ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΥ
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
DANILOVIC
Νέο Μέλος

Croatia
20 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/11/2006, 14:40:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους DANILOVIC
Πριν λιγες μερες διαβασα το θεμα που ανοιξε καποιο μελος Leonard.

Οφειλω να του δωσω τα συγχαρητηρια μου αν και δεν συμφωνω σε ολα οσα λεει.Μπραβο σου λεβεντη μου.Ο λογος που δεχεσαι τα πυρα ειναι επειδη αυτα που λες ειναι αντιδημοφιλη στον οχλο.Οι βλακες ειναι οι πιο επικινδυνοι σε αυτον τον πλανητη.

Ο οχλος εχει μαθει να τρωει το κουτοχορτο.Νομιζει οτι η ζωη ειναι γλεντι και φαγοποτι.Παραμυθιαζεται απο τα κατευθυνομενα απο τον αρχοντα του σκοτους Μεσα μαζικης αποβλακωσης.


Ειναι αδυνατον να πεισεις τον οχλο,θα σε σταυρωσουν οπως σταυρωσαν τον Υιο του Θεου.Η φωνη της λογικης ειναι η φωνη της παρανοιας για τον οχλο.

Ο Λεοναρντ εχει πιασει το νοημα,εχει ξεφυγει απο την μιζερη εικονικη πραγματικοτητα στην οποια ζουμε αλλα εχει την ψευδαισθηση οτι η σωτηρια θα ερθει μεσω του Διαβολου.Οχι βλακα ο διαβολος επιθυμει να υπαρχεις,να δημουργεις απογονους,ειναι κατα βαθος εχθρος του θανατου γιατι γνωριζει οτι μονο ο χαροντας μπορει να σε οδηγησει στον Θεο και στην ευδαιμονια.

Ο ανθρωπος ειναι μια φριχτη ασθενεια.Υπαρχουμε λογω ενος λαθους.Ο θεος εκανε το λαθος να μας δημουργησει .Ο Θεος ειπε μετα το λαθος του Αδαμ αυξανεσθε και πληθυνεσθε,καντε αχαλινωτο σεξ για να αναπραχθειτε.Η εντολη αυτη ηταν η μοιραια για τουτο τον πλανητη.

Ο Θεος δημουργησε το πιο αυτοκαταστροφικο ον στο συμπαν.Και για αυτο εστειλε τον Υιο του διοτι συνδειτηποιησε το μεγαλο λαθος του.

Ο πλανητης αυτος στον οποιο ζειτε ειναι ο ταφος σας.Η ΦΥΛΑΚΗ ΣΑΣ!Η ΚΟΛΑΣΗ ΣΑΣ!

Γεννηθηκατε για να πεθανετε.Η λυτρωση μας απο την φυλακη στην οποια ζουμε θα επελθει μεσω του φιλου Θανατου.

Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ειναι ο καρκινος αυτου του πλανητη οπως πολυ σωστα επισημαινει ο Λεοναρδ.Μια μαστιγα.Ενας ιος που πολλαπλασιαζεται με ραγδαιους ρυθμους.Ενας ιος που ειναι υπο την εξουσια του αρχοντα του σκοτους του,του Ουρανιου Πριγκηπα Εωσφορου.

Edited by - DANILOVIC on 04/11/2006 14:41:56

Edited by - DANILOVIC on 04/11/2006 14:42:37

Ίκαρος
Διεγραμμένος Λογαριασμός


17 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/11/2006, 14:45:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ίκαρος
Έστω πως είναι έτσι όπως τα λες.

Τι προτείνεις για να απελευθερωθούμε από τα δεσμά μας ; Αυτό ;

quote:
Η λυτρωση μας απο την φυλακη στην οποια ζουμε θα επελθει μεσω του φιλου Θανατου.

Δηλαδή μας λες να περιμένουμε πότε θα πεθάνουμε ; ή μας λες να πάμε να πεθάνουμε ;

Ίκαρος


Edited by - Ίκαρος on 04/11/2006 15:18:36Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

GWGW
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
430 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/11/2006, 16:00:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GWGW
σαν πολλα θεματα μισανθρωπιας, και κατα τον γυναικων, και περι λαθων θεου δεν ανοιξαν??

μηπως φιλε μου danilovic εισαι φιλαρακι με τον αγαπητο μας leo?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/11/2006, 16:24:11  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
Mπαρουτι μου μυριζει... Παιδια... ας κανουμε συζητηση με ηπιο τροπο... να μην καταληξουμε σαν την περασμενη φορα...

Το συγκεκριμενο θεμα ειναι λιγο βαρυ!!! Βγαζουμε συμπερασματα απο το τιποτα! Αν ο ανθρωπος ηταν το λαθος του Θεου, τοτε ο Θεος γιατι να μας φτιαξει? Γιατι (αφου μας εφτιαξε) μας εδωσε την λογικη και την Ελευθερια Αποφασης (αν ηθελε θα ημασταν και εμεις ζωα)!!!

Το λαθος ηρθε μετα απο τον ιδιο τον Ανθρωπο, οταν εκμεταλλευτηκε τα ΔΩΡΑ που μας δωθηκαν


THE ΗΟUSE CAT

...and the Predators will prevail...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κιρκη
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
116 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/11/2006, 17:01:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κιρκη
Οπα!
Εχουμε καινουριο show! Και ειχα στεναχωρηθει που ειχα χασει τον Leonard!

Τελεια!Δεν το ηξερα οτι εχεις μια ελαφρα παρανοια! Δεν τα εχω διαβασει ολα τα θεματα σου DANILOVIC αλλα τωρα θα παω να τα διαβασω ολα μονορουφι!!! Real life , την αποφευγω τη συνομοταξεια σας, για αυτο πολυ χαιρομαι που θα συνδιαλαγουμε() απο εδω!

Σε περιπτωση που δεν το ξερεις, o Leonard στο site του δηλωνει 19 χρονων. Το τσεκαρα γιατι ειχε αδιαμφισβητητα εντυπωσιακη προσωπικοτητα!
Αν εσυ ομως εχει περασει τα 30, ειναι σοβαρη η κατασταση "λεβεντοπαιδο"! Αν δε εχεις παει και στρατο....ζορικα τα πραγματα!

Μη μου πεις οτι εισαι και εσυ βαμπιρ;

quote:
Οι βλακες ειναι οι πιο επικινδυνοι σε αυτον τον πλανητη

Αυτο να λεγεται!

quote:
Νομιζει οτι η ζωη ειναι γλεντι και φαγοποτι.Παραμυθιαζεται απο τα κατευθυνομενα απο τον αρχοντα του σκοτους Μεσα μαζικης αποβλακωσης.


Παναγια μου! Συγκλονιστηκα! Μην σου πω οτι κατουρηθηκα απο το φοβο μου!

quote:
Ο Λεοναρντ εχει πιασει το νοημα,εχει ξεφυγει απο την μιζερη εικονικη πραγματικοτητα στην οποια ζουμε αλλα εχει την ψευδαισθηση οτι η σωτηρια θα ερθει μεσω του Διαβολου.Οχι βλακα ο διαβολος επιθυμει να υπαρχεις,να δημουργεις απογονους,ειναι κατα βαθος εχθρος του θανατου γιατι γνωριζει οτι μονο ο χαροντας μπορει να σε οδηγησει στον Θεο και στην ευδαιμονια.


Βλακα λες τον leonard?
GWGW δεν ειναι φιλοι! Τον ειπε βλακα!

quote:
Ο ανθρωπος ειναι μια φριχτη ασθενεια.Υπαρχουμε λογω ενος λαθους.Ο θεος εκανε το λαθος να μας δημουργησει .

Α! Εδω θα τα χαλασουμε ασχημα!
Κοιτα να δεις! Να μιλας για τον εαυτο σου!
Εμενα οταν με εφτιαξε ο Θεος "ειχε μεγαλη εμπνευση"!]

quote:
Ο πλανητης αυτος στον οποιο ζειτε ειναι ο ταφος σας.Η ΦΥΛΑΚΗ ΣΑΣ!Η ΚΟΛΑΣΗ ΣΑΣ!

Μα πες το απο την αρχη οτι εσυ ζεις σε αλλον πλανητη!
Και αγχωθηκα οτι ζουμε στον ιδιο!
(Αληθεια σε ποιο? Θα με φιλοξενησεις?)

quote:
Γεννηθηκατε για να πεθανετε.Η λυτρωση μας απο την φυλακη στην οποια ζουμε θα επελθει μεσω του φιλου Θανατου.

Αν δεν κανω λαθος στο αλλο θεμα σου, καποιον κατηγορησες για "αμπελοφιλοσοφο".
Αν λοιπον εσυ δεν εισαι "αμπελοφιλοσοφος" και θετεις σε πραξη τις αποψεις σου, γιατι δεν εχεις "λυτρωθει απο τη φυλακη στην οποια ζουμε"?
Κοινως, γιατι εισαι εδω και γραφεις και δεν σχεδιαζεις μια fancy αυτοκτονια?

Αλλα "λυτρωσου" μονος σου, μην παρεις και αλλους μαζι(γιατι o Leonard το ειχε πει ΚΑΙ αυτο), γιατι εμεις οι ποταποι "καρκινοι του πλανητη" αρεσκομαστε να κυλιομαστε στο "ταφο μας" και να κανουμε "αχαλινωτο sex", ωραια δεν ειναι παιδια?[:D

Παν μέτρον άριστον.Αλλά πρέπει να τίθεται μέτρο και στη μετριόητα.

Edited by - Κιρκη on 04/11/2006 17:22:15Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

whiz
Μέλος 2ης Βαθμίδας


196 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/11/2006, 17:19:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους whiz

DANILOVIC,
Οτι και να σε ρωτησουμε το αποφευγεις με ειρωνικο τροπο .
Και προσπαθεις μα με το ενα θεμα μα με το αλλο να μας επηρεασεις,για πιο λογο?
Τι ειναι αυτο που προσπαθεις να μας περασεις?


Γιατι αν ειναι παιχνιδακι....

Δεν εχω ορεξη,θα παιξουμε αλλη φορα.
ΘΥΜΑΣΑΙ?

Συμφωνω με την αγαπητη GWGW,μονο που εγω θα σε ρωτησω κατι αλλο,μηπως εισαι και ο LEO?

Mε εκτιμηση ΆνταΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/11/2006, 18:02:13  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
Μα ειναι δυνατον να ειναι ο Λεο και να εχει 2 υφη σε καθε Τοπικ??

Λιγο δυσκολο, εκτος αν ειναι διπροσωπος... Παντως οπως ειπα και αλλου... να επικρατει λιγο ηρεμια πρεπει...


THE ΗΟUSE CAT

...and the Predators will prevail...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DANILOVIC
Νέο Μέλος

Croatia
20 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/11/2006, 18:10:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους DANILOVIC
Πριν ανοιξετε το στομα σας να σκεφτεστε γαμω την πουτανα μου.

Σας εκλιπαρω να σταματησετε αυτον τον καταιγιστικο βομβαρδισμο νοητικων πορδων.


Ξυπνηστε και βγειτε απο τον θλιβερο μιζερο μικροκοσμο σας.Ξυπνηστε απο τον ληθαργο.Το χαπι σας ειναι ο θανατος,αυτος θα σας λυτρωσει απο την φυλακη και θα σας απομακρυνει απο το σπιτι του Εωσφορου.


quote:
Αν λοιπον εσυ δεν εισαι "αμπελοφιλοσοφος" και θετεις σε πραξη τις αποψεις σου, γιατι δεν εχεις "λυτρωθει απο τη φυλακη στην οποια ζουμε"?

Μωρο μου εγω θα λυτρωθω πολυ συντομα.Ευχομαι το ιδιο για σενα.
Μεχρι τοτε ζησε στον μικροκοσμο σου.

quote:
Παναγια μου! Συγκλονιστηκα! Μην σου πω οτι κατουρηθηκα απο το φοβο μου!

Σε ευχαριστω που μου δινεις γελιο.Πραγματικα ηδονιζομαι με τις νοητικες πορδες που εκτοξευεις.

quote:
Δηλαδή μας λες να περιμένουμε πότε θα πεθάνουμε ; ή μας λες να πάμε να πεθάνουμε ;


Ικαρε δεν εχω δικαιωμα να ζητησω να αυτοκτονησετε αλλα θα σας πω τουτα.Παρτε το χαμπαρι ειμαστε θλιβερα παρασιτα σε τουτον τον πλανητη.

Παψτε επιτελους να ειστε οι χρησιμοι ηλιθιοι του Εωσφορου.


Αντιληφθειτε οτι ο θανατος ειναι η σωτηρια σας απο την ζουγκλα στην οποια ζειτε.Γεννηθηκατε λογω ενος λαθους και δυστυχως συνεχιζεται να αναπαραγεται αυτο το φριχτο αιμοσταγες πλασμα που λεγεται ανθρωπος.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/11/2006, 19:12:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis
quote:
Γεννηθηκατε για να πεθανετε

εγω ειμαι αθανατος

quote:
Ο πλανητης αυτος στον οποιο ζειτε ειναι ο ταφος σας.Η ΦΥΛΑΚΗ ΣΑΣ!Η ΚΟΛΑΣΗ ΣΑΣ!


εχω κερδησει μια θεση στους ολυμπιους αρα και να φευγω οποτε θελω απο αυτον τον πλανητη μπορω και δεν προκεται να πεθανω

quote:
Ειναι αδυνατον να πεισεις τον οχλο,θα σε σταυρωσουν οπως σταυρωσαν τον Υιο του Θεου.Η φωνη της λογικης ειναι η φωνη της παρανοιας για τον οχλο.

γι αυτο και δεν συνομιλω πια με τον οχλο

quote:
Υπαρχουμε λογω ενος λαθους

μημπως εισαι ινδιανος και σε λενε σπασμενη καποτα;;;

quote:
,καντε αχαλινωτο σεξ για να αναπραχθειτε.

εγω το κανω για ευχαριστηση και γιατι ειναι κριμα να μην γνωρισουν οι γυναικες το απολυτο σεξ

quote:
Ενας ιος που ειναι υπο την εξουσια του αρχοντα του σκοτους του,του Ουρανιου Πριγκηπα Εωσφορου.

μαντεψε ποιος ειναι ο βασιλιας


quote:
Το χαπι σας ειναι ο θανατος

δεν παιρνω χαπια

quote:
γαμω την πουτανα μου.

γι αυτο ειναι οι πουτανες


quote:
Πραγματικα ηδονιζομαι με τις νοητικες πορδες που εκτοξευεις.

αν και το βρισκω αρκετα ανωμαλο
ο καθε ενας οπως την βρισκει

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

GWGW
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
430 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/11/2006, 19:42:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GWGW
ρε συ gigeniiiii

μιλαμε εχω παθει πλακα... εχω τρελαθει να γελαω......

σε καλο σου...


DANILOVIC, λες

quote:
Αντιληφθειτε οτι ο θανατος ειναι η σωτηρια σας απο την ζουγκλα στην οποια ζειτε.Γεννηθηκατε λογω ενος λαθους και δυστυχως συνεχιζεται να αναπαραγεται αυτο το φριχτο αιμοσταγες πλασμα που λεγεται ανθρωπος.


λοιπον, ξεκινα εσυ... και θα ακολουθησουμε και μεις...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
DANILOVIC
Νέο Μέλος

Croatia
20 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/11/2006, 19:46:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους DANILOVIC
quote:


εγω ειμαι αθανατος


Eσυ μην φοβασαι δεν λαμβανεσε υποψη.Εισαι ιδιαιτερη περιπτωση.Εσενα σε αγαπαει πολυ ο Θεος.

quote:
εγω το κανω για ευχαριστηση και γιατι ειναι κριμα να μην γνωρισουν οι γυναικες το απολυτο σεξ

Αν φορας προφυλαχτικο τοτε δεν υπαρχει προβλημα.Ποτε σου ομως μην το βγαλεις.Δεν μου λες μαγκα οταν κανεις αχαλινωτο σεξ ριχνεις καμια φαπα;Αρεσει στις γκομενες ξερεις.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/11/2006, 19:52:55  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
Aντε παλι διαξιφισμοι... Ο Θεος ποτε δεν εχει διδαξει να γινονται τετοιες φασαριες... Θα μπορουσατε να μιλησετε με ποιο ηπιο τονο...


THE ΗΟUSE CAT

...and the Predators will prevail...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/11/2006, 20:59:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/11/2006, 23:17:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel
quote:
Δεν μου λες μαγκα οταν κανεις αχαλινωτο σεξ ριχνεις καμια φαπα;Αρεσει στις γκομενες ξερεις.

Nα τις προσέχετε τέτοιες συμβουλές γιατί μπορεί σε κάποιες να μην αρέσει... και μετά "ουδέν λάθος αναγνωρίζεται"



"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/11/2006, 00:01:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis
quote:
ρε συ gigeniiiii

μιλαμε εχω παθει πλακα... εχω τρελαθει να γελαω......

σε καλο σου...


ενα απο τα 3569 πρωτερηματα μου ειναι και το να φερνω την χαρα στους γυρο μου

quote:
Εσενα σε αγαπαει πολυ ο Θεος.

δεν με αγαπα με φοβατε

quote:
Αν φορας προφυλαχτικο τοτε δεν υπαρχει προβλημα.Ποτε σου ομως μην το βγαλεις.

να μην το βγαλω ουτε και οταν δεν κανω σεξ;;
ουτε οταν κανω μπανιο;;
αντε και δεν το βγαζω αλλα ουτε οταν παω για το νουμερο 1;;;

ασε που υπαρχει και ενα αλλο προβλημα
με την τριβη καιγεται

quote:
Δεν μου λες μαγκα οταν κανεις αχαλινωτο σεξ ριχνεις καμια φαπα;Αρεσει στις γκομενες ξερεις.

αναλογα με τα γουστα

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/11/2006, 00:11:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi
quote:
Δεν μου λες μαγκα οταν κανεις αχαλινωτο σεξ ριχνεις καμια φαπα;Αρεσει στις γκομενες ξερεις.

Ο καθενας εχει διπλα του την γκομενα που του αξιζει...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/11/2006, 00:12:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Ο λογαριασμός DANILOVIC απενεργοποιήθηκε, γιατί έκανε κατάχρηση του λογαριασμού του.

Επίσης απενεργοποιούνται 3 από τα θέματα που άνοιξε:

Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΤΗΣ

ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΥ

ΠΟΡΔΕΣ

Είναι σίγουρα παράδοξο το γεγονός, πως το συγκεκριμένο μέλος, σε κάποια θέματα συμμετέχει με τρόπο συμβατό με τους κανονισμούς και τη νοοτροπία των forums, ενώ σε κάποια άλλα θέματα, η συμμετοχή του είναι παντελώς εκτός της νοοτροπίας των συζητήσεων του ESOTERICA.


Ψυχή μου,
Μην ονειρεύεσαι την αιωνιότητα,
αλλά εξάντλησε το χώρο του δυνατού!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1015625
Maintained by Digital Alchemy