ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 MIA ΠΡΟΤΑΣΗ... ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΤΜΑ
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Idiana Jones
Νέο Μέλος

Papua New Guinea
21 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/02/2003, 22:08:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Idiana Jones
MEINE LIEBE ΑΤΜΑ
(ΣΟΥ ΓΡΑΦΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΤΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΝΕ ΧΑΜΠΑΡΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΩ ΚΑΤΙ ΤΟ ΦΟΒΕΡΑ ΣΥΝΟΜΩΤΙΚΟ)

WENN DU DIE 1000 SCHREIB-STUCKEN SCHRIEBEN WIRST, DANN WIRST DU EINE MOGLICHKEIT GEWINNEN, MIR ZU KENNENLERNEN, UND WENN DU WILLST SEHR VIEL SPASS HABEN!

ΠΡΟΣΕΞΕ ΑΤΜΑ! ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ!

οτι βρεξει ας κατεβασει!

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/02/2003, 22:36:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ
E!...(i mean..)
...ΛΑΤΡΕΥΩ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ...ΑΛΛΑ.. ΔΕΝ ...ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ...
...ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΤΟ MAIL MOY...


ΑΝ ΘΕΛΕΙ 'ΑΝΑΛΥΣΗ' +ΕΠΕΙΓΕΙ ΤΗΣ ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗΣ ΤΟΤΕ...
ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΔΩ ...!
ΑΥΤΑ ΤΑ 'ΣΥΝΟΜΩΣΙΟΛΟΓΙΚΟΤΕΤΟΙΑ'...
ΤΙ ΝΑ ΠΩ ...Η ΕΜΒΡΟΤΗΤΗ ΨΥΧΗ!


'manava seva, madhava seva'
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΩΤΙΝΟΣ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1491 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/02/2003, 22:54:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΩΤΙΝΟΣ
Μπαίνω στον πειρασμό να σου αποκαλύψω την μετάφραση φίλη ΑΤΜΑ...όπως φαίνεται έχεις θαυμαστές...

«Η γνώση της άγνοιας είναι η αρχή της σοφίας»

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Sweden
2198 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/02/2003, 23:36:00  Εμφάνιση Προφίλ
ZILIARIDES........
ZILEPSATE TON EROTA AMALIA-EXEMBPOTOS?????
NTROPH SOU INDIANA...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/02/2003, 23:51:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Εχεμβροτάκι.............
Αυτή την πράσινη φατσούλα, είπαμε:
ΜΗ ΤΖΙΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖ!

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/02/2003, 23:52:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ
...ΤΙ ΚΑΡΜΑ ΚΙ ΑΥΤΟ...


'manava seva, madhava seva'
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/02/2003, 23:54:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ
quote:

ZILIARIDES........
ZILEPSATE TON EROTA AMALIA-EXEMBPOTOS?????
NTROPH SOU INDIANA...





'manava seva, madhava seva'
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Idiana Jones
Νέο Μέλος

Papua New Guinea
21 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/02/2003, 23:57:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Idiana Jones
quote:
ΑΝ ΘΕΛΕΙ 'ΑΝΑΛΥΣΗ' +ΕΠΕΙΓΕΙ ΤΗΣ ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗΣ ΤΟΤΕ...
ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΔΩ ...!

ΔΕΣ ΤΟ:

quote:
WENN DU DIE 1001 SCHREIB-STUCKEN SCHRIEBEN WIRST, DANN WIRST DU EINE MOGLICHKEIT GEWINNEN, MIR ZU KENNENLERNEN, UND WENN DU WILLST SEHR VIEL SPASS HABEN!

P. C. ΤΟ EMAIL ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ ΕΝΕΡΓΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΣΥΧΝΑ. ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ!

ΖΗΤΑ....................
ΝΙΩΣΕ...................

οτι βρεξει ας κατεβασει!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/02/2003, 23:58:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ

ΑΣ... 'ΞΕ-ΠΛΕΞΩ' ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ.......



'manava seva, madhava seva'
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

λίλιθ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1945 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/02/2003, 00:09:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους λίλιθ
wuauuuu!
μηπως μπηκα σε λαθος site?
εδω δεν ηταν τα εσωτερικα?

γιατι αρχιζει το μερος να θυμιζει λιγο απο τηλε-γνωριμιες...

ΑΤΜΑ, κατα τη γνωμη μου οφειλεις να ακολουθησεις την τυχη σου!

ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ

λιλιθ -η πρωτη γυναικαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/02/2003, 00:17:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ
ΧΜ!ΠΟΤΕ ΓΡΑΦΤΗΚΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ!....
ΑΛΗΘΕΙΑ.... ΤΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΙΣ "ΠΛΗΡΕΣ ΜΕΛΟΣ"...
(ΕΠΕΙΔΗ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΜΟΛΙΣ)
ΕΧΕΙ +"ΤΕΤΟΙΑ ΔΙΑΣΤΑΣΗ"?...


ΑΓΑΠΗΤΕ ,ΙΝΤΙΑΝΑ ΤΖΟΟΥΝΣ...

ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ...ΜΟΥ ΕΜΠΝΕΥΣΕΙΣ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ...
ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ!
ΕΙΝΑΙ ΜΑΤΑΙΟ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ +ΕΣΥ...
+ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΝΑ ΨΑΧΝΩ ΤΑ ΛΕΞΙΚΑ...
...'Η ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΜΟΥ "ΝΕΡΑΙΔΑ ΜΕΤΑΦΡΑΣΤΡΙΑ"...()
ΟΚ !ΤΩΡΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΤΗΝ 'ΠΡΟΤΑΣΗ'
...ΘΑ ΠΩ...
ΛΟΙΠΟΝ!..
ΒΑΛΕ ΤΑ ΔΥΝΑΤΑ ΣΟΥ...ΕΧΕΙΣ ΙΣΧΥΡΟΥΣ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ...
ΑΣΕ... ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ +ΤΟΝ ΟΔΥΣΣΕΑ...()


AND THE WINNER IS...


'manava seva, madhava seva'
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Darkangel_78
Πλήρες Μέλος

Egypt
1013 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/02/2003, 09:47:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Darkangel_78
Φίλε Idiana Jones...
καλά τα γερμανικά σου αλλά... η σωστή σύνταξη είναι:

"WENN DU DIE 1000 SCHREIB-STÜCKEN SCHREIBEN WIRST, DANN WIRST DU EINE MÖGLICHKEIT GEWINNEN, MICH KENNENZULERNEN, UND WENN DU WILLST,KÖNNEN WIR SEHR VIEL SPASS HABEN!"

...με τη βοήθεια ενός ΚΑΛΟΥ συναδέλφου....!!!
Όσο για τη μετάφραση...την είπε ο ΠΛΩΤΙΝΟΣ!!!


O Σκοτεινός Άγγελος!
"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Idiana Jones
Νέο Μέλος

Papua New Guinea
21 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/02/2003, 12:59:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Idiana Jones
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΟΡΘΩΣΗ DARKANGEL 78. ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΗ ΛΙΓΟ ΑΡΧΑΡΙΟΣ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΠΟΛΛΑ ΛΑΘΗ. ΤΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ, ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ!

ΛΟΙΠΟΝ, ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΑΤΜΑ, ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΛΟΙΠΟΝ, ΝΑ ΕΠΑΝΑΔΙΑΤΥΠΩΣΩ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΜΟΥ

WENN DU DIE 1002 SCHREIB-STÜCKEN SCHREIBEN WIRST, DANN WIRST DU EINE MÖGLICHKEIT GEWINNEN, MICH KENNENZULERNEN, UND WENN DU WILLST,KÖNNEN WIR SEHR VIEL SPASS HABEN!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

οτι βρεξει ας κατεβασει!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/02/2003, 13:32:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin
Εμείς οι υπόλοιποι, που δεν γνωρίζουμε Γερμανικά, μπορούμε σας παρακαλώ, πρωτίστως από τον Idiana Jones το ζητάμε αυτό βέβαια, να μάθουμε τι σημαίνει αυτή η Γερμανική φράση στα ελληνικά!!

Αν δεν είναι δυνατόν, σας παρακαλώ να το ανακοινώσετε ώστε να κλειδωθεί το μήνυμα...

Παρακαλώ, για να μην υπάρξει παρεξήγηση, η αίτηση αυτή δεν έχει να κάνει με το πρέπον ή όχι του μηνύματος, προσωπικά έχω ιδιαίτερες ανοχές στην προσωπική έκφραση την οποία και προωθώ όσο μπορώ εάν είναι καλαίσθητη και με χάρη , αλλά στην ύπαρξη μηνυμάτων που είναι ακατανόητα στους υπόλοιπους. Εάν υπάρχει λόγος να μην αποκαλυφθεί το μήνυμα (παρά μόνο στους γερμανομαθείς φυσικά - τη μεταφρασούλα μου την έκανα και γω βέβαια ), τότε αυτό μάλλον ανήκει στα Ιδιωτικά Μηνύματα και όχι στον ευρύτερο, κοινό χώρο των Forums!

Μία απάντηση, όσο γίνεται σύντομα, παρακαλώ...


-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Idiana Jones
Νέο Μέλος

Papua New Guinea
21 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/02/2003, 22:22:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Idiana Jones
ΚΥΡΙΕ ADMIN,
Η ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΑΡΑΚΑΤΩ:

ΟΤΑΝ ΓΡΑΨΕΙΣ ΤΑ 1000 + ν (ν >= 0), ΤΟΤΕ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙΣ ΜΙΑ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΜΕ ΓΝΩΡΙΣΕΙΣ ΚΑΙ Α ΘΕΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΚΑΛΑ (ΑΛΛΙΩΣ ΣΕ ΑΛΛΗ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΛΑΚΑ).

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΘΗΚΑΤΕ.

P.C.

ΜΠΕΝΟΝΤΑΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ SITE, ΕΙΧΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΩ... ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ, ΑΝ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΑΤΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΟΥ ΣΕ ΑΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ, ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΧΕ ΥΠΟΠΕΣΕΙ ΤΗΣ ΑΝΤΙΛΗΨΗΣ ΣΑΣ. ΩΣΤΟΣΟ, ΩΣ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΕΞΕΛΑΒΑ ΤΟ ΘΕΜΑΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΑΠΟΨΕΙΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ, ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΑ, (ΟΠΩΣ Η ΚΟΤΑ) ΩΣ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΥ ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΧΙΟΥΜΟΡ. ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ. ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΘΕΛΑΤΕ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΚΛΑΒΑΤΕ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΜΟΥ ΣΤΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ΩΣ ΕΙΡΩΝΙΑ.
ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΧΙΟΥΜΟΡ.
ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΡΟΣΒΑΛΑ ΚΑΝΕΝΑΝ, ΟΥΤΕ ΦΥΣΙΚΑ ΤΗΝ ΑΤΜΑ, ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΚΑΙ ΣΥΜΠΑΘΩ ΑΠΟ ΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΤΗΣ.
ΩΣΤΟΣΟ ΚΥΡΙΕ ADMIN,
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΤΗ ΧΑΛΑΣΑΤΕ!
ΙΣΩΣ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΧΙΟΥΜΟΡ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ...

ΔΕ ΘΑ ΜΕ ΞΑΝΑΔΙΑΒΑΣΕΤΕ

ΟΥΤΕ ΣΕ ΑΥΤΟ,

ΟΥΤΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ

ΚΑΛΥΝΥΧΤΑ ΣΑΣ

οτι βρεξει ας κατεβασει!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/02/2003, 22:50:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ
ΧΜ!
ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΑΔΟΞΟ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΚΗΣ ΣΤΙΓΜΗΣ ΤΗΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗΣ...
ΑΠΑΝΤΩ
+
ΘΑ ΠΩ
ΦΙΛΕ ΜΟΥ,Idiana Jones
ΑΝ ΘΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Ν'ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΔΙΑΘΕΣΗ
+ΤΟ ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΣΟΥ ΧΙΟΥΜΟΡ...
ΜΕΙΝΕ!
ΟΠΟΙΟΣ ΦΕΥΓΕΙ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΔΙΑΦΩΝΙΑ ΕΧΕΙ ΑΔΙΚΟ...

ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΑ ΜΕΤΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΓΥΜΝΑΣΙΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ...
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ!...

ΕΠΙΜΕΝΩ ΟΜΩΣ ΠΩΣ Η ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΟΥ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ...
ΟΠΩΣ ΤΟΥ ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΥ ΣΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ!!!!!(ΧΑΧΑ!)
ΑΝΑΡΡΩΤΙΕΜΑΙ ΑΝ ΘΑ ΜΕ ΓΝΩΡΙΖΕΣ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΚΟΤΗΤΑ
ΑΝ ΘΑ Μ' ΕΞΕΘΕΤΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΡΟΠΟ...
ΞΕΡΕΙΣ...
ΚΑΠΟΙΟΙ ΚΟΚΚΙΝΙΖΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ...

BY THE WAY...

...ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΤΟΝ ΑDΜΙΝ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ ΣΤΗΝ ΚΛΕΙΔΩΝΙΑ...
ΕΙΤΕ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΙΤΕ ΦΥΓΕΙΣ...

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ



"ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ
ΠΟΥ
ΑΕΝΑΑ
ΓΥΡΙΖΕΙ
ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ...
ΨΑΞΕ ΜΕ...
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ
ΖΩΓΡΑΦΙΖΩ ΜΕΣΑΣΟΥ ... AΛΗΘΕΙΕΣ."
ΑΤΜΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/02/2003, 23:20:15  Εμφάνιση Προφίλ
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΕ Idiana Jones ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΑΠΟΧΟΡΙΣΕΙΣ ....
ΜΑΛΛΟΝ ΣΚΛΗΡΟ ΤΟ ΧΙΟΥΜΟΡ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ...
ΑΣ ΤΟ ΔΕΧΘΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ...
ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΥΣΚΟΛΗ ΘΕΣΗ ΠΟΥ ΗΛΘΕ Ο
AdminΟΤΑΝ ΕΙΔΕ ΕΝΑ ΜΗΝΗΜΑ ΣΕ ΓΛΩΣΣΑ ΠΟΥ ΟΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟΙ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ....

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΑΤΜΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΗΣ ΣΚΕΨΗ ΝΑ ΣΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.....
ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΘΕΣΗ ΕΔΩ ΣΤΟ ESOTERICA.gr
EINAI O TOΠΟΣ ΜΑΣ....

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΔΕΙΞΕΤΕ ...
YPARXOYN ΔΙΣΚΟΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ...
ΝΑ ΤΙΣ ΞΕΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ


** ΦΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ**
** ΕΑΝ ΝΙΟΣΕΙΣ ΤΗΣ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ**Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

λίλιθ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1945 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/02/2003, 23:41:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους λίλιθ
βασικα θα συμφωνισω με admin, ατμα και αβαταρ -σχετικα με την αναγκη της παρεμβασης. ειναι μεσα στους κανονες του παιχνιδιου, αυτη η παρεμβαση, οπως ειναι και η δικη σου ιδεα να γραψεις αυτα που εγραψες μερος του παιχνιδιου.
μονο, που συμφωνα με τη γνωμη μου, εδειξες τα χαρτια σου πολυ γρηγορα και εκανες μια κινηση που μονο εμπειροι παιχτες θα την εκαναν -και παλι μπορει και οχι, για δικους τους λογους.

ομως, φιλε ιντιανα, ειναι κριμα να φυγεις απο αυτο το χωρο.
εμενα προσωπικα το χιουμορ σου μου αρεσει -απο αυτα που εχω διαβασει και σε αλλα θεματα.

ξανασκεψου το λοιπον, γιατι μπορει με την απουσια σου να λυψει αυτο το χιουμορ.
εξαλλου, τι πραγματα ειναι αυτα, με το πρωτο κατσαδιασμα να τα παιρνεις ετσι?

ολοι εδω, εχουμε καποιους ρολους, σε αυτους τους ρολους στηριζεται η δομη και η ισορροπια του forum.

ας μην τα χαλασουμε λοιπον!

θα χαρω να ξαναδιαβασω μηνυμα σου!

φιλικα

λιλιθ -η πρωτη γυναικαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/02/2003, 23:53:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Και ιδού η πρώτη ερωτική εξομολόγηση ΑΠΟ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΕ ΑΝΔΡΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ μέσα στα φόρουμς...

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/02/2003, 00:00:59  Εμφάνιση Προφίλ
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ....

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΛΟΙΠΟΝ .....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

** ΦΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ**
** ΕΑΝ ΝΙΟΣΕΙΣ ΤΗΣ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ**Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/02/2003, 00:37:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/02/2003, 01:17:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ

...ΑΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΜΑΥΡΟ ("ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ" ΤΟΥ ΓΕΡΜΑΝΙΚΟΥ)ΧΙΟΥΜΟΡ....

...ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΚΑΙ "ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΥΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΥΣ!!!!..."



"ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ
ΠΟΥ
ΑΕΝΑΑ
ΓΥΡΙΖΕΙ
ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ...
ΨΑΞΕ ΜΕ...
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ
ΖΩΓΡΑΦΙΖΩ ΜΕΣΑΣΟΥ ... AΛΗΘΕΙΕΣ."
ΑΤΜΑ

Edited by - ΑΤΜΑ on 14/02/2003 01:21:56Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/02/2003, 10:06:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss
Και σιγά το... "κατσάδιασμα" βρε παιδιά! Ο Admin απλά ζήτησε αυτό που όλοι όσοι μπήκαμε και διαβάσαμε και δεν καταλάβαμε, σκεφτόμασταν. Να καταλάβουμε... Ό,τι πιο λογικό! Και μάλιστα δεν το ζήτησε επιτακτικά κι αυστηρά, αλλά και πάλι με χιούμορ και ευγένεια.
Καλύτερα να μην... τσιμπάμε τόοοσο εύκολα πια!
Πολύ ευέξαπτοι γίναμε και μάλλον κάποιος λόγος θα συντρέχει!
Μήπως φταίοι που οι κακοί Αμερικανοί απήγαγαν τα άμοιρα ελληνόπουλα στην κατοχή και αλλάξανε το DNA μας;;; Τι μετάλλαξη πια!!!

"Να'μαι καλά, να σ' αγαπώ..."

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/02/2003, 13:08:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ
ΑΧ!ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΑΝΑΝΑ ...ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΠΟΣΟ ...
+Η ΑΤΜΑ ΤΟ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΕ!
...
ΕΜΑΘΑ ΠΩΣ Ο ΙΝΤΙΑΝΑ ΤΖΟΟΥΝΣ ... ΧΜ!...ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΜΑΣΤΙΓΙΟ...ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ....ΧΙΟΥΜΟΡ...
ΟΜΩΣ ...ΜΗΝ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΣΕ ΜΕΤΑΜΕΣΟΝΥΧΤΙΟ...ΡΙΑΛΙΤΥ...


"ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ
ΠΟΥ
ΑΕΝΑΑ
ΓΥΡΙΖΕΙ
ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ...
ΨΑΞΕ ΜΕ...
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ
ΖΩΓΡΑΦΙΖΩ ΜΕΣΑΣΟΥ ... AΛΗΘΕΙΕΣ."
ΑΤΜΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

λίλιθ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1945 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/02/2003, 15:40:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους λίλιθ
ελα μωρε ατμα και συ!
το τρομαξες το παιδι,
και σου κανε και...
κ...
αμακι!!!

λιλιθ -η πρωτη γυναικαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/02/2003, 12:03:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin
Μα, αγαπητέ Idiana Jones αναλογίσου αν είναι σωστό από την πλευρά σου να αποχωρείς τόσο εύκολα... μάλιστα εξαιτίας ενός μηνύματός μου που δεν είχε προσωπική χροιά(παρότι απευθύνεται σε σένα κυρίως), αν το διαβάσεις προσεκτικότερα, και με τον μικρότερο δυνατόν συναισθηματισμό θα το καταλάβεις σίγουρα!
Παραθέτω το σημαντικότερο τμήμα του(δηλαδή την ουσία του):
quote:
Παρακαλώ, για να μην υπάρξει παρεξήγηση, η αίτηση αυτή δεν έχει να κάνει με το πρέπον ή όχι του μηνύματος, προσωπικά έχω ιδιαίτερες ανοχές στην προσωπική έκφραση την οποία και προωθώ όσο μπορώ εάν είναι καλαίσθητη και με χάρη , αλλά στην ύπαρξη μηνυμάτων που είναι ακατανόητα στους υπόλοιπους.

Φυσικά και έχω παρακολουθήσει την συμμετοχή σου και σε άλλα σημεία των Ομάδων Συζήτησης του ESOTERICA.gr και εκτιμώ και το χιούμορ σου και τη διάθεσή σου, δεν υπάρχει αμφισβήτηση σε αυτό!

Όμως η παρέμβασή μου αναφέρονταν μόνον στο παρόν θέμα και όχι σε οτιδήποτε άλλο και θα σε παρακαλούσα να το δεις μόνον έτσι. Ξαναλέω ότι δεν αποτρέπονται τα προσωπικά μηνύμα από τα Forums του ESOTERICA.gr, αποτρέπονται όμως, στο πλαίσιο του δυνατού, τα μηνύματα που δεν είναι κατανοητά σε όλους... Τέτοιες παρεμβάσεις λοιπόν είναι επιβεβλημένες από την πλευρά μου και θα μπορούσαν να γίνουν προς τον οποιοδήποτε, όποια υπευθυνότητα και να έχει στα Forums! Για να σου δώσω ένα παράδειγμα θα έλεγα ακριβώς το ίδιο και στον thoth ακόμη(ο οποίος είναι Διαχειριστής) και σε οποιοδήποτε Μέλος της ομάδας των συντονιστών σε ανάλογη περίπτωση! Στο παρελθόν έχω κάνει σχετικές παρεμβάσεις σε μηνύματα Μελών με μεγάλους αριθμούς μηνυμάτων στο ενεργητικό τους. Δεν θα μπορούσα, ούτε θα ήθελα, να κάνω κάτι διαφορετικό και είναι ο ρόλος που το επιβάλλει, όχι προσωπικές συμπάθειες ή αντιπάθειες!

Ο Admin δεν αναφέρεται προσωπικά(από την άποψη των συναισθηματικών προτιμήσεων) σε κάποιον σχεδόν ποτέ, ούτε δείχνει προσωπικές εκτιμήσεις, κάνει αυτό που πρέπει(το ελπίζω δηλαδή, αντιλαμβάνομαι ότι πιθανώς να έχω κάνει και λάθη, αλλά είμαι ανοικτός στο να μαθαίνω συνεχώς από αυτά) για να λειτουργούν σωστά οι Συζητήσεις! Τίποτα περισσότερο αλλά και τίποτα λιγότερο!

Θα σε παρακαλούσα λοιπόν να διαβάσεις τις απαντήσεις και των υπολοίπων Μελών σε αυτή τη Συζήτηση (και να τις λάβεις σοβαρά υπόψη σου), διάβασε και τη δική μου και επανεξέτασε τη στάση σου εάν επιθυμείς!

Δεν θα ήθελα να αποχωρήσεις για έναν λόγο τέτοιο, ενώ θα μπορούσε να μην είχε δημιουργηθεί καν ένα ζήτημα σαν αυτό από την πρώτη στιγμή...

Ευχαριστώ τα Μέλη και Συντονιστές που λαμβάνουν μέρος στη συζήτηση για τις αξιολογότατες και επεξηγηματικές απαντήσεις τους!!

-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/02/2003, 12:49:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin
Και θα ήθελα να παραθέσω εδώ μισή στροφή από ένα παλιό αγαπημένο τραγούδι (σε μουσική Bob Dylan και στίχους Διονύση Σαββόπουλου), νομίζω ότι όλοι θα το αναγνωρίσουν:

...Τα νέα που σας έφερα σας χάιδεψαν τ’ αυτιά
Μα απέχουνε πολύ απ’ την αλήθεια

Το ESOTERICA.gr λοιπόν δεν έχει καμία σκοπιμότητα να χαϊδέψει τα αυτιά μας, αλλά μάλλον την Ψυχή μας! Στο βαθμό που συνεχίζει να το κάνει αυτό, έχει λόγο ύπαρξης! Για να γίνει όμως αυτό χρειάζεται συνεχής προσπάθεια και διάθεση κατανόησης και συμμετοχής από όλους μας! Κανείς δεν είναι άμοιρος ευθυνών και κανείς δεν μένει ανεπηρέαστος από την οποιαδήποτε ουσιαστική συμβολή του σε αυτόν τον χώρο, όσο μικρή και αν είναι...

Η αλήθεια, όσο σκληρή και αν ακούγεται μερικές φορές ή ακόμη και παράδοξη, εντούτοις δονεί σε ανώτερα επίπεδα μέσα μας και αυτή είναι η αξία της και η λυτρωτική της δράση!

-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/02/2003, 13:06:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Αχ, αγαπητέ Admin...

Λατρρρρρρρρρρρεύω τον υπέροχο τρόπο που έχεις να κατσαδιάζεις κάποιον, και μετά το νυστέρι, να του χτυπάς την ξυλοκαίνη...

"μα δεν εννοούσα εσένα"...

πάντα φιλικά και με γέλιο, το ξέρεις ότι σε εκτιμώ, και διαισθάνομαι τι εκτιμάς κι εσύ...

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/02/2003, 13:52:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin
amalia, κι εγώ λατρεύω την καλή σου προαίρεση!!

(η ξυλοκαΐνη πρέπει να "πιάνει" όλη την περιοχή χειρισμού και να διεισδύει στις βαθύτερες στιβάδες αλλά πρέπει να αφήνει τη ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ ανεπηρέαστη - μερικές φορές, για ελάχιστο χρόνο πριν ακριβώς την τοπική αναισθησία βάζω και λίγο... αλατάκι)

-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

old tiger
Μέλος 3ης Βαθμίδας


507 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/02/2003, 15:39:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους old tiger
Admin,
Θα προσέθετα σε αυτά που γράφεις ότι...
προκειμένου η συνείδηση να έκανε ένα κβαντικό άλμα...θα έβαζα αρκετό αλατάκι...
Οσο μεγαλύτερο το σοκ (το αλατάκι δηλαδή)...τόσο το μεγαλύτερο το άλμα

Οταν γεννηθήκαμε δεν υπογράψαμε κανένα χαρτί...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/02/2003, 16:29:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Καλό και το αλατάκι, θα έλεγα.

Ρυθμίζει το ισοζύγιο του νερού κατά τη διάρκεια του ξενερώματος - θα έλεγα. Οπότε, ούτε γάτα, ούτε ζημιά.

Πρώτα ξενερώνεις - μετά παίρνεις τα πάνω σου.
Οπως στη ζωή...

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy