ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΓΝΩΣΗ =-.
 ΜΑΓΕΙΑ,ΥΠΟΧΘΟΝΙΟΙ...ΣΥΣΧΕΤΙΣΜΟΣ
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 6
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ARADIA
Νέο Μέλος

Greece
12 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2003, 22:39:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ARADIA
ΚΑΤΑΡΧΗΝ,ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΙΟΣ ΣΑΣ ΓΡΑΦΕΙ,ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ FORUM

ΕΙΜΑΙ Η SHAKTI ΩΣ FRIENDLY NAME. ΕΙΜΑΙ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΜΑΓΙΣΣΑ ΑΠΟ ΤΑ 13 ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ..ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΟΤΕ ΤΟ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ.ΣΠΑΝΙΩΣ ΚΑΝΩ "ΞΟΡΚΙΑ"-SPELLS,ΔΙΟΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΚΡΑΔΑΝΤΑ ΠΩΣ ΧΑΛΑΝΕ ΤΗ ΦΥΣΙΚΗ ΡΟΗ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ.ΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ ΤΩΝ ΠΑΛΑΙΩΝ,ΚΑΘΩΣ ΑΥΤΟΙ ΔΙΔΑΞΑΝ ΤΗ ΡΑΤΣΑ ΜΟΥ ΤΗ ΤΕΧΝΗ
ΤΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕ ΤΗΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ.ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΗΝΕΣ ΕΙΜΑΙ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Α ΚΑΙ Ε.ΤΟ ΔΗΛΩΝΩ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΗΦΑΝΗ.ΣΚΟΠΟΣ ΜΑΣ Η ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΣΑΤΑΝΙΣΜΟΥ,ΤΩΝ ΜΑΣΟΝΩΝ,ΤΩΝ ΣΙΩΝΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΕΒΡΑΙΩΝ.ΑΥΤΟΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΟΧΘΟΝΙΕΣ ΣΚΟΤΕΙΝΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΘΑ ΦΕΡΟΥΝ ΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ.ΑΝ ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΑΠΟΤΟΜΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΤΟΙΜΑΖΟΥΜΕ ΜΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΕΚΕΙ ΚΑΤΩ..ΔΥΣΤΥΧΩΣ Η ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙΝΗ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΙΣ ΠΥΛΕΣ.
ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΜΕ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ..ΑΝ ΟΧΙ,ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ..ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΧΩ ΤΗ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ ΜΟΥ ΚΑΘΑΡΗ ΠΩΣ,ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ,ΑΠΡΟΣΩΠΑ ΕΧΩ ΠΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΜΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΔΕ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ..ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΦΩΝΑΞΩ!
*********************************************************************

ΚΑΘΕ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ...ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΣΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΣΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ,ΠΟΥ ΛΙΓΟΙ ΘΑ ΕΙΧΑΝ ΣΚΕΦΤΕΙ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΣΥΣΧΕΤΙΣΜΟ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΓΕΙΑΣ-ΣΑΜΑΝΙΣΜΟΥ-WICCA,ΜΕ ΤΟΥΣ "ΥΠΟΧΘΟΝΙΟΥΣ" ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥΣ.

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΝΑΠΟΘΕΣΕΤΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΑΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ.

ΚΑΤΑΡΧΗΝ,ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΟΥ ΣΥΜΠΑΝΤΟΣ,ΟΙ ΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΚΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ,Η ΚΟΛΑΣΗ ΚΑΙ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ,ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΩΣ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΓΗΣ.ΣΤΗ ΚΟΥΦΙΑ ΓΗ,ΟΠΩΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΟΝΟΜΑΖΟΥΜΕ.ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΚΕΙ,ΕΧΕΙ 2 ΕΠΙΛΟΓΕΣ.

1.ΝΑ ΕΠΙΒΙΒΑΣΤΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ ΤΩΝ ΙΔΙΩΝ ΤΩΝ ΥΠΟΧΘΟΝΙΩΝ
2.ΝΑ ΜΠΕΙ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΠΥΛΗ,ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΗ(ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΕΣ)ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΤΗ ΓΗ ΤΩΝ ΛΛΓΟΙΓΚΟΡ,ΒΡΙΛ,Κ.Τ.Λ-ΤΗ ΛΕΓΟΜΕΝΗ, ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΕΙ ΓΙΑ ΜΑΣ ,ΚΟΛΑΣΗ.ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΓΗΙΝΟ ΑΤΟΜΟ ΠΕΡΑΣΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΠΥΛΗ ΠΡΙΝ ΑΚΡΙΒΩΣ 600 ΧΡΟΝΙΑ(ΑΣ ΜΗ ΞΕΧΝΑΜΕ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΩΝ D-DEVILS ,DANCE WITH THE DEVIL ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ SIX CENTURIES AGO THE LAST VISITOR FROM EARTH ENTERED MY WORLD)ΣΤΟ ΜΕΤΕΠΕΙΤΑ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΕΠΙΒΙΩΣΕΙ ΣΤΟ ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ,ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ.ΕΚΕΙ ΟΠΟΥ ΦΥΛΑΣΣΕΤΑΙ Η ΙΕΡΗ ΠΕΤΡΑ.(HOLY GRAIL)

ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΠΟΥ ΕΠΙΚΑΛΟΥΜΑΣΤΕ ΣΤΗ ΜΑΓΕΙΑ,( ΑΓΓΕΛΟΙ, ΔΑΙΜΟΝΕΣ ΚΑΙ Ο,ΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ,)ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΚΕΙ ΚΑΤΩ ,ΣΤΗ ΚΟΥΦΙΑ ΓΗ. Η ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΤΩΝ ΥΠΟΧΘΟΝΙΩΝ ΔΥΝΑΜΕΩΝ,ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΚΑΙ Η ΝΙΚΗ ΤΟΥ ΦΩΤΟΣ

Η ΟΜΑΔΑ Α ΚΑΙ Ε,ΕΧΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚΟΠΟ..ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΛΙΓΟΙ ΚΑΙ ΖΗΤΑΜΕ ΑΤΟΜΑ ΔΙΑΙΣΘΗΤΙΚΑ,ΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΣΟ ΚΟΙΝΟ ΑΝΘΡΩΠΟ.ΜΑ ΠΡΟΠΑΝΤΩΣ ΖΗΤΑΜΕ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΚΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ ΠΟΥ ΟΙ ΧΘΟΝΙΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΑΓΓΙΞΟΥΝ


ΔΕΝ ΑΣΤΕΙΕΥΟΜΑΙ...ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΑ..ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΜΕ ΣΤΟ 2012.
ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΟΠΟΙΟΝ ΤΡΟΠΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ...

ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ..

ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΣΟΒΑΡΟ ΣΚΟΠΟ ΑΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ

charmedn@yahoo.gr
wiccang2002@yahoo.gr
daimonisa@pathfinder.gr
witch@thecityvibe.com

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΣΟΚΑΡΩ..ΤΟ ΕΛΛΑΤΩΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΛΕΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥΣ

ΦΙΛΙΚΑ,SHAKTI

SHAKTI

ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2003, 22:45:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΚΑΨΕ ΜΕ ΣΤΑ ΠΕΙΡΑ ΣΟΥ ΜΑΓΙΣΣΑ ΚΑΨΕ ΜΕ!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2003, 23:27:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss
Χμμμ... Η Ομάδα Ε που αναφέρεις αγαπητή ARADIA είναι η γνωστή ή απλή συνωνυμία;
Η Α πάλι τι είναι;;;
Γίνετε πιο σαφείς σας παρακαλώωω!!!

"Να'μαι καλά, να σ' αγαπώ..."

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΠΛΩΤΙΝΟΣ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1491 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2003, 23:58:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΩΤΙΝΟΣ
Tι να σχολιάσουμε, είμαστε άσχετοι......(προσωπικά τουλάχιστον)
όσο ζω μαθαίνω....

«Η γνώση της άγνοιας είναι η αρχή της σοφίας»

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
notis_29
Πλήρες Μέλος

Greece
850 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2003, 00:34:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους notis_29  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος notis_29
Ζητώ συγγνώμη που θα γίνω κακός αλλά μιας και το έφερε η μοίρα πρέπει να το αναφέρω.
Κάποτε ο Δημητροκάλης, η Μαργέτη και ο Κατσούλας, προσπαθούσαν ακριβός με τον ίδιο τρόπο να σπρώξουν αγνά, αθώα παιδία, στο χώρο του σατανισμού.
Αφού αγαπητή ARADIA δεν γνωρίζουν την αλήθεια ούτε οι ίδιοι οι γονείς σου(προφανώς για λόγους εμπιστοσύνης), πως θα εμπιστευτείς έτσι ξεκάρφωτα κάποιο άτομο που θα σου στείλει ένα email να το δεχτείς στην ομάδα α,β,γ,δ κ.τ.λ.
Δε περιμένω να μου απαντήσεις διότι γνωρίζω ότι κάνεις πλάκα, αλλά δυστυχώς όχι καλά μελετημένο το αστείο σου.
Φιλικά Νότης

Θεέ μου συχώρεσε με τοσο όσο συχωρώ και εγώ τους άλλους

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2003, 00:40:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
quote:

[center] Χμμμ... Η Ομάδα Ε που αναφέρεις αγαπητή ARADIA είναι η γνωστή ή απλή συνωνυμία;
Η Α πάλι τι είναι;;;

Ε βέβαια. Οταν έγραψα εγώ σε άλλο τόπικ ότι τα όσπρια 3Α γίνανε ξαφνικά 3Ε, κανείς δεν με πίστεψε...

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Kelsos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2081 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2003, 00:51:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kelsos  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Kelsos  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Kelsos
Και εγώ τι να πώ;;;
Κρατάω αυτό που δήλωσε ο φίλος μου Πλωτίνος...
quote:
Tι να σχολιάσουμε, είμαστε άσχετοι......(προσωπικά τουλάχιστον)
όσο ζω μαθαίνω....

Επίσης κρατώ το τελευταίο που είπες και το συνδιάζω με αυτό που κράτησα απο τον Πλωτίνο:

quote:
ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΣΟΚΑΡΩ..ΤΟ ΕΛΛΑΤΩΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΛΕΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥΣ

Συνδιάζοντας τα ΔΥΟ που κράτησα, να το αποτέλεσμα:

Λέγοντας τα πράγματα με το όνομά τους, έμαθα εγώ ο άσχετος, ότι η ΓΗ είναι ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΟΥ ΣΥΜΠΑΝΤΟΣ και μάλιστα ΚΟΥΦΙΟ, μιάς και μας αποκάλυψες το μέγα μυστικό:

quote:
ΚΑΤΑΡΧΗΝ, ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΟΥ ΣΥΜΠΑΝΤΟΣ... ...,ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΩΣ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΓΗΣ. ΣΤΗ ΚΟΥΦΙΑ ΓΗ...

Χμμμμ αν υπάρχει κάτι κούφιο, αυτό ΣΙΓΟΥΡΑ δεν είναι η ΓΗ...

Αααα!!! και κάτι ακόμα....
Τώρα που είπα ΚΟΥΦΙΑ ΓΗ και ΓΗ ΚΕΝΤΡΟ ΤΟΥ ΣΥΜΠΑΝΤΟΣ, θυμήθηκα κάποιον ουφολογοσυνομοσιολογομπαρουφολογο (ούφ.. τό'πα) που είπε ότι εφ'όσον η ΓΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΟΥ ΣΥΜΠΑΝΤΟΣ, άρα φυσικό δεν είναι να είναι και ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΕΡΧΟΜΕΝΩΝ και όπως καταλάβατε εννοούσε τους επισκέπτες απο το διάστημα και με αυτό τον ΤΡΟΜΕΡΟ και ΣΟΒΑΡΟ τρόπο, στήριξε τα επιχειρήματά του!!!!

Α ρε βργμένη σανίδα που χρειάζεται....

Κέλσος ο Φιλαλήθης

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Silverwolf
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Sweden
565 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2003, 01:08:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Silverwolf  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Silverwolf
ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΕΛΣΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΚΑΙ ΕΙΠΕΣ ΤΕΤΟΙΑ ΛΕΞΗ ΓΛΩΣΣΟΔΕΤΗ!
ΠΗΓΑ ΝΑ ΤΗΝ ΔΙΑΒΑΣΩ ΔΥΝΑΤΑ ΑΛΛΑ ΕΣΚΑΣΑ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ!

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΑΝΥΠΟΜΟΝΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΗΝ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΟΥ ΣΤΑ ΔΩΣΜΕΝΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ ARADIA.

"For the strength of the wolf is the pack
and the strength of the pack is the wolf"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2003, 01:41:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ
ΘΑ ΠΩ...
ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΣΚΑΦΟΣ!...
ΜΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ ΣΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΣΟΥ ΝΑ ΟΜΟΛΟΓΗΣΕΙΣ ΟΛΑ ΟΣΑ...
... ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΟΜΩΣ -ΤΟ 'ARADIA' ΕΝΤΑΞΕΙ!ΕΙΝΑΙ Τ'"ΟΝΟΜΑ" ΣΟΥ-
TO SHAKTI ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΒΕΒΗΛΩΝΕΙΣ ΚΑΛΗ ΜΟΥ?....


..ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΟΙ ΓΑΤΕΣ ΕΧΟΥΝ ΔΥΟ ΟΝΟΜΑΤΑ...ΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΕΡΟ+ΕΝΑ ΜΥΣΤΙΚΟ ΟΝΟΜΑ...

'STRAN-GE'....ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ..ΜΠΕΡΔΕΥΟΝΤΑΙ ΕΔΩ...
ΑRADIA,ΟΛΑ ΣΥΣΧΕΤΙΖΟΝΤΑΙ...ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΑΣ...Ο-Λ-Α

TO ΓΕΓΟΝΟΣ ΤΗΣ ΑΦΙΞΗΣ ΣΟΥ ΜΟΥ ΘΥΜΗΣΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΑΠΙΚΟ...

ΦΩΣ+ΑΓΑΠΗ
ΑΤΜΑ



"ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ
ΠΟΥ
ΑΕΝΑΑ
ΓΥΡΙΖΕΙ
ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ...
ΨΑΞΕ ΜΕ...
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ
ΖΩΓΡΑΦΙΖΩ ΜΕΣΑΣΟΥ ... AΛΗΘΕΙΕΣ."
ΑΤΜΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

λίλιθ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1945 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2003, 10:33:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους λίλιθ
ΝΑ ΓΕΛΑΣΩ Η ΝΑ ΚΛΑΨΩ?
ΕΝΑΣ ΜΑΓΟΣ ΑΠ ΤΗ ΘΑΣΟ
ΠΟΥ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΜΙΛΟΥΣΕ
ΦΡΙΚΙΑΣΑ... ΔΕ ΜΟΥ ΓΕΛΟΥΣΕ!!!

ΚΑΙ ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΣΤΑ ΛΟΓΙΑ
(ΜΕΤΡΑΓΕ ΔΥΟ ΚΟΜΠΟΛΟΓΙΑ
ΚΙ ΗΤΑΝ ΟΜΟΡΦΟΣ, ΨΗΛΟΣ,
ΕΝΑΣ ΔΙΑΒΟΛΟΣ ΣΩΣΤΟΣ)!

"ΚΟΡΗ" ΛΕΕΙ, "ΜΗΝ ΑΠΟΡΕΙΣ,
ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΕΙΣ
ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΑΛΟ ΜΑΝΤΑΤΟ
ΔΙΑΒΑΖΕ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ":

ΣΤΟ ΜΑΓΓΑΝΟΠΗΓΑΔΟ
ΠΗΓΑ - ΠΑΓΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ
ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΜΙΑ ΓΡΙΑ ΣΤΟΝ ΠΑΤΟ
ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ "ΕΛΑ ΚΑΤΩ"

ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΒΡΑΖΩ ΜΕΛΙ
ΚΙ ΕΝΑ ΓΥΦΤΙΚΟ ΚΟΥΡΕΛΙ...
ΕΛΙΩΣΕ ΣΤΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΑ
ΣΑΝ ΚΙΝΕΖΙΚΗ ΒΕΝΤΑΛΙΑ.

λιλιθ -η πρωτη γυναικαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2003, 11:27:01  Εμφάνιση Προφίλ
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΗ ARADIA ΚΑΛΩΣ ΕΙΛΘΕΣ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΤΟΠΟ ΤΗΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΣ
ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΗΣ ΕΚΦΡΑΣΗΣ.

ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΠΙΣΤΕΨΩ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΜΠΟΡΩ.
Ο ΛΟΓΟΣ ????
ΘΑ ΣΤΟΝ ΠΩ.
ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΠΑΛΙ ΟΜΑΔΕΣ Α,Ε ... (ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΜΑΣ ΣΩΣΟΥΝ)
ΓΙΑ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΥΘΗΝΟΙ ΟΙ ΣΑΤΑΝΙΣΤΕΣ,ΟΙ ΜΑΣΟΝΟΙ,ΟΙ ΣΙΩΝΙΣΤΕΣ ΚΑΙ OI ΕΒΡΑΙΟΙ.

ΟΛΟ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΕΧΕΙ ΩΣ ΚΕΝΤΡΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΓΗΣ ......
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ 2012 ... ΤΙ ΝΑ ΠΩ....
ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ Η ΜΟΝΗ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΤΙΣ ΠΥΛΕΣ ....
ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ ?????????

ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΣΥΝΕΛΘΕ.....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ..

'ΘΕΕ ΜΟΥ ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΑΚΟΥΣΩ '

** ΦΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ**
** ΕΑΝ ΝΙΟΣΕΙΣ ΤΗΣ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ**Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2003, 12:54:17  Εμφάνιση Προφίλ
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΣΑΣ ΜΕΣΗΜΕΡΗ.

ΦΙΛΕ ΕΧΕΜΒΡΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΠΟΥ ΠΑΣ ???????
ΔΕΝ ΦΕΥΓΕΙΣ.....
ΕΔΩ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.....
3Ε , 3Α, ΧΘΟΝΙΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΧΘΟΝΙΟΥΣ.....

'ΘΕΕ ΜΟΥ ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΑΚΟΥΣΩ '

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

** ΦΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ**
** ΕΑΝ ΝΙΟΣΕΙΣ ΤΗΣ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ**Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2003, 12:55:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ
ΑΣ ΠΩ ΜΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΙ ΔΩ...
ΧΜ !ΕΞΟΡΚΙΣΜΟΙ...ΑΦΟΡΙΣΜΟΙ
+ΞΟΡΚΙΑ...
ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΜΕ
+ΠΑΠΑ...
+ΜΑΓΙΣΣΑ...
[ ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΩΣ...ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΤΣΙΚΝΟΠΕΜΠΤΗ?]

ΟΠΟΙΟΣ ΘΥΜΩΣΕΙ...ΘΑ ΕΧΩ ΔΙΚΙΟ...


...ΘΑ'ΛΕΓΑ ΕΚΑΝΕΣ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΛΑΘΟΣ...
ΜΠΗΚΕΣ ΑΝΟΙΓΟΝΤΑΣ ΟΛΑ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΣΟΥ...ΜΑ ΤΗΣ ΑΥΤΟΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗΣ...

ΤΩΡΑ...ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ,ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ...
ΠΡΟΣΕΞΕ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥ ΦΙΛΟΥ ...
ΔΕΣ ΤΙ ΕΝΝΟΟΥΝ+ΟΧΙ ΤΙ ΔΕΙΧΝΟΥΝ...
ΑΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ Σ'ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΘΡΕΦΤΗ...
ΚΑΙ ΔΕ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΔΕΙΣ...
ΤΟΤΕ ΚΑΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΛΑΘΟΣ...
ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ...
ΜΑ ΚΟΙΤΑΜΕ ΚΑΤΑΜΑΤΑ ΣΤΟΝ ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΤΗΣ ΥΠΑΡΞΗΣ ΜΑΣ...
ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΜΕ...
ΤΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΛΟΙΠΟΝ!?????



"ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ
ΠΟΥ
ΑΕΝΑΑ
ΓΥΡΙΖΕΙ
ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ...
ΨΑΞΕ ΜΕ...
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ
ΖΩΓΡΑΦΙΖΩ ΜΕΣΑΣΟΥ ... AΛΗΘΕΙΕΣ."
ΑΤΜΑ

Edited by - ΑΤΜΑ on 21/02/2003 13:03:56Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ARADIA
Νέο Μέλος

Greece
12 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2003, 14:16:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ARADIA
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ.


ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟΝ ΕΧΕΜΒΡΟΤΟ

ΜΕ ΛΥΠΗΣΕ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΣΤΕ ΠΩΣ ΠΕΣΑΤΕ ΘΥΜΑ ΜΟΥ.. ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΓΡΑΦΕΙ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ.. ΔΕΝ ΑΝΑΓΚΑΣΑ ΚΑΝΕΝΑΝ!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ 2012, ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΘΑ ΞΕΡΕΤΕ, ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ ΣΑΣ, ΘΑ ΕΙΣΕΛΘΕΙ ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΣΤΟ ΗΛΙΑΚΟ ΜΑΣ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΕ ΚΙΝΔΥΝΟ ΑΝ ΟΧΙ ΣΥΓΚΡΟΥΣΗΣ, ΑΝΑΤΑΡΑΧΗΣ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ, ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗΣ ΤΩΝ ΠΟΛΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΩΝ ΒΙΒΛΙΚΩΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΩΝ . ΚΑΤΑΛΥΤΙΚΟ ΡΟΛΟ ΣΤΙΣ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΑΝΑΤΑΡΑΧΗΣ, ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΟΙ ΔΥΟ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ.. Η ΝΙΚΗ ΤΟΥ ΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΩΝ ΔΥΟ ΘΑ ΟΡΙΟΘΕΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ


ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟΝ ΝΟΤΗ29

ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΗ ΜΕ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΕ ΜΕ ΜΑΡΙΕΤΗ, ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΠΟΒΡΑΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΝ ΣΑΤΑΝΙΣΤΕΣ ,ΑΠΛΑ ΑΝΩΜΑΛΟΙ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΑΝ ΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΛΥΨΟΥΝ ΤΙΣ ΠΑΡΤΟΥΖΙΤΣΕΣ ΤΟΥΣ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΛΑΤΡΕΙΑ ΤΟΥ ΣΑΤΑΝΑ.
ΓΛΥΚΕ ΜΟΥ ΝΟΤΗ, ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ.. ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΔΕΙΞΩ… ΔΕ ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΓΝΩΡΙΣΩ ΚΑΠΟΙΟ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΟΣΦΕΡΘΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΩΣ ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΘΑ ΕΝΤΑΧΘΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ! Η ΔΟΚΙΜΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΣ ΑΠΟ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ.. ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΔΕΙΧΝΩ ΟΥΤΕ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΤΟ ΠΙΣΙΝΟ..

ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΡΙΝΕΤΕ ΑΣΧΗΜΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ? ΕΔΩ ΕΝΑΠΟΘΕΤΟΥΜΕ ΤΙΣ ΙΔΕΕΣ ΜΑΣ, ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΜΑΣ… ΔΕ ΖΗΤΗΣΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΜΕ ΠΙΣΤΕΨΕΙ.. ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΚΡΑΤΑΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΚΑΝΟΥΝΕ.

ΛΕΩ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΜΑΓΙΣΣΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΗΦΑΝΗ. !!!!!!!!!!!
ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΡΥΒΩ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΜΑΓΙΣΣΑ. ΕΙΝΑΙ ΒΕΒΗΛΩΣΗ ,ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ. ΘΑ ΤΟ ΦΩΝΑΖΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ. ΑΥΤΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΩ. ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑΝ ΘΑ ΜΕ ΑΠΟΚΛΗΡΩΝΑΝΕ !

ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΡΟΣ ΑVATARGR

ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΙΣ ΠΥΛΕΣ! ΑΠΟ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΤΕΡΟ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ

ΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΕΤΕ ΕΧΟΥΜΕ 2 ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ. ΤΟΥΣ ΚΑΚΟΥΣ –ΣΙΩΝΙΣΤΕΣ, ΕΒΡΑΙΟΥΣ ,ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΥΣ ,ΣΑΤΑΝΙΣΤΕΣ, ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΑΛΟΥΣ – ΟΜΑΔΑ Α ΚΑΙ Ε


ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΤΜΑ

ΣΕ ΕΚΤΙΜΩ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΓΛΥΚΙΑ ΦΙΛΗ.. ΑΝ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΦΑΝΕΡΩΣΕΙ ΟΛΕΣ ΣΟΥ ΤΙΣ ΧΑΡΕΣ…

ΤΟ SHAKTI ΔΕΝ ΤΟ ΒΕΒΗΛΩΝΩ. ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΟΝΟΜΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΔΟΘΕΙ ΣΤΗ ΜΑΓΕΙΑ. ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ, ΤΗ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΗ ΑΝΟΔΟ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ, ΔΙΔΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΦΑΝΕΡΩΝΟΥΝ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ. ΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΟΝΟΜΑ, ΤΟ ΚΡΥΦΟ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΤΟ ΑΠΟΚΑΛΕΙΣ ,ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΑΤΟΜΑ.

ΜΙΛΑΩ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ FORUM ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΞΕΡΩ. ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ. ΚΑΙ 2 ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ, ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ! ( Η ΠΕΙΡΑΖΕΙ?)

ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ, ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΕΔΩΣΑ ΤΗ ΛΑΘΕΜΕΝΗ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΩΣ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Ο ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΠΑΝΤΟΓΝΩΣΤΗΣ. ΔΕΝ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ,ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΚΦΡΑΣΤΗΚΑ ΚΑΠΟΥ ΛΑΘΟΣ. ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΥΓΝΩΜΗ

ΟΜΑΔΑ Α ΚΑΙ Ε


ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΠΟΚΑΛΥΨΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΕΥΝΟΗΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ

ΟΙ 2 ΟΜΑΔΕΣ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΕ ΣΤΕΝΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ.
Η ΟΜΑΔΑ Α ,ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΕΙΝΑΙ 5 ΟΜΑΔΕΣ ΕΚ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΟΙ 3 ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ, ΑΠΟΤΕΛΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΔΙΑΙΣΘΗΤΙΚΑ ΑΤΟΜΑ, ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΑΥΞΗΜΕΝΕΣ ΤΙΣ ΑΙΣΘΗΣΕΙΣ ΤΟΥΣ.. ΕΙΝΑΙ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΕΣ ΣΤΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΠΟΥ ΠΑΡΑΤΗΡΟΥΝΤΑΙ ΣΤΟΝ ΕΛΛΑΔΙΚΟ ΧΩΡΟ.
Η ΟΜΑΔΑ Ε ,ΤΑΣΣΕΤΑΙ ΕΝΑΝΤΙΩΝ ΤΟΥ ΣΙΩΝΙΣΜΟΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΕΞΑΛΕΙΨΕΙ ΤΟ ΣΑΤΑΝΙΣΜΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.
ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΟΜΑΔΕΣ, ΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟ ΚΑΙ ΔΙΝΟΥΝ ΑΝΑΦΟΡΑ ΣΤΗΝ Ε.Υ.Π ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΟΝ ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΟ

ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΡΑΣΗ ΤΟΥΣ..


ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ , ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΕΙΣΤΕ ΔΥΣΠΙΣΤΟΙ. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ.
ΕΛΠΙΖΩ ΟΜΩΣ ,ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΩ ,ΝΑ ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΟΠΟ ΚΑΠΟΥ..


ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ.


 

SHAKTIΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2003, 14:31:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ
ΘΑ ΠΩ...
ΠΑΝΤΑ ΗΘΕΛΑ ΜΙΑ ΛΕΥΚΗ ΑΓΚΥΡΑΣ..
ΜΑΚΡΥΤΡΙΧΗ...
ΝΑ ΤΗΝ ΟΝΟΜΑΣΩ SHAKTI...
ΜΑ ΔΕΝ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ...
ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΟΜΩΣ ...
ΗΡΘΕ Ο ΤΙΓΡΕΝΙΟΣ ΜΟΥ ...'ΘΩΜΑΣ'...
ΚΑΙ ΕΦΕΡΕ ΤΟ ΦΩΣ...

ΣΥΝΕΧΙΣΕ 'ΜΙΚΡΗ ΜΑΓΙΣΣΟΥΛΑ'...

ΤΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ +ΤΟ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥ ΦΕΡΜΕΝΟ...
...ΞΕΡΕΙΣ...

....'ΕΛΥΤΗΣ'...


"ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ
ΠΟΥ
ΑΕΝΑΑ
ΓΥΡΙΖΕΙ
ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ...
ΨΑΞΕ ΜΕ...
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ
ΖΩΓΡΑΦΙΖΩ ΜΕΣΑΣΟΥ ... AΛΗΘΕΙΕΣ."
ΑΤΜΑ

Edited by - ΑΤΜΑ on 21/02/2003 14:38:29Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2003, 14:37:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ
ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ....
ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΜΙΑ ΠΑΡΑΔΟΞΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΜΕ ΤΑ ΠΛΕΟΝ ΣΥΝΟΜΟΣΙΩΛΟΓΟΦΕΡΟΝΤΑ ...
ΑΤΟΜΑ (...ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΩ... ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΓΩ...)
ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑΝ...
ΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΚΑΛΑ ΤΙΣ ΘΕΩΡΕΙΕΣ...
ΜΑ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ ΜΙΑ ΠΡΑΞΗ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥΣ...
ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΧΛΕΥΑΣΟΥΝ,ΜΕΣΑ ΤΟΥΣ...
ΤΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ...Π
ΑΝΕΛΛΗΝΙΩΣ...

ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ ΜΟΥ...
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ...
ΑΣ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ 'ΜΕΛΗ'...
ΟΣΟ ...'ΤΡΕΛΑ' +ΝΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΛΟΓΙΑ...
ΠΙΣΩ ΤΟΥΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΜΙΑ ΔΟΝΙΤΙΚΗ ΜΕΛΩΔΙΑ...
ΑΝ ΦΩΝΑΖΟΥΜΕ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΚΟΥΜΕ...ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ...

ΤΑ ΝΕΑ ΜΕΛΗ...ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ ΑΝΥΠΩΤΑ ΑΚΟΜΗ ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ...
ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΕΚΦΡΑΣΟΥΜΕ ΠΟΤΕ...
ΜΑ ΤΑ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΩΣ ΣΥΝΝΕΦΑ ΑΠΟΡΙΩΝ ΜΑΣ...
ΣΙΩΠΗΛΑ...
ΑΛΛΑ ΤΑ ΑΠΟΡΡΙΠΤΟΥΜΕ +ΑΛΛΑ ΤΑ ΞΑΝΑΖΩΓΡΑΦΙΖΟΥΜΕ...

ΟΛΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥ...ΜΑΣ...
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
(...ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΛΜΗΣΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΕΔΩ ΣΕ ΤΟΥΤΟ ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΟΥ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ...
ΑΛΗΘΕΙΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΣΑΣ...?)


"ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ
ΠΟΥ
ΑΕΝΑΑ
ΓΥΡΙΖΕΙ
ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ...
ΨΑΞΕ ΜΕ...
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ
ΖΩΓΡΑΦΙΖΩ ΜΕΣΑΣΟΥ ... AΛΗΘΕΙΕΣ."
ΑΤΜΑ

Edited by - ΑΤΜΑ on 21/02/2003 14:42:51Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Kelsos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2081 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2003, 16:10:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kelsos  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Kelsos  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Kelsos
Σε ΟΛΟΥΣ σας η Σάκτι, ΑΡΑΔΙΑσε απαντήσεις...
Εμένα που δεν με ανέφερε, τι να υποθέσω;;;

Αν δεν κάνω λάθος, ουτε τη γέλασα ούτε ΚΑΝ τη μηδίασα, ή κάνω λάθος;;;
Αν τρόμαξες για τη βρεγμένη σανίδα, αυτή ΦΥΣΙΚΑ δεν ήταν για εσένα αλλά για τους κυρίους που έλεγαν ΟΤΙ έλεγαν...
Και φαίνεται ότι αυτοί οι ΚΥΡΙΟΙ που δεν ήταν ΚΑΘΟΛΟΥ μα ΚΑΘΟΛΟΥ κύριοι, έχουν κάνει ΜΕΓΑΛΗ ΖΗΜΙΑ στον κόσμο!!!!

Πάντως εγώ τη γλύτωσα παιδιά, τώρα για σας τι να πώ;;;;
Θα προσπαθήσω να σας στείλω το διαστημοπλοιο Ορφέας ή το Μίνωας που ΠΡΩΤΟΣ ΕΓΩ ΑΠΟΚΑΛΥΨΑ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΤΟΥΣ, στο γειτονικό τόπικ περί συνομοσιολογομπουρδολογων (ούφ!!! το ξαναπά)...
Θα το στείλω να μαζέψει ΚΑΙ εσάς... Να έχετε σε ενεργή κατάσταση τα e-mail σας γιατί θα σας στείλουν τα vaoutcer του ταξιδιού...

Η βιταμήνη A,B,C,D βοήθειά μας... Αντε και λίγο Σίδηρος...


Κέλσος ο Φιλαλήθης

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2003, 16:36:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ
Oops Κελσο δεν είσαι ο ΜΟΝΟΣ!!!

Η μάγισσες με τραβάνε σαν μαγνήτη!!!

Ετοιμάζω τα βέλη μου!!!


Edited by - ΠΛΑΤΩΝΑΣ on 21/02/2003 16:37:14Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2003, 16:48:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ
XM...


"ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ
ΠΟΥ
ΑΕΝΑΑ
ΓΥΡΙΖΕΙ
ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ...
ΨΑΞΕ ΜΕ...
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ
ΖΩΓΡΑΦΙΖΩ ΜΕΣΑΣΟΥ ... AΛΗΘΕΙΕΣ."
ΑΤΜΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ANTONIOS1997
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
391 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2003, 17:01:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ANTONIOS1997
quote:
ΛΕΩ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΜΑΓΙΣΣΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΗΦΑΝΗ. !!!!!!!!!!!


ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΙΣΣΑ;;;;;;;;;;;;;;;

ANTONIOS1997
""ΑΡΑΤΕ ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ""Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Wolffaced
Μέλος 3ης Βαθμίδας

n/a
638 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2003, 19:45:45  Εμφάνιση Προφίλ
ARADIA πως γίνεται να είσαι στην ομάδα Ε, να αντιμετωπίζεις χθόνιους, υποχθόνιους και σατανιστές και να έχεις ηλεκτρονική διεύθυνση με όνομα χρήσης ΔΑΙΜΟΝΙΣΑ? Μήπως το παίζεις σε διπλό ταμπλό?

From inside the Box we came, to tear your soul apart.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ARADIA
Νέο Μέλος

Greece
12 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2003, 22:26:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ARADIA
ΑΣΧΕΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΩ,ΠΡΙΝ ΣΑΣ ΔΩΣΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ. ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ..ΔΕ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ,ΑΛΛΑ ΤΟ ΡC ΜΟΥ,ΕΧΕΙ ΚΟΛΗΣΕΙ ΣΤΟ 1 ΜΗΝΥΜΑ ΜΟΥ..ΗΕLP!

SHAKTIΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ARADIA
Νέο Μέλος

Greece
12 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2003, 22:38:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ARADIA
ΧΑ!
ΤΟ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ !

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΔΑΙΜΟΝΙΣΑ,ΑΝ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΣΕ ΔΙΠΛΟ ΤΑΜΠΛΩ,ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΑ ΚΑΝ ΓΙΑ ΜΑΙΛ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ.ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΧΑΖΗ..
ΑΠΛΩΣ ΥΠΟΔΗΛΩΝΕΙ ΤΟ ΔΑΙΜΟΝΙΟ ΤΗΣ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΗΣ.ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ.

ΠΑΝΤΩΣ ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΕΣ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΕΧΕΜΒΡΟΤΕ.ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ! ΤΟ ΧΙΟΥΜΟΡ ΣΟΥ ΚΑΘΗΛΩΝΕΙ!

ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΒΓΕΙ ΛΙΓΟ ΕΚΤΟΣ ΠΟΡΕΙΑΣ.ΑΛΛΙΩΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΣΕ ΧΙΟΥΜΟΡ ΚΑΤΑΛΗΞΑΜΕ..ΑΣ ΜΗ ΞΕΧΝΑΜΕ ΤΟ ΑΡΧΙΚΟ ΜΑΣ ΘΕΜΑ!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΤΟΥΣ HACKERS ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΟΥΝ?
"""GO ON BABYS!MAKE MY DAY"""


ΑΤΜΑ!
ΣΕ ΠΑΩ ΠΟΛΥ.ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΑΠΟ ΕΔΩ..ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΛH ΠΑΡΕΑ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΑΠΗΤΟ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΡΩΤΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΙΣΣΑ,ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΑΠΟΨΕ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΑΣ.!

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ SWEET DREAMS..

SHAKTIΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

λίλιθ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1945 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2003, 22:39:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους λίλιθ
γιαααα μια στιγμη βρε παιδια!!!
μπηκε η κοπελα στο forum, μας εξεφρασε καποιες αποψεις της -εστω και λιγο διαφορετικες απο τα γουστα μας και οι περισσοτεροι με καποιες εξαιρεσεις την αποπηραμε!
(και φυσικα πρωτ απ ολα κατακρινω τον εαυτο μου που συμμετειχα)


εγω εχω να πω κατι σε εμας, και κατι στην aradia

1ον: η Aradia δεν ειναι μονη της, εκφραζει ενα ευρυτερο συνολο ανθρωπων που ασχολουνται -παθητικα η ενεργητικα- με τα θεματα που αναφερει. η ομαδα Ε -(αυτη, του Γιαννοπουλου), η ομαδα Α -(δεν εχω ακουσει κατι για αυτη), κουφιες γαιες, μαγισσες, διαβολοι, τριβολοι, και ξορκια μας κατακλιζουν καθημερινα απο παντου. ο κοσμος φαινεται να εχει χωριστει σε 3 ομαδες. οι εΞωτερικοι, και οι εΣωτερικοι, που αυτοι παλι ειναι δυο ειδων, οι φιλοσοφοι και οι συνομοσιολογοι. η aradia κατα τη γνωμη μου εκφραζει μια ακραια περιπτωση της 3ης ομαδας. ομως, ποσοι απο μας δεν συμμετεχουμε σε αλλα φορουμ που εχουν τις αναζητησεις της ομαδας αυτης -των συνομοσιολογων? δεν μας ειπε κατι καινουργιο η κοπελα, απλα μας εδειξε οτι περα απο τη θεωρια υπαρχει και η πραξη...
γιατι, κατα την ταπεινη μου γνωμη παλι, δε νομιζω οτι το να συζηταμε για ολ αυτα τα υποχθονια και τρομερα και σατανικα και -oh my god why!- μασσονικα που συμβαινουν ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ γυρω μας, απο κατω μας, στη διπλανη πορτα, στο νοσοκομειο που παμε να φτιαξουμε τα δοντια μας κλπ. κλπ. ειναι πολυ μακρια απο το
"να παρω το- να παρω το τουφεκι μου"
(οπως αλλοστε λεει και το λαικον τουτου ασμα...)
οπως καποιοι φιλοι εχουν αναφερει σε αλλο θεμα, η συγκεντρωση της σκεψης σε μια κακη οντοτητα, ελκιει αυτη την οντοτητα.
αρα, ψυχραιμια και κυριως ΜΕΤΡΟ! -αριστον, που ελεγαν και οι προγονοι... -κοινως ομαδα Ε -(ε μη χ...)

2ον
εσυ καλο μου κοριτσι aradia, ποσο χρονων εισαι? τι εμπειριες εχεις? ποιες ηταν οι συναναστροφες σου στη ζωη μεχρι τωρα? ξερεις τι σημαινει δυσπιστια? ξερεις οτι για να εκφραζεις μια αποψη πρεπει να εχεις λαβει υποψην σου -αν οχι να μελετησεις- καθε αντιθετη αποψη?
παραδειγμα: αναφερεις τους μασσονους και τους εβραιους. τι ξερεις για τη μασσονια και απο που? τι ξερεις για τους εβραιους και απο που? τι ξερεις για αυτα που "ξερεις"? τι ξερεις για τις αυταπατες, για το "βλεπω ο,τι πιστευω οτι βλεπω" και τι ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ για το "πιστευω οτι βλεπω ο,τι βλεπω"? επισης, λες πως εισαι μαγισσα. αυτη την ιδιοτητα καλη μου κοπελα αν την ειχες θα ηξερες πρωτ απ ολα τη βασικη αρχη ολων των μυημενων στη μαγεια: αυτος που ξερει πολλα λεει λιγα, γιατι λεει μονο για αυτα που ειναι να πει, λογια σωστα και μετρημενα. αυτος που ειναι γνωστης κανει τον αδαη. που μας ξερεις, που το ξερεις οτι ολοι εμεις εδω δεν ειμαστε "σαταναδες" και ανοιξες ετσι ασυλλογιστα τα χαρτια σου?
νομιζω οτι σε κουρασα.
σε παρακαλω, σκεψου λιγο αυτα που σου γραφω.
ισως, εκει που εισαι να ημουνα και εγω.
ισως παλι, και καποιοι αλλοι απο εμας, και το λεμε για το καλο σου...

πολυ φιλικα

λιλιθ -η πρωτη γυναικαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2003, 23:49:58  Εμφάνιση Προφίλ
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΗ ARADIA ΔΕΝ ΜΑΣ ΤΑ ΛΕΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙΦΑΣKΕΙΣ ΜΕ ΟΣΑ ΕΧΕΙΣ ΓΡΑΨΕΙ.

1. ΕΣΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ

quote:
ΔΥΣΤΥΧΩΣ Η ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙΝΗ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΙΣ ΠΥΛΕΣ.
ΑΛΛΑ ΠΟΙΟ ΚΑΤΩ ΜΟΥ ΛΕΣ
quote:
ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΙΣ ΠΥΛΕΣ! ΑΠΟ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΤΕΡΟ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ
.
2. ΜΑΣ ΛΕΣ ΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙ ΓΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
quote:
ΑΝ ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΑΠΟΤΟΜΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΤΟΙΜΑΖΟΥΜΕ ΜΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΕΚΕΙ ΚΑΤΩ..
ΤΟΣΟ ΕΠHΓΟΥΣΑ ΕΙTAN Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ.
ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΔΩ ΜΑΣ ΑΠΑΝΤΑΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ.

ΞΑΦΝΙΚΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ Α,Ε ΚΑΙ ΜΑΣΩΝΟΥΣ ΕΒΡΑΙΟΥΣ ΣΑΤΑΝΙΣΤΕΣ , ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ...
ΚΑΙ ΤΟΡΑ ΗΛΘΕ ΚΑΙ Ο ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΠ.

ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ ?????

'ΘΕΕ ΜΟΥ ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΑΚΟΥΣΩ '

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ


** ΦΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ**
** ΕΑΝ ΝΙΟΣΕΙΣ ΤΗΣ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ**Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2003, 23:57:49  Εμφάνιση Προφίλ
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΘΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΟΓΙΣΩ.

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ARADIA ΕΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑ
ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ESOTERICA.gr ΕΙΝΑΙ ΠANTA ΑΝΟΙΚΤΕΣ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

** ΦΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ**
** ΕΑΝ ΝΙΟΣΕΙΣ ΤΗΣ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ**Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

elixir
Μέλος 2ης Βαθμίδας


154 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2003, 05:12:58  Εμφάνιση Προφίλ
KΑΛΗΜΕΡΑ!

quote:
ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ARADIA ΕΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑ
ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ESOTERICA.gr ΕΙΝΑΙ ΠANTA ΑΝΟΙΚΤΕΣ.

...OTI ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ.....!!!!

ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΑVATARGR, NA'ΣΑΙ ΚΑΛΑ!!!....

?...

ΦΙΛΙΚΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Kelsos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2081 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2003, 10:39:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kelsos  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Kelsos  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Kelsos
Χωρίς να αισθάνομαι πώς πρέπει να απολογηθώ, αλλά ΜΕΤΑ απο κάποιο μήνυμα που έλαβα, κρίνω πως πρέπει ΔΙΑΣΑΦΕΙΝΙΣΩ το δικό μου μύνημα...

Δεν έπιασα ΚΑΝΕΝΑΝ απο τα μούτρα καταρχάς. Ξαναλέω πώς ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΟΣΑ.... μα ΤΟΟΟΟΣΑ ΠΟΛΛΑ που πλέον καταντά ΒΑΡΕΤΟ...
Βαρετό ΟΧΙ γιατί δεν τα αποδέχομαι, αλλά γιατί ΚΑΝΕΝΑΣ δεν έχει έρθει να μου ΔΕΙΞΕΙ ότι όσα επικαλλείται μπορεί ΕΣΤΩ και μιά στο εκατομύριο να έχουν ΕΦΑΡΜΟΓΗ...
ΠΡΟΣΕΞΤΕ... δεν λέω ότι ΔΕΝ έχουν εφαρμογή, ΑΛΛΑ εκείνοι που λένε ότι λένε ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΟΥΝ ότι γνωρίζουν...
Απλά ΑΝΑΜΑΣΑΝΕ την ίδια καραμέλα...

Τώρα για τη νέα μας φίλη, απλά ΜΟΛΙΣ διάβασα το ΥΦΟΣ της, με περέπεμψε στο να την αντιμετωπίσω με χιούμορ... Κακό ΚΑΙ αυτό;;;

Ε τότε να ΜΗΝ μιλάμε, αλλά να αφήνουμε τον ΚΑΘΕ ΕΝΑ, να λέει ΟΤΙ θέλει, ΟΠΩΣ εκείνος το θέλει, δηλαδή ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΔΙΑΛΟΓΟΥ.
Δυστυχός όμως γι'αυτούς, ο ρόλος μου ως ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ είναι τόσο άχαρος, που μου επιβάλλει να τηρώ τους κανόνες διαλόγου...
Λυπάμαι...

Αλήθεια θα ήταν καλύτερο για το νέο μας μέλος, να το αφήσω να εκτεθεί στα νύχια του ΚΑΘΕΝΑ μας, αφήνωντάς το να ΕΚΦΡΑΖΕΤΑΙ με απόλυτο τρόπο;;;
Πόσο καλύτερα θα ήταν;;;

Κέλσος ο Φιλαλήθης

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

λίλιθ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1945 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2003, 10:40:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους λίλιθ
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ Α

μετα απο εμπεριστατομενη ερευνα
καταφεραμε να ανακαλυψουμε και ως εκ τουτου να ανακοινωσουμε στο κοινο αυτου του χωρου βασικα μελη της περιβοητης ΟΜΑΔΑΣ Α.
(οι πληροφοριες ειναι φυσικα εμπιστευτικες)

Α-rzuna
A-malia
A-dmin
A-vatarGR
A-nanasss
A-ΤΜΑ
A-NTONIOS1997

οσο για την ομαδα Ε, λιγα στοιχεια διαθετουμε ηδη...
παντως, συμφωνα με αποχαρακτηρισμενα εγγραφα ως σημαντικο στελεχος της ομαδας φαινεται να ειναι ο ανθρωπος με το ψευδονυμο

Ε-ΧΕΜΒΡΟΤΟΣ

λιλιθ -η πρωτη γυναικα -(ξερετε... αυτη απο την ομαδα Λ)

Υ.Γ. μωρε συγνωμη για την πλακιτσα)

Edited by - λίλιθ on 22/02/2003 10:43:14Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2003, 11:17:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Ναι, ναι.

Και όλοι αυτοί μαζί ετοιμάζουν την εφαρμογή του υπεραπόρρητου σχεδίου "επιχείρηση κότα"...

Ας σοβαρευτούμε.

Αγαπητή Aradia, εάν όπως λες έχεις σοβαρά στοιχεία για τις ομάδες που λες, θα μπορούσες ίσως να μοιραστείς κάποια από αυτά με εμάς; Ας πούμε, να μας εξηγούσες τί είναι η ομάδα Α. Κάνε μια μικρή περίληψη όσων ξέρεις και σου επιτρέπεται να πεις δημοσίως, γιαυτό το ερώτημα, αλλά και για τα άλλα, κι εμείς πιστεύω είμαστε έτοιμοι να τα ακούσουμε. Αλλωστε όπως θα είδες, δεν μας σοκάρει τίποτε πιά.

Αν δεν μπορείς να μας δώσεις στοιχεία, έχει καλώς, τότε θα σε παρακαλούσα μιας και είσαι νομικός οποτε ξέρεις καλά να χρησιμοποιείς τον γραπτό λόγο, να συντάξεις ένα κείμενο όπου θα αναφέρεις τον ρόλο που παίζουν μασσόνοι, σιωνιστές ομάδες Α και Ε , κ.λ.π. στο όλο θέμα.

Ευχαριστώ.

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2003, 11:53:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss

Συμπαθάτε με αλλά πρέπει να γελάσω δυνατά
(και με ακούνε και οι άλλοι στο γραφείο - τι θα σκέφτονται οι άνθρωποι!!!)

"Να'μαι καλά, να σ' αγαπώ..."

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 6 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy