ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 ΑΝΑΖΗΤΕΙΤΑΙ ΤΟ ΜΕΛΟΣ RIZITIS (αναζητήσεις του Ερυθρού Σταυρού)
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/09/2005, 18:34:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


.

εκ του Ερυθρου Σταυρου Της Υπηρεσιας

ΕΚΤΑΚΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΝ

ΧΑΣΑΜΕ ΤΟΝ RIZITIS - stop

ΤΟΝ ΑΝΑΖΗΤΟΥΝ ΔΙΚΤΥΑΚΟΙ ΤΟΥ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΙ - stop

ΤΟΝ ΑΝΑΖΗΤΕΙ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΚΑΙ Η ΥΠΗΡΕΣΙΑ (ΥΑΠ) ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΑΝΑΦΟΡΑ - stop


.


ΥΓ. συντεκνε ολα καλα???

.

ΥΓ2. σεβαστα μου ΛΟΑ του διαδικτυου και λοιπες τοπικες θεοτητες, μετα την αγωνιωδη αναζητηση μου για μια σολωμονικη ( ) στο εσωτερικα (την οποια παρεπιπτοντως δεν βρηκα!!! ) για να καλεσω ενα πνευμα (για πλακα, οχι σοβαρα ) που θα μου εξηγουσε πως να επικαλεστω τον σατανα (μεθοδος για αρχαριους της κυριας Βεφας) ωστε να γινω και γω επιτελους "καποιος" , ελπιζω να μου επιτρεψετε την παρεκτροπη να ανοιξω ενα τοπικ μη εσωτεριστικο (τουλαχιστον μεχρι να βρεθει ο πρακτωρ ριζιτης)

.

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.gr

rizitis
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
678 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/09/2005, 19:47:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους rizitis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

I AM WATCHING .
JUST WATCHING…
BUT NEVER STOP WATCING.-

`
in desert...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

durden_alie
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Turkey
1532 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/09/2005, 19:55:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους durden_alie  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος durden_alie  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χμμμ...

(Φωνή Πάνου Σόμπολου)

Πυκνό μυστήριο εξακολουθεί να καλύπτει την εξαφάνιση του αγαπητού σε όλους μέλους ενός από τα πιο "απαγορευμένα" forum του δικτύου. Από το ρεπορτάζ προκύπτουν συγκλονιστικά στοιχεία καθώς οι γείτονες δηλώνουν συγκλονισμένοι και λένε μπροστά στην κάμερα : "Ήταν το καλύτερο παιδί της γειτονιάς", "Δεν δημιουργούσε ποτέ πρόβλημα", "Ήταν σπίτι-δουλειά, δουλειά-σπίτι", ενώ η αστυνομία έχει ήδη ξεκινήσει ένα πρωτοφανές ανθρωποκυνηγητό για να εντοπίσει τα ίχνη του. Εντός ολίγου αναμένονται και οι πρώτες προσαγωγές μελών του forum...Συλλήψεις και απαγγελίες κατηγοριών δεν πρόκειται να γίνουν...προς το παρόν, δηλώνει ο αρχηγός της αστυνομίας...

Jonniebegood, πως σου φαίνεται αυτό; Ο Rizitis να βρήκε επιτέλους μια σολομωνική μέσα στο εσωτέρικα και να κάλεσε ένα πνεύμα (σοβαρά, όχι στην πλάκα), που να του εξήγησε πως να επικαλεστεί τον Εξαποδό (μέθοδος για προχωρημένους του πατριώτη του, Μαμαλάκη) και να έγινε επιτέλους...ΚΑΠΟΙΟΣ;

Edited by - durden_alie on 14/09/2005 20:00:37Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

durden_alie
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Turkey
1532 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/09/2005, 19:57:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους durden_alie  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος durden_alie  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
I AM WATCHING .
JUST WATCHING…
BUT NEVER STOP WATCING.-

Εδώ είσαι, ωρέ Rizitis; Τζάμπα το...ανθρωποκυνηγητό;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/09/2005, 23:10:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:

(Φωνή Πάνου Σόμπολου)

Πυκνό μυστήριο εξακολουθεί να καλύπτει την εξαφάνιση του αγαπητού σε όλους μέλους ενός από τα πιο "απαγορευμένα" forum του δικτύου. Από το ρεπορτάζ προκύπτουν συγκλονιστικά στοιχεία καθώς οι γείτονες δηλώνουν συγκλονισμένοι και λένε μπροστά στην κάμερα : "Ήταν το καλύτερο παιδί της γειτονιάς", "Δεν δημιουργούσε ποτέ πρόβλημα", "Ήταν σπίτι-δουλειά, δουλειά-σπίτι", ενώ η αστυνομία έχει ήδη ξεκινήσει ένα πρωτοφανές ανθρωποκυνηγητό για να εντοπίσει τα ίχνη του. Εντός ολίγου αναμένονται και οι πρώτες προσαγωγές μελών του forum...Συλλήψεις και απαγγελίες κατηγοριών δεν πρόκειται να γίνουν...προς το παρόν, δηλώνει ο αρχηγός της αστυνομίας...



ευχαριστουμε τον συνεργατη Πανο Σομπολο και περναμε στην αιθουσα συνταξης, οπου εχουμε τα αποτελεσματα της αναλυσης της εικονας του αιχμαλωτου ριζιτη, απο τις Τεχνητες Νοημοσυνες κκ Σουλαν και Μουλαν:

"η αναλυση του βιντεο δειχνει τον ατυχο ριζιτη να προσπαθει να περασει μηνυματα με τα ματια (κολπα των πρακτορων της ΥΑΠ! ) μιας και τον κρατουν φιμωμενο.

πιο συγκεκριμενα, εδω ακριβως μας δεινει το στιγμα των απαγωγεων του με τα ματια:


προκειται τελικα για σατανιστες μοτζαχεντιν οι οποιοι ζητουν για λυτρα μια σολωμονικη στα αφγανικα!!!"


.


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/09/2005, 23:15:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:

Jonniebegood, πως σου φαίνεται αυτό; Ο Rizitis να βρήκε επιτέλους μια σολομωνική μέσα στο εσωτέρικα και να κάλεσε ένα πνεύμα (σοβαρά, όχι στην πλάκα), που να του εξήγησε πως να επικαλεστεί τον Εξαποδό (μέθοδος για προχωρημένους του πατριώτη του, Μαμαλάκη) και να έγινε επιτέλους...ΚΑΠΟΙΟΣ;


φιλτατε durden_alie, αυτο που καταλαβα ειναι οτι εχεις χιουμορ!!!

νασαι καλα!

.

.


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2005, 01:11:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Jonniebegood, πως σου φαίνεται αυτό; Ο Rizitis να βρήκε επιτέλους μια σολομωνική μέσα στο εσωτέρικα και να κάλεσε ένα πνεύμα (σοβαρά, όχι στην πλάκα), που να του εξήγησε πως να επικαλεστεί τον Εξαποδό (μέθοδος για προχωρημένους του πατριώτη του, Μαμαλάκη) και να έγινε επιτέλους...ΚΑΠΟΙΟΣ;

Μπα.
Εμένα μου φαίνεται, πως εφάρμοσε το μυστικό πείραμα με τους δύο αντικρυστούς καθρέπτες

κλικ me
Ποτέ μην δεχτείς τα σύνορα του ανθρώπου!
Να σπας τα σύνορα! Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου!
Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PY8AGORAS
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2330 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2005, 01:15:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε, έφυγε ο Ριζίτης
το καλυτερο παιδί τση Κρήτης
κι η φορουμίστικη ζωή
εχει μείνει ορφανή...

(Κατά το "Φίλε έφυγε ο Στράτος και παρέλυσε το κράτος")


.
.
.
" Υπάρχει ο σωστός τρόπος, ο λάθος τρόπος, και ο ...δικός μου τρόπος! "Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2005, 01:38:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Μπα.
Εμένα μου φαίνεται, πως εφάρμοσε το μυστικό πείραμα με τους δύο αντικρυστούς καθρέπτες



εισαι ασπλαχνη τελικα Κυρα μας των Κλειδιωνε... (οπως ολα τα ΛΟΑ)

μου το δειχνεις αφου το εχεις κλειδωσει???

πως θα μαθω εγω τωρα για το πειραμα, μου λες?

.


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

durden_alie
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Turkey
1532 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2005, 02:02:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους durden_alie  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος durden_alie  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
φιλτατε durden_alie, αυτο που καταλαβα ειναι οτι εχεις χιουμορ!!!

Σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια φίλε μου...Είναι φυσικά άλλη μια τέχνη αποκτηθείσα μετά από ατελείωτες ώρες επικλήσεων, με ή χωρίς καθρέπτες...

Πυθαγόρα...Απίστευτη η..."διασκευή" :

quote:
Φίλε, έφυγε ο Ριζίτης
το καλυτερο παιδί τση Κρήτης
κι η φορουμίστικη ζωή
εχει μείνει ορφανή...

Edited by - durden_alie on 15/09/2005 02:03:31Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2005, 10:55:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
πως θα μαθω εγω τωρα για το πειραμα, μου λες?


jonniebegood, κι εγώ που έμαθα τι κατάλαβα???
Διάβαζα ο άμοιρος τις εμπεριστατωμένες μεθόδους για το πείραμα, έκανα και το πείραμα με 9 καθρέφτες, χάθηκα σε άλλες διαστάσεις, μετά κινητοποιήθηκαν οι Ειδικές Δυνάμεις για την ανεύρεση μου, με βρήκαν ξέμπαρκο κάτι εξωγήϊνοι και με πήραν για πειραματόζωο...
Αφού είδαν κι αποείδαν με ελευθέρωσαν και βρέθηκα δίπλα δίπλα με το κοριτσάκι με τα γυάλινα μάτια...
Οι παρενέργειες ακόμα είναι εμφανείς!
Νιώθω οτι έγινα ο Αντίχριστος που ήρθε νωρίτερα αντί για το 2012...
Οπότε μείνε στα αυγά σου!

In the shadows of the night I shall be lost once again to find thee...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2005, 12:41:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:

jonniebegood, κι εγώ που έμαθα τι κατάλαβα???
Διάβαζα ο άμοιρος τις εμπεριστατωμένες μεθόδους για το πείραμα, έκανα και το πείραμα με 9 καθρέφτες, χάθηκα σε άλλες διαστάσεις, μετά κινητοποιήθηκαν οι Ειδικές Δυνάμεις για την ανεύρεση μου, με βρήκαν ξέμπαρκο κάτι εξωγήϊνοι και με πήραν για πειραματόζωο...
Αφού είδαν κι αποείδαν με ελευθέρωσαν και βρέθηκα δίπλα δίπλα με το κοριτσάκι με τα γυάλινα μάτια...



μα δεν θα το κανω σοβαρα, για πλακα θα το κανω...


.


φιλε Dying_Incubus, εχω την εντυπωση οτι σε ειδα την περιοδο που ειχες χαθει στις διαστασεις, μεσα στο τουνελ που συνδεει την Δουκισης Πλακεντιας με τα Πετραλωνα.

ηταν κι ενα κοριτσακι διπλα σου, αλλα με γυαλινα φρυδια...

.

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

durden_alie
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Turkey
1532 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2005, 12:59:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους durden_alie  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος durden_alie  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Jonniebegood, πόσες φορές θα πρέπει να το ακούσεις, αγόρι μου, ότι :

quote:
δεν πρέπει να παίζετε με τον Διάβολο αν δεν έχετε αρκετές γνώσεις. Ο Σατανάς είναι μια ανώτερη ύπαρξη και δεν έχει να κάνει με τέτοιου είδους παιδικά πειράματα που γίνονται απο περιέργια.

ΕΕΕ;;;

Παρακαλώ όπως δηλωθεί η πραγματική ηλικία σου στο topic περί ηλικιών, για να ξέρουμε αν έχουμε να κάνουμε με συνειδητοποιημένο ενήλικα ή με ένα ακόμη επιπόλαιο παιδάκι...

Για προσέχετε λίγο μερικοί...Δεν τα λέω εγώ...Τα βιβλία μου τα λένε!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2005, 13:48:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
φιλε Dying_Incubus, εχω την εντυπωση οτι σε ειδα την περιοδο που ειχες χαθει στις διαστασεις, μεσα στο τουνελ που συνδεει την Δουκισης Πλακεντιας με τα Πετραλωνα.

ηταν κι ενα κοριτσακι διπλα σου, αλλα με γυαλινα φρυδια...


Α, γειά σου!
Σε παλιότερα μηνύματα μου είχα βάλει και την φωτογραφία της ως ψηφιακή υπογραφή!
Όχι για να δείτε τι πλάσμα με καταδίωκε...
Τώρα με κυνηγούν 5 μαντράχαλοι, περίεργοι και μυστικοπαθείς τυπάδες...

In the shadows of the night I shall be lost once again to find thee...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

rizitis
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
678 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/10/2005, 16:55:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους rizitis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χάθηκε ο κηπουρός, κι έχω μείνει ορφανός
Η ιντερνιακή ζωή, έχει γίνει πια φτωχή.

Που σε Γιάννη ντερμπεντέρη, φωτεινό λαμπρό αστέρι
Που σε Γιάννη δύο μέρες, και μας λείψανε οι sβαίρες

Ένα λουλούδι στην καρδιά
έχω μα δεν ανθίζει
που πήγε βρε ο κηπουρός
που το συχνοποτίζει
;

μη μπα να τον είδε κανείS


where are you ΜΠΡΕ ?


Μην κάνεις μη σου κάνουνε
μην πεις να μην σου πούνε
μην κουρταλίσεις κούρταλα
να μην σου κουρταλούνε

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

rizitis
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
678 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/10/2005, 17:01:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους rizitis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΑ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΤΙΡΙ ΣΟΥ
ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΚΑΝΩ ΜΕΡΑ
ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΪ ΜΟΥ ΣΤΑΜΑΤΩ
ΚΑΙ ΖΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΕΡΑ !

SPECIAL MANTINADA FOR THE GARDENER!


Μην κάνεις μη σου κάνουνε
μην πεις να μην σου πούνε
μην κουρταλίσεις κούρταλα
να μην σου κουρταλούνε

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/10/2005, 17:50:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μ΄ένα χαμόγελο γλυκό
σε ψάχνουμε στο Σύμπαν
ένα πουλάκι πονηρό
μας είπε που σε είδαν.

[ΑΦΡΟΔΙΤΗ]
Στο βαθμό που γνωρίζετε την αγάπη γίνεστε η αγάπη!Η αγάπη είναι κάτι παραπάνω από ένα συναίσθημα!Είναι μία φυσική δύναμη και πρέπει συνεπώς να περικλείει την αλήθεια.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/10/2005, 19:54:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Χάθηκε ο κηπουρός


ΕΚ ΤΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ


οι ιπταμενοι κηφηνες Της Υπηρεσιας (φωτογραφια κατω) αναφερουν οτι ο jbg τσιμπηθηκε απο μεταλλαγμενη βιετμαμεζικη μυιγα εκπαιδευμενη απο κομιτατζηδες, προερχομενη απο την ερημο του τακλαμακαν με αποτελεσμα να παθει λουμπαγκο και να περπαταει σαν χεσμενος...



το γεγονος επιβεβαιωσε ο πρακτωρ ryche:


"Ο Jonnie be Good επιθεωρούσε τις καινούργιες τριανταφυλλιές στον κήπο του πίνοντας κρασι.Ειχε δώσει όλη του την ενέργεια τους τελευταίους μήνες για να φτιάξει μια νέα ποιότητα τριαντφυλλιων.Μετα από εξαντλητικές έρευνες κατάφερε να μπολιάσει Σταφύλια από την Κρήτη και τριαντάφυλλα από τον κήπο του.Πασχιζε να τους δώσει ένα ονομα,ηταν ανάμεσα στο Τριαμπελα και στο Τα σταφύλια του Καραμπέλα.
Έσκυψε να μυρίσει ένα μπουμπούκι όταν ξαφνικά δεχτηκε ενα τσίμπημα στο κωλομερι.Ηταν η Μύγα...
Η μύγα είχε δει την επιγραφή έξω από το σπίτι του Jonnie που έγραφε:
Oυ μαθειν τους μυστας αλλα παθειν.
Ναι ήταν γεγονος.Η μύγα τσιμπούσε όσους είχαν καταναλώσει μεγάλη ποσότητα Εμενταλ.Και ως γνωστόν μεγάλες ποσότητες εμενταλ καταναλώνανε οι επονομαζόμενοι "Αυτηνης της Σχολης".Ηταν ένα κλειστό τάγμα ανοιχτό προς όλους που στην μεγάλη μύηση των μελών κατανάλωναν τεράστιες ποσότητες Εμενταλ.

Ο jonnie αρχιερέας αυτηνης της σχολής είχε δεχτεί την επίθεση της Μυγας.Αφου ξερίζωσε όλες τις τριανταφυλλιές σαν υπνωτισμένος κατευθύνθηκε στο pc του.Eκανε Log In.."


ομως παρολλο που περπαταει σαν μισανοιγμενος σουγιας, ο ηρωικος τζονυ βγηκε σαφαρι και την πετυχε την κωλομυγα!!!


με πληρη μετριοπαθεια και σεμνοτητα ο ηρωας απλα δηλωσε: εσωσα το εσωτερικα! απλα εκανα το καθηκον μου! το αγαλμα παρακαλω να περιεχει και την νεκρη μυιγα.


.


ριζιτη αδελφε μου, σε ευχαριστω για την μαντινιαδα!

.


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/10/2005, 13:11:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

.

εκ του Ερυθρου Σταυρου Της Υπηρεσιας

ΕΚΤΑΚΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΝ

ΧΑΣΑΜΕ ΤΗΝ ΑΤΜΑ - stop

ΤΗΝ ΑΝΑΖΗΤΟΥΝ ΔΙΚΤΥΑΚΟΙ ΤΗΣ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΙ - stop

ΤΗΝ ΑΝΑΖΗΤΕΙ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΚΑΙ Η ΥΠΗΡΕΣΙΑ (ΥΑΠ) ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΑΝΑΦΟΡΑ - stop

(ΑΤΜΑ ΘΥΜΙΣΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΝΤΙΚΡ ΠΟΥ ΣΟΥ ΔΑΝΕΙΣΑ - ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ!)


.

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΛΑΧΙΣΤΟΣ
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
732 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/10/2005, 13:49:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


LOCATION MAP
(ATMA HOUSE)


Atma`s house...

---------------------------
ΠΙΣΤΗ ΠΟΥ ΝΑ ΜΕΤΑΚΙΝΕΙ ΒΟΥΝΑ ΝΑ ΕΧΩ
ΑΓΑΠΗ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ
ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΧΩ.
---------------------------------------
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Tza_zen
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/10/2005, 15:29:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Tza_zen  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
jonniebegood
μην χολοσκας βρε!

σημερα την γνωρισα την Αtma αρα ειναι οκ.
και εχω να πω τουτο:

ATMA
H ΑΠΟΘΕΩΣΗ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ

---------------------------------------------------------
Εχω και εγω να δηλωσω μια εξαφανιση.
Προκειται για τον λογαριασμο ΤzaZen.
Aν και εκανα επιβεβαιωση κωδικου,δεν δεχεται το password.

Ρε δεν νομιζω να το πηραν στα σοβαρα οτι ειμαστε το ιδιο προσωπο και να με κλειδωσαν;!
αν συμβαινει κατι τετοιο να δωσω στοιχεια,καποιο τηλεφωνο να συννενοηθουμε!

αντε σπερα!

Αν θες αφυπνιση βαλε ξυπνητηρι.
ΤΖΑ!ΖΕΝ@2005Π.Χ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/10/2005, 17:34:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΤΖΑ!ΖΕΝ

jonniebegood
μην χολοσκας βρε!

σημερα την γνωρισα την Αtma αρα ειναι οκ.
και εχω να πω τουτο:

ATMA
H ΑΠΟΘΕΩΣΗ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ


τι ειπες ρε?

ενα χρονο το ψηνω το γκομενακι οτι ειμαι baba, sri, gurunas, σουφης, μυστης ανευ μυστακος, ροσί, κτλ, για να το συναντησω και εσυ με προλαβες???


θα σφαχτουμε!


επελεξε μεθοδο: να σφαχτουμε σουφικα ή ζενιστικα?


quote:

Εχω και εγω να δηλωσω μια εξαφανιση.
Προκειται για τον λογαριασμο ΤzaZen.
Aν και εκανα επιβεβαιωση κωδικου,δεν δεχεται το password.


ελααα!


καλα την μυριστηκα την εξαφανιση η Νικολουλη! (ωχ, αποκαλυψα τον νεο μου κλωνο... )


γιατι αραγες?


για ρωτα και στο αμπαρι, στους μηχανικους του σκαφους, εκει κατω στα τεχνικα θεματα μπας και μαθεις κατι γιατι με τρωει η περιεργεια (εσωτεριστικη παντα, εννοειται )


quote:

Ρε δεν νομιζω να το πηραν στα σοβαρα οτι ειμαστε το ιδιο προσωπο και να με κλειδωσαν;!


να σου πω, για μενα δεν νομιζω να σε περασαν, (γιατι μεσα στ αλλα πασχω και απο κληρονομικο χαρισμα ρουφιανου και μολις κανω κλωνο παω και με καταδιδω ) αλλα για κλωνο γενικως μαλλον τοχω σιγουρο οτι σε περασαν...


εδω ομως μου δινεται η ευκαιρια σαν καλος δασκαλος (ροσί στα ελληνικα) να αρπαξω την ευκαιρια απο τα μαλλια (συγνωμη αν σε πονεσα καλη μου ευκαιρια) και να θεσω ενα κοαν: "τι ειναι ο Τζα Ζεν, τι το ζουμι του?"


παρακαλω μονο μη-σοβαρες απαντησεις! βου-σοβαροτης!


quote:

αν συμβαινει κατι τετοιο να δωσω στοιχεια,καποιο τηλεφωνο να συννενοηθουμε!



να σου πω, επειδη σε βλεπω προθυμο, χωρις παρεξηγηση, παιρνω το θαρρος να ρωτησω, μηπως εκτος απο στοιχεια μπορεις να δωσεις και κανα δανειο?

ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΒΕ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ! (τωρα ενιωσα Ελληνας! )


.

ΥΓ. αφου την γνωρισες την αγνοουμενη, μηπως την ρωτησες αν δεν γραφει απο δικη της επιλογη, αν εχει απενεργοποιηθει και μου διεφυγε ή αντιμετωπιζει το ιδιο τεχνικο προβλημα με σενα?

.

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΡΙΖΙΤΗΣ
Νέο Μέλος


4 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/04/2006, 07:14:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΡΙΖΙΤΗΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κάπου εκεί στον έξω κόσμο υποκρισίας ο rizitis έψαχνε για την αλήθεια.
Την αλήθεια μου ή την αλήθεια του δεν ξέρω θα σας γελάσω…πάντως για αλήθεια έψαχνε.
Πάνω που πήγε να την βρει την έχασε και το έχασε…


Α! σήμερα πέρασε και από εδώ, ή μήπως χθες ;
Δεν κατέω πράμα μπλοιο!!!
Την καληνύχτα μου και την καλημέρα μου μαζί.
Μπήκα χθες και βγήκα σήμερα…
Πώς τα κατάφερα δεν ξέρω….

ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΓΑΠΑΤΕ…
ΓΙΑΤΙ Η ΑΓΑΠΗ ΣΩΖΕΙ ΖΩΕΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΣΑΣ ΜΙΣΟΥΝ ΟΙ ΥΠΟ-ΚΡΙΤΕΣ!!!!

ΥΓ*. ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΑΠΟΦΩΡΤΗΣΗ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ;;;;


Η ΑΓΑΠΗ ΣΩΖΕΙ ΖΩΕΣ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/04/2006, 14:55:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Δεν κατέω πράμα μπλοιο!!!

Η ΑΓΑΠΗ ΣΩΖΕΙ ΖΩΕΣ...


Δεν κατέω πράμα μπλοιο!!!

μουλειψες αλητη...


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/04/2006, 04:21:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Α ρε κουζουλέ εεε

locklear dynasty jr kai ta loipanta ade kai h sou elen megalon


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
another star
Μέλος 3ης Βαθμίδας


518 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/04/2006, 12:49:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους another star  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλά βρε παιδιά χάσατε άνθρωπο και δεν πήγατε στην Νικολούλη?
Ντροπής πράγματα. όπου και να βρίσκεται θα τον βρει, ακόμα και σε άλλη διάσταση όπως χάθηκε ο DI με τους καθρέφτες


**Είναι η καρδιά φωτιά και χιόνι, γυρίζει μόνη, να βρει Θεό**
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/09/2006, 02:11:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


εκ του Ερυθρου Σταυρου Της Υπηρεσιας

ΕΚΤΑΚΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΝ

ΑΝΑΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΜΕΛΗ

ΕΛΑΧΙΣΤΟΣ

ΓΗΓΕΝΗΣ

ΑΒΑΤΑΡτζιαρ


ΤΟΥΣ ΑΝΑΖΗΤΕΙ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ Η ΥΠΗΡΕΣΙΑ (ΥΑΠ) ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΑΝΑΦΟΡΑ - stop


τον γηγενη τον ψαχνουν και οι συναδελφοι του απο τον Ολυμπο - ξανα stop


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΕΛΑΧΙΣΤΟΣ
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
732 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2006, 16:37:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
«μια μπαλωτέ είναι ο θάνατος»*
23-30/10/06

Μόλις με επισκέφτηκε η μοναξιά μου.
Καιρό είχε να κάνει την εμφάνιση της…
Αν και με γυρόφερνε σιωπηλά τώρα τελευταία , από ότι κατάλαβα , ψάχνοντας την κατάλληλη αφορμή για να φανερωθεί.
Κάτι τέτοιες στιγμές είναι που οι Μούσες μου με επισκέπτονται σιγομουρμουρίζοντας μοιρολόγια εξ Ανατολής στο θολωμένο Είναι του Νου.

Να γράψω ή να μην γράψω;
Με ψάχνει και ο Johnnie !
Με ψάχνω και εγώ Γιάννη Μου…
Άμα με βρω θα σου απαντήσω….
Προς το παρόν το λόγω έχουν οι Μούσες
ΕΓΩ ΜΕ ΒΑΡΕΘΗΚΑ…………………………………………-

Εν μέσω προεκλογικών συνθημάτων , φυλλαδίων , αφισών και λοιπών σχετικών και ασχέτων με την περίοδο ασμάτων η ζωή τραβάει την κατηφόρα για μια ακόμα-και τελευταία όμως- φορά.


Γιάννη μου δεν με βρήκες, συγνώμη…
Θα σε βρω όμως εγώ κάποτε , στο υπόσχομαι…
Γειά σου και εσένα Ιθάκη** , δεν με ενδιαφέρει το ταξίδι σου πια.
31 χρόνια ναυτικός καλά ήταν.
Καλό μου ταξίδι !

(*) σοφή παροιμία της Κρήτης….
(**)life


Ο ελάχιστος rizitis σας


ΠΙΣΤΗ ΠΟΥ ΝΑ ΜΕΤΑΚΙΝΕΙ ΒΟΥΝΑ ΝΑ ΕΧΩ
ΑΓΑΠΗ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ
ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΧΩ

Edited by - ΕΛΑΧΙΣΤΟΣ on 05/10/2006 16:47:02Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

karma
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
497 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2006, 17:33:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους karma  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΕΛΑΧΙΣΤΟΣ

Γειά σου και εσένα Ιθάκη** , δεν με ενδιαφέρει το ταξίδι σου πια.
31 χρόνια ναυτικός καλά ήταν.
Καλό μου ταξίδι !


Για να ανέβουμε λίγο ! Οι εκλείψεις πέρασααααααααααααααν !!!!!!!!!!!!!!

Υπάρχουν πολύ ενδιαφέροντα πράγματα να κάνεις και στη στεριά....

Όσο ζούμε... μαθαίνουμε συνέχεια τον εαυτό μας, μαθαίνουμε μέσα από τις εμπειρίες μας, ακόμα και από τα λάθη μας... και εξελισσόμαστε.... αυτό, άραγε, δεν είναι και το ζητούμενο ;

Υ.Γ. Χαιρετίσματα στην όμορφη Κρήτη ! ...και την επόμενη φορά σε θέλω πιο... ανεβασμένο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Φιλικά, http://astro.forumup.com/

η karmaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ampere
Μέλος 3ης Βαθμίδας


471 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2006, 11:13:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ampere  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τι έγινε ρε φίλε; Εντάξει «μια μπαλωτέ είναι ο θάνατος» αλλά για τους άλλους. Για τον «εχθρό» το λέγανε οι σύντεκνοι όχι για τον εαυτό τους.

Δεν είναι επιλογή ο θάνατος φίλε. Ούτε η απελπισία.
Επιλογή όμως είναι η μοναξιά. Γιατί αυτή δεν έρχεται ποτέ απρόσκλητη. Εμείς την προσκαλούμε φίλε. Εμείς της κάνουμε χώρο να μπει στη καρδιά μας.

Δεν είμαστε μόνοι όταν δεν μας αγαπάει κανείς (στο κάτω - κάτω αυτό έτσι κι αλλιώς δεν ισχύει με σένα).
Μόνοι είμαστε όταν δεν αγαπάμε ή όταν νομίζουμε ότι δεν αγαπάμε. Και ξέρεις από πού ξεκινά η αγάπη φίλε;
Από τον εαυτό μας ξεκινά. Ναι φίλε αγαπημένε, ριζίτη, ελάχιστε, μέγιστε.
«Αγαπάτε αλλήλους ως εαυτόν» είπε ο μεγάλος φίλε. Άμα δηλαδή δεν αγαπάς τον εαυτό σου πώς θα αγαπήσεις τους άλλους; Να πώς έρχεται η μοναξιά φίλε.

Τι θα πει σε βαρέθηκες; Άκουσέ με φίλε. Μ’ ακούς;
Ο ελάχιστος είμαι εγώ φίλε. Ο ελάχιστος είμαι εγώ και ρωτάω εσένα. Με βαρέθηκες φίλε;
Κοίταξέ με και πες μου ότι δεν χωράω πια στην καρδιά σου, σε αυτή τη μεγάλη καρδιά που μας χώραγε όλους,

Κοίταξέ με και πες μου ότι με βαρέθηκες ότι βαρέθηκες τον Τζώνυ ότι βαρέθηκες την Κάρμα ότι δεν μας αγαπάς πια. Ότι δεν θες να μας αγκαλιάζεις. Γιατί αν δεν είναι έτσι και ξέρω ότι δεν είναι έτσι, θέλω να μας αγκαλιάσεις τώρα. Και ξέρεις πώς; Αγκαλιάζοντάς εμένα. Εμένα τον ριζίτη, τον ελάχιστο τον μέγιστο.

Δεν θέλω να με αγαπάς επειδή είμαι τέλειος. Δεν υπάρχει τέτοιο πράγμα. Τέλειος θα πει τελειωμένος, τετέλεσται που λένε. Όσο ζω θα είμαι ατελής φίλε, σκάρτος, νούλα … Ε και; Αυτό είναι η μαγκιά της αγάπης. Σιγά μη κάθεται να μετρήσει ποιος είναι ο σωστός και ποιος είναι ο εντάξει για να τον αγαπήσει. Σε αγαπώ γιατί είσαι εσύ τελεία και παύλα.

Δεν είναι επιλογή η απελπισία φίλε. Πάντοτε χαίρετε, εν παντί ευχαριστείτε, αδιαλείπτως προσεύχεστε. Μη χάνεις τη πίστη σου μωρέ ή τουλάχιστον μη χάνεις το χιούμορ σου. Δεν θες να προσεύχεσαι, τραγούδα. Δεν θες να τραγουδάς, γέλα. Γελάμε μωρέ γιατί έτσι. Και κλαίμε μωρέ αλλά δεν τρελαινόμαστε κιόλας. Δεν κολλάμε. Χαρμολύπη
Δεν είναι επιλογή ο θάνατος φίλε. Ξέχασες ορέ τι του λένε τα παλικάρια του θάνατου; Μολών λαβέ του λένε ορέ παλλικάρι. Δεν του κάθονται μωρέ!

Με ακούς φίλε; Μας έμαθες να ακούμε το ΤΙΚ – ΤΑΚ που έχουμε στο στήθος μας. Δεν ξέρω ποια ζαλάδα του νου σε έκανε να σκέφτεσαι κουζουλάδες. Συμβαίνουν αυτά όλη την ώρα. Άκουσε όμως φίλε το μεγάλο τικ – τακ της καρδιάς σου και αγκάλιασε φίλε το φίλο μας ριζίτη, ελάχιστο μέγιστο. Γιατί μας λείπει η αγκαλιά του.


Ακολούθησε τη ροή
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2006, 13:15:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε μου ΕΛΑΧΙΣΤΕ, επέτρεψε μου να σου πω οτι η Ιθάκη σου είναι εκεί και σε περιμένει.

Σκέψου τον Οδυσσέα, πόσα μαρτύρια χρόνων πέρασε άραγε για να φτάσει σ' αυτήν?
Πόσες φορές ένιωσε να την πλησιάζει και ξαφνικά να βρίσκεται μίλια μακριά, σε ξένους τόπους υπομένοντας τα βάσανα του.

Η Ιθάκη, φίλε μου, είναι ο προορισμός μας, το τέλος της διαδρομής μας που σηματοδοτεί την αρχή μιας άλλης.
Οι δοκιμασίες όμως που βιώνουμε τι είναι?
Είναι απλά δοκιμασίες, πόνοι, βάσανα κι άσχημες εμπειρίες που βιώνουμε?
Μήπως αυτά είναι η κουρτίνα πίσω από την οποία κρύβεται κάτι άλλο?
Τι μπορούν να μας αποκαλύψουν άραγε?

Μήπως είναι τα μέσα μέσα από τα οποία (συν τοις άλλοις) ανακαλύπτουμε τον εαυτό μας?
Μήπως έτσι μαθαίνουμε τα όρια μας και τις δυνατότητες μας?
Μήπως με το να βιώνουμε τις δυσάρεστες όψεις των πραγμάτων μαθαίνουμε να διακρίνουμε ποιές είναι οι ευχάριστες?
Κοίταξε λίγο πόση ομορφιά υπάρχει γύρω σου και κοίταξε πως μπορείς κι εσύ να συμβάλλεις σ’ αυτήν δίνοντας κάτι από την δική σου ομορφιά γύρω σου.
Ίσως αρχικά να αντιληφθείς οτι δίνεις και δεν παίρνεις το ίδιο, ίσως να νιώσεις οτι δεν παίρνεις τίποτα.
Μετά από κάποιο σημείο κι ύστερα όμως θα αντιληφθείς οτι ακριβώς μέσα από αυτό το δικό σου δόσιμο, μέσα από την δική σου προσφορά όλα αυτά γυρνάνε πίσω σου.
Κι αυτά που θα σου επιστραφούν είναι υπέροχα...
Μην τα αφήσεις να περιμένουν, φίλε μου!

Ποτέ δε μας δίνεται κάτι το οποίο δε μπορούμε να διαχειριστούμε, πίστεψε με...
Πάντοτε βιώνουμε όσα μπορούμε να βιώσουμε κι όσα αντέχουμε να βιώσουμε προκειμένου να πάμε παρακάτω.

Όλοι ματώνουμε, πέφτουμε, πληγωνόμαστε, σκοντάφτουμε κι απογοητευόμαστε.
Η ζωή όμως δεν είναι μόνο αυτό, κοίταξε λίγο πόσα χρώματα έχει...

In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy