ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 ΑΙΤΗΣΗ ΠΛΗΡΟΥΣ ΔΙΑΓΡΑΦΗΣ ΤΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ FILOSOFOS3
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
filosofos3
Μέλος 3ης Βαθμίδας

n/a
588 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/09/2006, 01:08:22  Εμφάνιση Προφίλ
Με το παρόν μύνημα ζητώ να γίνει διαγραφή του λογαριασμού filosofos3 και αποκλεισμός του ip από νέα συμμετοχή με άλλο όνομα. Δηλώνω επίσης ότι δε θα υπάρξει συμμετοχή μου με το ίδιο ψευδώνυμο ή με οποιοδήποτε άλλο, αν ποτέ αποφασίσω κάτι τέτοιο και αν γίνει δεκτό από την διαχειριστική ομάδα, χωρίς να συνοδεύεται το όποιο ψευδώνυμο και από πλήρη στοιχεία ταυτότητας στο προφίλ μέλους.
Επίσης ζητώ να γίνει αν είναι δυνατό διαγραφή όλων των μυνημάτων μου.
Ή όλων, αν γίνεται ή κανενός, αν δε γίνεται. Όχι μερική διαγραφή.


Σε όσους με γνώρισαν είτε προσωπικά είτε μέσω προσωπικών μυνημάτων, είτε μέσω του φόρουμ και πιθανόν αναρωτηθούν για την κίνησή μου αυτή, θα ήθελα να τους πω ότι επιβάλλεται να γίνει επειδή δε θέλω να συμμετέχω σε κάτι που , πλην ελαχίστων εξαιρέσεων, προωθεί την ανακύκλωση βλακείας στον εσωτεριστικό χώρο, και όχι μόνο, σκοπίμως.

Οι εξαιρέσεις, δηλαδή ορισμένα πρόσωπα που δεν εμπίπτουν στο προηγούμενο κανόνα επειδή συμμετέχουν καλοπροαίρετα και με επιθυμία για αληθινή γνώση, δεν αρκούν για να αντισταθμίσουν την ενε΄ργεια των υπολοίπων.Αυτοί είναι που με τη συμμετοχή τους δίνουν ή έδιναν ζωή στο χώρο αυτό και που από δική τους αφέλεια συνεχίζουν να τον τροφοδοτούν με ενέργεια πάσης φύσεως.
Ας επανεξετάσουν τη στάση τους και ας πάρουν τις αποφάσεις τους. Κάθε ένας μας είναι υπέυθυνος για κάθε τι που πράττει η δεν πράττει.

Πέρα από την πλευρά αυτή συνεχίζω να υποστηρίζω την ύπαρξη παράνομων ενεργειών μέσω του φόρουμ.

Επειδή λοιπόν δε θέλω να είμαι σε τίποτε συμμέτοχος από όλα αυτά ούτε κατά διάνοια, ούτε λόγω ανοχής καν, και επειδή δεν υπήρξε καμμιά βελτίωση από τότε που θίχτηκαν τα παραπάνω ζητήματα από μένα αλλά απεναντίας ένοχες απαντήσεις και ένοχη αποσιώπηση σε ερωτήματα.

Οι τεκτονικές στοές που σχετίζονται με το θέμα αλλά και κάθε παρατεκτονική ομάδα , με τη συμμετοχή των μελών τους και του επιπέδου διαλόγου που επιδεικνύουν, ή ανέχονται ως διαχειριστές να υπάρχει, σε τούτο το φόρουμ, και με τα όσα "κόλπα" δοκιμάζουν στην πλάτη των αφελών (πχ. ψευδή γεγονότα,ψευδή φαινόμενα, μύθοι κλπ που παρουσιάζονται ως αληθινά)προκειμένου να πετύχουν τους σκοπούς τους, αποδεικνύουν περίτρανα την απόλυτη ένδεια νοημοσύνης και κριτικού πνεύματος τόσο στους ιδίους όσο και στο χώρο που βρίσκονται.
Όσο δε για τις υποτιθέμενες "μυστικές γνώσεις" που διατείνονται ότι κατέχουν τέτοιοι χώροι , αυτές στην καλύτερη των περιπτώσεων δεν ξεπερνούν το επίπεδο της ξερής και άνευ κατανοήσεως επανάληψης βαρύγδουπων ξενικών όρων.

Δεν έχω λοιπόν τίποτε να μάθω από τέτοιους χώρους και από ένα τέτοιο και από τέτοιες ομάδες ελεγχόμενο φόρουμ. Αν είναι κάτι θετικό που αποκόμισα από την όλη συμμετοχή μου σε αυτό το τελευταίο, αυτό είναι οι διαπροσωπικές σχέσεις με ορισμένα μέλη που θεωρώ ότι υποτιμούν τη νοημοσύνη τους, και τον εαυτό τους, συμμετέχοντας σε αυτόν, χάνοντας πολύτιμο χρόνο και ευκαιρίες από τη ζωή τους.

"Αναζητήστε την Αλήθεια και η αλήθεια θα σας ελευθερώσει"


Ολα είναι τέλεια;

http://homepages.pathfinder.gr/filosofos3/index.htm

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/09/2006, 17:30:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Αγαπητέ filosofos3, θεωρώ πως δεν υπάρχει αιτία να ζητάς την διαγραφή των μηνυμάτων σου την στιγμή που δεν έχει υπάρξει και λόγος για κάτι τέτοιο.

Επιπλέον, δεδομένου οτι αναφέρεσαι στην απενεργοποίηση του λογαριασμού που χρησιμοποιείς για να συμμετέχεις στις Συζητήσεις μας, πιστεύω πως εφόσον δεν επιθυμείς την περαιτέρω συμμετοχή σου, θα μπορούσες να αυτοαπενεργοποιηθείς όποτε το θελήσεις.

In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
filosofos3
Μέλος 3ης Βαθμίδας

n/a
588 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/09/2006, 21:12:21  Εμφάνιση Προφίλ
Εσάς τι σας εμποδίζει νa κάνετε αυτό που ζήτησα;

Για μένα υπάρχει λόγος.

Επαναλαμβάνω το αίτημα μου και μέσω του παρόντος μυνήματος όπως ακριβως το διατύπωσα και στο προηγούμενο:Με το παρόν μύνημα ζητώ να γίνει διαγραφή του λογαριασμού filosofos3 και αποκλεισμός του ip από νέα συμμετοχή με άλλο όνομα. Δηλώνω επίσης ότι δε θα υπάρξει συμμετοχή μου με το ίδιο ψευδώνυμο ή με οποιοδήποτε άλλο, αν ποτέ αποφασίσω κάτι τέτοιο και αν γίνει δεκτό από την διαχειριστική ομάδα, χωρίς να συνοδεύεται το όποιο ψευδώνυμο και από πλήρη στοιχεία ταυτότητας στο προφίλ μέλους.
Επίσης ζητώ να γίνει αν είναι δυνατό διαγραφή όλων των μυνημάτων μου.
Ή όλων, αν γίνεται ή κανενός, αν δε γίνεται. Όχι μερική διαγραφή. Τα μόνα 2 μυνήματα που θα συμφωνούσα να διατηρηθούν, αν το θέλει το εσωτέρικα, είναι το προηγούμενο, που βρίσκεται στο ίδιο τόπικ και το παρόν.

Ολα είναι τέλεια;

http://homepages.pathfinder.gr/filosofos3/index.htmΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

filosofos3
Μέλος 3ης Βαθμίδας

n/a
588 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/10/2006, 22:52:17  Εμφάνιση Προφίλ
Για τελευταία φορά δηλώνω ότι επιθυμώ τη διαγραφή όλων των μυνημάτων μου και του λογαριασμού filosofos3.

Σε περίπτωση που το αίτυημά μου δεν ικανοποιηθεί εντός 48 ωρών επιφυλλάσσομαι κάθε νόμιμου τρόπου για να ικανοποιηθεί.

Θα κατατεθεί μύνηση και αγωγή κατά παντός υπευθύνου του παρόντος δικτυακού τόπου, για να φανεί τέλος πάντων και ποιοί είναι οι αόρατοι ιδιοκτήτες του, μεταξύ άλλων και για κατάχρηση πνευματικής ιδιοκτησίας, και για παράνομη διατήρηση στοιχείων που αφορούν προσωπικά δεδομένα.


Οι 48 ώρες λήγουν τη Δευτέρα το πρωί.

Το λόγο από κει και πέρα θα έχει η Δικαιοσύνη και η Υπηρεσία Δίωξης Ηλεκτρονικού Εγλήματος που είμαι βέβαιος ότι θα έχει αρκετά πράγματα να ψάξει αν ενδιαφερθεί και αν υποχρεωθεί ...

Με την ύπαρξη επώνυμων καταγγελιών λύνονται τα χέρια πολλών.


Κατέρης Βαγγέλης-Φιλόσοφος3

Ολα είναι τέλεια;

http://homepages.pathfinder.gr/filosofos3/index.htm

Edited by - filosofos3 on 20/10/2006 22:54:36Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/10/2006, 04:56:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Filosofe3
μόνο τα δικά σου μηνύματα στο θέμα αυτό να διαβάσεις, θα καταλάβεις πως αυτοαναιρείσαι!
Τη μία γράφεις:
quote:
Επίσης ζητώ να γίνει αν είναι δυνατό διαγραφή όλων των μυνημάτων μου.
Ή όλων, αν γίνεται ή κανενός, αν δε γίνεται. Όχι μερική διαγραφή.


και την άλλη:
quote:
Για τελευταία φορά δηλώνω ότι επιθυμώ τη διαγραφή όλων των μυνημάτων μου και του λογαριασμού filosofos3.

Γράφεις για παράνομη διατήρηση των προσωπικών σου στοιχείων!!! - στη μία παράγραφο...
και στο τέλος του μηνύματος στο παρόν θέμα γράφεις ονοματεπώνυμο!

Μπες στο προφίλ σου και αφαίρεσε όποιο στοιχείο δε θες να φαίνεται! Εκτός από το username σου, οποιοδήποτε άλλο στοιχείο θες, μπορείς να το αλλάξεις.

Για τα μηνύματα που έχουν γραφτεί στα forums, το έχουμε πει πάμπολλες φορές και είναι εις γνώσιν σου, εφόσον δεν είσαι και νέο μέλος στα forums, πως δεν διαγράφονται. Σε συζητήσεις έχουν καταγραφεί filosofe3. Πως το βλέπεις να διαγράφονται κάποια μηνύματα και ο συνομιλητής σου να φαίνεται πως μιλάει...στον αέρα; !!
Δε σε "έπιασε κανείς από το σβέρκο" να γράψεις τις απόψεις σου.
Οικειοθελώς τις κατέθεσες.
Πως μπορείς να ζητάς τώρα να διαγραφούν και να αναφέρεσαι σε "κατάχρηση πνευματικής ιδιοκτησίας";

Θα σου πρότεινα filosofe3,
μπες στο προφίλ σου, άλλαξε ότι δε θες να φαίνεται
και μετά ζήτα μας να απενεργοποιήσουμε τον λογαριασμό σου.
Απλό δεν είναι;

(Αν κι αυτό ακόμα, μπορείς να το κάνεις από μόνος σου. Δε θες να γράφεις; Μη γράφεις. Ούτως ή άλλως, η μόνη διαφορά θα είναι ότι στην περίπτωση που απενεργοποιήσουμε εμείς τον λογαριασμό σου, θα φαίνεται μία κλειδαριά δίπλα στο όνομά σου. Όλα τα άλλα - μηνύματα, προφίλ, κ.λπ. - θα είναι ίδια).

Όσον αφορά περί "αοράτων ιδιοκτητών"...
και μαζί μου έχεις συναντηθεί
και με άλλους ανθρώπους που συνεργάζονται για το ESOTERICA.
Μήπως είμαστε "αόρατοι";
Και ορατοί είμαστε filosofe3 και επώνυμοι στις πάμπολλες δράσεις μας, που βεβαιότατα δεν αρχίζουν και δεν τελειώνουν σ' αυτό εδώ το forum.

Τι άλλο να πω filosofe3;
Επειδή είσαι καιρό μαζί μας, ένα πράγμα που μου βγαίνει (και μας βγαίνει) από μέσα μου είναι:
Πρόσεχε τον εαυτό σου Βαγγέλη.

Και οποιαδήποτε στιγμή θέλεις και πάλι, ζήτησέ μας να μας δεις από κοντά.



Ψυχή μου,
Μην ονειρεύεσαι την αιωνιότητα,
αλλά εξάντλησε το χώρο του δυνατού!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

filosofos3
Μέλος 3ης Βαθμίδας

n/a
588 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/10/2006, 15:55:23  Εμφάνιση Προφίλ
Αμαλία
μου φαίνεται ότι δεν καταλαβαίνεις τι λες αν βέβαια τα παραπάνω γράφτηκαν από το πρόσωπο που εγώ γνώρισα ως Αμαλία και όχι από κάποιο άλλο εξ ονόματός του.

ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΒΙΑΣΤΙΚΑ ΟΛΟ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΜΥΝΗΜΑ.


1o:Δεν αυτοαναιρούμαι σε τίποτε καθ' όσον όντως η πρόθεσή μου ήταν αρχικά αν ισχυριστείτε ότι δε μπορείτε να διαγράψετε τόσα μυνήματα να μείνουν αλλά όλα μαζί. Αλλά πλέον δε θέλω να μείνει κανένα κείμενο, τίποτε από ότι έχω γράψει στο φόρουμ σας ούτε και το ψευδώνυμο filosofos3 να εμφανίζεται ως μέλος του φόρουμ με ή χωρίς κλειδαριά. ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟ;


2o:Δεν έχεις και δεν έχετε κανένα δικαίωμα να κρατάτε οποιοδήποτε κείμενο ενός προσώπου δημοσιευμένο στο ίντερνετ ΠΑΡΑ ΤΗ ΘΕΛΗΣΗ ΤΟΥ (ΟΠΩΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ) εφόσον ΟΥΤΕ ΝΟΜΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΕΙΣΑΣΤΕ, ΟΥΤΕ ΦΥΣΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙ ΤΗΝ ΕΥΘΥΝΗ ΓΙΑ ΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΩΣ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΜΑ, ΟΥΤΕ ΥΠΗΡΞΕ ΚΑΜΜΙΑ ΣΥΜΒΑΣΗ -ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΜΕΤΑΞΎ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙ ΕΣ ΑΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.

Διότι μη υπάρχοντος νομικού προσώπου ή φυσικού ως συμβαλλομένου εκ μέρους του εσωτέρικα δεν δύναται να υφίσταται κανενός είδους συμφωνία, ούτε γραπτή ούτε προφορική. Και προφορική να υπήρχε σε αυτές τις περιπτώσεις δε μετράει παρά μόνο ότι γραπτώς συμφωνείται. ΓΡΑΠΤΗ ή προφορική συμμφωνία για κάτι τέτοιο δεν έχει υπάρξει μεταξύ εμού με κανένα νομικό ή φυσικό πρόσωπο είτε εκ μέρους του εσωτέρικα είτε άλλου, για δημοσίευση απόψεών μου στο διαδίκτυο.

Συνεπώς παρανομείτε σαφέστατα παραβαίνοντας τη θέλησή μου και διατηρώντας σε δημοσίευση κείμενα που δεν θέλω να εμφανίζονται σε δημοσίευση από το εσωτέρικα.

ΚΑΤΑΝΟΗΤΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ;

3ο:Λες ότι:

quote:
Γράφεις για παράνομη διατήρηση των προσωπικών σου στοιχείων!!! - στη μία παράγραφο...
και στο τέλος του μηνύματος στο παρόν θέμα γράφεις ονοματεπώνυμο!

Η κατάθεση ονοματεπωνύμου, που θα υπάρχει και στο παρόν μύνημα,αποτελεί έκφραση της πάγιας άποψης και πεποίθησής μου την οποία έχω πολλές φορές επαναλάβει, ότι η επώνυμη κατάθεση σκέψεων και απόψεων είναι απείρως προτιμώτερη από την ανώνυμη πίσω από τη σκέπη της οποίας μπορεί να καλύπτεται οποιοσδήποτε και να λέει με πάσα ανευθυνότητα το οτιδήποτε.Αυτό το θέμα δε βλέπω να σας προβλημάτισε σοβαρά ποτέ και μάλλον ειρωνικά το αντιμετωπίσατε όσες φορές αναφέρθηκε από μένα. Δεν θα σου κάνω τη χάρη να αφαιρέσω τίποτε από όσα έχω καταθέσει από τα προσωπικά μου στοιχεία γιατί θα μου χρησιμεύσουν στη συνέχεια αν δεν προβείτε σε διαγραφή όλων των μυνημάτων μου.Ακριβώς επειδή υπάρχει ονωματεπώνυμο στο τέλος πρόκειται για κατάφορη παραβίαση πλέον της διατήρησης προσωπικών στοιχείων παρά τη θέλησή μου, όσα υπάρχουν σε όλα τα μυνήματα που φέρουν το ψευδώνυμο filosofos3. Το να ψάξεις και να βρεις σε κάθε μύνημα τα προσωπικά μου στοιχεία και να τα διαγράψεις αποτελεί πολύ μεγαλύτερο κόπο από το να διαγράψεις το μύνημα ολόκληρο!
Και εκτός αυτού θα αυτοδιαψευστείς στο ότι δε διαγράφονται στοιχεία αν το κάνεις...
Οπότε σας συμφέρει και από άποψη κόπου και χρόνου να τα διαγράψετε αλλά και δεν έχετε άλλη επιλογή.Εκτός και αν κάποιος σας θελήσει να αναλάβει το βάρος των κατηγοριών που θα επακολουθήσουν αν συνεχίσετε να τα διατηρείτε.

4ο:Λες κάτι πολύ ... αστείο , αν το δει κανείς από νομικής πλευράς:"Μπες στο προφίλ σου και αφαίρεσε όποιο στοιχείο δε θες να φαίνεται! Εκτός από το username σου, οποιοδήποτε άλλο στοιχείο θες, μπορείς να το αλλάξεις.

ΚΑΛΑ, ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΡΟΦΑΝΕΣ ΟΤΙ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΟΥΤΕ ΛΕΞΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΛΕΟΝ; ΟΠΟΤΕ ΤΙ ΝΟΗΜΑ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ;

ΕΣΥ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΤΙ ΔΕ ΘΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ;

ΕΣΥ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΔΙΑΝΟΗΤΙΚΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΩ, ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΞΙΑ ΛΟΓΟΥ Ή ΚΑΙ ΑΝΟΗΣΙΕΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ;

ΠΟΤΕ ΣΑΣ ΕΔΩΣΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ;

ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΟΤΙ ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΕΣΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΥΠΟΣΤΑΤΟ ΝΟΜΙΚΑ ΚΑΙ ΕΠΙΖΗΜΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΕΣΩΤΕΡΙΣΜΟΥ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.

5ο:

quote:
Για τα μηνύματα που έχουν γραφτεί στα forums, το έχουμε πει πάμπολλες φορές και είναι εις γνώσιν σου, εφόσον δεν είσαι και νέο μέλος στα forums, πως δεν διαγράφονται.


Μωρέ τι μας λες! Ειλικρινά πίστευα ότι είσαι εξυπνότερη , αν όντως είσαι εσύ που τα έγραψες αυτά η γνωστή σε μένα Αμαλία, διότι από αυτό που γράφεις φαίνεται ότι σε δουλεύουν ή προσπαθείς να μας δουλέψεις.

Και όταν λες:"Πως το βλέπεις να διαγράφονται κάποια μηνύματα και ο συνομιλητής σου να φαίνεται πως μιλάει...στον αέρα; !!"

ΕΣΥ πως το βλέπεις όταν αυτό το έχετε κάνει πάμπολλες φορές;
Όπου θέλετε ΕΣΕΙΣ γίνεται και όπου θέλω εγώ που είμαι και ο ιδιοκτήτης του κειμένου που έγραψα δε γίνεται και χαλάει τη σειρά;

Γιαααα να σοβαρευτούμε λίγο λέω εγώ...

Τόσες και τόσες φορές δε διαγράψατε μυνήματα και τα μεταφέρατε σε "δεσμευμένο χώρο" αποσπώντας τα από τις υποτιθέμενες συζητήσεις; Μεγάλη μπαρούφα αυτός ο "δεσμευμένος χώρος", από τη στιγμή που τα απλά μέλη δεν έχουν πρόσβαση σε αυτό δεν έχει και νόημα να το αναφέρετε καν. Ή μήπως θέλετε να θεωρήσουμε ότι κρατάτε και βάσεις δεδομένων άγνωστες και απρόσιτες στα απλά μέλη;

Αλλά και αγγλικά να μηξν ήξερες δε θα μπορούσες να ρωτήσεις να σου πουν τι λέει ο δημιουργός του λογισμικού του φόρουμ στην ιστοσελίδα του; "ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΕΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ ΔΙΑΓΡΑΦΗΣ ΜΥΝΗΜΑΤΩΝ ΟΠΟΤΕΔΗΠΟΤΕ";

ΔΕΝ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΤΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ; ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΕΙΔΕΣ;

ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΟΤΙ ΚΑΤΈΒΑΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΔΙΝΕΤΑΙ Η ΔΥΝΑΤΌΤΗΤΑ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ΝΑ ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΟΝ ΚΏΔΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ, ΟΠΩΣ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΚΑΝΑΝΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΑΝ ΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ.

Δεν μου φάνηκες τόσο κουτή ώστε να σε δουλεύουν τόσο άγρια και να σε πείσουν ότι δε διαγράφονται. Οπότε μόνο το ότι ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΨΕΙΣ μένει ως εξήγηση για αυτά που γράφεις.

Αν δεν έχεις αίσθηση ότι το να μη διαγράφονται τα μυνήματα ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΕ ΕΥΘΕΙΑ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΝΟΜΟΥΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΣΥΜΦΩΝΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥΣ ΠΕΡΙ ΔΗΜΟΣΙΕΎΣΕΩΝ αλλά και με το ΣΥΝΤΑΓΜΑ τότε ή πήγαινε ρώτα κάποιον που δε θα σε δουλεύει ή θα το διαπιστώσεις στην πράξη.

6ο:

quote:
Δε σε "έπιασε κανείς από το σβέρκο" να γράψεις τις απόψεις σου.
Οικειοθελώς τις κατέθεσες.
Πως μπορείς να ζητάς τώρα να διαγραφούν και να αναφέρεσαι σε "κατάχρηση πνευματικής ιδιοκτησίας";

Καλά σοβαρολογείς εδώ πέρα;
Το "οικοιοθελώς" ίσχυε για εκείνη τη στιγμή και δεν παρέχει σε κανέναν το δικαίωμα να υποθέτει ότι η αυτή θέληση θα υφίσταται δια παντός!!! θα ήταν μεγίστη ανοησία να υποθέτει κανείς κάτι τέτοιο από τη στιγμή που ΔΕΝ ΥΦΙΣΤΑΤΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΜΕΤΑΞΎ ΤΟΥ ΓΡΑΦΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ , ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΝΥΠΑΡΤΚΟ ΩΣ ΝΟΜΙΚΗ ΟΝΤΟΤΗΤΑ, ΠΕΡΙ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΗΣ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΩΝ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΩΝ.

ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΙ ΛΟΓΩ ΔΙΑΦΩΝΙΑΣ Ή ΔΙΑΓΡΑΦΗΣ Η ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΟΥΝ , ΑΝ ΤΟ ΘΕΛΟΥΝ, ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΑ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΤΩΝ ΜΥΝΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ, ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟ ΝΑ ΔΙΑΤΗΡΟΥΝΤΑΙ ΠΑΡΑ ΤΗ ΘΕΛΗΣΗ ΤΟΥΣ

Ετσι θα φανεί και ποιοι είναι οι πραγματικά διαφωνούντες και ποιοι οι ... γιαλαντζί...

7ο:

quote:
Θα σου πρότεινα filosofe3,
μπες στο προφίλ σου, άλλαξε ότι δε θες να φαίνεται
και μετά ζήτα μας να απενεργοποιήσουμε τον λογαριασμό σου.
Απλό δεν είναι;

Πάλι μου κάνεις μάθημα στο τι θα θελήσω; Ρε δεν είμαστε καλά...

Όχι δεν είναι απλό.

Και γιατί να αλλάξω οτιδήποτε δε θέλω να φαίνεται και να απενεργοποιήσετε ΜΕΤΑ την αλλαγή το λογαριασμό μου και ΟΧΙ ΤΩΡΑ; Τι σας εμποδίζει να τον απενεργοποιήσετε τώρα;
Αλλά εγώ δε ζήτησα απενεργοποίηση ή κλείδωμα ΑΛΛΑ ΠΛΗΡΗ ΔΙΑΓΡΑΦΗ.

ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΣΤΗ ΦΟΡΑ :ΔΕ ΘΕΛΩ ΑΠΛΗ ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ ΑΛΛΑ ΠΛΗΡΗ ΔΙΑΓΡΑΦΗ. ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΤΟ ΨΕΥΔΩΝΥΜΟ FILOSOFOS3 ΣΤΗ ΛΙΣΤΑ ΜΕΛΩΝ.


quote:
(Αν κι αυτό ακόμα, μπορείς να το κάνεις από μόνος σου. Δε θες να γράφεις; Μη γράφεις. Ούτως ή άλλως, η μόνη διαφορά θα είναι ότι στην περίπτωση που απενεργοποιήσουμε εμείς τον λογαριασμό σου, θα φαίνεται μία κλειδαριά δίπλα στο όνομά σου. Όλα τα άλλα - μηνύματα, προφίλ, κ.λπ. - θα είναι ίδια).

Δεν κατάλαβες καθόλου καλά.Μοιάζω τόσο βλάκας έ;
Το ακριβως αντίθετο θέλω!!!
Το να είμαι σαν μέλος και να είναι απενεργοποιημένο δίνει σε σας τη δυνατότητα να λέτο ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗΣ σε όποιο καινούριο μέλος εμφανιστεί και ταυτόχρονα να χρησιμοποιείτε τα κείμενα μου ως κράχτη για την προσέλκυση μελών.

Και φυσικά δεν πρόκειται ποτέ να συμφωνήσω με κάτι τέτοιο.

8ο:

quote:
Όσον αφορά περί "αοράτων ιδιοκτητών"...
και μαζί μου έχεις συναντηθεί
και με άλλους ανθρώπους που συνεργάζονται για το ESOTERICA.
Μήπως είμαστε "αόρατοι";
Και ορατοί είμαστε filosofe3 και επώνυμοι στις πάμπολλες δράσεις μας, που βεβαιότατα δεν αρχίζουν και δεν τελειώνουν σ' αυτό εδώ το forum.

Δε με ενδιαφέρουν οι άλλες δράσεις σας και αν είναι σαν το φόρουμ να τις χαίρεστε αλλά δε θα πάρω.Και μην καλύπτεσαι πίσω παό τα ονόματα πολλών που μπορεί να συμμετέχουν ως ΜΕΛΗ μόνο.

Μάλλον ξεχνάς εύκολα , αν είσαι η Αμαλία. Εσύ δε είπες ότι δεν γνωρίζεις πως άρχισε το εσωτέρικα όταν σε ρώτησα;
Εγώ έχω γνωρίσει μια Αμαλία που ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ και κάποια άλλα μέλη που επίσης ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ. Οπότε για ποιον ιδιοκτήτη μου μιλάς;

Δεν έχω γνωρίσει κανένα τέτοιον , ούτε μου υποδείχθηκε κάποιος από μέλος ή από σένα, ούτε εμφανίστηκε κανένας να παραδεχτεί κάτι τέτοιο.

Αν δεν υπάρχει κανένας ιδιοκτήτης και είστε μια παρέα όπως λέγανε κάποιοι, όταν ρώτησα, τότε να ΣΥΜΜΟΡΦΩΘΕΙΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΑΝΈΛΘΕΤΕ ΣΤΗ ΝΟΜΙΜΟΤΗΤΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ ΨΗΛΑ ΤΟΝ ΑΜΑΝΕ, και κάνετε σε πολλά σημεία παραβιάσεις της υφιστάμενης νομοθεσίας, με την τακτική σας.

Αν δε διαγράψετε τα μυνήματά μου θα κινηθώ με κάθε νόμιμο τρόπο εναντίον σας για την προσβολή και την ασέβεια που επιδεικνύεται στο πρόσωπό μου και στην πρόθεσή μου να μη συμμετέχω στο δημιούργημά σας καθ' οιονδήποτε τρόπο.

9ο:

quote:
Τι άλλο να πω filosofe3;
Επειδή είσαι καιρό μαζί μας, ένα πράγμα που μου βγαίνει (και μας βγαίνει) από μέσα μου είναι:
Πρόσεχε τον εαυτό σου Βαγγέλη

Σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου αγαπητή μου , σε διαβεβαιώ ότι χαίρω άκρας υγείας, διανοητικής και σωματικής, και επειδή ακριβώς προσέχω τον εαυτό μου δε θέλω να επιτρέπω καμμιά καταπάτηση των δικαιωμάτων μου.

quote:
Και οποιαδήποτε στιγμή θέλεις και πάλι, ζήτησέ μας να μας δεις από κοντά


Τι φοβερή καλοσύνη! Μου κάνετε τέτοια χάρη; Πω πω ανατρίχιασα...

Και σεις μπορείτε να ζητήσετε να με δείτε από κοντά, σας το επιτρέπω.
Και το τηλέφωνό μου το έχετε.

[b]Αλλά πρώτα θα διαγράψετε όλα τα μυνήματα όπως ζητάω.Αυτό δεν είναι παράκληση αλλά ΑΠΑΙΤΗΣΗ. ΑΝ ΔΕΝ ΤΗ ΣΕΒΑΣΤΕΙΤΕ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ

Είδες τι καλός που είμαι! Σας επιτρέπω να με ξαναδείτε (μετά τη διαγραφή των μυνημάτων)! Ποιος στη χάρη σας βρε Αμαλία , ή όποιος άλλος είσαι.

Και μετά μπορούμε να συζητήσουμε οτιδήποτε θέλετε αν έχουμε κοινά ενδιαφέροντα και προθέσεις και όσοι απο σας αποφασίσετε να έχετε πρόσωπο με ονοματεπώνυμο και όχι απλά ένα ψευδώνυμο.

Θα περιμένω ως τη Δευτέρα πρωί. Από κει και πέρα είναι θέμα χρόνου τα υπόλοιπα.
Και δεν εγγυώμαι για τίποτα , θα κάνω κάθε δυνατή ενέργεια εντός των πλαισίων του νόμου για να υπερασπιστώ το δικαίωμά μου να διαθέτω όπως ΕΓΩ θέλω οτιδήποτε δικό μου.


Βαγγέλης Κατέρης

Ολα είναι τέλεια;

http://homepages.pathfinder.gr/filosofos3/index.htmΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/10/2006, 22:04:01  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Μοιάζω τόσο βλάκας έ;

Για να θες να αναιρέσεις όλα όσα έχεις γραπσει, ή σοφός είσαι, ή βλάκας. Δηλαδή έγραψες ή σοφίες ή βλακείες.
Τι όμως;
Ενας σοφός θα ζητούσε κάτι τέτοιο; (διαγραφές κλπ)
Και δεν έχω ακούσει κανέναν σοφό να μιλάει για "πνευματικά δικαιώματα"...
Από την άλλη μόνον ένα πσώνιο θ' απαιτούσε να διαγραφούν όλα όσα έχει γράπσει.
Για έναν απλό λόγο.
Θεωρεί ότι έγραψε σοφίες!
Διότι αν θεωρούσε ότι έγραφε βλακείες θα μας ζητούσε συγγνώμη.
Και δεν φαίνεται να κάνει κάτι τέτοιο...
Δηλαδή μας έδινε τσάμπα σοφία ο κύριος!
Και επειδής του αξίζει μια... αναγνώριση, έχω να σας προτείνω κάτι αγαπητοί διαχειριστές.
Να συγκεντρώσετε σε ένα τόπικ ότι έχει γράπσει αυτός ο κύριος "Μοιάζω τόσο βλάκας έ;", για να μπορούμε με μια αντιγραφή-επικόλληση να σώσουμε όλη αυτή τη σοφία και άστον αυτόν να μας πσάκσει για "πνευματικά δικαιώματα"!
Θα του τα δώσουμε...


Καλό;

quote:
πρόθεσή μου να μη συμμετέχω στο δημιούργημά σας καθ' οιονδήποτε τρόπο.
Κάν' το να τελειώνουμε επιτέλους!
Κάθε φορά πάνω στην γλύκα μας κόβεις...
Αϊντε

Edited by - Αίολος on 22/10/2006 22:17:46Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/10/2006, 15:17:31  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
Παντως...οταν εγγραφηκε το μελος filosofos3 στo forum ειχε δειξει αλλο προσωπο...ΕΙΧΕ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕ ΑΡΚΕΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ...κανοντας τον ενα AΠΟ ΤΑ ΔΥΝΑΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ FORUM...

ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗ Η ΞΑΦΝΙΚΗ ΜΗΝΗ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΕΝΕΡΓΟ ΜΕΛΟΣ???

ΑΝ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΠΟΤΕ ΜΕΛΟΣ...ΟΤΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΓΡΑΦΤΕΙΣ ΣΕ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΟΛΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ. ΑΛΛΙΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΩΦΕΛΟ ΚΑΙ ΒΛΑΚΩΔΕΣ...

ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΣΑΝ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΟΥΜΕ ΕΔΩ...

ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΓΡΑΦΗΣ ΤΟΥ ΦΙΛΟΣΟΦΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΟΣ ΣΕ ΑΛΛΑ ΜΕΛΗ...

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΗΡΕΜΙΣΕΙΣ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΚΑΘΑΡΑ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΑ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΙΑ ΜΕΛΟΣ...

ΟΜΩΣ...ΕΓΓΡΑΦΗΚΕΣ ΦΙΛΟΣΟΦΕ...ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΕΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ...ΕΓΙΝΕΣ ΕΝΑ ΕΝΕΡΓΟ ΜΕΛΟΣ...ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑΤΙ???

...and the Predators will prevail...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/10/2006, 15:30:39  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
Επισης...οσο αφορα το προσωπο μου...ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΤΕΚΤΟΝΑΣ ΕΙΜΑΙ ΟΥΤΕ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ ΟΥΤΕ ΔΙΑΒΟΛΙΚΟΣ ΟΥΤΕ ILLUMINATI ΟΥΤΕ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΕ ΑΙΡΕΤΙΚΕΣ ΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΟΥΤΕ ΘΑ ΗΘΕΛΑ...

ΑΠΛΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΩ ΜΕ ΑΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ΕΚΦΡΑΖΟΝΤΑΣ ΚΑΘΑΡΑ ΚΑΙ ΑΛΗΘΙΝΑ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΟΥ...

ΟΥΤΕ ΤΑ ΕΧΩ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΟΥΤΕ ΠΡΟΚΑΛΕΣΑ ΚΑΝΕΝΑ...ΜΟΝΟ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΕΝΑΝΤΙΩΘΗΚΕ ΣΕ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ Ο ΙΔΙΟΣ...ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΘΙΞΩ...

ΤΑ ΛΕΩ ΑΥΤΑ ΦΙΛΟΣΟΦΕ3...ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ Ο ΑΛΛΟΣ ΓΙΑ ΠΙΟ ΛΟΓΟ ΓΡΑΦΕΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ...ΟΥΤΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΣΧΗΜΑΤΙΣΕΙΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΤΙ ΣΟΥ ΕΤΥΧΕ (ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΙ!) ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΣ ΑΛΛΑ ΜΕΛΗ ΠΟΥ ΔΙΑΓΡΑΦΗΣΑΝ...

...and the Predators will prevail...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

R@ιχ
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/10/2006, 18:42:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους R@ιχ
Ζητώ την πληρη διαγραφή των μηνυμάτων μου(1600νομιζω) και του nick Ryche.

FILOSOFE
Kαλύτερα να καταθέσουμε ομαδική αγωγη και μήνυση.


Ryche
Ip-Ζendie
& Αυτηνης της Αριστερής Αρρώστιας
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/10/2006, 01:01:31  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Ζητώ την πληρη διαγραφή των μηνυμάτων μου(1600νομιζω) και του nick Ryche.

FILOSOFE
Kαλύτερα να καταθέσουμε ομαδική αγωγη και μήνυση.


Καν'ας άλλος λεβεντιές τώρα που γυρίζει;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΕΛΑΧΙΣΤΟΣ
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
732 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/10/2006, 01:24:57  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

quote:
Ζητώ την πληρη διαγραφή των μηνυμάτων μου(1600νομιζω) και του nick Ryche.

FILOSOFE
Kαλύτερα να καταθέσουμε ομαδική αγωγη και μήνυση.


Καν'ας άλλος λεβεντιές τώρα που γυρίζει;


ΠΙΣΤΗ ΠΟΥ ΝΑ ΜΕΤΑΚΙΝΕΙ ΒΟΥΝΑ ΝΑ ΕΧΩ
ΑΓΑΠΗ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ
ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΧΩ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/10/2006, 11:15:34  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
Ε αυτο πια... καταντησε αηδια... Ξαφνικα βγαινουν καποιοι απο την αφανεια και ζηταν οτι να ναι... Λιγο ηρεμια ρε παιδια...

...and the Predators will prevail...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/10/2006, 21:37:29  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

quote:

quote:
Ζητώ την πληρη διαγραφή των μηνυμάτων μου(1600νομιζω) και του nick Ryche.

FILOSOFE
Kαλύτερα να καταθέσουμε ομαδική αγωγη και μήνυση.


Καν'ας άλλος λεβεντιές τώρα που γυρίζει;



ΠΙΣΤΗ ΠΟΥ ΝΑ ΜΕΤΑΚΙΝΕΙ ΒΟΥΝΑ ΝΑ ΕΧΩ
ΑΓΑΠΗ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ
ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΧΩ


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
gentleman
Μέλος 3ης Βαθμίδας


757 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/10/2006, 00:54:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gentleman
Γιατί έτσι ρε Ελάχιστε;

Άνθρωποι είμαστε και λάθη κάνουμε, δεν έγινε και τίποτα. Δεν υπάρχουν αποτυχίες, υπάρχει feedback, το ζητούμενο είναι πως θα μαθαίνουμε από τα λάθη μας, ώστε την επόμενη φορά να παίζουμε καλύτερη μπάλα.

Αγάπη να έχουμε, και την ανθρωπιά μας να μη χάνουμε.

Στην περιπέτεια της ζωής, η σοφία είναι το ζητούμενο. Σοφία χωρίς λάθη δεν χτίζεται.

"Αν μέν' η σκέψις σου υψηλή, αν εκλεκτή συγκίνησις το πνεύμα και το σώμα σου αγγίζει,
τους Λαιστρυγόνας και τους Κύκλωπας, τον θυμωμένο Ποσειδώνα μη φοβάσαι.

Και μη βιάζεις το ταξίδι διόλου. Καλύτερα χρόνια πολλά να διαρκέσει.
Και γέρος πια ν' αράξεις στο νησί, μη προσδοκώντας πλούτη να σε δώσει η Ιθάκη.
Ετσι σοφός που έγινες, με τόση πείρα, ήδη θα το κατάλαβες οι Ιθάκες τι σημαίνουν."


Dare To Dream


Edited by - gentleman on 25/10/2006 01:15:12Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/10/2006, 14:33:22  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
Επειδη ΚΑΙ αυτο το τοπικ κορεστηκε, και μαλλον ο "ιδιοκτητης" του εχει αποχωρησει... Παρακαλω, αν δεν υπαρχει καποιο ουσιωδες στοιχειο να προστεθει, να επεμβουν οι διαχειριστες...!

...and the Predators will prevail...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/10/2006, 01:27:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
quote:
Επειδη ΚΑΙ αυτο το τοπικ κορεστηκε, και μαλλον ο "ιδιοκτητης" του εχει αποχωρησει... Παρακαλω, αν δεν υπαρχει καποιο ουσιωδες στοιχειο να προστεθει, να επεμβουν οι διαχειριστες...!

Γειά σου PREDATOR.
Δεν μπορείς να ξέρεις τόσο γρήγορα εάν ένα θέμα έχει κορεστεί. Εξαρτάται αυτό από τη διάθεση των μελών για συμμετοχή σε αυτό. Κι από το ίδιο το θέμα βέβαια. Εάν αναφέρεται σε κάτι που αφορά μία συγκεκριμένη χρονική περίοδο για παράδειγμα, μετά από λίγο καιρό και συνυπολογίζοντας τη συμμετοχή των μελών σε αυτό - μαζί με πολλούς άλλους παράγοντες βέβαια, που αφορούν το είδος του θέματος, τις προεκτάσεις του, κ.λπ. μπορεί να απενεργοποιηθεί.

Βέβαια, το παρόν θέμα έχει την ιδιαιτερότητα, πως κάποιος άνθρωπος ασκεί την κριτική του, ζητώντας να διαγραφούν τα μηνύματά του. Εάν το απενεργοποιήσουμε, μπορεί να θεωρήσει ότι τον "φιμώνουμε" ή μπορεί να ανοίξει άλλο, κ.λπ. Οπότε, καλύτερα θα ήταν να παραμείνει για λίγο καιρό ακόμα ενεργό, δεδομένου επίσης ότι δεν ξέρουμε εάν ο θεματοθέτης έχει αποχωρήσει - όπως λες.


Ψυχή μου,
Μην ονειρεύεσαι την αιωνιότητα,
αλλά εξάντλησε το χώρο του δυνατού!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/10/2006, 16:47:30  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
Εχεις δικαιο Αμαλια... Αλλα ο ιδιος ο ανθρωπος εχει δειξει την απεχθεια του (χωρις να μαθω-μαθουμε ακριβως τον λογο) και επειδη ακριβως οπως λες "η συμμετοχη κραταει το θεμα ενεργο", δεν βλεπω να βγαινει καποιο συμπερασμα...

Δεν ηθελα να πω για απενεργοποιηση...απλος οι συντονιστες να κοιταξουν να δουν τι ακριβως εχει γινει ωστε να βοηθησουν την κατασταση... Δεν θελω να γινω η αιτια απενεργοποιησης θεματος... κοιταω το καλυτερο που θα πρεπει να γινει και λεω απλος την αποψη μου...

Παντως απο τον ΤΟΝΟ και τον στομφο του Συγγραφεα, φαινεται οτι δεν προκειται να ξαναγραψει! Για αυτο υπεθεσα οτι αναχωρησε, γιατι δεν πραγματοποιησατε τα ζητουμενα του...

Αν αυτο δεν ισχυει ας βγει στην επιφανεια να μας το πει...

Ειμαι απολυτα ικανοποιημενος με εσας...και ζητω συγγνωμη αν σας προσβαλλα!

...and the Predators will prevail...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/10/2006, 04:23:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
quote:
Ειμαι απολυτα ικανοποιημενος με εσας...και ζητω συγγνωμη αν σας προσβαλλα!

Όχι βέβαια, αλίμονο δε μας πρόσβαλλες!


Ψυχή μου,
Μην ονειρεύεσαι την αιωνιότητα,
αλλά εξάντλησε το χώρο του δυνατού!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kx93196
Διαγραμμένος Λογαριασμός


3 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2006, 08:49:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kx93196
Μεταφορά μηνύματος σε δεσμευμένο χώροΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kx93196
Διαγραμμένος Λογαριασμός


3 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2006, 08:54:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kx93196
Μεταφορά μηνύματος σε δεσμευμένο χώροΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kx93196
Διαγραμμένος Λογαριασμός


3 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2006, 09:23:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kx93196
Μεταφορά μηνύματος σε δεσμευμένο χώροΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2006, 11:55:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi
Στις 10.00 π.μ. σου εχουν πει να παιρνεις τα ηρεμιστικα σου;
Σε συγχωρουμε γιατι την ωρα που εγραφες το μηνυμα, δεν ειχε παει ακομη ουτε 09.30...
Κανε λιγο κρατει κι εσυ!!! Μιση ωρα ηταν!!!

Τοσο μισος και αρνητικη διαθεση πως αντεχεις και την σηκωνεις ρε παιδι μου;


Edited by - angi on 28/10/2006 12:12:01Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2006, 12:39:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis
η οποια σοβαροτητα που πιθανον θα ειχε η αγωγη
χαθηκε απο το τριτο μελος της <<σοβαροτατης>> ομαδας

η ομαδα ονομαζεται <<ομας κου.τ.ον.>>=κουζουλων τρελων ονειροπαρμενων

αντε να μαζευονται τα μελη τους


Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gentleman
Μέλος 3ης Βαθμίδας


757 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2006, 14:29:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gentleman
Απίστευτο κι όμως αληθινό:

Συνελήφθη και φυλακίστηκε για link στο funel.blogspot.com

Λέτε να βρεθεί κι ο χωνάκιας στη φυλακή κάποια στιγμή;

Αλλά αυτό που τρέμει πιο πολύ ο χωνάκιας δεν είναι το πρόστιμο. Είναι η δημοσιοποίηση του ονόματός του.

Γιατί από τον Λιακόπουλο μπορεί να γλυτώσει. Από τους χρυσαυγίτες όχι.


Dare To Dream
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2006, 15:17:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi
Συγνωμη gentleman, αλλα που κολλαει στο παρον θεμα;
Οσο για τους αστυνομικους και τους στρατιωτικους, λυπαμαι που δεν δεχονται μαμακιδες, εκσυχρονιστες κ.λπ.
Η δουλεια καποιου που θα υπερασπισει την πατριδα δεν ειναι εγκεφαλικη αλλα πρεπει να δειξει το τσαγανο του και το θαρρος του σε δυσκολες στιγμες...
Ο καθενας στη δουλεια του...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gentleman
Μέλος 3ης Βαθμίδας


757 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2006, 16:57:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gentleman
Όντως δεν πολυκολλάει. Το παίρνω πίσω.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/10/2006, 16:03:43  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
Eπειδη ελλειψα καποιες μερες απο το Φορουμ, τι εγραψε το διεγραμμενο μελος kx93196 και εγινε φασαρια?


...and the Predators will prevail...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/10/2006, 18:02:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis
quote:
Eπειδη ελλειψα καποιες μερες απο το Φορουμ, τι εγραψε το διεγραμμενο μελος kx93196 και εγινε φασαρια?

ειταν το γνωστο διεγραμενο μελος deva ....
και εγραφε οτι και αυτος θελει να συμετασχει στον αγωνα κατα των δρακωνιανων
σορυ λαθος κατα του εσωτερκα ηθελα να πω

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/10/2006, 10:58:43  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
Καταλαβα... και προφανως δεν το ειπε με ευγενικο τροπο!!! για να αποδεσμευτουν τα γραφομενα του...

...and the Predators will prevail...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

filosofos3
Μέλος 3ης Βαθμίδας

n/a
588 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2013, 17:38:41  Εμφάνιση Προφίλ
Βλέπω ότι μετά από 7+ χρόνια τα γραφόμενά μου και ο λογαριασμός εξακολουθούν -δυστυχώς- να υπάρχουν.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1560059
Maintained by Digital Alchemy