ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΜΥΘΟΣ & ΘΡΗΣΚΕΙΑ =-.
 Παιχνίδια Χαρακτήρων...
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Jaya
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
127 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/05/2005, 04:12:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Jaya
Μπορώ να έχω πληροφορίες γύρο από τα παιχνίδια χαρακτήρων…? βρίσκεται ιδανική επίσης, τη συγκεκριμένη κατηγορία για ν’ αναπτυχθεί το θέμα?
mariha2912
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
619 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/05/2005, 05:39:57  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος mariha2912
ΠΡΩΤΟΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΕΝΑ ΙΔΙΟ ΘΕΜΑ ΣΕ 100 ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ. ΔΕΥΤΕΡΟΝ,ΜΑΛΛΟΝ ΣΕ ΛΑΘΟΣ SITE ΜΠΗΚΕΣ,ΚΑΙ ΤΡΙΤΟΝ,ΑΝ ΑΠΟΦΥΓΕΙΣ ΤΟ ΛΟΥΚΕΤΟ,ΠΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΧΛΩΜΟ,ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΤΥΡΟΥ ΚΙ ΑΧΛΑΔΙΟΥ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
macedon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7458 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/05/2005, 07:30:07  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Μπορώ να έχω πληροφορίες γύρο από τα παιχνίδια χαρακτήρων…? βρίσκεται ιδανική επίσης, τη συγκεκριμένη κατηγορία για ν’ αναπτυχθεί το θέμα?

OXI

macedonΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

GDS1
Πλήρες Μέλος


937 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/05/2005, 09:15:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GDS1
Πολυαγαπημένη Αμαλία,

σε λίγο που θα διαβάσεις αυτό το μήνυμα θα περάσεις δίχως τύψεις ένα λουκέτο απενεργοποιώντας αυτό το θέμα.

θέλω να σου κάνω μια εξομολόγηση. Μην το πάρεις στραβά. Αυτά που θα σου πω εκπορεύουν μέσα από την καρδιά μου. Η γιαγιά μου είχε ένα μπαουλάκι όπου το είχε κλειδώσει με καμιά εκατοσταριά λουκέτα ασφαλείας.

Επειδή τα κλειδιά αυτά δεν υπάρχουν θα μπορούσες να μου πεις αν έχεις αντικλείδια ώστε να τα δοκιμάσουμε για να ανοίξει.

Πάντα Με Εκτίμηση,

Ο GDS1

ΥΓ το τηλέφωνο σου είναι το εφτά εφτάρια (7777777);
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

VELISSARIOS
Πλήρες Μέλος

Greece
1030 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/05/2005, 10:37:15  Εμφάνιση Προφίλ
ΕΓΩ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΣΧΕΤΙΚΟ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ FORUM.
ΜΕ ΠΟΛΥ ΦΙΛΙΚΑ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ VELISSARIOSΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Jaya
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
127 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/05/2005, 12:29:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Jaya
quote:

ΠΡΩΤΟΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΕΝΑ ΙΔΙΟ ΘΕΜΑ ΣΕ 100 ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ. ΔΕΥΤΕΡΟΝ,ΜΑΛΛΟΝ ΣΕ ΛΑΘΟΣ SITE ΜΠΗΚΕΣ,ΚΑΙ ΤΡΙΤΟΝ,ΑΝ ΑΠΟΦΥΓΕΙΣ ΤΟ ΛΟΥΚΕΤΟ,ΠΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΧΛΩΜΟ,ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΤΥΡΟΥ ΚΙ ΑΧΛΑΔΙΟΥ.

Δεν καταλαβαίνω για ποιο λόγο αυτή η επίθεση… άνοιξα το θέμα στο παράξενο γιατί όσα έχω ακούσει μου φαίνονται απίστευτα και το άνοιξα κι εδώ γιατί μου κάνει κάτι σε θρησκεία για ορισμένους… Ας μπει λουκέτο στο ένα από τα δύο, έχει ξαναγίνει και σε παλιότερο θέμα που άνοιξα! Δεν είναι αυτό το πρόβλημα μου…

Όποιος στο φως ζεστάθηκε, είδε κι έζησε στο φως…
Όποιος στο φως τυφλώθηκε, αξιώθηκε αιώνιο σκοτάδι…

Φιλικά πάντα
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/05/2005, 13:28:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Jaya αναφέρεσαι στα RPG (role playing games).
Υπάρχει ήδη ένα θέμα όπου γίνεται συζήτηση σχετικά.
Μπορείς να βρεις αρκετές πληροφορίες, αλλά και να συνεχίσεις εκεί την παρούσα συζήτηση.

RPG

Και τα δύο όμοια θέματα που άνοιξες με τον ίδιο τίτλο "Παιχνίδια Χαρακτήρων..." απενεργοποιούνται για τον παραπάνω λόγο.
Στο μέλλον, μπορείς να χρησιμοποιείς τη λειτουργία της Αναζήτησης, ώστε να βρεις ποιά θέματα μπορεί να ασχολούνται με το ερώτημά σου. Έτσι, μπαίνοντας σε αυτά, θα μπορείς να συλλέγεις έναν αρχικό όγκο πληροφοριών, που θα σου φανούν σίγουρα χρήσιμες για την αναζήτησή σου.

Επίσης, εάν δε βρεις κάποιο θέμα που σε καλύπτει, μπορείς σαφώς να ανοίξεις εσύ ένα νέο, αλλά μόνο ένα. Η τοποθέτησή του στην κατάλληλη κατηγορία, αποτελεί δική σου επιλογή, αν και σε περίπτωση που διακρίνει κάποιος συντονιστής των forums, πως θα ταίριαζε κάπου αλλού καλύτερα, γίνονται οι ανάλογες ενέργειες για τη μεταφορά του.

Καλή συνέχεια


κλικ me
Ποτέ μην δεχτείς τα σύνορα του ανθρώπου!
Να σπας τα σύνορα! Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου!
Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.09375
Maintained by Digital Alchemy