ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 *MIA KAΤΑΡΑ ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΥΧΗΜΑ ΣΤΑ ΤΕΜΠΗ*
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ZARKOS
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
73 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2004, 19:31:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ZARKOS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΡΙΝ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΕΡΟΙΑ ΣΚΟΤΩΣΑΝ ΕΝΑΝ ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΤΟΥ ΟΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ.ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΙΑΣΤΗΚΑΝ ΚΑΘΩΣ ΤΟ ΕΝΑ ΕΙΧΕ ΖΩΓΡΑΦΙΣΕΙ ΤΟΝ ΦΟΝΟ ΣΤΟ ΘΡΑΝΙΟ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΤΟΥ(!!!),ΠΑΡΟΛΑΥΤΑ Η ΜΗΤΕΡΑ ΤΟΥ ΦΟΝΕΥΘΕΝΤΑ ΚΑΤΑΡΑΣΤΗΚΕ ΤΗΝ ΗΜΑΘΙΑ ΝΑ ΧΑΝΕΙ ΝΕΑΡΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΗΡΕ ΣΤΑ ΣΟΒΑΡΑ...

13.04.03 ΤΕΜΠΗ
Η ΚΑΤΑΡΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΞΑΝΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ.21 ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ ΒΕΡΟΙΑΣ ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΤΟΣΟ ΑΔΙΚΑ...Ο ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΒΕΡΟΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΕΥΧΕΣ ΣΤΟΥΣ ΤΑΦΟΥΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ...ΕΠΡΕΠΕ ΑΥΤΗ Η ΚΑΤΑΡΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΠΛΑΝΑΤΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΜΑΘΙΑ...

ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΨΑ ΣΤΙΣ ΚΑΤΑΡΕΣ.ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΜΕ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΕ.ΑΡΑΓΕ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ????ΟΙ ΚΑΤΑΡΕΣ ΠΙΑΝΟΥΝ????

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΗ:
ΤΗΝ ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΤΟΥ 70' 21 ΠΑΙΔΙΑ ΠΝΙΓΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΣΕ ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΡΑΓΙΚΟ ΛΑΘΟΣ ΕΝΟΣ ΨΑΡΑ.
13 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2003. 21 ΠΑΙΔΙΑ ΣΚΟΤΩΝΟΝΤΑΙ ΣΤΑ ΤΕΜΠΗ
ΑΠΡΙΛΙΟΣ ΤΟΥ 2004.ΛΕΩΦΟΡΙΟ ΤΟΥ ΚΤΕΛ ΝΟΜΟΥ ΗΜΑΘΙΑΣ ΑΝΑΤΡΕΠΕΤΑΙ ΜΕΤΑΦΕΡΟΝΤΑΣ ΜΕΤΑΦΕΡΩΝΤΑΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΤΑ!!!ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΣΥΝΕΒΗ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΑΤΥΧΗΜΑ ΣΤΑ ΤΕΜΠΗ(ΟΧΙ ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΚΑ,ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ 1 ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ...)
ΑΠΛΕΣ ΣΥΜΠΤΩΣΕΙΣ???ΤΙ ΛΕΤΕ ΕΣΕΙΣ???

ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΕΥΘΕΙ ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΣΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΒΙΩΣΟΥΜΕ...

madmax
Μέλος 2ης Βαθμίδας


163 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2004, 19:36:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους madmax  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΑΠΛΕΣ ΣΥΜΠΤΩΣΕΙΣ???ΤΙ ΛΕΤΕ ΕΣΕΙΣ???


Συμπτωσεις επαναλαμβανομενες..... τσου!!!

Ο ΝΕΟΣ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ
Ο ΑΝΩΡΙΜΟΣ ΩΡΙΜΑΖΕΙ
Ο ΑΔΑΗΣ ΜΟΡΦΩΝΕΤΑΙ ΚΑΙ
Ο ΜΕΘΥΣΜΕΝΟΣ ΞΕΜΕΘΑ.
ΟΜΩΣ Ο ΒΛΑΞ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jacamar
Νέο Μέλος

Italy
30 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2004, 19:40:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jacamar  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ ZARKOS ΑΝ ΣΚΕΥΤΕΙΣ ΟΤΙ Η ΠΙΟ ΒΑΡΙΑ ΚΑΤΑΡΑ Κ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΠΙΑΝΕΙ ΣΥΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΘΑΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΣΥΜΠΤΟΣΗ...

SINE DIABOLO NULLUS DOMINUSΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Σκορπιός Νότης
Μέλος 2ης Βαθμίδας


263 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2004, 19:47:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Σκορπιός Νότης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Συμπτώσεις δεν υπάρχουν...όλα είναι αιτιατά και γενικά έχσουν ένα σκοπό άμεσο ή έμμεσο!
Φιλικά Νότης Σκορπιός...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

madmax
Μέλος 2ης Βαθμίδας


163 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2004, 19:54:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους madmax  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΦΙΛΕ ZARKOS ΑΝ ΣΚΕΥΤΕΙΣ ΟΤΙ Η ΠΙΟ ΒΑΡΙΑ ΚΑΤΑΡΑ Κ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΠΙΑΝΕΙ ΣΥΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΘΑΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΣΥΜΠΤΟΣΗ...

SINE DIABOLO NULLUS DOMINUS


Ακριβως!!
Να συμπληρωσω: και της τσιγγανας....

Ο ΝΕΟΣ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ
Ο ΑΝΩΡΙΜΟΣ ΩΡΙΜΑΖΕΙ
Ο ΑΔΑΗΣ ΜΟΡΦΩΝΕΤΑΙ ΚΑΙ
Ο ΜΕΘΥΣΜΕΝΟΣ ΞΕΜΕΘΑ.
ΟΜΩΣ Ο ΒΛΑΞ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ZoZe3hp
Μέλος 1ης Βαθμίδας


106 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2004, 19:56:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ZoZe3hp  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


[/quote]
Καλά τώρα το θυμιθίκατε???????????

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jacamar
Νέο Μέλος

Italy
30 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2004, 19:59:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jacamar  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ZoZe3hp ΜΠΟΡΕΙ Ο ZARKOS ΝΑ ΤΟ ΘΥΜΙΘΙΚΕ ΛΙΓΟ ΑΡΓΑ ΑΛΛΑ ΑΝ ΗΤΑΝ ΦΙΛΟΣ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΑΥΤΩΝ ΤΟΝ ΠΕΙΔΙΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΕΛΕΓΕΣ ΤΟ ΙΔΙΟ

SINE DIABOLO NULLUS DOMINUSΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ZARKOS
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
73 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2004, 23:03:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ZARKOS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ZoZe3hp ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΣΚΟΤΩΘΗΚΕ ΗΤΑΝ ΣΥΜΠΑΙΚΤΗΣ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΦΙΛΙΠΠΟ ΒΕΡΟΙΑΣ...ΘΙΓΩ ΤΩΡΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΦΑΝΗΚΕ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΤΟ ΟΤΙ Ο ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΤΑΙ ΤΟΣΟ ΣΥΧΝΑ ΤΗΝ ΒΕΡΟΙΑ.ΛΕΓΕΤΑΙ ΠΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΥΘΕΙ ΜΙΑ ΚΑΤΑΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΕΥΧΕΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΛΗΡΙΚΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΥΨΗΛΑ ΣΤΗΝ ΙΕΡΑΡΧΙΑ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ...

ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΕΥΘΕΙ ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΣΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΒΙΩΣΟΥΜΕ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

beyond
Πλήρες Μέλος

Greece
1446 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/06/2004, 07:44:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους beyond  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος beyond  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ..ΙΡΑΚ ΤΙ ΚΑΤΑΡΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ?
ΑΜΑ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ ΤΟΣΟ ΑΠΛΟ,ΟΙ ΜΑΝΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΧΑΣΕΙ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΤΩΝ ΑΜΕΡΙΚΑΝΩΝ π.χ ,ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΤΑΡΕΣ ΤΟΥΣ ΤΩΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΜΕΡΙΚΗ..

ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΡΙΜΕΝΟ ΑΤΥΧΗΜΑ,ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΤΥΧΗΜΑΤΑ..ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΝΑ ΟΔΗΓΩ ΣΤΟ ΟΡΙΟ ΣΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ(..),ΞΕΡΩ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΥΣΤΕΡΗ ΑΣΦΑΛΤΟΣ,ΒΑΛΤΕ ΤΑ ΑΣΤΕΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΤΩΝ ΦΟΡΤΗΓΩΝ,ΤΟ ΚΑΚΟ ΔΕΣΙΜΟ ΤΩΝ ΦΟΡΤΙΩΝ,ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΡΟΣΕΞΙΑ ΤΩΝ ΟΔΗΓΩΝ ΚΑΙ ΤΟ ΑΤΥΧΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΘΕΜΑ ΧΡΟΝΟΥ..ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΚΑΤΑΡΕΣ,ΘΕΟΥΣ Κ.Λ.Π

Ήρθα, είδα, νίκησα, είπε ο στρατηγός. Ανέβηκες, ξεκίνησες, έφτασες! ώρα να κατεβείς! λέει ο φιλόσοφοςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

astral-project
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
608 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/06/2004, 09:32:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους astral-project  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
a thousand curses, never tore a shirt.

chinese proverb

------------------------
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/06/2004, 10:03:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΠΡΙΝ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΕΡΟΙΑ ΣΚΟΤΩΣΑΝ ΕΝΑΝ ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΤΟΥ ΟΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ.ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΙΑΣΤΗΚΑΝ ΚΑΘΩΣ ΤΟ ΕΝΑ ΕΙΧΕ ΖΩΓΡΑΦΙΣΕΙ ΤΟΝ ΦΟΝΟ ΣΤΟ ΘΡΑΝΙΟ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΤΟΥ(!!!),ΠΑΡΟΛΑΥΤΑ Η ΜΗΤΕΡΑ ΤΟΥ ΦΟΝΕΥΘΕΝΤΑ ΚΑΤΑΡΑΣΤΗΚΕ ΤΗΝ ΗΜΑΘΙΑ ΝΑ ΧΑΝΕΙ ΝΕΑΡΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΗΡΕ ΣΤΑ ΣΟΒΑΡΑ...

Να ρωτήσω το εξής πριν δώσω την δική μου απάντηση.
Αυτό που το διάβασες/βρήκες φίλε zarkos?

* Ειρήνη *
~ Love is the only truth ~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

MAX - X5
Μέλος 1ης Βαθμίδας


72 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/06/2004, 10:21:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους MAX - X5  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ..ΙΡΑΚ ΤΙ ΚΑΤΑΡΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ?
ΑΜΑ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ ΤΟΣΟ ΑΠΛΟ,ΟΙ ΜΑΝΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΧΑΣΕΙ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΤΩΝ ΑΜΕΡΙΚΑΝΩΝ π.χ ,ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΤΑΡΕΣ ΤΟΥΣ ΤΩΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΜΕΡΙΚΗ..

ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΡΙΜΕΝΟ ΑΤΥΧΗΜΑ,ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΤΥΧΗΜΑΤΑ..ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΝΑ ΟΔΗΓΩ ΣΤΟ ΟΡΙΟ ΣΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ(..),ΞΕΡΩ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΥΣΤΕΡΗ ΑΣΦΑΛΤΟΣ,ΒΑΛΤΕ ΤΑ ΑΣΤΕΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΤΩΝ ΦΟΡΤΗΓΩΝ,ΤΟ ΚΑΚΟ ΔΕΣΙΜΟ ΤΩΝ ΦΟΡΤΙΩΝ,ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΡΟΣΕΞΙΑ ΤΩΝ ΟΔΗΓΩΝ ΚΑΙ ΤΟ ΑΤΥΧΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΘΕΜΑ ΧΡΟΝΟΥ..ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΚΑΤΑΡΕΣ,ΘΕΟΥΣ Κ.Λ.Π

Ήρθα, είδα, νίκησα, είπε ο στρατηγός. Ανέβηκες, ξεκίνησες, έφτασες! ώρα να κατεβείς! λέει ο φιλόσοφος


Με κάλυψες απόλυτα, εδω έχουμε να κάνουμε με την ελληνική νοοτροπία και απροσεξία, καμοία σχέση με κατάρα...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PRIMITIVE
Νέο Μέλος

Greece
15 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/06/2004, 10:46:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PRIMITIVE  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος PRIMITIVE  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος PRIMITIVE  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PRIMITIVE  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
KALHMERA!!! DEN EINIA KATASTASH AUTH KAI AS KOPSOUME AYTH TH ******* EPITELOUS!!!! O 8ANATOS TWN PAIDIWN SYGKLONHSE OLH THN ELLADA!! TA AITIA TOY TRAKARISMATOS EXOUN BRE8EI KAI DEN EINIA DYNATON NA KATSOUME NA ASXOLH8OUME ME AUTO TO 8EMA !!!
OSO GIA THN KATARA GIA NA SOY APODEIKSW OTI EINAI MPAROUFES:
AN EINAI ETSI OPWS TA LES 8RYNHSAME PAIDIA TO 70 KAI TO 04.AN ISXYE H KATARA KA8E XRONO OOOOOOOOOOLA TA NEA PAIDIA 8A EBRISKAN TON 8ANATO, PRAGMA POY DEN SYMBAINEI!LOIPON AS KOPEI AUTO TO 8EMA!!!GELOIOI KATANTHSATE

back to the PRIMITIVE...!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΨΥΧΗ
Μέλος 2ης Βαθμίδας


173 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/06/2004, 10:49:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΨΥΧΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
ΠΡΙΝ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΕΡΟΙΑ ΣΚΟΤΩΣΑΝ ΕΝΑΝ ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΤΟΥ ΟΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ.ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΙΑΣΤΗΚΑΝ ΚΑΘΩΣ ΤΟ ΕΝΑ ΕΙΧΕ ΖΩΓΡΑΦΙΣΕΙ ΤΟΝ ΦΟΝΟ ΣΤΟ ΘΡΑΝΙΟ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΤΟΥ(!!!),ΠΑΡΟΛΑΥΤΑ Η ΜΗΤΕΡΑ ΤΟΥ ΦΟΝΕΥΘΕΝΤΑ ΚΑΤΑΡΑΣΤΗΚΕ ΤΗΝ ΗΜΑΘΙΑ ΝΑ ΧΑΝΕΙ ΝΕΑΡΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΗΡΕ ΣΤΑ ΣΟΒΑΡΑ...

Να ρωτήσω το εξής πριν δώσω την δική μου απάντηση.
Αυτό που το διάβασες/βρήκες φίλε zarkos?

* Ειρήνη *
~ Love is the only truth ~


ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΒΡΕ ?

ΧΑΘΗΚΕΣ

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΝΤΥΣΙΜΟ........ΑΣΤΑ ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ

ΑΝ EIΣAI ΣΤ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΤΣΙ ....... ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΜΕΝΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣ ΧΡΟΝΟΣ ΓΙΑ FORUMS !!

ΟΠΟΤΕ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΜΕΝΑ ΧΑΘΗΚΕΣ

ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΤΑΡΕΣ ΤΩΡΑ

ΑΝ ΕΠΙΑΝΑΝ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΔΕΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΟΥΣΤΑΝ ΚΑΝ ΟΙ ΠΟΛΕΜΟΙ

ΕΠΙΣΗΣ Η ΑΠΛΗ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΚΑΤΑΡΟΥΛΑ ( ΑΙ ΣΤΟ ΔΙΑΒΟΛΟ )ΠΟΥ ΤΗΝ ΞΕΣΤΟΜΙΖΟΥΜΕ ΑΠΟ ΔΩ ΚΙ ΑΠΟ ΚΕΙ ΘΑ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΣΤΙΛΕΙ ΟΛΟΥΣ ΑΔΙΑΒΑΣΤΟΥΣ

ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΕΠΙΣΗΜΑΝΩ ΟΤΙ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΑ ΓΡΑΦΩΜΕΝΑ ΤΟΥ ΣΥΓΓΡΑΦΕΑ Η ΜΑΝΑ ΚΑΤΑΡΑΣΤΗΚΕ ΤΑ ΝΕΑ ΠΑΙΔΙΑ.....

ΤΙ ΦΤΑΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΕΡΩΤΩ Ο ΜΑΥΡΟΣ Ο ΟΔΗΓΟΣ ΤΟΥ ΦΟΡΤΗΓΟΥ ΠΟΥ ΠΡΟΞΕΝΗΣΕ ΤΟ ΑΤΥΧΗΜΑ ΝΑ ΤΡΑΒΙΕΤΕ ΜΙΑ ΖΩΗ ΤΩΡΑ ΣΤΙΣ ΦΥΛΑΚΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ ?
ΚΑΤΑΣΤΡΑΦΗΚΕ Η ΖΩΗ ΤΟΥ

ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟΝ ΚΑΤΑΡΑ ?

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ano-Throsko
Νέο Μέλος


36 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/06/2004, 11:07:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ano-Throsko  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε Ζάρκο, είναι όντως πάρα πολύ λυπηρό το δυστύχημα στα Τέμπη. Κι εγώ πέρασα από εκεί πηγαίνοντας Θεσσαλονίκη το βράδυ αργά μετά τα Χριστούγεννα, και δεν είχα το νου μου από πού περνάω κι όταν είδα τα λουλούδια και τα εκκλησάκια συγκλονίστηκα. Τότε συνειδητοποίησα ότι είχε γίνει εκεί το δυστύχημα. Αλλά είναι λίγο ανώφελο θα έλεγα να πιστεύουμε σε φήμες και κατάρες. Ήταν "απλά" μια πολύ κακή στιγμή. Στιγμή ανευθυνότητας, ατυχίας, απροσεξίας, δεν ξέρω αλλά αρκετή για να φέρει τόσο κακό. Μην τα ρίχνουμε όλα στο "Μυστήριο". Ας κάνουμε έναν διαχωρισμό. Όλους μας γοητεύει το παράξενο και το ανεξήγητο αλλά πρέπει να πρυτανεύει η λογική. Δε νομίζω ότι καμμιά κατάρα είναι ικανή να αφαιρέσει τόσες ζωές παιδιών. Τελοσπάντων...Καλη μέρα σε όλους

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ZARKOS
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
73 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/06/2004, 12:11:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ZARKOS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΛΟΙΠΟΝ,ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΩ ΚΑΤΙ.ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΛΑΒΗ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΤΟ ΟΠΟΙΟ,ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΜΕ,ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΤΑΡΕΣ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ.ΤΩΡΑ ΑΝ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΜΕΡΙΚΟΙ ΟΤΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΕΘΙΞΑ ΔΕΝ ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΤΟΥ ΠΑΡΑΞΕΝΟΥ Ή ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Μ......Α ΤΟΤΕ ΟΚ.

ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΕΥΘΕΙ ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΣΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΒΙΩΣΟΥΜΕ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Crystal_tear
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
250 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/06/2004, 12:36:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Crystal_tear  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Νομίζω οτι μπορούμε να ενεργοποιήσουμε δυνάμεις οι οποίες θα φροντισουν να κάνουν την επιθυμία μας πράξη, αρκή να το ζητίουμε με πολύ δύναμη, αρα ναι αν η κατάρα ειναι δύναμη μπορει να επιασε.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

FALIRO
Νέο Μέλος

Greece
33 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/06/2004, 20:42:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους FALIRO  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Παιδιά με τάραξε , για προσωπικούς λόγους, το γεγονός που αναφέρετε,
ότι ο ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΟΣ πάει τακτικά και κάνει τρισάγια στους τάφους των
παιδιών.
Εγώ σκέφτηκα μήπως το κάνει επειδή αυτά τα παιδιά βρήκαν και άδικο και
βίαιο θάνατο και με αυτόν τον τρόπο μήπως γαληνέψουν οι ψυχούλες τους.
Εχω χάσει κάποιο αγαπημένο, νέο άτομο, από παρόμοιο βίαιο θάνατο και
σκέπτομαι ότι ίσως δεν το είχα διαβάσει αρκετά τότε. Τώρα βέβαια έχουν
περάσει πολλά χρόνια από τότε, αλλά να.. αναρωτιέμαι έχει γαληνέψει η ψυχή της? Ξέρει κάποιος να μου απαντήσει?
Ευχαριστώ πολύ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

FALIRO
Νέο Μέλος

Greece
33 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/06/2004, 20:50:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους FALIRO  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Οσον αφορά το άλλο θέμα, αυτό της κατάρας δηλ., δεν ξέρω βέβαια να σας
πω αν το τραγικό αυτό δυστύχημα οφείλεται στην κατάρα της μάννας, θέλω όμως να σας τονίσω ότι δυστυχώς η δύναμη του λόγου είναι πολύ μεγαλύτερη από όσο μπορείτε να φανταστείτε.
Γιαυτό πρέπει όλοι να προσέχουμε τι λέμε και το σημαντικότερο
ΠΩΣ ΤΟ ΛΕΜΕ. Ακόμα και οι σκέψεις μας έχουν δύναμη μεγάλη.
Το άσχημο είναι ότι από αυτά που λέμε μεγαλύτερη δύναμη έχουν τα
ΚΑΚΑ και πολύ λίγη τα καλά. Ισως γιατί στις κακές μας σκέψεις δίνουμε
μεγαλύτερη έμφαση. Και το κακό μπορούμε να το σκεφτόμαστε με τις ώρες σε αντίθεση με το καλό. Νομίζω θα το έχετε παρατηρήσει.

Πάντως η ΕΥΧΗ και η ΚΑΤΑΡΑ της ΜΑΝΝΑΣ πιστεύω ότι μπορεί να εισακουστεί όταν βγαίνει μέσα από την ψυχή της.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ghost
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
278 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/06/2004, 00:10:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ghost  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Ghost  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Συμπτώσεις δεν υπάρχουν...όλα είναι αιτιατά και γενικά έχσουν ένα σκοπό άμεσο ή έμμεσο!


ΣΩΣΤΟΣ Ο ΠΑΙΧΤΗΣ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΨΥΧΗ
Μέλος 2ης Βαθμίδας


173 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/06/2004, 12:35:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΨΥΧΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΕΥΘΕΙ ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΣΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΒΙΩΣΟΥΜΕ...

ΒΡΕ ΖΑΡΚΟ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ Η ΣΥΝΤΑΞΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙ ΝΟΗΜΑ ??

ΓΙΑ ΞΑΝΑΤΣΕΚΑΡΕ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΟ ΡΗΤΟ ΣΟΥ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ZARKOS
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
73 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/06/2004, 13:20:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ZARKOS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΒΡΕ ΖΑΡΚΟ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ Η ΣΥΝΤΑΞΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙ ΝΟΗΜΑ ??

ΓΙΑ ΞΑΝΑΤΣΕΚΑΡΕ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΟ ΡΗΤΟ ΣΟY


ΨΥΧΗ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΕ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΟΥ ΕΠΕΣΕ ΚΑΤΑ ΤΥΧΗ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ.ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΤΟ ΕΙΠΕ Ο ΝΤΕΚΑΡΤ.ΝΟΜΙΖΩ...

ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΕΥΘΕΙ ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΣΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΒΙΩΣΟΥΜΕ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ZARKOS
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
73 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/06/2004, 13:25:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ZARKOS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΝΝΟΕΙ ΟΤΙ Ο ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ(ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑ ΤΟΝ ΝΤΕΚΑΡΤ(??)ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΑΝΩΤΑΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΣΚΕΨΗΣ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΟΜΩΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΕΙ

ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΕΥΘΕΙ(ΑΠΟ ΤΟΝ ΘΕΟ)ΓΙΑ (ΝΑ ΖΗΣΟΥΜΕ)ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΣΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΒΙΩΣΟΥΜΕ.

ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΩΡΑ???

ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΕΥΘΕΙ ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΣΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΒΙΩΣΟΥΜΕ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/06/2004, 13:58:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε Zarkos,

Σε παρακαλώ έχεις τη δυνατότητα ν' απαντήσεις στην ερώτησή μου?

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Υ.Γ. Ψυχή, όχι δεν χάθηκα.. Εδώ γύρω είμαι!

* Ειρήνη *
~ Love is the only truth ~

Edited by - oneiric1 on 10/06/2004 14:35:55Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ZARKOS
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
73 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/06/2004, 17:06:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ZARKOS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΗ ONEIRIC1 ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΔΕΝ ΤΑ ΒΓΑΖΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ.

ΤΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΜΑΤΑ ΣΤΟΝ ΤΟΠΙΚΟ ΤΥΠΟ ΕΔΙΝΑΝ ΚΑΙ ΕΠΑΙΡΝΑΝ.ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΟΙ ΣΥΝΕΧΕΙΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΧΟΛΙΑΣΤΗΚΑΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ...ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗΣ ΕΝΟΣ ΧΡΟΝΟΥ ΦΟΥΝΤΩΣΑΣΝ ΞΑΝΑ ΟΙ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ.ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΤΩΡΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗ...

ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΕΥΘΕΙ ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΣΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΒΙΩΣΟΥΜΕ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/06/2004, 17:14:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μα δεν το σκεφτηκαν καν, αγαπητέ μου zarkos, ότι τα βγάζεις από το μυαλό σου! Απλά το πρώτο πράγμα που μου ήρθε σαν ερώτηση στο μυαλό μου, είναι να μάθω από που άντλησες τις πληροφορίες σου και ειδικά όταν γράφεις στο πρώτο μήνυμά σου:"ΠΡΙΝ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΕΡΟΙΑ ΣΚΟΤΩΣΑΝ ΕΝΑΝ ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΤΟΥ ΟΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ.ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΙΑΣΤΗΚΑΝ ΚΑΘΩΣ ΤΟ ΕΝΑ ΕΙΧΕ ΖΩΓΡΑΦΙΣΕΙ ΤΟΝ ΦΟΝΟ ΣΤΟ ΘΡΑΝΙΟ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΤΟΥ(!!!)"

* Ειρήνη *
~ Love is the only truth ~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/06/2004, 17:34:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΓΑΠΗΤΗ ΟΝΕΙΡΙΚ ΝΑ ΣΕ ΔΙΑΦΩΤΙΣΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΞΕΡΩ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΤΟΥ ΕΝΟΣ ΕΚ ΤΩΝ ΘΥΤΩΝ.

ΗΤΑΝ ΑΝΗΛΙΚΟΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΕΛΑΒΕ ΧΩΡΑ ΤΗ 10ΕΤΙΑ ΤΟΥ 80 ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΤΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΑΘΩ.

ΣΚΟΤΩΣΑΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΠΗΡΑΝ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΒΟΛΤΑ.
Ο ΦΟΝΟΣ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΝΑΙΤΙΟΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΝΗΚΕ ΣΤΙΣ ΔΙΚΟΓΡΑΦΙΕΣ.
ΠΙΑΣΑΝΕ ΠΡΩΤΑ ΤΟΝ ΕΝΑΝ ΝΕΑΡΟ (ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΧΕ ΖΩΓΡΑΦΙΣΕΙ ΤΟ ΦΟΝΟ) ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΙ.

Η ΜΑΝΑ ΗΤΑΝ ΤΡΑΓΙΚΗ ΦΙΓΟΥΡΑ ΤΟΥ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΡΑ ΤΗΝ ΕΙΠΕ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΗΣ ΑΠΟΦΑΣΗΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΑΚΡΟΑΤΗΡΙΟ.
ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΥΧΕΤΑΙ ΟΙ ΜΑΝΕΣ ΤΙΣ ΒΕΡΟΙΑΣ ΝΑ ΚΛΑΙΝΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΟΠΩΣ ΑΥΤΟΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ.
ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΑΤΥΧΗΜΑ ΣΤΑ ΤΕΜΠΗ ΕΙΝΑΙ Η ΥΨΗΛΗ ΘΝΗΣΙΜΟΤΗΤΑ ΛΟΓΩ ΑΤΥΧΗΜΑΤΩΝ ΣΤΗΝ ΗΜΑΘΙΑ ΠΟΥ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΥΨΗΛΟΤΑΤΟΣ ΣΕ ΑΤΟΜΑ ΑΠΟ 14 ΜΕΧΡΙ 30 ΕΤΩΝ.

ΣΕ ΜΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ ΓΙΑ ΑΤΥΧΗΜΑΤΑ ΤΟ 1999 -ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΑΛΛΑ ΕΙΧΕ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΚΑΤΑΝΟΜΗ ΑΤΥΧΗΜΑΤΩΝ ΚΑΤΑ ΝΟΜΟ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΘΗΚΕ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΑΠΟ ΤΟ Τ.Β ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ, ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΤΑΝ Η ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΑΥΤΗ ΕΞΑΡΣΗ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΕ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΟΥ Η ΔΡΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΔΟ. ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΙΔΙΟΜΜΟΡΦΙΑ ΤΗΣ ΚΑΚΙΑΣ ΣΚΑΛΑΣ ΕΧΕΙ, ΟΥΤΕ ΤΗΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ, ΟΥΤΕ ΤΩΝ ΤΕΜΠΩΝ.

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΠΛΩΣ ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΥΨΑ



"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΕΝΑ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ZARKOS
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
73 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/06/2004, 17:47:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ZARKOS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΗ ONEIRIC1 ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ,ΔΕΝ ΤΟ ΠΗΡΑ ΣΤΡΑΒΑ...

GRETEL ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΥ ΠΑΡΕΘΕΣΕΣ.ΑΥΤΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΝΟΙΞΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΠΙC...ΑΝ ΠΑΣ ΣΤΑ ΝΕΚΡΟΤΑΦΕΙΑ ΤΗΣ ΒΕΡΟΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΛΑΝΗΘΕΙΣ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΟΛΛΟΥΣ ΤΑΦΟΥΣ ΝΕΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ...

quote:
OSO GIA THN KATARA GIA NA SOY APODEIKSW OTI EINAI MPAROUFES:
AN EINAI ETSI OPWS TA LES 8RYNHSAME PAIDIA TO 70 KAI TO 04.AN ISXYE H KATARA KA8E XRONO OOOOOOOOOOLA TA NEA PAIDIA 8A EBRISKAN TON 8ANATO, PRAGMA POY DEN SYMBAINEI!LOIPON AS KOPEI AUTO TO 8EMA!!!GELOIOI KATANTHSATE

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ...

ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΕΥΘΕΙ ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΣΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΒΙΩΣΟΥΜΕ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/06/2004, 15:56:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Α, μάλιστα! Τώρα κατάλαβα περί τίνος πρόκειται, γιατί δεν είχα ακούσει την ιστορία αυτή και ευχαριστώ πολύ αγαπητέ μου Gretel για τις πληροφορίες.

Η άποψη μου λοιπόν είναι ότι πράγματι η κατάρα της μάνας είναι πολύ δυνατή και ίσως να έχει την δύναμη να δημιουργήσει κάτι πέρα από το φυσικό. Ούτως ή άλλως όλη αυτή η ιστορία έχει μια «περίεργη» συνέχεια που σε βάζει σε σκέψεις....

* Ειρήνη *
~ Love is the only truth ~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

bouflis
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Sri Lanka
56 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/06/2004, 16:12:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους bouflis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΡΙΜΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ!
ΤΟ ΜΝΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΒΑΛΑΝΕ ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΤΟ ΕΙΔΑΤΕ?ΟΠΟΤΕ ΠΕΡΝΑΩ ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΟΒΩ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΙΤΑΖΩ ΜΕ ΑΝΑΤΡΙΧΙΛΑ.
ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ.
ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΙΣ ΚΑΤΑΡΕΣ,ΜΟΝΟ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ ΑΝΘΡΩΠΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΘΕΟ


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

errietta
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
138 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/06/2004, 13:06:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους errietta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Οι κατάρες όπως και οι ευλογίες είναι κάτι που συναντάται από αρχαιοτάτων χρόνων σε όλες τις κουλτούρες και σε όλες τις θρησκείες. Η πραγματοποίηση τους σχετίζεται άμεσα με τις Ώρες. Γι'αυτό και έχουμε ακόμα την έκφραση "όλες οι ώρες δεν είναι ίδιες". Υπάρχουν κάποιες ώρες που τα κανάλια επικοινωνίας είναι ανοιχτά. Είναι αυτό που περιγράφεται από τη Χριστιανική θρησκεία ως "οι Ουρανοί είναι ανοιχτοί" και πολλές φορές αυτό που λέμε (είτε καλό είτε κακό) γίνεται. Γι'αυτό πρέπει να είμαστε πολύ προσεκτικοί σε ότι λέμε γιατί κάποιες ώρες που είναι πάντα άγνωστες σε εμάς αυτά που λέμε "γράφονται". Μετά τα στοιχεία που παρέθεσε η gretel παραπάνω υποθέτω πως μία τέτοια στιγμή ήταν και εκείνη που η χαροκαμένη μάνα είπε την κατάρα της με όλο τον πόνο που σίγουρα την έπνιγε. Ο μόνος τρόπος αλλαγής της κατάστασης είναι το λεγόμενο "σπάσιμο" της κατάρας αλλά αυτό δεν ήταν ποτέ κάτι εύκολο, γι'αυτό και οι επανηλλειμένες επισκέψεις του Χριστόδουλου.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy