ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Νοιώσατε ποτέ;
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Sweden
2198 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/01/2003, 08:57:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
NIOSATE POTE,OTI DEN ANIKETE SE AUTON TON KOSMO?OTI EXETE ELTHEI APO
ALOU,APO KAPOU POLI MAKRIA?VLEPETE TA PRAGMATA GIRO SAS SAN ENAS
EPISKEPTIS?

Πάνα καλώ κρατερόν,νόμιον
κόσμοιο τό σύμπαν.......

Edited by - ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ on 02/12/2003 15:00:57

ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Sweden
2198 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/01/2003, 09:21:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
APO MIKRO PAIDI THIMAME TON EAUTO MOU NA PARATIREI TA PRAGMATA GIRO TOU
KAI NA NIOTHEI OTI KATI DEN PAEI KALA.PISTEUA OTI AUTOS EDO O KOSMOS
O PLANITHS EINAI APLA MIA STASH SE ENA TAXIDH MOU,POU DIARKEI DISEKATO
MURIA XRONIA.DEN MPORW NA TO EKSIGISW APOLITA ME LEXIS AYTO POU ENIOTHA
KAI AKOMA NIOTHW,ME THN MONI DIAFORA OTI TORA OS ENILIKOS PLEON EXASA
AUTHN THN PAIDIKOTITA,AUTHN THN APLOTITA STHN SKEPSH POU ME EKANE NA
VLEPW TA PRAGMATA PIO KRISTALINA KAI DIAFANA.THIMAME XARAKTIRISTIKA
STHN PAIDIKH MOU HLIKIA NA KITAZW SINEHOS TON KALOKAIRINO OURANO,NA
PARATIRW TO EPIVLITIKO YPERLAMBRO SYMBAN KAI NA NIOTHW OTI APO KAPOU
EKEI EXW ELTHEI.DEN EINAI DINATON AYTO POU ENIOTHA NA EINAI ENA PSEMA.
AKOMH TO NIOTHW,ALA TO SYNIDITOPIW SPANIA GIATH''MEGALOSA''PIA.OPOS
TOUTHN EDO THN STIGMH POU SYNGRAFW AYTO TO KEIMENO.
THIMAME XARAKTIRISTIKA OTAN VRISKOMOUN STHN TETARTH DIMOTIKOU,KATI
SYNEVEI EKININ THN XRONIA KAI H ZWH MOU ALAKSE.ENIOTHA OTI EPIKINONW
ME KATI,ME KAPIOUS,POU..SIGOURA DEN ANIKAN STON GHINO XORO ALA OUTE
KAI XRONO.AYTA TA(AS TA APOKALESW)ONTA DEN HXAN OUTE FILIKH DIATHESH
ALA OUTE KAI EXTHRIKH.HTAN APLOS OUDETERA,SKITHROPA THA MPOROUSA NA PW.SAN NA YPIRHAN KAI NA EPIKINONOUSAN MAZI MOU MONON GIA NA MOU
THIMIZOUN THN YPARXH TOUS KAI THN DIKH MOU KATAGOGH.TWRA PIA TA
ESTHANOME POLI SPANIA,DEN XERW EAN AYTO EINAI KAKO H OXI,DEN XERW
EAN PROKLITHIKE APO DIKI TOUS PROTOVOULIA AYTH H PIO AREH SE SYXNO
TITA EPAFH,MA TO SIGOURO EINAI OTI THA MINEI ANEXITILH STHN MNIMH
MOU AYTH H ''SXESH''POU STHGMATISE THN MEXRI AYTO TOU SIMIO PORIA
MOU STHN GH.
POLES FORES DAKRIZW,OPOS KAI TORA,GRAFONTAS AUTES THS LEXHS.
MA POU EINAI?ME EGATELIPSAN?

SAS EUXARISTW PARA POLH GIA THN ANAGNOSH.

Πάνα καλώ κρατερόν,νόμιον
κόσμοιο τό σύμπαν.......

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/01/2003, 11:37:26  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΕ ΕΧΕΜΒΡΟΤΕ...
ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΒΡΙΣΚΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟΝ ΜΟΥ.
ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΩΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟΣΕΙ
ΝΙΟΘΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΩΣ ΔΕΝ ΑΝΗΚΩ ΕΔΩ .... ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΞΕΝΟΣ ΑΠΛΑ ΕΝΑΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ.

ΟΣΟ ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ ΓΙΑ ΤΑ ΔΑΚΡΙΑ .............
ΑΥΤΑ ΚΑΘΑΡΙΖΟΥΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΠΟΙΟ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ.

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΦΙΛΕ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ


** FWS PERISSOTERO FWS **
** EAN NIOSEIS THN SKIAS SOU NA FEYGEI MHN GYRISEIS PISW NA THN KOITAXEIS **Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/01/2003, 13:15:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Έχω την αίσθηση πως ΟΛΟΙ μας, ειδικά στην παιδική ηλικία, έχουμε την ίδια "αντιμετώπιση" στη ζωή μ' αυτήν που περιγράφετε φίλοι ΕΧΕΜΒΡΟΤΕ και AVATARGR...
Και σε μια real (όχι διαδικτυακή εννοώ) συζήτηση με φίλους, είχαμε καταλήξει σ' αυτό το συμπέρασμα, πως ως παιδιά νοιώθαμε ότι δεν ανήκουμε σ' αυτόν εδώ τον κόσμο. Πως ο καθένας από την πλευρά του ήταν κάτι σημαντικό που ήρθε από κάπου αλλού, και νοιώθαμε ως παρατηρητές όσων συμβαίνουν γύρω μας... Όχι ότι δεν συμβαίνει και τώρα αυτό, σε μικρότερο βαθμό βέβαια, αφού έχουμε γίνει πλέον "ενεργά" μέλη του κόσμου και πάψαμε να θεωρούμε εαυτούς τόσο... διαφορετικούς όπως όταν είμαστε παιδιά...
Διαβάζοντας τους δυο σας (ίσως ο ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ το ένοιωσε πιο έντονα, ή ίσως να είναι τελικά κάτι διαφορετικό απ' αυτό που αντιλαμβάνομαι εγώ), πιστεύω πως επιβεβαιώνεται αυτό για το οποίο συζητούσα προ ολίγων ημερών με φίλους...

"Να'μαι καλά, να σ' αγαπώ..."

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/01/2003, 14:01:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!
ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ,ΟΤΙ ΔΕΝ ΝΟΙΩΘΩ ΟΤΙ ΑΝΗΚΩ ΚΑΠΟΥ...
ΑΛΗΘΕΙΑ ,ΑΠΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΑΙΣΘΗΣΗ...ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥ,ΑΠΛΑ ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΕΔΩ...
ΙΣΩΣ ΠΑΙΖΕΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΡΟΛΟ Η ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗ ΤΩΝ ΦΥΛΩΝ ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ ...
ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΣΑ ΤΗΝ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ,ΟΤΑΝ ΕΓΙΝΕ Η ΠΡΩΤΗ ΕΡΩΤΗΣΗ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ...ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΥΧΑΙΑ ΕΠΕΛΕΞΑ ΣΑΝ ΕΝΑΡΞΗ ΘΑ ΜΕ ΟΔΗΓΟΥΣΑΝ ΠΑΛΙ ΕΚΕΙ...ΟΛΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΟΥ ΕΔΕΙΧΝΑΝ 'ΘΕΟΥΣ'+ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ ΑΛΛΩΝ ΤΟΠΩΝ...
ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΣΤΟ ΕΕΕΕΕΕ...
ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ!
ΘΑ ΕΠΑΝΕΛΘΩ...
ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΤΟ Κ-ΠΑΞ?

'manava seva, madhava seva'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Sweden
2198 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/12/2003, 14:59:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μετά σχεδόν από έναν ολόκληρο χρόνο, επαναφέρω αυτό το θέμα στο φως.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/12/2003, 15:30:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Xμ... ναι...
το νιώθουμε ακόμα...
Eυτυχώς για μας...
Δυστυχώς... για άλλους



Va(l)nta
Διχασμένη προσωπικότητα
+ Mοναδική απόγονος
Thoth Tρισμέγιστου
+(ξανά) αδερφή TAT Kύβου
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

spakman
Μέλος 1ης Βαθμίδας


64 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/12/2003, 15:34:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους spakman  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πολύ ωραίο το θέμα σου Εχέμβροτε. Εγώ απο μικρός είχα την αίσθηση πως κάποιοι όπως αυτό που λέμε θεός, άγγελλοι, ίσως εξωγήινες μορφές παρακολουθούσαν την ζωή μου και τις πράξεις μου και με έκριναν συνεχώς. Αυτή η αίσθηση ατόνισε και σε εμένα όταν έχασα πια την παιδική μου αθωότητα, όμως έμεινε η ανάμνηση της και τώρα διαβάζοντας το θέμα ένοιωσα την ανάγκη να σας την καταθέσω.


Μην απορρίπτεις οτι δεν καταλαβαίνεις.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

bladerunner
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
391 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/12/2003, 16:50:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους bladerunner  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα σε όλους και όλες...

Και εγώ που φοβόμουν πως μόνο εγώ το πίστευα.....


Κατά καιρούς ένιωθα, (κάπου-κάπου ακόμη...) ότι πρέπει να φύγω για αλλού... Ότι έχω έναν προορισμό για μια διαδικασία φυγής από τη Γη....

Πάντως μέχρι στιγμής το μακρινότερο μέρος που έχω πάει είναι η Φλώρινα....


Να ρωτήσω αν, "παίζει" να είμαστε πειραματόζωα με αόρατους παρατηρητές γύρω-γύρω;;; Είναι μια άλλη αίσθηση που έχω κατά καιρούς...

Αχ αυτές οι αισθήσεις μου...

-------------
ΤΟΛΜΗΣΤΕ!!!! ΣΕ ΟΛΑ!!!

-Αν χάσετε θα έχετε πάρει ένα ωραίο μάθημα.
-Αν νικήσετε θα έχετε την χαρά την νίκης (ίσως της πρωτοπορίας).Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Warface
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
247 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2003, 00:58:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Warface  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΙΣΘΗΜΑ. ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΙΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΑΙΣΘΗΜΑ ΚΑΙ ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΤΕΡΙΑΖΕΙ, ΔΥΣΤΙΧΩΣ ΠΑΛΙ Η ΜΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΛΛΙΜΕΝΟΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΣΦΑΙΡΑ. ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΓΩ ΝΟΙΩΘΩ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΟΥ. ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΛΛΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΚΣΕΡΩ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ, ΙΣΩΣ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΤΑ ΤΟ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΣΤΕ... ΚΑΙ ΑΝ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΑΣ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝ ΚΑΤΙ... ΤΟΤΕ ΟΛΟΙ ΑΡΧΙΣΤΕ ΝΑ ΥΠΟΨΙΑΖΕΣΤΕ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ

ΦΙΛΕ ΕΧΕΜΒΡΩΤΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΟ ΣΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΤΟΥ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ... ΟΜΩΣ ΧΩΡΑΕΙ ΣΥΖΗΤΗΣΗ.

ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΤΑ ΑΓΓΕΛΟΣ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mikelamar
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2003, 02:30:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους mikelamar  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
χαιρετω ολους τους φιλους!!!

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΥΝΗΜΑ ΠΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΑΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΤΟΥ FORUM. ΗΘΕΛΑ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΤΑΣΗ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΠΡΙΣΜΑΤΙΚΑ (ΠΟΛΥΠΛΕΥΡΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ) ΚΑΙ ΠΙΟ ΣΙΚΓΕΚΡΙΜΕΝΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΒΛΕΠΑ ΣΑΝ ΕΝΑ ΚΟΚΚΟ ΑΜΜΟΥ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΑΠΕΡΑΝΤΟΣΥΝΗ ΤΟΥ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΟΣ... ΕΡΧΟΝΤΟΥΣΑΝ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΖΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΟΝΟΜΑΖΟΥΝ ΓΗ ΜΕ ΤΙΣ ΤΕΧΝΙΤΕΣ ΠΟΛΕΙΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΥΛΙΚΑ ΑΓΑΘΑ ΠΟΥ ΣΥΝΘΕΤΟΥΝ ΤΟΝ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ ΜΑΣ...ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΕΧΩ ΤΙΣ ΚΛΑΣΙΚΕΣ ΑΝΥΣΗΧΙΕΣ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΠΟΚΤΟΥΜΕ, ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΡΟΠΟ! ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΥ ΕΠΑΙΖΑ ΜΠΑΣΚΕΤ (ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΣ ΑΚΟΜΑ) ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΩΡΕΣ ΕΧΑΝΤΛΗΣΗΣ ΞΑΠΛΩΣΑ ΣΤΟ ΤΣΙΜΕΝΤΟ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ...ΤΟΤΕ ΑΡΧΙΣΑΝ (ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΑΝΥΣΗΧΙΕΣ ΠΟΥ ΛΕΓΑΜΕ!) ΔΕΝ ΧΕΡΩ ΤΙ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΑΛΛΑ ΞΑΦΝΙΚΑ ΟΛΑ ΕΒΡΙΣΚΑΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ,ΕΒΛΕΠΑ ΤΑ ΣΥΝΕΦΑ ΠΟΥ ΤΡΕΧΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΕΡΑΝΤΟ ΓΑΛΑΖΙΟ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ, ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΟΝΤΑΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΟΥΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΝΩΤΕΡΗ ΔΥΝΑΜΗ!! ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΤΟΤΕ ΠΑΛΙ ΠΟΣΟ ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΙ ΑΣΗΜΑΝΤΟΣ ΕΙΜΑΙ ΣΑΥΤΟΝ ΕΔΩ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΤΟΝ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΠΕΙΡΟΥΣ ΤΟΥ ΣΥΜΠΑΝΤΟΣ...ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΑΥΤΗ Η ΦΩΝΗ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΣΗΜΑΝΤΟΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΑΙΖΩ ΕΝΑ ΡΟΛΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ...ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΡΟΛΟΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΣΑΥΤΗ ΤΗ ΓΗ ,ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΖΟΥΜΕ ,ΓΙΑΤΙ ΓΕΝΝΙΩΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΟΥΜΕ,ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟY ;; KAI ΑΥΤΗ Η ΦΩΝΗ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΟΤΙ ΣΚΟΠΟΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ. ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ
ΟΛΑ ΦΑΙΝΟΝΤΟΥΣΑΝ ΤΟΣΟ ΦΥΣΙΚΑ ΓΙΑ ΟΛΗ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΠΟΥ ΕΙΜΟΥΝ ΣΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΜΑ ΞΑΦΝΙΚΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΑΡΧΙΣΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ, ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ... ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΡΧΟΤΑΝ ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ,ΕΝΙΩΣΑ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΧΑΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΛΥΠΗ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ..
ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΜΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΧΑΝΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΟΣΤΑΛΤΟ. {ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΟΣ..!}
ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΔΕΝ ΧΕΡΩ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ
ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΓΩ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΓΝΟΤΗΤΑ ΣΤΗ ΣΚΕΨΗ ΜΟΥ..
ΕΙΛΙΚΡΙΝΩΣ mike!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
mariam52
Νέο Μέλος


20 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2003, 09:18:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους mariam52  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Με τη σειρά μου να συγχαρώ και γω τον Εχέμβροτο για το πολύ όμορφο θέμα του.

Προσωπικά πιστεύω ότι είχαμε αυτή την αίσθηση ως παιδιά για τον απλό λόγο ότι δεν μπορούσαμε να αποφασίσουμε εμείς για τη ζωή μας, αλλά οι γονείς μας και φυσικά τις περισσότερες φορές διαφωνούσαμε με τις επιλογές που έκαναν για μας. Με την αθωότητα που μας διέκρινε βλέπαμε τον κόσμο πολύ διαφορετικά απ'ότι φαινόταν στο μάτι ενός ενήλικα.

Ενήλικες πια αισθανόμαστε παρόμοια γιατί μπορούμε να ελέγχουμε μεν τη ζωή μας και να λαμβάνουμε τις αποφάσεις μας εμείς οι ίδιοι, αλλά και πάλι δεν μπορούμε να είμαστε οι απόλυτοι κυρίαρχοι γιατί πάντα υπάρχουν και οι εξωτερικοί παράγοντες.

Φιλικά
Μαρία

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

George_13
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
190 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2003, 11:25:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πολυ ωραιο θεμα φιλε ΕΧΕΜΒΡΟΤΕ. Μικρος καθομουνα και κοιτουσα( κυριως καλοκαιρια) τον ουρανο στολισμενο με τα πολυαριθμα αστερια του και τα εννοιθα τοσο κοντα μου, ενω ηταν τοοοσο μακρια.Ελεγα στον εαυτο μου οτι δεν γινεται πρεπει να εχω σχεσει με αυτο που βρισκεται εκει πανω.Γεννηθηκα και ζω σε αυτο που λεμε Γη, αλλα ανηκω σε αυτο το απιστευτα χαωδες συμπαν. Ελεγα στον εαυτο μου οτι πρεπει να υπαρχει τροπος να μπορω να δω το συμπαν απο κοντα. Εβλεπα την Γη σαν "φυλακη". Στην ουσια δεν ειναι, εμεις την καταντησαμε ετσι.Ισως εδω στην Γη να πρεπει να μαθουμε τα μυστικα του κοσμου, κατι σαν "σχολειο". Δεν ξερω πολλα μου περνανε το μυαλο.Το ευχαριστο ειναι οτι υπαρχουν και αλλοι ανθρωποι που νοιωθουν ετσι.Το δυσαρεστο ειναι οτι υπαρχουν ανθρωποι που τα αγνοουν ολα αυτα.Νομιζουν οτι απλως γεννοιουντε καπου, στην Γη, Η Γη ειναι απλα ενας πλανητης οπως ολοι οι αλλοι, καποτε θα πεθανουμε και ολα ωραια και καλα.
Προσωπικα δεν πιστευω πως ειναι ετσι.

WHO DARES... WINS!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mandragoras
Νέο Μέλος


37 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2003, 15:21:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mandragoras  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΤΟ Κ-ΠΑΞ?

Το έχω δει... Πολύ όμορφη ταινία!
Λες κάποιοι από εμάς να είναι Κ-ΠΑΞιανοί με σχετική αμνησία, ξεχασμένοι για κάποιο λόγο στη Γη?
Κάτι σαν τον Οδυσσέα στη γη των λωτοφάγων...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Sweden
2198 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2003, 16:44:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Το ευχαριστο ειναι οτι υπαρχουν και αλλοι ανθρωποι που νοιωθουν ετσι

Ότι ποιο παρήγορο.

Σήμερα βρίσκομε σε αρκετά έντονη συναισθηματική φόρτιση, λίγα δάκρια, μελαγχολία, έως και ελαφρά κατάθλιψη. Μόνο που αυτή η κατάσταση μου μετέφερε εκείνη την αίσθηση των παιδικών χρόνων. Κοιτώντας το σύμπαν. Ζώντας ξανά αυτήν την επαφή.
Με κάνατε χαρούμενο που δώσατε το παρόν σε τούτο το θέμα. Απλά πράγματα είναι τούτα. Δεν αναλύονται. Είμαστε εμείς, εμείς που τα νιώθουμε, τόσο έντονα και δυνατά.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

bladerunner
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
391 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2003, 19:03:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους bladerunner  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα σε όλους και όλες...

Σήμερα μου ήρθε μια ιδέα... Μήπως αυτή η αίσθηση ότι δεν ανήκουμε εδώ, ότι πρέπει να πάμε αλλού, ότι, ότι΄, ότι.... είναι απλά ένας τρόπος για να εκφράσουμε την απέχθεια μας για την μορφή που έχει πάρει ο κόσμος σήμερα;;

Το μόνο σημείο που μπορεί να "σκαλώσει" αυτή η θεωρία είναι ότι το νιώθουμε από πολύ μικροί.

Χμ...

Κάτι θα σκεφτώ και γι' αυτό... Ίσως μια προαίσθηση για το τί μας περιμένει στη ζωή μας....

Να 'στε καλά....

-------------
ΤΟΛΜΗΣΤΕ!!!! ΣΕ ΟΛΑ!!!

-Αν χάσετε θα έχετε πάρει ένα ωραίο μάθημα.
-Αν νικήσετε θα έχετε την χαρά την νίκης (ίσως της πρωτοπορίας).

Edited by - bladerunner on 03/12/2003 19:04:00Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2003, 11:41:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
NIOSATE POTE,OTI DEN ANIKETE SE AUTON TON KOSMO?OTI EXETE ELTHEI APO
ALOU,APO KAPOU POLI MAKRIA?VLEPETE TA PRAGMATA GIRO SAS SAN ENAS
EPISKEPTIS?

Ισως αυτο γινεται επειδη σκεφτεσαι και ασχολεισαι με πραγματα που δεν ενδιαφερουν πολλους...!

Στην Αφρικη θα παω με τους MassaiΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

George_13
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
190 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2003, 12:30:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Απλά πράγματα είναι τούτα

Οντως απλα πραγματα.Προσωπικα πιστευω πως μονο αν σκεφτομαστε απλα θα φτασουμε καπου.Η ζωη που ζουμε ειναι τοσο πολυπλοκη (εμεις την καναμε ετσι) που μας μπερδευει.Η ζωη ειναι απλη και εμεις πρεπει να σκεφτομαστε απλα.Η απλη σκεψη οδηγει στην κατανοηση πολυπλοκων(φαινομενικα) εννοιων.
Απλα πραγματα οπως το κοιταγμα του ουρανου και αμεση μαγεια που σου δημιουργειται.

WHO DARES... WINS!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2003, 12:35:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Η απλη σκεψη οδηγει στην κατανοηση πολυπλοκων(φαινομενικα) εννοιων.

Θα συμφωνησω απολυτα....

Στην Αφρικη θα παω με τους MassaiΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

simori
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2290 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/12/2003, 05:39:31  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος simori  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αυτό που μου έχει κολήσει τελευταία είναι πως αυτός ο κόσμος είναι απλά δημιούργημά μου... Και πως μόνον εγώ θα μπορούσα να τον στήσω έτσι ώστε να έχω αυτόν τον εαυτό που έχω!!!!χεχεχε φυσικά δεν το πιστεύω κιόλας αλλά μερικές φορές περνάει από το μυαλό μου...!!!

Βεβαιώστε με βρε παιδιά πως δεν είμαι μόνη σε αυτόν τον κόσμο, ένα πλάσμα που ονειρεύεται?χιχιχιχι

SIMORIL .......Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ypokinitis
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
88 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/12/2003, 22:42:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ypokinitis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
basika nai to exo niosei. Exo niosei pos eimai kati pou den miazei opos tous allous tous anthropous.

*.:::.*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jim213
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
59 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2004, 01:07:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jim213  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
xairomai poy moy dothike i eykairia na diavaso ayto to thema!!! tha ithela na po mono ena rito toy ploytarxoy h alithia htan enas kathreftis kremasmenos ap ton oyrano. kapote epese stin gi kai espase,egine xilia kommatia.apo tote oi anthropoi ton psaxnoyn stin gh kai opote vroyn ena kommati toy kai mesa toy koitazoyn ton eayto toys noizoyn oti vrikan olo ton kathrefti. mono o theos (fos) kseri poy ine kai posos ine kai ti ine aytos o kathreftis oyte o dias den tin kseri. min osaxnete adika mesa stin nixta na vrite pigolapides.tha erthi i stigmi pou oloi tha mathoyme ayta poy prepei na mathoyme. ton kosmo ton esthanomaste kseno giati ine ksenos(gh) mia mikri stasi. den m aresi na kano ton didaktora na voithiso thelo. bye!! SATAR

σαταρρΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2004, 01:35:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα,

ας με συγχωρέσει ο Εχέμβροτος που διακόπτω τη ροή του θέματος το οποίο έχει ανοίξει, για να υπενθιμίσω:

---------------------------------------------------------------------

Στην προσπάθεια του ESOTERICA να προωθήσει την ελληνική γραφή
στο διάλογο που διεξάγεται στις ομάδες συζήτησης, αλλά και να
διευκολύνει την περιήγηση των μελών στα FORUMS, συνιστούμε
την αποφυγή χρήσης των greeklish στα μηνύματα, όπου αυτό είναι
εφικτό.

Σε περίπτωση που υπάρχουν κάποιοι τεχνικοί λόγοι που το εμποδίζουν,
μπορείτε να ανατρέξετε στα θέματα:

Προτάσεις - Λύσεις για την αποφυγή των Greeklish !
Τα ΠΩΣ και τα ΓΙΑΤΙ του ΚΩΔΙΚΑ Forum!!!
Provlima me ta ELLHNIKA
και να ακολουθήσετε τις εκεί συμβουλές. Υπάρχουν πρόθυμοι άνθρωποι
να σας βοηθήσουν, εάν προκείψουν περεταίρω προβλήματα.

---------------------------------------------------------------------


αυτή...που τα κατάφερε!κάνε κλικ!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Maria Page
Νέο Μέλος

Greece
42 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2004, 21:54:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Maria Page  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ έτσι αισθανόμουν πάντα...και συνεχίζω να νιώθω λίγο παρείσακτη...Στην αρχή αυτό με ενοχλούσε αλλά σιγά σιγά συνειδητοποίησα ότι το να είσαι διαφορετικός δεν είναι απαραίτητα κάτι κακό...Εξάλλου πιστεύω ότι κατα βάθος όλοι αισθάνονται έτσι άσχετα αν φοβούνται να το παραδεχτούν.
Ο Αnanasss έχει δίκιο.

"Is all that I see or seem but a dream within a dream"
E.A.PoeΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Νεφέλη
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
110 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/01/2004, 14:55:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Νεφέλη  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Αυτό που μου έχει κολήσει τελευταία είναι πως αυτός ο κόσμος είναι απλά δημιούργημά μου... Και πως μόνον εγώ θα μπορούσα να τον στήσω έτσι ώστε να έχω αυτόν τον εαυτό που έχω!!!!χεχεχε φυσικά δεν το πιστεύω κιόλας αλλά μερικές φορές περνάει από το μυαλό μου...!!!

Βεβαιώστε με βρε παιδιά πως δεν είμαι μόνη σε αυτόν τον κόσμο, ένα πλάσμα που ονειρεύεται?χιχιχιχι

SIMORIL .......


Δεν είσαι η μόνη, νιώθω κι εγώ έτσι μερικές φορές και μετά με μουτζώνω για την σκάρτη δουλειά που έκανα φτιάχνοντας τον κόσμο!
Τσαπατσοδουλειές... τς τς τς...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

.Κανένας.
Μέλος 1ης Βαθμίδας


98 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/01/2004, 06:07:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους .Κανένας.  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
NIOSATE POTE,OTI DEN ANIKETE SE AUTON TON KOSMO?OTI EXETE ELTHEI APO
ALOU,APO KAPOU POLI MAKRIA?VLEPETE TA PRAGMATA GIRO SAS SAN ENAS
EPISKEPTIS?

Εγω το αντιθετο. Απο μικρος νοιωθω οτι ειμαι μονιμος κατοικος
της Γης.Οτι ειμαι στο σπιτι μου.
Απλα εχει πολλα δωματια και προσπαθω να τα μαθω.
Οτι βλεπω πολλους που ειναι επισκεπτες ειναι γεγονος.
Μερικοι δεν σεβονται και την φιλοξενια του σπιτιου μου και
αυτο με εκνευριζει αφανταστα.
Σιγουρα το σπιτακι αυτο θα το κανω ΄παραδεισο΄ για μενα και τα παιδια μου. Το ξερω ......στο χερι μου ειναι......


Φιλικα.........Κανένας.

Γλυκια η ζωη και ο θανατος μαυριλα!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

setigr
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/01/2004, 00:58:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους setigr  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Όλοι επισκέπτες ήμαστε σε αυτόν τον κόσμο. Όπως και σε κάθε τι που κάνουμε. Το κισμέτ είναι πάντα ενεργό και σε αυτόν τον πλανήτη.

setigrΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/01/2004, 19:46:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
basika nai to exo niosei. Exo niosei pos eimai kati pou den miazei opos tous allous tous anthropous.

Aει γειά σου!
Το αυτό και η Avallon!
Δεν το έχω κατανοήσει ακόμα...το ψάχνω όμως...
Βλέπω τον κόσμο σα να είμαι έξω απ'αυτόν...σα να παρατηρώ μια γυάλα με ψαράκια...
Θα μπορούσε να είναι και το υπερφίαλο Εγώ μου που ώρες ώρες με κυριεύει αλλά ειλικρινά πιστεύω ότι είναι κάτι πολύ βαθύτερο...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
iaira
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
134 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/01/2004, 21:27:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
...αυτό που νιώθω πολύ έντονα εγώ (και μη γελάσετε), είναι ότι κάπου με "περιμένουν", κάπου πολύ "μακριά". Όταν δε βρίσκομαι σε δύσκολες καταστάσεις, "ξέρω" ότι έχω "βοήθεια". Οι δικοί μου απλά μου λένε ότι έχω μεγάλη τύχη... εγώ το νιώθω διαφορετικά...
φιλικά...

...να είσαι καλός... ο κάθε άνθρωπος που συναντάς δίνει τη δική του σκληρή μάχη...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ano-Throsko
Νέο Μέλος


36 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/04/2004, 11:29:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ano-Throsko  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Agapite file, molis graftika sto forum kai eida ena palio sou minima (2003) kai itan na san to eixa grapsei ego! Logo timis! Afou koufathika. Ki ego niotho pos den kollao me ton kosmo ston opoio zo. Ola mou fainontai paraksena, "liga", anousia, niotho san episkeptis pou den symmetexei, apla paratirei. Olo leo oti gennithika se lathos kosmo, lathos epoxi. To eixa syzitisei me kapoion kai mou eipe oti isos einai epeidi yposyneidita o egkefalos kai i psyxi mas antidra sta poly "peza" kai asimanta pragmata pou kanoume, kai niothoume etsi epeidi eimaste gia poly megalytera pragmata kai dynatotites.Ayta...
Ta leme...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Tsoureki
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
68 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/05/2004, 02:51:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Tsoureki  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Tsoureki  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Re pedia nice thema..kai ego etsi niotho kapies fores,ala apoti exo sizitisei kiolas polloi to niothoun se kapies faseis tis zois tous!!
Epipleon pada pada siginoume afadasta me oti exei na kanei se palioteri epoxi de mporo na to eksigiso akrivos pados einai poli dinato sinesthima.

Byez

Cheer up..worst is yet to come

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy