ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 K.E.Θ (Κέντρο Ερευνών Θεσσαλονίκης)
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ITNOS
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
55 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2003, 02:30:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ITNOS  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος ITNOS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ρε παιδια!Ξερει κανεις τιποτα για το Κ.Ε.Θ.?(Κεντρο Ερευνων Θεσσ/νικης)Καθε πληροφορια ειναι πολυτιμη!Ευχαριστω.

cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2003, 21:03:41  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΓΑΠΗΤΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΩ, γιατί εχω και εγω την ιδια απορία ...αλλα εχω φαει ολο το internet, εχω σηκώση κάθε πετρα και πετραδάκι αλλα πουθενά στοιχεία ...

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
OMADOPOIOS
Νέο Μέλος

Greece
18 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2003, 21:33:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους OMADOPOIOS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ Κ.Ε.Θ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΡΞΕΝΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΟΤΙ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΟΥ Ε-MAIL ΣΤΟ STFINH@YAHOO.GR
ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΠΡΟΕΙΠΑ ΔΕΝ ΕΙΣΤΑΙ ΜΟΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ
ΠΑΙΔΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΑΤΙ ΕΤΟΙΜΑΖΩ CD ΜΑΖΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΧΟΡΙΣΕΙ ΚΑΠΩΣ ΟΤΙ ΜΑΘΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΙΤΕ ΚΑΙ ΑΣ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΕΡΕΥΝΑΣ
ΜΕ ΑΓΑΠΗ OMADOPOIOS
ALOHA ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

OMADOPOIOS
Νέο Μέλος

Greece
18 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2003, 21:37:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους OMADOPOIOS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΔΥΣΤΙΧΟΣ ΤΙΠΟΤΑ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΑΣ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΑΝΑΖΙΤΗΣΗΣ


KAI AN EXETE PERIERGES I PARAKSENES ISTORIES STIN POLH I STON NOMO SAS THA ITHELA NA TIS STILETE MAZI ME KAPOIA STOIXEIA SAS ETSI OSTE NA EPIKINONOYME(DILADI E-MAIL,I TAXIDROMIKI THIRIDA POY EINAI KAI XORIS DIEFTHINSIS AN NIOTHETE PIO ASFALIS APO THN DIEFTHINSI)AYTO GIA TON LOGO TO OTI THA XREIASTO ILIKO GIA TIN OLOKLIROSI TIS ERGASIAS.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ITNOS
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
55 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2003, 01:40:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ITNOS  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος ITNOS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Den se katalabenw fle mou OMADOPIE...Ti enoeis "paraksena fenomena"?
3ereis yparxouna pola pou polys kosmos apokalei paraskena!Mporeis na dieykriniseis ligaki ti enoeis?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ITNOS
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
55 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2003, 01:47:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ITNOS  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος ITNOS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Agapiti CAT,ontws,kaneis den apantaei giati mallwn kaneis den 3erei...As einai,an opws les exeis psaksei pantoy kai den exeis brei stoixeia...tote mallwn den exeis psaksei arketa!Elpizw na broume afto pou theloume kai oi dyo mas o kathenas gia diko tou skopo...Kalh tyxh!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

OMADOPOIOS
Νέο Μέλος

Greece
18 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2003, 21:10:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους OMADOPOIOS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΦΙΛΕ ΙΤΝΕ ΠΑΡΑΞΕΝΩ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΛΕΤΗ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΠΩΡΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΣΥΓΧΟΡΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΚΦΡΑΣΤΙΚΑ ΣΩΣΤΑ.




ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΕΝΟΩ Π.Χ. ΤΗΣ ΕΡΠΟΥΣΕΣ ΣΚΙΕΣ,ΤΑ ΧΑΜΟΔΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ.
ΤΑ ΧΑΜΟΔΡΑΚΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΧΟΥΝ ΒΡΕΘΕΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΤΑ ΜΑΖΕΨΕ Η ΝΑΣΑ ΧΑΣΑΜΕ ΚΑΘΕ ΕΠΑΦΗ (ΔΗΛ. ΔΕΝ ΤΑ ΞΑΝΑ ΑΝΑΦΕΡΑΝ ΑΠΟ ΕΚΗΝΗ ΤΗ ΧΡΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΛΕΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΧΑΛΑΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΙΣΤΡΕΨΑΜΕ ΕΧΩΝΤΑΣ ΣΑΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΗΝ ΑΓΝΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΛΕΩΝ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ Η ΚΑΤΑΣΤΡΑΦΙΚΑΝ.


ΜΕ ΑΓΑΠΗ OMADOPOIOS


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ITNOS
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
55 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2003, 01:22:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ITNOS  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος ITNOS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
File OMADOPOIE ,
Katarxas to nick mou einai ITNOS kai den proferete ITNE! :)
synexizw , nomizw oti gia tis erpouses skies kai ta xamodrakia yparxoun sygekrimena topic kai mias kai afto to topic asxolite me kati allo , den einai swsto na ta anafereis edw. :)
Filika ITNOS

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

OMADOPOIOS
Νέο Μέλος

Greece
18 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2003, 20:57:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους OMADOPOIOS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΙΤΙΝΟ SORY ΑΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΠΙΟ ΛΑΘΟΣ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΣ ΤΙ ΘΕΩΡΩ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΛΟΣ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΣΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ ΣΟΥ
ΜΕ ΑΓΑΠΗ OMADOPOIOS

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2003, 21:53:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΕ OMADOPOIΕ ΚΑΛΩΣ ΗΛΘΕΣ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΔΙΑΔΥΧΤΙΑΚΟ ΤΟΠΟ ΤΗΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΣ.

ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ ΨΑΞΕ ΚΑΛΑ ΤΟ ESOTERICA.gr
ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΟ ΘΕΜΑ Η ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΝΑΖΗΤΑΣ.
ΕΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟΤΕ ΦΙΑΞΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΘΕΜΑ.

ΦΙΛΕ ITNΕ ??? ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΕΘ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΕΣ ???
ΣΕ ΤΙ ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ???
ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΣΚΟΠΟ ????
ΠΕΣ ΜΑΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ..

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

** ΦΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ**
** ΕΑΝ ΝΙΟΣΕΙΣ ΤΗΣ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ**Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2003, 22:01:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε Ιτνος, συγνώμη για την παρέμβαση στο θέμα σου.
Εγώ πάντως θα σε φωνάζω ΙΤΝΟΣ!
Οσον αφορά το κέντρο που λες, δεν έχω ακούσει τίποτε. Για να ρωτάς όμως εσύ, μάλλον θα ξέρεις έστω και ελάχιστα περισσότερα από εμάς. Εκτός από το όνομα του κέντρου, τι άλλο γνωρίζεις; Εννοώ, ότι για να το αναφέρεις, θα ακούστηκε σε κάποια συζήτηση, ή θα το διάβασες κάπου. Βοήθησέ μας να πιάσουμε το νήμα για να προσπαθήσουμε κι εμείς να σε βοηθήσουμε.

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2003, 23:32:33  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ναι βρε παιδιά, και εγώ το άκουσα στην εκπομπή της Πάνια οταν
πήρε κάποιος τηλέφωνο και ειπε οτι ηταν από το κέντρο ερευνών Θεσσαλονίκης ...και από τότε και εγώ εχω φάει το δυκτιακό κόσμο ....να το βρώ αλλά τζίφος

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Alastis
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Brazil
420 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2003, 23:51:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ρε παιδια, απλα μπορει να μην υπαρχει σελιδα για το ΚΕΘ.

Γιατι τετοιο ενδιαφερον για το ΚΕΘ?


...open minds are better minds!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/02/2003, 00:06:56  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γιατί ασχολούνται με την διερεύνηση παράξενων φαινομένων ....
Π.χ μίλησε κάποιος απο αυτό το κέντρο για τη εμφάνιση Βρίλ !

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Alastis
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Brazil
420 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/02/2003, 00:23:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γι' αυτο το πλασμα που ηταν σαν κλοουν και πηγε για ψαρεμα με ενα μετρο καλαμι?????
Καλα ε, εκει πεθανα στα γελια...


...open minds are better minds!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/02/2003, 00:25:31  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εσύ και ο Αναστασιάδης !!!!!!!!

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ITNOS
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
55 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2003, 00:43:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ITNOS  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος ITNOS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Ναι βρε παιδιά, και εγώ το άκουσα στην εκπομπή της Πάνια οταν
πήρε κάποιος τηλέφωνο και ειπε οτι ηταν από το κέντρο ερευνών Θεσσαλονίκης ...και από τότε και εγώ εχω φάει το δυκτιακό κόσμο ....να το βρώ αλλά τζίφος

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"



Η φιλη Cat με καλυψε πληρως.Το Κ.Ε.Θ. το ακουσα σε μια εκπομπη της Πανια οταν τηλεφωνησε ενας τυπος και ειπε μια μαρτυρια καποιας κυριας απο τη Θεσσαλονικη που πιστευε οτι ειχε συναντησει μια οντοτητα Βριλ.Απο τοτε προσπαθω να βρω καποια πληροφορια ωστε να ερθω σε επαφη μαζι τους αλλα ματαια ως τωρα.Αν μπορειτε σας παρακαλω βοηθειστε την κατασταση!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Alastis
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Brazil
420 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2003, 04:11:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ας μας πει καποιος τι ειναι τα Βριλ να δουμε τι γινεται. Εχουν ακουστει και διαφορα περι ενεργιας Βριλ, οποιος γνωριζει ας γραψει.

...open minds are better minds!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/03/2003, 00:53:36  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Οπως πάντα κάνω τον ελεγχο μου ..και σε παραπεμπω σε περισσότερες πληροφορίες .. εδώ νομίζω οτι ειναι λίγο ασχετη η ερώτηση ...


ΚΟΥΦΙΑ ΓΗ

http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=346

ΜΑΓΕΙΑ -ΥΠΟΧΘΩΝΙΟΙ /ΣΥΣΧΕΤΙΣΜΟΣ

http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=923

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Alastis
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Brazil
420 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/03/2003, 23:52:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ok

...open minds are better minds!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ITNOS
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
55 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/03/2003, 01:21:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ITNOS  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος ITNOS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ma kala!Einai dynaton na mhn 3erei kaneis tipota????Den mporw na to pistepsw!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/03/2003, 16:17:18  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και αν τελικά δεν εχουν επίσημη βάση σαν κέντρο ερευνών ?
ισως να ειναι κάποια ομάδα που να ασχολείται με την διερεύνηση των παράξενων φαινομένων ...γιαυτό να μην υπάρχει κανένα στοιχείο εδώ μέσα

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ITNOS
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
55 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/03/2003, 00:25:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ITNOS  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος ITNOS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλη μου φιλη Cat!Το ιδιο πιστευω και εγω αλλα δεν μπορω να τα παρατησω τοσο ευκολα!Καποια πληροφορια θα υπαρχει,καποιος θα εχει ακουστα για το Κ.Ε.Θ.Υπομονη χρειαζεται μονο.Αρκετη θα ελεγα!Ας ελπισουμε οτι κατι θα βγει απο αυτην!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/03/2003, 01:54:58  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Silverwolf
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Sweden
565 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/03/2003, 02:45:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Silverwolf  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Silverwolf  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΑΖΑΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΟΙΒΗ ΔΕΧΕΣΑΙ ΦΙΛΗ Cat???

"For the strength of the wolf is the pack
and the strength of the pack is the wolf"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/03/2003, 23:20:47  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τί θέλεις λιγότερα ????????/

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Silverwolf
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Sweden
565 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/03/2003, 23:29:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Silverwolf  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Silverwolf  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Xμμμμμ...
ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ Η ΛΙΓΟΤΕΡΑ... ΕΙΔΟΥ Η ΑΠΟΡΙΑ...

ΦΟΒΕΡΑ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΚΟΜΟΙΡΟ ΤΟ Κ.Ε.Θ.
ΒΡΕ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΣΚΑΡΙΦΗΜΑ ΤΗΣ ΠΑΝΙΑΣ ΚΑΙ ΤΩΝ ΣΥΝΕΡΓΑΤΩΝ ΤΗΣ;


"For the strength of the wolf is the pack
and the strength of the pack is the wolf"


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
thessamystic
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/07/2007, 18:42:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thessamystic  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν ξέρω αν ανήκει εδώ αυτό που θα πω αλλά είναι παρόμοιο. Θέλω να ξέρω εάν υπάρχει κανένα κρυπτόζωο στην Θεσσαλονίκη ή στην ευρύτερη περιοχή.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
satyros
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
257 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2007, 06:39:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους satyros  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ναι υπάρχουν. Στην περιοχη της Καλαμαριας, μπορείς να δεις τον Ιούλιο και τον Αυγουστο το Γιγάντιο Καλαμάρι του Θερμαικού καθώς ψάχνει για το ταίρι του να ζευγαρώσει, ενώ στους Νέους Επιβάτες υπάρχει και το πασίγνωστο Ελληνικό Μουσείο Κρυπτοζωολογίας οπου πέραν των υπόλοιπων αγνώστων ζώων, μπορείς να δεις το ταριχευμένο "Κοράκι του Βαρδάρη".
(Corax Vardarious) Το άνοιγμα των φτερών του αγγίζει τα 3,5 μέτρα. Πόσο βαθιά έσκαψες ωστε να αναδύσει αυτό το τόπικ; Χμμμ..


ΣΑΤΥΡΟΣ ΜΕΝ, ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΕ
http://periplanisis.blogspot.com/Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy