤΟ ΣΧΗΖΟΦΡΕΝΗ ΜΕ ΤΟ ΠΡΙΟΝΙ ΜΑΚΡΟΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΘΟΣ ΟΛΟΙ ΘΑ ΞΕΧΑΣΟΥΝ ΤΟ ΣΑΤΑΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΑΥΤΟΣ ΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ.ΝΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ Ο ΣΧΙΖΟΦΡΕΝΗΣ Η Ο ΦΡΕΝΤΥ ΓΚΡΟΥΓΚΕΡ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΤΑΙΝΙΑΣ.ΠΟΤΕ ΟΜΩΣ !ΣΤΟ 2000. ΔΙΟΤΙ ΣΤΟ 4000 ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΚΟΛΑΣΗΣ ΘΕΟΙ.

ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΣΤΗ ΓΗ!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hel-lin
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
129 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/07/2004, 11:19:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hel-lin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χαιρεται..
Ομολογω πως την αποψη του ΑΔΔΑΡ ΑΣΣΟΥΡ δεν την ειχα σκεφτει ποτε μου..
Πραγματι,περα απο τις αρχαιες θρησκειες,ολα τα σχετικα πιο καινουρια δογματα τα 'εισηγαγαν' μεγαλες προσωπικοτητες..το Χριστιανισμο τον διδαξε ο Χριστος,το Βουδισμο ο Βουδας κλπ..
Ενδιαφερουσα αποψη,αλλα δεν ειμαι ετοιμος ακομη να εκφερω γνωμη...

-ΟΥ ΚΑΤΑΙΣΧΥΝΩ ΟΠΛΑ ΤΑ ΙΕΡΑ-Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

_
Μέλος 2ης Βαθμίδας

USA
379 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/07/2004, 13:44:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους _  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Να διδάξω και εγώ κάτι να γίνω σημαντικός? Αυτό που θα πω μπορεί να έχει πέντε λέξεις και τρις ψυχάκιδες οπαδούς στο Δαφνί, αλλά μετά από αιώνες, θα έχουν βγάλει βιβλία, και θα έχει δημιουργηθεί ο Κατωπαυλισμός, με τον Κατωπαυλιτη, και πολλοί Κατωπαυλιστές οπαδοί.

To Hollywood Έχει Κάψει!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/07/2004, 16:05:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΔΕΩ ΥΠΑΡΧΕΙ Ο ΣΑΤΑΝΑΣ?
ΒΡΕ ΤΙ ΜΑΣ ΛΕΣ
ΔΗΛΑΔΗ ΟΙ ΓΙΑΧΒΕΔΙΣΤΕΣ(ΕΒΡΑΙΟΙ,ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΙ,ΜΟΥΣΟΥΛΜΑΝΟΙ)ΤΙ ΕΙΝΑΙ
ΒΛΑΚΕΣ?
ΤΣΑΜΠΑ ΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΙ ΤΟΣΟΥΣ ΑΙΩΝΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣΟΥΝ ΟΤΙ ΜΟΝΟ Η ΔΙΚΙΑ ΤΟΥΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΣΩΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΑΤΑΝΑ?
ΑΦΟΥ ΣΤΟ ΛΕΝΕ Η ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΣΕ ΜΑΣ Η ΣΕ ΑΥΤΟΝ
(ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΕΝΕ ΟΛΟΙ ΑΡΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΕΝ ΟΙ ΔΕ ΕΙΝΑΙ ΣΑΤΑΝΙΣΤΕΣ)
ΧΩΡΙΣ ΣΑΤΑΝΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΙΑΧΒΕ
ΑΣΕ ΠΟΥ ΚΑΛΥΠΤΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑΣΟΥ ΛΑΘΗ
<<ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΑΥΤΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ
ΕΡΧΟΤΑΝ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΠΩΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΚΟΤΩΣΩ>>
<<ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΟΥ ΣΑΤΑΝΑ>>
<<ΑΥΤΟΣ ΜΕ ΕΒΑΛΕ ΣΕ ΠΕΙΡΑΣΜΟ ΚΑΙ ΕΦΑΓΑ ΜΕΓΑΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ>>
<<ΠΙΣΩ ΜΟΥ Σ ΕΧΩ ΣΑΤΑΝΑ>>
ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΑΤΑΝΑΣ
ΠΑΛΙ ΕΡΓΟ ΤΟΥ ΣΑΤΑΝΑ ΕΚΤΕΛΕΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΡΝΗΣΗ ΤΟΥ ΣΑΤΑΝΑ ΑΡΝΗΤΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΑΧΒΕ ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΤΕ ΟΙ ΠΑΠΑΔΕΣ ΛΟΠΟΔΙΤΕΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ?
ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΩΡΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ?

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dimitris2
Πλήρες Μέλος


1364 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/07/2004, 00:41:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dimitris2  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χα,χα στο εσωτερικα της ελλάδας έβγαλαν και συμπέρασμα οι "εσωτεριστές" ότι δεν υπάρχουν πνεύματα!!!
Να πούμε κι εμείς κάτι.
Όταν ψεύδεσθε μή ψεύδευσθε ασυστόλως.
Γιατί πολλοί γελούν μέ όλα αυτά./

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΔΔΑΡ ΑΣΟΥΡ
Μέλος 1ης Βαθμίδας


136 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/07/2004, 16:49:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλε Twilightfairy και gigenis .Η Εκλησσια ως γνωστον αποτελειτε απο ανθρωπους και οι ανθρωποι κανουν ΛΑΘΗ.Το οτι ο Χριστος ηταν Αλανθαστος δεν σημαινει οτι και οι πιστοι του ειναι.Τωρα για το φιλο dimitris2 να πω οτι στον εσωτεριστη η πιστη και η αποψη πρεπει να συμβαδιζει με τη λογικη.Εσωτερισμος δεν παει να πει παραλογισμος και ο υγειης εσοτεριστης δεν ζει με φαντασματα . Οντος δεν γνωριζω πολλα για τα πνευματα αλλα υποστηριζω και εγω την ορθολογικη αποψη οτι τα φαινομενα στις πνευματιστικες συγκεντρωσης ειναι αποτελεσματα της προβολης της φαντασιας των παρεβρισκομενων και ΟΧΙ πνευματων.Για να πεις καποιον ψευτη dimitris2 πρεπει να εχεις ΑΠΟΔΕΙΞΗΣ να συνηγορουν υπερ αυτου.Τις περιμενω.Δεν γνωριζω αν καπου ψευδομαι.Για ενα ομως ΠΙΣΤΕΥΩ οτι δεν ψευδομαι-Πνευμα του απολυτου κακου ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ διοτι το Υπερτατο Καλο ο ΘΕΟΣ δεν θα το επετρεπε

ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΣΤΗ ΓΗ!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

_
Μέλος 2ης Βαθμίδας

USA
379 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/07/2004, 17:53:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους _  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και πίστεψε το κάποιοι έχουν πολύ φαντασία.

To Hollywood Έχει Κάψει!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΔΔΑΡ ΑΣΟΥΡ
Μέλος 1ης Βαθμίδας


136 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/07/2004, 01:02:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΝ ΕΝΝΟΕΙΣ ΕΜΕΝΑ ΦΙΛΕ - ΑΠΛΟΣ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΩ ΟΤΙ ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΤΟΥ ΣΑΤΑΝΑ ΙΣΟΔΥΝΑΜΟΥΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΟΠΑΔΟΥΣ ΤΟΥ ΝΤΟΝΑΛΝΤ ΝΤΑΚ.ΟΙ ''ΗΓΕΤΕΣ''ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΟΝΟ ΣΤΗ ΣΚΕΨΗ.

ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΣΤΗ ΓΗ!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AFMA
Μέλος 1ης Βαθμίδας


124 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/07/2004, 09:06:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AFMA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ένα πολύ καλό βιβλίο για τον σατανισμό είναι:
(Το φώς των μαύρων αγγέλων) του σατανιστή Dr luroous N.Y. USA


ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΗΝ ΘΕΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΗΣ..
ΚΡΙΣΝΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Labolas Glasya
Μέλος 2ης Βαθμίδας


293 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/07/2004, 22:34:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Labolas Glasya  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Οπα της. Αλα της και πιπερι της. ΑFMA? Τι εισαι κλονος της ΑΤΜΑ? Αυτη κοριτσι μου ειναι 1 & ΟΝΛΥ. Μην αντιγραφεις. *

http://www.ummo.cc/Sigil/Glasya_Labolas.JPGΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AFMA
Μέλος 1ης Βαθμίδας


124 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/07/2004, 23:53:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AFMA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
λαμπολας δεν λαμπεις γιατι εισαι πλαστος και μαγκουφης, (οσοι κριβονται πησω απο το δακτυλο τους ειναι μαγκοφιδες) ειμαι ΜΟΝΑΔΙΚΗ DEN ANTEΓRAΨA KANENAN...
ΜΕ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟΥΝ
πουφ και μυρισε

ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΗΝ ΘΕΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΗΣ..
ΚΡΙΣΝΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

VIKING
Πλήρες Μέλος

Germany
1034 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/07/2004, 01:11:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους VIKING  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Οποτε αφου το λεει η "εκκλησια " επισημα γιατι να το αμφισβητησεις ?Κατι παραπανω θα ξέρει ...(Υποθετω)

Αφου το λεει η "αλαθητη" Εκκλησια παω πασο..

Οσον αφορα τον σατανα,να τος εδω ειναι...

ΜΕΤΑΝΟΕΙΤΕ ΑΜΑΡΤΩΛΟΙ!


Edited by - VIKING on 17/07/2004 01:14:39


Edited by - VIKING on 17/07/2004 01:15:51Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

whitewize
Νέο Μέλος

Greece
30 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/07/2004, 00:00:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους whitewize  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος whitewize  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ θέλω να γίνω μάγος; Ξέρει κανένας;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΔΔΑΡ ΑΣΟΥΡ
Μέλος 1ης Βαθμίδας


136 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/07/2004, 00:37:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΝΑ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΟΛΜΑΣ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΝΑ ΣΙΓΑΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Κάθυ
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Australia
767 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/08/2004, 00:04:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κάθυ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα,

Καλό μήνα των
ΟΛΥΜΠΙΑΚΩΝ
ΑΓΩΝΩΝ ΑΘΗΝΑ 2004

Ευχόμεθα την ομαλή και άριστη διεξαγωγή των αγώνων.

Ελπίζομε η 28η ΟΛΥΜΠΙΑΣ να αφήσει τις καλύτερες εντυπώσεις.

Και τέλος προσδοκούμε στην φωτισμένη έμπνευση,
των συζητήσεών μας.

ΕΚΕΧΕΙΡΙΑ, εκεχειρία, εκεχειρία, εκεχειρία, εκεχειρία.......



Αυτή που σας μιλάει από το...μέλλον


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1230469
Maintained by Digital Alchemy