ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 Τεχνικά θέματα των Forums, Προβλήματα-Λύσεις
 Et in Arcadia prego
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Spiral
Πλήρες Μέλος


826 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2005, 17:18:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Spiral
Parakalo poly auto to xryso koritsi tou Esoterica pou kleinei ta topik, an vrei kairo na diorthosei to texniko provlima pou gia deuteri fora parousiazetai sto “Et in Arcadia Ego” kai kamia den syngineitai.

To paron topik einai peristasiako afou ta i-meil den fernoun apotelesma, alla kai sti diathesi olon ton endiaferomenon dia pasan nomimon xrisin.

Euxaristo

κάνε κλικ!
http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=1074

ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2005, 22:09:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss
Spiral, το πρόβλημα μάλλον είναι η εικόνα arcadia-13.jpg που προσπάθησε να βάλει στο τελευταίο μήνυμά του ο manos... Οι διαστάσεις της είναι 20.000 x 50 pixel!!!

Άντε jejeje, πιάσε δουλειά!

Η... άλλη που κλειδώνει τα τόπικ είναι άσχετη απ' αυτά (ούτε το "PrtSc" δεν ξέρει να χειρίζεται!)


ΚΑΝΕΝΑΣ δεν είναι ΑΝΩΤΕΡΟΣ από τον άλλο,
μπροστά στη ΖΩΗ και στο ΘΑΝΑΤΟ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PHILOSOFOS-1
Πλήρες Μέλος

Bolivia
1201 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2005, 22:19:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PHILOSOFOS-1
φρουτενιε τι επαθες εσυ που εισαι τοσο καλο παιδι

φερεσαι ετσι;

δεν τα ξερουμε ολα σε αυτη την ζωη ισως εσυ ξερεις περισσοτερα

σε εναν τομεα μαλλον ετσι φενεται;


ghΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Spiral
Πλήρες Μέλος


826 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2005, 22:34:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Spiral
Eυχαριστώ, Ananass! Nα ευελπιστήσω σε μια αποκατάσταση, ή το τόπικ θα παραμείνει έτσι για να συμβολίζεται πως έχει... μεγάλες διαστάσεις;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2005, 22:44:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss
Ποιος σου είπε Φιλόσοφε ότι είμαι καλό παιδί???

Spiral, δεν νομίζω ότι θα μείνει έτσι το τόπικ, αφού σίγουρα κάποια στιγμή θα βάλει το χεράκι του ο jejeje (ή θ' αλλάξει η σελίδα, οπότε, όλα καλά!). Ούτε άλλωστε είμαι βέβαιος ότι ακριβώς αυτό είναι το πρόβλημα (αν και είμαι σίγουρος!) μιας και δεν είμαι "ειδικός" σ' αυτόν τον τομέα (Φιλόσοφε!).



ΚΑΝΕΝΑΣ δεν είναι ΑΝΩΤΕΡΟΣ από τον άλλο,
μπροστά στη ΖΩΗ και στο ΘΑΝΑΤΟ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PHILOSOFOS-1
Πλήρες Μέλος

Bolivia
1201 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2005, 23:21:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PHILOSOFOS-1

εχει αλλαξει η συμπεριφορα σου απο την αηθη επιθεση προς το προσωπο

σου και εχεις μεταμορφωθει σε ενα τερας

ghΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2005, 23:46:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss
nai, vriskomai se enan synexi agona na spaso ta stereotypa!

(επί τούτου τα γκρίκλις)

Και πρέπει να σου πω Φιλόσοφε ότι όχι απλά τέρας! Σε Vril(άκος) εξελίχθηκα!


ΚΑΝΕΝΑΣ δεν είναι ΑΝΩΤΕΡΟΣ από τον άλλο,
μπροστά στη ΖΩΗ και στο ΘΑΝΑΤΟ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PHILOSOFOS-1
Πλήρες Μέλος

Bolivia
1201 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2005, 00:43:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PHILOSOFOS-1
ΤΟΤΕ ΠΡεπει να αρχισω να φοβαμαι φρουτενιε;

ghΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2005, 07:00:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril
quote:

όχι απλά τέρας! Σε Vril(άκος) εξελίχθηκα!

Σσσσσσσττ !

Σκάσε και σκάβε !
Κάποια μέρα θα φτάσουμε στην επιφάνεια ...


* * * Άλλο τι είναι και άλλο τι φαίνεται * * *

http://clubs.pathfinder.gr/vril Η υπόγεια άποψη
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Spiral
Πλήρες Μέλος


826 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2005, 15:06:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Spiral
Je-je-je,

je-je-je,

Yeah!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2005, 02:34:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Γειά σου Spiral.
Εάν στο εισαγωγικό σου μήνυμα εννοείς εμένα (ξέρεις το χρυσό κορίτσι), θα ήθελα να σε ενημερώσω πως mail δεν έλαβα. Πάντως δεν καταλαβαίνω γιατί τόση βιασύνη.

Όσον αφορά τις κυκλώπιες εικόνες του σχετικού θέματος, έχουν διορθωθεί. Μιας και η απευθείας σύνδεσή τους με το site που τις φιλοξενεί δεν ήταν δυνατή, μεταφέρθηκαν στον server του ESOTERICA.

Το θέμα αυτό επιτέλεσε το σκοπό του.
Απενεργοποιείται και μεταφέρεται στην ενότητα "Τεχνικά θέματα των Forums, Προβλήματα-Λύσεις", όπου έπρεπε να είχε ανοίξει από την αρχή.


Όσο για τον αναννά...
Θα τα πούμε εμείς, δε μου γλυτώνεις, δεν θα σε πιάσω;

κάνε κλικ!
Ποτέ μην παραδεχτείς τα όρια του ανθρώπου. Να σπας τα σύνορα. Να αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου. Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
8.984375E-02
Maintained by Digital Alchemy